Hansgutová Monika, 2005

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119207
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
    OM
0
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 41. 12/DS 32.0830,4NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 31. 10/DS 28.2826,3NKZ
8
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 37. 15/DS 49.2451,1-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 9. 4/DS 2.915,8ČP/OČ/OM
40/0/75
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 6. 2/DS 4.569,0ČP/OČ/OM
49/0/87
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 8. 6/DS 53.8010,0OČ/OM
0/42
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 8. 6/DS 50.409,3OČ/OM
0/43
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 45. 15/DS 38.1939,2NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 34. 12/DS 27.3327,8NKZ
5
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 28. 10/DS 22.3724,9NKZ
13
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 37. 13/DS 43.0439,2NKZ
4
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 10. 4/DS 8.3411,4ČP/OČ/OM
37/0/42
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 6. 2/DS 5.3310,6ČP/OČ/OM
49/0/48
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 11. 4/DS 18.5017,7OM
16
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 8. 3/DS 9.809,9OM
49
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 11. 5/DS 101.4011,0ČP/OČ/OM
35/0/12
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 11. 5/DS 10.7411,5ČP/OČ/OM
35/0/19
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 13. 6/DS 144.5313,6ČP/OČ/OM
31/0/45
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 13. 6/DS 71.257,5ČP/OČ/OM
31/0/33
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 6. 2/DS 75.9010,0OM
21
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 7. 3/DS 71.409,3OM
22
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 7. 3/DS 76.6010,0OM
26
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 8. 3/DS 78.7010,2OM
26
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 19. 6/DM 23.3022,5OM
5
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 8. 4/DM 10.6011,1OM
45
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 15. 6/DM 19.7018,4OM
16
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 9. 4/DM 14.6014,9OM
42
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 6. 3/DM 4.5411,0-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 21. 13/DM 26.0726,6-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 22. 4/DM 8.1216,8ČP/OČ/OM
23/0/33
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 34. 8/DM 13.9428,4ČP/OČ/OM
8/0/6
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1W sjezd 9. 2/DM 82.2111,9ČP/OČ/OM
43/0/18
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1W sjezd 5. 2/DM 2.614,5
25
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 18. 5/DM 15.8114,8
8
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 22. 7/DM 13.1914,1
87
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 18. 6/DM 18.8317,6
9
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 17. 7/DM 10.2710,6
110
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 43. 13/DM 33.3637,8
12
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 29. 11/DM 13.8112,6
70
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 23. 8/DM 34.7944,9
2
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 15. 5/DM 7.9610,5
72
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 19. 8/DM 49.1155,6
6
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 10. 3/DM 9.8111,6
97
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 20. 5/DM 83.2412,4ČP/OČ/OM
17/0/11
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 23. 7/DM 73.7811,5ČP/OČ/OM
13/0/10
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 1. 1/DM OM
31
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 8. 2/DM 6.8012,4OM
2
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 37. 15/DM 21.7919,6NKZ
3
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 33. 13/DM 21.8120,2NKZ
6
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 5.   89.2016,3OM
7
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 18. 4/DM 6.2112,4ČP/OČ/OM
21/0/27
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 13. 3/DM 6.0612,3ČP/OČ/OM
31/0/39
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 18. 5/DM 39.9237,8OM
4
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 16. 6/DM 22.8822,6OM
10
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
6. 2/DM 31.3523,7OM
6
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 22. 6/DM 233.1717,7ČP/OČ/OM
14/0/7
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 26. 6/DM 252.0119,1ČP/OČ/OM
10/0/6
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 16. 6/DM 25.9022,5OM
13
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 4/DM 7.806,9OM
50
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
    OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 19. 7/DM 30.6027,5OM
11
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 9. 3/DM 11.2010,3OM
54
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
3. 1/DM 11.108,1OM
23
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 12. 4/DM 15.2016,8OM
12
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 8. 2/DM 5.806,9OM
40
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 18. 7/DM 20.6022,9OM
7
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 10. 2/DM 9.6011,4OM
35
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 7. 3/DM 7.6111,4-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2W sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
3. 2/DM 11.8614,7-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
6. 4/DM 125.5586,9-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 43. 16/DM 43.1839,2-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 37. 11/DM 29.1730,8ČP/NKZ
0/17
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 12. 4/DM 655.6176,4ČP/OČ/OM
33/0/6
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 14. 5/DM 9.2416,4ČP/OČ/OM
29/0/12
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 19. 7/DM 24.1025,5OM
7
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 14. 4/DM 13.9015,7OM
27
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
3. 1/DM 13.9011,2OM
8
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 24. 8/DM 102.6097,8OM
2
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 9. 3/DM 11.2011,9OM
43
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
2. 1/DM 7.405,3OM
12
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 34. 7/DM 31.0262,7ČP/OČ/OM
12/0/7
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 28. 4/DM 12.1224,0ČP/OČ/OM
19/0/25
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
4. 2/DM 52.7940,4NKZ
57
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 50. 14/DM 43.1043,5NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
5. 2/DM 171.65131,7NKZ
53
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 41. 11/DM 33.7732,5NKZ
8
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
3. 2/DM 66.6858,9NKZ
62
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 57. 19/DM 85.17103,7NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
4. 3/DM 140.32135,6NKZ
57
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 39. 11/DM 43.3954,4NKZ
9
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 21. 7/DM 112.6415,5OČ/OM
0/22
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
17. 7/DM 200.7226,6OČ/OM
0/1
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 21. 7/DM 131.5818,7OČ/OM
0/22
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2W sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
3. 2/DM 49.715,6OČ/OM
0/1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 16. 3/DM 6.8414,0ČP/OČ/OM
25/0/37
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 22. 8/DM 17.1435,4ČP/OČ/OM
14/0/19
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 18. 6/DM 37.9034,4OM
3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 13. 5/DM 20.4019,2OM
29
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
6. 1/DM 34.4026,2OM
5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 26. 8/ZS 40.7033,9OM
1
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 14. 6/ZS 17.1015,1OM
54
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
6. 2/ZS 14.609,9OM
7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 23. 8/ZS 37.2028,5OM
4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 14. 6/ZS 16.0012,8OM
57
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
3. 2/ZS 7.504,6OM
23
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 49. 16/ZS 54.9257,0NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 41. 11/ZS 39.9840,8NKZ
0
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom     -
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 3. 3/ZS 2.194,7-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2W sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
3. 3/ZS 4.608,5-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 17. 13/ZS 17.2418,6-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
4. 4/ZS 18.2415,5-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 17. 2/ZS 424.3352,9ČP/OČ/OM
25/0/12
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 17. 3/ZS 9.8818,4ČP/OČ/OM
27/0/6
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 4. 4/ZS 3.487,0OČ/OM
0/20
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 29. 3/ZS 9.9020,7ČP/OČ/OM
12/0/27
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
5. 5/ZS 10.7019,3OČ/OM
0/1
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 7. 7/ZS 28.6410,1OČ/OM
0/12
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 34. 3/ZS 25.3751,2ČP/OČ/OM
9/0/22
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
4. 4/ZS 56.5818,6OČ/OM
0/2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 13. 4/ZS 24.4025,3OM
6
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 9. 3/ZS 14.6016,5OM
22
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM OM
8
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 14. 4/ZS 26.5026,8OM
5
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 7. 3/ZS 12.8013,9OM
26
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM OM
8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 18. 5/ZS 156.4221,0-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
5. 3/ZS 118.6712,6-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 17. 4/ZS 138.4818,6OČ/OM
0/23
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
4. 2/ZS 71.918,0OČ/OM
0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 10. 10/ZS 10.8510,7OČ/OM
0/41
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
5. 5/ZS 24.5817,9OČ/OM
0/8
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 8. 8/ZS 12.4812,2OČ/OM
0/41
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
7. 7/ZS 35.8028,2OČ/OM
0/3
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 44.   49.9546,5NKZ
1
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 46. 10/ZS 62.4960,4NKZ
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 15. 6/ZS 28.2024,6OM
5
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 2. 2/ZS 11.4011,5OM
55
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
1. 1/ZS OM
4
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 13. 4/ZS 26.3022,3OM
7
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 3. 3/ZS 6.606,4OM
51
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
3. 1/ZS 18.7013,8OM
3
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 23. 3/ZS 12.5919,8ČP/OČ/OM
14/0/40
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 25. 4/ZS 13.9221,6ČP/OČ/OM
12/0/34
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 5. 2/ZS 3.607,8OM
22
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 12. 5/ZS 15.5031,2OM
0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2W sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
2. 2/ZS 5.7010,4OM
0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 36. 11/ZS 47.0341,5NKZ
5
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 50. 16/ZS 99.2189,8NKZ
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 12. 5/ZS 40.3034,3OM
4
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 8. 5/ZS 18.3016,5OM
19
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
1. 1/ZS OM
8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 12. 4/ZS 19.6015,5OM
5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 6. 2/ZS 4.403,9OM
32
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
1. 1/ZS OM
8
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 12. 3/ZS 19.9015,9OM
6
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 7. 3/ZS 10.8010,0OM
24
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
ŠTÝBNAR Vojtěch
4. 1/ZS 7.204,4OM
4
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 4/ZS 216.6520,9ČP/OČ/OM
12/0/39
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 28. 5/ZS 219.8521,7ČP/OČ/OM
8/0/27
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 18. 14/ZS 26.3623,0OČ/OM
0/13
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 10. 10/ZS 12.9310,5OČ/OM
0/26
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 8. 2/ZS 140.1016,3OM
25
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 3/ZS 171.3017,2OM
25
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
3. 1/ZS 138.4014,6OM
0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
4. 1/ZS 306.0031,3OM
0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 9. 2/ZS 147.6015,0OM
28
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 9. 2/ZS 132.8015,8OM
21
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
5. 1/ZS 200.7022,6OM
0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
6. 1/ZS 275.3028,0OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 3/ZS 167.2020,7OM
18
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 3/ZS 190.6020,5OM
22
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 3/ZS 183.2022,5OM
19
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 16. 3/ZS 215.8022,5OM
19
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 25. 12/ZS 41.9047,0OM
1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 21. 8/ZS 17.3020,3OM
22
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
15. 5/ZS 27.5027,6OM
2
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 23. 11/ZS 40.8044,3OM
3
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 26. 9/ZS 24.4028,0OM
17
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
14. 4/ZS 33.8033,7OM
5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 44. 12/ZS 57.2167,1NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 58. 16/ZS 124.67147,5NKZ
0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 7. 7/ZS 6.9713,8-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
3. 3/ZS 5.849,4-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 22. 16/ZS 28.1934,2-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
4. 4/ZS 54.4947,3-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 33. 5/ZS 36.9574,5ČP/OČ/OM
9/0/24
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 35. 8/ZS 36.3073,4ČP/OČ/OM
6/0/12
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 5. 2/ZS 28.7029,5OM
3
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 4. 2/ZS 13.0014,7OM
6
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 8. 4/ZS 42.6043,5OM
3
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 4. 2/ZS 12.1012,8OM
10
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 22. 15/ZS 34.5835,6OČ/OM
0/7
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
3. 3/ZS 45.5032,1OČ/OM
0/1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 12. 10/ZS 19.9821,7OČ/OM
0/11
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
2. 2/ZS 68.2449,2OČ/OM
0/2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 21. 8/ZS 200.4425,5
21
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
2. 2/ZS 33.043,0
1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 27. 8/ZS 211.6727,0
13
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 46. 11/ZS 67.7265,6NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 52. 13/ZS 168.47163,7NKZ
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 11. 6/ZS 52.3040,7OM
4
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 8. 2/ZS 12.3010,2OM
22
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
2. 1/ZS 0.500,3OM
2
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 12. 6/ZS 91.2062,0OM
2
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 8. 2/ZS 21.1016,5OM
20
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
2. 1/ZS 14.007,4OM
1
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 60. 17/ZS 191.71193,1NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 48. 8/ZS 58.8560,2NKZ
0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 28. 5/ZS 15.1731,1ČP/OČ/OM
8/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 25. 4/ZS 0.110,0ČP/OČ/OM
11/0/2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 13. 5/ZS 28.7026,5OM
8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
10. 3/ZS 50.9039,2OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 18. 6/ZS 13.2011,2OM
13
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
6. 3/ZS 28.9020,7OM
2
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 12. 5/ZS 9.607,8OM
17
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
6. 3/ZS 39.5027,7OM
1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 31. 5/ZS 127.8823,3ČP/OČ/OM
5/0/19
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 33. 6/ZS 146.8826,9-
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 13. 12/ZS 25.7823,4OČ/OM
0/14
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
    OČ/OM
0/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 19. 16/ZS 39.5234,2OČ/OM
0/14
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
3. 3/ZS 190.61111,0OČ/OM
0/1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 3/ZS 186.0020,8OM
12
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 14. 4/ZS 217.6021,1OM
12
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 3/ZS 192.2021,6OM
10
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 16. 4/ZS 252.4024,3OM
11
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 3/ZS 210.6028,5OM
6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 17. 5/ZS 153.0026,7OM
3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 17. 3/ZS 138.9024,6OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 19. 6/ZS 235.4032,2OM
3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 33. 10/ZM 32.6030,8OM
4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
16. 6/ZS 62.9049,0OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 30. 8/ZM 30.8030,1OM
6
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
13. 6/ZS 44.1036,0OM
2
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 19. 3/ZM 10.2725,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 48. 8/ZM 123.87122,0-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 32. 13/ZM 72.1469,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 15. 5/ZM 81.9227,0
4
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 11. 4/ZM
8
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C2M slalom
URBAN Jaroslav
4. 2/ZS 59.7051,6OM
1
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 10. 5/ZM 26.7027,3OM
3
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
URBAN Jaroslav
4. 2/ZS 54.3045,0OM
2
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 9. 4/ZM 26.0025,1OM
5
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 31. 13/ZM 27.8325,4
7
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2X slalom
URBAN Jaroslav
6. 6/ZS 31.9523,0
1
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 32. 14/ZM 27.0225,0
8
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2X slalom
URBAN Jaroslav
6. 6/ZS 34.7225,6
1
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 5. 2/ZM 11.6421,4OM
3
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 6. 3/ZM 15.8724,1OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
URBAN Jaroslav
7. 3/ZS 103.8893,5OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 16. 5/ZM 29.9333,8OM
3
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
URBAN Jaroslav
1. 1/ZS OM
0
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 6. 2/ZM 10.6420,4OM
4
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
URBAN Jaroslav
4. 3/ZS 43.1840,0OM
3
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 8. 3/ZM 33.8754,3OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 17. 5/ZM 40.2644,9OM
3
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
URBAN Jaroslav
1. 1/ZS OM
0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 29. 4/ZM 180.7232,6ČP/OČ/OM
29/10/8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 17. 5/ZM 225.2334,7ČP/OČ/OM
35/23/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 35. 6/ZM 362.9236,7ČP/OČ/OM
27/8/7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 18. 5/ZM 583.0248,8ČP/OČ/OM
35/23/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 23. 9/ZM 138.64133,9OM
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 37. 18/ZM 41.4242,5OM
4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 16. 6/ZM 8.2724,1OM
4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 22. 9/ZM 201.22160,7OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 13. 6/ZM 24.5962,2OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 35. 16/ZM 59.8051,2OM
7
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 7. 4/ZM 12.0026,3OM
2
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
13. 5/ZM 124.90112,1OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
NOVOSADOVÁ Eliška
7. 5/ZM 19.6035,4OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 15. 5/ZM 51.4051,2OM
1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 17. 7/ZM 83.7073,8OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 19. 8/ZM 110.60110,4OM
0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 14. 8/ZM 74.5065,4OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 19. 9/ZM 217.60211,3OM
0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 19. 5/ZM 310.0034,7OM
1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 20. 5/ZM 359.8034,5OM
1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 19. 4/ZM 325.0038,1OM
1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 19. 4/ZM 360.6035,6OM
2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 14.   328.1038,2OM
1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 18.   344.8040,9OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 19. 6/ZM 373.0044,3OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 20.   372.3044,1OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hansgutová MonikaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Hansgutová MonikaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Hansgutová MonikaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 23.09.20 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Hansgutová EliškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Hansgutová EliškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5644|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.K1W 4/6 30
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 1/1 16
 C2X
Střílková Jana
1/1 0
39.K1W 2/2 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1W 7/8 272
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/14 298

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 2/2 9
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1W 4/4 25
26.K1W 5/6 436
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 3/3 25
9.C2X
Štýbnar Vojtěch
1/1 6
9.K1W 3/3 97
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 8/9 170
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 5/10 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 1/1 2
8.K1W 5/11 148

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C2X
Štýbnar Vojtěch
4/4 229
34.K1W 4/5 34
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1W 5/7 50
4.C2X
Štýbnar Vojtěch
5/5 48
9.K1W 5/7 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 6/6 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novosadová Eliška
1/1 0
 C2W
Novosadová Eliška
1/1 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Novosadová Eliška
1/1 1
1.C2W
Novosadová Eliška
1/1 1
9.K1W 5/8 125

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 4/6 6
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 5/9 29
2.C2X
Štýbnar Vojtěch
5/9 54
10.C2X
Mráka Jan
2/2 16
7.K1W 5/13 258
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1W 6/8 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novosadová Eliška
2/2 0
 C2W
Novosadová Eliška
1/1 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
22.C2M
Novosadová Eliška
5/6 3
 C2W
Novosadová Eliška
2/2 0
21.K1W 5/20 168

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Štýbnar Vojtěch
4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1W 5/6 15
15.C2X
Štýbnar Vojtěch
5/11 13
20.K1W 5/13 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1W 5/5 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C2W
Novosadová Eliška
1/1 1
40.K1W 5/7 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/13 79

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C2X
Urban Jaroslav
2/2 2
127.K1W 3/3 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
30.C2M
Urban Jaroslav
4/4 6
45.C2M
Střílková Jana
2/2 2
 C2M
Novosadová Eliška
1/1 0
 C2X
Urban Jaroslav
2/2 0
55.K1W 5/13 26
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1W 2/2 70
39.K1W 2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 2/2 46
37.K1W 3/3 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Novosadová Eliška
1/1 0
43.K1W 5/14 26

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W43

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1W131817223439
C1W-----23

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1W3142344257
C2X--3--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017
C1W40---
K1W26187161127
C2X-836634

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1W601754544037
C2M--5881--
C2W--576-
C1W-----20

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1W292124252838
C2X2594101530
K1W399972055
C2M-----51

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
K1W689212343
C1W-16-32-27
C2M--1922-48
C2W--14--
Fotky nenalezeny.
0|5644|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.K1W 4/6 30
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 1/1 16
 C2X
Střílková Jana
1/1 0
39.K1W 2/2 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1W 7/8 272
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 5/14 298

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 2/2 9
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1W 4/4 25
26.K1W 5/6 436
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 3/3 25
9.C2X
Štýbnar Vojtěch
1/1 6
9.K1W 3/3 97
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 8/9 170
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 5/10 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 1/1 2
8.K1W 5/11 148

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C2X
Štýbnar Vojtěch
4/4 229
34.K1W 4/5 34
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1W 5/7 50
4.C2X
Štýbnar Vojtěch
5/5 48
9.K1W 5/7 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 6/6 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novosadová Eliška
1/1 0
 C2W
Novosadová Eliška
1/1 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Novosadová Eliška
1/1 1
1.C2W
Novosadová Eliška
1/1 1
9.K1W 5/8 125

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 4/6 6
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 5/9 29
2.C2X
Štýbnar Vojtěch
5/9 54
10.C2X
Mráka Jan
2/2 16
7.K1W 5/13 258
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1W 6/8 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novosadová Eliška
2/2 0
 C2W
Novosadová Eliška
1/1 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
22.C2M
Novosadová Eliška
5/6 3
 C2W
Novosadová Eliška
2/2 0
21.K1W 5/20 168

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Štýbnar Vojtěch
4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1W 5/6 15
15.C2X
Štýbnar Vojtěch
5/11 13
20.K1W 5/13 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1W 5/5 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C2W
Novosadová Eliška
1/1 1
40.K1W 5/7 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/13 79

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C2X
Urban Jaroslav
2/2 2
127.K1W 3/3 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
30.C2M
Urban Jaroslav
4/4 6
45.C2M
Střílková Jana
2/2 2
 C2M
Novosadová Eliška
1/1 0
 C2X
Urban Jaroslav
2/2 0
55.K1W 5/13 26
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1W 2/2 70
39.K1W 2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 2/2 46
37.K1W 3/3 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Novosadová Eliška
1/1 0
43.K1W 5/14 26

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W43

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1W131817223439
C1W-----23

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1W3142344257
C2X--3--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017
C1W40---
K1W26187161127
C2X-836634

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1W601754544037
C2M--5881--
C2W--576-
C1W-----20

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1W292124252838
C2X2594101530
K1W399972055
C2M-----51

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
K1W689212343
C1W-16-32-27
C2M--1922-48
C2W--14--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
91 32 44 91 7 16 281
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár37.037.0371
K1W37.037.0371
NKZ38.041.04128
K1W43.644.04124
C2X4.04.044
veřejné závody12.612.06128
K1W15.113.0859
C1W16.818.01232
C2X4.33.0130
C2M8.77.047
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1W00,000,000,000,01
NKZ00,000,013,613,628
K1W00,000,000,000,024
C2X00,000,0125,0125,04
veřejné závody75,553,975,51914,8128
K1W00,011,711,723,459
C1W00,000,000,000,032
C2X723,3413,3620,01756,730
C2M00,000,000,000,07
Celkem74,553,285,12012,7157
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2623100,0
K1W2623100,0
NKZ5518603435,5
K1W4814443036,3
C2X74165900,0
veřejné závody2512388104919,5
K1W11786073025,6
C1W6453481320,3
C2X5683215610,7
C2M141621200,0
Celkem3084310145216,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2X

Hansgutová Monikasl 130
12.09.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí6.4.4.
odstup % *)86,915,547,3
% poražených soupeřů *)16,770,0---
pořadí201820192020celkem
průměr4.04.06.04.7
medián4464
modus4464
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)47,315,586,949,9
průměrné % poražených soupeřů *)0,070,016,728,9
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí37.21.43.17.22.48.32.
odstup % *)51,126,639,218,634,2122,069,2
% poražených soupeřů *)10,054,516,068,063,29,634,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr40.022.017.043.021.037.031.4
medián32221743213732
modus32221743213717
počet závodů2111117
průměrný odstup od vítěze % *)95,634,218,639,226,651,151,6
průměrné % poražených soupeřů *)21,863,268,016,054,510,036,5
počet jízd42222214
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C2X

Hansgutová Monikasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí4.5.3.4.
odstup %40,4131,758,9135,6
% poražených soupeřů25,0---------
pořadí2020celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %91,791,7
průměrné % poražených soupeřů6,36,3
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí41.31.45.34.28.37.37.33.37.50.41.57.39.49.41.44.46.36.50.44.58.46.52.60.48.
odstup %30,426,339,227,824,939,219,620,230,843,532,5103,754,457,040,846,560,441,589,867,1147,565,6163,7193,160,2
% poražených soupeřů20,040,018,538,946,028,021,728,932,121,037,59,739,715,831,021,818,238,614,024,65,019,610,51,724,2
pořadí20182019202020212022celkem
průměr51.344.344.835.036.043.4
medián484441333444
modus443637332837
počet závodů6652625
průměrný odstup od vítěze %116,256,053,019,931,361,0
průměrné % poražených soupeřů14,323,228,025,331,924,3
počet jízd12121041250
lepší 1. jízda3
50,0%
4
66,7%
1
20,0%
1
50,0%
4
66,7%
13
52,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
1
8,3%
3
6,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
pořadí18.18.23.19.
odstup %14,817,644,955,6
% poražených soupeřů37,039,312,030,8
pořadí2021celkem
průměr19.519.5
medián1818
modus1818
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %33,233,2
průměrné % poražených soupeřů29,829,8
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%

Kategorie C2X

Hansgutová Monikasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 31
21.04.18
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí5.7.3.2.3.6.6.
odstup %17,928,232,149,2111,023,025,6
% poražených soupeřů66,745,5---50,0---------
pořadí201720182019celkem
průměr6.02.76.04.6
medián6355
modus6353
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %24,364,123,041,0
průměrné % poražených soupeřů0,016,756,123,2
počet jízd45312
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
28,6%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí22.17.43.29.15.10.10.8.18.10.22.12.13.19.11.31.32.
odstup %14,110,637,812,610,511,610,712,223,010,535,621,723,434,20,025,425,0
% poražených soupeřů74,180,522,248,183,389,482,786,567,382,448,873,872,760,944,426,827,9
pořadí2017201820192021celkem
průměr24.716.511.522.718.9
medián3113101717
modus1112101010
počet závodů344617
průměrný odstup od vítěze %16,828,714,116,218,8
průměrné % poražených soupeřů33,064,179,766,363,0
počet jízd6881234
lepší 1. jízda1
33,3%
2
50,0%
1
25,0%
3
50,0%
7
41,2%
čistých jízd4
66,7%
0
0,0%
1
12,5%
3
25,0%
8
23,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí11.19.15.18.16.19.12.18.19.24.18.26.23.13.14.15.13.12.12.12.25.23.5.8.11.12.23.22.
odstup %17,722,518,437,822,527,516,822,925,597,834,433,928,525,326,824,622,334,315,515,947,044,329,543,540,762,0133,9160,7
% poražených soupeřů58,318,239,119,046,440,054,232,030,811,519,07,418,529,427,822,233,326,726,731,34,015,433,322,233,321,44,34,5
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr22.514.015.618.017.311.016.4
medián22111318181115
modus2251218151112
počet závodů26973128
průměrný odstup od vítěze %147,344,525,235,326,317,740,4
průměrné % poražených soupeřů4,421,624,833,425,458,326,1
počet jízd41218146256
lepší 1. jízda1
50,0%
1
16,7%
3
33,3%
3
42,9%
0
0,0%
1
100,0%
9
32,1%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
5
27,8%
3
21,4%
2
33,3%
0
0,0%
12
21,4%

Kategorie C2M

Hansgutová Monikasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
pořadí16.13.4.4.7.4.13.
odstup %49,036,051,645,093,540,0112,1
% poražených soupeřů6,325,025,040,014,357,1---
pořadí2017celkem
průměr8.78.7
medián77
modus44
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %61,061,0
průměrné % poražených soupeřů24,024,0
počet jízd1414
lepší 1. jízda3
42,9%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Hansgutová Monikasl 75
08.06.21
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 31
21.04.18
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
pořadí6.3.3.2.6.6.3.1.1.5.7.1.3.1.1.4.15.14.3.2.2.2.10.6.6.3.1.1.
odstup %23,78,111,25,326,29,94,60,00,017,928,20,013,80,00,04,427,633,732,149,20,37,439,220,727,7111,00,00,0
% poražených soupeřů28,680,033,366,716,761,585,7100,0100,066,745,5100,060,0100,0100,066,722,231,6---50,075,066,710,037,528,6---100,0100,0
pořadí20172018201920202021celkem
průměr1.06.33.03.56.04.2
medián133363
modus121361
počet závodů210114128
průměrný odstup od vítěze %0,034,97,212,723,717,9
průměrné % poražených soupeřů100,032,280,649,228,658,3
počet jízd418218152
lepší 1. jízda1
50,0%
1
10,0%
4
36,4%
1
25,0%
1
100,0%
8
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
5
23,8%
0
0,0%
0
0,0%
5
9,6%

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí8.8.9.16.10.9.8.10.14.9.13.14.14.9.7.10.8.2.3.8.6.7.18.10.21.26.4.4.22.12.8.8.13.18.12.13.19.33.30.10.9.16.17.37.35.15.17.19.14.19.
odstup %9,911,114,922,66,910,36,911,415,711,919,215,112,816,513,910,712,211,56,416,53,910,023,010,520,328,014,712,835,621,710,216,526,511,27,823,434,230,830,127,325,133,844,942,551,251,273,8110,465,4211,3
% poražených soupeřů80,075,974,244,478,080,577,471,062,976,564,773,572,968,073,982,786,596,893,569,682,178,667,382,454,543,266,776,948,873,877,475,945,552,867,672,760,913,521,625,038,525,020,018,224,426,311,118,213,3---
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr20.813.88.910.411.08.013.6
medián17138109812
modus17479888
počet závodů13131373150
průměrný odstup od vítěze %61,420,212,611,716,29,927,3
průměrné % poražených soupeřů19,662,879,173,064,880,057,7
počet jízd252626146299
lepší 1. jízda3
23,1%
7
53,8%
5
38,5%
3
42,9%
1
33,3%
0
0,0%
19
38,0%
čistých jízd3
12,0%
7
26,9%
6
23,1%
5
35,7%
1
16,7%
1
50,0%
23
23,2%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.18.
odstup %34,748,8
% poražených soupeřů11,15,6
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,841,8
průměrné % poražených soupeřů8,48,4

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí8.8.11.13.13.9.20.23.26.12.16.22.17.24.28.28.31.29.35.
odstup %10,09,311,013,67,511,912,411,519,176,414,035,452,920,921,731,123,332,636,7
% poražených soupeřů83,383,716,753,852,011,158,748,832,4---62,547,5---41,030,815,623,131,726,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr32.029.523.016.719.510.619.6
medián29282416201120
modus29281712988
počet závodů22334519
průměrný odstup od vítěze %34,627,231,841,913,710,323,8
průměrné % poražených soupeřů28,919,423,936,737,857,937,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí8.8.11.13.13.20.26.12.21.21.27.28.31.
odstup %10,09,311,013,67,512,419,176,415,525,527,031,123,3
% poražených soupeřů83,383,716,753,852,058,732,4---62,350,038,115,623,1
pořadí2018202020212022celkem
průměr26.816.523.010.618.4
medián2712201120
modus21122088
počet závodů422513
průměrný odstup od vítěze %26,746,015,810,321,7
průměrné % poražených soupeřů31,731,245,657,943,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.18.
odstup %34,748,8
% poražených soupeřů11,15,6
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,841,8
průměrné % poražených soupeřů8,48,4

Kategorie C2W

Hansgutová Monikasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
pořadí3.4.2.
odstup %5,68,03,0
% poražených soupeřů33,325,075,0
pořadí201820192020celkem
průměr2.04.03.03.0
medián2433
modus2432
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %3,08,05,65,5
průměrné % poražených soupeřů75,025,033,344,4

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí11.13.13.9.20.23.26.12.21.21.16.22.17.17.24.28.21.27.28.31.15.29.35.
odstup %11,013,67,511,912,411,519,176,415,518,714,035,452,918,620,921,725,527,031,123,327,032,636,7
% poražených soupeřů16,753,852,011,158,748,832,4---62,362,362,547,5---57,941,030,850,038,115,623,122,231,726,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr26.326.821.518.419.512.320.8
medián29271721201321
modus1521172191321
počet závodů34454323
průměrný odstup od vítěze %32,126,728,532,013,710,724,5
průměrné % poražených soupeřů26,731,732,446,937,840,836,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.18.
odstup %34,748,8
% poražených soupeřů11,15,6
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,841,8
průměrné % poražených soupeřů8,48,4

Kategorie C2M

Hansgutová Monikasj 77
14.06.20
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
pořadí17.3.4.5.6.
odstup %26,614,631,322,628,0
% poražených soupeřů30,4------------
pořadí20192020celkem
průměr4.517.07.0
medián4175
modus3173
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %24,126,624,6
průměrné % poražených soupeřů0,030,46,1

Kategorie C2W

Hansgutová Monikasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí3.4.
odstup %5,68,0
% poražených soupeřů33,325,0
pořadí20192020celkem
průměr4.03.03.5
medián433
modus433
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %8,05,66,8
průměrné % poražených soupeřů25,033,329,2

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí8.8.11.13.13.6.7.7.8.9.20.23.5.26.12.21.21.16.22.17.17.24.28.8.10.9.9.10.15.15.16.28.31.14.13.16.15.17.15.17.19.29.35.19.20.19.19.14.18.19.20.
odstup %10,09,311,013,67,510,09,310,010,211,912,411,516,319,176,415,518,714,035,452,918,620,921,716,317,215,815,020,720,522,522,531,123,321,120,824,321,626,728,524,632,232,636,734,734,535,638,138,240,944,344,1
% poražených soupeřů83,383,716,753,852,075,072,773,970,811,158,748,866,732,4---62,362,362,547,5---57,941,030,868,262,563,665,252,644,044,042,315,623,150,050,046,444,015,830,023,814,331,726,118,217,418,218,218,810,55,35,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr21.218.514.818.416.69.016.3
medián1916152120816
modus19159215819
počet závodů10101255951
průměrný odstup od vítěze %38,025,422,132,014,210,123,9
průměrné % poražených soupeřů16,931,347,746,943,564,741,0

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí9.6.10.6.11.22.34.18.13.14.28.17.29.34.23.25.33.35.25.
odstup %5,89,011,410,611,516,828,412,412,316,424,018,420,751,219,821,674,573,40,0
% poražených soupeřů79,587,278,087,850,050,021,452,866,731,644,942,946,236,537,135,18,68,125,0
pořadí20182019202020212022celkem
průměr31.025.621.021.88.420.6
medián33251418922
modus2517141366
počet závodů3524519
průměrný odstup od vítěze %49,326,420,217,59,623,1
průměrné % poražených soupeřů13,939,638,347,776,546,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2W

Hansgutová Monikasj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí3.3.3.
odstup %14,78,59,4
% poražených soupeřů33,3---33,3
pořadí201820192020celkem
průměr3.03.03.03.0
medián3333
modus3333
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %9,48,514,710,8
průměrné % poražených soupeřů33,30,033,322,2

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí9.6.10.6.6.7.14.3.23.7.35.25.19.
odstup %5,89,011,410,611,011,416,44,719,813,873,40,025,5
% poražených soupeřů79,587,278,087,885,378,631,693,837,180,68,125,030,8
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr19.022.313.010.56.07.813.1
medián192537669
modus19737666
počet závodů13221413
průměrný odstup od vítěze %25,529,112,313,911,09,216,4
průměrné % poražených soupeřů30,837,965,555,185,383,161,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Hansgutová Monikasj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí5.4.
odstup %19,318,6
% poražených soupeřů55,657,1
pořadí2019celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,918,9
průměrné % poražených soupeřů56,456,4

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí9.6.11.22.34.5.18.13.14.34.28.17.29.4.34.7.23.25.33.35.25.
odstup %5,89,011,516,828,44,512,412,316,462,724,018,420,77,051,210,119,821,674,573,40,0
% poražených soupeřů79,587,250,050,021,469,252,866,731,632,744,942,946,282,436,564,737,135,18,68,125,0
pořadí20182019202020212022celkem
průměr31.019.925.318.48.720.3
medián33232818922
modus254145634
počet závodů3735321
průměrný odstup od vítěze %49,321,334,414,98,723,8
průměrné % poražených soupeřů13,949,336,452,072,246,3

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí9.6.7.
odstup %5,89,010,1
% poražených soupeřů79,587,264,7
pořadí20192022celkem
průměr7.07.57.3
medián767
modus766
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %10,17,48,3
průměrné % poražených soupeřů64,783,477,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
pořadí12.6.8.13.
odstup %31,224,154,362,2
% poražených soupeřů21,437,5---14,3
pořadí20172019celkem
průměr9.012.09.8
medián8128
modus6126
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %46,931,242,9
průměrné % poražených soupeřů17,321,418,3

Kategorie C2M

Hansgutová Monikasj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 58
17.05.17
pořadí5.4.7.
odstup %19,318,635,4
% poražených soupeřů55,657,114,3
pořadí20172019celkem
průměr7.04.55.3
medián745
modus744
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %35,418,924,4
průměrné % poražených soupeřů14,356,442,3

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí9.6.11.22.34.18.13.14.34.28.17.29.4.34.7.23.25.5.33.35.25.5.6.16.7.
odstup %5,89,011,516,828,412,412,316,462,724,018,420,77,051,210,119,821,67,874,573,40,021,420,424,126,3
% poražených soupeřů79,587,250,050,021,452,866,731,632,744,942,946,282,436,564,737,135,173,38,68,125,042,950,042,340,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr8.531.018.025.321.88.718.4
medián633172818917
modus52541413634
počet závodů43834325
průměrný odstup od vítěze %23,149,319,634,417,58,723,8
průměrné % poražených soupeřů43,813,952,336,447,772,246,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále