Statistiky Slalom World

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky celkem

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 166 159 11 136 80 2 554
2.Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha 159 48 102 141   91 541
3.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 141 116 6 142 99   504
4.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 133 124 25 117 73   472
5.Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 219 116 109 19 1 3 467
6.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 267 61 26 105 2   461
7.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 120 112 128 41 56   457
8.Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 148 110 6 116 70 2 452
9.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 130 116 37 94 73   450
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 127 119 52 61 74 17 450
11.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 119 119 26 99 64   427
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 138 11 85 126   67 427
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 198 123 79 19 4 4 427
14.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 50 30 29 14 167 130 420
15.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 192 93 26 65 16 22 414
16.Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 49 151 107 5 21 70 403
17.Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 171 81 150       402
18.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 106 99 6 111 79   401
19.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 128 76 31 102 10 38 385
20.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 73 50 29 140 75 15 382
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 154 143 26 57 1 1 382
22.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 5 77 75   105 118 380
23.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 194 74 103       371
24.Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 110 201 51 2 2 2 368
25.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 183 52 8 109   3 355
26.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 123 21 24 180 2 4 354
27.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 18 63 32 1 158 72 344
28.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 203 127 10       340
29.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 127 4 83 80 1 42 337
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 116 167 41 4 8 1 337
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 162 169 6       337
32.Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 150 132 21 25 8   336
33.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 161 29 15 129 1   335
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 45 194 92   2 2 335
35.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 44 185 103       332
36.Novotný Petr 2000 012085 DUKLA Brandýs 82 80 115 10 19 25 331
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 72 10 24 135 73 17 331
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 184 24 123       331
39.Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 242 79 2 1     324
40.Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 218 20 48 31   4 321
41.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 165 3 142 9     319
42.Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 162 152 4       318
43.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 77 61 16 94 55 14 317
44.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 112 78 29 60 32 2 313
45.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 69 13 7 155 1 66 311
46.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 84 17 40 129   39 309
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 31 168 41   32 37 309
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 181 91 19 16 2   309
49.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 105 55 35 86 27   308
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 141 37 13 109 8   308
51.Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice 30 147 130       307
52.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 35 125 30   76 39 305
 Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 52 80 21 48 79 25 305
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice 2 138 160   4 1 305
55.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 86 121 90 1 2 1 301
 Kuna Václav 1998 012077 DUKLA Brandýs 48 219 32   1 1 301
57.Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 90 50 30 50 27 49 296
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 139 14 10 131 2   296
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 255 2 39       296
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 189 14 40 53     296
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 228 68         296
62.Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 132 4 147 10   1 294
63.Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 62 14 5 154 4 54 293
64.Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   209 81   1 1 292
65.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 95 69 27 61 36 3 291
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   169 122       291
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 33 37 38   128 55 291
68.Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 69 184 28 2 5 1 289
69.Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 185 83 7 13     288
70.Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 42 143 102       287
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 20 11 4   172 80 287
72.Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 105 1 64 86   30 286
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 178 14 93 1     286
74.Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 136 91 15 29 14   285
75.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 93 77 13 68 32 1 284
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 97 87 25 30 44 1 284
77.Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 130 105 21 24 1 1 282
78.Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 137 2 139       278
79.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 49 2 4 183   37 275
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   143 115   9 8 275
81.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 20 47 18   117 72 274
82.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 96 67 17 43 47 2 272
83.Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 184 2 84     1 271
84.Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 5 160 92   7 5 269
85.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 102 97 61 7   1 268
86.Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 107 144 16       267
87.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 118 142 6       266
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 131 24 66 13 3 29 266
89.Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 190 37 38       265
90.Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 187 69   5   2 263
91.Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 36 185 40     1 262
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 90 31 141       262
93.Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 108 42 9 100 2   261
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 58 40 11 117 33 2 261
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   177 83   1   261
96.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 33 16 2 129 75 259
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 188   10 61     259
98.Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 232 10 16       258
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   147 111       258
100.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 22 139 22 10 57 7 257
101.Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 103 118 13 6 15 1 256
102.Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 4 51 9 2 148 41 255
103.Jelínek Filip 1996 001016 TJ Bohemians Praha 32   10 71 22 119 254
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 72 22 160       254
105.Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc 8 65 42   81 57 253
106.Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 116 80 12 8 31 5 252
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 149 48 17 36 1 1 252
108.Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 52 139 14 33 2 11 251
109.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 62 75 47 12 41 13 250
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2 83 165       250
111.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 97 69 14 41 28   249
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 115 19 16 76 1 22 249
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 133 89 27       249
114.Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 221 19 5 3     248
115.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 90 7 109 17 1 23 247
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 191 49 7       247
117.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 56 69 4 22 74 21 246
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 45 80 77 6 33 5 246
119.Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 206 1 38       245
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 100   4 141     245
121.Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 159 31 30 23 1   244
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 43 59 8 18 105 11 244
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 160 35 48 1     244
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   126 118       244
125.Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 184 37 22       243
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 20 39 2   47 135 243
127.Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 65   25 135   17 242
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25 30 7   136 44 242
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 74 56 44 68     242
130.Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 86 61 6 56 32   241
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 101 28 72 37   3 241
132.Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 133 2   105     240
133.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 87 99 53       239
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 49 130 15 9 30 6 239
135.Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 100 121 9 4 4   238
136.Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   151 86       237
137.Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 111 121 3       235
138.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 120 72 39 3     234
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 77 124 2 31     234
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 191 40 3       234
141.Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 69 87 77       233
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 18 28 1   119 67 233
 Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   84 149       233
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 115   118       233
145.Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 206 17 9       232
146.Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 66 58 28 29 38 12 231
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 152 51 21 7     231
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs 35 47 147     2 231
149.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 106 64 38 22     230
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   227 3       230
151.Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 111 79 35 1 1   227
152.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 132 45 26 22 1   226
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 99 9 115     3 226
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 11 45 170       226
155.Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   114 111       225
156.Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 71 24 43 64 6 16 224
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 39 46 9 20 82 28 224
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   68 156       224
159.Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 91 4 20 102 1 5 223
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 220   3       223
161.Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 143 2 1 63   13 222
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 12 122 88       222
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 85 136 1       222
164.Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 48 29 7 98 28 11 221
 Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 90 50 16 57 7 1 221
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 51 14 14 131 1 10 221
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 119 100 2       221
168.Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 33 60 10   100 17 220
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 45 27 147     1 220
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 137 3 80       220
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 218 1 1       220
172.Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 36 16 18 100 25 24 219
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 40 147 32       219
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5 5 2 3 109 95 219
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 203 2 5 9     219
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 74     145     219
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   75 144       219
178.Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 72 79 11 36 14 6 218
179.Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 146 17 54       217
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   10 4   137 66 217
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 213 2 1 1     217
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1 202 14       217
183.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 42 10 23 88 7 46 216
 Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha 101 4 1 106   4 216
185.Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 126 3 1 84   1 215
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs 2 194 19       215
187.Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 165 16 30 3     214
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   78 136       214
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 191 20 3       214
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 144 9 57 4     214
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 209 2 3       214
192.Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 104 6 5 97     212
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 206   6       212
 Štěpánková Petra 2001 119068 UP Olomouc 71 65 7 9 58 2 212
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 162 31 19       212
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 51 159 2       212
197.Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 88 118     3 211
198.Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 18 118 74       210
199.Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 127 75 6 1     209
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 139 13 57       209
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 166 1 41 1     209
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2 1 4 124 74 209
203.Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 145 2 61       208
204.Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 104 34 2 66   1 207
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 161 29 6 10   1 207
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 136 10 43 12 6   207
207.Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 97 106 3       206
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 71   2 133     206
209.Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 97 53 50 4   1 205
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 174 8 23       205
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 90 83 9 12 11   205
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 99   5 99 2   205
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2 111 92       205
 Franek Jakub 1997 132051 TJ Valašské Meziříčí 2 67 117     19 205
215.Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1 195 6   1 1 204
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 81   44 79     204
217.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 15 51 27 6 69 35 203
218.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 61 59 24 27 28 3 202
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 96 62 44       202
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 68     98 7 29 202
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 43 4 126   1 28 202
222.Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 195   6       201
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 45   155     1 201
224.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 122 42 31 4 1   200
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 36 105 13   44 2 200
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   89 111       200
227.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 33 111 55       199
228.Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha 17 43 42   54 42 198
229.Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 114 14 32 1 30 6 197
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   191 6       197
231.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 96 17 14 69     196
 Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 127 6 2 52 1 8 196
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 114 18 14 47 3   196
234.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 69 5 39 67   15 195
 Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 139 11 45       195
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 191 4         195
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 52 38 39 37 17 12 195
238.Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 74 90 30       194
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 176   18       194
240.Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 179 5 4 4     192
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 134 42 16       192
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2 83 65   5 37 192
243.Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 63 45 43 27 12 1 191
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 15 172 4       191
245.Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 66 30 45 1 2 46 190
246.Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 71 27 5 70 7 9 189
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha 57   36 62   34 189
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 126     63     189
249.Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 87 40 23 38     188
 Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 127 41 20       188
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 9 12 18   60 89 188
252.Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1 83 78   8 17 187
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 182 2 3       187
254.Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 23   16 5 25 117 186
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 175 3 8       186

Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.