Konvalinka Štěpán, 2009

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZM 159.9619,3
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 1/ZM 213.0628,9
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 82. 10/ZM 27.9630,8
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAJTINA Tomáš
21. 8/ZS 54.7048,8
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 93. 10/ZM 28.6028,1
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAJTINA Tomáš
20. 7/ZS 51.0442,3
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ZM 236.9731,6
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
3. 2/ZS 123.0312,7
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 23. 6/ZM 8.9919,6
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 88. 2/ZM 17.0639,0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 21. 6/ZM 48.5618,0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 94. 4/ZM 30.5571,3
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 39. 11/ZM 9.9223,6
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
9. 10/ZS 12.0726,8
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 121. 16/ZM 211.17256,1
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 121. 12/ZM 74.0277,1
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 39. 1/ZM 38.4039,9
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 33. 1/ZM 23.5023,1
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 14. 1/ZM 44.6050,2
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 18. 1/ZM 26.3233,2
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 19. 2/ZM 38.0736,6
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 25. 2/ZM 34.0837,5
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 73. 6/ZM 193.2933,3
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
25. 6/ZS 162.4424,1
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 73. 4/ZM 172.5130,5
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
24. 5/ZS 156.6523,7
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PAJTINA Tomáš
8. 1/ZS 53.3049,6
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 2/ZM 18.1020,4
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 13. 1/ZM 115.2024,0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PAJTINA Tomáš
4. 1/ZS 17.7017,3
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 23. 1/ZM 15.4016,9
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 65. 3/ZM 15.5334,5
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 70. 4/ZM 21.3549,3
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 68. 3/ZM 406.1534,9
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
18. 2/ZS 521.8839,0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 71. 3/ZM 440.0737,3
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
19. 2/ZS 507.5838,2
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 1/ZM 196.0324,8
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 1/ZM 168.0020,7
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 108. 20/ZM 27.6127,2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAJTINA Tomáš
28. 6/ZM 60.5050,8
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 72. 15/ZM 48.9544,8
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 111. 19/ZM 28.0927,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAJTINA Tomáš
31. 6/ZM 79.0065,3
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 75. 16/ZM 47.0943,5
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZM 121.9614,3
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZM 143.0117,1
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 44. 17/ZM 18.3947,3
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
13. 2/ZM 11.8727,4
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 12/ZM 19.4441,9
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KULHÁNEK Adam
9.   3545.246.475,3
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 19. 7/ZM 77.6530,0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KULHÁNEK Adam
9. 1/ZM 98.1531,6
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 21. 1/ZM 229.6029,1
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 26. 1/ZM 21.3047,7
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 22. 1/ZM 229.2029,7
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 24. 1/ZM 17.6038,3
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 18. 1/ZM 41.6940,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
6. 1/ZS 59.8154,4
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 19. 2/ZM 24.7526,4
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 20. 1/ZM 42.2042,4
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
5. 1/ZS 45.3542,4
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 21. 2/ZM 26.3328,5
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 39. 1/ZM 29.1030,2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 18. 1/ZM 135.0029,4
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 36. 1/ZM 25.0026,0
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZM 167.0619,9
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
PAJTINA Tomáš
   
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 67. 7/ZM 224.1234,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VOŘÍŠEK Václav
23. 3/ZM 338.4144,8
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 74. 9/ZM 233.5135,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
22. 2/ZM 237.0731,4
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
18. 2/ZM 53.2043,3
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 10. 10/PZM 17.4014,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
23. 3/ZM 52.1043,8
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 10. 10/PZM 15.9013,0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 5. 5/PZM 18.1414,4
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 27. 21/PZM 161.13119,5
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 21. 1/PZ 361.7044,1
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 25. 1/PZ 26.7058,7
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 1/PZ 356.8043,4
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 27. 1/PZ 30.6066,2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 13. 1/PZ 72.4066,1
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
7. 2/ZM 75.3057,2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 26. 1/PZ 53.3057,8
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 13. 1/PZ 67.3059,2
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
8. 2/ZM 95.1074,5
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 28. 1/PZ 44.7045,8
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 1. 1/PZM
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 1. 1/PZM
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 25. 1/PZ 26.7058,7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 3. 3/PZ 140.9345,5
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 7. 7/PZ 324.98250,9
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 26.   3511.693.977,0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 26.   3548.196.849,8
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
6.   288.8032,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 30. 24/PZM 53.7037,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 23. 18/PZM 48.3231,6
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 17. 1/PZ 128.30112,6
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 17. 1/PZ 88.8081,3
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 23. 1/PZ 80.0074,8
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWK slalom 6. 6/PZM 62.5046,4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWK slalom    
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 16. 4/ZM 76.8064,3
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 39. 8/ZM 149.80125,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.07.20 updated from RVP
Konvalinka ŠťepánTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Konvalinka ŠťepánTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Kurková ValentýnaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.16 updated from RVP
Valentýna KurkováTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Valentýna KurkováTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.06.12 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4757|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
186.C1M 2/2 2
56.C2M
Pajtina Tomáš
4/4 4
242.K1M 5/10 213
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 40
41.C2M
Pajtina Tomáš
2/2 23
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Pajtina Tomáš
3/3 6
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0
69.K1M 5/15 67
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0
 C2M
Pajtina Tomáš
2/2 0
 K1M 5/10 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
188.C1M 4/4 5
79.C2M
Pajtina Tomáš
3/3 1
80.C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 1
270.K1M 5/7 126
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 C2M
Voříšek Václav
1/1 0
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
49.K1M 5/13 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 C2M
Voříšek Václav
1/1 0
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Ondřej
4/4 0
 FOR 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PWK 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Ondřej
1/1 0
 K1M 5/9 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
 PWK 4/4 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
C2M41
K1M80

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182012
C1M186188246--
C2M5680106--
K1M242270545537-
FOR--7--
PWK--2814-
K1W----139

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019
C2M616371
K1M6949182

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M22
K1M224

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
C2M3946
K1M100108
Fotky nenalezeny.
0|4757|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
186.C1M 2/2 2
56.C2M
Pajtina Tomáš
4/4 4
242.K1M 5/10 213
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 40
41.C2M
Pajtina Tomáš
2/2 23
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Pajtina Tomáš
3/3 6
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0
69.K1M 5/15 67
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0
 C2M
Pajtina Tomáš
2/2 0
 K1M 5/10 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
188.C1M 4/4 5
79.C2M
Pajtina Tomáš
3/3 1
80.C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 1
270.K1M 5/7 126
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 C2M
Voříšek Václav
1/1 0
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
49.K1M 5/13 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 C2M
Voříšek Václav
1/1 0
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Ondřej
4/4 0
 FOR 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PWK 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Ondřej
1/1 0
 K1M 5/9 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
 PWK 4/4 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
C2M41
K1M80

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182012
C1M186188246--
C2M5680106--
K1M242270545537-
FOR--7--
PWK--2814-
K1W----139

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019
C2M616371
K1M6949182

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M22
K1M224

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
C2M3946
K1M100108

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
22 9 12 37   12 92
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody31.721.02350
K1M52.333.02319
C2M14.98.0812
PWK12.610.019
C1M30.518.0138
K1W27.516.0162
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody24,000,000,024,050
K1M00,000,000,000,019
C2M00,000,000,000,012
PWK222,200,000,0222,29
C1M00,000,000,000,08
K1W00,000,000,000,02
Celkem24,000,000,024,050
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody991858192121,2
K1M38800211334,2
C2M243501500,0
PWK1849027316,7
C1M1618211531,3
K1W3361200,0
Celkem991858192121,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Konvalinka Štěpánsl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí14.19.72.75.18.20.13.13.
odstup %50,236,644,843,540,542,466,159,2
% poražených soupeřů13,314,39,09,819,017,414,325,0
pořadí201920202021celkem
průměr13.046.316.530.5
medián13201418
modus13181413
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %62,742,843,447,9
průměrné % poražených soupeřů19,713,813,815,3
počet jízd48416
lepší 1. jízda2
100,0%
3
75,0%
0
0,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
3
37,5%
2
50,0%
5
31,3%

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí21.20.8.4.28.31.6.5.18.23.7.8.
odstup %48,842,349,617,350,865,354,442,443,343,857,274,5
% poražených soupeřů---5,022,266,76,9------20,022,78,3------
pořadí201920202021celkem
průměr14.017.513.314.9
medián8688
modus7548
počet závodů44412
průměrný odstup od vítěze %54,753,239,549,1
průměrné % poražených soupeřů7,86,723,512,7
počet jízd88824
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
2
50,0%
8
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie FOR

Konvalinka Štěpánsl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
pořadí3.7.
odstup %45,5250,9
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr5.05.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %148,2148,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 96
21.07.18
pořadí82.93.121.121.39.33.18.25.28.23.108.111.19.21.39.36.26.28.23.
odstup %30,828,1256,177,139,923,133,237,520,416,927,227,626,428,530,226,057,845,874,8
% poražených soupeřů47,143,60,86,336,747,551,440,060,969,426,231,356,152,441,547,819,425,018,5
pořadí2018201920202021celkem
průměr23.027.055.758.352.3
medián2326363333
modus23261912123
počet závodů1261019
průměrný odstup od vítěze %74,851,827,756,347,8
průměrné % poražených soupeřů18,522,242,640,438,0
počet jízd24122038
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
2
33,3%
4
40,0%
7
36,8%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
3
25,0%
9
45,0%
13
34,2%

Kategorie K1W

Konvalinka Štěpánsl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí16.39.
odstup %64,3125,1
% poražených soupeřů28,62,6
pořadí2012celkem
průměr27.527.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %94,794,7
průměrné % poražených soupeřů15,615,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie PWK

Konvalinka Štěpánsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
pořadí10.10.5.27.1.1.30.23.6.
odstup %14,113,014,4119,50,00,037,131,646,4
% poražených soupeřů82,082,087,116,1100,0100,034,152,228,6
pořadí20182019celkem
průměr19.79.012.6
medián23510
modus611
počet závodů369
průměrný odstup od vítěze %38,426,830,7
průměrné % poražených soupeřů38,377,964,7
počet jízd61218
lepší 1. jízda2
66,7%
2
33,3%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
3
16,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí25.24.19.9.
odstup %24,123,738,231,6
% poražených soupeřů---4,25,3---
pořadí20202021celkem
průměr9.022.719.3
medián92419
modus9199
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %31,628,729,4
průměrné % poražených soupeřů0,03,22,4

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí73.73.71.19.
odstup %33,330,537,330,0
% poražených soupeřů32,732,716,753,8
pořadí20202021celkem
průměr19.072.359.0
medián197371
modus197373
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %30,033,732,8
průměrné % poražených soupeřů53,827,434,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí9.25.19.23.
odstup %26,824,138,244,8
% poražených soupeřů20,0---5,34,3
pořadí20202021celkem
průměr23.017.719.0
medián231919
modus2399
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %44,829,733,5
průměrné % poražených soupeřů4,38,47,4

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí39.73.71.67.
odstup %23,633,337,334,0
% poražených soupeřů35,632,716,732,7
pořadí20202021celkem
průměr67.061.062.5
medián677167
modus673939
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %34,031,432,0
průměrné % poražených soupeřů32,728,329,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsj 156
23.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 26
18.04.19
pořadí3.25.24.19.9.23.22.6.
odstup %12,724,123,738,231,644,831,432,0
% poražených soupeřů80,0---4,25,3---4,34,5---
pořadí201920202021celkem
průměr6.018.017.816.4
medián6221919
modus6933
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %32,035,924,729,8
průměrné % poražených soupeřů0,02,922,412,3

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 156
23.09.21
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 144
10.09.20
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
pořadí6.7.5.21.73.73.13.71.14.9.6.6.19.21.22.18.8.67.74.21.22.25.
odstup %19,328,931,618,033,330,524,037,324,820,714,317,130,029,129,729,419,934,035,344,143,458,7
% poražených soupeřů70,668,478,959,232,732,757,116,750,055,670,672,253,825,927,650,065,032,729,825,927,627,3
pořadí201920202021celkem
průměr22.725.031.427.3
medián22181419
modus216736
počet závodů310922
průměrný odstup od vítěze %48,725,927,529,7
průměrné % poražených soupeřů26,948,351,846,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí25.24.19.9.23.22.
odstup %24,123,738,231,644,831,4
% poražených soupeřů---4,25,3---4,34,5
pořadí20202021celkem
průměr18.022.720.3
medián222422
modus9199
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %35,928,732,3
průměrné % poražených soupeřů2,93,23,1

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí21.73.73.71.19.67.74.
odstup %18,033,330,537,330,034,035,3
% poražených soupeřů59,232,732,716,753,832,729,8
pořadí20202021celkem
průměr53.359.556.9
medián677171
modus197373
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %33,129,831,2
průměrné % poražených soupeřů38,835,336,8

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí88.94.65.70.
odstup %39,071,334,549,3
% poražených soupeřů13,07,07,2---
pořadí2021celkem
průměr79.379.3
medián7070
modus6565
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %48,548,5
průměrné % poražených soupeřů6,86,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí88.23.94.65.70.34.26.24.25.27.26.26.
odstup %39,019,671,334,549,341,947,738,358,766,26.849,83.977,0
% poražených soupeřů13,056,97,07,2---19,526,532,427,321,221,921,9
pořadí201920202021celkem
průměr26.028.068.044.0
medián26267026
modus26242326
počet závodů43512
průměrný odstup od vítěze %2.737,942,642,7941,1
průměrné % poražených soupeřů23,126,116,821,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí88.23.94.65.70.34.
odstup %39,019,671,334,549,341,9
% poražených soupeřů13,056,97,07,2---19,5
pořadí20202021celkem
průměr34.068.062.3
medián347065
modus342323
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %41,942,742,6
průměrné % poražených soupeřů19,516,817,3