Beier Alva, 2005

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 33. 12/DM 28.5431,5
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 33. 12/DM 29.1233,9
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 3. 1/DM 1.691,7
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 6. 2/DM 3.893,8
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 9. 5/DM 7.727,6
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 8. 5/DM 4.153,7
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 27. 8/DM 23.4223,7
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 32. 8/DM 33.8333,6
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 8. 1/DM 4.7011,7
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
BEIER Matouš
6. 6/DS 3.508,5
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 18. 9/DM 22.9925,9
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 19. 1/DM 6.0212,7
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Matouš
7. 2/DS 2.485,2
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 16. 1/DM 4.399,3
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Matouš
7. 3/DS 3.286,9
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd 11. 1/DM 71.9510,8
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 17. 5/DM 12.9815,2
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 28. 10/DM 26.1726,3
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 2. 1/DM 3.203,6
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 2. 1/DM 0.020,0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 17. 1/DM 68.109,9
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
BEIER Matouš
6. 4/DS 29.214,3
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 19. 1/DM 48.427,3
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
BEIER Matouš
7. 4/DS 19.643,0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 28. 9/DM 19.6919,6
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 30. 11/DM 16.1616,0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 27. 1/DM 6.0912,5
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BEIER Matouš
9. 3/DS 3.056,3
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 21. 2/DM 4.038,1
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BEIER Matouš
7. 2/DS 3.397,1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 19. 2/DM 215.9816,2
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
BEIER Matouš
5. 4/DS 75.585,6
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 17. 2/DM 187.7514,0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
BEIER Matouš
4. 3/DS 82.496,2
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/DM 28.013,2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 47. 12/DM 15.2615,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 22. 7/DM 7.426,8
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 55. 12/DM 16.4816,2
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 19. 8/DM 7.807,2
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 8. 5/DM 4.746,9
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
BEIER Matouš
4. 2/DM 1.822,7
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 22. 12/DM 32.4231,0
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 46. 11/DM 37.7842,2
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd    
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 15. 5/DM 5.5410,1
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 10. 5/DM 7.747,9
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 9. 5/DM 11.5912,6
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 24. 6/DM 20.5241,0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Matouš
11. 2/DM 3.887,9
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 22. 6/DM 6.4112,9
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Matouš
13. 2/DM 5.9412,0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 3. 1/DM 1.502,8
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 4. 1/DM 89.0010,0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 3. 1/DM 38.804,3
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 3. 1/DM 1.402,6
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 37. 8/DM 28.8930,8
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 42. 11/DM 33.2734,7
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 39. 12/DM 36.3446,2
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 52. 17/DM 107.97146,1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 5. 1/DM 2.402,3
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 6. 3/DM 14.903,0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 4. 2/DM 2.502,4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 15. 8/DM 101.3413,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
BEIER Matouš
3. 2/DM 27.333,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 9. 6/DM 72.079,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
BEIER Matouš
3. 2/DM 21.632,9
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 36. 11/DM 10.9523,1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BEIER Matouš
10. 2/DM 4.499,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 26. 7/DM 7.7116,4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BEIER Matouš
14. 3/DM 4.188,9
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 37. 6/ZS 17.2017,8
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 32. 5/ZS 22.0020,7
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 36. 5/ZS 17.1018,3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 11. 3/ZS 11.8011,4
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 53. 13/ZS 96.00103,9
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 49. 8/ZS 55.2757,2
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 15. 2/ZS 8.0419,4
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
BEIER Matouš
2. 1/DM 0.501,2
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom    
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 5. 5/ZS 3.727,5
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 10. 11/ZS 6.8816,3
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
1. 1/ZS
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 29. 23/ZS 23.1328,9
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 15. 13/ZS 20.2822,3
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/ZS
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 48. 6/ZS 44.6593,6
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
1. 1/ZS
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
23. 2/ZS 3957.428.317,4
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 3. 3/ZS 17.645,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 37. 2/ZS 14.2229,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
1. 1/ZS
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
23. 1/ZS 15.5432,3
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 32. 7/ZS 18.5818,0
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 41. 9/ZS 24.8322,9
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 5. 1/ZS 10.8018,7
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 6. 2/ZS 265.6027,9
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
1. 1/ZS
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
2. 1/ZS 29.502,7
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 5. 1/ZS 239.8025,3
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 5. 1/ZS 14.4025,3
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
1. 1/ZS
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
1. 1/ZS
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 6. 1/ZS 13.8012,6
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 6. 1/ZS 16.4014,4
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 51. 10/ZS
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 52. 7/ZS 37.5644,0
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 29. 1/ZS 16.6416,4
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 41. 3/ZS 19.8921,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 21. 6/ZS 165.0720,6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 75. 24/ZS 317.2746,9
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
4. 1/ZS 86.4310,7
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
BEIER Matouš
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 20. 5/ZS 157.6319,6
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd    
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
BEIER Matouš
6. 4/DM 41.885,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
   
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5. 1/ZS 10.8018,7
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
1. 1/ZS
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 30. 25/ZS 25.5328,0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 16. 15/ZS 29.8829,6
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 46. 37/ZS 31.8334,0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 13. 12/ZS 25.0924,5
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 23. 6/ZS 23.5727,3
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 33. 9/ZS 29.3332,0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1M slalom 36. 6/ZS 21.8019,3
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1M slalom 41. 7/ZS 21.2621,6
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 11. 1/ZS 28.4031,4
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 13. 1/ZS 25.5029,2
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 22. 5/ZS 27.3327,3
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 27. 5/ZS 23.5825,7
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 25. 4/ZS 22.8022,4
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 57. 14/ZS 27.6528,6
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 34. 28/ZS 33.7731,6
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 14. 12/ZS 32.4127,3
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 30. 23/ZS 29.8826,7
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 14. 13/ZS 35.1628,9
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 77. 14/ZS 29.1025,4
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 43. 5/ZS 39.3032,6
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 50. 8/ZS 26.1822,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 46. 5/ZS 40.6932,4
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 101. 26/ZS 79.65116,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
BEIER Matouš
6. 3/ZS 86.1885,6
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 88. 18/ZS 42.7557,5
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
BEIER Matouš
5. 1/ZS 30.4530,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 36. 6/ZS 18.1729,4
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
BEIER Matouš
9. 2/ZS 9.6613,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 79. 24/ZS 49.7754,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2M slalom
BEIER Matouš
3. 2/ZS 33.4426,9
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 8. 8/ZS 6.6614,2
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Matouš
2. 2/ZS 2.144,0
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 43. 34/ZS 29.9140,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
BEIER Matouš
3. 3/ZS 5.665,2
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 46. 4/ZS 29.2628,1
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 40. 3/U14 17.4340,6
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 46. 4/U14 15.3433,9
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
BEIER Matouš
4. 1/U14 8.2016,5
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
BEIER Matouš
5. 1/U14 7.7315,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 69. 9/ZS 15.2533,4
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
BEIER Matouš
16. 1/ZS 12.3225,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 68. 9/ZS 34.4276,2
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
BEIER Matouš
16. 1/ZS 45.2090,5
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 43. 5/ZS 40.3337,1
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 88. 21/ZS 35.7638,3
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 48. 5/ZS 47.0341,9
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 89. 21/ZS 34.0234,4
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 13. 3/ZS 17.0034,4
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 21. 4/ZS 322.1037,5
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 14. 3/ZS 17.0032,9
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 17. 3/ZS 317.3036,5
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1M slalom 68. 10/ZS 31.4847,4
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1M slalom 95. 16/ZS 43.4761,6
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 86. 25/ZS 27.1238,0
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 72. 17/ZS 34.5940,3
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 40. 33/ZS 32.9937,7
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C2M slalom
BEIER Matouš
3. 3/ZS 4.863,9
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 48. 39/ZS 30.3233,7
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C2M slalom
BEIER Matouš
5. 5/ZS 37.5530,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 50. 18/ZS 282.5439,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
BEIER Matouš
6. 2/ZS 85.009,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 37. 9/ZS 262.6137,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
BEIER Matouš
7. 1/ZS 86.979,8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 104. 20/ZS 75.7580,7
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2M slalom
BEIER Matouš
5. 1/ZS 43.8332,1
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 120. 28/ZS 221.00249,7
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2M slalom
BEIER Matouš
5. 2/ZS 109.8764,7
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
BEIER Matouš
5. 1/ZS 39.3531,8
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 108. 23/ZS 57.4066,8
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
BEIER Matouš
4. 1/ZS 40.1132,8
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 114. 28/ZS 79.1491,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 52. 7/ZS 11.2324,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
BEIER Matouš
16. 1/ZS 10.8723,1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 54. 8/ZS 7.110,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
BEIER Matouš
18. 1/ZS 4.250,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 51. 10/ZS 171.3533,6
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
BEIER Matouš
18. 1/ZS 144.0925,9
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 53. 10/ZS 184.1336,1
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
BEIER Matouš
18. 1/ZS 144.4325,9
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 38. 32/ZS 33.2332,2
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
BEIER Matouš
2. 2/ZS 1.781,3
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 55. 41/ZS 47.5344,1
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
BEIER Matouš
2. 2/ZS 5.243,4
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   234.7032,3
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
BEIER Matouš
3.   34.304,0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 86. 18/ZM 40.7040,5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BEIER Matouš
12. 2/ZS 34.0030,1
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 83. 17/ZM 39.9038,6
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BEIER Matouš
11. 2/ZS 31.5026,6
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 111. 8/ZM 71.7282,8
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
BEIER Matouš
5. 1/ZS 43.0537,1
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 106. 8/ZM 107.0899,6
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
BEIER Matouš
   
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 44. 3/ZM 13.4037,7
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
BEIER Matouš
14. 3/ZS 8.4820,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 103. 12/ZM 74.4685,7
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
BEIER Matouš
9. 3/ZS 62.8060,4
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
BEIER Matouš
3. 3/ZS 21.0214,9
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 55. 19/ZM 47.9447,1
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 5/ZM 66.5223,5
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 59. 3/ZM 22.6348,0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Matouš
2. 2/ZS 13.424,1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 16. 4/ZM
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 57. 2/ZM 39.9384,9
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
BEIER Matouš
2. 2/ZS
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 42.   61.8964,9
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 82.   38.1141,8
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 38.   70.0565,6
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 56.   43.6241,6
30.07.2017 Podřipský slalom v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 52.   92.00101,1
29.07.2017 Podřipský slalom v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 52.   84.5099,9
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 41. 6/ZM 39.8554,5
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 47. 7/ZM 51.6967,8
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2M slalom
BEIER Matouš
10. 1/ZS 14.1412,9
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 83. 11/ZM 36.7744,3
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2M slalom
BEIER Matouš
9. 2/ZS 19.2913,9
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 83. 12/ZM 40.4039,5
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 57. 21/ZM 28.6427,8
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
BEIER Matouš
3. 3/ZS 2.471,8
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 62. 23/ZM 25.7124,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
BEIER Matouš
3. 3/ZS 7.716,0
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
BEIER Matouš
13. 2/ZS 199.00199,0
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 88. 8/ZM 42.3253,4
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
BEIER Matouš
10. 2/ZS 69.7970,9
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 102. 10/ZM 54.1368,4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 55. 7/ZM 231.1245,4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
BEIER Matouš
10. 2/ZS 105.0117,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 59. 6/ZM 391.9542,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
BEIER Matouš
11. 2/ZS 201.2118,4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 56. 19/ZM 28.0029,1
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
BEIER Matouš
3. 3/ZS 8.766,6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 65. 25/ZM 38.0932,7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
BEIER Matouš
3. 3/ZS 11.887,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 21. 5/ZM 8.5427,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
BEIER Matouš
3. 3/ZS 3.8010,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 41. 2/ZM 19.5245,1
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 49. 3/ZM 30.9272,0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 45. 12/ZM 47.4056,1
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 44. 9/ZM 36.7143,7
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 18. 1/ZM 236.0036,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 20. 2/ZM 334.4043,3
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 20. 1/ZM 42.1040,2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 21. 2/ZM 28.0049,2
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
BEIER Matouš
4. 1/ZS 21.5014,9
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 51. 10/ZM 41.2037,7
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
BEIER Matouš
3. 1/ZS 4.693,1
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 50. 8/ZM 37.3735,0
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 43. 10/ZM 61.4061,8
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 39. 7/ZM 55.2056,7
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 19. 3/ZM 407.7049,9
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 19. 3/ZM 472.4057,6
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 22. 3/ZM 413.0051,2
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 22. 3/ZM
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 99. 25/ZM 48.5044,8
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 61. 6/ZM 52.3045,7
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BEIER Matouš
17. 2/ZM 33.2027,7
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 98. 18/ZM 37.0035,0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 64. 7/ZM 49.6045,0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BEIER Matouš
19. 3/ZM 44.8039,3
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 16. 6/ZM 102.8730,3
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 19. 8/ZM 16.6533,5
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
BEIER Matouš
4. 1/ZM 8.1314,1
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
BEIER Matouš
4. 1/ZM 62.2915,9
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd    
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
BEIER Matouš
5. 2/ZM 10.3212,8
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 16. 7/ZM 20.7731,7
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 34. 14/ZM 95.7984,1
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 76. 33/ZM 112.85122,2
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 52. 10/ZM 70.4067,5
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 82. 14/ZM 47.1047,0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 58. 10/ZM 66.2061,2
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 89. 17/ZM 49.5049,5
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích C2M sjezd
BEIER Matouš
2. 1/ZM 133.2912,7
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C2M sjezd
BEIER Matouš
2. 1/ZM 15.3024,6
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 19. 1/ZM 401.6048,6
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 22. 2/ZM 27.2054,9
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C2M sjezd
BEIER Matouš
2. 1/ZM 160.6014,7
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C2M sjezd
BEIER Matouš
2. 1/ZM 15.8024,6
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 18. 1/ZM 397.0048,2
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 19. 2/ZM 23.0045,5
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 86. 16/ZM 56.4757,0
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 90. 16/ZM 60.5959,4
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 41. 9/ZM 31.4036,3
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 56. 12/ZM 38.9048,0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 38. 7/ZM 38.9039,7
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
BEIER Matouš
2. 1/ZM 175.6025,5
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 11. 2/ZM 213.4044,0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 37. 7/ZM 41.6041,1
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 69. 32/ZM 63.9975,3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 65. 29/ZM 73.3183,2
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 27. 17/ZM 27.2968,6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
BEIER Matouš
3. 1/ZM 7.2415,6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 39. 8/ZM 224.4141,2
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
BEIER Matouš
12. 1/ZM 145.5023,7
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 41. 9/ZM 377.8540,7
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
BEIER Matouš
13. 1/ZM 273.0925,9
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 67. 31/ZM 97.16101,0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 69. 30/ZM 72.4189,6
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 17. 2/ZM 99.8392,0
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
BEIER Matouš
   
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 45. 8/ZM 68.5067,7
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 21. 3/ZM 122.00117,5
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2M slalom
BEIER Matouš
   
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 49. 8/ZM 60.7059,1
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 49. 3/ZM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 52. 5/ZM 38.8659,1
24.04.2016 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 29. 6/ZM 94.3089,7
23.04.2016 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 33. 8/ZM 147.50135,4
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 12. 12/PZM 28.4022,8
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 14. 14/PZM 27.1021,1
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 87. 14/PZ 77.1971,2
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 90. 14/PZ 81.0671,2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 24. 17/PZM 74.8066,4
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 26. 18/PZM 65.1260,1
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 10. 5/PZM 46.2342,3
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 12. 6/PZM 105.94101,7
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 26.   59.4043,8
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 14.   44.0030,8
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 16.   88.3066,5
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 18.   109.0079,1
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom
předžáci
   
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom
předžáci
9. 8/PZM 44.9036,6
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 82. 10/PZ 165.88171,2
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 85. 6/PZ 152.12165,7
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom
předžáci
   
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
předžáci
   
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom
předžáci
4. 4/PZM 57.1033,2
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom
předžáci
8. 7/PZM 59.0031,7
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 121. 17/PZ 120.60118,5
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 122. 14/PZ 103.30108,5
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 74. 16/PZ 222.00215,5
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 92. 14/PZ 267.20250,9
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 118.   391.10417,4
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 119.   667.10684,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Beier AlvaLoko Trutnov K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 1   C2: 08.12.21 aktualizace z registru ČSK
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 19.08.20 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1: 3   C2: 2 30.06.20 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 2 01.07.19 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 24.06.19 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 02.10.18 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 19.06.18 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 03.07.17 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.07.16 updated from RVP
Beier AlvaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.10.11 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|4594|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 4/6 45
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/8 441
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1M 8/9 176
6.C2M
Beier Matouš
8/8 383
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/9 300
6.C2M
Beier Matouš
5/8 402
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Beier Matouš
5/8 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/5 29
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/6 371
229.K1M 2/2 191
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 6/6 75
14.C2M
Beier Matouš
4/4 134
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/14 224
8.C2M
Beier Matouš
5/6 160
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Beier Matouš
5/6 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
74.C1M 5/22 188
197.K1M 5/8 370
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
52.C1M 2/2 3
28.C2M
Florián Jindřich
2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/10 36
16.C2M
Florián Jindřich
5/10 60
27.C2M
Beier Matouš
1/1 11
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Beier Matouš
1/1 0
 C2M
Florián Jindřich
5/5 0
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C2M
Beier Matouš
4/6 260
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
175.C1M 4/4 14
43.C2M
Beier Matouš
4/4 22
191.K1M 5/12 288
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Beier Matouš
4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C2M
Beier Matouš
5/5 125
52.K1M 5/6 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Beier Matouš
5/8 31
62.K1M 5/13 84
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Beier Matouš
5/5 0
 K1M 5/6 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C2M
Beier Matouš
2/2 68
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
200.C1M 2/2 6
30.C2M
Beier Matouš
5/11 52
231.K1M 5/21 194
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Beier Matouš
2/2 16
118.K1M 2/2 73
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Beier Matouš
2/2 136
68.K1M 6/6 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Beier Matouš
3/3 82
95.K1M 5/15 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Beier Matouš
3/3 18
71.K1M 5/7 38

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
80.C2M
Beier Matouš
4/4 7
304.K1M 5/16 54
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C2M
Beier Matouš
5/6 1
120.K1M 5/8 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
 PW 5/6 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 4/4 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M51

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019201820172016
C1M182552---
C2M614281620-
K1M---526870

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
C1M243065--
C2M---111
K1M---89139

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017201620152014201320122011
C1M182974175200206-----
K1M-229197191231304374450364412421
C2M---433080-----
PW------2317---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1M111630---
C2M6827182157
K1M--1796295120

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016
C1M73---
K1M176182118170
C2M-3518-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M515048---
C2M1727362118-
K1M--130877198
Fotky nenalezeny.
0|4594|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 4/6 45
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/8 441
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1M 8/9 176
6.C2M
Beier Matouš
8/8 383
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/9 300
6.C2M
Beier Matouš
5/8 402
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Beier Matouš
5/8 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/5 29
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/6 371
229.K1M 2/2 191
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 6/6 75
14.C2M
Beier Matouš
4/4 134
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/14 224
8.C2M
Beier Matouš
5/6 160
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Beier Matouš
5/6 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
74.C1M 5/22 188
197.K1M 5/8 370
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
52.C1M 2/2 3
28.C2M
Florián Jindřich
2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/10 36
16.C2M
Florián Jindřich
5/10 60
27.C2M
Beier Matouš
1/1 11
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Beier Matouš
1/1 0
 C2M
Florián Jindřich
5/5 0
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C2M
Beier Matouš
4/6 260
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
175.C1M 4/4 14
43.C2M
Beier Matouš
4/4 22
191.K1M 5/12 288
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Beier Matouš
4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C2M
Beier Matouš
5/5 125
52.K1M 5/6 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Beier Matouš
5/8 31
62.K1M 5/13 84
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Beier Matouš
5/5 0
 K1M 5/6 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C2M
Beier Matouš
2/2 68
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
200.C1M 2/2 6
30.C2M
Beier Matouš
5/11 52
231.K1M 5/21 194
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Beier Matouš
2/2 16
118.K1M 2/2 73
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Beier Matouš
2/2 136
68.K1M 6/6 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Beier Matouš
3/3 82
95.K1M 5/15 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Beier Matouš
3/3 18
71.K1M 5/7 38

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
80.C2M
Beier Matouš
4/4 7
304.K1M 5/16 54
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C2M
Beier Matouš
5/6 1
120.K1M 5/8 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
 PW 5/6 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 4/4 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M51

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019201820172016
C1M182552---
C2M614281620-
K1M---526870

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
C1M243065--
C2M---111
K1M---89139

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017201620152014201320122011
C1M182974175200206-----
K1M-229197191231304374450364412421
C2M---433080-----
PW------2317---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1M111630---
C2M6827182157
K1M--1796295120

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016
C1M73---
K1M176182118170
C2M-3518-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M515048---
C2M1727362118-
K1M--130877198

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
90 65 30 50 37 58 330
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár46.046.0461
C1M46.046.0461
NKZ49.737.0527
K1M106.5106.0888
C1M37.933.03312
C2M5.05.057
veřejné závody41.338.03152
K1M62.456.05676
C1M25.822.0648
C2M7.14.0319
PW17.816.0149
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,027
K1M00,000,000,000,08
C1M00,000,000,000,012
C2M00,000,000,000,07
veřejné závody00,053,374,6127,9152
K1M00,000,000,000,076
C1M00,024,212,136,348
C2M00,0315,8631,6947,419
PW00,000,000,000,09
Celkem00,052,873,9126,7180
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár218900,0
C1M218900,0
NKZ5221804211,9
K1M148265900,0
C1M247863314,2
C2M145684100,0
veřejné závody2984622165217,4
K1M1463042211711,6
C1M9638242829,2
C2M3869618615,8
PW185022815,6
Celkem3526820195315,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Beier Alvasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 121
31.08.19
sl 107
13.08.16
pořadí18.22.15.34.
odstup % *)25,931,022,384,1
% poražených soupeřů *)50,032,348,115,4
pořadí2016201920202021celkem
průměr34.015.022.018.022.3
medián3415221818
modus3415221815
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)84,122,331,025,940,8
průměrné % poražených soupeřů *)15,448,132,350,036,5
počet jízd21227
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Beier Alvasl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí3.3.9.3.10.
odstup % *)26,95,260,414,970,9
% poražených soupeřů *)60,075,027,380,040,0
pořadí20172018celkem
průměr7.33.05.6
medián933
modus333
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze % *)48,716,135,7
průměrné % poražených soupeřů *)49,167,556,5
počet jízd6410
lepší 1. jízda1
33,3%
1
50,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Beier Alvasl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
sl 107
13.08.16
pořadí29.79.43.103.55.102.76.
odstup % *)28,954,740,285,747,168,4122,2
% poražených soupeřů *)65,929,169,111,347,120,510,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr76.086.761.029.069.6
medián76102432976
modus7655432929
počet závodů13217
průměrný odstup od vítěze % *)122,267,147,528,963,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,726,349,165,936,2
počet jízd264214
lepší 1. jízda1
100,0%
2
66,7%
0
0,0%
1
100,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Beier Alvasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
pořadí33.33.27.32.28.30.46.37.42.39.52.53.49.
odstup %31,533,923,733,619,616,042,230,834,746,2146,1103,957,2
% poražených soupeřů22,023,835,024,432,531,018,225,018,024,0---3,712,7
pořadí201920202021celkem
průměr51.043.230.538.5
medián49423037
modus49373333
počet závodů25613
průměrný odstup od vítěze %80,660,026,447,7
průměrné % poražených soupeřů8,217,028,120,8
počet jízd4101226
lepší 1. jízda2
100,0%
2
40,0%
3
50,0%
7
53,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
1
3,8%

Kategorie C2M

Beier Alvasl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
pořadí6.5.5.5.5.4.5.
odstup %85,630,832,164,731,832,837,1
% poražených soupeřů---42,920,042,920,057,150,0
pořadí20172018celkem
průměr5.05.05.0
medián555
modus555
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %37,146,345,0
průměrné % poražených soupeřů50,030,533,3
počet jízd21214
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Beier Alvasl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí101.88.104.120.108.114.111.106.
odstup %116,157,580,7249,766,891,682,899,6
% poražených soupeřů16,728,716,95,618,916,33,515,3
pořadí20172018celkem
průměr108.5105.8106.5
medián106104106
modus1068888
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %91,2110,4105,6
průměrné % poražených soupeřů9,417,215,2
počet jízd41014
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Beier Alvasl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
pořadí3.6.9.8.17.28.2.2.22.19.10.9.5.4.32.11.32.41.6.6.51.52.29.41.16.13.23.33.36.41.11.13.22.25.14.14.43.46.43.48.42.38.61.64.52.58.17.21.
odstup %1,73,87,63,715,226,33,60,06,87,27,912,62,32,420,711,418,022,912,614,40,044,016,421,329,624,527,332,019,321,631,429,227,322,427,328,932,632,437,141,964,965,645,745,067,561,292,0117,5
% poražených soupeřů96,191,587,590,168,651,893,395,273,178,085,588,484,688,553,086,750,845,264,368,831,531,152,541,244,455,651,138,542,641,250,045,538,242,943,540,926,326,28,74,12,415,91,63,13,85,0------
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr45.540.045.025.511.59.425.8
medián523843239622
modus17384341426
počet závodů624226848
průměrný odstup od vítěze %71,565,236,022,96,57,727,2
průměrné % poražených soupeřů2,39,216,348,283,084,348,5
počet jízd124844121696
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
8
36,4%
3
50,0%
1
12,5%
14
29,2%
čistých jízd3
25,0%
1
25,0%
4
50,0%
11
25,0%
4
33,3%
5
31,3%
28
29,2%

Kategorie C2M

Beier Alvasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí3.5.2.2.12.11.2.10.9.3.3.13.10.4.3.17.19.
odstup %3,930,71,33,430,126,60,012,913,91,86,0199,070,914,93,127,739,3
% poražených soupeřů71,442,966,775,057,764,388,947,152,975,075,07,740,050,066,740,730,8
pořadí201620172018celkem
průměr18.07.33.07.5
medián17925
modus17323
počet závodů211417
průměrný odstup od vítěze %33,534,59,828,5
průměrné % poražených soupeřů35,856,864,056,0
počet jízd422834
lepší 1. jízda0
0,0%
8
72,7%
1
25,0%
9
52,9%
čistých jízd1
25,0%
5
22,7%
0
0,0%
6
17,6%

Kategorie K1M

Beier Alvasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 107
30.07.17
sl 106
29.07.17
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 28
24.04.16
sl 27
23.04.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 94
19.07.14
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
pořadí47.55.37.36.30.46.27.57.34.30.77.50.88.89.68.95.86.72.40.48.38.55.86.83.16.82.56.52.52.41.47.83.83.57.62.88.102.45.44.51.50.43.39.99.98.82.89.86.90.41.56.38.37.69.65.45.49.29.33.87.90.9.82.85.4.8.121.122.74.92.118.119.
odstup %15,016,217,818,328,034,025,728,631,626,725,422,138,334,447,461,638,040,337,733,732,244,140,538,60,041,841,6101,199,954,567,844,339,527,824,653,468,456,143,737,735,061,856,744,835,047,049,557,059,436,348,039,741,175,383,267,759,189,7135,471,271,236,6171,2165,733,231,7118,5108,5215,5250,9417,4684,9
% poražených soupeřů68,366,377,178,171,858,363,937,862,567,044,565,225,630,745,526,644,153,364,556,151,937,230,333,355,929,654,916,420,334,441,835,937,437,132,229,320,552,754,719,430,010,624,014,021,121,420,731,532,645,231,339,342,915,019,02,24,012,53,014,011,938,5---4,566,722,20,87,62,74,2------
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr118.5102.344.89.088.562.960.167.237.151.062.3
medián118928987565268344756
modus118744987298338304782
počet závodů244121621128272
průměrný odstup od vítěze %551,2173,4100,436,671,260,549,337,926,315,670,5
průměrné % poražených soupeřů0,03,823,438,513,022,233,445,464,667,333,7
počet jízd38824324222162139
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
2
50,0%
1
100,0%
1
50,0%
8
50,0%
10
47,6%
7
58,3%
1
12,5%
2
100,0%
33
45,8%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,1%
9
21,4%
5
22,7%
2
12,5%
0
0,0%
18
12,9%

Kategorie PW

Beier Alvasl 151
26.09.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
pořadí14.24.26.10.12.26.14.16.18.
odstup %21,166,460,142,3101,743,830,866,579,1
% poražených soupeřů56,742,540,543,826,721,959,411,85,6
pořadí20142015celkem
průměr18.517.217.8
medián161416
modus141014
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %55,158,356,9
průměrné % poražených soupeřů24,742,034,3
počet jízd81018
lepší 1. jízda2
50,0%
2
40,0%
4
44,4%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
1
5,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Beier Alvasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí16.13.14.14.
odstup %29,624,527,328,9
% poražených soupeřů44,455,643,540,9
pořadí2019celkem
průměr14.314.3
medián1414
modus1414
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %27,627,6
průměrné % poražených soupeřů46,146,1
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%

Kategorie C2M

Beier Alvasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí3.5.2.2.3.3.
odstup %3,930,71,33,46,67,5
% poražených soupeřů71,442,966,775,085,785,7
pořadí20172018celkem
průměr3.03.03.0
medián323
modus323
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %7,19,88,9
průměrné % poražených soupeřů85,764,071,2
počet jízd4812
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Beier Alvasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí30.46.34.30.40.48.38.55.56.65.67.69.
odstup %28,034,031,626,737,733,732,244,129,132,7101,089,6
% poražených soupeřů71,858,362,567,064,556,151,937,248,139,614,311,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr68.060.545.335.048.2
medián6756403046
modus6756383030
počet závodů224412
průměrný odstup od vítěze %95,330,936,930,143,4
průměrné % poražených soupeřů13,043,952,464,948,6
počet jízd446822
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Beier Alvasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí69.65.87.90.
odstup %75,383,271,271,2
% poražených soupeřů15,019,014,011,9
pořadí20152016celkem
průměr88.567.077.8
medián876569
modus876565
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %71,279,375,2
průměrné % poražených soupeřů13,017,015,0
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Beier Alvasj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí11.17.19.17.36.26.
odstup %10,89,97,314,023,116,4
% poražených soupeřů44,467,364,759,014,639,0
pořadí20202021celkem
průměr31.016.021.0
medián261717
modus261717
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %19,710,513,6
průměrné % poražených soupeřů26,858,948,2

Kategorie C2M

Beier Alvasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí6.7.4.10.14.16.18.10.11.
odstup %4,33,06,29,68,923,125,917,218,4
% poražených soupeřů79,275,084,252,635,021,110,557,156,5
pořadí2017201820202021celkem
průměr10.517.012.05.710.7
medián101610610
modus101610410
počet závodů22239
průměrný odstup od vítěze %17,824,59,24,513,0
průměrné % poražených soupeřů56,815,843,879,552,4

Kategorie K1M

Beier Alvasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí52.51.59.57.55.59.49.52.
odstup %24,733,648,084,945,442,00,059,1
% poražených soupeřů21,520,61,76,728,030,17,73,8
pořadí201620172018celkem
průměr50.557.551.554.3
medián49575152
modus49595152
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %29,655,129,142,2
průměrné % poražených soupeřů5,816,621,115,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Beier Alvasj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí17.17.15.
odstup %9,914,013,3
% poražených soupeřů67,359,062,2
pořadí20202021celkem
průměr15.017.016.3
medián151717
modus151717
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %13,311,912,4
průměrné % poražených soupeřů62,263,262,8

Kategorie C2M

Beier Alvasj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí6.4.3.5.6.7.16.18.12.13.
odstup %4,36,23,615,59,69,823,125,923,725,9
% poražených soupeřů79,284,291,320,075,068,421,110,531,329,4
pořadí2016201820202021celkem
průměr12.510.43.05.09.0
medián127346
modus125346
počet závodů251210
průměrný odstup od vítěze %24,816,83,65,314,8
průměrné % poražených soupeřů30,439,091,381,751,0

Kategorie K1M

Beier Alvasp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí46.50.37.52.51.59.39.41.
odstup %33,939,737,424,733,648,041,240,7
% poražených soupeřů---41,057,121,520,61,735,633,3
pořadí201620172018celkem
průměr40.059.047.246.9
medián39595046
modus39593737
počet závodů2158
průměrný odstup od vítěze %41,048,033,837,4
průměrné % poražených soupeřů34,51,728,026,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Beier Alvasj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
pořadí11.17.19.17.2.4.3.6.15.9.36.26.6.5.20.5.
odstup %10,89,97,314,03,210,04,33,013,39,323,116,427,925,319,618,7
% poražených soupeřů44,467,364,759,088,970,081,864,362,278,414,639,037,550,036,760,0
pořadí201920202021celkem
průměr9.012.616.012.6
medián56179
modus52175
počet závodů48416
průměrný odstup od vítěze %22,910,310,513,5
průměrné % poražených soupeřů46,162,458,957,4

Kategorie C2M

Beier Alvasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
pořadí6.7.4.3.3.10.14.2.1.6.1.6.7.16.18.3.2.10.11.2.2.2.
odstup %4,33,06,23,62,99,68,92,70,05,30,09,69,823,125,94,04,117,218,412,714,725,5
% poražených soupeřů79,275,084,291,390,952,635,080,0100,068,8100,075,068,421,110,575,085,757,156,5------66,7
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr2.07.710.02.57.55.76.2
medián21071364
modus2231342
počet závodů33544322
průměrný odstup od vítěze %17,613,214,52,06,24,59,6
průměrné % poražených soupeřů22,266,450,087,267,579,562,4

Kategorie K1M

Beier Alvasj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí21.17.50.37.52.51.9.16.59.57.55.59.20.18.19.19.22.22.19.18.11.49.52.
odstup %37,536,539,737,424,733,632,323,548,084,945,442,043,336,157,649,951,20,048,648,244,00,059,1
% poražených soupeřů9,120,041,057,121,520,657,953,11,76,728,030,19,519,0---------19,214,315,044,47,73,8
pořadí201620172018celkem
průměr29.833.333.932.7
medián19223722
modus1119919
počet závodů511723
průměrný odstup od vítěze %40,043,834,540,2
průměrné % poražených soupeřů17,015,232,520,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Beier Alvasj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí11.17.19.17.15.9.36.26.20.
odstup %10,89,97,314,013,39,323,116,419,6
% poražených soupeřů44,467,364,759,062,278,414,639,036,7
pořadí201920202021celkem
průměr20.021.516.018.9
medián20151717
modus2091717
počet závodů1449
průměrný odstup od vítěze %19,615,510,513,7
průměrné % poražených soupeřů36,748,658,951,8

Kategorie C2M

Beier Alvasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí6.7.4.3.3.10.14.6.16.18.10.11.
odstup %4,33,06,23,62,99,68,95,323,125,917,218,4
% poražených soupeřů79,275,084,291,390,952,635,068,821,110,557,156,5
pořadí20172018201920202021celkem
průměr10.517.06.07.55.79.0
medián10166367
modus10166343
počet závodů2214312
průměrný odstup od vítěze %17,824,55,36,24,510,7
průměrné % poražených soupeřů56,815,868,867,579,560,2

Kategorie K1M

Beier Alvasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí52.51.59.57.55.59.49.52.
odstup %24,733,648,084,945,442,00,059,1
% poražených soupeřů21,520,61,76,728,030,17,73,8
pořadí201620172018celkem
průměr50.557.551.554.3
medián49575152
modus49595152
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %29,655,129,142,2
průměrné % poražených soupeřů5,816,621,115,0

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Beier Alvasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí19.16.27.21.15.22.48.37.
odstup %12,79,312,58,110,112,993,629,7
% poražených soupeřů63,368,846,959,248,159,69,632,1
pořadí201920202021celkem
průměr42.518.520.825.6
medián37151921
modus37151615
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %61,611,510,623,6
průměrné % poražených soupeřů20,953,959,648,5

Kategorie C2M

Beier Alvasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí7.7.9.7.13.23.23.16.16.18.4.4.
odstup %5,26,96,37,112,08.317,432,325,590,50,215,914,1
% poražených soupeřů77,876,969,276,952,08,38,321,128,619,040,040,0
pořadí20162018201920202021celkem
průměr4.016.723.013.07.512.3
medián416231379
modus416231377
počet závodů2321412
průměrný odstup od vítěze %15,038,74.174,812,06,4711,1
průměrné % poražených soupeřů40,022,98,352,075,243,2

Kategorie K1M

Beier Alvasp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí46.69.68.54.41.49.16.19.
odstup %28,133,476,20,345,172,030,333,5
% poražených soupeřů10,010,517,320,913,0---42,330,8
pořadí201620172018celkem
průměr17.545.059.345.3
medián16415446
modus16414616
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %31,958,534,539,9
průměrné % poražených soupeřů36,66,514,718,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Beier Alvasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
pořadí8.8.15.15.5.
odstup %11,76,910,119,47,5
% poražených soupeřů75,069,648,144,083,3
pořadí201920202021celkem
průměr10.011.58.010.2
medián5888
modus5888
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %13,58,511,711,1
průměrné % poražených soupeřů63,758,975,064,0

Kategorie C2M

Beier Alvasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí6.4.2.1.9.2.16.18.14.5.
odstup %8,52,71,20,013,74,090,50,220,512,8
% poražených soupeřů58,370,090,9100,052,992,328,619,035,050,0
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr5.014.011.31.54.06.07.7
medián51491465
modus51421462
počet závodů11421110
průměrný odstup od vítěze %12,820,527,10,62,78,515,4
průměrné % poražených soupeřů50,035,048,295,570,058,359,7

Kategorie K1M

Beier Alvasj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí10.36.8.68.54.44.16.
odstup %16,329,414,276,20,337,731,7
% poražených soupeřů87,727,189,217,320,917,353,1
pořadí2016201720182019celkem
průměr16.044.041.510.033.7
medián1644361036
modus16448108
počet závodů11417
průměrný odstup od vítěze %31,737,730,016,329,4
průměrné % poražených soupeřů53,117,338,687,744,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Beier Alvasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí19.16.27.21.15.24.22.3.3.48.1.37.3.5.5.
odstup %12,79,312,58,110,141,012,92,82,693,60,029,75,818,725,3
% poražených soupeřů63,368,846,959,248,155,859,684,684,69,6100,032,190,560,055,6
pořadí201920202021celkem
průměr16.513.420.816.6
medián5151916
modus53163
počet závodů65415
průměrný odstup od vítěze %28,813,810,619,0
průměrné % poražených soupeřů58,066,559,661,2

Kategorie C2M

Beier Alvasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 74
18.06.16
pořadí7.7.9.7.11.13.23.1.23.1.1.1.16.16.18.2.2.3.
odstup %5,26,96,37,17,912,08.317,40,032,30,00,00,025,590,50,224,624,615,6
% poražených soupeřů77,876,969,276,960,052,08,3100,08,3100,0100,0100,021,128,619,0------33,3
pořadí20162018201920202021celkem
průměr2.316.78.312.07.58.9
medián21611177
modus21611171
počet závodů3362418
průměrný odstup od vítěze %21,638,71.391,69,96,4476,5
průměrné % poražených soupeřů11,122,969,456,075,251,7

Kategorie K1M

Beier Alvasp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 74
18.06.16
pořadí46.69.68.13.14.54.41.49.21.20.22.19.27.
odstup %28,133,476,234,432,90,345,172,049,240,254,945,568,6
% poražených soupeřů10,010,517,355,651,920,913,0---13,013,64,514,3---
pořadí201620172018celkem
průměr22.732.844.035.6
medián22214627
modus19201313
počet závodů34613
průměrný odstup od vítěze %56,351,634,244,7
průměrné % poražených soupeřů6,39,927,717,3

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C2M

Beier Alvasj 110
17.08.19
sp 121
22.08.18
pořadí1.4.
odstup %0,016,5
% poražených soupeřů100,040,0
pořadí20182019celkem
průměr4.01.02.5
medián411
modus411
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %16,50,08,3
průměrné % poražených soupeřů40,0100,070,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Beier Alvasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí19.16.27.21.15.24.22.48.1.37.3.
odstup %12,79,312,58,110,141,012,993,60,029,75,8
% poražených soupeřů63,368,846,959,248,155,859,69,6100,032,190,5
pořadí201920202021celkem
průměr22.320.320.821.2
medián3221921
modus115161
počet závodů43411
průměrný odstup od vítěze %32,321,310,621,4
průměrné % poražených soupeřů58,154,559,657,6

Kategorie C2M

Beier Alvasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí7.7.9.7.11.13.23.1.23.1.16.16.18.3.
odstup %5,26,96,37,17,912,08.317,40,032,30,025,590,50,210,0
% poražených soupeřů77,876,969,276,960,052,08,3100,08,3100,021,128,619,083,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr3.016.712.012.07.511.1
medián31611179
modus31611177
počet závodů1342414
průměrný odstup od vítěze %10,038,72.087,49,96,4608,7
průměrné % poražených soupeřů83,322,954,256,075,255,8

Kategorie K1M

Beier Alvasp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí46.69.68.54.21.41.49.
odstup %28,133,476,20,327,445,172,0
% poražených soupeřů10,010,517,320,964,913,0---
pořadí20172018celkem
průměr37.059.349.7
medián415449
modus214621
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %48,134,540,4
průměrné % poražených soupeřů26,014,719,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále