Kratochvíl Martin, 2003, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky

Kratochvíl Martin, 2003

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119139
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: M   C2: 2  sjezd K1: -   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 2. 1/U23 3.503,7OM
88
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 5. 2/U23 8.109,5OM
170
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
KRATOCHVÍL Devi
1. 1/U23 OM
11
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 3. 1/U23 5.405,7OM
81
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 4. 2/U23 6.007,1OM
187
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
KRATOCHVÍL Devi
1. 1/U23 OM
10
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 4. 1/U23 1.142,3ČP/OČ/OM
57/0/105
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 15. 4/U23 4.318,7ČP/OČ/OM
29/0/69
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 2. 1/U23 3.513,3ČP
68
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 K1M slalom 27. 6/U23 13.6814,2ČP
9
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 2. 1/U23 0.640,5ČP
68
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 K1M slalom 27. 8/U23 14.8113,6ČP
9
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 33. 5/U23 11.0113,0NKZ
8
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/U23 NKZ
75
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 11. 2/U23 7.308,5NKZ
35
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/U23 NKZ
75
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 35. 7/U23 10.9013,9NKZ
7
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 1. 1/U23 NKZ
75
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 5. 3/U23 2.612,4NKZ
68
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 5. 1/U23 5.117,0ČP/OČ/OM
53/0/100
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 50.   3551.157.271,0ČP/OČ/OM
0/0/0
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 5. 2/U23 6.536,5ČP
53
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 40. 11/U23 65.4469,7ČP
0
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 4. 2/U23 3.953,9ČP
57
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 33. 9/U23 20.4422,5ČP
3
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 1. 1/U23 OM
56
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom     OM
0
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 6. 2/U23 3.383,4ČP
49
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 36. 11/U23 18.9220,4ČP
0
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 7. 2/U23 8.938,6ČP
46
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 19. 6/U23 12.8313,1ČP
19
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 2. 1/U23 2.302,9
144
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom    
0
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 3. 2/U23 5.827,2
149
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 18. 8/U23 13.9218,0
222
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 4. 1/DS 5.206,4NKZ
62
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS NKZ
75
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 3. 3/DS 2.132,4NKZ
68
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 13. 4/DS 4.185,2NKZ
37
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS NKZ
75
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/DS NKZ
75
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 2. 1/DS 0.300,3OM
63
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 6. 2/DS 7.208,4OM
161
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 1. 1/DS OM
75
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 5. 2/DS 6.807,8OM
172
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 17. 7/DS 9.8810,9NKZ
35
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 3. 2/DS 1.851,9NKZ
75
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 17. 6/DS 6.777,0NKZ
33
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 10. 5/DS 15.2215,1NKZ
46
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 2. 2/DS 0.741,8-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
NOVÁK Matyáš
2. 2/DS 0.360,9-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 3. 3/DS 4.034,8-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS -
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 3. 3/DS 5.145,8-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 4. 1/DS 1.433,0ČP/OČ/OM
57/0/122
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 7. 2/DS 2.004,2ČP/OČ/OM
46/0/92
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 3. 1/DS 3.092,7ČP
62
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 19. 2/DS 10.589,7ČP
19
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom     ČP
0
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom     ČP
0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 13. 6/DS 37.385,4ČP/OČ/OM
31/0/56
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 15. 8/DS 28.594,3ČP/OČ/OM
27/0/51
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 20. 6/DS 6.897,1NKZ
23
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS NKZ
75
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 2. 2/DS 3.493,5NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 27. 9/DS 11.4412,3NKZ
14
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS NKZ
75
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 5. 3/DS 2.672,6NKZ
62
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 13. 4/DS 2.374,8ČP/OČ/OM
31/0/51
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 5. 1/DS 1.362,7ČP/OČ/OM
53/0/105
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 1. 1/DS OM
32
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 4. 2/DS 7.037,7OM
88
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS OM
26
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 13. 2/DS 11.2111,9ČP
31
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1M slalom 27. 4/DS 16.1018,7ČP
9
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 11. 1/DS 6.667,2ČP
35
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1M slalom 29. 3/DS 16.9220,0ČP
7
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 5. 1/DS 3.874,2ČP
53
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 19. 2/DS 11.3413,3ČP
19
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 7. 1/DS 29.2030,1ČP
46
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 20. 2/DS 14.3116,6ČP
17
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 3. 1/DS 1.802,6-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 3/DS 1.912,8-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 5. 3/DS 8.939,2-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS -
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 3. 2/DS 2.242,1-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS -
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 10. 1/DS 7.988,9ČP/NKZ
37/75
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 36. 5/DS 11.5113,7ČP/NKZ
3/23
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP/NKZ
0/0
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 23. 3/DS 14.9914,7ČP
13
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 34. 6/DS 19.7019,8ČP
2
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP
0
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 36. 5/DS 112.38104,7ČP
0
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 30. 3/DS 15.1815,3ČP
6
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP
0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 6. 1/DS 1.994,0ČP/OČ/OM
57/0/55
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 6. 1/DS 2.885,8ČP/OČ/OM
57/0/68
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 12. 1/DS 6.767,1ČP
33
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 32. 5/DS 15.2817,4ČP
4
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP
0
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 19. 3/DS 14.4613,9ČP
19
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 31. 6/DS 19.3120,1ČP
5
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP
0
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 12. 1/DS 7.267,7ČP
33
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 29. 5/DS 20.0222,7ČP
7
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP
0
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 12. 2/DS 7.908,1ČP
33
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 40. 8/DS 118.61133,4ČP
0
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP
0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 28. 6/DS 11.1212,5NKZ
25
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS NKZ
75
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 6. 1/DS 5.686,1NKZ
75
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 39. 10/DS 17.8719,6NKZ
11
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS NKZ
75
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 16. 4/DS 12.0112,5NKZ
53
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 11. 3/DS 6.538,7NKZ
53
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS NKZ
75
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 11. 3/DS 13.0616,6NKZ
57
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 20. 4/DS 5.977,8NKZ
35
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS NKZ
75
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 5. 1/DS 5.998,1NKZ
75
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 7. 2/DS 57.997,6OČ/OM
0/21
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 5. 1/DS 42.285,5OČ/OM
0/21
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 6. 1/DS 1.533,2ČP/OČ/OM
49/0/57
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 26. 12/DS 4.4410,1ČP/OČ/OM
10/0/86
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 10. 1/DS 3.517,5ČP/OČ/OM
37/0/45
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 33. 12/DS 5.7413,1ČP/OČ/OM
3/0/74
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 1. 1/DS OM
51
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 6. 3/DS 6.406,9OM
134
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DS OM
25
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 2. 1/DM 4.504,2OM
81
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
HRADEC Matěj
    OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 25. 8/DM 21.5022,1OM
101
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KNEBLOVÁ Klára
    OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 2. 1/DM 0.100,1OM
85
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
HRADEC Matěj
1. 1/DM OM
30
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 81. 24/DM 58.0057,0OM
20
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KNEBLOVÁ Klára
9. 2/DM 17.3010,6OM
4
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 14. 2/DM 9.8011,6NKZ
40
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 10. 3/DM 7.548,2NKZ
46
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 18. 2/DM 12.7914,5NKZ
31
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 10. 2/DM 6.266,5NKZ
46
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 3. 2/DM 1.644,0-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 12. 5/DM 4.6012,1-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 5. 2/DM 14.2816,6-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM -
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 3. 2/DM 3.723,5-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 21. 2/DM 13.6212,6ČP
15
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 43. 4/DM 178.62178,2ČP
0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 15. 1/DM 8.577,8ČP
27
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 25. 2/DM 13.9313,3ČP
11
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
5. 1/DM 34.4426,4ČP
53
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 18. 3/DM 9.6420,2ČP/OČ/OM
27/0/69
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 44. 6/DM 44.04100,2ČP/OČ/OM
6/0/61
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 17. 2/DM 8.9618,7ČP/OČ/OM
29/0/69
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 35. 5/DM 8.7420,1ČP/OČ/OM
12/0/79
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 9. 4/DM 75.259,4-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd     -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 7. 4/DM 43.845,4OČ/OM
0/27
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 28. 12/DM 181.2327,2OČ/OM
0/32
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 33.   12.5113,1NKZ
23
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 8.036,1NKZ
75
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 16.   10.7411,0NKZ
75
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 51. 6/DM 24.6627,7NKZ
2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 7.826,3NKZ
75
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 26. 2/DM 13.8714,8NKZ
40
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 17. 3/DM 7.9512,4ČP/OČ/OM
23/0/50
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 19. 4/DM 21.3833,6ČP/OČ/OM
19/0/44
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd     OM
0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 28.   3563.599.790,1OM
0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 16. 3/DM 10.7110,9NKZ
37
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM NKZ
75
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 3. 2/DM 4.604,1NKZ
68
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 42. 6/DM 19.9720,8NKZ
1
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM NKZ
75
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 6. 2/DM 9.889,5NKZ
57
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 2. 2/DM 1.401,3OM
37
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 6. 2/DM 6.406,7OM
55
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 26. 3/DM 18.0517,8ČP
11
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 41. 4/DM 25.5528,1ČP
0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP
0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1M slalom 24. 1/DM 18.0119,2ČP
13
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 30. 3/DM 16.8919,4ČP
7
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP
0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 23. 2/DM 17.7818,1ČP
13
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 39. 4/DM 30.3534,2ČP
0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
4. 1/DM 69.1254,0ČP
57
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 25. 2/DM 12.0914,8ČP
11
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 24. 1/DM 11.2315,1ČP
12
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
    ČP
0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 16. 4/DM 165.0615,6ČP/OČ/OM
25/0/38
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 17. 4/DM 156.8214,9ČP/OČ/OM
23/0/38
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 9. 3/DM 105.3012,1OM
32
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 10. 3/DM 124.9012,4OM
36
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 3. 2/DM 3.404,1OM
68
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
HRADEC Matěj
1. 1/DM OM
32
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 7. 3/DM 7.209,9OM
163
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
RETKOVÁ Marie
1. 1/DM OM
37
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 3. 2/DM 1.201,3OM
76
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
HRADEC Matěj
5. 2/DM 9.508,6OM
20
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 9. 5/DM 10.6014,4OM
165
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
RETKOVÁ Marie
2. 1/DM 6.406,4OM
36
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 25. 8/DM 20.3029,6NKZ
15
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 11. 3/DM 12.3216,4NKZ
43
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM NKZ
75
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 16. 3/DM 8.3911,3NKZ
31
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 21. 5/DM 14.5818,7NKZ
23
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM NKZ
75
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 6. 3/DM 5.267,5-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
JANŮ Filip
2. 1/DM 0.490,7-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 20. 8/DM 16.8018,5-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
4. 2/DM 12.9110,0-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 12. 5/DM 13.7213,9-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1M slalom 36. 4/DM 28.5726,2ČP
0
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M slalom 20. 1/DM 15.3813,5ČP
17
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 22. 3/DM 6.7613,9ČP/OČ/OM
19/0/30
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
JANŮ Filip
15. 2/DM 7.9916,5ČP/OČ/OM
31/0/1
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 19. 3/DM 8.0616,6ČP/OČ/OM
25/0/42
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
JANŮ Filip
10. 1/DM 4.969,9ČP/OČ/OM
40/0/21
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 6. 2/DM 77.248,8
40
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
JANŮ Filip
8. 3/DM 93.8310,6
9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 7. 3/DM 91.0210,6
36
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
JANŮ Filip
3. 2/DM 12.941,5
17
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 46. 7/DM 24.2025,8NKZ
1
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 26. 4/DM 19.4919,8NKZ
25
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 20.0517,0NKZ
75
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 42. 9/DM 34.6839,2NKZ
5
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 24. 3/DM 27.5927,4NKZ
27
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM NKZ
75
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 20. 3/DM 16.8018,7NKZ
37
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 3/DM 14.7617,2NKZ
25
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 3.913,1NKZ
68
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 18. 4/DM 13.6414,3NKZ
40
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 19. 2/DM 14.8017,1NKZ
35
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
2. 1/DM 7.635,7NKZ
68
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 17. 3/DM 7.6816,6ČP/OČ/OM
23/0/15
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
JANŮ Filip
11. 1/DM 5.8512,4ČP/OČ/OM
35/0/3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 18. 3/DM ČP/OČ/OM
21/0/8
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
JANŮ Filip
15. 2/DM 2.630,1ČP/OČ/OM
29/0/1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M slalom 38. 5/DM 26.9027,7ČP
0
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M slalom 30. 2/DM 16.3217,1ČP
6
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 2. 1/DM 0.300,3OM
40
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 4. 2/DM 7.608,0OM
84
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
KNEBLOVÁ Tereza
1. 1/DM OM
24
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 27. 3/DM 17.4619,3ČP
9
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 32. 4/DM 24.8924,7ČP
4
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 18. 2/DM 92.6516,3ČP/OČ/OM
19/0/32
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
JANŮ Filip
10. 1/DM 55.6910,0ČP/OČ/OM
37/0/22
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 18. 3/DM 92.3616,2-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
JANŮ Filip
14. 3/DM 97.8717,6-
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 6. 1/ZS 6.106,0OM
43
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 11. 2/ZS 11.5012,6OM
117
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
RETKOVÁ Marie
5. 2/ZS 15.5012,9OM
4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 3. 1/ZS 0.900,9OM
55
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 14. 3/ZS 9.109,9OM
105
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
RETKOVÁ Marie
3. 1/ZS 9.508,0OM
12
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 53. 4/ZS 22.4025,9NKZ
0
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 27. 2/ZS 22.0623,8NKZ
17
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 55. 7/ZS 32.5230,2NKZ
0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 22. 1/ZS 27.4824,8NKZ
27
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 6. 1/ZS 2.606,1-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 25. 4/ZS 7.3220,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 36. 5/ZS 22.9326,4-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 12. 2/ZS 18.9320,3-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 2. 2/ZS 6.756,7-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 1. 1/ZS -
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 31. 1/ZS 22.0121,2ČP/NKZ
7/25
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 59. 3/ZS 29.6331,4ČP/NKZ
0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 32. 1/ZS 31.0928,7ČP/NKZ
6/27
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 68. 7/ZS 43.5143,7ČP/NKZ
0/0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/ZS
24
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 36. 2/ZS 10.1819,9ČP/OČ/OM
10/0/10
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 7. 5/ZS 29.8810,6
22
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom    
24
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 32. 1/ZS 11.5523,3ČP/OČ/OM
13/0/17
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom    
24
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 1. 1/ZS OM
20
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
HRADEC Matěj
2. 1/ZS 25.0020,7OM
7
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 6. 2/ZS 8.409,3OM
44
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 3. 3/ZS 1.081,0
150
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 5. 4/ZS 7.847,1
32
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 4. 4/ZS 2.192,1
147
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 1. 1/ZS
49
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 6. 1/ZS 59.779,6ČP/OČ/OM
75/49/19
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 38. 8/ZS 157.2830,9ČP/OČ/OM
35/3/26
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 10. 2/ZS 136.9412,3ČP/OČ/OM
68/37/14
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1M slalom 33. 2/ZS 29.7232,9ČP
3
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1M slalom 34. 2/ZS 37.7941,5ČP
2
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 5. 5/ZS 2.582,7OM
137
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 2. 2/ZS 0.060,1OM
42
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 2. 2/ZS 0.922,4OM
12
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 3. 3/ZS 2.041,8OM
145
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 7. 7/ZS 3.6711,8OM
31
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 2. 2/ZS 0.010,0OM
42
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 25. 2/ZS 27.7426,6NKZ
23
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 48. 2/ZS 30.5730,9NKZ
0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28. 3/ZS 33.7133,4NKZ
17
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 48. 2/ZS 31.6834,9NKZ
0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 25. 2/ZS 14.0330,0ČP/OČ/OM
11/0/1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 4/ZS 13.9232,2ČP/OČ/OM
0/0/7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 20. 1/ZS 13.2928,7ČP/OČ/OM
17/0/8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37. 3/ZS 11.3726,5ČP/OČ/OM
0/0/10
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 1. 1/ZS OM
11
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 7. 2/ZS 8.007,8OM
43
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
1. 1/ZS OM
9
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 1. 1/ZS OM
11
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
HALA Jiří
    OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 5. 2/ZS 4.004,3OM
52
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
1. 1/ZS OM
9
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 36. 3/ZS 138.86135,7ČP
0
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 31. 2/ZS 53.7054,2ČP
5
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 24. 2/ZS 135.7024,5ČP/OČ/OM
12/0/2
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 46. 4/ZS 140.5027,7ČP/OČ/OM
0/0/4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 29. 2/ZS 21.2630,5ČP/OČ/OM
7/0/2
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 43. 4/ZS 17.8228,3ČP/OČ/OM
0/0/4
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1M sjezd 9. 2/ZS 192.4017,3OM
2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1M sjezd 9. 2/ZS 187.8020,1OM
2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 16. 4/ZS 282.2035,2OM
15
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd 9. 2/ZS 216.7025,3OM
1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 10. 2/ZS 273.7027,1OM
1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 16. 4/ZS 265.3033,9OM
19
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 15. 3/ZS 10.509,3OM
18
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRADEC Matěj
12. 3/ZS 22.4017,5OM
11
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 39. 9/ZS 26.5027,6OM
43
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 13. 2/ZS 14.8012,3OM
25
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRADEC Matěj
8. 1/ZS 22.5016,4OM
22
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 27. 7/ZS 21.2019,7OM
74
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 41. 3/ZS 60.5163,2ČP/NKZ
0/15
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 72. 6/ZS 39.4244,1ČP/NKZ
0/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 49. 6/ZS 134.71133,3ČP/NKZ
0/8
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 78. 11/ZS 57.1458,1ČP/NKZ
0/0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M sjezd 14. 4/ZS 18.5533,4-
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
RUDORFER Martin
15. 2/ZS 20.3537,9-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 21. 5/ZS 55.5357,3-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 33. 8/ZS 29.3731,3-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 18. 2/ZS 25.4950,2ČP/OČ/OM
8/0/1
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33. 6/ZS 22.2343,6ČP/OČ/OM
3/0/5
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 4. 3/ZS 6.6211,4-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1M sjezd 6. 5/ZS 57.9514,8-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 22. 3/ZS 18.3736,3ČP/OČ/OM
4/0/1
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 35. 7/ZS 12.8825,2ČP/OČ/OM
1/0/5
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
RUDORFER Martin
3. 3/ZS 5.469,5-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
RUDORFER Martin
3. 3/ZS 52.4513,4-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 8. 7/ZS 9.3811,5-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
RUDORFER Martin
3. 3/ZS 8.1410,1-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 4. 4/ZS 15.6913,8-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 11. 11/ZS 21.9223,7-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 14. 13/ZS 18.8122,1
65
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 5. 4/ZS 12.3412,6
19
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 4. 4/ZS 0.470,9
3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 16. 13/ZS 20.5223,3
60
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
RUDORFER Martin
2. 2/ZS 3.277,1
1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 3. 3/ZS 12.8413,0
19
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 14. 3/ZS 155.0625,8-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
RUDORFER Martin
10. 3/ZS 125.6220,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 16. 4/ZS 283.8827,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
RUDORFER Martin
14. 4/ZS 274.9726,1-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 104. 23/ZS 92.51101,0NKZ
0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 41. 3/ZS 46.7548,1NKZ
4
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 74. 11/ZS 46.4052,0NKZ
0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 47. 6/ZS 88.7888,9NKZ
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 12. 12/ZS 24.2825,2OM
54
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 3. 3/ZS 6.505,3OM
15
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 13. 13/ZS 11.2113,9OM
53
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 5. 5/ZS 11.8312,7OM
13
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 79. 14/ZS 39.0347,6NKZ
0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 36. 3/ZS 38.8245,0NKZ
6
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 70. 10/ZS 29.9936,4NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 40. 4/ZS 31.4637,3NKZ
3
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 27. 2/ZS 30.2163,8ČP/OČ/OM
0/0/0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 35. 5/ZS 17.3139,4ČP/OČ/OM
1/0/3
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/4
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 5. 2/ZS 9.1618,4OM
2
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 11. 1/ZS 33.4032,2OM
6
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 13. 5/ZS 15.6143,3OM
9
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
5. 2/U23 38.9033,6OM
5
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 9. 3/ZS 28.3029,8OM
17
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 22. 2/ZS ČP/OČ/OM
4/0/2
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 42. 9/ZS ČP/OČ/OM
0/0/4
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 27. 3/ZS 26.6437,0ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 45. 9/ZS 16.9625,8ČP/OČ/OM
0/0/3
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 10. 2/ZS 20.7021,9OM
7
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 11. 4/ZS 9.109,7OM
27
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HRADEC Matěj
3. 1/ZS 3.803,0OM
10
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 2/ZS 17.8018,8OM
8
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 8. 3/ZS 12.4013,4OM
43
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HRADEC Matěj
2. 1/ZS 2.501,9OM
14
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 12. 3/ZS 204.9022,7OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd     OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 16. 5/ZS 222.3028,1OM
12
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 7/ZS 270.8029,1OM
9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 2/ZS 202.2022,3OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd     OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 17. 6/ZS 214.1026,6OM
16
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 7/ZS 281.9030,2OM
12
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 27. 1/ZM 22.7020,6OM
8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
HRADEC Matěj
11. 1/ZM 21.3017,7OM
9
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 42. 3/ZM 27.6029,0OM
35
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 27. 1/ZM 30.0027,7OM
8
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
HRADEC Matěj
10. 1/ZM 15.0011,2OM
9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 52. 3/ZM 32.7033,3OM
29
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 17. 1/ZM 22.6451,0-
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 39. 4/ZM 50.85124,7-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 52. 2/ZM 52.4660,0-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 27. 4/ZM 84.1190,8-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 10. 4/ZM 9.6619,5-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 23. 5/ZM 7.8317,6-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 24. 4/ZM 22.7723,3-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 11. 3/ZM 27.4025,7-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 5. 1/ZM 9.9210,1OM
6
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 14. 2/ZM 24.2731,0OM
15
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom     OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom     OM
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 9. 4/ZM 112.8138,2
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 12. 3/ZM 25.3722,4
7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 23.   68.6828,1
3
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 30. 5/ZM 20.7219,1
43
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 7. 3/ZM 9.5316,4
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 11. 3/ZM 26.4121,6
9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 23. 6/ZM 14.4732,7
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 28. 5/ZM 20.7918,3
44
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 2/ZM 20.0019,4OM
24
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HRADEC Matěj
5. 1/ZM 16.9012,8OM
8
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 18. 1/ZM 30.4027,6OM
6
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 1/ZM 21.1020,2-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 1/ZM 15.0011,2-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 17. 1/ZM 23.1020,9-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 5. 1/ZM 32.0013,2
2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 8. 3/ZM 16.7416,7
11
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 25. 7/ZM 55.7027,2
1
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 25. 4/ZM 15.8117,0
48
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 7. 2/ZM 5.4914,5
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 10. 3/ZM 20.1321,8
10
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 23. 5/ZM 7.5523,9
6
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 27. 4/ZM 20.4824,2
49
14.06.2015 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 2. 1/ZM 5.607,1OM
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C1M slalom 4. 1/ZM 8.507,8OM
5
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
3. 1/ZS 6.804,9OM
2
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 16. 4/ZM 20.2039,2OM
3
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 19. 3/ZM 20.7022,7OM
14
13.06.2015 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 2. 1/ZM 5.105,9OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C1M slalom 4. 1/ZM 11.109,5OM
5
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
5. 2/ZS 33.6026,9OM
1
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 16. 3/ZM 22.9041,1OM
3
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 18. 2/ZM 21.1021,8OM
14
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 38. 3/ZM 26.9732,8
46
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 16. 3/ZM 16.7117,8
11
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 28. 2/ZM 24.3231,7
56
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 15. 3/ZM 15.0815,7
13
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 16. 2/ZM 190.2229,3-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 37. 3/ZM 208.8237,8-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 18. 2/ZM 204.5132,9-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 40. 4/ZM 231.0442,7-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 3. 1/ZM 20.6016,5OM
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 1/ZM 20.8020,5OM
3
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 11. 2/ZM 19.6019,0OM
3
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 2/ZM 21.1022,0OM
16
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 3. 1/ZM 19.1015,4OM
0
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 1/ZM 21.8020,5OM
3
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 9. 2/ZM 13.0012,3OM
8
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 1/ZM 25.9027,0OM
21
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 5. 2/ZM 20.0043,7OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 7. 1/ZM 38.0040,1OM
3
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HRADEC Matěj
3. 1/ZM 39.6534,9OM
7
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HRADEC Matěj
    OM
0
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 15. 3/ZM 16.1041,3OM
7
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 6. 1/ZM 23.3025,5OM
16
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 4. 1/ZM 32.2028,0OM
3
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C2M slalom
HRADEC Matěj
2. 1/ZM 26.5018,4OM
1
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 5. 1/ZM 18.2016,3OM
11
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 4. 1/ZM 27.4023,9OM
3
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C2M slalom
HRADEC Matěj
2. 1/ZM 31.8023,4OM
1
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 6. 1/ZM 17.0015,5OM
10
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 41. 2/ZM 225.9043,5ČP/OČ/OM
0/0/2
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 41. 2/ZM 25.2040,1ČP/OČ/OM
0/0/2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 2/ZM 225.3029,2OM
7
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 2/ZM 286.6031,9OM
4
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 29. 2/ZM 243.2030,6OM
8
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 2/ZM 281.6030,5OM
6
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 25. 1/ZM 36.5932,3OM
6
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
JANŮ Filip
10. 1/ZM 35.6031,1OM
8
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 34. 4/ZM 39.4843,5OM
28
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 31. 1/ZM 38.3636,0OM
6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
JANŮ Filip
14. 2/ZM 54.7946,2OM
6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 33. 1/ZM 36.8840,8OM
37
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 73.   69.7270,1-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1M sjezd 9. 3/ZM 8.6922,1-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 34. 11/ZM 10.0029,6-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 28.   22.9826,0-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1M slalom 14.   31.4133,5-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 58. 11/ZM 49.4657,8
47
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 32. 3/ZM 54.7161,3
10
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 8. 3/ZM 118.6021,1
0
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 68. 12/ZM 40.1348,1
35
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd    
0
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 38. 4/ZM 53.1859,6
10
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 15. 2/ZM 39.6036,5OM
0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
JANŮ Filip
5. 1/ZM 22.2018,0OM
4
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 19. 5/ZM 33.3033,0OM
8
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 15. 2/ZM 43.8037,7OM
0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
JANŮ Filip
5. 1/ZM 33.3025,9OM
4
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 21. 5/ZM 34.7032,6OM
10
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 8. 3/ZM 18.6030,9OM
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 17. 6/ZM 34.3841,5OM
4
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 30. 8/ZM 20.8045,0OM
4
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 37. 11/ZM 30.9240,0OM
34
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 9. 3/ZM 20.2734,7OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 17. 6/ZM 38.6244,6OM
4
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 28. 6/ZM 19.5943,5OM
6
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 43. 13/ZM 37.3247,6OM
29
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 4. 1/ZM 26.2020,3OM
2
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 6. 2/ZM 11.409,1OM
8
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 5. 2/ZM 25.8018,8OM
1
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 4. 1/ZM 13.8010,9OM
10
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd    
0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 34. 6/ZM 326.2043,1
5
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 2/ZM 36.6036,8OM
0
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 12. 4/ZM 23.2022,2OM
7
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 21. 3/ZM 40.7049,6OM
15
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 7. 1/ZM 34.4049,1OM
1
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 13. 4/ZM 26.0030,7OM
4
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 1/ZM 36.9067,6OM
18
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 6. 1/ZM 54.1052,9OM
3
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
JANŮ Filip
3. 1/ZM 46.4036,9OM
3
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 14. 4/ZM 19.0049,5OM
2
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 15. 3/ZM 45.1048,9OM
5
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 10. 2/ZM 34.2034,7OM
0
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 19. 5/ZM 36.9038,9OM
3
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 24. 3/ZM 33.4041,2OM
10
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1M slalom 10. 2/ZM 40.5040,9OM
0
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 20. 7/ZM 37.3040,6OM
2
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 22. 3/ZM 32.7039,0OM
12
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 37. 2/ZM 443.7053,6ČP/OČ/OM
0/0/1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 35. 2/ZM 464.8055,8ČP/OČ/OM
1/0/1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 31.   322.1048,9OM
4
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 33. 4/ZM 465.4046,7OM
2
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 35. 2/ZM 468.7048,2OM
3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 35. 2/ZM 338.0051,3OM
3
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM OM
0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 7.706,0OM
0
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 6.805,8OM
0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 3.702,5OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM OM
0
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM OM
0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 4.803,9OM
0
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 1.040,7OM
0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 30.0019,2OM
0
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM OM
0
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
8.   26.3021,3OM
0
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
5.   13.9011,9OM
0
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 19. 1/PZ 70.7075,1OM
0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
6.   93.0066,3OM
0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
5.   85.4062,5OM
0
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 23. 2/PZ 120.20124,8OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kratochvíl MartinSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 1   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Kratochvíl MartinSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 1   C2: K1:   C1: 1   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Kratochvíl MartinSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 2   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kratochvíl MartinSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 2   C1: 1   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 2   C1: 1   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1:   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 16.11.18 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 19.06.18 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 19.06.17 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 30.05.16 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.05.14 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Kratochvíl MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1M 17,77 17,77
23.05.2021 slalom K1M 31,78 31,78
22.05.2021 slalom C1M 15,61 15,61
22.05.2021 slalom K1M 29,51 29,51
16.05.2021 slalom C1M 15,52 15,52
16.05.2021 slalom K1M 24,75 24,75
15.05.2021 slalom C1M 22,12 22,12
15.05.2021 slalom K1M 24,87 24,87
Místo narozeníČeský Krumlov
Znamenípanna
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníGymnázium Olomouc-Hejčín
Výrobce loděVajda
Model loděDemon L
Výrobce pádlaRaab Paddles
Od kolika let pádluje6
První trenérJiří Kratochvíl
Současný trenérJiří Kratochvíl
Sportovní vzorMatej Beňuš
Zálibyjídlo, spánek, prokrastinace
Zimní přípravaSAE, Francie
Nejlepší dosažené výsledky2. místo MEJ 2019 C1M, 1. místo MSJ 2019 C2X
Oblíbenci v hudběImagine dragons
Oblíbený filmLe Mans 66
Oblíbený herecRyan Reynolds
Oblíbená traťLiptovský Mikuláš
Instagramhttps://www.instagram.com/krata2003

Profil aktualizován 21.02.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-A
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-A
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-A
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-A
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1M FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1M HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1M HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1M FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1M HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1M FINALE-A
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-BGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-A
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikace
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M finale-BMS_composite Katana
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikace
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
0|4357|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1M 5/6 295
35.K1M 5/6 40
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1M 4/4 293
28.K1M 4/4 50
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 2/2 293
255.K1M 2/2 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 225
3.C2M
Kratochvíl Devi
2/2 21
18.K1M 3/3 357
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 4/4 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 4/4 274

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1M 5/6 227
26.K1M 5/6 71
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 280
1.C2X
Kneblová Tereza
4/4 300
10.K1M 4/6 167
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 3/3 170
4.C2X
Kneblová Tereza
1/1 26
6.K1M 3/3 421
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 6/6 245
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/6 426

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1M 5/7 155
 C2X
Kneblová Tereza
5/7 0
35.K1M 5/7 25
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/5 282
1.C2X
Kneblová Tereza
4/5 300
15.K1M 4/5 136
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 1/1 51
9.C2X
Kneblová Tereza
1/1 25
62.K1M 1/1 134
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 4/4 200
42.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/6 246
25.K1M 2/2 160

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 5/6 79
11.C2M
Kneblová Tereza
1/1 53
4.C2X
Kneblová Tereza
4/4 57
35.K1M 5/6 30
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/6 246
1.C2X
Kneblová Tereza
4/4 300
16.K1M 4/6 131
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 203
5.C2M
Hradec Matěj
2/2 30
22.C2X
Kneblová Klára
2/2 4
60.K1M 3/3 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/6 127
42.K1M 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/10 270
31.K1M 4/4 172

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
33.C1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1M 4/6 147
1.C2X
Kneblová Tereza
4/6 300
20.K1M 4/6 106
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 184
4.C2M
Hradec Matěj
2/2 52
2.C2X
Retková Marie
2/2 73
11.C2X
Kneblová Tereza
1/1 24
16.K1M 3/3 412
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/5 107
12.C2M
Janů Filip
5/5 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 76
21.C2M
Janů Filip
5/7 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/5 127
9.C2M
Janů Filip
5/5 48

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/6 23
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1M 4/6 102
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 3/3 105
162.K1M 3/3 321
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/7 202
27.C2M
Hradec Matěj
1/1 7
 C2M
Hala Jiří
1/1 0
7.C2X
Doležalová Lucie
2/2 18
8.C2X
Retková Marie
2/2 16
3.K1M 5/7 556
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 7/10 203
59.K1M 7/8 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/11 110
90.K1M 5/9 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/15 72
40.K1M 5/11 101

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/6 33
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.C1M 2/2 38
229.K1M 2/2 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/7 79
7.C2M
Hradec Matěj
4/4 57
42.C2M
Kneblová Tereza
1/1 5
21.K1M 5/7 267
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 6/6 16
59.K1M 6/6 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/7 3
56.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/11 6
30.K1M 5/11 58

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 5/6 54
142.K1M 5/6 243
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/12 33
7.C2M
Hradec Matěj
5/7 34
36.C2M
Procházka Vojtěch
2/2 3
44.K1M 5/12 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 4/4 2
97.K1M 5/6 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
42.K1M 5/11 36

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 2/2 20
267.K1M 2/2 82
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/13 23
14.C2M
Janů Filip
5/5 25
39.K1M 5/13 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
59.K1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
111.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
68.K1M 5/13 25

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1M381525333854
K1M35263535-5388
C2X--34---
C2M---11---

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1M25151220201731--
K1M--4242-59595559
C2M----12----

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019201820172016
C1M1002131938
K1M281015162065106
C2X-1111--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222017201620152014
C1M40104135104156
K1M255162229142267

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1M1349265722018545799
K1M--129149-9014197111
C2M----21-56--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1M3123331152536---
C2M3--5450423614---
K1M1866260163214439160142169
C2X-4922118------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1M5548915154960
K1M--2531-40304268
C2M----9----
Fotky nenalezeny.
0|4357|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1M 5/6 295
35.K1M 5/6 40
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1M 4/4 293
28.K1M 4/4 50
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 2/2 293
255.K1M 2/2 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 225
3.C2M
Kratochvíl Devi
2/2 21
18.K1M 3/3 357
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 4/4 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 4/4 274

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1M 5/6 227
26.K1M 5/6 71
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 280
1.C2X
Kneblová Tereza
4/4 300
10.K1M 4/6 167
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 3/3 170
4.C2X
Kneblová Tereza
1/1 26
6.K1M 3/3 421
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 6/6 245
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/6 426

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1M 5/7 155
 C2X
Kneblová Tereza
5/7 0
35.K1M 5/7 25
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/5 282
1.C2X
Kneblová Tereza
4/5 300
15.K1M 4/5 136
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 1/1 51
9.C2X
Kneblová Tereza
1/1 25
62.K1M 1/1 134
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 4/4 200
42.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/6 246
25.K1M 2/2 160

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 5/6 79
11.C2M
Kneblová Tereza
1/1 53
4.C2X
Kneblová Tereza
4/4 57
35.K1M 5/6 30
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/6 246
1.C2X
Kneblová Tereza
4/4 300
16.K1M 4/6 131
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 203
5.C2M
Hradec Matěj
2/2 30
22.C2X
Kneblová Klára
2/2 4
60.K1M 3/3 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/6 127
42.K1M 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/10 270
31.K1M 4/4 172

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
33.C1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1M 4/6 147
1.C2X
Kneblová Tereza
4/6 300
20.K1M 4/6 106
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 184
4.C2M
Hradec Matěj
2/2 52
2.C2X
Retková Marie
2/2 73
11.C2X
Kneblová Tereza
1/1 24
16.K1M 3/3 412
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/5 107
12.C2M
Janů Filip
5/5 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 76
21.C2M
Janů Filip
5/7 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/5 127
9.C2M
Janů Filip
5/5 48

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/6 23
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1M 4/6 102
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 3/3 105
162.K1M 3/3 321
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/7 202
27.C2M
Hradec Matěj
1/1 7
 C2M
Hala Jiří
1/1 0
7.C2X
Doležalová Lucie
2/2 18
8.C2X
Retková Marie
2/2 16
3.K1M 5/7 556
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 7/10 203
59.K1M 7/8 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/11 110
90.K1M 5/9 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/15 72
40.K1M 5/11 101

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/6 33
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.C1M 2/2 38
229.K1M 2/2 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/7 79
7.C2M
Hradec Matěj
4/4 57
42.C2M
Kneblová Tereza
1/1 5
21.K1M 5/7 267
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 6/6 16
59.K1M 6/6 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/7 3
56.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/11 6
30.K1M 5/11 58

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 5/6 54
142.K1M 5/6 243
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/12 33
7.C2M
Hradec Matěj
5/7 34
36.C2M
Procházka Vojtěch
2/2 3
44.K1M 5/12 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 4/4 2
97.K1M 5/6 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
42.K1M 5/11 36

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 2/2 20
267.K1M 2/2 82
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/13 23
14.C2M
Janů Filip
5/5 25
39.K1M 5/13 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
59.K1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
111.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
68.K1M 5/13 25

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1M381525333854
K1M35263535-5388
C2X--34---
C2M---11---

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1M25151220201731--
K1M--4242-59595559
C2M----12----

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019201820172016
C1M1002131938
K1M281015162065106
C2X-1111--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222017201620152014
C1M40104135104156
K1M255162229142267

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1M1349265722018545799
K1M--129149-9014197111
C2M----21-56--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1M3123331152536---
C2M3--5450423614---
K1M1866260163214439160142169
C2X-4922118------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1M5548915154960
K1M--2531-40304268
C2M----9----

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
154 149 60 61 85 18 527
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár26.627.03668
C1M20.921.01238
K1M36.031.01928
C2M5.05.051
C2X4.04.041
NKZ20.016.0185
C1M15.511.0134
K1M34.928.01133
C2X1.31.0118
veřejné závody11.06.01179
C1M8.55.0265
K1M15.99.0680
C2M5.03.0524
C2X2.51.0110
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,022,911,534,468
C1M00,025,312,637,938
K1M00,000,000,000,028
C2M00,000,000,000,01
C2X00,000,000,000,01
NKZ1720,067,133,52630,685
C1M411,812,938,8823,534
K1M00,000,000,000,033
C2X1372,2527,800,018100,018
veřejné závody2312,81810,1168,95731,8179
C1M812,3913,8710,82436,965
K1M56,345,045,01316,380
C2M416,7416,7416,71250,024
C2X660,0110,0110,0880,010
Celkem4012,0267,8206,08625,9332
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1252806222822,4
C1M761408191722,4
K1M451262281124,4
C2M2221100,0
C2X21145700,0
NKZ1532714183220,9
C1M68990151826,5
K1M57130823915,8
C2X2841615517,9
veřejné závody3501688513538,6
C1M12954846147,3
K1M15674056239,7
C2M473568612,8
C2X18442633,3
Celkem62872081119531,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí2.2.5.4.6.7.3.13.11.5.7.10.23.36.12.19.12.12.21.15.26.24.23.25.36.20.38.30.27.32.31.32.33.34.36.31.41.49.
odstup % *)3,30,56,53,93,48,62,711,97,24,230,18,914,7104,77,113,97,78,112,67,817,819,218,114,826,213,527,717,119,324,721,228,732,941,5135,754,263,2133,3
% poražených soupeřů *)96,997,088,991,785,382,494,367,673,089,283,883,638,95,470,351,467,667,651,265,932,439,542,138,512,552,511,929,331,618,444,444,620,019,55,418,921,65,9
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr45.032.830.522.317.77.84.320.9
medián41323023127421
modus41312015123212
počet závodů266675638
průměrný odstup od vítěze % *)98,352,421,415,123,611,24,425,7
průměrné % poražených soupeřů *)13,825,526,044,955,081,690,451,1
počet jízd412121214101276
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
2
33,3%
3
50,0%
3
42,9%
2
40,0%
1
16,7%
14
36,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
1
8,3%
4
28,6%
4
40,0%
6
50,0%
17
22,4%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí27.27.40.33.36.19.19.27.29.19.20.36.34.30.32.31.29.40.43.25.41.30.39.24.59.68.72.78.
odstup % *)14,213,669,722,520,413,19,718,720,013,316,613,719,815,317,420,122,7133,4178,213,328,119,434,215,131,443,744,158,1
% poražených soupeřů *)35,033,3---20,010,353,855,035,030,053,851,370,613,223,720,521,126,3------40,011,137,09,545,239,634,329,723,0
pořadí201620172019202020212022celkem
průměr75.063.533.733.122.830.336.0
medián72593032202731
modus72592429192719
počet závodů22675628
průměrný odstup od vítěze % *)51,137,548,134,615,725,633,6
průměrné % poražených soupeřů *)26,437,023,825,145,025,429,4
počet jízd441099945
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
4
66,7%
5
71,4%
3
60,0%
3
50,0%
18
64,3%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
2
20,0%
1
11,1%
3
33,3%
3
33,3%
11
24,4%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí2.2.3.3.23.36.3.21.15.12.20.30.27.12.2.33.34.21.4.27.11.14.
odstup % *)3,30,55,82,114,7104,73,512,67,813,913,517,119,320,36,732,941,557,313,890,825,733,5
% poražených soupeřů *)96,997,094,193,538,95,494,151,265,970,352,529,331,677,197,020,019,542,992,316,156,535,0
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr14.019.012.520.322.313.020.73.02.016.1
medián14114122015233214
modus1411421233322
počet závodů12244331222
průměrný odstup od vítěze % *)33,558,335,525,316,08,040,55,81,924,6
průměrné % poražených soupeřů *)35,036,367,653,445,970,445,994,197,058,1
počet jízd23488662443
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
50,0%
3
100,0%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
9
40,9%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
2
25,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
4
100,0%
9
20,9%

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 130
12.09.20
sl 116
24.08.19
pořadí1.5.
odstup % *)0,026,4
% poražených soupeřů *)100,020,0
pořadí20192020celkem
průměr5.01.03.0
medián511
modus511
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)26,40,013,2
průměrné % poražených soupeřů *)20,0100,060,0
počet jízd213
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kratochvíl Martinsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
pořadí1.1.1.4.
odstup % *)0,00,00,010,0
% poražených soupeřů *)100,0100,0100,057,1
pořadí2018201920202021celkem
průměr4.01.01.01.01.8
medián41111
modus41111
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)10,00,00,00,02,5
průměrné % poražených soupeřů *)57,1100,0100,0100,089,3
počet jízd22116
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
pořadí27.27.3.5.34.30.5.43.25.20.36.1.33.11.52.24.73.28.
odstup % *)14,213,64,89,219,815,316,6178,213,318,526,40,031,323,760,023,370,126,0
% poražených soupeřů *)35,033,397,295,613,223,795,7---40,082,769,6100,062,888,136,374,414,371,0
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr50.538.022.018.520.024.323.03.027.026.5
medián282411120253032727
modus282411120553275
počet závodů22221331218
průměrný odstup od vítěze % *)48,141,727,513,218,569,314,84,813,931,3
průměrné % poražených soupeřů *)42,755,475,584,882,745,244,297,234,257,4
počet jízd44442542332
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
2
66,7%
1
100,0%
1
50,0%
9
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
66,7%
7
21,9%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí1.1.1.5.3.1.3.10.2.5.10.6.16.11.5.10.10.16.26.3.6.11.21.26.24.20.18.27.22.31.32.25.28.41.49.41.47.36.40.
odstup %0,00,00,02,42,40,01,915,13,52,68,96,112,516,68,18,26,511,014,84,19,516,418,719,827,418,714,323,824,821,228,726,633,463,2133,348,188,945,037,3
% poražených soupeřů100,0100,0100,090,295,1100,095,078,097,590,583,689,670,080,092,283,383,675,859,796,391,280,463,052,857,464,868,544,758,844,444,645,537,221,65,913,06,132,731,6
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr42.327.520.011.89.64.02.017.7
medián41272010103116
modus412211105311
počet závodů666656439
průměrný odstup od vítěze %69,326,419,29,010,44,20,621,1
průměrné % poražených soupeřů18,545,964,581,783,192,797,667,3
počet jízd121212121012878
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
3
50,0%
4
66,7%
3
60,0%
2
33,3%
0
0,0%
16
41,0%
čistých jízd1
8,3%
0
0,0%
5
41,7%
2
16,7%
5
50,0%
3
25,0%
3
37,5%
19
24,4%

Kategorie C2X

Kratochvíl Martinsl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.2.2.1.1.1.1.2.1.2.2.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,06,16,30,00,00,00,017,00,03,15,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,066,766,7100,0100,0100,0100,080,0100,080,080,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr1.51.51.01.01.3
medián11111
modus11111
počet závodů644418
průměrný odstup od vítěze %4,33,10,00,02,1
průměrné % poražených soupeřů90,083,4100,0100,093,0
počet jízd1066628
lepší 1. jízda4
66,7%
1
25,0%
1
25,0%
2
50,0%
8
44,4%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
4
14,3%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí33.11.35.4.13.17.17.20.27.36.28.39.11.20.14.18.33.51.16.42.25.16.46.42.23.19.53.55.59.68.48.48.72.78.104.74.79.70.
odstup %13,08,513,96,45,210,97,07,112,313,712,519,68,77,811,614,513,127,710,920,829,611,325,839,217,217,125,930,231,443,730,934,944,158,1101,052,047,636,4
% poražených soupeřů71,290,968,296,787,282,482,480,272,970,678,770,891,784,089,786,267,350,084,257,780,087,763,767,583,386,754,456,539,634,356,558,029,723,04,633,034,543,0
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr79.555.228.529.026.816.326.338.5
medián7453231828173333
modus7048161411171111
počet závodů666656338
průměrný odstup od vítěze %56,532,823,416,412,58,111,824,2
průměrné % poražených soupeřů28,049,978,272,579,283,676,865,8
počet jízd12121111710467
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
3
50,0%
3
50,0%
3
60,0%
2
33,3%
2
66,7%
21
55,3%
čistých jízd1
8,3%
2
16,7%
3
27,3%
2
18,2%
1
14,3%
2
20,0%
1
25,0%
12
17,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí2.3.5.1.5.3.12.11.8.10.16.15.32.38.
odstup %2,97,27,10,012,613,022,421,616,721,817,815,761,359,6
% poražených soupeřů96,793,987,5100,083,390,952,260,068,260,948,353,329,524,5
pořadí20142015201620172022celkem
průměr35.012.04.03.02.511.5
medián32113128
modus3283123
počet závodů2622214
průměrný odstup od vítěze %60,519,312,83,55,120,0
průměrné % poražených soupeřů27,057,287,193,895,367,8
počet jízd41244428
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
5
41,7%
2
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
9
32,1%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 25
09.04.22
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí18.3.4.14.16.30.28.25.27.38.28.58.68.
odstup %18,01,02,122,123,319,118,317,024,232,831,757,848,1
% poražených soupeřů79,097,896,783,881,071,073,370,770,161,571,649,140,7
pořadí20142015201620172022celkem
průměr63.029.315.03.518.027.5
medián58281431827
modus58281431828
počet závodů2622113
průměrný odstup od vítěze %52,923,822,71,618,024,3
průměrné % poražených soupeřů44,969,782,497,379,072,8
počet jízd41244125
lepší 1. jízda1
50,0%
5
83,3%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
9
69,2%
čistých jízd0
0,0%
6
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
10
40,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí2.3.1.2.1.1.1.2.2.2.3.3.2.6.3.1.2.2.1.1.15.13.3.5.11.10.9.27.27.5.18.4.4.8.8.7.4.4.25.31.15.15.17.17.4.5.8.7.6.10.10.
odstup %3,75,70,00,30,00,00,04,20,11,34,11,30,36,00,90,00,10,00,00,09,312,35,312,732,221,918,820,627,710,127,67,89,520,520,540,128,023,932,336,036,537,741,544,620,318,836,849,152,934,740,9
% poražených soupeřů97,895,7100,096,9100,0100,0100,097,697,694,795,696,095,888,495,2100,097,397,3100,0100,061,168,490,078,944,452,657,933,333,360,043,362,562,536,441,733,340,040,027,323,16,712,536,036,050,033,322,233,354,518,218,2
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr13.110.59.42.32.72.01.01.32.07.7
medián107102321125
modus10431321112
počet závodů1311773313351
průměrný odstup od vítěze %37,121,516,11,01,91,90,00,13,116,8
průměrné % poražených soupeřů28,644,264,896,995,896,6100,099,097,863,9
počet jízd262214146624599
lepší 1. jízda5
38,5%
7
63,6%
3
42,9%
4
57,1%
2
66,7%
2
66,7%
1
100,0%
3
100,0%
2
66,7%
29
56,9%
čistých jízd12
46,2%
11
50,0%
10
71,4%
9
64,3%
3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
3
60,0%
50
50,5%

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 115
12.08.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí1.1.1.1.5.2.12.8.5.3.2.11.10.5.3.5.3.2.2.10.14.5.5.3.
odstup %0,00,00,00,08,620,717,516,433,63,01,917,711,212,84,926,934,918,423,431,146,218,025,936,9
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,076,580,064,576,760,075,085,754,559,173,360,020,071,4---50,052,638,160,060,066,7
pořadí2014201520162017201820192022celkem
průměr7.45.16.02.03.01.01.05.0
medián53521113
modus52221115
počet závodů585121224
průměrný odstup od vítěze %31,618,814,520,74,30,00,017,1
průměrné % poražených soupeřů55,548,572,480,088,3100,0100,066,0
počet jízd101610232447
lepší 1. jízda2
40,0%
7
87,5%
2
40,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
1
50,0%
15
62,5%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
2
20,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
50,0%
6
12,8%

Kategorie C2X

Kratochvíl Martinsl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
pořadí1.1.9.1.2.1.5.3.1.1.
odstup %0,00,010,60,06,40,012,98,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,042,9100,094,7100,055,677,8100,0100,0
pořadí20172018201920202021celkem
průměr2.51.39.01.01.02.5
medián119111
modus119111
počet závodů4311110
průměrný odstup od vítěze %5,22,110,60,00,03,8
průměrné % poražených soupeřů83,498,242,9100,0100,087,1
počet jízd8612118
lepší 1. jízda3
75,0%
2
66,7%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
7
70,0%
čistých jízd2
25,0%
3
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
6
33,3%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
04.05.11
pořadí5.4.6.5.4.6.25.81.6.7.9.4.11.14.6.5.3.7.5.39.27.12.13.9.11.8.42.52.14.9.19.18.14.14.6.5.6.34.33.19.21.37.43.6.4.21.17.15.24.22.1.3.1.2.2.1.1.2.2.3.1.8.5.19.6.5.23.
odstup %9,57,18,47,87,76,922,157,06,79,914,48,012,69,99,32,71,87,84,327,619,725,213,929,89,713,429,033,331,019,422,721,822,027,025,516,315,543,540,833,032,640,047,69,110,949,667,648,941,239,00,06,00,05,82,50,00,03,90,719,20,021,311,975,166,362,5124,8
% poražených soupeřů96,297,293,895,193,893,274,722,386,594,192,893,987,884,382,896,298,186,090,959,673,585,784,474,277,884,451,244,061,880,557,158,562,969,080,880,075,052,959,045,550,058,654,870,682,455,662,844,050,055,3100,092,3100,090,992,9100,0100,092,991,783,3100,066,781,841,968,875,029,0
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr11.310.71.722.818.117.07.36.737.36.05.04.513.6
medián68221141267256548
modus551211485466446
počet závodů33111311773313267
průměrný odstup od vítěze %84,536,13,538,824,019,96,910,828,66,98,08,322,7
průměrné % poražených soupeřů57,663,594,957,065,577,189,493,661,293,294,296,775,7
počet jízd66222622141466242130
lepší 1. jízda1
33,3%
3
100,0%
4
36,4%
5
38,5%
8
72,7%
3
42,9%
2
28,6%
3
100,0%
1
33,3%
1
100,0%
3
100,0%
2
100,0%
36
53,7%
čistých jízd1
16,7%
2
33,3%
8
36,4%
14
53,8%
9
40,9%
7
50,0%
5
35,7%
2
33,3%
1
16,7%
1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
51
39,2%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí5.3.12.11.
odstup %12,613,022,421,6
% poražených soupeřů83,390,952,260,0
pořadí20152016celkem
průměr11.54.07.8
medián1135
modus1133
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %22,012,817,4
průměrné % poražených soupeřů56,187,171,6
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí14.16.30.28.
odstup %22,123,319,118,3
% poražených soupeřů83,881,071,073,3
pořadí20152016celkem
průměr29.015.022.0
medián281416
modus281414
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %18,722,720,7
průměrné % poražených soupeřů72,282,477,3
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd3
75,0%
2
50,0%
5
62,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí13.15.6.10.16.17.17.18.36.32.6.10.18.22.27.
odstup %5,44,33,27,515,614,916,616,319,923,39,612,350,20,037,0
% poražených soupeřů75,572,587,878,046,448,454,350,027,136,782,871,919,022,210,3
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr22.321.017.516.58.014.017.5
medián2210171661317
modus18617166136
počet závodů34222215
průměrný odstup od vítěze %29,016,316,415,35,34,915,7
průměrné % poražených soupeřů17,254,652,247,482,974,052,2

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí11.10.
odstup %12,410,0
% poražených soupeřů47,452,6
pořadí2018celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů50,050,0

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí26.33.38.33.42.45.41.37.35.
odstup %10,113,130,943,60,025,843,553,655,8
% poražených soupeřů65,354,350,723,821,217,04,82,72,9
pořadí20142015201620172020celkem
průměr36.041.040.038.029.536.7
medián354142382637
modus354133382633
počet závodů213129
průměrný odstup od vítěze %54,743,523,230,911,630,7
průměrné % poražených soupeřů2,84,820,750,759,827,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí13.7.6.7.17.18.36.14.16.16.18.8.
odstup %5,47,68,810,616,616,319,925,827,429,332,921,1
% poražených soupeřů75,583,883,380,054,350,027,138,131,86,3------
pořadí2014201520162017201820202021celkem
průměr8.017.015.036.012.07.013.014.7
medián8161436771314
modus816143667137
počet závodů122141112
průměrný odstup od vítěze %21,131,126,619,913,17,65,418,5
průměrné % poražených soupeřů0,03,235,027,166,983,875,544,2

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí8.3.11.10.10.14.
odstup %10,61,512,410,020,426,1
% poražených soupeřů65,089,547,452,643,823,5
pořadí20162018celkem
průměr12.08.09.3
medián10810
modus10310
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %23,28,613,5
průměrné % poražených soupeřů33,763,653,6

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
pořadí37.40.34.35.
odstup %37,842,743,155,8
% poražených soupeřů25,017,025,02,9
pořadí20142015celkem
průměr34.538.536.5
medián343735
modus343734
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %49,540,344,9
průměrné % poražených soupeřů14,021,017,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí13.15.7.5.6.10.7.16.17.6.7.17.18.1.36.32.6.10.24.18.22.27.9.5.8.
odstup %5,44,37,65,53,27,55,415,614,98,810,616,616,30,019,923,39,612,324,550,20,037,038,213,221,1
% poražených soupeřů75,572,583,889,287,878,080,046,448,483,380,054,350,0100,027,136,782,871,911,519,022,210,3---50,0---
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr8.07.022.318.212.013.37.014.013.7
medián85221071661310
modus85181675136
počet závodů1236434225
průměrný odstup od vítěze %21,125,729,014,913,112,05,94,914,8
průměrné % poražených soupeřů0,025,017,255,066,958,384,774,054,4

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí8.3.11.10.
odstup %10,61,512,410,0
% poražených soupeřů65,089,547,452,6
pořadí2018celkem
průměr8.08.0
medián88
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %8,68,6
průměrné % poražených soupeřů63,663,6

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sl 61
07.06.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí26.33.28.7.38.46.33.42.45.23.25.41.34.37.35.
odstup %10,113,127,210,630,927,743,60,025,828,127,243,543,153,655,8
% poražených soupeřů65,354,370,081,350,719,623,821,217,026,717,24,825,02,72,9
pořadí201420152016201720192020celkem
průměr35.329.740.030.328.029.532.9
medián35254238282634
modus3423337282633
počet závodů33331215
průměrný odstup od vítěze %50,832,923,223,127,211,629,4
průměrné % poražených soupeřů10,216,220,750,570,059,832,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
sj 72
14.06.15
pořadí13.15.7.5.6.10.7.16.17.9.10.17.18.36.32.6.10.24.9.9.10.9.18.5.22.27.12.13.2.
odstup %5,44,37,65,53,27,55,415,614,912,112,416,616,319,923,39,612,324,520,117,327,125,350,218,40,037,022,722,37,1
% poražených soupeřů75,572,583,889,287,878,080,046,448,457,957,154,350,027,136,782,871,911,511,111,1------19,050,022,210,38,314,3---
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr2.016.216.117.511.87.014.013.6
medián21310171061310
modus2591775139
počet závodů169254229
průměrný odstup od vítěze %7,125,119,916,412,15,94,916,0
průměrné % poražených soupeřů0,020,728,052,258,084,774,043,4

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí11.10.
odstup %12,410,0
% poražených soupeřů47,452,6
pořadí2018celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů50,050,0

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 21
08.04.17
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí26.33.28.38.46.16.16.33.13.42.45.16.19.17.21.16.41.27.30.29.30.37.35.33.31.35.35.
odstup %10,113,127,230,927,735,233,943,643,30,025,828,129,126,630,239,243,529,231,930,630,553,655,846,748,948,251,3
% poražených soupeřů65,354,370,050,719,658,363,423,853,821,217,050,040,056,845,921,14,825,717,128,221,62,72,922,026,820,922,7
pořadí201420152016201720192020celkem
průměr34.328.825.829.028.029.529.2
medián35291916282630
modus35301316282616
počet závodů66841227
průměrný odstup od vítěze %50,734,228,331,927,211,633,9
průměrné % poražených soupeřů16,319,838,648,070,059,833,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
pořadí4.15.5.50.4.7.13.5.6.18.17.17.19.22.19.18.25.20.29.6.4.22.27.
odstup %2,38,77,07.271,03,04,24,82,75,820,218,712,433,613,916,60,030,028,730,514,811,436,363,8
% poražených soupeřů93,870,892,02,093,987,575,591,890,467,369,848,443,846,256,156,47,717,43,464,378,64,5---
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr14.824.719.717.86.07.318.516.2
medián625191765517
modus42018176444
počet závodů433414423
průměrný odstup od vítěze %31,629,810,221,25,83,71.822,3332,2
průměrné % poražených soupeřů36,99,552,957,390,487,264,754,9

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí15.10.15.3.3.
odstup %16,59,90,113,49,5
% poražených soupeřů26,357,133,360,060,0
pořadí20162018celkem
průměr3.013.39.2
medián31510
modus3153
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %11,48,99,9
průměrné % poražených soupeřů60,038,947,3

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
pořadí44.35.39.37.43.35.35.41.
odstup %100,220,132,226,528,325,239,440,1
% poražených soupeřů50,060,517,425,017,617,112,89,1
pořadí2015201620172019celkem
průměr41.035.039.739.538.6
medián4135393537
modus4135373535
počet závodů12328
průměrný odstup od vítěze %40,132,329,060,139,0
průměrné % poražených soupeřů9,115,020,055,326,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí4.15.5.50.2.3.3.17.6.19.18.6.14.8.27.17.10.9.
odstup %2,38,77,07.271,01,82,64,012,47,516,60,06,133,411,563,851,019,522,1
% poražených soupeřů93,870,892,02,096,491,392,048,481,556,156,483,918,870,8---5,943,827,3
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr9.013.516.36.014.310.03.02.018.512.9
medián9101461833259
modus91086633243
počet závodů12313211418
průměrný odstup od vítěze %22,135,336,26,18,18,22,61,81.822,3419,0
průměrné % poražených soupeřů27,324,929,983,964,770,291,396,464,757,3

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
pořadí2.5.2.10.15.15.3.
odstup %0,92,80,79,90,137,910,1
% poražených soupeřů91,760,094,157,133,312,575,0
pořadí2016201820202021celkem
průměr9.09.05.02.07.4
medián310525
modus32522
počet závodů23117
průměrný odstup od vítěze %24,03,62,80,98,9
průměrné % poražených soupeřů43,861,560,091,760,5

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 128
15.09.19
sl 139
10.09.17
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí12.25.35.39.23.34.
odstup %12,120,639,4124,717,629,6
% poražených soupeřů78,853,812,8---53,219,5
pořadí20142015201620172019celkem
průměr34.031.035.025.012.028.0
medián342335251225
modus342335251212
počet závodů121116
průměrný odstup od vítěze %29,671,139,420,612,140,7
průměrné % poražených soupeřů19,526,612,853,878,836,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí4.15.4.7.13.5.6.6.18.17.17.19.22.19.18.25.20.29.22.4.27.7.7.
odstup %2,38,73,04,24,82,74,05,820,218,712,433,613,916,60,030,028,730,536,30,963,816,414,5
% poražených soupeřů93,870,893,987,575,591,890,490,467,369,848,443,846,256,156,47,717,43,44,566,7---33,340,0
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr7.017.724.719.717.86.07.39.514.4
medián72225191765417
modus742018176444
počet závodů2333424223
průměrný odstup od vítěze %15,433,729,810,221,24,93,75,516,2
průměrné % poražených soupeřů36,723,79,552,957,390,487,282,354,6

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
18.06.16
pořadí15.10.15.2.
odstup %16,59,90,17,1
% poražených soupeřů26,357,133,366,7
pořadí20162018celkem
průměr2.013.310.5
medián21510
modus21515
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %7,18,98,4
průměrné % poražených soupeřů66,738,945,9

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
pořadí44.35.39.37.43.35.35.23.23.41.
odstup %100,220,132,226,528,325,239,432,723,940,1
% poražených soupeřů50,060,517,425,017,617,112,842,137,19,1
pořadí2015201620172019celkem
průměr29.035.039.739.535.5
medián2335393535
modus2335373535
počet závodů323210
průměrný odstup od vítěze %32,232,329,060,136,8
průměrné % poražených soupeřů29,415,020,055,328,9

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí4.15.
odstup %2,38,7
% poražených soupeřů93,870,8
pořadí2022celkem
průměr9.59.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,55,5
průměrné % poražených soupeřů82,382,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí4.15.4.7.13.5.6.6.18.17.17.19.22.19.18.2.25.20.29.22.27.2.3.3.5.8.9.
odstup %2,38,73,04,24,82,74,05,820,218,712,433,613,916,60,02,430,028,730,536,363,85,916,515,443,730,934,7
% poražených soupeřů93,870,893,987,575,591,890,490,467,369,848,443,846,256,156,495,77,717,43,44,5------33,333,320,012,5---
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr8.53.324.519.019.717.86.07.39.512.8
medián832220191765413
modus8322218176442
počet závodů24243424227
průměrný odstup od vítěze %32,820,450,122,910,221,24,93,75,518,1
průměrné % poražených soupeřů6,321,72,331,152,957,390,487,282,348,5

Kategorie C2M

Kratochvíl Martinsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí15.10.15.
odstup %16,59,90,1
% poražených soupeřů26,357,133,3
pořadí2018celkem
průměr13.313.3
medián1515
modus1515
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %8,98,9
průměrné % poražených soupeřů38,938,9

Kategorie K1M

Kratochvíl Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
pořadí44.35.28.7.39.37.43.35.35.16.11.9.15.41.30.28.12.13.14.19.20.
odstup %100,220,19.790,111,832,226,528,325,239,441,119,012,341,340,145,043,522,230,749,538,940,6
% poražených soupeřů50,060,56,989,517,425,017,617,112,831,833,357,948,19,134,140,060,750,035,043,838,7
pořadí20142015201620172019celkem
průměr19.418.435.031.535.725.3
medián191535373528
modus1293572835
počet závodů7524321
průměrný odstup od vítěze %38,630,732,324,73.303,4499,9
průměrné % poražených soupeřů43,236,015,037,439,137,1

Ostatní sprint

Kategorie C1M

Kratochvíl Martinsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí4.7.
odstup %0,916,4
% poražených soupeřů66,733,3
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián744
modus744
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %16,40,98,6
průměrné % poražených soupeřů33,366,750,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále