Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Cuc Michal 007007 1977 C2 Technika Praha 2 sjezd 14.06.21
Čamek Petr 116004 1977 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 2 sjezd 07.06.21
Dvořák Lukáš 024080 2000 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 07.06.21
Kučerová Veronika 024093 1999 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 22.06.21
Kučerová Veronika 024093 1999 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 14.06.21
Kyzlík Milan 049018 1999 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 sjezd 14.06.21
Ondřich Adam 024006 2004 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 07.06.21
Ondřich Václav 024072 2001 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 07.06.21
Popelka Petr 011047 2005 K1 KK Brandýs nad Labem 3 sjezd 14.06.21
Přibyla Šimon 001138 2004 K1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 07.06.21
Pulkrábková Stanislava 112042 1978 K1 VK Kroměříž 3 sjezd 22.06.21
Rubint Martin 112030 1990 C1 VK Kroměříž 2 sjezd 07.06.21
Sekanina Matěj 128018 2008 K1 Vodní sporty Desná 3 sjezd 22.06.21
Skalický Tomáš 057118 2005 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 07.06.21
Sladovník Jakub 026002 2006 K1 SK Domeček Soběslav 3 sjezd 28.05.21
Sladovník Jakub 026002 2006 K1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 07.06.21
Slezák Adam 057132 2006 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 22.06.21
Střílka Richard 119180 2006 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 14.06.21
Suchý Matěj 012009 1986 C2 TJ Dukla Praha 3 sjezd 14.06.21
Suchý Ondřej 012049 1979 C2 TJ Dukla Praha 3 sjezd 14.06.21
Šamánek Filip 103003 2010 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 sjezd 22.06.21
Šantavý Michal 133003 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 07.06.21
Šrámek David 057136 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 07.06.21
Šrámek David 057136 2007 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 22.06.21
Taraba Matyáš 011070 2004 K1 KK Brandýs nad Labem 2 sjezd 07.06.21
Urban Daniel 012088 2001 C2 TJ Dukla Praha 2 sjezd 14.06.21
Urban Daniel 012088 2001 C1 TJ Dukla Praha 2 sjezd 14.06.21
Urban Michal 129024 2004 C2 TJ Šumperk z.s. 2 sjezd 14.06.21
Vejnar Samuel 024042 2005 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 07.06.21
Vejnar Samuel 024042 2005 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 07.06.21
Vybíral Viktor 103049 2007 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 sjezd 07.06.21
Zdráhal Jan 012043 1985 C2 TJ Dukla Praha 2 sjezd 14.06.21

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu