Nově uznané výkonnostní třídy v Registru ČSK

jménoreg.č.rokkat.oddílVT v Registrudiscipína 
Adámková Klára 009157 2010 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.09.22
Ambrož Jiří 118025 2006 C1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 28.09.22
Antl Tomáš 121001 2008 C1 KK Opava 3+ slalom 28.09.22
Baar Dominik 121061 2007 K1 KK Opava 2 slalom 28.09.22
Baar Patrik 121015 2007 K1 KK Opava 3+ slalom 28.09.22
Balarin Evžen 121044 2008 K1 KK Opava 2 slalom 28.09.22
Bartoš Vojtěch 049027 2010 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 28.09.22
Bednárek Jan 135001 1983 C1 Vodní sporty Zábřeh 3+ slalom 28.09.22
Bednárek Jan 135001 1983 K1 Vodní sporty Zábřeh 2 slalom 28.09.22
Bednářová Anna 043006 2002 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 28.09.22
Beránek Tomáš 061016 2006 C2 SK Třebechovice 2 slalom 28.09.22
Bláhová Karolína 043008 2007 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 28.09.22
Botek Dominik 119252 2011 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3+ slalom 28.09.22
Bundová Simona 057008 2004 K1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 28.09.22
Čapská Valerie 057158 2011 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 28.09.22
Čermák Vojtěch 119253 2010 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 28.09.22
Davidová Michaela 045004 2009 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 28.09.22
Dragon Jakub 121031 2007 C1 KK Opava 2 slalom 28.09.22
Dvorník Štěpán 009017 2010 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.09.22
Dvořák Vít 009057 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.09.22
Fabian František 120006 2009 C2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 3 slalom 28.09.22
Fabianová Anna 120005 2007 C2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 3 slalom 28.09.22
Fijalík Ondřej 112066 1982 K1 VK Kroměříž 3+ slalom 28.09.22
Foltín Radim 011052 2010 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 28.09.22
Foltysová Lily Anne 121074 2011 K1 KK Opava 3 slalom 28.09.22
Háková Jitka 001005 1980 K1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 28.09.22
Halašková Petra 119019 1974 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 28.09.22
Hanuš Tomáš 061011 2005 C2 SK Třebechovice 2 slalom 28.09.22
Hanušová Johanka 119267 2010 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 28.09.22
Hasala Matyáš 118058 2008 C1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 28.09.22
Hasala Matyáš 118058 2008 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 28.09.22
Hrabec Bohumil 112014 1960 K1 VK Kroměříž 3+ slalom 28.09.22
Chytil Lumír 129042 2006 K1 TJ Šumperk z.s. 2 slalom 28.09.22
Indruch Matěj 045012 2006 K1 KVS Hradec Králové 3 slalom 28.09.22
Indruchová Daniela 045023 2011 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 28.09.22
Javůrek Jan 061009 1987 K1 SK Třebechovice 3 slalom 28.09.22
Jindrák Petr 007041 1969 C1 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 3 slalom 28.09.22
Kápka Kryštof 118027 2007 C1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 28.09.22
Kápka Lukáš 118028 2009 K1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 28.09.22
Kaplický Petr 011060 1974 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3 slalom 28.09.22
Kasatskyi Denys 119026 2007 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 28.09.22
Kašpar Jan 119004 1982 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3+ slalom 28.09.22
Kašpar Jan 119004 1982 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 28.09.22
Kašparová Pavla Lucie 119006 1982 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 28.09.22
Kepšta Martin 011027 2009 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3 slalom 28.09.22
Knebel Robert 119035 1971 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 28.09.22
Kočířová Valentýna 119208 2008 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 28.09.22
Kolář Lukáš 009069 2010 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 28.09.22
Kopeček Jakub 030012 2011 K1 VS Tábor 3 slalom 28.09.22
Kopeček Michal 030034 2007 C1 VS Tábor 3+ slalom 28.09.22
Král Samuel 119232 2010 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3+ slalom 28.09.22
Kratochvíl Devi 009164 2011 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.09.22
Kratochvíl Jakub 119175 2009 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3+ slalom 28.09.22
Kratochvíl Lukáš 119045 2005 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 28.09.22
Kratochvíl Martin 119139 2003 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 28.09.22
Krpálek Jáchym 009100 2011 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.09.22
Kučerová Veronika 024093 1999 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 28.09.22
Kuliha Jakub 121045 2009 K1 KK Opava 3+ slalom 28.09.22
Kuliha Jan 121053 2011 K1 KK Opava 3 slalom 28.09.22
Kupka Lukáš 118026 2007 C1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 28.09.22
Kuziuk Oleksii 129027 2008 K1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 28.09.22
Lacina Jakub 059021 2003 K1 TJ Semily 3+ slalom 28.09.22
Lebedová Adéla 121014 2010 C1 KK Opava 3+ slalom 28.09.22
Ligurský Ivo 112019 1968 K1 VK Kroměříž 2 slalom 28.09.22
Lovecký Petr 133018 1977 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 28.09.22
Maděrka Tobiáš 119214 2009 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 28.09.22
Malinská Aneta 011051 2009 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 28.09.22
Malinská Aneta 011051 2009 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 28.09.22
Malovanyi Bogdan 119008 2005 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 28.09.22
Marek Matyáš 061025 2003 C1 SK Třebechovice 3 slalom 28.09.22
Merenus Jan 043035 1983 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 28.09.22
Mráka Tomáš 119268 2001 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 28.09.22
Mrázková Klára 121035 2006 C1 KK Opava 2 slalom 28.09.22
Mrůzek Kamil 059017 1977 K1 TJ Semily 2 slalom 28.09.22
Mrůzek Šimon 059055 2011 C1 TJ Semily 3 slalom 28.09.22
Mrůzková Marie 011086 2011 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3 slalom 28.09.22
Novosadová Eliška 119206 2005 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3+ slalom 28.09.22
Ondráčková Barbora 129028 2010 C1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 28.09.22
Pátek Vítězslav 135046 2003 C1 Vodní sporty Zábřeh 3+ slalom 28.09.22
Podraský Tomáš 061022 1967 K1 SK Třebechovice 3 slalom 28.09.22
Pokorná Emílie 009126 2010 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 28.09.22
Raděj Alexandr 188012 2006 K1 Raft team H2O Jeseník 3 slalom 28.09.22
Raděj Tomáš 188001 2002 K1 Raft team H2O Jeseník 3+ slalom 28.09.22
Raděj Tomáš 188001 2002 C1 Raft team H2O Jeseník 3+ slalom 28.09.22
Rašner Jiří 185008 2008 K1 KK Postřelmov 3 slalom 28.09.22
Rašner Karel 185007 2004 K1 KK Postřelmov 2 slalom 28.09.22
Rouča Jaroslav 129034 1970 K1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 28.09.22
Rousek David 121057 2010 C1 KK Opava 3+ slalom 28.09.22
Rousek David 121057 2010 K1 KK Opava 2 slalom 28.09.22
Rubint Martin 112030 1990 C1 VK Kroměříž 2 slalom 28.09.22
Samková Valerie 061003 2011 C2 SK Třebechovice 3 slalom 28.09.22
Satke Adam 103041 1994 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 28.09.22
Satke Adam 103041 1994 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 28.09.22
Sekanina Matěj 128018 2008 C2 Vodní sporty Desná 3 slalom 28.09.22
Slavík Daniel 059026 2006 K1 TJ Semily 3+ slalom 28.09.22
Starovoitov Artem 119012 2005 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 28.09.22
Stehno Maxmilián 057124 2010 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 28.09.22
Stolín Adam 060046 2005 C1 Loko Trutnov 3 slalom 28.09.22
Střechová Ela 108041 2005 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 slalom 28.09.22
Střílková Jana 119181 2004 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 28.09.22
Suchánek Daniel 064021 1993 K1 SKK Vysoké Mýto 3+ slalom 28.09.22
Synek Přemysl 052060 2007 C1 TJ Loko Žatec 3+ slalom 28.09.22
Syrový Filip 064026 2007 K1 SKK Vysoké Mýto 3+ slalom 28.09.22
Šamánek Pavel 103038 1972 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 28.09.22
Šavel Vojtěch 090023 2010 K1 Wild Water Canoe Club FROL 3 slalom 28.09.22
Šefčík Václav 121033 2008 C1 KK Opava 2 slalom 28.09.22
Šefčíková Zuzana 118010 2008 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 28.09.22
Šerý Michal 088003 1971 C1 C&K Rožátov 3+ slalom 28.09.22
Šrámek Michal 012068 1982 C2 TJ DUKLA Praha 3 slalom 28.09.22
Štěpánková Julie 045033 2006 K1 KVS Hradec Králové 2 slalom 28.09.22
Štýbnar Matěj 119209 2009 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 28.09.22
Šubrt Jan 129006 2007 K1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 28.09.22
Těhle Zbyněk 050022 1964 K1 SK Štětí 3 slalom 28.09.22
Tomeček Adam 133015 2008 C1 SK Veselí nad Moravou 2 slalom 28.09.22
Tomeček Petr 133031 1978 K1 SK Veselí nad Moravou 2 slalom 28.09.22
Valenta Josef 119238 2010 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3+ slalom 28.09.22
Venc Ondřej 011022 2007 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 slalom 28.09.22
Veselý Petr 108045 1976 C1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 slalom 28.09.22
Veselý Petr 108045 1976 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3+ slalom 28.09.22
Vídeňský Antonín 053020 2008 K1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 28.09.22
Viková Anna 060091 2008 C1 Loko Trutnov 3 slalom 28.09.22
Vít Matyáš 045027 2009 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 28.09.22
Vodrážka Matěj 059049 2004 K1 TJ Semily 3+ slalom 28.09.22
Vybíral Viktor 103049 2007 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 28.09.22
Vybulková Julie 014012 2011 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 28.09.22
Walter Jakub 129045 1998 C1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 28.09.22
Zedníčková Michaela Anna 064055 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 2 slalom 28.09.22
Zuna Vilém 059052 2007 C1 TJ Semily 3+ slalom 28.09.22
Dvořáková Alžběta 024090 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 24.09.22
Veber Jan 024109 1971 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 24.09.22
Velinger Karel 024108 1980 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 24.09.22
Boček Zdeněk 023006 1975 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 2 slalom 20.09.22
Bolehovský Oto 060070 2011 C1 Loko Trutnov 3+ slalom 20.09.22
Dočkal Radek 009166 2008 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 20.09.22
Franz Jakub 039034 2007 K1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 20.09.22
Franz Tadeáš 039001 2010 K1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 20.09.22
Hochheim Kristýna 001033 1991 K1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 20.09.22
Holub Vincent 009163 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 20.09.22
Hron Robin 014023 1979 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 20.09.22
Kaplan Lukáš 030033 1984 K1 VS Tábor 3 slalom 20.09.22
Keš Miroslav 026020 1967 C1 SK Domeček Soběslav 2 slalom 20.09.22
Kolářová Martina 023093 1978 K1 SK Vodní slalom České Budějovice 3 slalom 20.09.22
Kouřil Hynek 066031 2009 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 20.09.22
Kováč Tobiáš 048024 2011 C2 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 20.09.22
Kratochvíl Devi 009164 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 20.09.22
Krejčí Matěj 023026 2011 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3+ slalom 20.09.22
Kuna Alois 023059 1960 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3+ slalom 20.09.22
Kvasnička Matěj 066026 2008 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 20.09.22
Marek Aleš 060030 1978 C1 Loko Trutnov 3 slalom 20.09.22
Martin Jakub 001107 2009 K1 TJ Bohemians Praha 2 slalom 20.09.22
Maťha Petr 030084 1980 K1 VS Tábor 3 slalom 20.09.22
Petriláková Markéta 048022 2009 C2 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 20.09.22
Pinkava Jonáš 009023 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 20.09.22
Pluta Adam 001109 2008 K1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 20.09.22
Rašner Karel 185007 2004 C2 KK Postřelmov 3 slalom 20.09.22
Rašner Karel 185007 2004 K1 KK Postřelmov 3+ slalom 20.09.22
Riant Antonín 030040 2010 K1 VS Tábor 3+ slalom 20.09.22
Růžička Marcel 048045 2009 C2 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 20.09.22
Šafaříková Alena 024098 2006 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 20.09.22
Šrámek Jiří 017058 1966 K1 KK Rakovník 3+ slalom 20.09.22
Šroubková Sofie 048046 2011 K1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 20.09.22
Šroubková Sofie 048046 2011 C2 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 20.09.22
Štefan Vojtěch 009065 2011 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 20.09.22
Tesař Petr 039042 2006 C1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 20.09.22
Uhlík Vojtěch 076017 2010 K1 TJ Jiskra Bechyně 3+ slalom 20.09.22
Vaněk Matěj 030044 2004 C2 VS Tábor 3 slalom 20.09.22
Vaněk Matěj 030044 2004 K1 VS Tábor 3+ slalom 20.09.22
Velenovský Jonáš 030073 2011 C2 VS Tábor 3 slalom 20.09.22
Velenovský Vojtěch 030074 2008 C1 VS Tábor 3 slalom 20.09.22
Velenovský Vojtěch 030074 2008 K1 VS Tábor 3+ slalom 20.09.22
Velenovský Vojtěch 030074 2008 C2 VS Tábor 3 slalom 20.09.22
Viková Anna 060091 2008 K1 Loko Trutnov 3+ slalom 20.09.22
Beková Kateřina 012038 2002 C1 TJ DUKLA Praha 2 slalom 06.09.22
Busta Jan 009001 1989 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 06.09.22
Fabián Filip 001029 2010 C1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 06.09.22
Fabian František 120006 2009 K1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2 slalom 06.09.22
Franz Jakub 039034 2007 K1 TJ Loko Plzeň 2 sjezd 06.09.22
Fröhlich Jáchym 049065 2007 C1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 06.09.22
Gorecký Petr 014042 1981 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 06.09.22
Grossová Elisabeth 103005 2010 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 sjezd 06.09.22
Hanzel Jáchym 039039 2008 C1 TJ Loko Plzeň 2 sjezd 06.09.22
Hanzel Vilém 039035 2010 K1 TJ Loko Plzeň 3 sjezd 06.09.22
Chromá Nicol 119224 2004 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 06.09.22
Kašparů Emma 119246 2011 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 06.09.22
Kejklíček Tomáš 057069 1980 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 06.09.22
Klimeš Vít 014034 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 06.09.22
Kotrba Matěj 064036 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 06.09.22
Kratochvíl Jakub 119175 2009 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 06.09.22
Kuděj Jan 060090 2011 C1 Loko Trutnov 3 sjezd 06.09.22
Kutín Filip 119218 2007 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 06.09.22
Lang Sebastián 064045 2008 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 06.09.22
Lychko Anna 119015 2001 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 06.09.22
Máče Lukáš 024013 1977 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 06.09.22
Malá Magdaléna 119192 2007 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 06.09.22
Malý Vojtěch 119191 2006 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 06.09.22
Marková Kristýna 060043 2009 C1 Loko Trutnov 3 sjezd 06.09.22
Myška Matěj 024079 2009 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 06.09.22
Portych Matyáš 060099 2008 C2 Loko Trutnov 3 sjezd 06.09.22
Portych Matyáš 060099 2008 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 06.09.22
Rendón Marco 001144 2008 K1 TJ Bohemians Praha 2 sjezd 06.09.22
Sedláček Štěpán 024087 2011 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 06.09.22
Sedlák Václav 064058 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 06.09.22
Stehno Maxmilián 057124 2010 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 06.09.22
Stolín Antonín 060059 2008 C2 Loko Trutnov 3 sjezd 06.09.22
Stránský Dominik 010026 1999 K1 SK VS Benátky nad Jizerou 2 slalom 06.09.22
Střílková Jana 119181 2004 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 06.09.22
Suchý Matěj 012009 1986 C1 TJ DUKLA Praha 3+ slalom 06.09.22
Svrčina David 129001 2007 K1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 06.09.22
Šafaříková Alena 024098 2006 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 06.09.22
Štercl Dominik 012083 2005 C1 TJ DUKLA Praha 2 slalom 06.09.22
Štýbnar Matěj 119209 2009 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 06.09.22
Tichý Štěpán 012086 2000 C1 TJ DUKLA Praha 2 slalom 06.09.22
Trnka Tobiáš 116111 2007 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 2 sjezd 06.09.22
Urban Daniel 012088 2001 K1 TJ DUKLA Praha 3 slalom 06.09.22
Valenta Josef 119238 2010 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 06.09.22
Venc Štěpán 012066 2004 C1 TJ DUKLA Praha 3+ slalom 06.09.22
Viková Anna 060091 2008 K1 Loko Trutnov 2 sjezd 06.09.22
Voříšek Václav 064041 2008 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 06.09.22
Adámková Klára 009157 2010 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 23.08.22
Adámková Klára 009157 2010 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 23.08.22
Bareš Hugo 009027 2008 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Bartoš Vojtěch 049027 2010 C1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 23.08.22
Bouda Vladimír 066015 2009 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 23.08.22
Bouda Vladimír 066015 2009 C2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 23.08.22
Císařovský Adam 090016 2005 K1 Wild Water Canoe Club FROL 2 slalom 23.08.22
Čermáková Natálie 048044 2011 K1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 23.08.22
Doležal Vít 014063 2011 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 23.08.22
Dvořák Vít 009057 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Filipi Robert 043009 1964 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 23.08.22
Hanuš Jakub 009156 2007 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Haviárová Zuzana 061035 2005 K1 SK Třebechovice 2 slalom 23.08.22
Heger Mikuláš 017036 1990 K1 KK Rakovník 3+ slalom 23.08.22
Jacoš Pavel 035023 1988 K1 TJ Slavia K. Vary 3 slalom 23.08.22
Jančar Štěpán 009020 2007 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Jílková Pavla 119227 2007 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 23.08.22
Kliment Tomáš 066012 2008 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3+ slalom 23.08.22
Klišč Zdeněk 061017 1999 K1 SK Třebechovice 3 slalom 23.08.22
Kolář Jiří 009167 1975 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 23.08.22
Konvalinka Štěpán 057027 2009 K1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 23.08.22
Koshelev Sergey 042040 1960 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3+ slalom 23.08.22
Koucká Mariana 009111 2007 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Kouřil Hynek 066031 2009 C2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 23.08.22
Kovárník Matěj 014051 2010 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 23.08.22
Kubát Jiří 035024 1988 K1 TJ Slavia K. Vary 3+ slalom 23.08.22
Kvasnička Matěj 066026 2008 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 23.08.22
Lagnerová Jana 026010 1959 K1 SK Domeček Soběslav 3+ slalom 23.08.22
Langer Filip 009071 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Lebr Johan 049023 2009 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 23.08.22
Machutová Hana 014057 2011 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 23.08.22
Marek Lukáš 060039 1980 K1 Loko Trutnov 2 slalom 23.08.22
Marková Kristýna 060043 2009 K1 Loko Trutnov 3+ slalom 23.08.22
Martin Jakub 001107 2009 C1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 23.08.22
Milyan Daniel 014101 2006 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 23.08.22
Mrůzek David 012010 1976 C1 TJ DUKLA Praha 3+ slalom 23.08.22
Myška Matěj 024079 2009 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 23.08.22
Páca Jan 014004 2009 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 23.08.22
Pavelková Irena 009059 1974 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Pinkava Matyáš 009072 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Plašilová Drahomíra 010033 1961 C2 SK VS Benátky nad Jizerou 3 slalom 23.08.22
Plašilová Drahomíra 010033 1961 K1 SK VS Benátky nad Jizerou 3 slalom 23.08.22
Pokorný Daniel 009003 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 23.08.22
Pokorný Daniel 009003 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Rezek Adam 023128 2010 K1 SK Vodní slalom České Budějovice 3+ slalom 23.08.22
Rolinec František 048020 2008 C1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 23.08.22
Rubín Tomáš 008001 1977 K1 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 3 slalom 23.08.22
Růžička Marcel 048045 2009 K1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 23.08.22
Samek Petr 061004 2008 K1 SK Třebechovice 2 slalom 23.08.22
Samková Valerie 061003 2011 C1 SK Třebechovice 3+ slalom 23.08.22
Sládek Michal 039005 2009 K1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 23.08.22
Slezák Adam 057132 2006 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 23.08.22
Slušný Vojtěch 010115 2008 K1 SK VS Benátky nad Jizerou 2 slalom 23.08.22
Stolín Antonín 060059 2008 C1 Loko Trutnov 3+ slalom 23.08.22
Suchý Zbyšek 009052 2011 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.08.22
Šafařík Pavel 024037 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3+ slalom 23.08.22
Štěpinová Tereza 047001 2010 C1 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 23.08.22
Štercl Dominik 012083 2005 C1 TJ DUKLA Praha 3+ slalom 23.08.22
Táborský Jan 066027 2003 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3+ slalom 23.08.22
Tichá Anna 010006 1988 K1 SK VS Benátky nad Jizerou 3+ slalom 23.08.22
Vaculová Silvie 011079 2010 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 23.08.22
Vaculová Silvie 011079 2010 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 slalom 23.08.22
Vorel Zdeněk 057044 1974 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 23.08.22
Zaťková Eliška 011062 2009 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 23.08.22

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v Registru ČSK. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do Registru ČSK.

Typ závodu