Statistiky Slalom World

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Satková Martina 1998 012074 TJ Dukla Praha 170 163 11 136 80 2 562
2.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 143   91 543
3.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 143 118 6 148 105   520
4.Kneblová Tereza 2003 119053 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 137 123 40 98 77   475
5.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 133 124 25 117 73   472
6.Kratochvíl Martin 2003 119139 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 134 126 55 61 78 17 471
7.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 273 61 26 105 2   467
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 219 116 109 19 1 3 467
9.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 120 112 128 41 56   457
10.Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 148 114 6 116 70 2 456
11.Doležalová Lucie 2003 119157 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 126 126 26 101 64   443
12.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 194 99 26 65 23 28 435
13.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 132   67 433
14.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 50 30 29 14 172 134 429
15.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 198 123 79 19 4 4 427
16.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 108 101 6 117 85   417
17.Šrámek Michal 1982 012068 TJ Dukla Praha 51 151 107 5 21 74 409
18.Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 171 81 150       402
19.Rudorfer Martin 2003 119094 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 135 76 32 104 10 38 395
20.Kristek Václav 1996 119213 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5 77 75   112 122 391
21.Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 158 145 26 59 1 1 390
22.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 73 50 29 140 75 15 382
23.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 202 74 105       381
24.Heger Tomáš 1998 012014 TJ Dukla Praha 110 205 51 2 2 2 372
25.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 189 54 8 116   4 371
26.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 125 21 24 186 2 4 362
27.Mráka Jan 2004 119154 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 130 4 84 88 1 48 355
28.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 165 73 352
29.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 207 127 10       344
30.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 163 29 15 135 1   343
31.Heger Vojtěch 2000 012019 TJ Dukla Praha 116 171 41 4 8 1 341
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 162 173 6       341
33.Bohatý Karel 2001 061027 SK Třebechovice 152 134 21 25 8   340
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 191 105       340
35.Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 198 92   2 2 339
36.Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 248 85 2 1     336
37.Novotný Petr 2000 012085 TJ Dukla Praha 82 84 115 10 19 25 335
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 188 24 123       335
39.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 72 10 24 135 73 17 331
40.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 77 61 16 100 62 14 330
 Koblížek Daniel 2000 057140 TJ Syntesia Pardubice 73 13 13 162 1 68 330
42.Doležalová Bára 2005 119127 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 118 84 29 62 32 2 327
43.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 131 30   82 45 323
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 169 3 142 9     323
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 220 20 48 31   4 323
46.Novák Matyáš 2005 119076 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 112 55 36 90 27   320
47.Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 162 152 4       318
48.Fišerová Tereza 1998 012067 TJ Dukla Praha 185 95 19 16 2   317
49.Hradec Matěj 2003 119142 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 84 17 40 134   39 314
50.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 86 131 92 1 2 1 313
51.Retková Anna 2005 119005 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 100 84 13 75 39 1 312
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 90 54 30 50 33 55 312
 Janů Filip 2002 119159 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 52 80 21 48 86 25 312
54.Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice 30 149 132       311
55.Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 31 168 41   32 37 309
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice 2 140 162   4 1 309
57.Hricová Klára 1999 119090 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 141 37 13 109 8   308
58.Janů Veronika 2005 119137 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 102 76 27 61 38 3 307
59.Kuna Václav 1998 012077 TJ Dukla Praha 48 223 32   1 1 305
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 35 39 40   134 57 305
61.Gabrlík Jakub 2004 119152 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 107 1 65 94 1 36 304
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 234 70         304
63.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 139 14 10 137 2   302
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 195 14 40 53     302
65.Švagr Rostislav 2000 001068 TJ Bohemians Praha 63 14 5 156 4 56 298
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 22 11 4   177 84 298
67.Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 255 2 39       296
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 193 83 7 13     296
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   174 122       296
70.Macášek Tomáš 1992 012035 TJ Dukla Praha 132 4 147 10   1 294
71.Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   209 81   1 1 292
72.Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 42 147 102       291
73.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 97 93 25 30 44 1 290
74.Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 69 184 28 2 5 1 289
75.Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 130 111 21 24 1 1 288
76.Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 97 70 18 44 55 2 286
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
78.Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 136 91 15 29 14   285
79.Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 143 2 139       284
80.Matulková Jana 1996 012064 TJ Dukla Praha 111 154 16       281
81.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 51 2 4 184   37 278
82.Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   145 115   9 8 277
83.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 35 18 3 136 79 275
84.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 102 103 61 7   1 274
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   117 72 274
86.Malý Vojtěch 2006 119191 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 65 80 52 13 49 13 272
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 148 6       272
88.Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 184 2 84     1 271
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 162 92   7 5 271
90.Urban Daniel 2001 012088 TJ Dukla Praha 22 145 22 10 61 9 269
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 194 37 38       269
92.Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 191 69   5   2 267
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 58 40 11 123 33 2 267
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 196   10 61     267
95.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 58 75 4 22 80 27 266
 Tichý Štěpán 2000 012086 TJ Dukla Praha 131 24 66 13 3 29 266
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 36 189 40     1 266
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 240 10 16       266
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 92 31 143       266
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   182 83   1   266
101.Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 103 124 13 6 15 3 264
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 116 86 12 8 37 5 264
103.Kneblová Klára 2005 119064 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 104 76 14 41 28   263
104.Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   149 113       262
105.Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 108 42 9 100 2   261
106.Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 75 24 161       260
107.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 156 48 17 36 1 1 259
108.Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 71 22 123 258
109.Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 4 51 10 2 148 41 256
110.Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 52 143 14 33 2 11 255
111.Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 227 19 5 3     254
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 45 84 81 6 33 5 254
113.Walter Jakub 1998 119014 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8 65 42   81 57 253
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 134 91 28       253
115.Hala Jiří 2002 119143 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 118 19 16 76 1 22 252
116.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 116 74 39 22     251
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2 83 166       251
118.Procházka Vojtěch 2002 119124 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 65   25 143   17 250
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 105 28 77 37   3 250
120.Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 193 49 7       249
121.Beková Kateřina 2002 012038 TJ Dukla Praha 163 31 30 23 1   248
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25 30 7   138 48 248
 Suchý Matěj 1986 012009 TJ Dukla Praha   126 120     2 248
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 135 2   111     248
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 100   4 144     248
126.Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 188 37 22       247
 Vrublovský Jan 1999 119122 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 90 7 109 17 1 23 247
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 20 39 2   47 139 247
129.Kosík Dan 2004 119173 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 69 63 28 29 45 12 246
130.Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 206 1 38       245
131.Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 40 20 22 107 31 24 244
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 43 59 8 18 105 11 244
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 160 35 48 1     244
134.Hansgutová Monika 2005 119207 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 76 27 44 72 7 16 242
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 74 56 44 68     242
136.Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 86 61 6 56 32   241
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 18 32 1   123 67 241
 Suchý Ondřej 1979 012049 TJ Dukla Praha 117   122     2 241
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   155 86       241
140.Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 77 130 2 31     240
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 197 40 3       240
142.Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 160 51 21 7     239
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 99 53       239
 Novotný Jan 1998 119105 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 49 130 15 9 30 6 239
145.Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
146.Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 210 17 9       236
147.Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 89 77       235
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 121 3       235
149.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 120 72 39 3     234
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   231 3       234
151.Jáně Jakub 1990 012023 TJ Dukla Praha   84 149       233
152.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 138 45 26 22 1   232
153.Mrůzek Vojtěch 1998 012057 TJ Dukla Praha 35 47 147     2 231
154.Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   116 113       229
155.Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 48 29 7 105 28 11 228
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 42 10 23 94 7 52 228
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 11 45 172       228
158.Hric Ondřej 2004 119092 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 91 53 16 58 8 1 227
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 111 79 35 1 1   227
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 113 99 227
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 76     151     227
162.Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   68 158       226
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 224 1 1       226
165.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 40 153 32       225
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 144 2 1 65   13 225
167.Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 39 46 9 20 82 28 224
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 175 16 30 3     224
169.Gabrlík Tomáš 2000 119116 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 91 4 20 102 1 5 223
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 220   3       223
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 207 2 5 9     223
172.Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   142 66 222
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 85 136 1       222
175.Neubert Adam 1997 119002 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 51 14 14 131 1 10 221
 Jančová Monika 1992 012047 TJ Dukla Praha 119 100 2       221
 Foukal Pavel 1987 012044 TJ Dukla Praha 2 198 21       221
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 148 9 60 4     221
179.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 15 55 29 6 75 40 220
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 106 6 5 103     220
 Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 33 60 10   100 17 220
 Kašpar Albert 1998 121083 KK Opava 45 27 147     1 220
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
184.Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 135 77 6 1     219
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 148 17 54       219
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 215 2 1 1     219
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   75 144       219
188.Střílka Richard 2006 119180 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 64 62 25 28 36 3 218
 Fiala Jakub 2001 119018 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 72 79 11 36 14 6 218
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 213 2 3       218
191.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 128 78 217
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1 202 14       217
193.Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 106   4 216
 Štěpánková Petra 2001 119068 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 71 66 7 9 61 2 216
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 193 20 3       216
196.Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 106 34 2 72   1 215
 Hric Filip 1993 119140 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 126 3 1 84   1 215
198.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 208   6       214
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 151 2 61       214
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 164 31 19       214
 Karlovský Ondřej 1991 012022 TJ Dukla Praha   78 136       214
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 56 42 43 42 18 13 214
203.Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 101   5 105 2   213
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 88 120     3 213
 Jarolímek Otto 1961 062006 TJ Turnov 85   48 80     213
206.Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 98 59 50 4   1 212
 Jordán František 1991 012020 TJ Dukla Praha 51 159 2       212
208.Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 165 29 6 10   1 211
209.Kratochvílová Adéla 2007 119176 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 68 46 48 34 13 1 210
 Štýbnar Vojtěch 2005 119197 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 74 5 40 75 1 15 210
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
212.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 33 121 55       209
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 139 13 57       209
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 166 1 41 1     209
215.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 130 42 31 4 1   208
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 177 8 23       208
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 43 4 128   1 32 208
218.Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 136 10 43 12 6   207
219.Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 96 66 44       206
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 106 3       206
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 71   2 133     206
222.Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Horová Klára 1998 119058 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 114 14 32 1 38 6 205
 Franek Jakub 1997 132051 TJ Valašské Meziříčí 2 67 117     19 205
226.Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 195 6   1 1 204
227.Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 197   6       203
228.Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 68     98 7 29 202
229.Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 129 6 2 55 1 8 201
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 45   155     1 201
231.Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 91 42 23 44     200
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 74 96 30       200
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 21 15 9 85 59 11 200
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 36 105 13   44 2 200
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 111       200
236.Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 37 12 27 93 20 10 199
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 195 4         199
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   193 6       199
239.Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 24 25 11 20 72 46 198
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha 17 43 42   54 42 198
241.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 96 17 14 69     196
 Nesnídalová Lucie 2002 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 183 5 4 4     196
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 114 18 14 47 3   196
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2 83 65   7 39 196
245.Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 139 11 45       195
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 15 176 4       195
247.Šotek Adam 2005 119118 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 67 12 31 74 1 9 194
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 176   18       194
249.Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 20 26 16 17 69 45 193
250.Retek Toman 2007 119188 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 59 52 39 19 17 6 192
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 27 5 73 7 9 192
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 134 42 16       192
253.Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 23   16 5 25 121 190
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 86 78   8 17 190
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 66 30 45 1 2 46 190
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 179 3 8       190
257.Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 83 99 7       189
 Novosadová Eliška 2005 119206 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 61 35 10 59 8 16 189
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha 57   36 62   34 189
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 126     63     189
261.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 127 41 20       188
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 9 12 18   60 89 188
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 101     81   6 188

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.