Švadlena Václav, 1985

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024032
výkonnostní třídy  sjezd C1: 2 C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.06.2024 Egonův sjezd Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod jezem ve Spolí, cíl pod jezem U Liry u domku Egona Schieleho: C1M sjezd 3. 1/VM 11.201,7
12
11.05.2024 Krumlovský sprint Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě C1M sjezd 4. 1/VM 3.609,0
12
11.05.2024 Slalom o pracku Krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 14. 2/VM 26.7024,0
1
10.05.2024 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 3. 1/VM 17.702,1
12
10.05.2024 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
3.   21.002,5
23
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 10. 1/VM 75.608,5ČP/OČ/OM
37/111/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 10. 1/VM 77.988,6ČP/OČ/OM
37/117/0
31.03.2024 Sjezd na Sázavě C1M sjezd 4. 1/VM 94.7611,1
7
31.03.2024 Sjezd na Sázavě C1M sjezd 5. 1/VM 73.378,6
12
30.03.2024 Sjezd na Sázavě C1M sjezd 5. 1/VM 58.536,8
31
30.03.2024 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C1M sjezd 7. 1/VM 65.617,7
23
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 27. 1/VM 5.8311,7ČP/OČ/OM
11/37/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 20. 1/VM 3.005,9ČP/OČ/OM
21/66/0
14.05.2023 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom    
0
13.05.2023 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě C1M sjezd 3. 1/VM 2.105,0
12
13.05.2023 Slalom O pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 9. 2/VM 26.3033,1
4
13.05.2023 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě C2M sjezd
ONDŘICH Adam
1.  
19
13.05.2023 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
9.   3558.998.680,5
0
12.05.2023 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 3. 1/VM 33.604,0
21
12.05.2023 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
1.  
27
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 1/VM 184.4116,0ČP/OČ/OM
31/19/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1M sjezd 13. 2/VM 104.899,7ČP/OČ/OM
31/49/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C2M sjezd
JELÍNEK Filip
8.   56.925,4ČP/OČ/OM
43/76/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1M sjezd 13. 1/VM 73.686,8ČP/OČ/OM
31/86/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C2M sjezd
JELÍNEK Filip
6.   58.085,4ČP/OČ/OM
49/76/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 47.   3550.207.130,3ČP/OČ/OM
0/0/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
NOVÁK Martin
23.   3549.286.999,2ČP/OČ/OM
0/0/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 17. 1/VM 4.929,9ČP/OČ/OM
25/76/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
NOVÁK Martin
2.   0.320,6ČP/OČ/OM
68/146/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 18. 1/VM 5.9011,1ČP/OČ/OM
21/31/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 25. 1/VM 153.9818,1ČP/OČ/OM
12/12/0
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C1M sjezd 4. 1/VM 2.907,0
11
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 4. 1/VM 42.905,0
13
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 1/VM 227.8619,9ČP/OČ/OM
31/13/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 19. 1/VM 87.219,2ČP/OČ/OM
19/35/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 24. 1/VM 6.6114,0ČP/OČ/OM
13/27/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 22. 1/VM 5.7112,1ČP/OČ/OM
21/57/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd 15. 2/VM 94.8414,2ČP/OČ/OM
27/36/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C1M sjezd 8. 2/VM 7.1413,3
27
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 15. 1/VM 44.986,5ČP/OČ/OM
27/68/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 17. 1/VM 36.815,5ČP/OČ/OM
23/56/0
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 5. 1/VM 26.603,2
8
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 16. 1/VM 3.286,7ČP/OČ/OM
25/94/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19. 1/VM 3.687,4ČP/OČ/OM
19/70/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 20. 2/VM 7.1012,9ČP/OČ/OM
17/36/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 19. 1/VM 24.4348,8ČP/OČ/OM
27/78/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 15. 1/VM 4.549,1ČP/OČ/OM
35/113/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 12. 2/VM 3.327,0ČP/OČ/OM
33/105/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 11. 2/VM 4.629,8ČP/OČ/OM
35/117/0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 13.   96.8011,7ČP/OČ/OM
31/36/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 13.   11.3022,0ČP/OČ/OM
33/60/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 16.   5.0810,6ČP/OČ/OM
31/88/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 14.   5.5711,6ČP/OČ/OM
33/106/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 8.   6.7910,6ČP/OČ/OM
43/121/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 10.   5.578,8ČP/OČ/OM
37/109/0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C1M slalom 14.   34.4035,9
3
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 3.   30.503,6
20
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C1M slalom 13.   35.3035,5
1
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
1.  
21
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 10.   117.4411,1ČP/OČ/OM
37/62/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 10.   111.3910,6ČP/OČ/OM
37/81/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 10.   167.7714,7ČP/OČ/OM
37/67/0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4.   60.005,2
28
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4.   58.555,1
12
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 14.   80.549,6ČP/OČ/OM
35/66/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 16.   12.3410,9ČP/OČ/OM
31/48/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 9.   1.944,0ČP/OČ/OM
43/111/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 6.   2.525,2ČP/OČ/OM
49/123/0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom    
0
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 60.   39.5852,5
11
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 7.   2.625,7ČP/OČ/OM
46/10/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 10.   0.200,0ČP/OČ/OM
37/9/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1M slalom 17.   20.3022,3
3
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
4.   9.608,2
7
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C1M sjezd 4.   30.803,7
25
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1M slalom 18.   27.1028,6
2
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
1.  
43
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 9.   44.847,9ČP/OČ/OM
37/51/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 11.   42.657,5-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9.   138.9712,3ČP/OČ/OM
40/54/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 8.   119.9310,4ČP/OČ/OM
43/66/0
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4.   64.506,9
36
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 5.   99.9010,8
36
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 6.   97.7010,8
30
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 6.   80.408,9
30
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 14.   7.1813,9ČP/OČ/OM
33/42/0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
JIRKA David
10.   1.432,8ČP/OČ/OM
37/31/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 12.   59.338,8ČP/OČ/OM
37/66/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
JIRKA David
14.   230.4634,7ČP/OČ/OM
29/1/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 15.   2.785,4ČP/OČ/OM
37/95/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
8.   5.0910,5ČP/OČ/OM
46/68/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 11.   3.677,4ČP/OČ/OM
40/107/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
9.   1.843,7ČP/OČ/OM
43/50/0
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C1M sjezd 4.   22.302,7
21
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C1M slalom 13.   27.7026,2
2
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C2M slalom
JIRKA David
3.   18.6014,1
2
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
1.  
29
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 4.   30.903,8
21
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C1M slalom 14.   33.2028,5
2
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M slalom
JIRKA David
4.   10.507,1
3
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
1.  
29
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 9.   3.487,4ČP/OČ/OM
40/82/0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JIRKA David
8.   5.3711,8ČP/OČ/OM
43/43/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 12.   4.359,4ČP/OČ/OM
33/58/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JIRKA David
9.   2.345,0ČP/OČ/OM
40/31/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 11.   49.959,0ČP/OČ/OM
35/45/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JIRKA David
4.   22.854,2ČP/OČ/OM
57/69/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 10.   5.938,5ČP/OČ/OM
37/88/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JIRKA David
6.   4.176,2ČP/OČ/OM
49/68/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
JIRKA David
6.   92.6010,1ČP/OČ/OM
49/30/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
JIRKA David
5.   78.608,6ČP/OČ/OM
53/54/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JIRKA David
    ČP/OČ/OM
0/0/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JIRKA David
8.   70.706,2ČP/OČ/OM
43/19/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 6.   60.706,7
22
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 7.   118.4013,2
22
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C2M sjezd
JIRKA David
1.  
24
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C2M sjezd
JIRKA David
2.   5.500,6
16
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 6.   99.5011,5
34
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 7.  
26
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C2M sjezd
JIRKA David
2.  
13
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C2M sjezd
JIRKA David
2.   9.501,0
9
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd    
0
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd    
0
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd    
0
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd    
0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11.   5.7911,4ČP/OČ/OM
20/32/0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
5.   2.645,2ČP/OČ/OM
38/33/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 6.   3.276,5ČP/OČ/OM
34/98/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
8.   0.811,6ČP/OČ/OM
28/33/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 12.   84.8110,3ČP/OČ/OM
20/48/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
JIRKA David
4.   43.695,4ČP/OČ/OM
42/78/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 22.   12.4410,9ČP
5
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
JIRKA David
10.   5.935,1ČP
22
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 C1M sjezd 4.   43.605,3
35
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
1.  
28
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C1M sjezd 4.   4.508,8
44
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C1M sjezd 7.   45.305,4
19
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
3.   3.306,1
17
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
3.   13.201,5
25
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 7.   1.172,5ČP/OČ/OM
31/140/0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JIRKA David
6.   2.505,3ČP/OČ/OM
34/81/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
25/115/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JIRKA David
    ČP/OČ/OM
25/51/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 8.   ČP/OČ/OM
28/92/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JIRKA David
4.   ČP/OČ/OM
42/76/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 8.   5.387,5ČP/OČ/OM
28/116/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JIRKA David
4.   0.761,1ČP/OČ/OM
42/76/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 10.   148.5012,8ČP/OČ/OM
22/48/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 12.   166.6014,5ČP/OČ/OM
18/36/0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 4.   96.108,3
9
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 4.   236.5021,2
9
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 3.   37.403,2
22
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 3.   98.908,9
22
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 3.   29.023,2
30
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 3.   53.996,0
13
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 5.   65.105,8
30
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 3.   33.902,9
46
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 3.   24.702,1
50
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 13.   7.0714,0ČP/OČ/OM
16/21/0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
8.   4.007,8ČP/OČ/OM
28/69/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 5.   2.214,3ČP/OČ/OM
38/105/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
6.   2.965,8ČP/OČ/OM
34/69/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd 15.   11.4210,1ČP/OČ/OM
12/30/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
JIRKA David
3.   6.095,5ČP/OČ/OM
47/55/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 15.   80.569,5ČP/OČ/OM
12/18/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
JIRKA David
6.   49.976,1ČP/OČ/OM
34/37/0
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C1M sjezd 6.   51.706,4
8
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
DUNDOVÁ Iva
5.   39.904,8
6
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C1M sjezd 3.   27.803,2
20
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C1M sjezd 3.   1.803,1
28
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
DUNDOVÁ Iva
2.   5.509,0
23
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
DUNDOVÁ Iva
5.   62.207,2
6
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 10.   3.186,8ČP/OČ/OM
22/52/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 4.   0.661,4ČP/OČ/OM
42/112/0
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9.   121.9010,7ČP/OČ/OM
25/18/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9.   133.9011,7ČP/OČ/OM
25/18/0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C1M sjezd 1.  
21
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 2.   2.700,2
13
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
ŠVADLENA Martin
2.   39.603,1
1
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C2M sjezd
ŠVADLENA Martin
3.   47.303,9
1
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C1M sjezd 1.  
23
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 1.  
19
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C2M sjezd
ŠVADLENA Martin
4.   94.1010,3
4
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
ŠVADLENA Martin
8.   220.8017,6
0
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 16.   11.7710,5ČP/OČ/OM
10/24/0
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
JIRKA David
5.   3.863,5ČP/OČ/OM
38/67/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 12.   78.189,3ČP/OČ/OM
18/30/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
JIRKA David
6.   45.565,5ČP/OČ/OM
34/54/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 17.   6.8713,2ČP/OČ/OM
9/28/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
8.   4.599,0ČP/OČ/OM
28/50/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 17.   6.0711,7ČP/OČ/OM
9/23/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
5.   2.104,2ČP/OČ/OM
38/86/0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 17.   6.9710,7ČP/OČ/OM
9/23/0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
JIRKA David
5.   2.554,1ČP/OČ/OM
38/69/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 11.   5.137,8ČP/OČ/OM
20/47/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
JIRKA David
5.   2.223,5ČP/OČ/OM
38/69/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
JIRKA David
3.   2.683,3ČP/OČ/OM
47/118/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
JIRKA David
4.   55.155,3ČP/OČ/OM
42/58/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
JIRKA David
3.   20.002,1ČP/OČ/OM
47/67/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
JIRKA David
3.   20.802,2ČP/OČ/OM
47/67/0
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 3.   66.805,8
19
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 3.   74.006,5
17
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
JIRKA David
1.  
5
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
JIRKA David
1.  
5
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 3.   61.705,5
26
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 4.   60.305,3
22
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
JIRKA David
1.  
7
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
JIRKA David
1.  
6
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 3.   15.601,4
18
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M slalom    
18
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
JIRKA David
1.  
38
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M slalom
JIRKA David
   
38
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 12.   7.416,5ČP/OČ/OM
18/31/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 8.   44.015,1ČP/OČ/OM
28/31/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 14.   4.167,2ČP
16
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
7.   3.806,6ČP
31
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 14.   4.347,5ČP/OČ/OM
14/40/0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
13.   6.2111,0ČP/OČ/OM
0/0/0
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava C1M sjezd 1.  
25
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. C1M sjezd 1.  
25
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov) C1M sjezd 2.   0.400,4
12
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 13.   5.919,3ČP/OČ/OM
16/33/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 11.   4.046,4ČP/OČ/OM
20/52/0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 12.   173.5015,1ČP/OČ/OM
18/12/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 11.   121.009,0ČP/OČ/OM
20/33/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 8.   112.308,3ČP/OČ/OM
28/70/0
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 6.   91.908,5
66
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 8.   89.808,2
46
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd    
0
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd    
0
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik C1M sjezd 8.   66.268,0ČP/OČ/OM
28/12/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C1M sjezd 8.   20.518,9ČP/OČ/OM
28/24/0
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 17.   16.6714,5ČP/OČ/OM
9/25/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 19.   16.1714,2ČP/OČ/OM
7/24/0
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd 3.   5.547,5
22
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Martin Novák
12. 5/ 15.1814,4
16
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 47. 15/ 24.2526,9
17
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C1M sjezd 2.   5.200,5
14
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C2M sjezd
ŠVADLENA Martin
1.  
7
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C1M sjezd 2.   45.404,9
14
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle C1M sjezd 2.   12.906,0
13
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C2M sjezd
ŠVADLENA Martin
1.  
8
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle C2M sjezd
ŠVADLENA Martin
2.   3.801,6
8
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 14.   21.3014,4ČP/OČ/OM
14/21/0
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
15.   23.0415,8ČP/OČ/OM
12/21/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 14.   22.0517,3ČP/OČ/OM
14/15/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
JIRKA David
10.   13.8611,1ČP/OČ/OM
22/26/0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 11.   168.6015,2ČP/OČ/OM
20/7/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 12.   169.2014,9ČP/OČ/OM
18/7/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd 16.   85.847,9ČP/OČ/OM
10/23/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1M sjezd 18.   17.5112,0ČP/OČ/OM
8/18/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 14.   121.8010,8ČP/OČ/OM
14/22/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 15.   134.6011,7ČP/OČ/OM
12/10/0
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 1.  
18
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 1.  
18
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
ŠVADLENA Martin
2.   50.004,1
1
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
ŠVADLENA Martin
2.   37.603,0
1
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 7.   115.8010,5
35
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 8.   67.405,8
24
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 7.   106.109,7
46
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 7.   106.009,7
46
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 15.   47.4021,0ČP/OČ/OM
12/30/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 22.   34.8124,7ČP/OČ/OM
4/16/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
SAIKO Tomáš
12.   16.4411,6ČP/OČ/OM
18/32/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 22.   29.5720,6ČP/OČ/OM
4/29/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
SAIKO Tomáš
11.   9.656,7ČP/OČ/OM
20/38/0
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 35. 12/ 47.1752,3
0
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 38. 13/ 46.6849,5
0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 14.   23.1410,3ČP/OČ/OM
14/14/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 6.   104.769,7ČP/OČ/OM
34/31/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 21.   197.1016,1ČP/OČ/OM
5/14/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 21.   197.1016,1ČP/OČ/OM
5/14/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 15.   32.8129,2ČP/OČ/OM
12/30/0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 01.12.20 updated from RVP
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 30.05.17 updated from RVP
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 27.05.16 updated from RVP
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 26.05.16 updated from RVP
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 02.11.15 updated from RVP
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 28.10.14 updated from RVP
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Švadlena VáclavSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 17.05.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4068|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
215.C1M 1/1 1
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/9 294
24.C2M
Paloudová Karolína
1/1 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
264.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/6 125
24.C2M
Jelínek Filip
2/2 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/8 259
17.C2M
Jelínek Filip
2/2 152
28.C2M
Paloudová Karolína
2/2 27
34.C2M
Ondřich Adam
1/1 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Jelínek Filip
2/2 0

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 7/8 108
26.C2M
Novák Martin
2/2 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/10 168
14.C2M
Novák Martin
2/2 146
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Novák Martin
2/2 0

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 7/7 155
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/9 345
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 6/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/6 449
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
215.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 6/10 224
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/13 505
1.C2X
Paloudová Karolína
1/1 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
165.C1M 4/4 16
70.C2M
Šmoldas Michal
1/1 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 6/9 258
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/14 420
16.C2M
Paloudová Karolína
1/1 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
204.C1M 2/2 4
81.C2M
Jirka David
2/2 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 7/8 259
7.C2M
Jirka David
7/12 337
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/14 438
8.C2M
Jirka David
5/16 309
28.C2M
Paloudová Karolína
2/2 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Jirka David
5/12 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 6/10 168
6.C2M
Jirka David
6/8 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/21 561
5.C2M
Jirka David
5/7 362
13.C2M
Paloudová Karolína
3/3 70
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Jirka David
5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 7/8 180
13.C2M
Jirka David
4/4 143
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/17 365
11.C2M
Jirka David
4/4 230
24.C2M
Dundová Iva
3/3 35
45.C2M
Švadlena Martin
4/4 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Jirka David
4/4 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 5/6 66
3.C2M
Jirka David
7/10 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/10 155
4.C2M
Jirka David
5/14 409
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Jirka David
5/10 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
139.C1M 1/1 18
32.C2M
Jirka David
1/1 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 8/10 164
24.C2M
Jirka David
2/2 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/15 274
18.C2M
Jirka David
2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Jirka David
1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
168.C1M 1/1 17
62.C2M
Novák Martin
1/1 16
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/12 145
24.C2M
Jirka David
2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/24 176
18.C2M
Jirka David
2/2 47
22.C2M
Švadlena Martin
5/5 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Jirka David
2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M222028201614812910211314
C2M-2426----761332424

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023201920182017201320122011
C1M215264215165204139168229
C2M---70813262-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M141519101077858121112
C2M243414---1628134541822
C2X-----1-------
K1M--------188----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M60455869385738592932584951
C2M-1747----391634324542
Fotky nenalezeny.
0|4068|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
215.C1M 1/1 1
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/9 294
24.C2M
Paloudová Karolína
1/1 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
264.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/6 125
24.C2M
Jelínek Filip
2/2 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/8 259
17.C2M
Jelínek Filip
2/2 152
28.C2M
Paloudová Karolína
2/2 27
34.C2M
Ondřich Adam
1/1 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Jelínek Filip
2/2 0

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 7/8 108
26.C2M
Novák Martin
2/2 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/10 168
14.C2M
Novák Martin
2/2 146
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Novák Martin
2/2 0

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 7/7 155
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/9 345
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 6/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/6 449
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
215.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 6/10 224
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/13 505
1.C2X
Paloudová Karolína
1/1 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
165.C1M 4/4 16
70.C2M
Šmoldas Michal
1/1 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 6/9 258
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/14 420
16.C2M
Paloudová Karolína
1/1 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
204.C1M 2/2 4
81.C2M
Jirka David
2/2 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 7/8 259
7.C2M
Jirka David
7/12 337
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/14 438
8.C2M
Jirka David
5/16 309
28.C2M
Paloudová Karolína
2/2 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Jirka David
5/12 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 6/10 168
6.C2M
Jirka David
6/8 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/21 561
5.C2M
Jirka David
5/7 362
13.C2M
Paloudová Karolína
3/3 70
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Jirka David
5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 7/8 180
13.C2M
Jirka David
4/4 143
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/17 365
11.C2M
Jirka David
4/4 230
24.C2M
Dundová Iva
3/3 35
45.C2M
Švadlena Martin
4/4 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Jirka David
4/4 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 5/6 66
3.C2M
Jirka David
7/10 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/10 155
4.C2M
Jirka David
5/14 409
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Jirka David
5/10 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
139.C1M 1/1 18
32.C2M
Jirka David
1/1 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 8/10 164
24.C2M
Jirka David
2/2 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/15 274
18.C2M
Jirka David
2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Jirka David
1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
168.C1M 1/1 17
62.C2M
Novák Martin
1/1 16
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/12 145
24.C2M
Jirka David
2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/24 176
18.C2M
Jirka David
2/2 47
22.C2M
Švadlena Martin
5/5 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Jirka David
2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M222028201614812910211314
C2M-2426----761332424

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023201920182017201320122011
C1M215264215165204139168229
C2M---70813262-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M141519101077858121112
C2M243414---1628134541822
C2X-----1-------
K1M--------188----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
C1M60455869385738592932584951
C2M-1747----391634324542

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  12 4   170 74 260
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody19.714.01416
C1M24.314.01412
C2M5.84.044
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,016,316,316
C1M00,000,000,000,012
C2M00,000,0125,0125,04
Celkem00,000,016,316,316
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody324701513,1
C1M243481514,2
C2M81221500,0
Celkem324701513,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Švadlena Václavsl 48
11.05.24
sl 51
13.05.23
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 92
14.07.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl.Strakonic
23.06.12
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
pořadí14.9.14.13.60.17.18.13.14.47.35.38.
odstup %24,033,135,935,552,522,328,626,228,526,952,349,5
% poražených soupeřů31,642,918,87,719,220,010,529,427,833,310,55,1
pořadí2011201220172018201920232024celkem
průměr36.547.013.531.713.59.014.024.3
medián354713181391414
modus354713171391414
počet závodů212321112
průměrný odstup od vítěze %50,926,927,434,435,733,124,034,6
průměrné % poražených soupeřů7,833,328,616,613,342,931,621,4
počet jízd424642224
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
4,2%

Kategorie C2M

Švadlena Václavsl 49
13.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl.Strakonic
23.06.12
pořadí4.3.4.12.
odstup %8,214,17,114,4
% poražených soupeřů72,760,050,057,7
pořadí201220172018celkem
průměr12.03.54.05.8
medián12344
modus12344
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %14,410,68,210,9
průměrné % poražených soupeřů57,755,072,760,1
počet jízd2428
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Švadlena Václavsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 35
23.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí10.10.13.13.13.25.13.19.15.15.17.12.11.13.10.10.10.14.7.9.9.8.14.12.15.11.11.22.8.8.10.12.15.9.9.12.8.12.11.8.8.11.12.16.14.15.6.21.21.15.
odstup %8,58,616,09,76,818,119,99,214,26,55,57,09,811,711,110,614,79,65,77,912,310,413,98,85,47,411,410,90,07,512,814,59,510,711,79,35,115,19,08,38,015,214,97,910,811,79,716,116,129,2
% poražených soupeřů76,976,329,461,365,74,014,340,022,271,468,673,275,629,467,971,052,638,182,976,542,946,240,945,070,879,652,44,574,175,930,821,417,627,327,345,053,321,461,575,922,228,621,448,348,046,275,033,333,326,3
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr15.812.79.812.011.011.813.09.410.811.515.719.013.010.012.4
medián151281291012910111519131012
modus218812981191011151313108
počet závodů4641364542333250
průměrný odstup od vítěze %17,811,49,49,310,69,58,99,212,08,48,715,710,88,610,9
průměrné % poražených soupeřů42,035,853,045,024,143,259,157,355,274,454,119,452,176,647,9

Kategorie C2M

Švadlena Václavsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí8.6.10.14.8.9.6.5.8.5.10.4.4.6.6.4.3.3.
odstup %5,45,42,834,710,53,710,18,66,25,25,10,01,16,15,55,32,12,2
% poražených soupeřů68,272,235,7---61,152,928,655,630,069,230,881,382,454,554,581,383,383,3
pořadí20142015201620172023celkem
průměr4.06.05.88.67.06.6
medián364866
modus364866
počet závodů4147218
průměrný odstup od vítěze %3,86,12,810,95,46,7
průměrné % poražených soupeřů75,654,565,937,770,256,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Švadlena Václavsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 49
12.05.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
pořadí10.10.3.13.13.19.15.7.9.9.12.15.7.3.12.
odstup %8,58,64,09,76,89,26,55,77,912,38,85,45,43,29,3
% poražených soupeřů76,976,371,461,365,740,071,482,976,542,945,070,845,577,845,0
pořadí201420152016201720182021202220232024celkem
průměr12.03.07.013.58.315.019.09.710.010.5
medián12371291519131010
modus1237129151913103
počet závodů11123113215
průměrný odstup od vítěze %9,33,25,47,18,66,59,26,88,67,4
průměrné % poražených soupeřů45,077,845,557,967,471,440,066,176,663,3

Kategorie C2M

Švadlena Václavsj 49
12.05.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
pořadí1.8.6.14.8.3.5.6.3.
odstup %0,05,45,434,710,51,57,25,52,2
% poražených soupeřů100,068,272,2---61,181,871,454,583,3
pořadí20142015201620172023celkem
průměr4.55.03.011.05.06.0
medián353866
modus353813
počet závodů211239
průměrný odstup od vítěze %3,87,21,522,63,68,0
průměrné % poražených soupeřů68,971,481,830,680,165,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Švadlena Václavsj 69
04.06.24
sj 44
10.05.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 9
31.03.24
sj 8
31.03.24/2
sj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24/2
sj 49
12.05.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 45
06.05.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 79
17.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
sj 11ČP
31.08.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Krumlov
27.05.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí3.3.10.10.4.5.5.7.3.13.13.13.25.4.19.15.15.17.5.12.11.13.3.10.10.10.4.4.14.7.4.9.9.8.4.5.6.6.14.12.15.11.4.4.11.7.6.6.7.11.22.4.8.8.10.12.4.4.3.3.3.3.5.3.3.6.3.9.9.2.1.1.1.12.3.3.3.4.3.8.1.1.12.11.8.6.8.8.2.11.12.16.14.15.1.1.8.7.7.6.21.21.15.
odstup %1,72,18,58,611,18,66,87,74,016,09,76,818,15,09,214,26,55,53,27,09,811,73,611,110,614,75,15,29,65,73,77,912,310,46,910,88,910,813,98,85,47,42,73,89,013,26,711,50,011,410,95,30,07,512,814,521,28,38,93,26,03,25,82,12,96,43,210,711,70,20,00,00,09,36,55,85,55,31,45,10,00,015,19,08,38,58,28,00,515,214,97,910,811,70,00,05,810,59,79,716,116,129,2
% poražených soupeřů75,080,076,976,350,050,066,757,171,429,461,365,74,057,140,022,271,468,633,373,275,629,450,067,971,052,625,057,138,182,957,176,542,946,262,555,654,554,540,945,070,879,650,050,061,540,050,058,350,052,44,570,074,175,930,821,440,040,075,075,060,077,863,692,091,344,477,827,327,387,5100,0100,0100,045,080,083,384,680,081,853,3100,0100,021,461,575,964,350,022,287,528,621,448,348,046,2100,0100,053,362,568,475,033,333,326,3
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr15.88.56.45.03.87.18.87.27.711.513.016.010.55.98.0
medián158833476101115191357
modus21183134410111541333
počet závodů4129510141110724348103
průměrný odstup od vítěze %17,87,96,26,53,78,57,58,78,98,47,410,89,16,97,9
průměrné % poražených soupeřů42,057,267,674,674,854,354,257,150,474,448,933,757,066,558,9

Kategorie C2M

Švadlena Václavsj 44
10.05.24
sj 49
12.05.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sl 52
12.05.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 28
15.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
sj.Č.Krumlov
27.05.12
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
pořadí3.1.8.6.1.10.14.8.9.1.1.4.6.5.8.2.1.2.2.5.10.1.4.4.5.5.2.3.4.8.6.4.3.3.1.1.1.1.1.1.2.2.
odstup %2,50,05,45,40,02,834,710,53,70,00,04,210,18,66,20,60,01,00,05,25,10,00,01,14,87,23,13,910,317,65,55,32,12,20,00,00,00,00,00,03,04,1
% poražených soupeřů81,8100,068,272,2100,035,7---61,152,9100,0100,081,328,655,630,066,7100,066,783,369,230,8100,081,382,469,271,450,033,357,1---54,581,383,383,3100,0100,0100,0100,0100,0100,050,050,0
pořadí201220132014201520162017201820232024celkem
průměr1.71.02.54.54.85.21.05.03.04.0
medián2114441633
modus2115411131
počet závodů318651413142
průměrný odstup od vítěze %2,40,01,97,82,35,90,03,62,54,2
průměrné % poražených soupeřů66,7100,087,846,872,761,6100,080,181,869,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Švadlena Václavsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí10.10.13.13.13.25.19.15.15.17.12.11.13.10.10.10.14.7.9.9.8.14.12.15.11.11.11.22.8.8.10.12.9.9.12.8.12.11.8.8.11.12.16.14.15.7.6.21.21.15.
odstup %8,58,616,09,76,818,19,214,26,55,57,09,811,711,110,614,79,65,77,912,310,413,98,85,47,49,011,410,90,07,512,814,510,711,79,35,115,19,08,38,015,214,97,910,811,79,79,716,116,129,2
% poražených soupeřů76,976,329,461,365,74,040,022,271,468,673,275,629,467,971,052,638,182,976,542,946,240,945,070,879,661,552,44,574,175,930,821,427,327,345,053,321,461,575,922,228,621,448,348,046,268,475,033,333,326,3
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr15.811.99.812.09.011.812.69.410.811.515.722.013.010.012.2
medián151281291012910111519131011
modus217812981191011151913108
počet závodů4741265542323250
průměrný odstup od vítěze %17,811,29,49,311,29,58,99,212,08,48,713,610,88,610,7
průměrné % poražených soupeřů42,040,453,045,027,343,259,657,355,274,454,122,052,176,649,8

Kategorie C2M

Švadlena Václavsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí8.6.10.14.8.9.4.6.5.8.5.10.4.4.6.4.3.3.
odstup %5,45,42,834,710,53,74,210,18,66,25,25,10,01,15,55,32,12,2
% poražených soupeřů68,272,235,7---61,152,981,328,655,630,069,230,881,382,454,581,383,383,3
pořadí2014201620172023celkem
průměr4.05.88.07.06.5
medián34866
modus34864
počet závodů448218
průměrný odstup od vítěze %3,82,810,15,46,6
průměrné % poražených soupeřů75,665,943,270,258,4

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Švadlena Václavsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí27.20.47.17.18.24.22.16.19.20.15.13.16.14.8.10.16.9.6.10.9.12.10.6.7.13.5.15.10.4.16.17.17.17.11.12.14.14.13.11.8.17.19.14.14.18.15.22.22.14.
odstup %11,75,97.130,39,911,114,012,16,77,412,99,122,010,611,610,68,810,94,05,20,07,49,48,56,52,514,04,310,16,81,410,513,211,710,77,86,57,27,59,36,48,914,514,214,417,312,021,024,720,610,3
% poražených soupeřů43,551,34,266,756,453,156,369,463,329,673,158,671,275,577,471,937,579,587,876,969,252,269,077,376,953,884,617,662,587,025,050,052,946,768,842,164,967,552,061,553,342,937,953,650,041,426,327,634,450,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020202120222023celkem
průměr18.315.012.815.69.46.510.310.312.217.520.327.323.514.9
medián15141317106109131519182014
modus22141417469681516172014
počet závodů465552345243250
průměrný odstup od vítěze %19,213,67,410,87,34,58,55,012,711,010,02.383,88,8152,7
průměrné % poražených soupeřů34,646,557,648,761,177,163,570,470,951,460,542,447,456,0

Kategorie C2M

Švadlena Václavsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí23.2.8.9.6.8.6.8.6.3.5.8.5.5.5.3.7.13.15.10.12.11.
odstup %6.999,20,611,85,06,21,65,37,85,85,53,59,04,24,13,53,36,611,015,811,111,66,7
% poražených soupeřů8,395,856,350,068,850,073,763,272,280,066,765,081,877,877,890,568,447,830,050,038,950,0
pořadí20112012201320142015201620172022celkem
průměr11.512.510.05.25.77.07.712.58.1
medián11107566827
modus11107536625
počet závodů2226323222
průměrný odstup od vítěze %9,113,48,84,66,43,47,73.499,9324,5
průměrné % poražených soupeřů44,540,058,176,671,861,958,452,162,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Švadlena Václavsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 58
23.05.15
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí27.20.47.17.20.8.6.10.7.3.16.17.19.14.14.15.
odstup %11,75,97.130,39,912,910,65,20,02,53,110,511,714,214,417,321,0
% poražených soupeřů43,551,34,266,729,677,487,876,976,980,025,052,937,953,650,026,3
pořadí2011201220142015201620182019202020222023celkem
průměr15.015.716.53.07.08.08.020.032.023.516.3
medián151416376820172015
modus151416376820172014
počet závodů132112112216
průměrný odstup od vítěze %21,015,311,13,12,52,610,612,93.570,18,8455,1
průměrné % poražených soupeřů26,347,239,080,076,982,477,429,635,547,452,5

Kategorie C2M

Švadlena Václavsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 51
15.05.16
sj 58
23.05.15
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí23.2.6.2.5.5.15.10.
odstup %6.999,20,65,39,03,54,215,811,1
% poražených soupeřů8,395,873,791,766,781,830,050,0
pořadí20122014201520162022celkem
průměr12.55.02.06.012.58.5
medián1052625
modus1052622
počet závodů221128
průměrný odstup od vítěze %13,43,89,05,33.499,9881,1
průměrné % poražených soupeřů40,074,391,773,752,162,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Švadlena Václavsp 45
11.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 50
13.05.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.ČK
25.05.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí4.27.20.3.47.17.18.4.24.22.8.16.19.20.19.15.13.16.14.8.10.16.9.6.10.9.12.10.6.4.7.13.5.15.3.10.4.16.17.17.11.12.2.13.11.8.17.19.3.2.14.14.18.15.22.22.14.
odstup %9,011,75,95,07.130,39,911,17,014,012,113,36,77,412,948,89,122,010,611,610,68,810,94,05,20,07,49,48,56,58,82,514,04,310,13,16,81,410,513,211,77,86,50,49,36,48,914,514,27,56,014,417,312,021,024,720,610,3
% poražených soupeřů75,043,551,384,64,266,756,466,753,156,346,269,463,329,665,473,158,671,275,577,471,937,579,587,876,969,252,269,077,376,976,953,884,617,680,062,587,025,050,052,968,842,183,352,061,553,342,937,988,988,953,650,041,426,327,634,450,0
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr18.311.99.515.38.35.710.310.312.218.017.821.516.74.013.2
medián15141116561091319191720413
modus2214217349681584344
počet závodů4844633453543157
průměrný odstup od vítěze %19,211,95,710,86,65,98,55,012,723,610,71.789,67,69,0135,4
průměrné % poražených soupeřů34,657,159,749,264,377,063,570,470,956,057,748,559,875,059,3

Kategorie C2M

Švadlena Václavsp 50
13.05.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Krumlov
26.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí9.23.2.8.9.6.8.3.6.8.6.3.2.5.8.5.5.3.2.15.10.12.11.
odstup %8.680,56.999,20,611,85,06,21,66,15,37,85,85,59,03,59,04,23,53,31,615,811,111,66,7
% poražených soupeřů27,38,395,856,350,068,850,080,073,763,272,280,091,766,765,081,877,890,587,530,050,038,950,0
pořadí20112012201420152016201720222023celkem
průměr11.59.05.24.85.77.712.59.07.3
medián11105368296
modus1125236298
počet závodů2354332123
průměrný odstup od vítěze %9,19,54,77,04,37,73.499,98.680,5687,6
průměrné % poražených soupeřů44,555,876,476,867,958,452,127,363,3

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Švadlena Václavsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí27.20.47.17.
odstup %11,75,97.130,39,9
% poražených soupeřů43,551,34,266,7
pořadí20222023celkem
průměr32.023.527.8
medián172020
modus172017
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %3.570,18,81.789,5
průměrné % poražených soupeřů35,547,441,4

Kategorie C2M

Švadlena Václavsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí23.2.
odstup %6.999,20,6
% poražených soupeřů8,395,8
pořadí2022celkem
průměr12.512.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3.499,93.499,9
průměrné % poražených soupeřů52,152,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Švadlena Václavsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí27.20.47.17.18.24.22.16.19.20.19.15.13.16.14.8.10.16.9.6.10.9.12.10.6.7.13.5.15.10.4.16.17.17.11.12.13.11.8.17.19.14.14.18.15.22.22.14.
odstup %11,75,97.130,39,911,114,012,16,77,412,948,89,122,010,611,610,68,810,94,05,20,07,49,48,56,52,514,04,310,16,81,410,513,211,77,86,59,36,48,914,514,214,417,312,021,024,720,610,3
% poražených soupeřů43,551,34,266,756,453,156,369,463,329,665,473,158,671,275,577,471,937,579,587,876,969,252,269,077,376,953,884,617,662,587,025,050,052,968,842,152,061,553,342,937,953,650,041,426,327,634,450,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020202120222023celkem
průměr18.315.012.015.39.46.510.310.312.218.020.327.323.514.9
medián15141216106109131919182014
modus22141117469681516172010
počet závodů463452345343248
průměrný odstup od vítěze %19,213,67,410,87,34,58,55,012,723,610,02.383,88,8159,5
průměrné % poražených soupeřů34,646,551,949,261,177,163,570,470,956,060,542,447,456,0

Kategorie C2M

Švadlena Václavsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí23.2.8.9.6.8.6.8.6.3.5.8.5.5.3.15.10.12.11.
odstup %6.999,20,611,85,06,21,65,37,85,85,53,59,04,23,53,315,811,111,66,7
% poražených soupeřů8,395,856,350,068,850,073,763,272,280,066,765,081,877,890,530,050,038,950,0
pořadí2011201220142015201620172022celkem
průměr11.512.55.25.77.07.712.58.1
medián1110566828
modus1110536628
počet závodů225323219
průměrný odstup od vítěze %9,113,44,76,43,47,73.499,9374,6
průměrné % poražených soupeřů44,540,076,471,861,958,452,161,5