Vrbová Marie, 2007

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom    
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom    
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 9. 4/ZS 9.309,0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 9. 5/ZS 11.6012,1
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 7. 3/ZS 9.508,9
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 12. 5/ZS 17.1017,5
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd    
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 2. 2/ZS
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 4. 4/ZS 5.105,0
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 7. 7/ZS 7.598,4
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 3. 3/ZS 3.573,5
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 6. 6/ZS 7.147,8
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 7. 4/ZS 2.692,5
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 6. 2/ZS 6.556,1
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom    
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 3. 3/ZS 2.031,7
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 4. 4/ZS 3.052,8
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 1. 1/ZS
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 8. 8/ZS 5.955,6
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 26. 4/ZS 102.5315,3
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 8. 1/ZS 48.676,4
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 25. 3/ZS 90.0814,0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 7. 1/ZS 38.015,2
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 6. 2/ZS 5.1011,0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 1. 1/ZS
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 20. 3/ZS 49.8944,4
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 31. 4/ZS 18.9717,1
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 25. 7/ZS 50.4446,7
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 31. 5/ZS 19.2517,9
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 6. 2/ZS 18.0217,1
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 12. 5/ZS 19.8519,6
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
5. 2/ZS 23.9918,1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 5. 1/ZS 49.233,1
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 28. 4/ZS 260.5219,7
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 6. 1/ZS 90.895,8
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 1/ZS 4.303,7
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 5. 3/ZS 2.802,5
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
4. 2/ZS 13.4010,1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 8. 2/ZS 12.1010,9
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 7. 3/ZS 10.409,6
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
5. 2/ZS 18.5013,5
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 6. 2/ZS 5.305,8
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 5. 3/ZS 2.903,4
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
1. 1/ZS
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 5. 2/ZS 5.005,6
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 8. 3/ZS 8.5010,1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZS 5.805,4
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 27. 5/ZS 29.0343,5
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 11. 1/ZS 19.7426,5
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 16. 2/ZS 51.2642,7
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 27. 4/ZS 22.8520,7
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 20. 2/ZS 188.62164,4
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 18. 2/ZS 155.62137,2
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 4. 4/ZS 1.312,9
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 1. 1/ZS
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8. 7/ZS 19.5817,4
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 11. 10/ZS 15.2815,2
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KUTÍN Filip
8. 7/ZS 31.1422,5
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 4. 1/ZS 5.706,0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 10. 3/ZS 10.2011,5
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2X slalom
KUTÍN Filip
2. 2/ZS 2.902,3
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 6. 2/ZS 12.5011,9
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 10. 3/ZS 12.0012,7
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2X slalom
KUTÍN Filip
3. 2/ZS 15.4011,1
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 4/ZS 5.4310,4
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 3/ZS 27.248,9
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 21. 1/ZS 97.0490,9
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 22. 2/ZS 60.7650,5
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 21. 2/ZS 67.3164,4
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 22. 2/ZS 113.82104,1
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 23. 4/ZS 53.1450,3
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 6/ZS 31.2131,5
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 22. 3/ZS 48.5245,1
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 5/ZS 33.1031,8
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 24. 3/ZS 69.8076,5
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 39. 5/ZS 35.9943,8
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 29. 4/ZS 213.36244,8
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 47. 10/ZS 56.8771,3
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 3. 3/ZS 3.563,4
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 5. 5/ZS 10.1810,9
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 3. 3/ZS 3.343,3
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 14. 12/ZS 13.6115,1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 4. 4/ZS 10.038,7
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 5. 5/ZS 11.2910,9
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 27. 3/ZS 130.9218,1
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 7. 1/ZS 78.529,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 28. 3/ZS 168.7724,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 13. 1/ZS 106.8913,1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 7. 2/ZS 19.0017,2
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 10. 3/ZS 17.5016,4
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KUTÍN Filip
3. 2/ZS 23.9018,2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 9. 1/ZM 16.7013,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 18. 3/ZM 19.3017,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KUTÍN Filip
4. 1/ZM 12.708,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 9. 1/ZM 17.7013,5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 17. 3/ZM 19.1015,3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KUTÍN Filip
7. 2/ZM 14.608,9
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 16. 3/ZM 10.7322,9
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 5. 1/ZM 6.3611,9
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 12. 4/ZM 22.7522,6
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 20. 6/ZM 21.0222,7
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 10. 2/ZM 10.3220,7
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 6. 1/ZM 9.6416,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 15. 5/ZM 60.8121,5
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd    
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 4. 1/ZM 8.809,1
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 6. 1/ZM 12.3013,9
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 3. 1/ZM 6.606,7
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 3. 1/ZM 8.409,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 28. 2/ZM 212.5628,6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 10. 1/ZM 149.5417,5
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd    
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 13. 1/ZM 160.1419,2
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 10. 2/ZM 36.3033,4
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 23. 5/ZM 33.7833,3
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KUTÍN Filip
12. 5/ZM 58.5542,7
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8. 1/ZM 18.6716,5
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 18. 4/ZM 20.9520,5
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KUTÍN Filip
12. 5/ZM 104.8982,6
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 11. 3/ZM 17.0014,8
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 6. 1/ZM 18.2018,4
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
KUTÍN Filip
5. 1/ZM 59.7042,3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 4. 1/ZM 13.2011,2
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 7. 2/ZM 16.8016,4
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
KUTÍN Filip
4. 1/ZM 20.8015,3
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 9. 1/ZM 7.4016,0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 4. 1/ZM 8.3016,7
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 5. 1/ZM 17.0014,5
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 10. 2/ZM 21.4019,3
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
KUTÍN Filip
2. 1/ZM 5.203,3
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 2. 1/ZM 1.901,5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 9. 2/ZM 7.206,5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
KUTÍN Filip
5. 2/ZM 14.8010,0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 3. 2/ZM 5.204,2
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 11. 3/ZM 19.9018,5
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
KUTÍN Filip
2. 2/ZM 0.900,5
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZM 1.200,9
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2X slalom
KUTÍN Filip
3. 2/ZM 16.6010,4
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 1/ZM 12.3010,7
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZM 3.102,2
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2X slalom
KUTÍN Filip
4. 2/ZM 16.1010,0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 2/ZM 12.7010,5
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 8. 1/ZM 45.5234,9
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 15. 3/ZM 23.7420,7
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 9. 1/ZM 28.2821,4
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 25. 6/ZM 39.5332,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 11. 1/ZM 14.0015,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 23. 3/ZM 18.4021,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 13. 2/ZM 20.1021,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 20. 3/ZM 20.9024,0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 26. 4/ZM 17.5934,9
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 8. 1/ZM 12.7321,9
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 20. 5/ZM 67.8077,9
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 31. 9/ZM 35.9243,6
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 30. 10/ZM 76.4978,8
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 34. 12/ZM 83.1890,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 33. 2/ZM 288.7236,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 19. 1/ZM 262.7328,1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 37. 1/ZM 309.4239,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 21. 1/ZM 299.9032,1
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 8. 2/ZM 35.0027,3
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 17. 4/ZM 25.7021,4
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2X slalom
RETEK Václav
1. 1/ZM
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 5. 1/ZM 31.2021,2
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 13. 2/ZM 27.8021,8
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2X slalom
RETEK Václav
1. 1/ZM
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 9. 2/ZM 25.1019,7
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 20. 4/ZM 29.6025,8
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 9. 3/ZM 27.5024,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 18. 5/ZM 23.9022,6
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 11. 1/ZM 45.3040,7
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 18. 4/ZM 36.0033,2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
RETEK Václav
7. 1/ZM 44.1034,0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 26. 6/ZM 24.3020,6
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 12. 2/ZM 23.9019,0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 23. 5/ZM 28.5023,2
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 11. 3/ZM 27.0020,4
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 38. 14/ZM 105.6695,8
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 31. 9/ZM 74.4964,5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 25. 2/ZM 390.3037,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 25. 1/ZM 364.0035,1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 9. 4/PZZ 23.3018,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 3.   6.704,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 7. 3/PZZ 11.809,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 3.   10.006,9
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 4. 1/PZZ 16.1112,6
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 5. 5/PZ 31.3821,1
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 3. 1/PZZ 15.2312,0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 5. 5/PZ 24.0715,5
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 12. 5/PZZ 32.4025,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 7. 3/PZZ 23.4916,0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 6. 3/PZZ 36.0025,4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 8. 4/PZZ 59.9046,8
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 5. 1/PZZ 28.1819,0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 5. 2/PZZ 38.3030,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 26. 9/PZZ 59.0040,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 17. 5/PZZ 37.3023,2
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 15. 4/PZZ 47.0038,0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 14. 4/PZZ 65.2047,9
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 16. 5/PZZ 70.1053,7
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 14. 5/PZZ 116.8072,5
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 19. 6/PZZ 135.5078,1
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 11. 4/PZZ 131.6089,7
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 16. 6/PZZ 317.60206,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Vrbová MarieSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 04.11.21 updated from RVP
Vrbová MarieSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 17.05.21 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 08.04.21 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 03.06.19 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 16.05.19 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.05.18 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.02.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníOlomouc
ZnameníBeran
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníFZŠ Hálkova 4, Olomouc
Plánované povolánízatím neplánuji
Výrobce loděGalasport
Model loděnevím
Výrobce pádlaLula
Od kolika let pádluje7
První trenérMichaela Kratochvílová
Současný trenérMichaela Kratochvílová
Sportovní vzorJessica Fox, Terka FiŠEROVÁ
Zálibyhraju si se psem
Nejlepší dosažené výsledkyvítězka ČPŽ 2019
Oblíbená traťRoudnice

Profil aktualizován 25.05.2020

0|5540|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
22.C1W 4/4 50
39.K1W 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 5/5 91
 K1W 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/6 180
6.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 10
8.K1W 5/6 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 4/4 191
39.K1W 3/3 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/5 130
23.K1W 4/4 26

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 5/6 82
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/4 106
40.K1W 4/4 25
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/10 247
3.C2X
Kočířová Valentýna
4/4 65
8.C2X
Kutín Filip
3/3 37
8.K1W 5/10 266
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 4/4 62
23.K1W 4/4 40

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2X
Kutín Filip
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/15 159
5.C2X
Kutín Filip
5/11 36
15.K1W 5/15 199
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 4/4 17
40.K1W 4/4 15

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/9 50
20.C2X
Retek Václav
3/3 8
28.K1W 5/13 81
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 1
60.K1W 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1W 4/4 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/9 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1W21

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
C1W13
K1W39

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W2214
K1W3940

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1W215158--
K1W192152184168-
C2X--85--
FOR----3
PW----47

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C1W25273031
K1W67707060

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W55615--
C2X68520--
K1W881528--
C2W----5-
PW----416

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C1W7916-
K1W23234040
Fotky nenalezeny.
0|5540|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
22.C1W 4/4 50
39.K1W 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 5/5 91
 K1W 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/6 180
6.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 10
8.K1W 5/6 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 4/4 191
39.K1W 3/3 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/5 130
23.K1W 4/4 26

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 5/6 82
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/4 106
40.K1W 4/4 25
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/10 247
3.C2X
Kočířová Valentýna
4/4 65
8.C2X
Kutín Filip
3/3 37
8.K1W 5/10 266
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 4/4 62
23.K1W 4/4 40

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2X
Kutín Filip
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/15 159
5.C2X
Kutín Filip
5/11 36
15.K1W 5/15 199
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 4/4 17
40.K1W 4/4 15

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/9 50
20.C2X
Retek Václav
3/3 8
28.K1W 5/13 81
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 1
60.K1W 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1W 4/4 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/9 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1W21

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
C1W13
K1W39

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W2214
K1W3940

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1W215158--
K1W192152184168-
C2X--85--
FOR----3
PW----47

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C1W25273031
K1W67707060

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W55615--
C2X68520--
K1W881528--
C2W----5-
PW----416

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C1W7916-
K1W23234040

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
55 59 27 20 20   181
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár20.721.0216
C1W20.721.0216
NKZ30.929.03112
C1W23.823.0206
K1W38.039.0316
veřejné závody9.37.05129
C1W6.56.0342
K1W14.111.0544
C2X4.34.0222
PW11.311.0519
C2W3.03.032
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,06
C1W00,000,000,000,06
NKZ00,000,000,000,012
C1W00,000,000,000,06
K1W00,000,000,000,06
veřejné závody43,175,41310,12418,6129
C1W12,437,1614,31023,842
K1W00,000,012,312,344
C2X313,6418,2313,61045,522
PW00,000,015,315,319
C2W00,000,02100,02100,02
Celkem42,774,8138,82416,3147
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár128086700,0
C1W128086700,0
NKZ2468629312,5
C1W125924900,0
K1W12948325,0
veřejné závody254209286626,0
C1W8233643239,0
K1W8744252225,3
C2X444981136,8
PW3781422616,2
C2W421375,0
Celkem2903586126923,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí20.18.21.22.21.22.
odstup % *)164,4137,290,950,564,4104,1
% poražených soupeřů *)---5,6------4,8---
pořadí2020celkem
průměr20.720.7
medián2121
modus2121
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze % *)101,9101,9
průměrné % poražených soupeřů *)1,71,7
počet jízd1212
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí4.16.20.18.8.12.20.
odstup % *)5,042,7164,4137,217,422,677,9
% poražených soupeřů *)83,340,0---5,668,245,017,4
pořadí2018201920202021celkem
průměr20.012.015.54.014.0
medián201216416
modus20128420
počet závodů11417
průměrný odstup od vítěze % *)77,922,690,45,066,7
průměrné % poražených soupeřů *)17,445,028,583,337,1
počet jízd228214
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
100,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,1%

Kategorie K1W

Vrbová Mariesl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí7.27.11.20.31.
odstup % *)8,420,715,222,743,6
% poražených soupeřů *)85,748,077,862,047,4
pořadí2018201920202021celkem
průměr31.020.019.07.019.2
medián312011720
modus31201177
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze % *)43,622,718,08,422,1
průměrné % poražených soupeřů *)47,462,062,985,764,2
počet jízd224210
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
10,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí20.25.23.22.24.29.
odstup %44,446,750,345,176,5244,8
% poražených soupeřů38,722,621,427,617,9---
pořadí20202021celkem
průměr24.522.523.8
medián232023
modus222020
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %104,245,684,6
průměrné % poražených soupeřů16,730,721,4
počet jízd8412
lepší 1. jízda3
75,0%
0
0,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Vrbová Mariesl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí31.31.40.40.39.47.
odstup %17,117,931,531,843,871,3
% poražených soupeřů34,833,337,139,138,727,0
pořadí20202021celkem
průměr41.531.038.0
medián403139
modus403131
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %44,617,535,6
průměrné % poražených soupeřů35,534,135,0
počet jízd8412
lepší 1. jízda3
75,0%
2
100,0%
5
83,3%
čistých jízd2
25,0%
1
25,0%
3
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí3.7.6.3.1.3.3.4.10.8.8.9.
odstup %3,52,56,11,70,03,43,38,733,416,534,921,4
% poražených soupeřů88,977,882,190,0100,090,590,585,055,065,046,242,9
pořadí201920202021celkem
průměr8.83.34.05.4
medián8334
modus8333
počet závodů43512
průměrný odstup od vítěze %26,55,22,811,3
průměrné % poražených soupeřů52,388,787,876,2
počet jízd861024
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
2
40,0%
3
25,0%
čistých jízd2
25,0%
3
50,0%
0
0,0%
5
20,8%

Kategorie C2X

Vrbová Mariesl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí12.12.
odstup %42,782,6
% poražených soupeřů8,3---
pořadí2019celkem
průměr12.012.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %62,662,6
průměrné % poražených soupeřů4,24,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie FOR

Vrbová Mariesl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí5.5.
odstup %21,115,5
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,318,3
průměrné % poražených soupeřů20,020,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie K1W

Vrbová Mariesl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí6.4.8.5.14.5.23.18.15.25.30.34.38.31.
odstup %7,82,85,610,915,110,933,320,520,732,178,890,295,864,5
% poražených soupeřů87,893,284,491,873,592,957,767,373,152,929,321,415,934,8
pořadí2018201920202021celkem
průměr33.320.38.06.018.3
medián31185615
modus3015545
počet závodů443314
průměrný odstup od vítěze %82,326,712,35,434,9
průměrné % poražených soupeřů25,462,886,188,562,6
počet jízd786627
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
1
33,3%
1
33,3%
4
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
2
33,3%
4
14,8%

Kategorie PW

Vrbová Mariesl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí4.3.
odstup %12,612,0
% poražených soupeřů75,086,7
pořadí2017celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,312,3
průměrné % poražených soupeřů80,980,9
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí9.7.3.3.1.6.5.8.6.5.4.6.3.3.7.9.9.4.3.10.8.11.4.5.2.3.2.2.8.9.11.13.8.5.9.9.11.12.11.
odstup %9,08,93,51,70,017,13,710,95,85,66,011,93,43,317,213,913,59,16,733,416,514,811,214,51,54,20,92,234,921,415,721,827,321,219,724,140,719,020,4
% poražených soupeřů63,673,988,990,0100,076,285,776,779,284,088,580,890,590,571,470,470,482,488,955,065,044,483,373,393,387,591,792,346,242,960,053,853,371,446,750,044,431,337,5
pořadí2018201920202021celkem
průměr9.95.95.24.86.5
medián115536
modus112333
počet závodů9159639
průměrný odstup od vítěze %23,313,27,56,713,2
průměrné % poražených soupeřů49,872,583,082,171,2
počet jízd1730181277
lepší 1. jízda4
44,4%
5
33,3%
1
11,1%
3
50,0%
13
33,3%
čistých jízd8
47,1%
13
43,3%
7
38,9%
3
25,0%
31
40,3%

Kategorie C2W

Vrbová Mariesl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí3.3.
odstup %4,36,9
% poražených soupeřů77,877,8
pořadí2017celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,65,6
průměrné % poražených soupeřů77,877,8
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd6
75,0%
6
75,0%

Kategorie C2X

Vrbová Mariesl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
pořadí5.4.5.1.2.2.3.3.4.7.12.12.5.4.2.5.2.3.4.1.1.7.
odstup %18,110,113,50,05,42,311,118,28,68,942,782,642,315,33,310,00,510,410,00,00,034,0
% poražených soupeřů42,970,060,0100,080,066,733,366,776,957,18,3------40,080,055,688,933,325,0100,0100,040,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr3.05.52.95.04.3
medián14354
modus14252
počet závodů3117122
průměrný odstup od vítěze %11,321,38,718,115,8
průměrné % poražených soupeřů80,042,368,142,955,7
počet jízd62214244
lepší 1. jízda1
33,3%
7
63,6%
2
28,6%
0
0,0%
10
45,5%
čistých jízd0
0,0%
1
4,5%
2
14,3%
0
0,0%
3
6,8%

Kategorie K1W

Vrbová Mariesl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí9.12.6.4.8.12.5.7.5.8.10.10.5.14.10.18.17.6.3.23.18.6.7.10.9.11.5.6.15.25.23.20.30.34.17.13.20.18.18.26.23.38.31.
odstup %12,117,57,82,85,619,62,59,63,410,111,512,710,915,116,417,015,313,99,133,320,518,416,419,36,518,510,710,520,732,121,624,078,890,221,421,825,822,633,220,623,295,864,5
% poražených soupeřů72,464,587,893,284,459,390,285,487,177,474,373,591,873,573,565,366,780,091,357,767,383,980,660,971,464,384,080,073,152,950,056,829,321,448,458,634,543,322,730,635,315,934,8
pořadí2018201920202021celkem
průměr23.911.98.28.514.3
medián23108812
modus1865125
počet závodů13159643
průměrný odstup od vítěze %41,817,510,310,922,4
průměrné % poražených soupeřů37,072,080,776,963,9
počet jízd2530181285
lepší 1. jízda6
46,2%
4
26,7%
6
66,7%
1
16,7%
17
39,5%
čistých jízd2
8,0%
8
26,7%
6
33,3%
5
41,7%
21
24,7%

Kategorie PW

Vrbová Mariesl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí9.7.12.7.6.8.5.5.26.17.15.14.16.14.19.11.16.
odstup %18,89,425,916,025,446,819,030,140,123,238,047,953,772,578,189,7206,1
% poražených soupeřů75,880,663,379,381,574,184,684,624,248,430,035,016,727,814,333,3---
pořadí20162017celkem
průměr16.47.412.2
medián16712
modus1455
počet závodů9817
průměrný odstup od vítěze %72,123,949,5
průměrné % poražených soupeřů25,578,050,2
počet jízd171633
lepší 1. jízda4
44,4%
3
37,5%
7
41,2%
čistých jízd1
5,9%
5
31,3%
6
18,2%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí8.7.6.1.
odstup %6,45,25,80,0
% poražených soupeřů61,168,466,7100,0
pořadí20202021celkem
průměr1.07.05.5
medián176
modus161
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %0,05,84,4
průměrné % poražených soupeřů100,065,474,1

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí26.25.28.4.
odstup %15,314,019,78,9
% poražených soupeřů45,744,227,070,0
pořadí20202021celkem
průměr4.026.320.8
medián42625
modus4254
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %8,916,314,5
průměrné % poražených soupeřů70,039,046,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí2.8.6.7.19.21.
odstup %0,06,45,89,528,132,1
% poražených soupeřů93,361,166,771,418,213,0
pořadí201820202021celkem
průměr20.07.05.310.5
medián19767
modus19722
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %30,19,54,113,6
průměrné % poražených soupeřů15,671,473,754,0

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí26.28.27.33.37.
odstup %15,319,718,136,739,5
% poražených soupeřů45,727,050,920,014,3
pořadí201820202021celkem
průměr35.027.027.030.2
medián33272628
modus33272626
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %38,118,117,525,9
průměrné % poražených soupeřů17,250,936,431,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí8.7.6.1.7.13.13.19.21.
odstup %6,45,25,80,09,513,119,228,132,1
% poražených soupeřů61,168,466,7100,071,447,833,318,213,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr20.013.07.07.010.6
medián1913778
modus1913167
počet závodů21339
průměrný odstup od vítěze %30,119,27,55,813,3
průměrné % poražených soupeřů15,633,373,165,453,3

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí26.25.28.4.27.28.33.37.
odstup %15,314,019,78,918,124,036,739,5
% poražených soupeřů45,744,227,070,050,949,120,014,3
pořadí201820202021celkem
průměr35.019.726.326.0
medián33272627
modus3342528
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %38,117,016,322,0
průměrné % poražených soupeřů17,256,739,040,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí8.7.6.1.7.13.13.
odstup %6,45,25,80,09,513,119,2
% poražených soupeřů61,168,466,7100,071,447,833,3
pořadí201920202021celkem
průměr13.07.07.07.9
medián13777
modus13167
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %19,27,55,88,4
průměrné % poražených soupeřů33,373,165,464,1

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 24
08.04.18
sj 22
07.04.18
pořadí26.25.28.4.27.28.25.25.
odstup %15,314,019,78,918,124,037,935,1
% poražených soupeřů45,744,227,070,050,949,17,714,3
pořadí201820202021celkem
průměr25.019.726.323.5
medián25272625
modus2542525
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %36,517,016,321,6
průměrné % poražených soupeřů11,056,739,038,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí11.1.5.8.
odstup %26,50,011,921,9
% poražených soupeřů16,7100,071,441,7
pořadí201820192020celkem
průměr8.05.06.06.3
medián8515
modus8511
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %21,911,913,315,1
průměrné % poražených soupeřů41,771,458,457,5

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí27.4.16.26.
odstup %43,52,922,934,9
% poražených soupeřů7,185,053,119,4
pořadí201820192020celkem
průměr26.016.015.518.3
medián2616416
modus261644
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %34,922,923,226,1
průměrné % poražených soupeřů19,453,146,141,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
pořadí1.6.
odstup %0,016,3
% poražených soupeřů100,054,5
pořadí20192020celkem
průměr6.01.03.5
medián611
modus611
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %16,30,08,2
průměrné % poražených soupeřů54,5100,077,3

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí5.10.15.
odstup %10,420,721,5
% poražených soupeřů66,747,117,6
pořadí20192020celkem
průměr12.55.010.0
medián10510
modus1055
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %21,110,417,5
průměrné % poražených soupeřů32,466,743,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí1.6.4.
odstup %0,016,316,7
% poražených soupeřů100,054,578,6
pořadí20192020celkem
průměr5.01.03.7
medián414
modus411
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %16,50,011,0
průměrné % poražených soupeřů66,6100,077,7

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí5.10.15.9.
odstup %10,420,721,516,0
% poražených soupeřů66,747,117,646,7
pořadí20192020celkem
průměr11.35.09.8
medián1059
modus955
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %19,410,417,1
průměrné % poražených soupeřů37,166,744,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále