Plachtová Alexandra, 1998

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 1   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
C1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - DNF 0/0/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1W 5. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. 02:11,98 - 02:13,82 - 02:13,828.01/6,462/24/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
C1W 8. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. 01:13,68 - 01:09,17 - 01:09,1717.19/33,1-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
C1W 8. 3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 01:01,544.08/7,1-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
C1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0/0/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
C1W 16.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 06:45,003949.54/7.121,40/0/0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 16. 6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 00:58,8110.10/20,725/7/0
C1W 9. 3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 01:01,593.33/5,740/2/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 16. 6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 00:57,14 - 00:55,38 - 33:56,380.43/0,025/7/0
C1W 7. 3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 01:16,19 - 00:59,89 - 35:21,892.30/0,146/2/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
C1W 4. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 145.40 0 127.10 2 129.1024.60/23,50
K1W 15. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 111.80 2 122.40 2 113.8020.40/21,83
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
C1W 4. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 125.40 6 123.10 4 127.1019.20/17,80
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
C2M 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
- - - - 14:31,9010.20/1,235
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1W 12. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 116.00 4 112.80 2 114.8016.10/16,35
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 13. 5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 10:13,5665.24/11,931/38/0
C1W 11. 3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 12:18,1995.25/14,835/12/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 12. 5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 10:19,4673.06/13,4-
C1W 10. 3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 12:13,8089.90/14,0-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 10. 5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 22:19,11234.25/21,237/6/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - DNS 0/0/0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 3. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 10:24,6050.90/8,949
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 4. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 13:39,1081.40/11,049
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W 1. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 11:33,00 22
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 15:02,906.80/0,814
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 4. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 13:32,9082.10/11,253
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 4. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 10:15,3051.80/9,20
C1W 1. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 11:20,50 0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 3. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml. - - - - 14:59,107.00/0,86
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 23:55,209.70/0,73
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1W 17. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 142.50 4 142.50 8 146.5036.60/33,35
C2X 6. 2/U23ŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
141.00 2 143.10 6 143.0022.70/18,93
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1W 17. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 146.60 0 141.20 2 143.2034.20/31,45
C2X 6. 2/U23ŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
137.90 4 135.10 8 141.9023.80/20,23
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 15. 3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 01:02,677.58/13,837/30/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1W 11. 3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 12:46,94105.57/16,040/36/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 22. 4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 01:00,697.35/13,823/26/0
C1W 16. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 01:05,157.22/12,535/2/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 20. 4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 00:58,997.26/14,029/38/0
C1W 16. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 01:10,5113.88/24,535/2/0
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
K1W 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 14:23,8069.00/8,719
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
C1W 4. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. 221.30 10 4.00 999 231.3099.80/75,90
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
C2M 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
- - - - 14:14,506.40/0,821
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
K1W 12. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. 134.70 2 153.20 8 136.7026.07/23,64
C2X 3. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
181.60 62 4.00 999 243.60105.60/76,50
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
K1W 4. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 14:44,4083.50/10,412
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
C2M 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
- - - - 14:18,0016.20/1,921
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1W 12. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 148.80 6 151.10 8 154.8028.40/22,56
C2X 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
171.30 14 4.00 999 185.3021.20/12,90
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 11. 4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. 00:55,48 - 00:54,44 - 00:54,446.31/13,135/25/0
C1W 12. 3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 01:09,52 - 01:25,38 - 01:25,3831.23/57,733/1/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 13. 4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. 00:56,21 - 00:53,90 - 00:53,905.04/10,331/25/0
C1W 9. 3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 00:00,00 - 01:08,18 - 01:08,1814.78/27,740/1/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 12. 4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 10:11,7765.58/12,033/52/0
C1W 7. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 11:54,5385.65/13,646/1/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 13. 5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. 01:16,01 - 01:15,43 - 01:15,437.74/11,431/34/0
C1W 6. 2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 01:32,93 - 01:33,62 - 01:33,6213.94/17,549/1/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 11. 4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 17:35,60129.30/14,035/19/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 10. 4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 27:14,30487.20/42,537/12/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 10. 4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 22:59,30248.80/22,037/12/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 3. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 16:46,60108.60/12,118
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 4. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 16:35,40101.60/11,418
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1W 2. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 19:27,90106.60/10,01
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 4. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 15:59.40 26
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 4. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 16:00,1086.20/9,926
C1W 3. 1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 19:44,20152.50/14,81
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1W 2.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 59:59.99 0
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 2. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 19:26,9070.30/6,419
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 2. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 19:46,8081.10/7,319
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1W 2. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 22:43,8098.60/7,82
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1W 2. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 21:59,8049.00/3,93
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 13. 6/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. 01:01,30 - 01:24,21 - 01:01,307.50/13,9-
C1W 11.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993541.85/6.091,9-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 20. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 01:03,809.12/16,76/7/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 17. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1999 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:00,477.25/13,69/30/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 8. 3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 16:27,66151.89/18,228/30/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 13. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 02:22,2020.52/16,916
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 13. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 11:07,10103.55/18,4-
C1W 11. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 12:55,15121.20/18,5-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 14. 5/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 19:16,26187.19/19,3-
C1W 11. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 22:37,05219.24/19,3-
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
K1W 5. 3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 15:28,30126.80/15,88
C2M 3. 1/DSŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
1 Litovel
Č.Kruml.
- - - - 15:11,5028.20/3,212
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 13. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,714.54/9,016/19/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. 00:53,14 - 00:54,35 - B 10/13/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 18. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 10:41.26 8/11/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 19. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 01:21,4110.20/14,37/17/0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 7. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 21:49,30195.70/17,610
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 8. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 21:24,60205.80/19,110
C2M 4. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 23:18,20261.40/23,01
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M    PALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 6. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 21:52,00214.10/19,512
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 6. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 21:34,60203.70/18,712
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 5. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 24:01,90333.20/30,11
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M    PALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 5.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 16:43,07120.01/13,610
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 7.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 16:06,00110.91/13,06
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 9.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml. - - - - 21:39,05196.97/17,917
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 9. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 21:35,00169.90/15,112
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 10. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 21:34,60181.20/16,311
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 10. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 22:37,70229.00/20,32
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 21. 7/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 01:09,63 - 01:00,79 - 01:00,7916.16/36,2-
C1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,99 -
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 14. 3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 01:06,61 - 01:09,74 - 01:06,6112.21/22,414/7/0
C1W 7.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993539.88/5.889,00/0/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 16. 3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 01:08,38 - 01:18,56 - 01:08,3813.04/23,610/1/0
C1W 7.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993536.12/5.536,40/0/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 00:00,00 - 02:17,68 - 00:00,00 18/7/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - DNS-A 0/0/0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 10. 1/DSŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
162.60 6 156.30 4 160.3027.90/21,13
K1W 14. 3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 157.50 0 158.70 4 157.5050.30/46,95
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 11. 1/DSŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
164.50 8 157.70 60 172.5038.30/28,5-
K1W 14. 3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 158.20 0 152.00 0 152.0044.00/40,7-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 13. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 11:53,04106.09/17,5-
C1W 10. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. - - - - 13:52,64128.94/18,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 16. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 11:54,94119.82/20,1-
C1W 12. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. - - - - 18:08,09399.47/58,0-
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57
K1W 4. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 14:47,20109.80/14,16
C2M 6. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
- - - - 14:31,0048.00/5,85
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
K1W 4. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 16:03,90135.10/16,38
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1W 4. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:09,9012.00/20,78
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C2M 4. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
- - - - 15:22,6058.00/6,77
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 4. 1/DSPLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
00:00,00 - 00:00,00 - 01:06,005.20/8,67
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 19.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 01:01,26 - 00:58,23 - 00:58,239.68/19,97/7/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 18.  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 00:58,43 - 01:03,88 - 00:58,439.38/19,18/7/0
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 17. 4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 11:54,74129.11/22,09/1/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 17. 5/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. 01:23,64 - 01:23,69 - 01:23,6411.44/15,89/1/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0/0/0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
K1W 8. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 22:39,00252.60/22,87
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 8. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 23:11,20269.30/24,06
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
C1W 4. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 27:17,60249.00/17,90
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1W 4. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 26:44,70190.60/13,50
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
K1W 7. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 21:41,30206.90/18,99
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 7. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml. - - - - 22:50,70240.60/21,39
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
C1W 4. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 26:56,30209.20/14,90
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W 4. 2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 27:53,20202.50/13,80
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 10. 1/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 20:09,10150.90/14,35
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 10. 1/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. - - - - 19:08,20143.80/14,35
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1W 3. 1/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. - - - - 24:26,20175.70/13,61
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1W 4. 1/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. - - - - 23:23,60182.40/14,90
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W    PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - DNF -
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 47. 7/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 1.00 999 184.16 162 346.16249.20/257,01
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 49. 8/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 194.07 306 1.00 999 500.07403.24/416,40
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W 27. 12/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. - - - - 19:58,40393.10/48,80
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 32. 12/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. - - - - 22:57,70572.90/71,20
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1W 55. 8/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. 0.00 0 182.65 14 196.65119.13/153,70
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1W 50. 8/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml. 0.00 0 187.67 14 201.67125.75/165,60
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1W 33. 5/DMPlachtová Alexandra 1998 Č,Kruml, 0.00 999 177.91 108 285.91177.33/163,30
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1W 35. 6/DMPlachtová Alexandra 1998 Č,Kruml, 174.62 164 196.45 66 262.45153.57/141,00
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 13.11.18 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 30.05.17 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 27.05.16 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 26.05.16 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 06.11.15 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 07.07.15 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Plachtová AlexandraSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.04.14 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
143.K1W 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/7 183
21.K1W 4/5 118
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/7 40
17.C2M
Šmoldas Michal
1/1 35
34.K1W 5/5 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/11 42
16.K1W 5/9 151

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 C2X
Šmoldas Michal
2/2 0
144.K1W 2/2 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1W 2/2 10
13.C2X
Šmoldas Michal
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 6/6 238
13.K1W 7/12 248
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 5/11 9
34.C2M
Šmoldas Michal
2/2 42
7.K1W 5/18 190
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/12 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 6/8 87
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 2/2 5
33.C2M
Šmoldas Michal
1/1 12
48.C2M
Paloudová Karolína
4/4 2
11.K1W 5/17 117
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C2M
Šmoldas Michal
1/1 3
41.K1W 1/1 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
18.K1W 7/9 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
28.C2M
Šmoldas Michal
3/3 19
54.C2M
Paloudová Karolína
1/1 2
14.K1W 5/18 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/9 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.K1W 5/6 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 2/2 1
48.K1W 4/4 10

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
pořadí4.4.4.
odstup %23,517,875,9
% poražených soupeřů---------
pořadí20172018celkem
průměr4.04.04.0
medián444
modus444
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %75,920,739,1
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0
počet jízd145
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
20,0%

Kategorie C2X

Plachtová Alexandrasl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
pořadí3.2.
odstup %76,512,9
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,744,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd22
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
pořadí15.12.12.12.47.49.55.50.33.35.
odstup %21,816,323,622,5257,0416,4153,7165,6163,3141,0
% poražených soupeřů17,635,326,735,311,54,016,919,73,05,6
pořadí201420172018celkem
průměr44.812.013.532.0
medián47121233
modus33121212
počet závodů62210
průměrný odstup od vítěze %216,223,019,1138,1
průměrné % poražených soupeřů10,131,026,517,6
počet jízd94417
lepší 1. jízda3
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
6
60,0%
čistých jízd2
22,2%
0
0,0%
0
0,0%
2
11,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí17.17.
odstup %33,331,4
% poražených soupeřů33,333,3
pořadí2017celkem
průměr17.017.0
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %32,332,3
průměrné % poražených soupeřů33,333,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Plachtová Alexandrasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí6.6.
odstup %18,920,2
% poražených soupeřů44,444,4
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,519,5
průměrné % poražených soupeřů44,444,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
pořadí9.11.16.16.
odstup %5,714,812,524,5
% poražených soupeřů27,337,56,36,3
pořadí20172018celkem
průměr16.010.013.0
medián16911
modus16916
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %18,510,314,4
průměrné % poražených soupeřů6,332,419,4

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí16.13.10.15.11.22.20.11.10.10.20.13.18.19.17.
odstup %20,711,921,213,816,013,814,014,042,522,016,716,90,014,322,0
% poražených soupeřů53,169,230,826,333,334,442,416,710,010,0---20,048,543,815,8
pořadí2015201620172018celkem
průměr17.017.514.113.015.0
medián1718111315
modus1713101010
počet závodů147315
průměrný odstup od vítěze %22,012,019,417,917,3
průměrné % poražených soupeřů15,828,124,751,030,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí8.9.11.16.11.11.10.12.
odstup %7,15,714,812,518,519,318,358,0
% poražených soupeřů41,727,337,56,341,233,325,0---
pořadí2015201620172018celkem
průměr11.011.016.09.311.0
medián101116911
modus101116811
počet závodů22138
průměrný odstup od vítěze %38,218,912,59,219,3
průměrné % poražených soupeřů12,537,36,335,526,5

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sl 61
07.06.14
pořadí16.13.10.11.22.13.14.13.16.4.32.
odstup %20,711,921,216,013,818,419,317,520,116,371,2
% poražených soupeřů53,169,230,833,334,467,669,060,054,575,03,1
pořadí20142015201620172018celkem
průměr32.011.013.516.513.014.9
medián321313111313
modus32413111013
počet závodů1322311
průměrný odstup od vítěze %71,218,018,814,917,922,4
průměrné % poražených soupeřů3,163,268,333,951,050,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 151
21.10.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 14
02.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
pořadí9.11.2.16.16.7.2.3.2.2.2.4.4.4.4.4.3.
odstup %5,714,80,712,524,513,610,014,80,03,97,813,517,914,913,814,913,6
% poražených soupeřů27,337,566,76,36,325,0------50,083,375,0---------------33,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr3.54.02.06.910.05.6
medián342394
modus342292
počet závodů2427217
průměrný odstup od vítěze %14,315,05,810,910,311,6
průměrné % poražených soupeřů16,70,079,222,032,424,2

Kategorie C2M

Plachtová Alexandrasl 52
12.05.18
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 55
22.05.16
sj 14
10.04.16
sj 12
09.04.16
sj 163
17.10.15
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí2.2.2.3.4.5.10.6.4.
odstup %1,20,81,93,223,030,120,35,86,7
% poražených soupeřů93,387,588,975,025,020,030,861,578,6
pořadí2015201620172018celkem
průměr6.74.02.02.04.2
medián64224
modus43222
počet závodů33219
průměrný odstup od vítěze %10,918,71,31,210,3
průměrné % poražených soupeřů57,040,088,293,362,3

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí16.13.10.15.11.22.20.2.4.12.11.10.10.3.4.4.4.2.2.20.13.5.18.19.7.8.6.6.5.7.9.10.9.4.4.17.8.8.7.7.10.10.27.32.
odstup %20,711,921,213,816,013,814,08,710,412,014,042,522,012,111,49,90,07,36,416,716,915,80,014,317,619,118,719,513,613,017,916,315,114,116,322,024,022,818,921,314,314,348,871,2
% poražených soupeřů53,169,230,826,333,334,442,485,766,760,716,710,010,075,066,772,775,094,494,4---20,055,648,543,857,153,366,766,742,925,050,060,965,270,075,015,853,356,366,766,750,050,010,33,1
pořadí20142015201620172018celkem
průměr19.88.29.19.413.010.3
medián108710139
modus10424104
počet závodů491414344
průměrný odstup od vítěze %37,119,014,014,317,917,5
průměrné % poražených soupeřů28,458,951,348,351,049,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
pořadí9.11.1.2.1.3.16.16.7.
odstup %5,714,80,00,80,00,812,524,513,6
% poražených soupeřů27,337,5100,080,0100,060,06,36,325,0
pořadí20172018celkem
průměr13.04.57.3
medián1627
modus1611
počet závodů369
průměrný odstup od vítěze %16,93,78,1
průměrné % poražených soupeřů12,567,549,2

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí16.13.10.3.4.4.4.15.11.22.20.12.11.10.10.20.13.18.19.17.
odstup %20,711,921,28,911,09,211,213,816,013,814,012,014,042,522,016,716,90,014,322,0
% poražených soupeřů53,169,230,889,585,085,785,726,333,334,442,460,716,710,010,0---20,048,543,815,8
pořadí2015201620172018celkem
průměr17.017.513.97.712.6
medián171811412
modus17131044
počet závodů148720
průměrný odstup od vítěze %22,012,018,513,515,6
průměrné % poražených soupeřů15,828,129,271,343,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
pořadí5.16.7.12.9.6.7.7.
odstup %6,47.121,40,157,727,717,55.889,05.536,4
% poražených soupeřů55,6---53,8---20,028,6------
pořadí201520172018celkem
průměr7.09.09.38.6
medián7977
modus7657
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %5.712,734,32.376,02.332,0
průměrné % poražených soupeřů0,016,236,519,8

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí16.11.13.13.17.13.14.16.19.18.17.
odstup %0,013,110,311,413,69,022,423,619,919,115,8
% poražených soupeřů53,160,053,855,623,842,913,3---5,35,620,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr16.815.012.316.015.2
medián1713131616
modus1413131613
počet závodů523111
průměrný odstup od vítěze %20,211,311,60,014,4
průměrné % poražených soupeřů8,833,456,553,130,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
pořadí16.7.11.
odstup %7.121,40,16.091,9
% poražených soupeřů---53,8---
pořadí20162018celkem
průměr11.011.511.3
medián11711
modus1177
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %6.091,93.560,84.404,5
průměrné % poražených soupeřů0,026,917,9

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
pořadí16.13.13.21.4.
odstup %0,013,99,036,220,7
% poražených soupeřů53,158,642,920,075,0
pořadí201520162018celkem
průměr12.513.016.013.4
medián4131613
modus4131613
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %28,511,50,016,0
průměrné % poražených soupeřů47,550,853,149,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
pořadí5.16.7.12.9.6.7.7.
odstup %6,47.121,40,157,727,717,55.889,05.536,4
% poražených soupeřů55,6---53,8---20,028,6------
pořadí201520172018celkem
průměr7.09.09.38.6
medián7977
modus7657
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %5.712,734,32.376,02.332,0
průměrné % poražených soupeřů0,016,236,519,8

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí16.11.13.13.17.13.14.16.4.19.18.17.
odstup %0,013,110,311,413,69,022,423,620,719,919,115,8
% poražených soupeřů53,160,053,855,623,842,913,3---75,05,35,620,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr14.715.012.316.014.3
medián1613131614
modus413131613
počet závodů623112
průměrný odstup od vítěze %20,311,311,60,014,9
průměrné % poražených soupeřů19,933,456,553,134,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Plachtová Alexandrasp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
pořadí5.16.7.12.9.6.7.7.
odstup %6,47.121,40,157,727,717,55.889,05.536,4
% poražených soupeřů55,6---53,8---20,028,6------
pořadí201520172018celkem
průměr7.09.09.38.6
medián7977
modus7657
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %5.712,734,32.376,02.332,0
průměrné % poražených soupeřů0,016,236,519,8

Kategorie K1W

Plachtová Alexandrasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
pořadí16.11.13.13.17.13.14.16.19.18.17.
odstup %0,013,110,311,413,69,022,423,619,919,115,8
% poražených soupeřů53,160,053,855,623,842,913,3---5,35,620,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr16.815.012.316.015.2
medián1713131616
modus1413131613
počet závodů523111
průměrný odstup od vítěze %20,211,311,60,014,4
průměrné % poražených soupeřů8,833,456,553,130,3