Plášil Hynek, 2006

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 19. 2/ZS 15.0722,1
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
8. 5/DM 6.559,7
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 3. 3/ZS 2.555,8
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 2/ZS 2.425,6
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
13. 11/ZS 193.77140,1
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 84. 12/ZS 28.2833,0
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 118. 16/ZS 38.7744,6
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 4. 4/ZS 2.464,5
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 43. 2/ZS 13.5027,0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 2/ZS 0.010,0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
16. 4/DM 6.8313,8
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 3. 3/ZS 10.233,2
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 45. 2/ZS 16.9434,0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/ZS
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
20. 5/DM 10.1720,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 16. 3/ZS 22.8424,4
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 4/ZS 17.1017,8
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
8. 1/ZS 19.2015,2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 11. 3/ZS 82.8016,5
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 6/ZS 23.7024,7
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
7. 1/ZS 15.1011,4
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/ZS 108.9512,3
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 63. 41/ZS 31.1629,8
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
11. 11/ZS 62.0044,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 20. 3/ZS 108.9314,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
11. 1/ZS 128.4217,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 22. 3/ZS 123.7016,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
12. 6/DM 104.0413,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 35. 1/ZS 10.7322,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
16. 5/DM 8.4718,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 39. 3/ZS 14.6231,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
17. 6/DM 16.8735,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 18. 4/ZS 10.1124,4
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
10. 1/ZS 6.2114,7
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 6. 6/ZS 4.398,8
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
2. 2/ZS 0.410,8
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 25. 3/ZS 16.2231,6
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 17. 14/ZS 10.9719,2
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 46. 5/ZS 22.2346,6
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ČERNÍK Jan
9.   3544.416.377,1
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 11. 11/ZS 44.5714,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 46. 6/ZS 36.0575,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ČERNÍK Jan
   
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 118. 24/ZS 39.7142,8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 142. 27/ZS 58.2260,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 27. 11/ZS 206.9425,9
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
ČERNÍK Jan
13. 8/ZS 216.7726,8
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 28. 10/ZS 249.8131,0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
ČERNÍK Jan
   
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VRBATA Štěpán
4. 3/ZS 268.9029,5
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 11.   365.8047,4
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 2/ZS 347.7043,0
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 11.   219.3025,4
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 108. 26/ZM 44.4038,8
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
11. 3/ZS 28.0020,8
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 120. 30/ZM 58.4549,3
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
10. 3/ZS 36.8125,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 25. 1/ZM 33.2347,7
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
13. 4/ZS 13.9019,6
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 18. 5/ZM 14.9928,6
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
7. 7/ZS 6.5512,3
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
9. 9/ZS 49.3745,7
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 35. 14/ZM 153.29187,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 37. 1/ZM 41.5385,3
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
18. 3/ZS 17.2235,7
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 37. 1/ZM 27.7357,2
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
20. 4/ZS 20.8341,7
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 102. 30/ZM 167.64191,7
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 30. 11/ZM 144.15144,6
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 102. 32/ZM 124.46138,2
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 31. 12/ZM 122.74129,9
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 10. 1/ZM 30.7039,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 23. 2/ZM 234.0826,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 25. 2/ZM 305.5535,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
14. 5/ZS 281.7331,8
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 1/ZM 315.4039,7
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 12. 1/ZM 336.2046,2
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 62. 1/ZM 17.2938,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 62. 1/ZM 8.690,4
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZM 289.3037,7
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
4. 1/ZM 338.6038,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 33. 1/ZM 219.1338,5
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 40. 1/ZM 222.6539,0
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 14.   419.2057,6
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   331.1041,2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
24. 3/ZM 77.1068,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 56. 7/ZM 56.7052,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
25. 3/ZM 72.2060,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 66. 9/ZM 60.7055,5
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 29. 5/ZM 18.9544,7
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
20. 2/ZM 15.0936,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom    
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 33. 13/ZM 228.89227,1
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
10. 3/ZM 253.71180,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 14. 6/ZM 100.5430,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
7. 2/ZM 88.0926,8
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 13. 6/ZM
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
8. 2/ZM
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 11.   77.8075,2
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 16.   38.1036,7
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 13.   76.2067,0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 20.   55.6054,7
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 85. 40/ZM 55.3953,8
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 33. 13/ZM 46.2341,9
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 4. 1/ZM 242.6041,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 86. 41/ZM 49.8147,7
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 34. 14/ZM 45.3741,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 24. 5/ZM 204.1632,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
17. 4/ZM 187.3330,7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 26. 5/ZM 386.5034,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
22. 4/ZM 409.5537,4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
14. 6/ZM 65.6049,3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 37. 15/ZM 63.7262,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 22. 10/ZM 28.3674,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
15. 6/ZM 190.06120,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
11. 4/ZM 11.8831,3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 37. 14/ZM 139.33116,9
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   25.2042,4
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
FENCL Jáchym
1.  
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 36. 7/ZM 129.38139,5
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
FENCL Jáchym
   
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 37. 7/ZM 142.06160,2
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
FENCL Jáchym
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 7. 1/ZM 295.3033,5
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 7. 1/ZM 264.6035,8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 9. 2/ZM 32.6048,9
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 10. 3/ZM 59.2048,6
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
3. 1/ZM 11.507,2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
5. 1/ZM 27.2039,3
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 1/ZM 432.8049,4
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
4. 1/ZM 520.0059,6
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 1/ZM 611.7073,1
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
FENCL Jáchym
4.   459.2054,5
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
3.   159.2013,3
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 29. 2/PZ 59.1057,3
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NĚMEC Radek
   
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 55. 7/PZ 64.9066,3
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 28. 2/PZ 82.1077,2
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
4. 3/ZM 330.2047,9
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NĚMEC Radek
   
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 57. 10/PZ 76.3075,3
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
FENCL Jáchym
16. 5/ZS 223.4836,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
FENCL Jáchym
17. 5/ZS 470.5544,6
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
FENCL Jáchym
5.   45.6045,5
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
FENCL Jáchym
5. 1/ZS 507.6058,6
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
FENCL Jáchym
5. 1/ZS 507.6058,6
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 31. 30/PZM 86.7069,5
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 28. 28/PZM 79.3061,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 30.06.20 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 02.10.18 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 24.06.18 updated from RVP
Plášil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 10.05.18 updated from RVP
Plašil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Plašil HynekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.15 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5390|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C2X
Žďárská Laura
3/3 7
209.K1M 5/6 172
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Žďárská Laura
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 4/4 1
20.C2M
Šťastný Matěj
4/4 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/10 29
16.C2M
Šťastný Matěj
5/5 34
18.C2M
Žďárská Laura
3/3 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Šťastný Matěj
5/5 0
 C2M
Žďárská Laura
3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
397.K1M 2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 4/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/9 14
39.C2M
Vrbata Štěpán
1/1 3
 C2M
Černík Jan
3/3 0
113.K1M 1/1 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Černík Jan
3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
217.C1M 2/2 2
58.C2M
Šťastný Matěj
2/2 13
379.K1M 4/4 41
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 3/3 10
28.C2M
Šťastný Matěj
2/2 44
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 5/7 17
45.C2M
Šťastný Matěj
3/3 4
50.C2M
Žďárská Laura
1/1 2
121.K1M 5/6 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 5/9 4
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0
443.K1M 4/4 3
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 2/2 54
28.C2M
Šťastný Matěj
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 5/11 31
33.C2M
Šťastný Matěj
5/9 46
61.C2M
Fencl Jáchym
2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Fencl Jáchym
3/3 0
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1M43464440
C2M20-2828
K1M--57-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C2X41-----
K1M209397379443464-
C1M--217202221-
C2M--58127123-
PW-----65

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1M30364044-
C2M1866506170
K1M-113121--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020182017
C2X18--
K1M146244-
C1M-9078
C2M--55

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C1M55504970
C2M38353454
K1M--102-
Fotky nenalezeny.
0|5390|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C2X
Žďárská Laura
3/3 7
209.K1M 5/6 172
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Žďárská Laura
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 4/4 1
20.C2M
Šťastný Matěj
4/4 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/10 29
16.C2M
Šťastný Matěj
5/5 34
18.C2M
Žďárská Laura
3/3 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Šťastný Matěj
5/5 0
 C2M
Žďárská Laura
3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
397.K1M 2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 4/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/9 14
39.C2M
Vrbata Štěpán
1/1 3
 C2M
Černík Jan
3/3 0
113.K1M 1/1 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Černík Jan
3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
217.C1M 2/2 2
58.C2M
Šťastný Matěj
2/2 13
379.K1M 4/4 41
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 3/3 10
28.C2M
Šťastný Matěj
2/2 44
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 5/7 17
45.C2M
Šťastný Matěj
3/3 4
50.C2M
Žďárská Laura
1/1 2
121.K1M 5/6 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.C1M 5/9 4
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0
443.K1M 4/4 3
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 2/2 54
28.C2M
Šťastný Matěj
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 5/11 31
33.C2M
Šťastný Matěj
5/9 46
61.C2M
Fencl Jáchym
2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Fencl Jáchym
3/3 0
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1M43464440
C2M20-2828
K1M--57-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C2X41-----
K1M209397379443464-
C1M--217202221-
C2M--58127123-
PW-----65

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1M30364044-
C2M1866506170
K1M-113121--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020182017
C2X18--
K1M146244-
C1M-9078
C2M--55

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C1M55504970
C2M38353454
K1M--102-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
18 17 13 7 46 38 139
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody45.631.01144
K1M75.384.01618
C1M32.733.03715
C2M15.314.087
C2X8.78.073
PW28.028.0281
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,044
K1M00,000,000,000,018
C1M00,000,000,000,015
C2M00,000,000,000,07
C2X00,000,000,000,03
PW00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,044
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody841744211315,5
K1M344381338,8
C1M2860222828,6
C2M1426619214,3
C2X63225400,0
PW21165800,0
Celkem841744211315,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí35.33.
odstup % *)187,9227,1
% poražených soupeřů *)---3,0
pořadí20172018celkem
průměr33.035.034.0
medián333533
modus333533
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)227,1187,9207,5
průměrné % poražených soupeřů *)3,00,01,5
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí9.10.
odstup % *)45,7180,2
% poražených soupeřů *)---10,0
pořadí20172018celkem
průměr10.09.09.5
medián1099
modus1099
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)180,245,7112,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,00,05,0
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí30.31.56.66.13.11.13.33.34.36.37.29.28.
odstup %144,6129,952,955,50,075,267,041,941,6139,5160,257,377,2
% poražených soupeřů3,39,114,17,136,816,714,3------------------
pořadí201620172018celkem
průměr28.533.230.532.1
medián28343031
modus28133013
počet závodů29213
průměrný odstup od vítěze %67,270,4137,380,2
průměrné % poražených soupeřů0,09,96,27,8
počet jízd416424
lepší 1. jízda0
0,0%
4
44,4%
1
50,0%
5
38,5%
čistých jízd2
50,0%
5
31,3%
0
0,0%
7
29,2%

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
pořadí11.10.24.25.8.
odstup %20,825,568,460,90,0
% poražených soupeřů52,457,111,514,322,2
pořadí20172018celkem
průměr19.010.515.6
medián241011
modus8108
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %43,123,235,1
průměrné % poražených soupeřů16,054,831,5
počet jízd6410
lepší 1. jízda2
66,7%
1
50,0%
3
60,0%
čistých jízd2
33,3%
0
0,0%
2
20,0%

Kategorie C2X

Plášil Hyneksl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí8.7.11.
odstup %15,211,444,3
% poražených soupeřů36,440,09,1
pořadí2020celkem
průměr8.78.7
medián88
modus77
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %23,623,6
průměrné % poražených soupeřů28,528,5
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Plášil Hyneksl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 95
12.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí84.118.16.28.35.63.118.142.108.120.102.102.16.20.85.86.55.57.
odstup %33,044,624,417,824,729,842,860,538,849,3191,7138,236,754,753,847,766,375,3
% poražených soupeřů39,922,063,458,549,355,118,211,921,915,68,25,634,817,45,65,611,511,1
pořadí20162017201820192020celkem
průměr56.051.8108.0130.057.375.3
medián55201021183584
modus55161021181616
počet závodů2442618
průměrný odstup od vítěze %70,848,2104,551,729,057,2
průměrné % poražených soupeřů11,315,912,815,148,025,3
počet jízd47741234
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
50,0%
5
27,8%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
3
8,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí30.31.37.37.
odstup %144,6129,962,9116,9
% poražených soupeřů3,39,12,72,7
pořadí20172018celkem
průměr37.030.533.8
medián373031
modus373037
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %89,9137,3113,6
průměrné % poražených soupeřů2,76,24,5
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Kategorie C2M

Plášil Hyneksl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí14.15.
odstup %49,3120,5
% poražených soupeřů7,1---
pořadí2017celkem
průměr14.514.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %84,984,9
průměrné % poražených soupeřů3,63,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Plášil Hyneksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí102.102.
odstup %191,7138,2
% poražených soupeřů8,25,6
pořadí2018celkem
průměr102.0102.0
medián102102
modus102102
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %164,9164,9
průměrné % poražených soupeřů6,96,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí3.35.39.33.24.26.
odstup %3,222,631,138,532,934,6
% poražených soupeřů88,217,17,35,920,721,9
pořadí201720182020celkem
průměr25.033.025.726.7
medián24333526
modus243333
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %33,838,519,027,2
průměrné % poražených soupeřů21,35,937,526,9

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí1.16.17.17.22.
odstup %0,018,235,830,737,4
% poražených soupeřů100,021,120,023,88,7
pořadí20172020celkem
průměr19.511.314.6
medián171617
modus17117
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %34,118,024,4
průměrné % poražených soupeřů16,347,034,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
pořadí20.23.25.33.
odstup %14,326,635,538,5
% poražených soupeřů48,626,720,05,9
pořadí20182020celkem
průměr27.020.025.3
medián252023
modus232020
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %33,614,328,7
průměrné % poražených soupeřů17,548,625,3

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 77
14.06.20
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí11.14.16.17.
odstup %17,031,836,444,6
% poražených soupeřů56,531,66,35,9
pořadí201620182020celkem
průměr16.514.011.014.5
medián16141114
modus16141111
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %40,531,817,032,4
průměrné % poražených soupeřů6,131,656,525,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 107
08.08.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí3.11.2.20.22.35.39.28.11.9.10.23.25.9.33.14.4.24.26.6.7.7.8.9.
odstup %3,216,512,314,316,022,631,131,047,443,039,726,635,539,738,530,241,632,934,642,433,535,849,473,1
% poražených soupeřů88,228,693,848,643,217,17,310,023,133,330,826,720,046,75,927,825,020,721,958,314,314,341,733,3
pořadí2017201820192020celkem
průměr11.720.016.018.916.0
medián823112011
modus79929
počet závodů953724
průměrný odstup od vítěze %41,536,040,516,633,0
průměrné % poražených soupeřů28,626,022,146,732,5

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 72
06.06.19
sl 78
16.06.18
sl 39
03.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
pořadí1.11.12.16.17.4.14.4.7.17.22.1.4.4.3.4.5.5.5.
odstup %0,017,013,818,235,829,531,838,226,830,737,40,059,654,513,347,945,558,658,6
% poražených soupeřů100,056,550,021,120,070,031,650,014,323,88,7100,040,040,060,0---20,0------
pořadí20162017201820192020celkem
průměr4.88.39.04.011.48.2
medián5444125
modus544414
počet závodů4721519
průměrný odstup od vítěze %52,731,835,029,516,932,5
průměrné % poražených soupeřů5,041,040,870,049,537,2

Kategorie K1M

Plášil Hyneksj 11
04.04.19
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí11.12.62.8.14.7.
odstup %25,446,238,037,757,641,2
% poražených soupeřů50,042,16,256,331,664,7
pořadí20182019celkem
průměr20.611.019.0
medián121111
modus7117
počet závodů516
průměrný odstup od vítěze %44,125,441,0
průměrné % poražených soupeřů40,250,041,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí3.20.22.35.39.28.33.24.26.
odstup %3,214,316,022,631,131,038,532,934,6
% poražených soupeřů88,248,643,217,17,310,05,920,721,9
pořadí2017201820192020celkem
průměr25.033.028.023.825.6
medián2433282226
modus24332833
počet závodů21159
průměrný odstup od vítěze %33,838,531,017,524,9
průměrné % poražených soupeřů21,35,910,040,929,2

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí1.11.12.16.17.17.22.
odstup %0,017,013,818,235,830,737,4
% poražených soupeřů100,056,550,021,120,023,88,7
pořadí20172020celkem
průměr19.511.413.7
medián171216
modus17117
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %34,116,921,8
průměrné % poražených soupeřů16,349,540,0

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí45.25.46.46.37.37.
odstup %34,031,646,675,385,357,2
% poražených soupeřů15,417,213,515,17,712,2
pořadí201820192020celkem
průměr37.039.045.039.3
medián37464537
modus37464537
počet závodů2316
průměrný odstup od vítěze %71,251,234,055,0
průměrné % poražených soupeřů10,015,315,413,5

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 108
08.08.20
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí20.18.20.
odstup %20,535,741,7
% poražených soupeřů24,010,59,5
pořadí20182020celkem
průměr19.020.019.3
medián182020
modus182020
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %38,720,532,6
průměrné % poražených soupeřů10,024,014,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí19.3.18.6.25.18.37.29.
odstup %22,15,824,48,847,728,657,244,7
% poražených soupeřů21,790,932,079,211,129,212,29,7
pořadí2017201820192020celkem
průměr29.026.712.011.019.4
medián29256318
modus29186318
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %44,744,516,613,929,9
průměrné % poražených soupeřů9,717,555,656,335,8

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí8.2.10.2.13.7.20.20.
odstup %9,75,614,70,819,612,341,736,5
% poražených soupeřů30,092,918,288,929,453,89,55,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr20.013.36.05.010.3
medián2013228
modus207222
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %36,524,57,87,717,6
průměrné % poražených soupeřů5,030,953,661,541,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí43.4.45.25.46.17.46.11.37.37.9.10.
odstup %27,04,534,031,646,619,275,314,685,357,248,948,6
% poražených soupeřů19,283,315,417,213,527,315,152,47,712,211,1---
pořadí2017201820192020celkem
průměr9.537.029.030.727.5
medián937254325
modus93746437
počet závodů225312
průměrný odstup od vítěze %48,771,237,421,841,1
průměrné % poražených soupeřů5,610,025,139,322,9

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí16.2.20.9.18.20.5.3.
odstup %13,80,020,56.377,135,741,739,37,2
% poražených soupeřů40,087,524,011,110,59,5------
pořadí2017201820192020celkem
průměr4.019.09.012.711.6
medián3189169
modus3189220
počet závodů22138
průměrný odstup od vítěze %23,338,76.377,111,5816,9
průměrné % poražených soupeřů0,010,011,150,522,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Plášil Hyneksj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí43.4.45.25.46.17.46.11.37.37.22.
odstup %27,04,534,031,646,619,275,314,685,357,274,5
% poražených soupeřů19,283,315,417,213,527,315,152,47,712,28,7
pořadí2017201820192020celkem
průměr22.037.029.030.730.3
medián2237254337
modus223746437
počet závodů125311
průměrný odstup od vítěze %74,571,237,421,842,7
průměrné % poražených soupeřů8,710,025,139,324,7

Kategorie C2M

Plášil Hyneksj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí16.2.20.9.18.20.11.
odstup %13,80,020,56.377,135,741,731,3
% poražených soupeřů40,087,524,011,110,59,516,7
pořadí2017201820192020celkem
průměr11.019.09.012.713.7
medián111891616
modus11189220
počet závodů12137
průměrný odstup od vítěze %31,338,76.377,111,5931,5
průměrné % poražených soupeřů16,710,011,150,528,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále