Novák Martin, 1991

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 48.   26.9028,7
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 58.   34.8038,2
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 57.   30.8138,0
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 64.   44.2352,3
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 10.   60.617,1
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   25.163,7
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 8.   4.027,3
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
HALEŠ Antonín
8.   110.01209,8
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 16.   4.228,4
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
4.   1.092,2
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 13.   3.487,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   1.513,0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 9.   6.408,9
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
   
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 13.   8.4911,8
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
   
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 17.   4.339,1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
HALEŠ Antonín
4.   0.942,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 12.   3.126,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   0.841,8
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C1M sjezd 2.   5.300,5
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C2M sjezd
ONDŘICH Adam
1.  
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 10.   73.368,9
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   6.810,8
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 10.   4.458,7
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   2.394,8
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 15.   5.6411,8
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
6.   4.148,7
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 15.   3.988,3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
4.   0.891,8
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
6.   18.2317,0
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
   
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C1M slalom 2.   6.006,3
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 2.   12.201,5
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C1M slalom 2.   0.200,2
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
BAUEROVÁ Markéta
8.   108.2012,6
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 7.   102.128,9
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 7.   112.089,8
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 1.  
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 2.   14.991,3
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 8.   2.966,1
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 11.   4.338,9
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C1M slalom    
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C1M slalom 22.   14.0518,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 13.   4.7610,3
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   1.904,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 15.   0.560,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   0.570,0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1M slalom 5.   4.304,7
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
HALEŠ Antonín
5.   10.008,5
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1M slalom    
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
HALEŠ Antonín
   
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 8.   42.857,5
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
HALEŠ Antonín
4.   12.412,2
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 10.   42.497,5
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
HALEŠ Antonín
4.   15.042,7
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 7.   101.659,0
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
HALEŠ Antonín
4.   46.734,1
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9.   129.9911,3
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
HALEŠ Antonín
4.   45.744,0
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 6.   102.7011,1
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   47.905,2
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 5.   61.506,8
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 5.   61.206,8
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   27.103,0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 15.   3.086,0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   0.531,0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 7.   37.605,6
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 9.   1.232,4
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   0.701,4
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 14.   3.076,2
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 8.   5.2811,3
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   1.613,5
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 7.   4.279,2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   0.340,7
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 8.   32.865,9
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   2.410,4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 11.   6.008,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   0.991,5
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd    
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   35.003,8
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 7.   83.609,1
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   32.903,6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 6.   74.906,6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
HALEŠ Antonín
8.   181.6015,9
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 6.   93.808,3
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
HALEŠ Antonín
4.   38.303,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 4.   27.903,2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   12.301,5
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
HALEŠ Antonín
   
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 4.   15.901,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 4.   38.504,4
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   23.602,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   4.700,6
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 1.  
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 2.   1.000,1
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 3.   121.5013,1
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 3.   112.3012,0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 8.   3.797,5
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 7.   5.3010,5
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 6.   42.525,2
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   24.393,0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 16.   6.926,1
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.  
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C1M sjezd 3.   2.404,7
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C1M sjezd 3.   7.400,9
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C2M sjezd
DUNDOVÁ Iva
4.   17.402,0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 11.   2.355,0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
HALEŠ Antonín
9.   4.7110,0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
HALEŠ Antonín
   
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 6.  
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 7.   4.986,9
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 6.   80.206,9
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   13.701,2
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 8.   91.808,0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   10.200,9
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 1.  
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 2.   64.705,8
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 1.  
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 2.   66.806,0
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 2.   18.032,0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 4.   62.505,6
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 2.   32.402,8
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 5.   32.802,8
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
HALEŠ Antonín
1.  
09.09.2015 Akademické MČR ve slalomu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc C1M slalom    
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 8.   5.2410,4
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   1.753,4
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 10.   4.158,0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
3.   1.583,1
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd 8.   5.625,0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
HALEŠ Antonín
   
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 7.   41.644,9
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   20.922,6
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
DUNDOVÁ Iva
7.   13.9515,4
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 7.   8.9312,1
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2X slalom
DUNDOVÁ Iva
3.   3.973,9
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
DUNDOVÁ Iva
10.   19.4621,3
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 5.   10.6715,7
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 11.   3.226,9
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 12.   2.835,9
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 8.   39.766,8
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 8.   4.295,9
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C1M sjezd    
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd    
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C1M sjezd    
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd    
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 10. 5/U23 5.975,3
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
HALEŠ Antonín
8. 2/U23 5.845,3
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 6. 3/U23 36.504,3
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2. 1/U23 22.122,7
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 6/U23 4.027,7
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
6. 2/U23 2.264,5
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 15. 7/U23 4.949,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
6. 2/U23 2.615,2
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 7.   8.9110,3
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
C2 mix
DUNDOVÁ Iva
3.   9.177,6
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 11.   13.8718,9
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
C2 mix
DUNDOVÁ Iva
6.   25.3626,4
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 3. 1/U23 1.961,8
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
ŠTUDLAR Patrik
7. 1/U23 22.2318,7
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd 1. 1/U23
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 5. 1/U23 5.664,9
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
1. 1/U23
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
ŠTUDLAR Patrik
15. 1/U23 53.3543,1
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 11. 5/U23 4.627,1
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 10. 5/U23 4.807,3
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 10.   6.838,1
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 5. 4/U23 42.243,9
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 7. 5/U23 76.408,0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 4. 3/U23 62.206,5
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 1. 1/U23
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 1. 1/U23
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 2. 2/U23 37.603,3
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 2. 2/U23 30.402,7
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 17.   12.7311,1
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
HALEŠ Antonín
   
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 6.   37.754,4
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
HALEŠ Antonín
2.   4.580,5
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 9. 4/U23 2.925,0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
6. 3/U23 3.405,9
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 8. 4/U23 2.474,3
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
11. 3/U23 5.459,7
10.08.2013
11.08.2013
Wave2013 International Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
kvalifikace/heats
18.   33.7437,4
10.08.2013
11.08.2013
Wave2013 International Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
semifinal
16.   53.4651,9
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné C1M slalom 8. 3/U23 6.608,7
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné C2M slalom
DUNDOVÁ Iva
5. 1/U23 31.4036,1
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné C1M slalom 11. 3/U23 11.3314,3
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
DUNDOVÁ Iva
8. 1/U23 31.2934,6
14.07.2013 Slalom v Sušici C1M slalom 6. 3/ 9.2710,5
14.07.2013 Slalom v Sušici C2M slalom
Dundová Iva
11. 2/ 32.3629,4
13.07.2013 Slalom v Sušici C1M slalom 7. 3/ 8.029,6
13.07.2013 Slalom v Sušici C2M slalom
Dundová Iva
9. 2/ 22.4122,1
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 9. 3/U23 10.4712,3
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
DUNDOVÁ Iva
10. 2/U23 51.7853,6
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích C1M sjezd 1. 1/U23
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 10. 3/U23 18.6119,9
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
DUNDOVÁ Iva
11. 2/U23 36.5132,5
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava C1M sjezd 2.   16.701,8
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava C2M sjezd
JONÁŠ Jaroslav
1.  
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov) C1M sjezd 1.  
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. C1M sjezd 2.   15.401,7
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. C2M sjezd
JONÁŠ Jaroslav
1.  
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov) C2M sjezd
JONÁŠ Jaroslav
1.  
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 9. 4/U23 5.538,7
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 10. 5/U23 3.906,2
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd 8. 4/U23 9.4310,0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd 5.   69.807,7
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 6. 4/U23 97.008,5
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 5. 3/U23 82.907,3
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 6. 4/U23 89.106,6
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 6. 4/U23 74.705,5
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 5. 4/U23 67.306,2
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 5. 4/U23 86.008,0
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik C1M sjezd 3.   49.055,9
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C1M sjezd 7.   16.067,0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C2M sjezd
HALEŠ Antonín
5.   6.702,9
04.08.2012 WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace USD České Vrbné C1M slalom 45.   102.9297,3
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 8. 4/U23 8.907,8
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
HALEŠ Antonín
13. 3/U23 16.9414,8
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 11. 5/U23 11.9110,5
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
HALEŠ Antonín
7. 2/U23 6.695,8
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd 2. 1/U23 3.284,4
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Václav Švadlena
12. 5/ 15.1814,4
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 21. 9/ 14.4516,0
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem C1M slalom 7. 3/ 9.4611,7
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem C1M slalom 5. 3/ 9.0811,7
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 9. 4/U2 15.2110,3
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
6. 1/U2 9.146,3
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 7. 3/U2 14.9111,7
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
HALEŠ Antonín
6. 1/U2 8.346,6
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 10.   127.6011,5
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 9.   123.5010,9
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd 10. 3/U2 71.616,6
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
HALEŠ Antonín
   
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1M sjezd 21. 6/U2 20.9114,3
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
HALEŠ Antonín
10. 2/U2 12.508,8
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 12.   109.009,6
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 12.   115.8010,0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 5.   108.809,9
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 7.   65.705,6
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 6.   101.409,3
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 8.   107.109,8
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 20.   172.4776,3
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
HALEŠ Antonín
7.   15.336,9
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 9.   75.549,0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
HALEŠ Antonín
   
17.07.2011 Písecké slalomy - neděle řeka Otava, slalomová dráha C1M slalom 7. 4/ 12.8214,4
16.07.2011 Písecký Venouš - VZ ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C1M slalom 6. 2/ 12.2013,8
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 19.   22.9016,2
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
HALEŠ Antonín
11.   16.1511,4
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 16.   21.2414,8
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
HALEŠ Antonín
18.   17.0111,8
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 12. 7/ 16.6918,5
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 13. 7/ 15.2916,2
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 12.   151.2012,3
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 12.   151.2012,3
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C1M sjezd 13.   25.0014,7
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C2M sjezd
HALEŠ Antonín
5.   6.774,0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C1M sjezd    
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C2M sjezd
HALEŠ Antonín
   
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 10.   125.4010,6
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 20.   165.38147,3
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 35.   55.9549,5
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom    
31.07.2010
01.08.2010
Jihočeský pohár ve slalomu USD České Vrbné C1M slalom
sobota 31.7.201
24.   37.2735,2
31.07.2010
01.08.2010
Jihočeský pohár ve slalomu USD České Vrbné C1M slalom
neděle 1.8.2010
26.   34.5634,1
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C1M slalom
sobota
45. 9/DS 51.6649,2
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C1M slalom
neděle
45. 10/DS 51.2652,3
13.09.2008 MČR dorostu ve slalomu USD Troja C1M slalom    
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 22.09.20 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.07.20 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 1   C2: MT 13.11.18 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: MT 16.07.18 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1: 1   C2: MT 20.11.17 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 23.11.16 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 27.05.16 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 26.05.16 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 25.07.13 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 28.06.12 updated from RVP
Novák MartinSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Novák MartinSK VS Č. Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 25.05.11 updated from RVP
Novák MartinSK VS Č. Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 17.05.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3630|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 2/2 282
 C2X
Plachtová Alexandra
2/2 0
289.K1M 2/2 98
Slalom: Oblastní žebříček Morava
83.K1M 2/2 68
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 6/6 207
3.C2M
Haleš Antonín
6/6 349
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/7 560
2.C2M
Haleš Antonín
5/6 438
20.C2M
Ondřich Adam
1/1 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Haleš Antonín
5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
140.C1M 2/2 57
44.C2X
Plachtová Alexandra
2/2 17
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 6/6 233
9.C2M
Haleš Antonín
4/4 241
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/9 460
5.C2M
Haleš Antonín
4/4 370
8.C2X
Bauerová Markéta
1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Haleš Antonín
4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 4/4 132
73.C2M
Haleš Antonín
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 6/7 236
8.C2M
Haleš Antonín
4/5 244
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/11 417
3.C2M
Haleš Antonín
5/7 233
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Haleš Antonín
5/5 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 7/12 317
2.C2M
Haleš Antonín
7/12 478
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/12 492
1.C2M
Haleš Antonín
5/12 553
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/16 125
8.C2M
Haleš Antonín
5/16 125

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 6/10 171
4.C2M
Haleš Antonín
5/8 229
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/19 518
2.C2M
Haleš Antonín
5/13 467
30.C2M
Dundová Iva
1/1 17
30.K1M 2/2 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Haleš Antonín
5/7 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 2/2 139
55.C2M
Dundová Iva
2/2 23
 C2X
Dundová Iva
1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 6/8 165
11.C2M
Haleš Antonín
4/4 181
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/14 392
5.C2M
Haleš Antonín
5/6 388
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Haleš Antonín
4/4 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 4/4 148
75.C2M
Dundová Iva
2/2 14
77.C2M
Študlar Patrik
2/2 10
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 7/10 200
11.C2M
Haleš Antonín
4/4 149
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/15 401
7.C2M
Haleš Antonín
4/4 281
27.C2M
Študlar Patrik
1/1 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Haleš Antonín
4/4 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/6 243
55.C2M
Dundová Iva
5/6 18
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 8/12 247
13.C2M
Haleš Antonín
4/4 121
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/17 403
12.C2M
Haleš Antonín
3/3 110
17.C2M
Jonáš Jaroslav
3/3 38
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Haleš Antonín
3/3 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C1M 3/3 162
62.C2M
Švadlena Václav
1/1 16
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 8/12 231
14.C2M
Haleš Antonín
5/7 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/17 323
10.C2M
Haleš Antonín
5/7 261
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Haleš Antonín
5/7 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C1M 4/4 90

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M10121388121077
C2M3982411111314

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820152014201320122011
C1M39140874444195891
C2X8244-4----
K1M289-------
C2M--7355775562-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M7108776989
C2M20531305271710
C2X-8-------
K1M----30----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M83

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M395639102843424849
C2M21511781533454337
Fotky nenalezeny.
0|3630|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 2/2 282
 C2X
Plachtová Alexandra
2/2 0
289.K1M 2/2 98
Slalom: Oblastní žebříček Morava
83.K1M 2/2 68
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 6/6 207
3.C2M
Haleš Antonín
6/6 349
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/7 560
2.C2M
Haleš Antonín
5/6 438
20.C2M
Ondřich Adam
1/1 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Haleš Antonín
5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
140.C1M 2/2 57
44.C2X
Plachtová Alexandra
2/2 17
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 6/6 233
9.C2M
Haleš Antonín
4/4 241
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/9 460
5.C2M
Haleš Antonín
4/4 370
8.C2X
Bauerová Markéta
1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Haleš Antonín
4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 4/4 132
73.C2M
Haleš Antonín
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 6/7 236
8.C2M
Haleš Antonín
4/5 244
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/11 417
3.C2M
Haleš Antonín
5/7 233
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Haleš Antonín
5/5 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 7/12 317
2.C2M
Haleš Antonín
7/12 478
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/12 492
1.C2M
Haleš Antonín
5/12 553
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/16 125
8.C2M
Haleš Antonín
5/16 125

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 6/10 171
4.C2M
Haleš Antonín
5/8 229
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/19 518
2.C2M
Haleš Antonín
5/13 467
30.C2M
Dundová Iva
1/1 17
30.K1M 2/2 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Haleš Antonín
5/7 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 2/2 139
55.C2M
Dundová Iva
2/2 23
 C2X
Dundová Iva
1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 6/8 165
11.C2M
Haleš Antonín
4/4 181
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/14 392
5.C2M
Haleš Antonín
5/6 388
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Haleš Antonín
4/4 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 4/4 148
75.C2M
Dundová Iva
2/2 14
77.C2M
Študlar Patrik
2/2 10
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 7/10 200
11.C2M
Haleš Antonín
4/4 149
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/15 401
7.C2M
Haleš Antonín
4/4 281
27.C2M
Študlar Patrik
1/1 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Haleš Antonín
4/4 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/6 243
55.C2M
Dundová Iva
5/6 18
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 8/12 247
13.C2M
Haleš Antonín
4/4 121
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/17 403
12.C2M
Haleš Antonín
3/3 110
17.C2M
Jonáš Jaroslav
3/3 38
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Haleš Antonín
3/3 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C1M 3/3 162
62.C2M
Švadlena Václav
1/1 16
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 8/12 231
14.C2M
Haleš Antonín
5/7 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/17 323
10.C2M
Haleš Antonín
5/7 261
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Haleš Antonín
5/7 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C1M 4/4 90

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M10121388121077
C2M3982411111314

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820152014201320122011
C1M39140874444195891
C2X8244-4----
K1M289-------
C2M--7355775562-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M7108776989
C2M20531305271710
C2X-8-------
K1M----30----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M83

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M395639102843424849
C2M21511781533454337

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
4 33 16 2 129 75 259
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ41.745.0453
C1M41.745.0453
veřejné závody13.18.0747
C1M9.77.0727
C2M8.58.0514
K1M56.857.0484
C2X4.53.032
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,03
C1M00,000,000,000,03
veřejné závody00,024,336,4510,647
C1M00,027,413,7311,127
C2M00,000,017,117,114
K1M00,000,000,000,04
C2X00,000,0150,0150,02
Celkem00,024,036,0510,050
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ61622700,0
C1M61622700,0
veřejné závody9283292426,1
C1M5421242138,9
C2M275542113,7
K1M8547112,5
C2X3124133,3
Celkem98994102424,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

NKZ slalom

Kategorie C1M

Novák MartinUSD Roudnice
19.09.10
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
pořadí35.45.45.
odstup %49,552,349,2
% poražených soupeřů29,213,713,7
pořadí20092010celkem
průměr45.035.041.7
medián453545
modus453545
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %50,749,550,3
průměrné % poražených soupeřů13,729,218,9
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Novák Martinsl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 92
14.07.18
sl 49
13.05.18
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
řeka Otava,
17.07.11
řeka Otava,
16.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
USD České Vr
31.07.10
USD České Vr
31.07.10/2
pořadí9.13.2.2.22.5.7.5.7.11.3.5.8.11.6.7.9.10.21.7.5.7.6.12.13.26.24.
odstup %8,911,86,30,218,64,712,115,710,318,91,84,98,714,310,59,612,319,916,011,711,714,413,818,516,234,135,2
% poražených soupeřů89,984,293,892,371,280,086,092,066,758,394,490,073,165,587,585,771,475,771,082,487,578,682,171,169,230,641,0
pořadí201020112012201320142015201820192020celkem
průměr25.09.511.08.56.56.013.52.011.09.7
medián24778555297
modus24656355297
počet závodů24364222227
průměrný odstup od vítěze %34,715,713,112,69,013,911,73,210,413,4
průměrné % poražených soupeřů35,875,380,376,577,489,075,693,187,176,7
počet jízd486128444454
lepší 1. jízda1
50,0%
3
75,0%
1
33,3%
2
33,3%
2
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
10
37,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
2
33,3%
6
50,0%
5
62,5%
1
25,0%
1
25,0%
1
25,0%
3
75,0%
21
38,9%

Kategorie C2M

Novák Martinsl 49
13.05.18
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Strakonic
23.06.12
pořadí5.7.10.3.6.7.15.5.8.11.9.10.11.12.
odstup %8,515,421,37,626,418,743,136,134,629,422,153,632,514,4
% poražených soupeřů63,670,060,975,050,060,012,555,641,733,350,025,028,657,7
pořadí20122013201420152018celkem
průměr12.09.07.88.55.08.5
medián1296758
modus12113755
počet závodů1642114
průměrný odstup od vítěze %14,434,724,018,48,526,0
průměrné % poražených soupeřů57,739,049,465,563,648,9
počet jízd21274227
lepší 1. jízda0
0,0%
1
16,7%
2
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
4
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
3,7%

Kategorie C2X

Novák Martinsl 92
14.07.19
sl 99
19.07.15
pořadí6.3.
odstup %17,03,9
% poražených soupeřů50,071,4
pořadí20152019celkem
průměr3.06.04.5
medián363
modus363
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %3,917,010,5
průměrné % poražených soupeřů71,450,060,7
počet jízd213
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%

Kategorie K1M

Novák Martinsl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
pořadí57.64.
odstup %38,052,3
% poražených soupeřů49,546,6
pořadí2020celkem
průměr60.560.5
medián5757
modus5757
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,145,1
průměrné % poražených soupeřů48,148,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Novák MartinWave2013
10.08.13
Wave2013
10.08.13/2
sl.Wave2012k
04.08.12
pořadí16.18.45.
odstup %51,937,497,3
% poražených soupeřů40,034,613,7
pořadí20122013celkem
průměr45.017.026.3
medián451618
modus451616
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %97,344,662,2
průměrné % poražených soupeřů13,737,329,4
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
33,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Novák Martinsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
pořadí48.58.
odstup %28,738,2
% poražených soupeřů48,935,2
pořadí2020celkem
průměr53.053.0
medián4848
modus4848
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,433,4
průměrné % poražených soupeřů42,142,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Novák Martinsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí10.17.12.10.7.7.13.8.7.9.15.7.9.14.7.6.6.8.16.6.7.6.8.7.8.6.5.7.4.6.8.5.6.5.6.6.3.10.9.10.12.12.9.12.12.10.20.
odstup %7,19,16,68,98,99,810,37,59,011,36,05,62,46,29,16,68,37,56,10,06,96,98,04,96,84,33,98,06,54,410,07,78,57,36,65,55,911,510,96,69,610,09,012,312,310,6147,3
% poražených soupeřů57,161,073,247,164,768,465,779,457,138,536,470,083,373,533,350,058,366,731,881,579,361,550,064,770,875,087,180,689,366,758,866,764,369,280,882,877,835,742,969,056,057,742,963,363,318,2---
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr12.69.36.05.57.58.59.19.38.013.08.8
medián12106577787128
modus12106476677106
počet závodů567426743347
průměrný odstup od vítěze %38,39,17,15,75,95,96,39,59,27,610,6
průměrné % poražených soupeřů37,556,569,983,067,861,857,860,260,163,861,1

Kategorie C2M

Novák Martinsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sl 124
30.08.14
sj 11ČP
31.08.13
pořadí3.4.3.3.2.4.4.4.3.1.2.1.3.3.8.4.3.1.1.2.2.2.2.2.
odstup %3,72,01,80,84,02,24,14,01,00,01,40,03,83,615,93,40,00,00,01,20,92,62,70,5
% poražených soupeřů81,884,290,080,094,784,270,070,085,7100,094,4100,071,477,822,270,084,6100,0100,085,787,590,990,987,5
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr2.02.02.01.83.13.53.03.32.8
medián222234333
modus222134332
počet závodů1115841324
průměrný odstup od vítěze %0,52,72,60,43,63,60,82,52,5
průměrné % poražených soupeřů87,590,990,991,677,779,780,085,383,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Novák Martinsj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 54
21.05.16
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí10.13.8.7.7.9.3.6.4.9.
odstup %7,110,37,59,05,62,40,94,36,59,0
% poražených soupeřů57,165,779,457,170,083,381,875,089,342,9
pořadí201120142016201720182020celkem
průměr9.05.03.08.09.310.07.6
medián94378107
modus94377107
počet závodů12123110
průměrný odstup od vítěze %9,05,40,94,08,97,16,3
průměrné % poražených soupeřů42,982,281,876,767,457,170,2

Kategorie C2M

Novák Martinsj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 54
21.05.16
sl 124
30.08.14
pořadí3.2.4.4.1.2.4.2.
odstup %3,74,02,24,10,01,42,02,7
% poražených soupeřů81,894,784,270,0100,094,472,790,9
pořadí20142016201720182020celkem
průměr2.04.01.53.33.02.8
medián241432
modus241432
počet závodů112318
průměrný odstup od vítěze %2,72,00,73,53,72,5
průměrné % poražených soupeřů90,972,797,283,081,886,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Novák Martinsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 68
02.06.20
sj 119
25.08.19
sj 51
11.05.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 9
01.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 6
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sl 124
30.08.14
sj 75
28.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Strakonic
22.06.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí10.17.12.2.10.2.7.7.2.1.13.8.7.9.6.5.5.15.7.9.14.8.7.6.6.2.1.8.16.6.7.6.8.2.1.2.1.2.4.5.2.8.6.1.5.7.4.1.1.2.2.6.1.2.2.8.5.6.5.6.6.5.5.3.10.9.10.12.12.7.5.6.9.12.12.10.20.
odstup %7,19,16,60,58,91,58,99,81,30,010,37,59,011,311,16,86,86,05,62,46,25,99,16,68,30,10,07,56,10,06,96,98,05,80,06,00,02,05,62,82,86,84,30,03,98,06,50,00,02,73,34,40,01,81,710,07,78,57,36,65,58,06,25,911,510,96,69,610,05,69,99,39,012,312,310,6147,3
% poražených soupeřů57,161,073,285,747,175,064,768,475,0100,065,779,457,138,544,463,663,636,470,083,373,573,133,350,058,390,9100,066,731,881,579,361,550,080,0100,087,5100,080,072,784,095,770,875,0100,087,180,689,3100,0100,092,393,366,7100,085,785,758,866,764,369,280,882,871,471,477,835,742,969,056,057,760,075,073,742,963,363,318,2---
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr12.68.24.83.25.04.79.07.64.810.36.5
medián1295252772106
modus1210512265222
počet závodů59129314876477
průměrný odstup od vítěze %38,38,85,63,24,13,96,39,05,15,87,8
průměrné % poražených soupeřů37,560,975,390,883,577,359,758,971,769,370,0

Kategorie C2M

Novák Martinsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 68
02.06.20
sj 119
25.08.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 9
01.04.18
sj 7
31.03.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 6
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sl 124
30.08.14
sj 75
28.06.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
pořadí3.4.3.1.3.2.4.4.4.2.2.3.1.2.1.2.3.3.8.4.3.1.1.2.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.2.1.1.
odstup %3,72,01,80,00,84,02,24,14,05,23,01,00,01,40,00,43,83,615,93,40,00,00,01,20,90,00,00,00,00,00,00,00,02,70,00,50,00,0
% poražených soupeřů81,884,290,0100,080,094,784,270,070,050,050,085,7100,094,4100,093,871,477,822,270,084,6100,0100,085,787,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,090,9100,087,5100,0100,0
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr1.31.51.01.43.03.03.02.82.2
medián111132332
modus111132331
počet závodů32211961438
průměrný odstup od vítěze %0,21,30,00,23,33,80,81,91,7
průměrné % poražených soupeřů95,895,5100,096,279,569,880,089,087,0

Kategorie K1M

Novák Martinsj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
pořadí3.3.
odstup %12,013,1
% poražených soupeřů94,194,1
pořadí2016celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,512,5
průměrné % poražených soupeřů94,194,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Novák Martinsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí10.17.12.10.7.7.13.8.7.9.15.7.9.14.8.7.6.6.4.4.4.8.16.6.7.6.8.8.6.5.7.4.6.8.5.6.5.6.6.3.10.9.10.12.12.8.9.12.12.10.20.
odstup %7,19,16,68,98,99,810,37,59,011,36,05,62,46,25,99,16,68,33,24,41,87,56,10,06,96,98,06,84,33,98,06,54,410,07,78,57,36,65,55,911,510,96,69,610,09,89,012,312,310,6147,3
% poražených soupeřů57,161,073,247,164,768,465,779,457,138,536,470,083,373,573,133,350,058,378,681,380,066,731,881,579,361,550,070,875,087,180,689,366,758,866,764,369,280,882,877,835,742,969,056,057,763,242,963,363,318,2---
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr12.69.16.05.58.08.57.69.38.013.08.5
medián12106587787128
modus12106486477106
počet závodů5774161143351
průměrný odstup od vítěze %38,39,27,15,76,85,95,49,59,27,610,2
průměrné % poražených soupeřů37,557,569,983,070,861,865,360,260,163,862,4

Kategorie C2M

Novák Martinsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 124
30.08.14
sj 11ČP
31.08.13
pořadí3.4.3.3.2.4.4.4.3.1.2.1.2.3.3.8.4.2.2.2.3.1.1.2.2.2.2.
odstup %3,72,01,80,84,02,24,14,01,00,01,40,00,43,83,615,93,41,52,80,60,00,00,01,20,92,70,5
% poražených soupeřů81,884,290,080,094,784,270,070,085,7100,094,4100,093,871,477,822,270,087,585,787,584,6100,0100,085,787,590,987,5
pořadí2013201420162017201820192020celkem
průměr2.02.01.82.83.53.03.32.7
medián22224332
modus22124332
počet závodů1151241327
průměrný odstup od vítěze %0,52,70,42,93,60,82,52,3
průměrné % poražených soupeřů87,590,991,681,379,780,085,384,0

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Novák Martinsj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.13.10.15.15.8.11.15.8.7.11.7.11.8.10.8.11.12.8.10.12.15.11.10.10.17.9.8.9.10.7.8.11.9.7.21.20.19.16.13.
odstup %7,37,08,711,88,36,18,90,011,39,28,610,55,010,48,05,06,95,95,95,37,79,67,17,38,111,15,04,38,76,27,07,810,510,311,714,376,316,214,814,7
% poražených soupeřů74,176,969,073,173,682,175,664,173,173,965,572,761,573,165,458,858,352,270,855,065,658,866,771,973,515,878,482,568,065,460,075,065,571,476,931,0---37,953,136,8
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr17.010.510.611.39.59.08.711.313.310.511.2
medián1689108781115810
modus13791087781588
počet závodů465662333240
průměrný odstup od vítěze %30,510,27,17,57,07,79,75,09,67,110,2
průměrné % poražených soupeřů32,063,362,065,363,167,170,873,971,975,563,1

Kategorie C2M

Novák Martinsj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.2.3.6.4.3.2.3.3.9.3.3.8.6.6.6.11.5.13.7.6.6.10.7.11.18.5.
odstup %209,83,04,88,71,80,03,50,71,510,03,43,15,34,55,25,99,72,914,85,86,36,68,86,911,411,84,0
% poražených soupeřů46,296,087,579,287,590,593,887,587,557,989,588,941,775,077,373,756,542,97,757,175,072,252,640,044,415,063,6
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr10.37.88.56.73.09.02.73.04.35.06.4
medián76663933426
modus56663933323
počet závodů462321313227
průměrný odstup od vítěze %8,57,57,85,03,310,01,90,05,1106,413,3
průměrné % poražených soupeřů40,851,365,164,789,257,989,690,584,771,166,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Novák Martinsj 124
29.08.20
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí8.11.15.11.10.15.11.9.7.20.
odstup %7,38,90,05,05,39,610,510,311,776,3
% poražených soupeřů74,175,664,161,555,058,865,571,476,9---
pořadí201120122014201620182020celkem
průměr20.09.012.511.013.08.011.7
medián209101111811
modus207101111811
počet závodů13212110
průměrný odstup od vítěze %76,310,87,45,04,57,314,5
průměrné % poražených soupeřů0,071,356,961,569,974,160,3

Kategorie C2M

Novák Martinsj 124
29.08.20
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí8.3.9.8.6.7.6.6.7.
odstup %209,80,010,05,35,25,86,36,66,9
% poražených soupeřů46,290,557,941,777,357,175,072,240,0
pořadí201120122014201620182020celkem
průměr7.06.37.09.03.08.06.7
medián7669387
modus7669386
počet závodů1321119
průměrný odstup od vítěze %6,96,35,210,00,0209,828,4
průměrné % poražených soupeřů40,068,159,557,990,546,262,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Novák Martinsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.ČK
25.05.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.16.13.10.15.15.8.11.15.8.7.11.7.3.11.8.10.8.11.12.8.10.12.15.10.10.17.1.9.10.7.8.11.2.9.7.21.20.19.16.13.
odstup %7,38,47,08,711,88,36,18,90,011,39,28,610,54,75,010,48,05,06,95,95,95,37,79,67,38,111,10,08,76,27,07,810,54,410,311,714,376,316,214,814,7
% poražených soupeřů74,171,276,969,073,173,682,175,664,173,173,965,572,784,661,573,165,458,858,352,270,855,065,658,871,973,515,8100,068,065,460,075,065,594,471,476,931,0---37,953,136,8
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr17.09.39.311.49.57.08.711.313.312.310.8
medián16891087811151310
modus13711083781588
počet závodů474563333341
průměrný odstup od vítěze %30,59,46,57,67,06,79,75,09,67,610,0
průměrné % poražených soupeřů32,067,762,365,063,172,970,873,971,974,164,5

Kategorie C2M

Novák Martinsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.ČK
25.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.4.2.3.6.4.3.2.3.3.9.3.3.8.6.6.1.5.13.7.6.6.10.7.11.18.5.
odstup %209,82,23,04,88,71,80,03,50,71,510,03,43,15,34,55,20,02,914,85,86,36,68,86,911,411,84,0
% poražených soupeřů46,288,096,087,579,287,590,593,887,587,557,989,588,941,775,077,3100,042,97,757,175,072,252,640,044,415,063,6
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr10.37.81.06.73.09.02.73.04.34.76.0
medián76163933446
modus56163933323
počet závodů461321313327
průměrný odstup od vítěze %8,57,50,05,03,310,01,90,05,171,712,8
průměrné % poražených soupeřů40,851,3100,064,789,257,989,690,584,776,768,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Novák Martinsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.16.13.10.15.15.8.11.15.8.7.11.7.11.8.10.8.11.12.8.10.12.15.10.10.17.9.10.7.8.11.9.7.21.20.19.16.13.
odstup %7,38,47,08,711,88,36,18,90,011,39,28,610,55,010,48,05,06,95,95,95,37,79,67,38,111,18,76,27,07,810,510,311,714,376,316,214,814,7
% poražených soupeřů74,171,276,969,073,173,682,175,664,173,173,965,572,761,573,165,458,858,352,270,855,065,658,871,973,515,868,065,460,075,065,571,476,931,0---37,953,136,8
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr17.010.512.011.49.59.08.711.313.312.311.5
medián168101087811151310
modus13791087781588
počet závodů463562333338
průměrný odstup od vítěze %30,510,28,77,67,07,79,75,09,67,610,5
průměrné % poražených soupeřů32,063,349,765,063,167,170,873,971,974,162,3

Kategorie C2M

Novák Martinsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.4.2.3.6.4.3.2.3.3.9.3.3.8.6.6.5.13.7.6.6.10.7.11.18.5.
odstup %209,82,23,04,88,71,80,03,50,71,510,03,43,15,34,55,22,914,85,86,36,68,86,911,411,84,0
% poražených soupeřů46,288,096,087,579,287,590,593,887,587,557,989,588,941,775,077,342,97,757,175,072,252,640,044,415,063,6
pořadí201120122014201520162017201820192020celkem
průměr10.37.86.73.09.02.73.04.34.76.2
medián7663933446
modus5663933323
počet závodů46321313326
průměrný odstup od vítěze %8,57,55,03,310,01,90,05,171,713,3
průměrné % poražených soupeřů40,851,364,789,257,989,690,584,776,767,1