Výsledky závodů

Sjezd na Svitavě - krajský přebor
1 SJEZD / počet hodnocených: 48
16.03.2019Kanoe Klub Spoj Brnoviz. závod č. 1    
Sjezd na Svitavě - přebor Brna
2 SJEZD / počet hodnocených: 47
16.03.2019Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno    
Sjezd v Hanušovicích
3 SJEZD / počet hodnocených: 127
23.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Sjezd v Hanušovicích
4 SJEZD / počet hodnocených: 123
23.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace    
Sjezd v Hanušovicích
5 SJEZD / počet hodnocených: 111
24.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace    
Sjezd v Hanušovicích
6 SJEZD / počet hodnocených: 97
24.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Sjezd na Sázavě
7 SJEZD / počet hodnocených: 51
30.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Sázavě
8 SJEZD / počet hodnocených: 44
30.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Sázavě
9 SJEZD / počet hodnocených: 33
31.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Sázavě
10 SJEZD / počet hodnocených: 33
31.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (    
Sjezd na Chrudimce
11 SJEZD / počet hodnocených: 50
04.04.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka    
Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
16 SLALOM / počet hodnocených: 162
06.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
17 SLALOM / počet hodnocených: 195
06.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní sjezd na Lužnici
12 SJEZD / počet hodnocených: 34
06.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Jarní sjezd na Lužnici
13 SJEZD / počet hodnocených: 29
06.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Dolnostudénské sjezdy
20 SJEZD / počet hodnocených: 95
06.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština    
Dolnostudénské sjezdy
21 SJEZD / počet hodnocených: 95
06.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština    
Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
18 SLALOM / počet hodnocených: 148
07.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
19 SLALOM / počet hodnocených: 171
07.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať    
Jarní sjezd na Lužnici
14 SJEZD / počet hodnocených: 28
07.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Jarní sjezd na Lužnici
15 SJEZD / počet hodnocených: 22
07.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě    
Dolnostudénské sjezdy
22 SJEZD / počet hodnocených: 89
07.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet    
Dolnostudénské sjezdy
23 SJEZD / počet hodnocených: 88
07.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština    
1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
24 SLALOM / počet hodnocených: 192
13.04.2019KK OpavaUSD Opava    
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
25 SLALOM / počet hodnocených: 192
14.04.2019KK OpavaUSD Opava    
Sjezd na Chrudimce
26 SJEZD / počet hodnocených: 54
18.04.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka    
1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
27 SJEZD / počet hodnocených: 74
20.04.2019TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
28 SJEZD / počet hodnocených: 73
21.04.2019TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať    
40. ročník Stružnická peřej
38 SLALOM / závod zrušen pro malý zájem a nízký stav vody
27.04.2019SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile
35 SJEZD / počet hodnocených: 156
27.04.2019TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu    
Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
36 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
27.04.2019TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu    
Slalom v Zábřehu
33 SLALOM / počet hodnocených: 144
27.04.2019Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh    
55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů
31 SLALOM / počet hodnocených: 187
27.04.2019Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí    
40. ročník Stružnická peřej
39 SLALOM / závod zrušen pro malý zájem a nízký stav vody
28.04.2019SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
37 SJEZD / počet hodnocených: 146
28.04.2019TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu    
Slalom v Zábřehu
34 SLALOM / počet hodnocených: 141
28.04.2019Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh    
55. ročník Trutnovského slalomu
32 SLALOM / počet hodnocených: 151
28.04.2019Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí    
Sjezd na Chrudimce
40 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
02.05.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
47 SLALOM / počet hodnocených: 143
04.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy    
50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje
45 SLALOM / počet hodnocených: 328
04.05.2019VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.    
Sprint ve Dvoře Králové
41 SPRINT / počet hodnocených: 34
04.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou    
Sprint ve Dvoře Králové
42 SPRINT / počet hodnocených: 34
04.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku v prostoru loděnice    
2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
48 SLALOM / počet hodnocených: 145
05.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy    
50. ročník Slalomu o štít města Tábora
46 SLALOM / počet hodnocených: 277
05.05.2019VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.    
Sjezd ve Dvoře Králové
43 SJEZD / počet hodnocených: 28
05.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)    
Sjezd ve Dvoře Králové
44 SJEZD / počet hodnocených: 27
05.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)    
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
52 SLALOM / počet hodnocených: 148
11.05.2019Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja    
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
51 SJEZD / počet hodnocených: 44
11.05.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s    
Slalom "O pracku krumlovského medvěda"
56 SLALOM / počet hodnocených: 74
11.05.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem    
Slalom na Paraplíčku
49 SLALOM / počet hodnocených: 155
11.05.2019TJ Klub kanoistiky Železný Brodřeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko    
Slalom v Ostravě
54 SLALOM / počet hodnocených: 163
11.05.2019VK Tzunami OstravaOstrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory    
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod
53 SLALOM / počet hodnocených: 143
12.05.2019Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja    
Slalom "O pracku krumlovského medvěda"
57 SLALOM / počet hodnocených: 75
12.05.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.stejně jako závod č.56    
Slalom na Paraplíčku
50 SLALOM / počet hodnocených: 138
12.05.2019TJ Klub kanoistiky Železný Brodřeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko    
Slalom v Ostravě
55 SLALOM / počet hodnocených: 160
12.05.2019VK Tzunami OstravaOstrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory    
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
58 SLALOM / počet hodnocených: 117
15.05.2019UP OlomoucOlomouc - loděnice SKUP    
Sjezd na Chrudimce
59 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
16.05.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
60 SLALOM / počet hodnocených: 244
18.05.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem    
2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
61 SLALOM / počet hodnocených: 237
19.05.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem    
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
62 SPRINT / počet hodnocených: 87
22.05.2019UP OlomoucOlomouc - loděnice SKUP    
Slalom v Sušici
63 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
25.05.2019Klub vodních sportů Sušice z.s.Sušice nádraží u železničního množství
5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
65 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
25.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Boat cross
66 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
25.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Slalom v Sušici
64 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
26.05.2019Klub vodních sportů Sušice z.s.Sušice nádraží - u železničního mostu
6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23
67 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
26.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Slalom v Kroměříži
70 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.06.2019VK Kroměřížřeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
Chystáte se na Slalomy v Kroměříži? Detailní předpověď počasí najdete na serveru yr.no.
Pá 31.05
08:00
Pá 31.05
14:00
So 01.06
08:00
So 01.06
14:00
Ne 02.06
08:00
Ne 02.06
14:00

12°C

20°C

14°C

21°C

16°C

22°C
Poslední aktualizace: 27.05. 04:20, příští aktualizace: 27.05. 06:19. Data poskytuje Norwegian Meteorological Institute and the NRK
XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů
68 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.06.2019KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu
Chystáte se na XXXIV. ročník Křivoklátských slalomů + 3. Český pohár veteránů? Detailní předpověď počasí najdete na serveru yr.no.
Pá 31.05
08:00
Pá 31.05
14:00
So 01.06
08:00
So 01.06
14:00
Ne 02.06
08:00
Ne 02.06
14:00

14°C
0.6 mm/h

19°C

17°C
1.1 mm/h

22°C

18°C

24°C
Poslední aktualizace: 27.05. 04:20, příští aktualizace: 27.05. 06:19. Data poskytuje Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Slalom v Kroměříži
71 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.06.2019VK Kroměřížřeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu
69 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.06.2019KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu
Sjezd na Chrudimce
72 SJEZD / plánovaný závod rozpis
06.06.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
73 SLALOM / plánovaný závod rozpis
08.06.2019UP OlomoucUSD Liptovský Mikuláš - trať Váh
4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
74 SLALOM / plánovaný závod rozpis
09.06.2019UP OlomoucUSD Liptovský Mikuláš - trať Váh
3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
75 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.06.2019KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu
4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
76 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.06.2019KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu
Sjezd na Chrudimce
77 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.06.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd
79 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.06.2019TJ Bohemians Prahařeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
MČR dorostu družstev ve sjezdu na Berounce
78 SJEZD / plánovaný závod rozpis
22.06.2019TJ Bohemians Prahařeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
MČR žáků družstev ve sjezdu na Berounce
80 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.06.2019TJ Bohemians Prahařeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod
81 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.06.2019TJ Bohemians Prahařeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
Slalom ve Vysokém Mýtě
83 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.06.2019SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů
87 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.06.2019Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
Slalom v Dolních Kounicích
85 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.06.2019TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
Sjezd ve Vysokém Mýtě
82 SJEZD / plánovaný závod rozpis
29.06.2019SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
Slalom ve Vysokém Mýtě
84 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2019SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
Slalom ve Strakonicích
88 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2019Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
Slalom v Dolních Kounicích
86 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2019TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
89 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.07.2019TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn
Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
90 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.07.2019TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn
Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů
91 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.07.2019SK VS Č. BudějoviceHorní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné
92 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.07.2019SK VS Č. BudějoviceHorní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
Pardubický slalom na voleji
93 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.07.2019TJ Syntesia Pardubice
Pardubický slalom na voleji
94 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.07.2019TJ Syntesia Pardubice
Slalom v Brně
95 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.07.2019Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd v Třebechovicích
97 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.07.2019SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
98 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.07.2019SK Třebechovice
Slalom v Brně
96 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.07.2019Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd v Třebechovicích
99 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.07.2019SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
100 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.07.2019SK Třebechovice
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja
105 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2019-04.08.2019Univerzitní sportovní klub PrahaUSD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00
Slalom pod Borskou přehradou
101 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2019TJ Loko Plzeň
Slalom ve Veselí n.M.
103 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2019SK Veselí nad Moravou
Slalom pod Borskou přehradou
102 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.08.2019TJ Loko Plzeň
Slalom ve Veselí n.M.
104 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.08.2019SK Veselí nad Moravou
Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů
106 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.08.2019SK VS Karbo Benátky
Slalom O štít města Benáte + 6. Český pohár veteránů
107 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.08.2019SK VS Karbo Benátky
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
108 SLALOM / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens
110 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP
111 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném
112 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
109 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.08.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens
113 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR
114 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně
115 SLALOM / plánovaný závod rozpis
23.08.2019SK VS Č. Budějovice
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR
116 SLALOM / plánovaný závod rozpis
24.08.2019SK VS Č. Budějovice
9. Český pohár ve sprintu na Lipně
118 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.08.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
117 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.08.2019SK VS Č. Budějovice
10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
119 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.08.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
120 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.08.2019KK Brandýs nad Labem
Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
121 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.08.2019KK Brandýs nad Labem
Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
122 SJEZD / plánovaný závod rozpis
01.09.2019KK Brandýs nad Labem
Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
123 SJEZD / plánovaný závod rozpis
01.09.2019KK Brandýs nad Labem
Světový pohár ve slalomu v Troji
125 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.09.2019-08.09.2019Univerzitní sportovní klub Praha
Východočeský vodácký maraton
124 SJEZD / plánovaný závod rozpis
07.09.2019TJ Syntesia Pardubice
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
126 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.09.2019SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
127 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.09.2019SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném
128 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.09.2019SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném
129 SJEZD / plánovaný závod rozpis
15.09.2019SK VS Č. Budějovice
5. Národní kontrolní závod v Troji
130 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2019Univerzitní sportovní klub Praha
6. Národní kontrolní závod v Troji
131 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.09.2019Univerzitní sportovní klub Praha
Hanácký slalom
132 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2019UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
136 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2019SK Třebechovice
Podřipský slalom
134 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Hanácký slalom
133 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2019UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
137 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2019SK Třebechovice
Podřipský slalom
135 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klatovský slalom ve Strakonicích
138 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.10.2019Kanoistický klub Klatovy z.s.
BOBR CUP
140 SJEZD / plánovaný závod rozpis
05.10.2019TJ Vodní Sporty Litovel
Klatovský slalom ve Strakonicích
139 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.10.2019Kanoistický klub Klatovy z.s.
Krumlovský maraton
141 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.10.2019BS Vlašim
Podzimní sjezd na Lužnici
143 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
Podzimní sjezd na Lužnici
142 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě

Statistika počtu hodnocených závodníků podle závodů a kategorií

 sj 1
16.03.19
sj 2
16.03.19
sj 3
23.03.19
sj 4
23.03.19
sj 5
24.03.19
sj 6
24.03.19
sj 7
30.03.19
sj 8
30.03.19
sj 9
31.03.19
sj 10
31.03.19
sj 11
04.04.19
sl 16
06.04.19
sl 17
06.04.19
sj 12
06.04.19
sj 13
06.04.19
sj 20
06.04.19
sj 21
06.04.19
sl 18
07.04.19
sl 19
07.04.19
sj 14
07.04.19
sj 15
07.04.19
sj 22
07.04.19
sj 23
07.04.19
sl 24
13.04.19
sl 25
14.04.19
sj 26
18.04.19
sj 27
20.04.19
sj 28
21.04.19
sj 35
27.04.19
sl 33
27.04.19
sl 31
27.04.19
sj 37
28.04.19
sl 34
28.04.19
sl 32
28.04.19
sl 47
04.05.19
sl 45
04.05.19
sj 41
04.05.19
sj 42
04.05.19
sl 48
05.05.19
sl 46
05.05.19
sj 43
05.05.19
sj 44
05.05.19
sl 52
11.05.19
sj 51
11.05.19
sl 56
11.05.19
sl 49
11.05.19
sl 54
11.05.19
sl 53
12.05.19
sl 57
12.05.19
sl 50
12.05.19
sl 55
12.05.19
sl 58
15.05.19
sl 60
18.05.19
sl 61
19.05.19
sj 62
22.05.19
C1M32222017148544133033331818232732161523241420183218432918354053113946------3951423253817212420585519
C1W778107622------8111157------10868------1514657131410111382011------2110------194617---19351616201915
K1M25256059545126232121218710422214242849616123839898915282755589154577343150333343123252547153784584635746038989630
K1W1313272626201413888313565242330316525235253812134026334026273062------30513231111526293012232924585816
C2M------108761100---23365---1233433369816551265718------815------958------94575763
C2X---------------------------------14------------03---------------------------55---43---313------412------313331013310633---
PWK---------------------------------5---------------4---------------98---------------------------17---------17---------111---------111------5------2
PWC---------------------------------------------------------------------11---------------------------4---------3---------5------------3---------3---------
C2W---------------------------------------------------------------------------5------------------------------------------------------------------------------------2
PW------------------------------------------------------------------------------------18------17------------------------------8------------7---------------------
C2P------------------------------------------------------------------------------------------------------0---------0------------------------------------------------
Celkem484712712311197514433335016719039428983152167343083801921925474731791261821671231481643073434165257282716264831531221548513114611724423787
Oddíl

Typ závodu

Trať