Procházková Pavla, 1983

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 1/VM 27.5028,2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 1/VM 14.0012,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 26. 3/VM 25.9022,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
5. 1/VM 14.109,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 29. 3/VM 27.6022,0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
9. 1/VM 17.3010,6
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 6. 1/VM 8.508,1
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 6. 1/VM 11.4011,0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
3.   17.1013,2
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14. 1/VM 15.7014,7
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
2.   14.1011,1
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14. 1/VM 21.8022,1
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
1. 1/VM
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Michaela
1. 1/VM
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   86.9011,6
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 4.   68.7011,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 25. 3/VM 21.7025,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 32. 3/VM 29.3033,6
15.07.2018 Slalom v Brně K1W slalom 6. 1/VM 19.5018,9
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1W slalom 5. 1/VM 15.5014,1
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 5.   111.6017,7
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 5.   140.0018,9
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 6.   85.309,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 8.   115.3011,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 9.   123.0014,6
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 9.   152.7018,1
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14.   27.7025,2
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 12.   18.3015,1
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3.   113.3013,2
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 3.   126.2015,1
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 9.   35.3033,7
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 9.   34.5034,4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6.   52.105,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6.   44.605,1
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6.   70.506,9
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7.   64.207,2
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 2.   69.0011,0
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 2.   67.208,8
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 11.   15.2013,2
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15.   22.0018,1
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 4.   79.2010,8
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   72.109,6
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 36.   53.8054,9
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 37.   38.5038,1
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 16.   8.9315,0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 17.   11.2619,5
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 13.   22.0018,2
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9.   16.0014,6
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 15.   19.4018,2
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 21.   23.6023,6
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 20.   145.35122,5
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 10.   12.6910,7
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 12.   21.5016,9
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 K1W sjezd 1.  
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 13.   27.6026,3
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 K1W sjezd 1.  
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 21.   36.4043,2
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 15.   31.0820,0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 10.   12.048,9
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 9.   84.617,9
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 9.   10.557,0
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 3.   20.202,2
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3.   14.901,9
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 5.   36.403,9
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 5.   27.603,5
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 2.   28.902,9
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 2.   13.001,3
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd 8.   14.878,7
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd    
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
18.   27.1024,9
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
18.   28.2026,1
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
18.   28.1023,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
14.   26.7023,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 16.07.18 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.04.15 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.11.12 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.07.12 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Procházková PavlaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1138|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.K1W 2/2 27

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2W
Kratochvílová Michaela
2/2 6
11.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 16
18.C2X
Walter Jakub
2/2 6
37.K1W 5/6 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 2/2 36

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 2/2 16

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/6 67

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 2/2 30

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/6 68

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 22

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.K1W 4/4 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 5/5 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 5/6 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/14 318

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20132012
K1W3018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1W73

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20132012
K1W6271

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820162015201420132012
C2W1------
C2X18------
K1W37445442534336

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
K1W343526201428616
Fotky nenalezeny.
0|1138|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.K1W 2/2 27

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2W
Kratochvílová Michaela
2/2 6
11.C2X
Kratochvílová Michaela
2/2 16
18.C2X
Walter Jakub
2/2 6
37.K1W 5/6 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 2/2 36

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 2/2 16

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/6 67

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 2/2 30

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/6 68

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 2/2 22

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.K1W 4/4 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 5/5 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 5/6 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/14 318

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20132012
K1W3018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1W73

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20132012
K1W6271

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820162015201420132012
C2W1------
C2X18------
K1W37445442534336

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
K1W343526201428616

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
31   6 35     72
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody13.813.0937
K1W15.814.01431
C2X4.83.024
C2W1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody25,412,712,7410,837
K1W00,000,000,000,031
C2X00,0125,0125,0250,04
C2W2100,000,000,02100,02
Celkem25,412,712,7410,837
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody7322033041,1
K1W6215023048,4
C2X748700,0
C2W422600,0
Celkem7322033041,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Procházková Pavlasl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí7.5.
odstup %28,212,9
% poražených soupeřů75,081,8
pořadí2020celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,520,5
průměrné % poražených soupeřů78,478,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2W

Procházková Pavlasl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Procházková Pavlasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
pořadí5.9.3.2.
odstup %9,610,613,211,1
% poražených soupeřů69,242,933,366,7
pořadí2019celkem
průměr4.84.8
medián33
modus22
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %11,111,1
průměrné % poražených soupeřů53,053,0
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Procházková Pavlasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí26.29.6.6.14.14.25.32.6.5.14.12.9.9.11.15.36.37.13.9.15.21.12.13.21.18.18.14.18.
odstup %22,922,08,111,014,722,125,533,618,914,125,215,133,734,413,218,154,938,118,214,618,223,616,926,343,226,124,923,123,2
% poražených soupeřů49,041,761,558,335,043,545,529,537,542,923,545,027,333,354,536,430,025,040,060,030,013,052,247,831,051,451,453,645,2
pořadí200920102012201320142015201620182019celkem
průměr16.018.016.423.813.09.013.017.015.816.5
medián141815131191261414
modus1418219119125614
počet závodů22542224629
průměrný odstup od vítěze %23,125,525,631,415,634,120,123,016,823,6
průměrné % poražených soupeřů49,451,434,838,845,530,334,338,948,241,2
počet jízd4410844481258
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
40,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
50,0%
2
100,0%
1
25,0%
3
50,0%
13
44,8%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%
5
50,0%
2
25,0%
3
75,0%
2
50,0%
1
25,0%
4
50,0%
6
50,0%
29
50,0%

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Procházková Pavlasj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Č.Pila
22.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí4.4.5.5.6.8.9.9.3.3.6.6.7.6.2.2.4.4.9.3.3.5.5.2.2.
odstup %11,211,618,917,79,611,018,114,615,113,25,15,27,26,98,811,09,610,87,91,92,23,53,91,32,9
% poražených soupeřů75,075,055,655,677,369,657,960,071,471,464,364,362,564,388,988,976,976,965,288,989,580,080,088,988,9
pořadí2012201420152016201720182019celkem
průměr4.14.04.83.08.05.04.04.9
medián34638545
modus24639542
počet závodů726242225
průměrný odstup od vítěze %3,310,27,414,113,318,311,49,2
průměrné % poražených soupeřů83,176,972,271,466,255,675,073,5

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí16.17.20.10.15.10.9.8.
odstup %15,019,5122,510,720,08,97,08,7
% poražených soupeřů46,444,8---55,033,359,165,250,0
pořadí201120122013celkem
průměr8.012.816.513.1
medián8101610
modus8101610
počet závodů1528
průměrný odstup od vítěze %8,733,817,226,5
průměrné % poražených soupeřů50,042,545,644,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí10.15.10.
odstup %10,720,08,9
% poražených soupeřů55,033,359,1
pořadí2012celkem
průměr11.711.7
medián1010
modus1010
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %13,213,2
průměrné % poražených soupeřů49,149,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí20.10.15.10.9.8.
odstup %122,510,720,08,97,08,7
% poražených soupeřů---55,033,359,165,250,0
pořadí20112012celkem
průměr8.012.812.0
medián81010
modus81010
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %8,733,829,6
průměrné % poražených soupeřů50,042,543,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Procházková Pavlasp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí20.10.1.1.15.10.9.8.
odstup %122,510,70,00,020,08,97,08,7
% poražených soupeřů---55,0100,0100,033,359,165,250,0
pořadí20112012celkem
průměr8.09.49.3
medián8109
modus811
počet závodů178
průměrný odstup od vítěze %8,724,122,2
průměrné % poražených soupeřů50,058,957,8