Plachtová Alexandra, 1998

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 24. 3/U23 34.7030,1
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 22. 3/U23 22.7020,1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 22. 3/U23 32.8029,5
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 31. 2/U23 32.4029,8
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 13. 2/U23 25.5224,9
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 31. 3/U23 38.3142,7
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 15. 2/U23 45.1140,4
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 30. 3/U23 42.4744,5
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 22. 12/U23 8.0116,2
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 11. 6/U23 7.7514,4
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 31. 13/U23 8.6917,2
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 14. 6/U23 9.2216,8
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1W slalom 18. 1/U23 31.2637,5
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
NOVÁK Martin
   
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1W slalom    
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
NOVÁK Martin
   
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 18. 5/U23 104.0714,4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 6. 2/U23 74.198,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 8. 4/U23 86.7010,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 14. 8/U23 4.599,4
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 8. 5/U23 5.6410,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 17. 8/U23 6.9414,3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 10. 5/U23 6.1311,7
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C1M sjezd 7. 3/U23 169.7015,0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1W sjezd 3. 1/U23 91.308,4
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1W sjezd 6. 3/U23 675.7072,7
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1W sjezd 5. 3/U23 54.3092,6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 22. 11/U23 12.5126,2
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 18. 6/U23 22.3741,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 24. 11/U23 7.3214,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 11. 6/U23 7.9214,8
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
NOVÁK Martin
6.   18.2317,0
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
NOVÁK Martin
   
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 10. 5/U23 9.8313,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 10. 5/U23 11.6015,6
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 16. 1/U23 49.3041,9
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 15. 1/U23 33.2030,0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C1W slalom 3. 2/U23 61.2054,8
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1W slalom 9. 2/U23 36.9033,2
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C2X slalom
WALTER Jakub
2. 1/U23 13.608,6
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C1W slalom 3. 2/U23 35.7031,4
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 6. 3/U23 108.9013,5
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
WALTER Jakub
6. 1/U23 99.7011,7
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1W slalom 9. 2/U23 27.7026,2
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C2X slalom
WALTER Jakub
2. 1/U23 82.4061,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 22. 7/U23 191.1818,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 10. 4/U23 161.2813,7
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 9. 5/U23 151.1913,2
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd    
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd    
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1W sjezd    
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd 5. 2/U23 8.016,4
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 8. 2/U23 17.1933,1
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 8. 3/U23 4.087,1
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd    
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 16.   3949.547.121,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 16. 6/U23 10.1020,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 9. 3/U23 3.335,7
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 16. 6/U23 0.430,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 7. 3/U23 2.300,1
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1W slalom 4. 1/U23 24.6023,5
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 15. 1/U23 20.4021,8
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1W slalom 4. 1/U23 19.2017,8
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 1/U23 10.201,2
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 12. 1/U23 16.1016,3
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 13. 5/U23 65.2411,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 11. 3/U23 95.2514,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 12. 5/U23 73.0613,4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 10. 3/U23 89.9014,0
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 10. 5/U23 234.2521,2
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd    
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 2/U23 50.908,9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 2/U23 81.4011,0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 1. 1/U23
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2. 1/U23 6.800,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 2/U23 82.1011,2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 2/U23 51.809,2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 1. 1/U23
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 1/U23 7.000,8
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd 2. 1/U23 9.700,7
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd    
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 17. 2/U23 36.6033,3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
ŠMOLDAS Michal
6. 2/U23 22.7018,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 17. 2/U23 34.2031,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
ŠMOLDAS Michal
6. 2/U23 23.8020,2
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 15. 3/U23 7.5813,8
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 11. 3/U23 105.5716,0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 22. 4/U23 7.3513,8
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 16. 2/U23 7.2212,5
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 20. 4/U23 7.2614,0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 16. 2/U23 13.8824,5
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 K1W sjezd 2. 1/U23 69.008,7
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C1W slalom 4. 1/U23 99.8075,9
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 1/U23 6.400,8
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1W slalom 12. 1/U23 26.0723,6
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C2X slalom
ŠMOLDAS Michal
3. 1/U23 105.6076,5
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 4. 1/U23 83.5010,4
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C1W slalom    
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
2. 1/U23 16.201,9
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1W slalom 12. 1/U23 28.4022,5
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2X slalom
ŠMOLDAS Michal
2. 1/U23 21.2012,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 11. 4/U23 6.3113,1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 12. 3/U23 31.2357,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 13. 4/U23 5.0410,3
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 3/U23 14.7827,7
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 4/U23 65.5812,0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 2/U23 85.6513,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 13. 5/U23 7.7411,4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 2/U23 13.9417,5
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 11. 4/U23 129.3014,0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 10. 4/U23 487.2042,5
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 10. 4/U23 248.8022,0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 3. 1/U23 108.6012,1
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 4. 1/U23 101.6011,4
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1W sjezd 2. 1/U23 106.6010,0
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 4. 1/U23
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 4. 1/U23 86.209,9
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1W sjezd 3. 1/U23 152.5014,8
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1W sjezd 2.  
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 2. 1/DS 70.306,4
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 2. 1/DS 81.107,3
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 2. 1/DS 98.607,8
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 2. 1/DS 49.003,9
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 13. 6/DS 7.5013,9
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 11.   3541.856.091,9
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 20. 4/DS 9.1216,7
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 17. 4/DS 7.2513,6
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 8. 3/DS 151.8918,2
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 13. 4/DS 20.5216,9
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 13. 4/DS 103.5518,4
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 11. 4/DS 121.2018,5
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 14. 5/DS 187.1919,3
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 11. 4/DS 219.2419,3
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 K1W sjezd 5. 3/DS 126.8015,8
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
3. 1/DS 28.203,2
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 13. 4/DS 4.549,0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 4/DS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 19. 4/DS 10.2014,3
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 7. 2/DS 195.7017,6
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 8. 2/DS 205.8019,1
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
4. 2/DS 261.4023,0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
   
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 6. 2/DS 214.1019,5
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 6. 2/DS 203.7018,7
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
5. 2/DS 333.2030,1
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
   
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 5.   120.0113,6
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 7.   110.9113,0
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 9.   196.9717,9
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 9. 2/DS 169.9015,1
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 10. 2/DS 181.2016,3
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
10. 2/DS 229.0020,3
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 21. 7/DS 16.1636,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd    
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 14. 3/DS 12.2122,4
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7.   3539.885.889,0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 16. 3/DS 13.0423,6
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 7.   3536.125.536,4
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd    
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd    
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
10. 1/DS 27.9021,1
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14. 3/DS 50.3046,9
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ŠMOLDAS Michal
11. 1/DS 38.3028,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14. 3/DS 44.0040,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 13. 4/DS 106.0917,5
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 10. 4/DS 128.9418,3
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 16. 4/DS 119.8220,1
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 12. 4/DS 399.4758,0
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 K1W sjezd 4. 2/DS 109.8014,1
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
6. 1/DS 48.005,8
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem K1W sjezd 4. 2/DS 135.1016,3
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1W sjezd 4. 2/DS 12.0020,7
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
4. 1/DS 58.006,7
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
ŠMOLDAS Michal
4. 1/DS 5.208,6
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 19.   9.6819,9
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 18.   9.3819,1
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom    
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom    
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 17. 4/DS 129.1122,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 17. 5/DS 11.4415,8
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd    
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. K1W sjezd 8. 2/DS 252.6022,8
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 8. 2/DS 269.3024,0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C1W sjezd 4. 2/DS 249.0017,9
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 4. 2/DS 190.6013,5
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě K1W sjezd 7. 2/DS 206.9018,9
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 7. 2/DS 240.6021,3
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C1W sjezd 4. 2/DS 209.2014,9
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd 4. 2/DS 202.5013,8
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 10. 1/DM 150.9014,3
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 10. 1/DM 143.8014,3
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 3. 1/DM 175.7013,6
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1W sjezd 4. 1/DM 182.4014,9
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd    
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 47. 7/DM 249.20257,0
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 49. 8/DM 403.24416,4
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 27. 12/DM 393.1048,8
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 32. 12/DM 572.9071,2
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 55. 8/DM 119.13153,7
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 50. 8/DM 125.75165,6
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 33. 5/DM 177.33163,3
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 35. 6/DM 153.57141,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 1   C2: 22.09.20 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 13.05.19 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 13.11.18 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 30.05.17 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 27.05.16 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 26.05.16 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 06.11.15 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 07.07.15 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.04.14 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5127|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1W 4/4 8
 C2X
Novák Martin
2/2 0
109.K1W 2/2 33
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1W 2/2 14
44.K1W 2/2 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 4/4 153
20.K1W 4/4 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 1/1 1
5.C1W 5/6 65
10.K1W 5/6 157
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C1W 2/2 1
44.C2X
Novák Martin
2/2 17
53.C2X
Walter Jakub
2/2 8
155.K1W 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
53.K1W 1/1 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 6/10 256
29.K1W 3/3 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/10 81
6.C2X
Walter Jakub
1/1 3
10.K1W 4/4 169
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/10 0
 K1W 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
143.K1W 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/7 183
21.K1W 4/5 118
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/7 40
17.C2M
Šmoldas Michal
1/1 35
34.K1W 5/5 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/11 42
16.K1W 5/9 151

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 C2X
Šmoldas Michal
2/2 0
144.K1W 2/2 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1W 2/2 10
13.C2X
Šmoldas Michal
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 6/6 238
13.K1W 7/12 248
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 5/11 9
34.C2M
Šmoldas Michal
2/2 42
7.K1W 5/18 190
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/12 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 6/8 87
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 2/2 5
33.C2M
Šmoldas Michal
1/1 12
48.C2M
Paloudová Karolína
4/4 2
11.K1W 5/17 117
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C2M
Šmoldas Michal
1/1 3
41.K1W 1/1 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
18.K1W 7/9 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
28.C2M
Šmoldas Michal
3/3 19
54.C2M
Paloudová Karolína
1/1 2
14.K1W 5/18 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/9 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.K1W 5/6 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 2/2 1
48.K1W 4/4 10

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
C1W109109-10
K1W202921131818

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720152014
C1W39524659--
C2X8253-43--
K1W109155143144131151

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1M56------
C1W55132381613
K1W1010347111448
C2X-6-----
C2M--17344854-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920172015
C1W333931-
K1W4453-41
C2X--13-
C2M---38

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
C1W2231924-14
K1W446816615137
Fotky nenalezeny.
0|5127|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1W 4/4 8
 C2X
Novák Martin
2/2 0
109.K1W 2/2 33
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1W 2/2 14
44.K1W 2/2 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 4/4 153
20.K1W 4/4 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 1/1 1
5.C1W 5/6 65
10.K1W 5/6 157
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C1W 2/2 1
44.C2X
Novák Martin
2/2 17
53.C2X
Walter Jakub
2/2 8
155.K1W 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
53.K1W 1/1 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 6/10 256
29.K1W 3/3 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/10 81
6.C2X
Walter Jakub
1/1 3
10.K1W 4/4 169
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/10 0
 K1W 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
143.K1W 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/7 183
21.K1W 4/5 118
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/7 40
17.C2M
Šmoldas Michal
1/1 35
34.K1W 5/5 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/11 42
16.K1W 5/9 151

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 C2X
Šmoldas Michal
2/2 0
144.K1W 2/2 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1W 2/2 10
13.C2X
Šmoldas Michal
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 6/6 238
13.K1W 7/12 248
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 5/11 9
34.C2M
Šmoldas Michal
2/2 42
7.K1W 5/18 190
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/12 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 6/8 87
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 2/2 5
33.C2M
Šmoldas Michal
1/1 12
48.C2M
Paloudová Karolína
4/4 2
11.K1W 5/17 117
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C2M
Šmoldas Michal
1/1 3
41.K1W 1/1 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
18.K1W 7/9 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
28.C2M
Šmoldas Michal
3/3 19
54.C2M
Paloudová Karolína
1/1 2
14.K1W 5/18 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/9 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.K1W 5/6 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 2/2 1
48.K1W 4/4 10

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
C1W109109-10
K1W202921131818

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720152014
C1W39524659--
C2X8253-43--
K1W109155143144131151

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1M56------
C1W55132381613
K1W1010347111448
C2X-6-----
C2M--17344854-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920172015
C1W333931-
K1W4453-41
C2X--13-
C2M---38

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
C1W2231924-14
K1W446816615137

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19 13 9 78 52 11 182
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody17.414.0239
K1W26.722.01218
C1W12.315.0413
C2X3.93.027
C2M10.010.0101
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,037,737,7615,439
K1W00,000,000,000,018
C1W00,000,0215,4215,413
C2X00,0342,9114,3457,17
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,037,737,7615,439
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody6918062634,3
K1W3110123313,2
C1W254781928,0
C2X113062800,0
C2M210500,0
Celkem6918062634,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 97
19.07.20
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
pořadí13.15.18.3.3.4.4.4.
odstup %24,940,437,554,831,423,517,875,9
% poražených soupeřů36,822,219,0---33,3---------
pořadí2017201820192020celkem
průměr4.04.03.015.38.0
medián443154
modus443134
počet závodů12238
průměrný odstup od vítěze %75,920,743,134,338,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,016,726,013,9
počet jízd144615
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
66,7%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
6,7%

Kategorie C2X

Plachtová Alexandrasl 92
14.07.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
pořadí6.2.2.3.2.
odstup %17,08,661,576,512,9
% poražených soupeřů50,050,050,0------
pořadí20172019celkem
průměr2.53.33.0
medián222
modus222
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %44,729,035,3
průměrné % poražených soupeřů0,050,030,0
počet jízd257
lepší 1. jízda2
100,0%
1
33,3%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
pořadí31.30.9.9.15.12.12.12.47.49.55.50.33.35.
odstup %42,744,533,226,221,816,323,622,5257,0416,4153,7165,6163,3141,0
% poražených soupeřů34,837,027,342,917,635,326,735,311,54,016,919,73,05,6
pořadí20142017201820192020celkem
průměr44.812.013.59.030.528.5
medián47121293030
modus33121293012
počet závodů6222214
průměrný odstup od vítěze %216,223,019,129,743,6109,1
průměrné % poražených soupeřů10,131,026,535,135,922,7
počet jízd9444425
lepší 1. jízda3
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
2
100,0%
2
100,0%
10
71,4%
čistých jízd2
22,2%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
8,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 58
15.05.19
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí24.22.16.17.17.
odstup %30,129,541,933,331,4
% poražených soupeřů17,930,0---33,333,3
pořadí201720192020celkem
průměr17.016.023.019.2
medián17162217
modus17162217
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %32,341,929,833,2
průměrné % poražených soupeřů33,30,024,022,9
počet jízd42410
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
40,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%

Kategorie C2X

Plachtová Alexandrasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí6.6.
odstup %18,920,2
% poražených soupeřů44,444,4
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,519,5
průměrné % poražených soupeřů44,444,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 58
15.05.19
sl 82
05.07.15
pořadí22.31.15.14.
odstup %20,129,830,046,9
% poražených soupeřů48,826,839,140,9
pořadí201520192020celkem
průměr14.015.026.520.5
medián14152215
modus14152214
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %46,930,025,031,7
průměrné % poražených soupeřů40,939,137,838,9
počet jízd2248
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
pořadí8.10.6.10.9.9.11.16.16.
odstup %10,611,772,713,713,25,714,812,524,5
% poražených soupeřů63,252,6---10,033,327,337,56,36,3
pořadí2017201820192020celkem
průměr16.010.08.39.010.6
medián1699810
modus169689
počet závodů22329
průměrný odstup od vítěze %18,510,333,211,219,9
průměrné % poražených soupeřů6,332,414,457,926,3

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí14.17.22.16.13.10.15.11.22.20.11.10.10.20.13.18.19.17.
odstup %9,414,318,520,711,921,213,816,013,814,014,042,522,016,716,90,014,322,0
% poražených soupeřů67,560,046,253,169,230,826,333,334,442,416,710,010,0---20,048,543,815,8
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr17.017.514.113.022.015.515.4
medián17181113221415
modus17131010221410
počet závodů14731218
průměrný odstup od vítěze %22,012,019,417,918,511,916,8
průměrné % poražených soupeřů15,828,124,751,046,263,834,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí6.8.9.11.16.11.11.10.12.
odstup %8,97,15,714,812,518,519,318,358,0
% poražených soupeřů76,241,727,337,56,341,233,325,0---
pořadí20152016201720182020celkem
průměr11.011.016.09.36.010.4
medián1011169611
modus1011168611
počet závodů221319
průměrný odstup od vítěze %38,218,912,59,28,918,1
průměrné % poražených soupeřů12,537,36,335,576,232,1

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasj 77
14.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sl 61
07.06.14
pořadí18.16.13.10.11.22.13.14.13.16.4.32.
odstup %14,420,711,921,216,013,818,419,317,520,116,371,2
% poražených soupeřů67,953,169,230,833,334,467,669,060,054,575,03,1
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr32.011.013.516.513.018.015.2
medián32131311131813
modus3241311101813
počet závodů13223112
průměrný odstup od vítěze %71,218,018,814,917,914,421,7
průměrné % poražených soupeřů3,163,268,333,951,067,951,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 151
21.10.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 14
02.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
pořadí6.8.8.10.6.10.9.9.11.2.16.16.7.2.3.2.2.2.4.4.4.4.4.3.
odstup %8,910,610,611,772,713,713,25,714,80,712,524,513,610,014,80,03,97,813,517,914,913,814,913,6
% poražených soupeřů76,269,663,252,6---10,033,327,337,566,76,36,325,0------50,083,375,0---------------33,3
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr3.54.02.06.910.08.38.06.3
medián34239984
modus34229682
počet závodů242723424
průměrný odstup od vítěze %14,315,05,810,910,333,210,514,1
průměrné % poražených soupeřů16,70,079,222,032,414,465,429,8

Kategorie C2M

Plachtová Alexandrasl 52
12.05.18
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 55
22.05.16
sj 14
10.04.16
sj 12
09.04.16
sj 163
17.10.15
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí2.2.2.3.4.5.10.6.4.
odstup %1,20,81,93,223,030,120,35,86,7
% poražených soupeřů93,387,588,975,025,020,030,861,578,6
pořadí2015201620172018celkem
průměr6.74.02.02.04.2
medián64224
modus43222
počet závodů33219
průměrný odstup od vítěze %10,918,71,31,210,3
průměrné % poražených soupeřů57,040,088,293,362,3

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasj 77
14.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 68
02.06.20
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí18.14.17.3.6.22.16.13.10.15.11.22.20.2.4.12.11.10.10.3.4.4.4.2.2.20.13.5.18.19.7.8.6.6.5.7.9.10.9.4.4.17.8.8.7.7.10.10.27.32.
odstup %14,49,414,38,413,518,520,711,921,213,816,013,814,08,710,412,014,042,522,012,111,49,90,07,36,416,716,915,80,014,317,619,118,719,513,613,017,916,315,114,116,322,024,022,818,921,314,314,348,871,2
% poražených soupeřů67,967,560,080,050,046,253,169,230,826,333,334,442,485,766,760,716,710,010,075,066,772,775,094,494,4---20,055,648,543,857,153,366,766,742,925,050,060,965,270,075,015,853,356,366,766,750,050,010,33,1
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr19.88.29.19.413.014.013.010.6
medián108710136149
modus1042410634
počet závodů49141432450
průměrný odstup od vítěze %37,119,014,014,317,916,011,617,0
průměrné % poražených soupeřů28,458,951,348,351,048,168,951,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
pořadí6.8.8.10.6.10.9.9.11.1.2.1.3.16.16.7.
odstup %8,910,610,611,772,713,713,25,714,80,00,80,00,812,524,513,6
% poražených soupeřů76,269,663,252,6---10,033,327,337,5100,080,0100,060,06,36,325,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr13.04.58.38.07.7
medián162988
modus161681
počet závodů363416
průměrný odstup od vítěze %16,93,733,210,513,4
průměrné % poražených soupeřů12,567,514,465,446,7

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasj 77
14.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí18.14.17.22.16.13.10.3.4.4.4.15.11.22.20.12.11.10.10.20.13.18.19.17.
odstup %14,49,414,318,520,711,921,28,911,09,211,213,816,013,814,012,014,042,522,016,716,90,014,322,0
% poražených soupeřů67,967,560,046,253,169,230,889,585,085,785,726,333,334,442,460,716,710,010,0---20,048,543,815,8
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr17.017.513.97.722.016.313.5
medián1718114221713
modus171310422144
počet závodů14871324
průměrný odstup od vítěze %22,012,018,513,518,512,715,4
průměrné % poražených soupeřů15,828,129,271,346,265,145,9

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
pořadí14.5.18.11.10.10.5.16.7.12.9.6.7.7.
odstup %16,892,641,114,813,415,66,47.121,40,157,727,717,55.889,05.536,4
% poražených soupeřů27,8---15,050,043,850,055,6---53,8---20,028,6------
pořadí20152017201820192020celkem
průměr7.09.09.310.814.09.8
medián79710149
modus76510147
počet závodů2335114
průměrný odstup od vítěze %5.712,734,32.376,035,516,81.346,5
průměrné % poražených soupeřů0,016,236,531,827,824,6

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí31.22.24.16.11.13.13.17.13.14.16.19.18.17.
odstup %17,226,214,80,013,110,311,413,69,022,423,619,919,115,8
% poražených soupeřů38,859,655,853,160,053,855,623,842,913,3---5,35,620,0
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr16.815.012.316.023.031.017.4
medián17131316223116
modus14131316223113
počet závodů52312114
průměrný odstup od vítěze %20,211,311,60,020,517,215,5
průměrné % poražených soupeřů8,833,456,553,157,738,834,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
pořadí10.16.7.11.
odstup %13,47.121,40,16.091,9
% poražených soupeřů43,8---53,8---
pořadí201620182019celkem
průměr11.011.510.011.0
medián1171010
modus117107
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %6.091,93.560,813,43.306,7
průměrné % poražených soupeřů0,026,943,824,4

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
pořadí16.13.13.21.4.
odstup %0,013,99,036,220,7
% poražených soupeřů53,158,642,920,075,0
pořadí201520162018celkem
průměr12.513.016.013.4
medián4131613
modus4131613
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %28,511,50,016,0
průměrné % poražených soupeřů47,550,853,149,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
pořadí11.14.5.18.11.10.10.5.16.7.12.9.6.7.7.
odstup %14,416,892,641,114,813,415,66,47.121,40,157,727,717,55.889,05.536,4
% poražených soupeřů44,427,8---15,050,043,850,055,6---53,8---20,028,6------
pořadí20152017201820192020celkem
průměr7.09.09.310.812.59.9
medián797101110
modus76510117
počet závodů2335215
průměrný odstup od vítěze %5.712,734,32.376,035,515,61.257,7
průměrné % poražených soupeřů0,016,236,531,836,125,9

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí22.31.22.24.16.11.13.13.17.13.14.16.4.19.18.17.
odstup %16,217,226,214,80,013,110,311,413,69,022,423,620,719,919,115,8
% poražených soupeřů57,138,859,655,853,160,053,855,623,842,913,3---75,05,35,620,0
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr14.715.012.316.023.026.516.9
medián16131316222216
modus4131316222213
počet závodů62312216
průměrný odstup od vítěze %20,311,311,60,020,516,715,8
průměrné % poražených soupeřů19,933,456,553,157,748,038,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
pořadí11.14.5.18.11.10.10.5.16.7.12.9.6.7.7.
odstup %14,416,892,641,114,813,415,66,47.121,40,157,727,717,55.889,05.536,4
% poražených soupeřů44,427,8---15,050,043,850,055,6---53,8---20,028,6------
pořadí20152017201820192020celkem
průměr7.09.09.310.812.59.9
medián797101110
modus76510117
počet závodů2335215
průměrný odstup od vítěze %5.712,734,32.376,035,515,61.257,7
průměrné % poražených soupeřů0,016,236,531,836,125,9

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí22.31.22.24.16.11.13.13.17.13.14.16.19.18.17.
odstup %16,217,226,214,80,013,110,311,413,69,022,423,619,919,115,8
% poražených soupeřů57,138,859,655,853,160,053,855,623,842,913,3---5,35,620,0
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr16.815.012.316.023.026.517.7
medián17131316222217
modus14131316222213
počet závodů52312215
průměrný odstup od vítěze %20,211,311,60,020,516,715,5
průměrné % poražených soupeřů8,833,456,553,157,748,036,3