Kratochvíl Martin, 2003, UP Olomouc

Kratochvíl Martin, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 2+   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 11. 3/DS 6.538,7
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 11. 3/DS 13.0616,6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 20. 4/DS 5.977,8
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 5. 1/DS 5.998,1
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 7. 2/DS 57.997,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 5. 1/DS 42.285,5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 6. 1/DS 1.533,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 26. 12/DS 4.4410,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 10. 1/DS 3.517,5
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 33. 12/DS 5.7413,1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 1. 1/DS
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 6. 3/DS 6.406,9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 2. 1/DM 4.504,2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
HRADEC Matěj
   
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 25. 8/DM 21.5022,1
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KNEBLOVÁ Klára
   
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 2. 1/DM 0.100,1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
HRADEC Matěj
1. 1/DM
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 81. 24/DM 58.0057,0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KNEBLOVÁ Klára
9. 2/DM 17.3010,6
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 14. 2/DM 9.8011,6
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 10. 3/DM 7.548,2
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 18. 2/DM 12.7914,5
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 10. 2/DM 6.266,5
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 3. 2/DM 1.644,0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 12. 5/DM 4.6012,1
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 5. 2/DM 14.2816,6
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 3. 2/DM 3.723,5
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 21. 2/DM 13.6212,6
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 43. 4/DM 178.62178,2
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 15. 1/DM 8.577,8
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 25. 2/DM 13.9313,3
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
5. 1/DM 34.4426,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 18. 3/DM 9.6420,2
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 44. 6/DM 44.04100,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 17. 2/DM 8.9618,7
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 35. 5/DM 8.7420,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 9. 4/DM 75.259,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd    
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 7. 4/DM 43.845,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 28. 12/DM 181.2327,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 33.   12.5113,1
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 8.036,1
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 16.   10.7411,0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 51. 6/DM 24.6627,7
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 7.826,3
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 26. 2/DM 13.8714,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 17. 3/DM 7.9512,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 19. 4/DM 21.3833,6
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd    
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 28.   3563.599.790,1
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 16. 3/DM 10.7110,9
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 3. 2/DM 4.604,1
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 42. 6/DM 19.9720,8
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 6. 2/DM 9.889,5
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 2. 2/DM 1.401,3
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 6. 2/DM 6.406,7
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 26. 3/DM 18.0517,8
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 41. 4/DM 25.5528,1
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
   
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1M slalom 24. 1/DM 18.0119,2
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 30. 3/DM 16.8919,4
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
   
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 23. 2/DM 17.7818,1
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 39. 4/DM 30.3534,2
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
4. 1/DM 69.1254,0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 25. 2/DM 12.0914,8
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 24. 1/DM 11.2315,1
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
   
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 16. 4/DM 165.0615,6
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 17. 4/DM 156.8214,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 9. 3/DM 105.3012,1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 10. 3/DM 124.9012,4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 3. 2/DM 3.404,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
HRADEC Matěj
1. 1/DM
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 7. 3/DM 7.209,9
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
RETKOVÁ Marie
1. 1/DM
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 3. 2/DM 1.201,3
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
HRADEC Matěj
5. 2/DM 9.508,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 9. 5/DM 10.6014,4
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
RETKOVÁ Marie
2. 1/DM 6.406,4
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 25. 8/DM 20.3029,6
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 11. 3/DM 12.3216,4
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 16. 3/DM 8.3911,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 21. 5/DM 14.5818,7
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 6. 3/DM 5.267,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
JANŮ Filip
2. 1/DM 0.490,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 20. 8/DM 16.8018,5
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
4. 2/DM 12.9110,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 12. 5/DM 13.7213,9
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1M slalom 36. 4/DM 28.5726,2
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M slalom 20. 1/DM 15.3813,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 22. 3/DM 6.7613,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
JANŮ Filip
15. 2/DM 7.9916,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 19. 3/DM 8.0616,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
JANŮ Filip
10. 1/DM 4.969,9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 6. 2/DM 77.248,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
JANŮ Filip
8. 3/DM 93.8310,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 7. 3/DM 91.0210,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
JANŮ Filip
3. 2/DM 12.941,5
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 46. 7/DM 24.2025,8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 26. 4/DM 19.4919,8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 20.0517,0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 42. 9/DM 34.6839,2
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 24. 3/DM 27.5927,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 20. 3/DM 16.8018,7
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 3/DM 14.7617,2
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 3.913,1
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 18. 4/DM 13.6414,3
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 19. 2/DM 14.8017,1
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 7.635,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 17. 3/DM 7.6816,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
JANŮ Filip
11. 1/DM 5.8512,4
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 18. 3/DM
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
JANŮ Filip
15. 2/DM 2.630,1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M slalom 38. 5/DM 26.9027,7
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M slalom 30. 2/DM 16.3217,1
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 2. 1/DM 0.300,3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 4. 2/DM 7.608,0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 27. 3/DM 17.4619,3
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 32. 4/DM 24.8924,7
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 18. 2/DM 92.6516,3
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
JANŮ Filip
10. 1/DM 55.6910,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 18. 3/DM 92.3616,2
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
JANŮ Filip
14. 3/DM 97.8717,6
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 6. 1/ZS 6.106,0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 11. 2/ZS 11.5012,6
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
RETKOVÁ Marie
5. 2/ZS 15.5012,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 3. 1/ZS 0.900,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 14. 3/ZS 9.109,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
RETKOVÁ Marie
3. 1/ZS 9.508,0
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 53. 4/ZS 22.4025,9
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 27. 2/ZS 22.0623,8
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 55. 7/ZS 32.5230,2
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 22. 1/ZS 27.4824,8
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 6. 1/ZS 2.606,1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 25. 4/ZS 7.3220,6
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 36. 5/ZS 22.9326,4
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 12. 2/ZS 18.9320,3
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 2. 2/ZS 6.756,7
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 1. 1/ZS
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 31. 1/ZS 22.0121,2
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 59. 3/ZS 29.6331,4
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 32. 1/ZS 31.0928,7
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 68. 7/ZS 43.5143,7
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/ZS
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 36. 2/ZS 10.1819,9
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 7. 5/ZS 29.8810,6
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom    
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 32. 1/ZS 11.5523,3
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom    
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 1. 1/ZS
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
HRADEC Matěj
2. 1/ZS 25.0020,7
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 6. 2/ZS 8.409,3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 3. 3/ZS 1.081,0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 5. 4/ZS 7.847,1
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 4. 4/ZS 2.192,1
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 1. 1/ZS
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 6. 1/ZS 59.779,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 38. 8/ZS 157.2830,9
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 10. 2/ZS 136.9412,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd    
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1M slalom 33. 2/ZS 29.7232,9
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1M slalom 34. 2/ZS 37.7941,5
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 5. 5/ZS 2.582,7
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 2. 2/ZS 0.060,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 2. 2/ZS 0.922,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 3. 3/ZS 2.041,8
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 7. 7/ZS 3.6711,8
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 2. 2/ZS 0.010,0
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 25. 2/ZS 27.7426,6
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 48. 2/ZS 30.5730,9
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28. 3/ZS 33.7133,4
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 48. 2/ZS 31.6834,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 25. 2/ZS 14.0330,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 4/ZS 13.9232,2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 20. 1/ZS 13.2928,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37. 3/ZS 11.3726,5
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 1. 1/ZS
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 7. 2/ZS 8.007,8
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
1. 1/ZS
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 1. 1/ZS
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
HALA Jiří
   
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 5. 2/ZS 4.004,3
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
1. 1/ZS
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 36. 3/ZS 138.86135,7
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 31. 2/ZS 53.7054,2
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 24. 2/ZS 135.7024,5
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 46. 4/ZS 140.5027,7
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 29. 2/ZS 21.2630,5
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 43. 4/ZS 17.8228,3
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd    
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1M sjezd 9. 2/ZS 192.4017,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1M sjezd 9. 2/ZS 187.8020,1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 16. 4/ZS 282.2035,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd 9. 2/ZS 216.7025,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 10. 2/ZS 273.7027,1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 16. 4/ZS 265.3033,9
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 15. 3/ZS 10.509,3
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRADEC Matěj
12. 3/ZS 22.4017,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 39. 9/ZS 26.5027,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 13. 2/ZS 14.8012,3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRADEC Matěj
8. 1/ZS 22.5016,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 27. 7/ZS 21.2019,7
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 41. 3/ZS 60.5163,2
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 72. 6/ZS 39.4244,1
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 49. 6/ZS 134.71133,3
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 78. 11/ZS 57.1458,1
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M sjezd 14. 4/ZS 18.5533,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
RUDORFER Martin
15. 2/ZS 20.3537,9
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 21. 5/ZS 55.5357,3
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 33. 8/ZS 29.3731,3
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 18. 2/ZS 25.4950,2
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33. 6/ZS 22.2343,6
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 4. 3/ZS 6.6211,4
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1M sjezd 6. 5/ZS 57.9514,8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 22. 3/ZS 18.3736,3
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 35. 7/ZS 12.8825,2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
RUDORFER Martin
3. 3/ZS 5.469,5
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
RUDORFER Martin
3. 3/ZS 52.4513,4
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 8. 7/ZS 9.3811,5
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
RUDORFER Martin
3. 3/ZS 8.1410,1
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 4. 4/ZS 15.6913,8
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 11. 11/ZS 21.9223,7
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 14. 13/ZS 18.8122,1
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 5. 4/ZS 12.3412,6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 4. 4/ZS 0.470,9
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 16. 13/ZS 20.5223,3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
RUDORFER Martin
2. 2/ZS 3.277,1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 3. 3/ZS 12.8413,0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 14. 3/ZS 155.0625,8
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
RUDORFER Martin
10. 3/ZS 125.6220,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 16. 4/ZS 283.8827,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
RUDORFER Martin
14. 4/ZS 274.9726,1
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 104. 23/ZS 92.51101,0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 41. 3/ZS 46.7548,1
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 74. 11/ZS 46.4052,0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 47. 6/ZS 88.7888,9
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 12. 12/ZS 24.2825,2
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 3. 3/ZS 6.505,3
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 13. 13/ZS 11.2113,9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 5. 5/ZS 11.8312,7
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 79. 14/ZS 39.0347,6
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 36. 3/ZS 38.8245,0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 70. 10/ZS 29.9936,4
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 40. 4/ZS 31.4637,3
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 27. 2/ZS 30.2163,8
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 35. 5/ZS 17.3139,4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 5. 2/ZS 9.1618,4
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 11. 1/ZS 33.4032,2
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 13. 5/ZS 15.6143,3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
5. 2/U23 38.9033,6
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 9. 3/ZS 28.3029,8
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 22. 2/ZS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 42. 9/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 27. 3/ZS 26.6437,0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 45. 9/ZS 16.9625,8
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 10. 2/ZS 20.7021,9
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 11. 4/ZS 9.109,7
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HRADEC Matěj
3. 1/ZS 3.803,0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 2/ZS 17.8018,8
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 8. 3/ZS 12.4013,4
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HRADEC Matěj
2. 1/ZS 2.501,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 12. 3/ZS 204.9022,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd    
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 16. 5/ZS 222.3028,1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 7/ZS 270.8029,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 2/ZS 202.2022,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 17. 6/ZS 214.1026,6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 7/ZS 281.9030,2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 27. 1/ZM 22.7020,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
HRADEC Matěj
11. 1/ZM 21.3017,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 42. 3/ZM 27.6029,0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 27. 1/ZM 30.0027,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
HRADEC Matěj
10. 1/ZM 15.0011,2
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 52. 3/ZM 32.7033,3
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 17. 1/ZM 22.6451,0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 39. 4/ZM 50.85124,7
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 52. 2/ZM 52.4660,0
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 27. 4/ZM 84.1190,8
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 10. 4/ZM 9.6619,5
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 23. 5/ZM 7.8317,6
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 24. 4/ZM 22.7723,3
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 11. 3/ZM 27.4025,7
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 5. 1/ZM 9.9210,1
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 14. 2/ZM 24.2731,0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom    
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom    
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 9. 4/ZM 112.8138,2
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 12. 3/ZM 25.3722,4
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 23.   68.6828,1
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 30. 5/ZM 20.7219,1
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 7. 3/ZM 9.5316,4
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 11. 3/ZM 26.4121,6
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 23. 6/ZM 14.4732,7
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 28. 5/ZM 20.7918,3
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 2/ZM 20.0019,4
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HRADEC Matěj
5. 1/ZM 16.9012,8
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 18. 1/ZM 30.4027,6
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 1/ZM 21.1020,2
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 1/ZM 15.0011,2
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 17. 1/ZM 23.1020,9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 5. 1/ZM 32.0013,2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 8. 3/ZM 16.7416,7
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 25. 7/ZM 55.7027,2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 25. 4/ZM 15.8117,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 7. 2/ZM 5.4914,5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 10. 3/ZM 20.1321,8
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 23. 5/ZM 7.5523,9
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 27. 4/ZM 20.4824,2
14.06.2015 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 2. 1/ZM 5.607,1
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C1M slalom 4. 1/ZM 8.507,8
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
3. 1/ZS 6.804,9
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 16. 4/ZM 20.2039,2
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 19. 3/ZM 20.7022,7
13.06.2015 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 2. 1/ZM 5.105,9
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C1M slalom 4. 1/ZM 11.109,5
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
5. 2/ZS 33.6026,9
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 16. 3/ZM 22.9041,1
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 18. 2/ZM 21.1021,8
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 38. 3/ZM 26.9732,8
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 16. 3/ZM 16.7117,8
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 28. 2/ZM 24.3231,7
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 15. 3/ZM 15.0815,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 16. 2/ZM 190.2229,3
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 37. 3/ZM 208.8237,8
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 18. 2/ZM 204.5132,9
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 40. 4/ZM 231.0442,7
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 3. 1/ZM 20.6016,5
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 1/ZM 20.8020,5
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 11. 2/ZM 19.6019,0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 2/ZM 21.1022,0
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 3. 1/ZM 19.1015,4
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 1/ZM 21.8020,5
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 9. 2/ZM 13.0012,3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 1/ZM 25.9027,0
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 5. 2/ZM 20.0043,7
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 7. 1/ZM 38.0040,1
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HRADEC Matěj
3. 1/ZM 39.6534,9
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HRADEC Matěj
   
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 15. 3/ZM 16.1041,3
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 6. 1/ZM 23.3025,5
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 4. 1/ZM 32.2028,0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C2M slalom
HRADEC Matěj
2. 1/ZM 26.5018,4
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 5. 1/ZM 18.2016,3
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 4. 1/ZM 27.4023,9
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C2M slalom
HRADEC Matěj
2. 1/ZM 31.8023,4
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 6. 1/ZM 17.0015,5
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 41. 2/ZM 225.9043,5
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 41. 2/ZM 25.2040,1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 2/ZM 225.3029,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 2/ZM 286.6031,9
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 29. 2/ZM 243.2030,6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 2/ZM 281.6030,5
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 25. 1/ZM 36.5932,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
JANŮ Filip
10. 1/ZM 35.6031,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 34. 4/ZM 39.4843,5
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 31. 1/ZM 38.3636,0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
JANŮ Filip
14. 2/ZM 54.7946,2
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 33. 1/ZM 36.8840,8
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 73.   69.7270,1
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1M sjezd 9. 3/ZM 8.6922,1
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 34. 11/ZM 10.0029,6
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 28.   22.9826,0
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1M slalom 14.   31.4133,5
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 58. 11/ZM 49.4657,8
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 32. 3/ZM 54.7161,3
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 8. 3/ZM 118.6021,1
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 68. 12/ZM 40.1348,1
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd    
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 38. 4/ZM 53.1859,6
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 15. 2/ZM 39.6036,5
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
JANŮ Filip
5. 1/ZM 22.2018,0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 19. 5/ZM 33.3033,0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 15. 2/ZM 43.8037,7
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
JANŮ Filip
5. 1/ZM 33.3025,9
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 21. 5/ZM 34.7032,6
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 8. 3/ZM 18.6030,9
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 17. 6/ZM 34.3841,5
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 30. 8/ZM 20.8045,0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 37. 11/ZM 30.9240,0
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 9. 3/ZM 20.2734,7
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 17. 6/ZM 38.6244,6
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 28. 6/ZM 19.5943,5
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 43. 13/ZM 37.3247,6
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 4. 1/ZM 26.2020,3
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 6. 2/ZM 11.409,1
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 5. 2/ZM 25.8018,8
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 4. 1/ZM 13.8010,9
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd    
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 34. 6/ZM 326.2043,1
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 2/ZM 36.6036,8
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 12. 4/ZM 23.2022,2
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 21. 3/ZM 40.7049,6
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 7. 1/ZM 34.4049,1
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 13. 4/ZM 26.0030,7
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 1/ZM 36.9067,6
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 6. 1/ZM 54.1052,9
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
JANŮ Filip
3. 1/ZM 46.4036,9
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 14. 4/ZM 19.0049,5
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 15. 3/ZM 45.1048,9
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 10. 2/ZM 34.2034,7
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 19. 5/ZM 36.9038,9
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 24. 3/ZM 33.4041,2
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1M slalom 10. 2/ZM 40.5040,9
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 20. 7/ZM 37.3040,6
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 22. 3/ZM 32.7039,0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 37. 2/ZM 443.7053,6
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 35. 2/ZM 464.8055,8
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 31.   322.1048,9
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 33. 4/ZM 465.4046,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 35. 2/ZM 468.7048,2
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 35. 2/ZM 338.0051,3
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 7.706,0
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 6.805,8
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 3.702,5
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 4.803,9
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 1.040,7
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 30.0019,2
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
8.   26.3021,3
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
5.   13.9011,9
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 19. 1/PZ 70.7075,1
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
6.   93.0066,3
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
5.   85.4062,5
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 23. 2/PZ 120.20124,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1:   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 16.11.18 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 19.06.18 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 19.06.17 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 30.05.16 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.05.14 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP
Místo narozeníČeský Krumlov
Znamenípanna
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníGymnázium Olomouc-Hejčín
Výrobce loděVajda
Model loděDemon L
Výrobce pádlaRaab Paddles
Od kolika let pádluje6
První trenérJiří Kratochvíl
Současný trenérJiří Kratochvíl
Sportovní vzorMatej Beňuš
Zálibyjídlo, spánek, prokrastinace
Zimní přípravaSAE, Francie
Nejlepší dosažené výsledky2. místo MEJ 2019 C1M, 1. místo MSJ 2019 C2X
Oblíbenci v hudběImagine dragons
Oblíbený filmLe Mans 66
Oblíbený herecRyan Reynolds
Oblíbená traťLiptovský Mikuláš
Instagramhttps://www.instagram.com/krata2003

Profil aktualizován 21.02.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-BGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-A
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikace
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M finale-BMS_composite Katana
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikace
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
0|4357|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 2/2 132
1.C2X
Kneblová Tereza
2/2 150
5.K1M 2/2 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 1/1 51
2.C2X
Kneblová Tereza
1/1 25
9.K1M 1/1 134
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 2/2 86
29.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 4/4 144
20.K1M 2/2 160

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 5/6 79
11.C2M
Kneblová Tereza
1/1 53
4.C2X
Kneblová Tereza
4/4 57
35.K1M 5/6 30
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/6 246
1.C2X
Kneblová Tereza
4/4 300
16.K1M 4/6 131
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 203
5.C2M
Hradec Matěj
2/2 30
22.C2X
Kneblová Klára
2/2 4
60.K1M 3/3 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/6 127
42.K1M 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/10 270
31.K1M 4/4 172

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
33.C1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1M 4/6 147
1.C2X
Kneblová Tereza
4/6 300
20.K1M 4/6 106
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 184
4.C2M
Hradec Matěj
2/2 52
2.C2X
Retková Marie
2/2 73
11.C2X
Kneblová Tereza
1/1 24
16.K1M 3/3 412
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/5 107
12.C2M
Janů Filip
5/5 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 76
21.C2M
Janů Filip
5/7 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/5 127
9.C2M
Janů Filip
5/5 48

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/6 23
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1M 4/6 102
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 3/3 105
162.K1M 3/3 321
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/7 202
27.C2M
Hradec Matěj
1/1 7
 C2M
Hala Jiří
1/1 0
7.C2X
Doležalová Lucie
2/2 18
8.C2X
Retková Marie
2/2 16
3.K1M 5/7 556
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 7/10 203
59.K1M 7/8 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/11 110
90.K1M 5/9 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/15 72
40.K1M 5/11 101

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/6 33
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.C1M 2/2 38
229.K1M 2/2 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/7 79
7.C2M
Hradec Matěj
4/4 57
42.C2M
Kneblová Tereza
1/1 5
21.K1M 5/7 267
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 6/6 16
59.K1M 6/6 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/7 3
56.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/11 6
30.K1M 5/11 58

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 5/6 54
142.K1M 5/6 243
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/12 33
7.C2M
Hradec Matěj
5/7 34
36.C2M
Procházka Vojtěch
2/2 3
44.K1M 5/12 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 4/4 2
97.K1M 5/6 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
42.K1M 5/11 36

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 2/2 20
267.K1M 2/2 82
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/13 23
14.C2M
Janů Filip
5/5 25
39.K1M 5/13 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
59.K1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
111.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
68.K1M 5/13 25

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
C1M25333854
C2M11---
C2X4---
K1M35-5388

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C1M920201731--
K1M2942-59595559
C2M--12----

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
C1M22131938
C2X111--
K1M5162065106

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1M104135104156
K1M162229142267

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1M42722018545799
K1M91149-9014197111
C2M--21-56--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M3331152536---
C2X222118------
K1M960163214439160142169
C2M-5450423614---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1M38915154960
K1M2031-40304268
C2M--9----
Fotky nenalezeny.
0|4357|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 2/2 132
1.C2X
Kneblová Tereza
2/2 150
5.K1M 2/2 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 1/1 51
2.C2X
Kneblová Tereza
1/1 25
9.K1M 1/1 134
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 2/2 86
29.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 4/4 144
20.K1M 2/2 160

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 5/6 79
11.C2M
Kneblová Tereza
1/1 53
4.C2X
Kneblová Tereza
4/4 57
35.K1M 5/6 30
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/6 246
1.C2X
Kneblová Tereza
4/4 300
16.K1M 4/6 131
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 203
5.C2M
Hradec Matěj
2/2 30
22.C2X
Kneblová Klára
2/2 4
60.K1M 3/3 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/6 127
42.K1M 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/10 270
31.K1M 4/4 172

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
33.C1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1M 4/6 147
1.C2X
Kneblová Tereza
4/6 300
20.K1M 4/6 106
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 184
4.C2M
Hradec Matěj
2/2 52
2.C2X
Retková Marie
2/2 73
11.C2X
Kneblová Tereza
1/1 24
16.K1M 3/3 412
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/5 107
12.C2M
Janů Filip
5/5 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 76
21.C2M
Janů Filip
5/7 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/5 127
9.C2M
Janů Filip
5/5 48

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/6 23
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1M 4/6 102
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 3/3 105
162.K1M 3/3 321
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/7 202
27.C2M
Hradec Matěj
1/1 7
 C2M
Hala Jiří
1/1 0
7.C2X
Doležalová Lucie
2/2 18
8.C2X
Retková Marie
2/2 16
3.K1M 5/7 556
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 7/10 203
59.K1M 7/8 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/11 110
90.K1M 5/9 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/15 72
40.K1M 5/11 101

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/6 33
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.C1M 2/2 38
229.K1M 2/2 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/7 79
7.C2M
Hradec Matěj
4/4 57
42.C2M
Kneblová Tereza
1/1 5
21.K1M 5/7 267
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 6/6 16
59.K1M 6/6 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/7 3
56.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/11 6
30.K1M 5/11 58

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 5/6 54
142.K1M 5/6 243
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/12 33
7.C2M
Hradec Matěj
5/7 34
36.C2M
Procházka Vojtěch
2/2 3
44.K1M 5/12 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 4/4 2
97.K1M 5/6 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
42.K1M 5/11 36

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 2/2 20
267.K1M 2/2 82
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/13 23
14.C2M
Janů Filip
5/5 25
39.K1M 5/13 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
59.K1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
111.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
68.K1M 5/13 25

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
C1M25333854
C2M11---
C2X4---
K1M35-5388

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C1M920201731--
K1M2942-59595559
C2M--12----

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
C1M22131938
C2X111--
K1M5162065106

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1M104135104156
K1M162229142267

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1M42722018545799
K1M91149-9014197111
C2M--21-56--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M3331152536---
C2X222118------
K1M960163214439160142169
C2M-5450423614---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1M38915154960
K1M2031-40304268
C2M--9----

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
117 109 48 61 71 16 422
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár34.131.02432
K1M47.941.02410
C1M30.231.03120
C2M5.05.051
C2X4.04.041
NKZ24.920.0156
K1M41.242.01622
C1M21.521.01022
C2X1.41.0112
veřejné závody11.87.01162
K1M16.611.0674
C1M9.57.0257
C2M5.35.0522
C2X2.71.019
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,032
K1M00,000,000,000,010
C1M00,000,000,000,020
C2M00,000,000,000,01
C2X00,000,000,000,01
NKZ712,558,911,81323,256
K1M00,000,000,000,022
C1M00,000,014,514,522
C2X758,3541,700,012100,012
veřejné závody1710,5159,3148,64628,4162
K1M56,845,445,41317,674
C1M58,8610,558,81628,157
C2M29,1418,2418,21045,522
C2X555,6111,1111,1777,89
Celkem249,6208,0156,05923,6250
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár62177829711,3
K1M1875042422,2
C1M408922237,5
C2M2221100,0
C2X21145700,0
NKZ1041792171716,3
K1M4076019615,0
C1M44626141022,7
C2X204062015,0
veřejné závody3251388412739,1
K1M14972256140,9
C1M11627225648,3
C2M43352849,3
C2X17422635,3
Celkem49149581015130,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí21.15.26.24.23.25.36.20.38.30.27.32.31.32.33.34.36.31.41.49.
odstup % *)12,67,817,819,218,114,826,213,527,717,119,324,721,228,732,941,5135,754,263,2133,3
% poražených soupeřů *)51,265,932,439,542,138,512,552,511,929,331,618,444,444,620,019,55,418,921,65,9
pořadí2016201720182019celkem
průměr45.032.830.522.330.2
medián4132302331
modus4131201531
počet závodů266620
průměrný odstup od vítěze % *)98,352,421,415,136,5
průměrné % poražených soupeřů *)13,825,526,044,930,3
počet jízd412121240
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
2
33,3%
3
50,0%
8
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
1
8,3%
3
7,5%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí43.25.41.30.39.24.59.68.72.78.
odstup % *)178,213,328,119,434,215,131,443,744,158,1
% poražených soupeřů *)---40,011,137,09,545,239,634,329,723,0
pořadí201620172019celkem
průměr75.063.533.747.9
medián72593041
modus72592424
počet závodů22610
průměrný odstup od vítěze % *)51,137,548,146,6
průměrné % poražených soupeřů *)26,437,023,826,9
počet jízd441018
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
4
66,7%
7
70,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
2
20,0%
4
22,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí3.21.15.12.20.30.27.12.2.33.34.21.4.27.11.14.
odstup % *)3,512,67,813,913,517,119,320,36,732,941,557,313,890,825,733,5
% poražených soupeřů *)94,151,265,970,352,529,331,677,197,020,019,542,992,316,156,535,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr14.019.012.520.322.313.017.9
medián1411412201515
modus14114212312
počet závodů12244316
průměrný odstup od vítěze % *)33,558,335,525,316,08,025,6
průměrné % poražených soupeřů *)35,036,367,653,445,970,453,2
počet jízd23488631
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
50,0%
3
100,0%
8
50,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
2
25,0%
1
16,7%
5
16,1%

Kategorie C2X

Kratochvíl Martinsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
pořadí1.4.
odstup % *)0,010,0
% poražených soupeřů *)100,057,1
pořadí20182019celkem
průměr4.01.02.5
medián411
modus411
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)10,00,05,0
průměrné % poražených soupeřů *)57,1100,078,6
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
pořadí5.43.25.20.36.1.33.11.52.24.73.28.
odstup % *)16,6178,213,318,526,40,031,323,760,023,370,126,0
% poražených soupeřů *)95,7---40,082,769,6100,062,888,136,374,414,371,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr50.538.022.018.520.024.329.3
medián2824111202525
modus28241112051
počet závodů22221312
průměrný odstup od vítěze % *)48,141,727,513,218,569,340,6
průměrné % poražených soupeřů *)42,755,475,584,882,745,261,2
počet jízd44442523
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
4
17,4%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí11.5.10.10.16.26.3.6.11.21.26.24.20.18.27.22.31.32.25.28.41.49.41.47.36.40.
odstup %16,68,18,26,511,014,84,19,516,418,719,827,418,714,323,824,821,228,726,633,463,2133,348,188,945,037,3
% poražených soupeřů80,092,283,383,675,859,796,391,280,463,052,857,464,868,544,758,844,444,645,537,221,65,913,06,132,731,6
pořadí20162017201820192020celkem
průměr42.327.520.011.88.024.1
medián41272010524
modus41221110510
počet závodů6666226
průměrný odstup od vítěze %69,326,419,29,012,429,6
průměrné % poražených soupeřů18,545,964,581,786,155,2
počet jízd12121212452
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
3
50,0%
4
66,7%
2
100,0%
13
50,0%
čistých jízd1
8,3%
0
0,0%
5
41,7%
2
16,7%
2
50,0%
10
19,2%

Kategorie C2X

Kratochvíl Martinsl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí1.1.2.2.1.1.1.1.2.1.2.2.
odstup %0,00,06,16,30,00,00,00,017,00,03,15,7
% poražených soupeřů100,0100,066,766,7100,0100,0100,0100,080,0100,080,080,0
pořadí201820192020celkem
průměr1.51.51.01.4
medián1111
modus1111
počet závodů64212
průměrný odstup od vítěze %4,33,10,03,2
průměrné % poražených soupeřů90,083,4100,089,5
počet jízd106420
lepší 1. jízda4
66,7%
1
25,0%
1
50,0%
6
50,0%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,0%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí11.20.14.18.33.51.16.42.25.16.46.42.23.19.53.55.59.68.48.48.72.78.104.74.79.70.
odstup %8,77,811,614,513,127,710,920,829,611,325,839,217,217,125,930,231,443,730,934,944,158,1101,052,047,636,4
% poražených soupeřů91,784,089,786,267,350,084,257,780,087,763,767,583,386,754,456,539,634,356,558,029,723,04,633,034,543,0
pořadí20162017201820192020celkem
průměr79.555.228.529.015.545.5
medián745323181146
modus704816141116
počet závodů6666226
průměrný odstup od vítěze %56,532,823,416,48,330,4
průměrné % poražených soupeřů28,049,978,272,587,959,5
počet jízd12121111248
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
3
50,0%
3
50,0%
2
100,0%
16
61,5%
čistých jízd1
8,3%
2
16,7%
3
27,3%
2
18,2%
0
0,0%
8
16,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí5.1.5.3.12.11.8.10.16.15.32.38.
odstup %7,10,012,613,022,421,616,721,817,815,761,359,6
% poražených soupeřů87,5100,083,390,952,260,068,260,948,353,329,524,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr35.012.04.03.013.0
medián32113110
modus328315
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %60,519,312,83,522,5
průměrné % poražených soupeřů27,057,287,193,863,2
počet jízd4124424
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
1
50,0%
0
0,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
5
41,7%
2
50,0%
2
50,0%
9
37,5%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí3.4.14.16.30.28.25.27.38.28.58.68.
odstup %1,02,122,123,319,118,317,024,232,831,757,848,1
% poražených soupeřů97,896,783,881,071,073,370,770,161,571,649,140,7
pořadí2014201520162017celkem
průměr63.029.315.03.528.3
medián582814327
modus582814328
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %52,923,822,71,624,8
průměrné % poražených soupeřů44,969,782,497,372,3
počet jízd4124424
lepší 1. jízda1
50,0%
5
83,3%
1
50,0%
1
50,0%
8
66,7%
čistých jízd0
0,0%
6
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
10
41,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí1.2.2.2.3.3.2.6.3.1.2.2.1.1.15.13.3.5.11.10.9.27.27.5.18.4.4.8.8.7.4.4.25.31.15.15.17.17.4.5.8.7.6.10.10.
odstup %0,04,20,11,34,11,30,36,00,90,00,10,00,00,09,312,35,312,732,221,918,820,627,710,127,67,89,520,520,540,128,023,932,336,036,537,741,544,620,318,836,849,152,934,740,9
% poražených soupeřů100,097,697,694,795,696,095,888,495,2100,097,397,3100,0100,061,168,490,078,944,452,657,933,333,360,043,362,562,536,441,733,340,040,027,323,16,712,536,036,050,033,322,233,354,518,218,2
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr13.110.59.42.32.72.01.08.5
medián1071023216
modus104313212
počet závodů13117733145
průměrný odstup od vítěze %37,121,516,11,01,91,90,018,9
průměrné % poražených soupeřů28,644,264,896,995,896,6100,059,3
počet jízd2622141466290
lepší 1. jízda5
38,5%
7
63,6%
3
42,9%
4
57,1%
2
66,7%
2
66,7%
1
100,0%
24
53,3%
čistých jízd12
46,2%
11
50,0%
10
71,4%
9
64,3%
3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
45
50,0%

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 115
12.08.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí1.1.5.2.12.8.5.3.2.11.10.5.3.5.3.2.2.10.14.5.5.3.
odstup %0,00,08,620,717,516,433,63,01,917,711,212,84,926,934,918,423,431,146,218,025,936,9
% poražených soupeřů100,0100,076,580,064,576,760,075,085,754,559,173,360,020,071,4---50,052,638,160,060,066,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr7.45.16.02.03.01.05.3
medián5352115
modus5222115
počet závodů58512122
průměrný odstup od vítěze %31,618,814,520,74,30,018,6
průměrné % poražených soupeřů55,548,572,480,088,3100,062,9
počet jízd10161023243
lepší 1. jízda2
40,0%
7
87,5%
2
40,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
14
63,6%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
2
20,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
4
9,3%

Kategorie C2X

Kratochvíl Martinsl 43
27.05.20
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
pořadí1.9.1.2.1.5.3.1.1.
odstup %0,010,60,06,40,012,98,00,00,0
% poražených soupeřů100,042,9100,094,7100,055,677,8100,0100,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr2.51.39.01.02.7
medián11911
modus11911
počet závodů43119
průměrný odstup od vítěze %5,22,110,60,04,2
průměrné % poražených soupeřů83,498,242,9100,085,7
počet jízd861217
lepší 1. jízda3
75,0%
2
66,7%
1
100,0%
0
0,0%
6
66,7%
čistých jízd2
25,0%
3
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
6
35,3%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
04.05.11
pořadí6.25.81.6.7.9.4.11.14.6.5.3.7.5.39.27.12.13.9.11.8.42.52.14.9.19.18.14.14.6.5.6.34.33.19.21.37.43.6.4.21.17.15.24.22.1.3.1.2.2.1.1.2.2.3.1.8.5.19.6.5.23.
odstup %6,922,157,06,79,914,48,012,69,99,32,71,87,84,327,619,725,213,929,89,713,429,033,331,019,422,721,822,027,025,516,315,543,540,833,032,640,047,69,110,949,667,648,941,239,00,06,00,05,82,50,00,03,90,719,20,021,311,975,166,362,5124,8
% poražených soupeřů93,274,722,386,594,192,893,987,884,382,896,298,186,090,959,673,585,784,474,277,884,451,244,061,880,557,158,562,969,080,880,075,052,959,045,550,058,654,870,682,455,662,844,050,055,3100,092,3100,090,992,9100,0100,092,991,783,3100,066,781,841,968,875,029,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr11.310.71.722.818.117.07.36.737.36.014.3
medián682211412672569
modus5512114854666
počet závodů331113117733162
průměrný odstup od vítěze %84,536,13,538,824,019,96,910,828,66,923,9
průměrné % poražených soupeřů57,663,594,957,065,577,189,493,661,293,274,1
počet jízd662226221414662124
lepší 1. jízda1
33,3%
3
100,0%
4
36,4%
5
38,5%
8
72,7%
3
42,9%
2
28,6%
3
100,0%
1
33,3%
1
100,0%
31
50,0%
čistých jízd1
16,7%
2
33,3%
8
36,4%
14
53,8%
9
40,9%
7
50,0%
5
35,7%
2
33,3%
1
16,7%
1
50,0%
50
40,3%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí5.3.12.11.
odstup %12,613,022,421,6
% poražených soupeřů83,390,952,260,0
pořadí20152016celkem
průměr11.54.07.8
medián1135
modus1133
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %22,012,817,4
průměrné % poražených soupeřů56,187,171,6
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí14.16.30.28.
odstup %22,123,319,118,3
% poražených soupeřů83,881,071,073,3
pořadí20152016celkem
průměr29.015.022.0
medián281416
modus281414
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %18,722,720,7
průměrné % poražených soupeřů72,282,477,3
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd3
75,0%
2
50,0%
5
62,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí6.10.16.17.17.18.36.32.6.10.18.22.27.
odstup %3,27,515,614,916,616,319,923,39,612,350,20,037,0
% poražených soupeřů87,878,046,448,454,350,027,136,782,871,919,022,210,3
pořadí20162017201820192020celkem
průměr22.321.017.516.58.018.1
medián22101716617
modus186171666
počet závodů3422213
průměrný odstup od vítěze %29,016,316,415,35,317,4
průměrné % poražených soupeřů17,254,652,247,482,948,8

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí11.10.
odstup %12,410,0
% poražených soupeřů47,452,6
pořadí2018celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů50,050,0

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí26.33.38.33.42.45.41.37.35.
odstup %10,113,130,943,60,025,843,553,655,8
% poražených soupeřů65,354,350,723,821,217,04,82,72,9
pořadí20142015201620172020celkem
průměr36.041.040.038.029.536.7
medián354142382637
modus354133382633
počet závodů213129
průměrný odstup od vítěze %54,743,523,230,911,630,7
průměrné % poražených soupeřů2,84,820,750,759,827,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí7.6.7.17.18.36.14.16.16.18.8.
odstup %7,68,810,616,616,319,925,827,429,332,921,1
% poražených soupeřů83,883,380,054,350,027,138,131,86,3------
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr8.017.015.036.012.07.014.8
medián81614367716
modus8161436677
počet závodů12214111
průměrný odstup od vítěze %21,131,126,619,913,17,619,7
průměrné % poražených soupeřů0,03,235,027,166,983,841,3

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí8.3.11.10.10.14.
odstup %10,61,512,410,020,426,1
% poražených soupeřů65,089,547,452,643,823,5
pořadí20162018celkem
průměr12.08.09.3
medián10810
modus10310
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %23,28,613,5
průměrné % poražených soupeřů33,763,653,6

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
pořadí37.40.34.35.
odstup %37,842,743,155,8
% poražených soupeřů25,017,025,02,9
pořadí20142015celkem
průměr34.538.536.5
medián343735
modus343734
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %49,540,344,9
průměrné % poražených soupeřů14,021,017,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí7.5.6.10.7.16.17.6.7.17.18.1.36.32.6.10.24.18.22.27.9.5.8.
odstup %7,65,53,27,55,415,614,98,810,616,616,30,019,923,39,612,324,550,20,037,038,213,221,1
% poražených soupeřů83,889,287,878,080,046,448,483,380,054,350,0100,027,136,782,871,911,519,022,210,3---50,0---
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr8.07.022.318.212.013.37.013.7
medián852210716610
modus851816756
počet závodů123643423
průměrný odstup od vítěze %21,125,729,014,913,112,05,915,7
průměrné % poražených soupeřů0,025,017,255,066,958,384,752,7

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí8.3.11.10.
odstup %10,61,512,410,0
% poražených soupeřů65,089,547,452,6
pořadí2018celkem
průměr8.08.0
medián88
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %8,68,6
průměrné % poražených soupeřů63,663,6

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sl 61
07.06.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí26.33.28.7.38.46.33.42.45.23.25.41.34.37.35.
odstup %10,113,127,210,630,927,743,60,025,828,127,243,543,153,655,8
% poražených soupeřů65,354,370,081,350,719,623,821,217,026,717,24,825,02,72,9
pořadí201420152016201720192020celkem
průměr35.329.740.030.328.029.532.9
medián35254238282634
modus3423337282633
počet závodů33331215
průměrný odstup od vítěze %50,832,923,223,127,211,629,4
průměrné % poražených soupeřů10,216,220,750,570,059,832,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
sj 72
14.06.15
pořadí7.5.6.10.7.16.17.9.10.17.18.36.32.6.10.24.9.9.10.9.18.5.22.27.12.13.2.
odstup %7,65,53,27,55,415,614,912,112,416,616,319,923,39,612,324,520,117,327,125,350,218,40,037,022,722,37,1
% poražených soupeřů83,889,287,878,080,046,448,457,957,154,350,027,136,782,871,911,511,111,1------19,050,022,210,38,314,3---
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr2.016.216.117.511.87.013.6
medián213101710610
modus25917759
počet závodů16925427
průměrný odstup od vítěze %7,125,119,916,412,15,916,8
průměrné % poražených soupeřů0,020,728,052,258,084,741,1

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí11.10.
odstup %12,410,0
% poražených soupeřů47,452,6
pořadí2018celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů50,050,0

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 21
08.04.17
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí26.33.28.38.46.16.16.33.13.42.45.16.19.17.21.16.41.27.30.29.30.37.35.33.31.35.35.
odstup %10,113,127,230,927,735,233,943,643,30,025,828,129,126,630,239,243,529,231,930,630,553,655,846,748,948,251,3
% poražených soupeřů65,354,370,050,719,658,363,423,853,821,217,050,040,056,845,921,14,825,717,128,221,62,72,922,026,820,922,7
pořadí201420152016201720192020celkem
průměr34.328.825.829.028.029.529.2
medián35291916282630
modus35301316282616
počet závodů66841227
průměrný odstup od vítěze %50,734,228,331,927,211,633,9
průměrné % poražených soupeřů16,319,838,648,070,059,833,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
pořadí18.17.17.19.22.19.18.25.20.29.6.4.22.27.
odstup %20,218,712,433,613,916,60,030,028,730,514,811,436,363,8
% poražených soupeřů67,369,848,443,846,256,156,47,717,43,464,378,64,5---
pořadí2016201720182019celkem
průměr14.824.719.717.818.8
medián625191719
modus420181717
počet závodů433414
průměrný odstup od vítěze %31,629,810,221,223,6
průměrné % poražených soupeřů36,99,552,957,340,3

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí15.10.15.3.3.
odstup %16,59,90,113,49,5
% poražených soupeřů26,357,133,360,060,0
pořadí20162018celkem
průměr3.013.39.2
medián31510
modus3153
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %11,48,99,9
průměrné % poražených soupeřů60,038,947,3

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
pořadí44.35.39.37.43.35.35.41.
odstup %100,220,132,226,528,325,239,440,1
% poražených soupeřů50,060,517,425,017,617,112,89,1
pořadí2015201620172019celkem
průměr41.035.039.739.538.6
medián4135393537
modus4135373535
počet závodů12328
průměrný odstup od vítěze %40,132,329,060,139,0
průměrné % poražených soupeřů9,115,020,055,326,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí3.17.6.19.18.6.14.8.27.17.10.9.
odstup %4,012,47,516,60,06,133,411,563,851,019,522,1
% poražených soupeřů92,048,481,556,156,483,918,870,8---5,943,827,3
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr9.013.516.36.014.310.012.8
medián91014618310
modus91086636
počet závodů12313212
průměrný odstup od vítěze %22,135,336,26,18,18,220,7
průměrné % poražených soupeřů27,324,929,983,964,770,248,7

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
pořadí2.10.15.15.3.
odstup %0,79,90,137,910,1
% poražených soupeřů94,157,133,312,575,0
pořadí20162018celkem
průměr9.09.09.0
medián31010
modus3215
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %24,03,611,8
průměrné % poražených soupeřů43,861,554,4

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 128
15.09.19
sl 139
10.09.17
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí12.25.35.39.23.34.
odstup %12,120,639,4124,717,629,6
% poražených soupeřů78,853,812,8---53,219,5
pořadí20142015201620172019celkem
průměr34.031.035.025.012.028.0
medián342335251225
modus342335251212
počet závodů121116
průměrný odstup od vítěze %29,671,139,420,612,140,7
průměrné % poražených soupeřů19,526,612,853,878,836,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí18.17.17.19.22.19.18.25.20.29.22.4.27.7.7.
odstup %20,218,712,433,613,916,60,030,028,730,536,30,963,816,414,5
% poražených soupeřů67,369,848,443,846,256,156,47,717,43,44,566,7---33,340,0
pořadí20152016201720182019celkem
průměr7.017.724.719.717.818.1
medián72225191719
modus742018177
počet závodů2333415
průměrný odstup od vítěze %15,433,729,810,221,222,4
průměrné % poražených soupeřů36,723,79,552,957,337,4

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
18.06.16
pořadí15.10.15.2.
odstup %16,59,90,17,1
% poražených soupeřů26,357,133,366,7
pořadí20162018celkem
průměr2.013.310.5
medián21510
modus21515
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %7,18,98,4
průměrné % poražených soupeřů66,738,945,9

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
pořadí44.35.39.37.43.35.35.23.23.41.
odstup %100,220,132,226,528,325,239,432,723,940,1
% poražených soupeřů50,060,517,425,017,617,112,842,137,19,1
pořadí2015201620172019celkem
průměr29.035.039.739.535.5
medián2335393535
modus2335373535
počet závodů323210
průměrný odstup od vítěze %32,232,329,060,136,8
průměrné % poražených soupeřů29,415,020,055,328,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí18.17.17.19.22.19.18.2.25.20.29.22.27.2.3.3.5.8.9.
odstup %20,218,712,433,613,916,60,02,430,028,730,536,363,85,916,515,443,730,934,7
% poražených soupeřů67,369,848,443,846,256,156,495,77,717,43,44,5------33,333,320,012,5---
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr8.53.324.519.019.717.815.0
medián832220191718
modus8322218172
počet závodů24243419
průměrný odstup od vítěze %32,820,450,122,910,221,223,9
průměrné % poražených soupeřů6,321,72,331,152,957,332,4

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí15.10.15.
odstup %16,59,90,1
% poražených soupeřů26,357,133,3
pořadí2018celkem
průměr13.313.3
medián1515
modus1515
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %8,98,9
průměrné % poražených soupeřů38,938,9

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
pořadí44.35.28.7.39.37.43.35.35.16.11.9.15.41.30.28.12.13.14.19.20.
odstup %100,220,19.790,111,832,226,528,325,239,441,119,012,341,340,145,043,522,230,749,538,940,6
% poražených soupeřů50,060,56,989,517,425,017,617,112,831,833,357,948,19,134,140,060,750,035,043,838,7
pořadí20142015201620172019celkem
průměr19.418.435.031.535.725.3
medián191535373528
modus1293572835
počet závodů7524321
průměrný odstup od vítěze %38,630,732,324,73.303,4499,9
průměrné % poražených soupeřů43,236,015,037,439,137,1

Ostatní sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí4.7.
odstup %0,916,4
% poražených soupeřů66,733,3
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián744
modus744
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %16,40,98,6
průměrné % poražených soupeřů33,366,750,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále