Ondřich Adam, 2004

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024006
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3   C2: -  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.09.2022 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start nad jezem ve Větřní (ř.km 288,3 ), Cíl 300m pod jezem s lávkou C1M sjezd 1. 1/DS
14
20.09.2022 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start nad jezem ve Větřní (ř.km 288,3 ), Cíl 300m pod jezem s lávkou C2M sjezd
VEJNAR Samuel
1. 1/DS
10
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 25. 7/DS 5.9912,0ČP/OČ/OM
12/40/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
VEJNAR Samuel
8. 4/DS 14.7929,2ČP/OČ/OM
43/62/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 19. 6/DS 5.2010,5ČP/OČ/OM
21/70/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
VEJNAR Samuel
7. 4/DS 2.885,7ČP/OČ/OM
46/86/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 12. 4/DS 4.468,4ČP/OČ/OM
33/73/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
VEJNAR Samuel
16.   3547.366.740,2ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 9. 5/DS 38.984,6ČP/OČ/OM
40/72/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
VEJNAR Samuel
    ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 2. 2/DS 11.332,0OČ/OM
52/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
VEJNAR Samuel
1. 1/DS OČ/OM
45/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 4. 4/DS 22.554,0OČ/OM
32/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
VEJNAR Samuel
4. 4/DS 9.331,7OČ/OM
30/0
21.06.2022 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start pod jezem ve Větřní (ř.km 288,1 ), Cíl nad jezem C1M sjezd 2. 1/DS 5.700,6
13
14.06.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 5. 1/DS 10.7511,0
6
14.06.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2M slalom
VEJNAR Samuel
1. 1/DS
2
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 18. 8/DS 10.7314,8ČP/OČ/OM
21/49/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
VEJNAR Samuel
7. 4/DS 3.524,8ČP/OČ/OM
46/71/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 19. 7/DS 7.4115,2ČP/OČ/OM
19/45/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
VEJNAR Samuel
5. 2/DS 2.204,5ČP/OČ/OM
53/89/0
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 6. 1/DS 9.509,6
11
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C1M sjezd 2. 1/DS 2.004,8
23
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 7. 1/DS 7.508,7
12
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2M slalom
VEJNAR Samuel
   
0
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 3. 1/DS 18.902,2
21
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
KOLIHOVÁ Hana
3. 1/U23 49.005,7
16
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 12. 6/DS 215.5419,2ČP/OČ/OM
33/25/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 14. 6/DS 236.9620,7ČP/OČ/OM
29/7/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 17. 8/DS 154.6214,3ČP/OČ/OM
23/34/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VEJNAR Samuel
7. 3/DS 73.487,0ČP/OČ/OM
46/61/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14. 7/DS 72.197,6ČP/OČ/OM
29/47/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VEJNAR Samuel
    ČP/OČ/OM
0/0/0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VEJNAR Samuel
2. 1/DS 3.700,5OM
13
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C2M sjezd
VEJNAR Samuel
1. 1/DS OM
21
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VEJNAR Samuel
2. 1/DS 19.902,6OM
13
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 12. 9/DS 6.0615,1-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 22. 9/DS 6.4113,5ČP/OČ/OM
15/39/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 23. 8/DS 5.7512,1ČP/OČ/OM
19/45/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
VEJNAR Samuel
12. 3/DS 90.3913,7ČP/OČ/OM
33/6/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 22. 10/DS 79.8611,6ČP/OČ/OM
14/38/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
VEJNAR Samuel
5. 3/DS 12.771,9ČP/OČ/OM
53/102/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 13. 6/DS 26.594,0ČP/OČ/OM
31/80/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
VEJNAR Samuel
5. 3/DS 10.021,5ČP/OČ/OM
53/102/0
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 4. 2/DS 22.202,7
16
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
VEJNAR Samuel
1. 1/DS
15
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22. 7/DS 5.1210,5ČP/OČ/OM
14/40/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 29. 9/DS 6.7513,5ČP/OČ/OM
7/16/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 14. 7/DS 118.348,9ČP/OČ/OM
29/41/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
VEJNAR Samuel
4. 3/DS 49.123,7ČP/OČ/OM
57/47/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 10. 5/DS 108.668,1ČP/OČ/OM
37/66/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
VEJNAR Samuel
3. 2/DS 80.946,1ČP/OČ/OM
62/65/0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 15. 10/DM 10.8415,9-
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 27. 10/DM 12.5422,8ČP/OČ/OM
9/12/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 38. 9/DM 23.8647,7ČP/OČ/OM
4/6/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 37. 9/DM 11.5023,1ČP/OČ/OM
5/5/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 9. 6/DM 73.849,7OČ/OM
34/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 11. 7/DM 82.6110,7OČ/OM
26/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
KASPER Jakub
13. 7/DM 122.6916,3OČ/OM
4/0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C1M sjezd 3. 1/DM 101.408,9
29
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C2M sjezd
NOVÁK Martin
1.  
14
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 8. 3/DM 136.9011,2
0
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 9. 3/DM 156.6012,7
0
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
4. 1/DM 42.503,3
4
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
5. 1/DM 60.004,7
0
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom    
2
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 73. 11/DM 50.6868,7
19
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 34. 8/DM 39.5839,9
10
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 70. 12/DM 38.4844,3
38
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 177. 31/DM 86.6589,7
0
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 186. 31/DM 84.1996,6
0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 32. 6/DM 99.20109,7
1
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 34. 5/DM 110.40121,7
1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 12.05.22 aktualizace z registru ČSK
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 07.06.21 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 10.08.20 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.05.19 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.05.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6496|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 3/3 29
74.C2M
Vejnar Samuel
2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/10 225
11.C2M
Vejnar Samuel
7/8 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/16 316
6.C2M
Vejnar Samuel
5/11 369
32.C2M
Kolihová Hana
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
7.C2M
Vejnar Samuel
5/13 47

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 8/8 166
12.C2M
Vejnar Samuel
4/5 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/9 272
8.C2M
Vejnar Samuel
5/6 331
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Vejnar Samuel
5/5 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/6 107
20.C2M
Novák Martin
1/1 14
31.C2M
Kasper Jakub
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Kasper Jakub
1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 2/2 12
376.K1M 5/6 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
36.C2M
Kratochvílová Tereza
2/2 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1M141936
C2M1112-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222019
C1M195196
C2M74-
K1M-376

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M131222107
C2M3283136

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1M564558
C2M71631
Fotky nenalezeny.
0|6496|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 3/3 29
74.C2M
Vejnar Samuel
2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/10 225
11.C2M
Vejnar Samuel
7/8 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/16 316
6.C2M
Vejnar Samuel
5/11 369
32.C2M
Kolihová Hana
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
7.C2M
Vejnar Samuel
5/13 47

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 8/8 166
12.C2M
Vejnar Samuel
4/5 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/9 272
8.C2M
Vejnar Samuel
5/6 331
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Vejnar Samuel
5/5 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/6 107
20.C2M
Novák Martin
1/1 14
31.C2M
Kasper Jakub
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Kasper Jakub
1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 2/2 12
376.K1M 5/6 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
36.C2M
Kratochvílová Tereza
2/2 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1M141936
C2M1112-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222019
C1M195196
C2M74-
K1M-376

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M131222107
C2M3283136

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1M564558
C2M71631

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
6 4 1   35 23 69
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody56.834.03411
K1M95.370.0326
C1M13.06.054
C2M1.01.011
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody19,100,000,019,111
K1M00,000,000,000,06
C1M00,000,000,000,04
C2M1100,000,000,01100,01
Celkem19,100,000,019,111
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody233401514,3
K1M122362000,0
C1M9324111,1
C2M2723600,0
Celkem233401514,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ondřich Adamsl 72
14.06.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 138
05.10.19
pořadí5.6.7.34.
odstup %11,09,68,739,9
% poražených soupeřů60,072,271,434,0
pořadí20192022celkem
průměr34.06.013.0
medián3466
modus3455
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %39,99,817,3
průměrné % poražených soupeřů34,067,959,4
počet jízd268
lepší 1. jízda1
100,0%
2
66,7%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
1
12,5%

Kategorie K1M

Ondřich Adamsl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
pořadí73.70.177.186.32.34.
odstup %68,744,389,796,6109,7121,7
% poražených soupeřů38,549,67,98,48,88,3
pořadí2019celkem
průměr95.395.3
medián7070
modus3232
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %88,588,5
průměrné % poražených soupeřů20,320,3
počet jízd1212
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Ondřich Adamsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí9.2.4.12.14.17.14.22.13.10.
odstup %4,62,04,019,220,714,37,611,64,08,1
% poražených soupeřů68,097,592,931,37,140,756,757,176,576,9
pořadí20212022celkem
průměr15.010.311.7
medián131212
modus101414
počet závodů3710
průměrný odstup od vítěze %7,910,39,6
průměrné % poražených soupeřů70,256,360,5

Kategorie C2M

Ondřich Adamsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí1.4.7.12.5.5.3.
odstup %0,01,77,013,71,91,56,1
% poražených soupeřů100,087,062,515,483,383,389,5
pořadí20212022celkem
průměr6.34.05.3
medián545
modus515
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %5,82,94,6
průměrné % poražených soupeřů67,983,274,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Ondřich Adamsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí2.4.17.14.22.10.9.
odstup %2,04,014,37,611,68,19,7
% poražených soupeřů97,592,940,756,757,176,978,4
pořadí202020212022celkem
průměr9.016.09.311.1
medián910410
modus91022
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %9,79,87,08,2
průměrné % poražených soupeřů78,467,072,071,5

Kategorie C2M

Ondřich Adamsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí1.4.7.5.3.
odstup %0,01,77,01,96,1
% poražených soupeřů100,087,062,583,389,5
pořadí20212022celkem
průměr4.04.04.0
medián344
modus311
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %4,02,93,3
průměrné % poražených soupeřů86,483,284,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Ondřich Adamsj 130
20.09.22
sj 109
20.08.22
sj 78
21.06.22
sj 45
06.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 79
17.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
pořadí1.9.2.3.17.14.22.13.4.10.9.11.3.9.8.
odstup %0,04,60,62,214,37,611,64,02,78,19,710,78,912,711,2
% poražených soupeřů100,068,075,071,440,756,757,176,550,076,978,473,071,411,122,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr8.57.712.37.79.0
medián891039
modus83419
počet závodů234615
průměrný odstup od vítěze %12,09,86,64,97,3
průměrné % poražených soupeřů16,774,365,168,661,9

Kategorie C2M

Ondřich Adamsj 130
20.09.22
sj 45
06.05.22
sj 24
10.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 79
17.06.21
sj 44
05.06.21
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
pořadí1.3.7.12.5.5.1.3.13.1.5.4.
odstup %0,05,77,013,71,91,50,06,116,30,04,73,3
% poražených soupeřů100,077,862,515,483,383,3100,089,545,5100,020,066,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr4.57.05.23.75.0
medián41534
modus41511
počet závodů225312
průměrný odstup od vítěze %4,08,14,64,25,0
průměrné % poražených soupeřů43,472,874,380,170,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Ondřich Adamsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí9.2.4.17.14.22.13.10.9.11.
odstup %4,62,04,014,37,611,64,08,19,710,7
% poražených soupeřů68,097,592,940,756,757,176,576,978,473,0
pořadí202020212022celkem
průměr10.015.09.211.1
medián913910
modus91029
počet závodů23510
průměrný odstup od vítěze %10,27,96,57,7
průměrné % poražených soupeřů75,770,271,271,8

Kategorie C2M

Ondřich Adamsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 9
27.03.22
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 74
13.06.20
pořadí1.4.7.2.1.2.12.5.5.3.13.
odstup %0,01,77,00,50,02,613,71,91,56,116,3
% poražených soupeřů100,087,062,566,7100,066,715,483,383,389,545,5
pořadí202020212022celkem
průměr13.06.32.85.0
medián13524
modus13511
počet závodů14611
průměrný odstup od vítěze %16,35,82,04,7
průměrné % poražených soupeřů45,567,980,572,7

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí25.19.12.18.19.22.23.22.29.27.37.
odstup %12,010,58,414,815,213,512,110,513,522,823,1
% poražených soupeřů50,062,571,866,064,057,154,257,142,93,730,8
pořadí202020212022celkem
průměr32.024.018.623.0
medián27221922
modus27221919
počet závodů24511
průměrný odstup od vítěze %22,912,412,214,2
průměrné % poražených soupeřů17,352,862,950,9

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí8.7.16.7.5.
odstup %29,25,76.740,24,84,5
% poražených soupeřů70,875,0---75,083,3
pořadí2022celkem
průměr8.68.6
medián77
modus77
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %1.356,91.356,9
průměrné % poražených soupeřů60,860,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
pořadí25.19.18.19.12.15.27.
odstup %12,010,514,815,215,115,922,8
% poražených soupeřů50,062,566,064,060,739,13,7
pořadí202020212022celkem
průměr21.012.020.319.3
medián15121919
modus15121919
počet závodů2147
průměrný odstup od vítěze %19,315,113,115,2
průměrné % poražených soupeřů21,460,760,649,4

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí8.7.7.5.
odstup %29,25,74,84,5
% poražených soupeřů70,875,075,083,3
pořadí2022celkem
průměr6.86.8
medián77
modus77
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %11,011,0
průměrné % poražených soupeřů76,076,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí25.19.12.2.22.23.22.29.27.38.37.
odstup %12,010,58,44,813,512,110,513,522,847,723,1
% poražených soupeřů50,062,571,888,957,154,257,142,93,728,830,8
pořadí202020212022celkem
průměr34.024.014.523.3
medián37221223
modus2722222
počet závodů34411
průměrný odstup od vítěze %31,212,48,916,3
průměrné % poražených soupeřů21,152,868,349,8

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
pořadí8.7.16.
odstup %29,25,76.740,2
% poražených soupeřů70,875,0---
pořadí2022celkem
průměr10.310.3
medián88
modus77
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %2.258,42.258,4
průměrné % poražených soupeřů48,648,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí25.19.
odstup %12,010,5
% poražených soupeřů50,062,5
pořadí2022celkem
průměr22.022.0
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,311,3
průměrné % poražených soupeřů56,356,3

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí8.7.
odstup %29,25,7
% poražených soupeřů70,875,0
pořadí2022celkem
průměr7.57.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,517,5
průměrné % poražených soupeřů72,972,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí25.19.12.22.23.22.29.27.38.37.
odstup %12,010,58,413,512,110,513,522,847,723,1
% poražených soupeřů50,062,571,857,154,257,142,93,728,830,8
pořadí202020212022celkem
průměr34.024.018.725.4
medián37221923
modus27221222
počet závodů34310
průměrný odstup od vítěze %31,212,410,317,4
průměrné % poražených soupeřů21,152,861,445,9

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
pořadí8.7.16.
odstup %29,25,76.740,2
% poražených soupeřů70,875,0---
pořadí2022celkem
průměr10.310.3
medián88
modus77
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %2.258,42.258,4
průměrné % poražených soupeřů48,648,6