Hansgutová Monika, 2005

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 5. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 00:49,90 - 00:50,30 - 00:49,903.60/7,822
C1W 12. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 01:05,20 - 01:06,40 - 01:05,2015.50/31,20
C2W 2. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:00,70 - 01:01,60 - 01:00,705.70/10,40
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 36. 11/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 156.22 4 280.70 4 160.2247.03/41,55
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 50. 16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 147.74 62 168.19 54 209.7499.21/89,80
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1W 12. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 159.40 2 157.90 0 157.9040.30/34,34
K1W 8. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 129.00 0 130.70 0 129.0018.30/16,519
C2X 1. 1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
159.10 0 155.40 2 157.40 8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
C1W 12. 4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 147.80 0 144.10 2 146.1019.60/15,55
K1W 6. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 115.90 0 115.30 4 115.904.40/3,932
C2X 1. 1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
162.90 0 145.90 2 147.90 8
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
C1W 12. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 143.20 2 150.60 10 145.2019.90/15,96
K1W 7. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 123.80 4 114.60 4 118.6010.80/10,024
C2X 4. 1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
174.00 8 167.20 4 171.207.20/4,44
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 24. 4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 20:51,52216.65/20,912/0/39
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 28. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 20:35,25219.85/21,78/0/27
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
K1W 18. 14/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 138.25 8 136.93 4 140.9326.36/23,00/13
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
K1W 10. 10/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 135.74 8 132.06 4 136.0612.93/10,50/26
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1W 8. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 16:38,60140.10/16,325
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 19:24,60171.30/17,225
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
C2M 3. 1/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
- - - - 18:06,40138.40/14,60
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 4. 1/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
- - - - 21:25,20306.00/31,30
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1W 9. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 18:49,10147.60/15,028
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1W 9. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 16:15,20132.80/15,821
C2M 5. 1/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
- - - - 18:08,80200.70/22,60
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
C2M 6. 1/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
- - - - 21:00,00275.30/28,00
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 16:14,90167.20/20,718
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 15. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 18:41,90190.60/20,522
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 15. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 16:35,90183.20/22,519
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 16. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 19:35,90215.80/22,519
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1W 25. 12/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 136.30 4 127.10 4 131.1041.90/47,01
K1W 21. 8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 102.40 0 106.20 0 102.4017.30/20,322
C2X 15. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
128.80 6 125.00 2 127.0027.50/27,62
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1W 23. 11/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 139.30 0 129.00 4 133.0040.80/44,33
K1W 26. 9/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 107.50 4 112.60 0 111.5024.40/28,017
C2X 14. 4/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
134.90 2 130.10 4 134.1033.80/33,75
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1W 44. 12/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 143.24 16 132.51 10 142.5157.21/67,10
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1W 58. 16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 151.20 58 118.82 160 209.20124.67/147,50
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 7. 7/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 00:57,30 - 00:58,35 - 00:57,306.97/13,8-
C2W 3. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:09,90 - 01:08,24 - 01:08,245.84/9,4-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 22. 16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 104.51 6 123.60 6 110.5128.19/34,2-
C2X 4. 4/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
159.73 10 150.19 60 169.7354.49/47,3-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1W 33. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:26,5736.95/74,59/0/24
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1W 35. 8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc 01:14,07 - 01:25,78 - 01:25,7836.30/73,46/0/12
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C1W 5. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 124.00 2 124.30 2 126.0028.70/29,53
K1W 4. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 101.30 0 102.60 0 101.3013.00/14,76
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C1W 8. 4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 154.60 0 138.60 2 140.6042.60/43,53
K1W 4. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 109.00 8 106.60 0 106.6012.10/12,810
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
K1W 22. 15/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 125.67 6 126.03 12 131.6734.58/35,60/7
C2X 3. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
236.65 68 173.06 14 187.0645.50/32,10/1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
K1W 12. 10/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 108.21 4 128.20 6 112.2119.98/21,70/11
C2X 2. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
202.64 114 180.92 26 206.9268.24/49,20/2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 21. 8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 16:26,49200.44/25,521
C2W 2. 2/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
- - - - 18:39,9433.04/3,01
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 27. 8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 16:34,87211.67/27,013
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1W 46. 11/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 157.02 14 175.24 8 171.0267.72/65,60
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1W 52. 13/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 209.36 62 256.39 64 271.36168.47/163,70
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
C1W 11. 6/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 195.40 2 178.70 2 180.7052.30/40,74
K1W 8. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 129.00 4 130.40 2 132.4012.30/10,222
C2X 2. 1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
190.70 6 178.30 2 180.300.50/0,32
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
C1W 12. 6/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 235.80 4 230.20 8 238.2091.20/62,02
K1W 8. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 144.70 4 150.70 4 148.7021.10/16,520
C2X 2. 1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 196.10 8 204.1014.00/7,41
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 60. 17/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 174.36 210 183.00 108 291.00191.71/193,10
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 48. 8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc 158.23 58 152.58 4 156.5858.85/60,20
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 28. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 01:03,8815.17/31,18/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 25. 4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 01:03,83 - 01:04,06 - 33:56,060.11/0,011/0/2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
K1W 13. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 135.60 2 137.10 0 137.1028.70/26,58
C2X 10. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
172.60 8 177.80 6 180.6050.90/39,20
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1W 18. 6/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 129.00 2 130.20 2 131.0013.20/11,213
C2X 6. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
172.90 10 162.70 6 168.7028.90/20,72
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1W 12. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 134.20 2 130.50 2 132.509.60/7,817
C2X 6. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
173.90 14 176.10 6 182.1039.50/27,71
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 31. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 11:16,20127.88/23,35/0/19
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 33. 6/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc - - - - 11:33,28146.88/26,9-
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
K1W 13. 12/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 135.65 2 134.05 2 136.0525.78/23,40/14
C2X    HANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
K1W 19. 16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 153.59 6 149.08 6 155.0839.52/34,20/14
C2X 3. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 154.33 208 362.33190.61/111,00/1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 13. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 17:59,10186.00/20,812
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 14. 4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 20:47,70217.60/21,112
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 15. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 18:03,30192.20/21,610
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 16. 4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 21:30,70252.40/24,311
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 15. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 15:48,30210.60/28,56
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 17. 5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 12:06,70153.00/26,73
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 17. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 11:42,40138.90/24,60
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 19. 6/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 16:06,20235.40/32,23
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 33. 10/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 137.10 4 136.40 2 138.4032.60/30,84
C2M 16. 6/ZSHANSGUTOVÁ Monika
STŘÍLKOVÁ Jana
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
187.80 10 181.20 10 191.2062.90/49,00
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 30. 8/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 130.10 6 131.10 2 133.1030.80/30,16
C2M 13. 6/ZSHANSGUTOVÁ Monika
STŘÍLKOVÁ Jana
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
164.70 2 168.90 4 166.7044.10/36,02
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 19. 3/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 00:50,49 - 00:52,13 - 00:50,4910.27/25,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 48. 8/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 148.58 156 161.41 64 225.41123.87/122,0-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1W 32. 13/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 171.69 62 170.34 6 176.3472.14/69,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 15. 5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 06:25,2181.92/27,04
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 11. 4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 83.66 0 65.54 0 01:05.54 8
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115
C2M 4. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
168.30 12 169.30 6 175.3059.70/51,61
K1W 10. 5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 122.80 2 122.50 2 124.5026.70/27,33
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
C2M 4. 2/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
206.90 14 171.00 4 175.0054.30/45,02
K1W 9. 4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 131.00 0 129.40 0 129.4026.00/25,15
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 31. 13/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 137.45 0 137.98 0 137.4527.83/25,47
C2X 6. 6/ZSURBAN Jaroslav
HANSGUTOVÁ Monika
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
170.74 0 175.73 8 170.7431.95/23,01
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 32. 14/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 134.28 4 132.95 2 134.9527.02/25,08
C2X 6. 6/ZSURBAN Jaroslav
HANSGUTOVÁ Monika
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
170.15 6 164.20 6 170.2034.72/25,61
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1W 5. 2/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 01:02,23 - 01:05,91 - 01:05,9111.64/21,43
C1W 6. 3/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 01:29,34 - 01:21,68 - 01:21,6815.87/24,10
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C2M 7. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
155.77 4 158.97 56 214.97103.88/93,50
K1W 16. 5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 124.09 6 116.49 2 118.4929.93/33,83
C2X 1. 1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
155.77 4 158.97 56 214.97 0
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1W 6. 2/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 01:01,63 - 01:02,70 - 01:02,7010.64/20,44
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C2M 4. 3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
160.52 4 149.24 2 151.2443.18/40,03
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
C1W 8. 3/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 01:23,15 - 01:36,27 - 01:36,2733.87/54,30
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1W 17. 5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 121.39 4 129.90 0 129.9040.26/44,93
C2X 1. 1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
160.52 4 149.24 2 151.24 0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 29. 4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 12:15,45180.72/32,629/10/8
C1W 17. 5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 14:33,96225.23/34,735/23/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 35. 6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc - - - - 22:32,45362.92/36,727/8/7
C1W 18. 5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 29:38,10583.02/48,835/23/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 23. 9/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 232.16 10 325.28 8 242.16138.64/133,90
K1W 37. 18/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 132.84 10 132.91 6 138.9141.42/42,54
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1W 16. 6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 00:42,56 - 00:45,77 - 00:42,568.27/24,14
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 22. 9/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 480.90 12 318.46 8 326.46201.22/160,70
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1W 13. 6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 01:07,06 - 01:04,13 - 01:04,1324.59/62,20
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 35. 16/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 174.66 2 171.92 6 176.6659.80/51,27
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 7. 4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc 00:57,70 - 59:59,99 - 00:57,7012.00/26,32
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C2M 13. 5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
218.30 18 250.30 16 236.30124.90/112,10
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C2M 7. 5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:15,00 - 59:59,99 - 01:15,0019.60/35,40
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 15. 5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 145.90 10 149.70 2 151.7051.40/51,21
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1W 17. 7/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 233.80 54 189.10 8 197.1083.70/73,80
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1W 19. 8/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 184.40 50 202.80 8 210.80110.60/110,40
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 14. 8/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 172.50 16 174.40 60 188.5074.50/65,40
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 19. 9/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 1.00 999 166.60 154 320.60217.60/211,30
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1W 19. 5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 20:02,30310.00/34,71
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 20. 5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 23:23,40359.80/34,51
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 19. 4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 19:37,20325.00/38,11
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 19. 4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 22:53,90360.60/35,62
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 14.  HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 19:46,30328.10/38,21
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 18.  HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 19:48,20344.80/40,90
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 19. 6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 20:15,10373.00/44,30
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 20.  HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc - - - - 20:17,40372.30/44,10
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Hansgutová MonikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Hansgutová EliškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Hansgutová EliškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.16 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
39.K1W 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 3/3 15
1.C2X
Štybnar Vojtěch
3/3 20
7.K1W 5/5 114
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1W 2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 C2M
Novosadová Eliška
4/4 0
 C2W
Novosadová Eliška
1/1 0
22.K1W 5/11 144

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Štybnar Vojtěch
4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1W 5/6 15
15.C2X
Štybnar Vojtěch
5/11 13
20.K1W 5/13 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1W 5/5 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C2W
Novosadová Eliška
1/1 1
40.K1W 5/7 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/13 79

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C2X
Urban Jaroslav
2/2 2
127.K1W 3/3 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
30.C2M
Urban Jaroslav
4/4 6
45.C2M
Střílková Jana
2/2 2
 C2M
Novosadová Eliška
1/1 0
 C2X
Urban Jaroslav
2/2 0
55.K1W 5/13 26
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1W 2/2 70
39.K1W 2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 2/2 46
37.K1W 3/3 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Novosadová Eliška
1/1 0
43.K1W 5/14 26

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí22.48.32.
odstup % *)34,2122,069,2
% poražených soupeřů *)63,29,634,0
pořadí20172018celkem
průměr40.022.034.0
medián322232
modus322222
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)95,634,275,2
průměrné % poražených soupeřů *)21,863,235,6
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí36.50.44.58.46.52.60.48.
odstup %41,589,867,1147,565,6163,7193,160,2
% poražených soupeřů38,614,024,65,019,610,51,724,2
pořadí20182019celkem
průměr51.343.049.3
medián483648
modus443636
počet závodů628
průměrný odstup od vítěze %116,265,7103,6
průměrné % poražených soupeřů14,326,317,3
počet jízd12416
lepší 1. jízda3
50,0%
2
100,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Hansgutová Monikasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 31
21.04.18
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí3.2.3.6.6.
odstup %32,149,2111,023,025,6
% poražených soupeřů---50,0---------
pořadí20172018celkem
průměr6.02.74.0
medián633
modus633
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %24,364,148,2
průměrné % poražených soupeřů0,016,710,0
počet jízd459
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
11,1%

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí18.10.22.12.13.19.11.31.32.
odstup %23,010,535,621,723,434,20,025,425,0
% poražených soupeřů67,382,448,873,872,760,944,426,827,9
pořadí201720182019celkem
průměr24.716.514.018.7
medián31131018
modus11121010
počet závodů3429
průměrný odstup od vítěze %16,828,716,822,1
průměrné % poražených soupeřů33,064,174,956,1
počet jízd68418
lepší 1. jízda1
33,3%
2
50,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd4
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
4
22,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí12.12.12.25.23.5.8.11.12.23.22.
odstup %34,315,515,947,044,329,543,540,762,0133,9160,7
% poražených soupeřů26,726,731,34,015,433,322,233,321,44,34,5
pořadí201720182019celkem
průměr22.514.012.015.0
medián22111212
modus2251212
počet závodů26311
průměrný odstup od vítěze %147,344,521,957,0
průměrné % poražených soupeřů4,421,628,220,3
počet jízd412622
lepší 1. jízda1
50,0%
1
16,7%
1
33,3%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
2
33,3%
4
18,2%

Kategorie C2M

Hansgutová Monikasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
pořadí16.13.4.4.7.4.13.
odstup %49,036,051,645,093,540,0112,1
% poražených soupeřů6,325,025,040,014,357,1---
pořadí2017celkem
průměr8.78.7
medián77
modus44
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %61,061,0
průměrné % poražených soupeřů24,024,0
počet jízd1414
lepší 1. jízda3
42,9%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Hansgutová Monikasl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 31
21.04.18
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
pořadí1.1.4.15.14.3.2.2.2.10.6.6.3.1.1.
odstup %0,00,04,427,633,732,149,20,37,439,220,727,7111,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,066,722,231,6---50,075,066,710,037,528,6---100,0100,0
pořadí201720182019celkem
průměr1.06.32.04.7
medián1313
modus1211
počet závodů210315
průměrný odstup od vítěze %0,034,91,523,6
průměrné % poražených soupeřů100,032,288,952,6
počet jízd418628
lepší 1. jízda1
50,0%
1
10,0%
0
0,0%
2
13,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
2
7,1%

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí8.6.7.18.10.21.26.4.4.22.12.8.8.13.18.12.13.19.33.30.10.9.16.17.37.35.15.17.19.14.19.
odstup %16,53,910,023,010,520,328,014,712,835,621,710,216,526,511,27,823,434,230,830,127,325,133,844,942,551,251,273,8110,465,4211,3
% poražených soupeřů69,682,178,667,382,454,543,266,776,948,873,877,475,945,552,867,672,760,913,521,625,038,525,020,018,224,426,311,118,213,3---
pořadí201720182019celkem
průměr20.813.89.816.1
medián1713815
modus17468
počet závodů1313531
průměrný odstup od vítěze %61,420,212,836,3
průměrné % poražených soupeřů19,662,876,046,8
počet jízd25261061
lepší 1. jízda3
23,1%
7
53,8%
2
40,0%
12
38,7%
čistých jízd3
12,0%
7
26,9%
3
30,0%
13
21,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.18.
odstup %34,748,8
% poražených soupeřů11,15,6
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,841,8
průměrné % poražených soupeřů8,48,4

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí24.28.28.31.29.35.
odstup %20,921,731,123,332,636,7
% poražených soupeřů41,030,815,623,131,726,1
pořadí201720182019celkem
průměr32.029.526.029.2
medián29282428
modus29282428
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %34,627,221,327,7
průměrné % poražených soupeřů28,919,435,928,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí21.27.28.31.
odstup %25,527,031,123,3
% poražených soupeřů50,038,115,623,1
pořadí2018celkem
průměr26.826.8
medián2727
modus2121
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %26,726,7
průměrné % poražených soupeřů31,731,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.18.
odstup %34,748,8
% poražených soupeřů11,15,6
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,841,8
průměrné % poražených soupeřů8,48,4

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí24.28.21.27.28.31.15.29.35.
odstup %20,921,725,527,031,123,327,032,636,7
% poražených soupeřů41,030,850,038,115,623,122,231,726,1
pořadí201720182019celkem
průměr26.326.826.026.4
medián29272428
modus15212428
počet závodů3429
průměrný odstup od vítěze %32,126,721,327,3
průměrné % poražených soupeřů26,731,735,931,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.18.
odstup %34,748,8
% poražených soupeřů11,15,6
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,841,8
průměrné % poražených soupeřů8,48,4

Kategorie C2M

Hansgutová Monikasj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
pořadí3.4.5.6.
odstup %14,631,322,628,0
% poražených soupeřů------------
pořadí2019celkem
průměr4.54.5
medián44
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %24,124,1
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí24.28.8.10.9.9.10.15.15.16.28.31.14.13.16.15.17.15.17.19.29.35.19.20.19.19.14.18.19.20.
odstup %20,921,716,317,215,815,020,720,522,522,531,123,321,120,824,321,626,728,524,632,232,636,734,734,535,638,138,240,944,344,1
% poražených soupeřů41,030,868,262,563,665,252,644,044,042,315,623,150,050,046,444,015,830,023,814,331,726,118,217,418,218,218,810,55,35,0
pořadí201720182019celkem
průměr21.218.514.418.0
medián19161017
modus1915919
počet závodů10101030
průměrný odstup od vítěze %38,025,419,327,6
průměrné % poražených soupeřů16,931,351,433,2

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí33.35.25.
odstup %74,573,40,0
% poražených soupeřů8,68,125,0
pořadí2018celkem
průměr31.031.0
medián3333
modus2525
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %49,349,3
průměrné % poražených soupeřů13,913,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí7.35.25.19.
odstup %13,873,40,025,5
% poražených soupeřů80,68,125,030,8
pořadí20172018celkem
průměr19.022.321.5
medián192519
modus1977
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %25,529,128,2
průměrné % poražených soupeřů30,837,936,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí33.35.25.
odstup %74,573,40,0
% poražených soupeřů8,68,125,0
pořadí2018celkem
průměr31.031.0
medián3333
modus2525
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %49,349,3
průměrné % poražených soupeřů13,913,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Hansgutová Monikasj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
pořadí12.6.8.13.
odstup %31,224,154,362,2
% poražených soupeřů21,437,5---14,3
pořadí20172019celkem
průměr9.012.09.8
medián8128
modus6126
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %46,931,242,9
průměrné % poražených soupeřů17,321,418,3

Kategorie K1W

Hansgutová Monikasj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí5.33.35.25.5.6.16.7.
odstup %7,874,573,40,021,420,424,126,3
% poražených soupeřů73,38,68,125,042,950,042,340,0
pořadí201720182019celkem
průměr8.531.05.016.5
medián63357
modus52555
počet závodů4318
průměrný odstup od vítěze %23,149,37,831,0
průměrné % poražených soupeřů43,813,973,336,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále