Paloudová Karolína, 2000

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 1   C1: 1   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 3. 3/U23 47.746,0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1W sjezd 2. 1/U23 23.412,5
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 5. 3/U23 2.685,0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1W sjezd 3. 2/U23 3.676,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 15. 8/U23 4.7810,0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 9. 3/U23 5.7110,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 10. 8/U23 4.078,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 9. 4/U23 7.8214,6
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 11. 7/U23 5.558,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 6. 3/U23 4.696,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 13. 7/U23 5.328,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 5. 4/U23 3.805,1
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C1W slalom 2. 1/U23 3.903,5
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1W slalom 1. 1/U23
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 1. 1/U23
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C1W slalom 2. 1/U23 10.709,4
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
ŠVADLENA Václav
1.  
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1W slalom 3. 1/U23 2.102,0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 6. 5/U23 37.663,6
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 2/U23 38.913,3
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 6. 5/U23 52.375,2
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 5. 3/U23 42.873,7
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 6. 6/U23 74.116,7
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 7. 4/U23 344.2527,7
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 5. 5/U23 87.868,0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd    
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 2/U23 63.706,1
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 2/U23 73.206,9
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Anežka
1. 1/U23
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Anežka
   
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 2/U23 49.204,6
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 2/U23 64.006,0
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Anežka
2. 1/U23 22.401,8
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 3. 2/U23 45.064,2
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 3. 2/U23 31.742,9
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1W sjezd 1. 1/U23
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1W sjezd 1. 1/U23
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 3/U23 53.405,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 2. 1/U23 10.300,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd    
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 3/U23 61.006,4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 3/U23 47.905,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 1/U23 25.302,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 17. 4/DS 14.5017,0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 17. 3/DS 18.1020,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 9. 6/DS 6.709,9
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 5. 3/DS 6.038,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 33. 9/DS 33.5132,6
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 4. 2/DS 43.045,2
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1W sjezd 2. 1/DS 22.102,9
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 5. 2/DS 4.724,0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd 6. 2/DS 8.867,0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 6. 3/U18 2.655,4
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 8. 3/U18 2.024,0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 4. 3/U18 7.8915,2
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 6. 4/U18
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 17. 5/DS 6.2112,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 7. 3/DS 5.289,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 7. 4/DS 4.078,2
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 8. 3/DS 51.0192,0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C2X slalom
PALOUDOVÁ Anežka
5. 1/U23 21.0619,7
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
   
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 1. 1/DS
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 2. 2/DS 19.472,1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 2. 2/DS 2.150,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 2. 2/DS 6.420,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 12. 4/DS 3.366,9
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 5. 2/DS 1.121,9
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 9. 3/DS
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 5. 2/DS
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1W slalom 3. 1/DS 7.907,6
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
6. 3/U23 11.609,9
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 3. 1/DS 5.806,2
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1W sjezd 1. 1/DS
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1W slalom 3. 1/DS 17.6016,3
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
ŠVADLENA Václav
1.  
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
   
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 9. 1/DS 13.4013,6
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 7. 2/DS 32.225,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 5. 2/DS 31.024,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 6. 2/DS 32.385,9
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 4. 2/DS 19.043,0
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 3/DS 80.657,3
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 6. 3/DS 72.546,6
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 2. 1/DS 65.807,4
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 2. 1/DS 62.107,1
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 3. 1/DS 73.008,6
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 4. 1/DS 64.107,6
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd    
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Anežka
1. 1/DS
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Anežka
2. 1/DS 79.306,6
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 6. 3/DS 1.604,0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 4. 2/DS 5.9413,3
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 27. 7/DS 24.1023,7
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
SKOŘEPA Vojtěch
3. 2/DS 17.4011,3
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 11. 4/DS 1.222,2
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 4. 2/DS 29.904,5
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 8. 4/DS 2.304,3
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 8. 4/DS 4.748,2
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 8. 5/DS 2.635,1
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 7. 4/DS 6.2711,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 2. 2/DS 17.323,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 2. 1/DS 12.431,9
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 3. 2/DS 33.983,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 2. 1/DS 0.420,0
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 K1W sjezd 1. 1/DS
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
1. 1/DS
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C2M sjezd
ŠVADLENA Václav
1.  
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1W slalom 1. 1/DS
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 1. 1/DS
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
3. 1/DS 1.200,8
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
ŠVADLENA Václav
1.  
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1W slalom 1. 1/DS
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 3/DS 4.8210,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 2/DS 5.089,4
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 9. 4/DS 3.226,6
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6. 2/DS 7.9714,9
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 7. 3/DS 18.563,4
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 1/DS 28.334,5
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 10. 4/DS 5.988,8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 1/DS 5.386,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 5. 2/DS 48.705,2
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 3. 2/DS 42.804,6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 3. 2/DS 40.503,5
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 2. 1/DS 56.305,0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 1. 1/DS
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 1. 1/DS
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1W sjezd 1. 1/DS
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 1. 1/DS
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 1. 1/DS
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1W sjezd 1. 1/DS
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1W sjezd 3.  
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 3.   36.004,3
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 2. 1/DS 38.604,6
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 3.   29.903,5
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 8. 4/DM 3.686,8
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DM 5.9610,3
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 35. 12/DM 78.4071,3
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
7. 4/DS 70.5362,1
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 3/DM 0.110,2
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/DM 9.6716,2
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 10. 4/DM 14.4627,2
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1W sjezd 5. 2/DM 6.3210,1
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 4. 1/DM 17.902,1
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 6. 2/DM 5.434,5
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 14. 4/DM 10.609,4
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
2. 2/DS 6.204,9
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 9. 3/DM 7.806,9
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
6. 2/DS 17.9014,6
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/DM 5.505,1
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
3. 1/DS 6.505,2
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 8. 1/DM 4.704,1
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
4. 1/DS 9.407,1
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 5. 2/DM 39.717,0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 4. 2/DM 60.289,2
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 5. 1/DM 65.936,8
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 4. 2/DM 85.307,5
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 K1W sjezd 4. 1/DM 69.108,6
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 C2M sjezd
ŠVADLENA Václav
1.  
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) K1W sjezd 3. 1/DM 6.4013,0
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) K1W sjezd 3. 1/DM 39.704,9
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C2M sjezd
ŠVADLENA Václav
3.   3.306,1
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C2M sjezd
ŠVADLENA Václav
3.   13.201,5
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 6. 2/DM
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 2/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 2/DM 5.297,4
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 3/DM 7.489,0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 6. 1/DM 104.008,9
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 1/DM 95.108,1
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 2. 1/DM 71.106,6
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 3. 1/DM 92.808,3
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
4. 2/DS 261.4023,0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
   
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 3. 1/DM 71.006,5
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 4. 1/DM 97.208,9
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
5. 2/DS 333.2030,1
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
   
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 4. 2/DM 63.005,6
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 6. 2/DM 97.508,8
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
10. 2/DS 229.0020,3
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 33. 10/DM 133.05121,3
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 26. 9/DM 67.1558,5
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 7. 4/DM 4.169,3
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 10. 4/DM 27.7757,5
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 27. 11/DM 71.3972,2
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 7. 3/DM 4.047,4
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 3/DM 12.0220,0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 7. 2/DM 3.466,3
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 6. 3/DM 10.1215,8
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 8.   13.0911,5
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 7.   116.0014,2
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
10. 1/DM 20.8823,1
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
PALOUDA Tomáš
17.   39.1943,3
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 5. 1/DM 11.6614,7
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2X slalom
PALOUDA Tomáš
6.   29.2129,1
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
13. 2/DM 27.4530,1
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
PALOUDA Tomáš
20.   49.9454,7
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 7. 1/DM 13.5116,3
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 16. 2/DM 21.3521,2
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 5. 3/DM 34.535,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 5. 2/DM 56.818,1
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 8. 4/DM 33.845,7
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 4. 2/DM 39.675,8
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 K1W sjezd 3. 2/DM 43.105,5
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
PALOUDA Tomáš
4.   33.704,1
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem K1W sjezd 2. 2/DM 51.206,2
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1W sjezd 3. 2/DM 4.908,5
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
PALOUDA Tomáš
7.   96.2011,1
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
PALOUDA Tomáš
8.   9.3015,3
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 9.   5.9412,2
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 7.   3.777,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 7. 2/DM 7.738,3
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
8. 1/DM 23.8523,1
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 7. 2/DM 12.6110,6
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
PALOUDOVÁ Anežka
7. 1/DM 43.6134,1
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 3/DM 45.277,7
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 2/DM 67.0910,1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 3/DM 4.285,9
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 2/DM 8.059,5
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 7. 2/DM 73.107,7
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 6. 2/DM 46.106,3
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 2/DM 96.708,1
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 4. 2/DM 116.9010,4
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. K1W sjezd 5. 2/DM 100.409,1
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C1W sjezd 2. 1/DM 3.300,2
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 2. 1/DM 9.400,7
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě K1W sjezd 3. 2/DM 77.107,0
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 2/DM 118.7010,5
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C1W sjezd 1. 1/DM
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd 1. 1/DM
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 2. 1/ZS 78.707,8
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 4. 1/ZS 57.405,4
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 1. 1/ZS
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 1. 1/ZS
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 5.   3.436,2
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 6.   7.3711,5
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 28.   38.0635,4
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 2. 2/ZS 1.002,8
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1W sjezd 1. 1/ZS
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 12.   25.1922,9
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 13.   11.9212,4
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 10. 2/ZS 13.2211,1
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd    
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 12. 3/ZS 9.0816,7
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 9. 3/ZS 24.6739,0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 16. 3/ZS 9.9918,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1W sjezd 6. 2/ZS 13.3021,5
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 25. 9/ZS 33.9635,0
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 3. 3/ZS 20.904,3
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 1. 1/ZS
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 12. 5/ZS 10.0210,3
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 7.   20.2020,4
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2W slalom
PALOUDOVÁ Anežka
1.  
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
C2 mix
PALOUDA Tomáš
5.   48.4740,4
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 9.   11.0313,1
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2W slalom
PALOUDOVÁ Anežka
2.   0.950,7
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
C2 mix
PALOUDA Tomáš
11.   164.87171,5
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 4. 4/ZS 4.007,9
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 12. 8/ZS 10.2911,6
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 1. 1/ZS
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 12. 8/ZS 40.3543,8
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 6. 4/ZS 5.3410,8
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 17. 11/ZS 14.6316,4
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 3. 3/ZS 2.383,7
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 13. 8/ZS 55.8059,7
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 33. 7/ZS 41.2940,0
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42. 10/ZS 55.0355,1
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 7. 1/ZS 117.8014,6
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1W sjezd 5. 1/ZS 113.2011,7
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 7. 2/ZS 120.4015,0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1W sjezd 5. 1/ZS 91.109,4
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 16. 1/ZS 14.5722,1
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 16. 2/ZS 13.0119,4
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C1W slalom 3. 1/ZS 10.328,2
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 6. 1/ZS 6.736,2
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C1W slalom 3. 1/ZS 10.978,6
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 7. 2/ZS 7.226,6
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 13.   10.9913,2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1W sjezd 5.   7.447,4
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 12. 2/ZS 131.2612,3
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 9. 1/ZS 119.7012,5
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 9. 1/ZS 120.9012,6
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1W sjezd 4. 1/ZS 85.506,9
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 1/ZS 17.201,4
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 1/ZS 64.405,7
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 1/ZS 44.803,8
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 1/ZS 29.402,5
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 7. 1/ZS 115.5010,3
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W slalom    
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 11. 8/ZS 61.0014,5
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1W sjezd 4. 4/ZS 33.606,7
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 12.   9.1218,9
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1W sjezd 3.   6.439,9
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1W slalom 11.   44.4433,3
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 18.   20.3117,2
14.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 19. 4/ŽS 17.3218,0
14.07.2013 Slalom v Sušici C2W slalom
Paloudová Anežka
2.   5.954,2
13.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 20. 4/ŽS 32.0043,8
13.07.2013 Slalom v Sušici C2W slalom
Paloudová Anežka
2. 2/ŽS 2.912,1
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 34. 11/ZS 93.86100,5
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 27. 10/ZS 33.2432,8
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 22. 11/ZS 161.8028,2
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C1W sjezd 5. 3/ZS 137.9020,5
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 29. 11/ZS 156.2028,0
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1W sjezd 12. 2/ZS 133.7020,6
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 15. 3/ZS 35.6831,9
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 13. 3/ZS 25.1422,1
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 9.   255.9024,5
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 9.   255.1024,4
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd    
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 24.   85.2685,3
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 26.   34.1838,2
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 26.   39.3138,9
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 35. 7/ZM 33.0331,4
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 25. 7/ZM 23.3132,1
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 44. 11/ZM 30.1131,2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 18. 4/ZM 27.1022,6
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem K1W slalom 16. 3/ZM 30.1035,7
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem K1W slalom 16. 5/ZM 36.1542,7
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 32.   37.3437,7
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 30.   38.0735,9
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 28. 5/ZM 43.2037,6
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 24. 5/ZM 32.0028,3
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 17.   47.2146,5
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 21. 5/ZM 25.5027,9
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 41. 13/ZM 43.6054,3
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 20. 5/ZM 42.5946,9
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Klíma Jan
17. 2/ZS 54.8450,6
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 25. 5/ZM 38.4040,2
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 31. 10/ZM 60.9067,2
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 35. 9/ZM 145.00155,4
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom 15. 4/ZM 40.4536,7
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom 17. 5/ZM 42.1240,4
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
41. 10/ZM 62.5070,6
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
43. 12/ZM 112.20122,6
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom
předžákyně
3.   89.7045,6
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
předžáci
1. 1/PZ
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
předžáci
2. 2/PZ 25.3014,6
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
sobota předžáci
9. 9/PZ 69.4746,5
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
neděle předžáci
6. 6/PZ 47.1732,8
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
sobota
  6/PZ
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
neděle
30. 5/PZ 168.10184,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 17.04.19 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 2 24.05.18 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 1   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 2 09.08.16 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 3 07.06.16 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 3 27.05.16 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 3 26.05.16 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 27.05.15 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 14.08.14 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 01.05.14 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.08.13 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.09.11 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.11 updated from RVP
Místo narozeníČeský Krumlov
ZnameníStřelec
BydlištěČeský Krumlov
ZaměstnáníGymnázium
Plánované povoláníNutriční terapeut
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděSicario
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiRodina, kraj
Od kolika let pádluje8
První trenérRadek Švehla
Současný trenérLukáš Novosad
Sportovní vzorAnežka Paloudová
ZálibyPeču a vařím ostatním a pak to s nimi (a vínem) sním.
Zimní přípravaLivigno, Ramsau, doma - posilovna
Cíle na sezonuVyjet si místo v reprezentaci
Nejlepší dosažené výsledky3. Místo na MS juniorů 2017, 2. Místo na ME juniorů 2018, 3. Místo na ME v surfski
Zajímavost o soběMoje ofinka
Oblíbenci v hudběVše, na co můžu tančit
Oblíbený filmMe before you
Oblíbený herecEmilia Clark
Oblíbená traťSort
FacebookKája Paloudová
Instagramhttps://www.instagram.com/Kaja_paloudova
Další sociální sítěSnapchat - kajushee

Profil aktualizován 06.03.2020

Videa nenalezena.
0|4141|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C1W 2/2 3
127.K1W 2/2 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/10 342
8.K1W 6/10 294
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/12 182
28.C2M
Paloudová Anežka
3/3 10
1.C2X
Švadlena Václav
1/1 21
5.K1W 5/17 436
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/13 52
15.K1W 5/14 264

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 2
76.C2M
Paloudová Anežka
3/3 5
61.C2X
Paloudová Anežka
1/1 1
122.K1W 2/2 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.K1W 2/2 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 6/7 333
6.K1W 6/9 295
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/9 217
16.C2M
Švadlena Václav
1/1 43
1.K1W 5/16 451
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/7 0
 K1W 5/9 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C2M
Paloudová Anežka
2/2 11
94.K1W 2/2 50
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 7/8 340
6.K1W 7/14 369
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/11 188
28.C2M
Švadlena Václav
2/2 58
35.C2M
Paloudová Anežka
2/2 38
2.K1W 5/21 360
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/8 69
6.K1W 5/18 394

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Paloudová Anežka
4/4 65
33.K1W 4/4 162
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 6/6 161
13.K1W 6/10 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/6 54
13.C2M
Švadlena Václav
3/3 70
48.C2M
Plachtová Alexandra
4/4 2
4.K1W 5/16 269
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.K1W 2/2 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
43.C2M
Paloudová Anežka
4/4 30
105.C2M
Palouda Tomáš
2/2 2
 C2X
Palouda Tomáš
1/1 0
49.K1W 5/5 114
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 5/6 168
8.K1W 8/11 259
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/10 82
30.C2M
Palouda Tomáš
3/3 14
54.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 2
6.K1W 5/20 158
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/11 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
45.K1W 2/2 8
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
93.C2M
Palouda Tomáš
2/2 6
1.C2W
Paloudová Anežka
2/2 6
36.K1W 5/6 159
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 1
30.K1W 2/2 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 4/4 146
13.K1W 7/10 134
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/9 18
7.K1W 5/19 136
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/6 10
20.K1W 5/12 38

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C2W
Paloudová Anežka
2/2 2
45.K1W 5/7 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1W 3/3 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
41.K1W 2/2 4

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.K1W 5/7 49
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.K1W 1/1 4

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Klíma Jan
1/1 0
84.K1W 5/8 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.K1W 4/4 15

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014
C1W545875
K1W86613813

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20152014
K1W4045

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1W4838---37---
K1W12712294334936456284
C2M-76622310593--123
C2X-61--5----
C2W-----12--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W311445--
C2M2816354854---
C2X1-------
K1W5124672349

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201420122011
K1W37304750
C1W-21--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016201520142013
C1W131861712420
K1W1546646362041
Fotky nenalezeny.
0|4141|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C1W 2/2 3
127.K1W 2/2 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/10 342
8.K1W 6/10 294
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/12 182
28.C2M
Paloudová Anežka
3/3 10
1.C2X
Švadlena Václav
1/1 21
5.K1W 5/17 436
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/13 52
15.K1W 5/14 264

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 2
76.C2M
Paloudová Anežka
3/3 5
61.C2X
Paloudová Anežka
1/1 1
122.K1W 2/2 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.K1W 2/2 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 6/7 333
6.K1W 6/9 295
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/9 217
16.C2M
Švadlena Václav
1/1 43
1.K1W 5/16 451
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/7 0
 K1W 5/9 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C2M
Paloudová Anežka
2/2 11
94.K1W 2/2 50
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 7/8 340
6.K1W 7/14 369
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/11 188
28.C2M
Švadlena Václav
2/2 58
35.C2M
Paloudová Anežka
2/2 38
2.K1W 5/21 360
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/8 69
6.K1W 5/18 394

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Paloudová Anežka
4/4 65
33.K1W 4/4 162
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 6/6 161
13.K1W 6/10 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/6 54
13.C2M
Švadlena Václav
3/3 70
48.C2M
Plachtová Alexandra
4/4 2
4.K1W 5/16 269
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.K1W 2/2 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
43.C2M
Paloudová Anežka
4/4 30
105.C2M
Palouda Tomáš
2/2 2
 C2X
Palouda Tomáš
1/1 0
49.K1W 5/5 114
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 5/6 168
8.K1W 8/11 259
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/10 82
30.C2M
Palouda Tomáš
3/3 14
54.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 2
6.K1W 5/20 158
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/11 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
45.K1W 2/2 8
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
93.C2M
Palouda Tomáš
2/2 6
1.C2W
Paloudová Anežka
2/2 6
36.K1W 5/6 159
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 1
30.K1W 2/2 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 4/4 146
13.K1W 7/10 134
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/9 18
7.K1W 5/19 136
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/6 10
20.K1W 5/12 38

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C2W
Paloudová Anežka
2/2 2
45.K1W 5/7 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1W 3/3 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
41.K1W 2/2 4

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.K1W 5/7 49
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.K1W 1/1 4

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Klíma Jan
1/1 0
84.K1W 5/8 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.K1W 4/4 15

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014
C1W545875
K1W86613813

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20152014
K1W4045

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1W4838---37---
K1W12712294334936456284
C2M-76622310593--123
C2X-61--5----
C2W-----12--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W311445--
C2M2816354854---
C2X1-------
K1W5124672349

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201420122011
K1W37304750
C1W-21--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016201520142013
C1W131861712420
K1W1546646362041

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
71 10 24 135 73 17 330
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ33.533.0334
K1W33.533.0334
veřejné závody13.49.0388
K1W17.116.0758
C2M8.36.0316
C1W5.13.038
C2W1.82.024
C2X5.55.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
K1W00,000,000,000,04
veřejné závody66,878,0910,22225,088
K1W46,911,735,2813,858
C2M16,316,3212,5425,016
C1W00,0225,0450,0675,08
C2W125,0375,000,04100,04
C2X00,000,000,000,02
Celkem66,577,699,82223,992
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ72643800,0
K1W72643800,0
veřejné závody1732778161911,0
K1W1152150191513,0
C2M314041339,7
C1W16104716,3
C2W7741100,0
C2X4461200,0
Celkem1803042171910,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí12.11.
odstup % *)22,933,3
% poražených soupeřů *)38,928,6
pořadí20132014celkem
průměr11.012.011.5
medián111211
modus111211
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)33,322,928,1
průměrné % poražených soupeřů *)28,638,933,8
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí33.27.35.27.28.13.18.24.17.
odstup % *)32,623,771,372,235,412,417,285,346,5
% poražených soupeřů *)43,950,019,021,230,876,946,920,742,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr17.024.018.020.527.035.027.033.024.7
medián172418132735273327
modus172418132735273327
počet závodů111211119
průměrný odstup od vítěze % *)46,585,317,223,972,271,323,732,644,1
průměrné % poražených soupeřů *)42,920,746,953,921,219,050,043,939,1
počet jízd2224222218
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
11,1%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
pořadí33.26.33.42.
odstup %121,358,540,055,1
% poražených soupeřů20,039,027,36,8
pořadí20142015celkem
průměr37.529.533.5
medián332633
modus332633
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %47,689,968,7
průměrné % poražených soupeřů17,129,523,3
počet jízd437
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
pořadí2.2.3.3.3.3.
odstup %3,59,47,616,38,28,6
% poražených soupeřů50,066,733,333,3------
pořadí201420182019celkem
průměr3.03.02.02.7
medián3323
modus3323
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %8,411,96,58,9
průměrné % poražených soupeřů0,033,358,430,6
počet jízd44412
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
33,3%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie C2M

Paloudová Karolínasl 49
13.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
řeka Otava,
11.06.11
pořadí6.1.3.2.6.3.4.17.20.8.7.5.11.17.
odstup %9,90,00,84,914,65,27,143,354,723,134,140,4171,550,6
% poražených soupeřů54,5100,066,791,764,371,457,120,017,453,362,550,0------
pořadí201120142015201620172018celkem
průměr17.08.013.03.82.06.07.9
medián17583166
modus17572163
počet závodů12442114
průměrný odstup od vítěze %50,6106,038,88,00,49,932,9
průměrné % poražených soupeřů0,025,038,371,183,454,550,6
počet jízd231284231
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
33,3%
1
25,0%
1
50,0%
1
100,0%
7
43,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
37,5%
0
0,0%
0
0,0%
3
9,7%

Kategorie C2W

Paloudová Karolínasl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
pořadí1.2.2.2.
odstup %0,00,74,22,1
% poražených soupeřů100,050,050,050,0
pořadí20132014celkem
průměr2.01.51.8
medián212
modus212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %3,10,41,8
průměrné % poražených soupeřů50,075,062,5
počet jízd437
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Paloudová Karolínasl 93
15.07.18
sl 99
19.07.15
pořadí5.6.
odstup %19,729,1
% poražených soupeřů---28,6
pořadí20152018celkem
průměr6.05.05.5
medián655
modus655
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %29,119,724,4
průměrné % poražených soupeřů28,60,014,3
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 94
12.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Řeka Jizera,
14.08.10
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
slalomová tr
13.06.09
pořadí1.3.3.9.1.1.14.9.6.8.5.7.16.7.7.25.12.7.9.6.7.19.20.34.27.15.13.35.44.18.16.16.32.30.21.41.20.25.15.17.43.41.3.6.9.30.
odstup %0,02,06,213,60,00,09,46,95,14,114,716,321,28,310,635,010,320,413,16,26,618,043,8100,532,831,922,131,431,222,635,742,737,735,927,954,346,940,236,740,4122,670,645,632,846,5184,5
% poražených soupeřů100,085,788,252,9100,0100,075,984,380,875,969,264,768,877,882,453,878,060,052,984,883,364,064,28,331,650,060,050,040,356,428,625,026,232,660,020,047,241,512,511,117,621,650,050,020,019,4
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr15.03.027.927.321.311.08.49.31.06.02.016.4
medián9321301977813114
modus634116137761317
počet závodů3187665422246
průměrný odstup od vítěze %87,945,655,033,941,515,314,26,40,09,91,031,4
průměrné % poražených soupeřů29,850,028,937,046,468,872,679,2100,070,692,954,9
počet jízd621614111210844491
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
2
25,0%
0
0,0%
4
66,7%
3
50,0%
4
80,0%
1
25,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
17
37,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
21,4%
2
18,2%
2
16,7%
1
10,0%
3
37,5%
1
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
13
14,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí12.13.
odstup %43,859,7
% poražených soupeřů21,414,3
pořadí2014celkem
průměr12.512.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %51,751,7
průměrné % poražených soupeřů17,917,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
pořadí17.17.12.17.26.26.28.24.31.35.1.2.
odstup %17,020,811,616,438,238,937,628,367,2155,40,014,6
% poražených soupeřů63,663,675,665,216,716,720,630,321,18,1100,066,7
pořadí20102011201220142018celkem
průměr1.529.526.014.517.019.7
medián12826121717
modus12426121717
počet závodů2422212
průměrný odstup od vítěze %7,372,138,614,018,937,2
průměrné % poražených soupeřů83,420,016,770,463,645,7
počet jízd4844323
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
13,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 28
26.04.14
pořadí2.4.5.7.2.5.5.8.7.2.2.3.4.6.6.4.
odstup %2,53,33,727,72,91,94,88,211,11,90,016,20,09,010,16,9
% poražených soupeřů80,070,066,7---87,563,675,056,362,594,494,466,766,750,016,7---
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr4.06.04.34.84.04.54.5
medián4642544
modus4632522
počet závodů11343416
průměrný odstup od vítěze %6,910,18,45,33,29,36,9
průměrné % poražených soupeřů0,016,761,176,975,454,259,4

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí3.6.6.6.5.4.12.7.7.6.11.4.8.8.2.3.5.3.3.2.5.6.6.9.6.4.7.9.7.6.4.12.9.9.
odstup %6,03,65,26,78,05,26,95,97,36,62,24,54,35,13,13,45,24,63,55,00,24,50,07,48,98,114,27,77,76,38,112,312,512,6
% poražených soupeřů87,587,287,258,363,681,365,684,653,854,547,480,078,178,897,695,742,983,380,090,078,966,784,875,044,466,745,557,933,361,562,552,250,050,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr10.06.66.04.97.25.26.2
medián9763766
modus9763766
počet závodů356105534
průměrný odstup od vítěze %12,48,84,84,16,45,96,3
průměrné % poražených soupeřů50,752,169,477,468,076,868,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí6.2.2.5.5.8.4.4.5.4.1.5.4.4.12.
odstup %0,02,10,71,94,88,29,27,58,15,80,09,46,96,720,6
% poražených soupeřů58,395,595,763,675,056,382,480,066,772,7100,042,9---70,08,3
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr8.03.34.54.08.04.04.7
medián4444854
modus4144824
počet závodů23221515
průměrný odstup od vítěze %13,65,46,98,48,21,96,1
průměrné % poražených soupeřů39,247,669,781,256,377,664,5

Kategorie C2M

Paloudová Karolínasj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
pořadí3.7.
odstup %1,511,1
% poražených soupeřů81,857,1
pořadí20152016celkem
průměr7.03.05.0
medián733
modus733
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %11,11,56,3
průměrné % poražených soupeřů57,181,869,5

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí8.1.2.12.7.7.4.8.5.5.3.5.8.2.3.7.9.11.29.
odstup %4,00,00,36,95,97,34,54,37,06,84,95,75,76,24,315,012,614,528,0
% poražených soupeřů74,1100,097,665,684,653,880,078,189,290,577,886,778,891,789,581,350,054,515,2
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr20.06.35.04.36.06.27.2
medián11755477
modus11325475
počet závodů23332619
průměrný odstup od vítěze %21,210,65,96,24,44,17,6
průměrné % poražených soupeřů34,973,685,785,879,179,375,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 14
02.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
pořadí2.4.5.7.1.1.2.2.2.5.5.8.7.2.2.3.1.1.3.3.4.6.6.2.2.1.1.1.1.1.5.5.4.
odstup %2,53,33,727,70,00,02,92,10,71,94,88,211,11,90,04,50,00,00,016,20,09,010,10,70,20,00,00,00,00,011,79,46,9
% poražených soupeřů80,070,066,7---100,0100,087,595,595,763,675,056,362,594,494,475,0100,0100,0---66,766,750,016,766,766,7100,0100,0100,0100,0100,042,942,9---
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr2.82.44.33.43.23.33.2
medián1242222
modus1131211
počet závodů65385633
průměrný odstup od vítěze %4,72,28,43,22,56,24,2
průměrné % poražených soupeřů64,370,061,172,883,569,570,8

Kategorie C2M

Paloudová Karolínasj 14
07.04.19
sj 12
06.04.19
sl 52
12.05.18
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 55
22.05.16
sj 14
10.04.16
sj 12
09.04.16
sj 163
17.10.15
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí1.2.1.1.2.1.1.1.4.5.10.4.7.
odstup %0,01,80,00,06,60,00,00,023,030,120,34,111,1
% poražených soupeřů100,050,0100,0100,080,0100,0100,0100,025,020,030,876,957,1
pořadí20152016201720182019celkem
průměr7.03.31.31.01.53.1
medián741112
modus411111
počet závodů3341213
průměrný odstup od vítěze %11,817,71,60,00,97,5
průměrné % poražených soupeřů54,948,395,0100,075,072,3

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 119
25.08.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 15
07.04.19
sj 14
07.04.19/2
sj 13
06.04.19
sj 12
06.04.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
pořadí3.1.6.6.6.5.2.2.2.2.3.3.4.1.2.12.1.7.7.6.2.2.4.3.11.4.8.8.2.3.1.1.7.5.3.3.2.1.1.1.1.5.6.4.6.9.6.4.3.2.4.3.6.4.3.2.9.7.6.4.4.5.3.3.2.4.3.7.7.12.9.9.3.3.3.2.7.9.9.
odstup %6,00,03,65,26,78,06,96,16,04,62,94,25,20,00,36,90,05,97,36,67,17,47,68,62,24,54,35,13,13,40,00,03,45,24,63,55,00,00,00,00,00,24,58,60,07,48,98,18,36,68,96,58,85,65,56,27,77,76,38,110,49,17,010,57,85,44,314,615,012,312,512,65,71,42,53,810,324,424,5
% poražených soupeřů87,5100,087,287,258,363,675,080,075,080,083,384,681,3100,097,665,6100,084,653,854,591,791,776,985,747,480,078,178,897,695,7100,0100,078,642,983,380,090,0100,0100,0100,0100,078,966,766,784,875,044,466,785,793,380,086,778,387,080,091,757,933,361,562,580,075,088,988,994,483,389,579,381,352,250,050,084,686,785,792,362,520,020,0
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr8.35.34.74.73.64.33.44.4
medián93443334
modus93341223
počet závodů312121117121279
průměrný odstup od vítěze %19,88,27,86,22,65,25,06,1
průměrné % poražených soupeřů34,277,473,875,485,482,080,177,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 5
24.03.19
sj 4
23.03.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí2.4.5.7.2.3.2.5.5.8.7.2.2.3.3.4.6.6.4.5.12.
odstup %2,53,33,727,70,92,72,91,94,88,211,11,90,04,516,20,09,010,16,920,520,6
% poražených soupeřů80,070,066,7---83,377,887,563,675,056,362,594,494,475,066,766,750,016,7------8,3
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr8.54.06.04.34.44.03.84.6
medián54643534
modus54632522
počet závodů211353621
průměrný odstup od vítěze %20,56,910,18,45,13,26,87,6
průměrné % poražených soupeřů4,20,016,761,176,575,463,056,9

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 5
24.03.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí3.6.6.6.5.4.4.4.4.12.7.7.6.11.4.8.8.2.3.7.5.3.3.2.3.2.3.5.6.6.9.6.4.9.7.6.4.12.9.9.22.29.
odstup %6,03,65,26,78,05,75,96,45,26,95,97,36,62,24,54,35,13,13,43,45,24,63,55,04,34,63,50,24,50,07,48,98,17,77,76,38,112,312,512,628,228,0
% poražených soupeřů87,587,287,258,363,688,088,088,581,365,684,653,854,547,480,078,178,897,695,778,642,983,380,090,089,594,790,078,966,784,875,044,466,757,933,361,562,552,250,050,019,215,2
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr25.510.06.56.04.67.24.86.7
medián229663746
modus229463746
počet závodů2346145842
průměrný odstup od vítěze %28,112,47,54,84,16,45,96,9
průměrné % poražených soupeřů17,250,753,869,480,568,081,069,8

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
pořadí3.9.9.6.5.6.7.8.5.5.6.3.5.5.6.6.9.6.5.
odstup %6,310,514,66,45,17,09,592,00,09,414,96,810,120,015,89,539,021,57,4
% poražených soupeřů50,060,060,068,877,844,453,853,369,263,650,071,433,333,316,728,6---37,520,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr6.75.75.04.76.56.46.0
medián6655666
modus5653595
počet závodů33134519
průměrný odstup od vítěze %22,615,110,110,427,18,616,1
průměrné % poražených soupeřů19,226,233,361,755,263,346,9

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí5.15.10.11.13.5.17.7.9.8.9.10.10.7.7.8.9.7.9.10.12.16.16.16.13.
odstup %5,010,08,28,78,34,012,58,20,010,06,68,827,27,46,311,512,27,75,911,116,718,622,119,413,2
% poražených soupeřů85,773,182,771,467,681,054,383,875,072,069,266,757,160,060,050,057,966,760,018,250,034,816,711,850,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr13.87.810.09.09.510.810.4
medián13710971110
modus167108557
počet závodů66134525
průměrný odstup od vítěze %16,98,527,28,56,28,010,8
průměrné % poražených soupeřů30,359,157,169,373,576,159,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí6.5.8.5.4.4.10.6.1.6.3.
odstup %6,48,092,00,013,310,357,511,50,021,59,9
% poražených soupeřů68,866,753,369,281,370,0---37,5100,037,583,3
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr3.04.310.04.04.06.06.05.3
medián361044565
modus361044566
počet závodů131113111
průměrný odstup od vítěze %9,911,057,510,313,333,36,420,9
průměrné % poražených soupeřů83,358,30,070,081,363,168,860,7

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí11.9.7.9.6.8.7.3.5.2.10.16.12.
odstup %8,79,98,20,04,06,89,38,56,22,811,118,618,9
% poražených soupeřů71,471,483,875,080,875,976,083,381,096,618,234,852,2
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr12.08.35.08.06.08.311.08.1
medián1253869118
modus1223869117
počet závodů142113113
průměrný odstup od vítěze %18,99,78,96,84,06,08,78,7
průměrné % poražených soupeřů52,257,779,775,980,876,771,469,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
pořadí3.9.9.6.5.6.7.8.5.5.6.3.5.5.6.6.9.6.5.
odstup %6,310,514,66,45,17,09,592,00,09,414,96,810,120,015,89,539,021,57,4
% poražených soupeřů50,060,060,068,877,844,453,853,369,263,650,071,433,333,316,728,6---37,520,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr6.75.75.04.76.56.46.0
medián6655666
modus5653595
počet závodů33134519
průměrný odstup od vítěze %22,615,110,110,427,18,616,1
průměrné % poražených soupeřů19,226,233,361,755,263,346,9

Kategorie C2M

Paloudová Karolínasj 53
21.05.16
sj 58
23.05.15
pořadí3.8.
odstup %6,115,3
% poražených soupeřů80,041,7
pořadí20152016celkem
průměr8.03.05.5
medián833
modus833
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %15,36,110,7
průměrné % poražených soupeřů41,780,060,9

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí5.15.10.11.13.5.17.7.9.8.9.10.10.3.7.7.8.3.9.7.9.10.12.16.16.13.25.
odstup %5,010,08,28,78,34,012,58,20,010,06,68,827,213,07,46,311,58,512,27,75,911,116,718,619,413,232,1
% poražených soupeřů85,773,182,771,467,681,054,383,875,072,069,266,757,177,860,060,050,083,357,966,760,018,250,034,811,850,022,6
pořadí2012201420152016201720182019celkem
průměr25.013.47.16.59.09.510.810.1
medián25137397119
modus2516738557
počet závodů157234527
průměrný odstup od vítěze %32,115,88,520,18,56,28,011,2
průměrné % poražených soupeřů22,633,062,667,569,373,576,160,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 36
04.05.14
pořadí3.9.9.6.5.6.7.8.5.5.6.3.5.5.6.6.9.6.1.3.5.
odstup %6,310,514,66,45,17,09,592,00,09,414,96,810,120,015,89,539,021,50,03,77,4
% poražených soupeřů50,060,060,068,877,844,453,853,369,263,650,071,433,333,316,728,6---37,5100,075,020,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr4.85.75.04.76.56.45.6
medián5655666
modus1653595
počet závodů53134521
průměrný odstup od vítěze %14,315,110,110,427,18,614,7
průměrné % poražených soupeřů46,526,233,361,755,263,350,8

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí5.15.10.11.13.5.17.7.9.8.9.10.10.7.7.8.9.7.9.10.12.16.4.6.16.13.
odstup %5,010,08,28,78,34,012,58,20,010,06,68,827,27,46,311,512,27,75,911,116,718,67,910,819,413,2
% poražených soupeřů85,773,182,771,467,681,054,383,875,072,069,266,757,160,060,050,057,966,760,018,250,034,888,080,011,850,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr11.07.810.09.09.510.89.7
medián1271097119
modus167108557
počet závodů76134526
průměrný odstup od vítěze %14,08,527,28,56,28,010,2
průměrné % poražených soupeřů47,559,157,169,373,576,162,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále