Plášil Hynek, 2006

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
C1M 18. 4/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. 00:58,01 - 00:51,46 - 00:51,4610.11/24,4-
C2M 10. 1/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:01,54 - 00:48,49 - 00:48,496.21/14,7-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 6. 6/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. 00:54,27 - 01:00,61 - 00:54,274.39/8,8-
C2M 2. 2/ZSŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
00:50,57 - 00:51,75 - 00:50,570.41/0,8-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
C1M    PLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. - - - - DNS 0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
C1M 25. 3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. 01:17,35 - 01:07,56 - 01:07,5616.22/31,614/6/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1M 17. 14/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. 01:08,09 - 01:12,11 - 01:08,0910.97/19,21/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
C1M 46. 5/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. 01:09,33 - 01:09,94 - 01:09,9422.23/46,60/1/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C2M 9.  ČERNÍK Jan
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993544.41/6.377,10/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1M 11. 11/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 05:50,7444.57/14,63/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
C1M 46. 6/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. 01:08,83 - 01:23,93 - 01:23,9336.05/75,30/1/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C2M    ČERNÍK Jan
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 118. 24/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. 136.82 4 128.46 4 132.4639.71/42,822
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 142. 27/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. 193.51 2 144.41 10 154.4158.22/60,514
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
C1M 27. 11/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. - - - - 16:47,00206.94/25,9-
C2M 13. 8/ZSPLÁŠIL Hynek
ČERNÍK Jan
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:06,88216.77/26,8-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
C1M 28. 10/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. - - - - 17:34,69249.81/31,01/0
C2M    PLÁŠIL Hynek
ČERNÍK Jan
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 4. 3/ZSVRBATA Štěpán
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:39,30268.90/29,53
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 11.  PLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. - - - - 18:57,50365.80/47,41
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 9. 2/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub. - - - - 19:16,30347.70/43,03
K1M 11.  PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 18:01,50219.30/25,45
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 108. 26/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. 4.00 999 154.80 4 158.8044.40/38,820
C2M 11. 3/ZSŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
160.70 2 179.90 2 162.7028.00/20,86
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 120. 30/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. 169.11 8 167.28 10 177.1158.45/49,310
C2M 10. 3/ZSŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
181.30 8 172.90 8 180.9036.81/25,57
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
C1M 25. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. 01:42,91 - 02:09,62 - 01:42,9133.23/47,7-
C2M 13. 4/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:26,77 - 01:24,66 - 01:24,6613.90/19,6-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 18. 5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. 01:07,37 - 01:12,56 - 01:07,3714.99/28,6-
C2M 7. 7/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:02,31 - 00:59,84 - 00:59,846.55/12,3-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 9. 9/ZSŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
145.36 12 149.83 56 157.3649.37/45,7-
C1M 35. 14/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. 130.88 104 226.26 114 234.88153.29/187,9-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
C1M 37. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:30,2341.53/85,34/3/0
C2M 18. 3/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:05,5217.22/35,725/1/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
C1M 37. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. 01:35,95 - 01:16,24 - 01:16,2427.73/57,24/1/0
C2M 20. 4/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:30,46 - 01:10,77 - 01:10,7720.83/41,719/0/0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
K1M 102. 30/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 219.28 68 241.10 14 255.10167.64/191,76/0
C1M 30. 11/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 235.84 8 244.93 156 243.84144.15/144,61/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
K1M 102. 32/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 137.40 122 152.52 62 214.52124.46/138,25/0
C1M 31. 12/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 199.41 122 207.21 10 217.21122.74/129,91/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 10. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 01:48,0030.70/39,73
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C1M 23. 2/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 18:33,17234.08/26,65
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
C1M 25. 2/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 19:25,50305.55/35,53
C2M 14. 5/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:26,85281.73/31,83
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 9. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 18:30,50315.40/39,73
K1M 12. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 17:44,50336.20/46,24
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 62. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 01:02,7417.29/38,00/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 62. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 01:21,61 - 01:01,36 - 34:16,368.69/0,40/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 8. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 17:35,70289.30/37,74
C2M 4. 1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 20:25,40338.60/38,22
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 33. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 13:07,86219.13/38,52/0/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 40. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub. - - - - 13:12,92222.65/39,0-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 14.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 19:06,50419.20/57,61
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 7.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 18:55,60331.10/41,25
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 24. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
184.50 62 179.90 10 189.9077.10/68,40
C1M 56. 7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 164.50 2 159.90 4 163.9056.70/52,91
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 25. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
178.80 12 192.78 20 190.8072.20/60,90
C1M 66. 9/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 168.00 2 173.30 4 170.0060.70/55,50
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 29. 5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 01:05,11 - 01:01,38 - 01:01,3818.95/44,7-
C2M 20. 2/ZMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
00:58,35 - 00:56,43 - 00:56,4315.09/36,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M    PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 0.00 999 4.00 999 999.00 -
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 33. 13/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 281.29 64 311.66 18 329.66228.89/227,1-
C2M 10. 3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
228.54 166 266.99 218 394.54253.71/180,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 14. 6/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 07:13,23100.54/30,22
C2M 7. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 06:56,9288.09/26,80
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 13. 6/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 81.02 0 77.40 0 01:17.40 3
C2M 8. 2/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
73.69 0 90.21 0 01:13.69 0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M 11.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 185.50 0 179.20 2 181.2077.80/75,20
K1M 16.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 141.20 4 142.00 0 142.0038.10/36,73
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 13.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 1.00 999 188.00 2 190.0076.20/67,00
K1M 20.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 166.80 2 153.20 4 157.2055.60/54,70
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 85. 40/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 4.00 999 156.32 2 158.3255.39/53,80
C1M 33. 13/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 185.16 2 156.67 0 156.6746.23/41,90
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 4. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 13:45,50242.60/41,60
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 86. 41/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 155.57 6 148.22 6 154.2249.81/47,70
C1M 34. 14/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 154.46 0 155.12 4 154.4645.37/41,60
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 24. 5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 13:43,92204.16/32,925/13/0
C2M 17. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:16,76187.33/30,743/27/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 26. 5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 25:02,57386.50/34,629/11/0
C2M 22. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 25:03,64409.55/37,437/17/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C2M 14. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
237.27 14 194.56 4 198.5665.60/49,30
C1M 37. 15/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 169.32 0 163.03 2 165.0363.72/62,90
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 22. 10/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 00:00,00 - 01:06,43 - 01:06,4328.36/74,50
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C2M 15. 6/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
259.55 112 335.77 12 347.77190.06/120,50
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C2M 11. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
00:51,83 - 00:49,78 - 00:49,7811.88/31,30
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1M 37. 14/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 262.00 56 256.49 2 258.49139.33/116,90
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 6.  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 01:24,6025.20/42,43
C2M 1.  FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 01:18,90 2
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 36. 7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 218.11 4 1.00 999 222.11129.38/139,50
C2M    FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 37. 7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 172.76 58 188.06 154 230.76142.06/160,20
C2M    FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 7. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 19:35,90295.30/33,50
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 7. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 16:43,90264.60/35,80
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 9. 2/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 01:40,10 - 01:39,30 - 01:39,3032.60/48,90
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 10. 3/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 00:00,00 - 03:01,00 - 03:01,0059.20/48,60
C2M 3. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
02:48,90 - 02:51,10 - 02:51,1011.50/7,20
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 5. 1/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
01:34,90 - 01:36,40 - 01:36,4027.20/39,30
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 8. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 21:49,70432.80/49,42
C2M 4. 1/ZMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 23:12,50520.00/59,61
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 9. 1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. - - - - 24:08,90611.70/73,11
C2M 4.  PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:41,70459.20/54,51
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 3.  PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:34,20159.20/13,31
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 29. 2/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 166.70 0 162.20 0 162.2059.10/57,30
C2M    PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 55. 7/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 163.80 6 160.80 2 162.8064.90/66,30
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 28. 2/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 198.60 6 186.50 2 188.5082.10/77,20
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C2M 4. 3/ZMPLÁŠIL Hynek
JIŘÍK Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 16:58,90330.20/47,90
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C2M    PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 57. 10/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 171.60 6 187.10 6 177.6076.30/75,30
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M 16. 5/ZSPLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:57,86223.48/36,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C2M 17. 5/ZSPLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 25:26,08470.55/44,6-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 5.  PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:25,9045.60/45,50
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 5. 1/ZSFENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:53,30507.60/58,60
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 5. 1/ZSFENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:53,30507.60/58,60
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 31. 30/PZMPLAŠIL Hynek 2006 Pardub. 203.50 8 224.40 54 211.5086.70/69,50
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 28. 28/PZMPLAŠIL Hynek 2006 Pardub. 208.90 108 199.50 8 207.5079.30/61,90
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 02.10.18 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 24.06.18 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 10.05.18 updated from RVP
Plašil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Plašil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.15 inserted RVP
0|5390|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
397.K1M 2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 4/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/9 14
39.C2M
Vrbata Štěpán
1/1 3
 C2M
Černík Jan
3/3 0
113.K1M 1/1 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Černík Jan
3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
217.C1M 2/2 2
58.C2M
Šťastný Matěj
2/2 13
379.K1M 4/4 41
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 3/3 10
28.C2M
Šťastný Matěj
2/2 44
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 5/7 17
45.C2M
Šťastný Matěj
3/3 4
50.C2M
Žďárská Laura
1/1 2
121.K1M 5/6 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 5/9 4
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0
443.K1M 4/4 3
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 2/2 54
28.C2M
Šťastný Matěj
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 5/11 31
33.C2M
Šťastný Matěj
5/9 46
61.C2M
Fencl Jáchym
2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Fencl Jáchym
3/3 0
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
C1M464440
C2M-2828
K1M-57-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015
K1M397379443464-
C1M-217202221-
C2M-58127123-
PW----65

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
C1M364044-
C2M66506170
K1M113121--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017
C1M9078
K1M244-
C2M-55

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M504970
C2M353454
K1M-102-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12 17 9 7 34 28 107
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí35.33.
odstup % *)187,9227,1
% poražených soupeřů *)---3,0
pořadí20172018celkem
průměr33.035.034.0
medián333533
modus333533
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)227,1187,9207,5
průměrné % poražených soupeřů *)3,00,01,5
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí9.10.
odstup % *)45,7180,2
% poražených soupeřů *)---10,0
pořadí20172018celkem
průměr10.09.09.5
medián1099
modus1099
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)180,245,7112,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,00,05,0
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí30.31.56.66.13.11.13.33.34.36.37.29.28.
odstup %144,6129,952,955,50,075,267,041,941,6139,5160,257,377,2
% poražených soupeřů3,39,114,17,136,816,714,3------------------
pořadí201620172018celkem
průměr28.533.230.532.1
medián28343031
modus28133013
počet závodů29213
průměrný odstup od vítěze %67,270,4137,380,2
průměrné % poražených soupeřů0,09,96,27,8
počet jízd416424
lepší 1. jízda0
0,0%
4
44,4%
1
50,0%
5
38,5%
čistých jízd2
50,0%
5
31,3%
0
0,0%
7
29,2%

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
pořadí11.10.24.25.8.
odstup %20,825,568,460,90,0
% poražených soupeřů52,457,111,514,322,2
pořadí20172018celkem
průměr19.010.515.6
medián241011
modus8108
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %43,123,235,1
průměrné % poražených soupeřů16,054,831,5
počet jízd6410
lepší 1. jízda2
66,7%
1
50,0%
3
60,0%
čistých jízd2
33,3%
0
0,0%
2
20,0%

Kategorie K1M

Plášil Hyneksl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí118.142.108.120.102.102.16.20.85.86.55.57.
odstup %42,860,538,849,3191,7138,236,754,753,847,766,375,3
% poražených soupeřů18,211,921,915,68,25,634,817,45,65,611,511,1
pořadí2016201720182019celkem
průměr56.051.8108.0130.084.3
medián552010211886
modus5516102118102
počet závodů244212
průměrný odstup od vítěze %70,848,2104,551,771,3
průměrné % poražených soupeřů11,315,912,815,114,0
počet jízd477422
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
16,7%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
0
0,0%
0
0,0%
1
4,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí30.31.37.37.
odstup %144,6129,962,9116,9
% poražených soupeřů3,39,12,72,7
pořadí20172018celkem
průměr37.030.533.8
medián373031
modus373037
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %89,9137,3113,6
průměrné % poražených soupeřů2,76,24,5
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí14.15.
odstup %49,3120,5
% poražených soupeřů7,1---
pořadí2017celkem
průměr14.514.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %84,984,9
průměrné % poražených soupeřů3,63,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí102.102.
odstup %191,7138,2
% poražených soupeřů8,25,6
pořadí2018celkem
průměr102.0102.0
medián102102
modus102102
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %164,9164,9
průměrné % poražených soupeřů6,96,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí33.24.26.
odstup %38,532,934,6
% poražených soupeřů5,920,721,9
pořadí20172018celkem
průměr25.033.027.7
medián243326
modus243324
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %33,838,535,4
průměrné % poražených soupeřů21,35,916,2

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.22.
odstup %30,737,4
% poražených soupeřů23,88,7
pořadí2017celkem
průměr19.519.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %34,134,1
průměrné % poražených soupeřů16,316,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
pořadí23.25.33.
odstup %26,635,538,5
% poražených soupeřů26,720,05,9
pořadí2018celkem
průměr27.027.0
medián2525
modus2323
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %33,633,6
průměrné % poražených soupeřů17,517,5

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí14.16.17.
odstup %31,836,444,6
% poražených soupeřů31,66,35,9
pořadí20162018celkem
průměr16.514.015.7
medián161416
modus161414
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %40,531,837,6
průměrné % poražených soupeřů6,131,614,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 79
22.06.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí28.11.9.10.23.25.9.33.14.4.24.26.6.7.7.8.9.
odstup %31,047,443,039,726,635,539,738,530,241,632,934,642,433,535,849,473,1
% poražených soupeřů10,023,133,330,826,720,046,75,927,825,020,721,958,314,314,341,733,3
pořadí201720182019celkem
průměr11.720.016.014.9
medián8231110
modus7999
počet závodů95317
průměrný odstup od vítěze %41,536,040,539,7
průměrné % poražených soupeřů28,626,022,126,7

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 72
06.06.19
sl 78
16.06.18
sl 39
03.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
pořadí4.14.4.7.17.22.1.4.4.3.4.5.5.5.
odstup %29,531,838,226,830,737,40,059,654,513,347,945,558,658,6
% poražených soupeřů70,031,650,014,323,88,7100,040,040,060,0---20,0------
pořadí2016201720182019celkem
průměr4.88.39.04.07.1
medián54444
modus54444
počet závodů472114
průměrný odstup od vítěze %52,731,835,029,538,0
průměrné % poražených soupeřů5,041,040,870,032,7

Kategorie K1M

Plášil Hyneksj 11
04.04.19
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí11.12.62.8.14.7.
odstup %25,446,238,037,757,641,2
% poražených soupeřů50,042,16,256,331,664,7
pořadí20182019celkem
průměr20.611.019.0
medián121111
modus7117
počet závodů516
průměrný odstup od vítěze %44,125,441,0
průměrné % poražených soupeřů40,250,041,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 79
22.06.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.33.24.26.
odstup %31,038,532,934,6
% poražených soupeřů10,05,920,721,9
pořadí201720182019celkem
průměr25.033.028.027.8
medián24332826
modus24332824
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %33,838,531,034,3
průměrné % poražených soupeřů21,35,910,014,6

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.22.
odstup %30,737,4
% poražených soupeřů23,88,7
pořadí2017celkem
průměr19.519.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %34,134,1
průměrné % poražených soupeřů16,316,3

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí25.46.46.37.37.
odstup %31,646,675,385,357,2
% poražených soupeřů17,213,515,17,712,2
pořadí20182019celkem
průměr37.039.038.2
medián374637
modus374637
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %71,251,259,2
průměrné % poražených soupeřů10,015,313,1

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí18.20.
odstup %35,741,7
% poražených soupeřů10,59,5
pořadí2018celkem
průměr19.019.0
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,738,7
průměrné % poražených soupeřů10,010,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí18.6.25.18.37.29.
odstup %24,48,847,728,657,244,7
% poražených soupeřů32,079,211,129,212,29,7
pořadí201720182019celkem
průměr29.026.712.022.2
medián2925618
modus2918618
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %44,744,516,635,2
průměrné % poražených soupeřů9,717,555,628,9

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí10.2.13.7.20.20.
odstup %14,70,819,612,341,736,5
% poražených soupeřů18,288,929,453,89,55,0
pořadí201720182019celkem
průměr20.013.36.012.0
medián2013210
modus207220
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %36,524,57,820,9
průměrné % poražených soupeřů5,030,953,634,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí25.46.17.46.11.37.37.9.10.
odstup %31,646,619,275,314,685,357,248,948,6
% poražených soupeřů17,213,527,315,152,47,712,211,1---
pořadí201720182019celkem
průměr9.537.029.026.4
medián9372525
modus9374637
počet závodů2259
průměrný odstup od vítěze %48,771,237,447,5
průměrné % poražených soupeřů5,610,025,117,4

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí9.18.20.5.3.
odstup %6.377,135,741,739,37,2
% poražených soupeřů11,110,59,5------
pořadí201720182019celkem
průměr4.019.09.011.0
medián31899
modus31893
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %23,338,76.377,11.300,2
průměrné % poražených soupeřů0,010,011,16,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí25.46.17.46.11.37.37.22.
odstup %31,646,619,275,314,685,357,274,5
% poražených soupeřů17,213,527,315,152,47,712,28,7
pořadí201720182019celkem
průměr22.037.029.030.1
medián22372525
modus22374637
počet závodů1258
průměrný odstup od vítěze %74,571,237,450,5
průměrné % poražených soupeřů8,710,025,119,3

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí9.18.20.11.
odstup %6.377,135,741,731,3
% poražených soupeřů11,110,59,516,7
pořadí201720182019celkem
průměr11.019.09.014.5
medián1118911
modus111899
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %31,338,76.377,11.621,5
průměrné % poražených soupeřů16,710,011,112,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále