Němcová Marie, 2000, Kanoe Klub Spoj Brno

Němcová Marie, 2000

Kanoe Klub Spoj Brnoregistrační číslo: 103024
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: M   C1: M   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 6. 1/U23 114.9016,2OM
2
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 1. 1/U23 OM
33
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 6. 1/U23 63.0217,1OM
2
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 1. 1/U23 OM
33
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 7. 1/U23 90.7011,3OM
2
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 1. 1/U23 OM
33
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 6. 1/U23 51.9714,1OM
2
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1W sjezd 1. 1/U23 OM
33
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 6. 1/U23 5.805,8OM
73
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 2. 1/U23 5.505,3OM
41
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 5. 1/U23 5.605,7OM
83
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 5. 1/U23 5.405,2OM
42
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/135
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/114
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/135
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/114
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/60
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1W sjezd 3. 2/U23 3.455,8ČP/OČ/OM
62/0/43
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1W sjezd 2. 2/U23 18.892,2ČP/OČ/OM
68/0/36
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/36
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc FOR sjezd 4. 3/U23 15.1844,5-
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 2. 1/U23 5.905,8OM
28
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 2. 1/U23 4.604,9OM
39
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 3. 1/U23 4.604,3OM
30
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 3. 1/U23 6.306,4OM
46
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 2. 2/U23 0.560,8ČP/OČ/OM
68/0/102
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/93
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/84
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/81
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1W slalom 1. 1/U23
8
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1W slalom 1. 1/U23
7
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1W sjezd 13.   3556.898.252,6
0
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C1W sjezd 4.   3549.597.042,8
0
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C2M sjezd
VEJNAR Samuel
12.   3554.797.864,6
0
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 1. 1/U23
31
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
VEJNAR Samuel
   
0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 3. 2/U23 37.004,0ČP/OČ/OM
62/0/48
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/24
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 3. 2/U23 4.394,7ČP/OČ/OM
62/0/55
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/42
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 3/U23 41.813,7ČP/OČ/OM
57/0/30
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/36
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 4/U23 28.732,4ČP/OČ/OM
57/0/30
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/36
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 4. 3/U23 45.564,3ČP/OČ/OM
57/0/81
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 3/U23 33.462,8ČP/OČ/OM
62/0/55
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 4. 3/U23 23.472,5ČP/OČ/OM
57/0/81
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 2/U23 13.561,3ČP/OČ/OM
68/0/66
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 3. 2/U23 16.202,1OM
46
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 4. 2/U23 54.807,2OM
29
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 1. 1/U23 OM
56
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 2. 1/U23 18.202,1OM
48
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 3. 2/U23 13.701,8OM
50
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 4. 2/U23 25.203,3OM
50
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 1. 1/U23 OM
48
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 3. 2/U23 9.001,0OM
32
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1W sjezd 2. 2/U23 38.805,1OM
26
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1W sjezd 2. 2/U23 19.005,5OM
26
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C1W sjezd 1. 1/U23 OM
25
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C1W sjezd 1. 1/U23 OM
25
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 6. 1/U23 10.0410,2NKZ
62
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 25. 5/U23 16.1317,1NKZ
14
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 13. 1/U23 16.1816,5NKZ
46
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 30. 6/U23 16.3917,6NKZ
9
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 4. 3/U23 0.941,9ČP/OČ/OM
57/0/93
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/78
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 18. 8/U23 6.3913,0ČP/OČ/OM
31/0/39
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 5. 3/U23 3.616,7ČP/OČ/OM
53/0/30
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1W sjezd 5. 4/U23 32.324,7ČP/OČ/OM
53/0/42
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/42
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 12. 5/U23 61.049,1ČP/OČ/OM
33/0/41
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 2. 1/U23 25.583,4ČP/OČ/OM
68/0/70
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 10. 4/U23 42.296,6ČP/OČ/OM
37/0/54
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 2. 1/U23 17.432,4ČP/OČ/OM
68/0/82
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 2/U23 24.3821,7NKZ
49
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 23. 5/U23 12.9711,7NKZ
19
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 2/U23 17.5916,3NKZ
57
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 14. 4/U23 7.767,2NKZ
35
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/111
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 4. 2/U23 4.538,2ČP/OČ/OM
57/0/75
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 2. 2/U23 1.653,3ČP/OČ/OM
68/0/105
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2. 2/U23 0.050,1ČP/OČ/OM
68/0/75
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 10. 5/U23 119.099,1ČP/OČ/OM
37/0/44
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/70
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 11. 5/U23 146.9311,1ČP/OČ/OM
35/0/46
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 2. 2/U23 31.272,0ČP/OČ/OM
68/0/59
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 2. 1/U23 0.600,5OM
77
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 2. 1/U23 0.100,1OM
82
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 2. 1/U23 3.403,1OM
82
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 6. 1/U23 6.405,9OM
66
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 1. 1/U23 OM
60
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 6. 1/U23 4.805,7OM
48
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 2. 1/U23 1.301,4OM
56
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 3. 1/U23 4.405,2OM
59
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 10. 5/U23 17.1016,8ČP/NKZ
37/68
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 26. 10/U23 18.7519,8ČP/NKZ
0/40
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 6. 4/U23 46.635,4ČP/OČ/OM
49/0/48
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 19. 5/U23 126.54110,3ČP
19
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/24
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 3. 3/U23 3.055,4ČP/OČ/OM
62/0/66
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom     ČP
0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/24
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 2. 1/U23 2.402,5OM
60
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 4. 2/U23 2.302,6OM
67
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 2. 1/U23 4.704,5OM
60
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 6. 1/U23 6.607,0OM
55
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 11. 6/U23 4.819,7ČP/OČ/OM
46/0/91
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/92
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 15. 8/U23 13.7227,1ČP/OČ/OM
43/0/79
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/U23 1.622,9ČP/OČ/OM
62/0/92
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 15. 5/U23 28.8727,0ČP
27
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 18. 5/U23 33.7028,0ČP
21
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 16. 4/U23 28.3827,2ČP
25
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 9. 5/U23 18.2416,7ČP
40
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 3. 1/U23 28.969,3OM
11
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3. 1/U23 59.038,0OM
11
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 1. 1/U23 OM
18
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd 2. 1/U23 4.031,1OM
10
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 5. 3/U23 11.6511,0NKZ
68
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 21. 6/U23 18.3418,5NKZ
33
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 16. 5/U23 30.7928,6NKZ
46
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 24. 6/U23 18.4217,7NKZ
33
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 15. 3/U23 24.7027,1NKZ
43
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 44. 7/U23 43.6953,2NKZ
4
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 12. 3/U23 25.5429,3NKZ
53
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 20. 6/U23 22.9228,7NKZ
40
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 9. 3/U23 59.618,2OČ/OM
0/38
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 3. 1/U23 62.937,6OČ/OM
0/43
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 14. 6/U23 108.6215,4OČ/OM
0/38
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 6. 3/U23 84.8910,4OČ/OM
0/43
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 5. 4/U23 1.563,2ČP/OČ/OM
53/0/97
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/94
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 4. 3/U23 2.134,4ČP/OČ/OM
57/0/109
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 3. 3/U23 0.230,4ČP/OČ/OM
62/0/94
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 17. 5/U23 171.68135,3ČP
23
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 6. 5/U23 75.629,4ČP/OČ/OM
53/0/84
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 23. 7/U23 85.3076,8ČP
13
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1W sjezd 3. 2/U23 46.805,0ČP/OČ/OM
62/0/24
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom     ČP
0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 7. 4/U23 2.875,4ČP/OČ/OM
49/0/36
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom     ČP
0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/24
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/U23 3.908,2ČP/OČ/OM
57/0/117
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/85
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 7. 6/U23 2.304,6ČP/OČ/OM
49/0/136
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/85
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/U23 OM
35
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/U23 1.601,5OM
46
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 1/U23 2.702,6OM
31
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 1/U23 8.708,8OM
44
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 14. 3/U23 29.1425,3NKZ
49
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 33.   29.2327,2NKZ
12
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 12. 4/U23 19.4817,8NKZ
75
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 25. 5/U23 25.0724,2NKZ
27
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 7. 6/U23 3.195,0ČP/OČ/OM
46/0/118
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 8. 4/U23 13.8418,9ČP/OČ/OM
43/0/38
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 5. 4/U23 3.555,5ČP/OČ/OM
53/0/142
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 2. 2/U23 0.711,0ČP/OČ/OM
68/0/86
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 10. 4/U23 32.0728,3ČP
37
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 24. 8/U23 26.4424,2ČP
12
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 11. 5/U23 23.1821,3ČP
35
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 25. 8/U23 30.4930,4ČP
12
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10. 5/U23 79.1171,1ČP
37
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 25. 8/U23 39.4138,0ČP
11
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 16. 5/U23 31.1634,6ČP
25
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 24. 7/U23 24.8629,6ČP
12
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 28. 9/U23 227.5522,0ČP/OČ/OM
8/0/21
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 3/U23 130.4311,1ČP/OČ/OM
46/0/18
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 8/U23 214.0121,1ČP/OČ/OM
12/0/39
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 4/U23 124.2710,8ČP/OČ/OM
46/0/36
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 7/U23 206.0518,7ČP/OČ/OM
43/0/36
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 4. 3/U23 120.979,7ČP/OČ/OM
57/0/24
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 9. 7/U23 221.2820,2ČP/OČ/OM
40/0/36
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 3. 3/U23 90.437,1ČP/OČ/OM
62/0/36
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 8. 3/DS 30.9731,5NKZ
49
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 15. 6/DS 17.3020,3NKZ
31
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 3. 1/DS 7.658,7NKZ
68
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 37. 9/DS 36.8743,6NKZ
2
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 5. 4/DS 3.425,1-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 3. 2/DS 4.085,4-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 5. 3/DS 13.7812,9-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 22. 7/DS 21.8721,3-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 15. 5/DS 194.5223,7ČP/OČ/OM
29/0/18
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1W sjezd 5. 2/DS 51.406,8ČP/OČ/OM
62/0/30
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 8. 3/DS 7.336,3ČP/OČ/OM
49/0/54
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd 2. 1/DS 2.562,0ČP/OČ/OM
68/0/30
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 11. 4/U18 1.432,8-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 27.   3551.247.284,6-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 4. 2/U18 -
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 13.   3548.016.825,7-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 3. 1/DS 3.126,3ČP/OČ/OM
68/0/156
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 2. 1/DS 0.891,6ČP/OČ/OM
68/0/66
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 5. 2/DS 3.106,3ČP/OČ/OM
53/0/120
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 1. 1/DS ČP/OČ/OM
75/0/54
15.07.2018 Slalom v Brně C1W slalom 2. 1/DS 1.501,3OM
10
15.07.2018 Slalom v Brně C2M slalom
JORDÁNOVÁ Pavlína
2.   20.4014,8OM
3
15.07.2018 Slalom v Brně K1W slalom 3. 1/DS 7.707,5OM
9
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C1W slalom 2. 1/DS 0.900,8OM
10
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1W slalom 3. 1/DS 6.706,1OM
8
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 2. 1/DS 1.501,3OM
16
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 4. 1/DS 3.903,5OM
22
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 2. 1/DS 1.201,1OM
16
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 3. 1/DS 0.900,8OM
26
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 9. 4/DS 83.8210,7
69
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 12. 4/DS 142.2715,2
11
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 11. 6/DS 114.4314,6
74
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 4. 3/DS 83.498,9
56
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 8. 4/DS 20.5618,5NKZ
62
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 12. 5/DS 16.2615,7NKZ
53
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 8. 3/DS 31.3927,2NKZ
68
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 18. 6/DS 38.5337,4NKZ
35
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 7. 1/DS 1.483,0ČP/OČ/OM
46/0/65
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 3. 1/DS ČP/OČ/OM
62/0/54
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 5. 2/DS ČP/OČ/OM
53/0/59
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 2. 1/DS 0.350,0ČP/OČ/OM
68/0/48
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 13. 5/DS 33.0828,7ČP
31
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 24. 6/DS 26.3926,1ČP
12
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 15. 5/DS 39.2933,9ČP
27
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 27. 7/DS 19.4718,6ČP
10
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 10. 4/DS 130.34123,5ČP
37
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 26. 7/DS 25.2026,4ČP
10
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 10. 4/DS 96.4783,4ČP
37
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 30. 7/DS 85.1778,8ČP
6
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 24. 6/DS 92.9316,9ČP/OČ/OM
12/0/37
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 6. 3/DS 58.549,1ČP/OČ/OM
49/0/56
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 23. 6/DS 92.7817,0-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 7. 4/DS 75.3711,7-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 11. 5/DS 237.2621,5ČP/OČ/OM
35/0/36
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 3. 2/DS 134.8610,9ČP/OČ/OM
62/0/24
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 12. 5/DS 278.9425,2ČP/OČ/OM
33/0/6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 3/DS 124.9012,1OM
38
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 4/DS 150.7016,9OM
21
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 3/DS 95.808,1OM
17
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 3/DS 101.009,9OM
9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 3/DS 157.2015,1OM
33
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 14. 4/DS 175.4019,7OM
11
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 3/DS 45.604,2OM
16
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 3/DS 91.707,5OM
16
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 3/DS 106.4014,4OM
29
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 4/DS 80.9014,1OM
17
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 2/DS 12.101,4OM
6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 2/DS 2.900,4OM
6
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 3/DS 100.9013,8OM
33
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 4/DS 83.6014,8OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DS OM
22
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 2/DS 5.000,7OM
0
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   101.3016,1OM
12
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 4.   127.2017,2OM
12
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 21. 4/DS 24.1824,7NKZ
19
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 5. 1/DS 10.7510,0NKZ
62
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 26. 3/DS 60.3549,5NKZ
12
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 9. 2/DS 46.1032,9NKZ
49
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 3. 2/DS 0.320,8-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 1. 1/DS -
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8. 3/DS 15.9014,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 10. 4/DS 9.859,7-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 8. 2/DS 75.1665,5ČP/NKZ
43/68
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 21. 3/DS 25.0123,5ČP/NKZ
17/40
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 10. 3/DS 80.2465,5ČP/NKZ
37/68
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 9. 4/DS 94.0414,2ČP/OČ/OM
46/0/24
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1W sjezd 6. 1/DS 89.8011,9ČP/OČ/OM
62/0/6
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 23. 4/DS 42.4537,0ČP/NKZ
15/33
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 3/DS 0.601,1ČP/OČ/OM
57/0/73
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 3/DS 2.324,0ČP/OČ/OM
62/0/36
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 7. 4/DS ČP/OČ/OM
49/0/49
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 3. 2/DS 6.0610,7ČP/OČ/OM
75/0/36
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 1/DS 5.204,1OM
13
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
2. 2/U23 4.403,0OM
14
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/DS 1.601,3OM
29
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/DS 3.202,6OM
9
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
2. 2/U23 1.501,1OM
14
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 1/DS 3.403,0OM
17
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 13. 4/DS 87.4815,8ČP/OČ/OM
0/33/42
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 8. 3/DS 85.6213,2ČP/OČ/OM
0/43/8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 15. 4/DS 173.5117,5ČP/OČ/OM
0/35/51
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 7. 3/DS 125.4610,5ČP/OČ/OM
0/49/12
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 11. 3/DS 26.1422,8ČP
35
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 23. 4/DS 34.2635,8ČP
13
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 12. 3/DS 78.3267,4ČP
33
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 27. 6/DS 46.6547,3ČP
9
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 5. 3/DS 17.0014,3NKZ
75
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 19. 4/DS 35.1730,4NKZ
27
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 6. 3/DS 32.4727,2NKZ
68
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 18. 4/DS 31.1727,5NKZ
29
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 5. 2/DS 1.964,1ČP/OČ/OM
53/0/98
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2. 1/DS 3.326,1ČP/OČ/OM
68/0/38
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 3/DS 3.356,9ČP/OČ/OM
43/0/63
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 3. 1/DS 6.6112,4ČP/OČ/OM
62/0/38
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 6. 2/DS 27.8521,7ČP
49
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 26. 5/DS 50.7245,4ČP
10
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 8. 2/DS 45.2339,8ČP
43
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 24. 3/DS 57.4656,0ČP
12
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 6. 2/DS 43.2133,0ČP
49
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 20. 3/DS 66.2059,4ČP
17
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 9. 2/DS 147.52124,0ČP
40
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 23. 5/DS 81.2477,9ČP
13
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 11. 4/DS 65.5012,0ČP/OČ/OM
35/0/32
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 3/DS 55.778,9ČP/OČ/OM
49/0/2
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 3/DS 5.808,6ČP/OČ/OM
40/0/44
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 5. 2/DS 6.748,5ČP/OČ/OM
53/0/8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 7. 4/DS 87.709,3ČP/OČ/OM
46/0/48
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 9. 4/DS 107.7011,6ČP/OČ/OM
40/0/30
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 4/DS 173.9015,2ČP/OČ/OM
43/0/18
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 4/DS 195.7017,3ČP/OČ/OM
43/0/18
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 7. 3/DS 114.0010,9OM
26
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 14. 2/DS 233.4026,2OM
6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 4. 1/DS 98.807,9OM
2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 6. 1/DS 177.9017,5OM
1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 7. 3/DS 104.4012,3OM
25
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 7. 3/DS 88.508,7OM
29
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 3. 1/DS 84.308,4OM
4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 5. 1/DS 131.4011,4OM
1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 8.   146.3017,0OM
7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 9.   164.2019,5OM
9
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 2.   44.804,2OM
6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 3.   102.6010,3OM
5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 8.   117.4013,9OM
14
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 10. 4/DS 172.4020,5OM
8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 2.   74.107,2OM
4
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 3. 2/DS 89.308,7OM
6
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3. 1/DS 92.7014,5OM
13
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   137.5018,6OM
5
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd 2. 1/DS 179.8020,2OM
4
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 3. 1/DS 143.2018,6OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 6. 1/DM 11.8011,0OM
49
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 5. 1/DM 10.409,0OM
21
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 7. 1/DM 10.008,4OM
50
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 5. 1/DM 13.2010,7OM
22
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 9. 4/DM 142.52123,0ČP/NKZ
25/42
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 31. 7/DM 48.8347,3ČP/NKZ
0/23
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 8. 4/DM 50.4540,8ČP/NKZ
28/47
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 24. 6/DM 30.9428,1ČP/NKZ
0/37
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 11. 6/DM 5.5810,4-
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 5. 3/DM 6.0910,5-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 18. 7/DM 36.3133,0-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 6. 4/DM 25.4222,0-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 5/DM 6.5011,9ČP/OČ/OM
16/0/14
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DM 9.2215,5ČP/OČ/OM
42/0/3
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 8. 2/DM 4.478,4ČP/OČ/OM
28/0/29
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DM ČP/OČ/OM
60/0/3
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 7. 3/DM 134.8616,1ČP/OČ/OM
31/0/60
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 12. 4/DM 119.8085,5ČP
18
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 12. 5/DM 10.148,3ČP
18
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 7. 2/DM 60.3648,6ČP
31
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DM OM
16
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
DZIADKOVÁ Zuzana
6. 3/DM 23.2018,3OM
4
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/DM 2.802,5OM
23
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DM OM
16
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
DZIADKOVÁ Zuzana
7. 3/DM 25.0017,7OM
3
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/DM 2.101,7OM
28
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 4. 1/DM 4.204,7OM
30
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 2. 1/DM 2.102,1OM
15
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 5. 1/DM 6.907,0OM
27
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 2. 1/DM 1.000,9OM
15
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 12. 6/DM 87.8115,6-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 7. 3/DM 89.2413,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 12. 5/DM 157.1416,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 7. 3/DM 162.8514,3-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 4. 2/DM 17.6714,3NKZ
60
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 16. 6/DM 19.2518,0NKZ
40
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 9. 5/DM 35.2330,5NKZ
38
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 23. 6/DM 24.7223,3NKZ
25
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 6. 4/DM 15.7715,3NKZ
47
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 40. 10/DM 40.6545,6NKZ
4
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 6. 3/DM 19.9420,6NKZ
53
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 24. 6/DM 18.6320,6NKZ
23
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 3/DM 0.951,9ČP/OČ/OM
28/0/47
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 4. 1/DM 5.6710,3ČP/OČ/OM
42/0/9
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd     ČP/OČ/OM
31/0/59
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1W sjezd     ČP/OČ/OM
28/0/1
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 7. 2/DM 19.9018,5OM
15
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1W slalom 3. 1/DM 8.006,2OM
11
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 8. 2/DM 14.5012,1OM
15
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1W slalom 3. 1/DM 23.0018,8OM
11
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 19. 6/DM ČP/OČ/OM
7/0/13
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 9. 3/DM ČP/OČ/OM
25/0/2
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 4/DM 5.427,6ČP/OČ/OM
18/0/61
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 5. 2/DM 7.869,4ČP/OČ/OM
38/0/9
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 11. 4/DM 66.4156,3ČP
20
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 9. 3/DM 62.8657,3ČP
25
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 11. 5/DM 36.2733,1ČP
20
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10. 4/DM 28.8826,3ČP
22
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 3/DM 169.6017,3OM
9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 3/DM 133.0015,4OM
8
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 2/DM 108.6010,7OM
1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 2/DM 107.209,2OM
3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 3/DM 178.9018,1OM
9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 3/DM 179.3021,0OM
7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 2/DM 98.309,7OM
1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 2/DM 125.5010,8OM
3
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 17.   405.0136,7
0
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 4. 2/DM 158.7018,6OM
7
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 4. 2/DM 153.8018,3OM
7
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 3. 2/DM 159.5016,0OM
3
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 4. 3/DM 132.4013,6OM
2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 2/DM 10.9010,0OM
40
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 8. 1/DM 15.9013,7OM
7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 9. 2/DM 14.6013,4OM
44
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 3. 1/DM 15.3013,0OM
21
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 8. 3/DM 101.1480,8NKZ
42
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 26. 7/DM 52.6648,0NKZ
14
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 10. 4/DM 162.60127,8NKZ
34
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 24. 7/DM 61.4953,5NKZ
17
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 6/DM 4.9811,2-
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 2/DM 7.7816,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 7. 3/DM 44.5639,9-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 20. 9/DM 47.5748,1-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 8. 4/DM 4.899,0ČP/OČ/OM
28/0/37
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DM 8.3313,9ČP/OČ/OM
42/0/1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 8. 3/DM 5.279,5ČP/OČ/OM
28/0/49
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DM 6.039,4ČP/OČ/OM
42/0/1
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1W slalom 2. 1/DM 7.506,4OM
10
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 3. 1/DM 8.908,5OM
17
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1W slalom 2. 1/DM 9.208,8OM
10
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 5. 1/DM 9.209,2OM
10
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 10. 5/DM 93.1815,4-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 7. 3/DM 93.6413,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 11. 6/DM 79.9913,4-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 8. 3/DM 86.7812,6-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 29. 8/DM 59.7957,1NKZ
13
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 3/DM 106.7786,1NKZ
42
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 26. 7/DM 39.9338,4NKZ
17
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 3/DM 46.4339,7NKZ
42
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 16.   8.5617,6ČP/OČ/OM
10/0/13
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7.   10.2418,8ČP/OČ/OM
31/0/1
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 16.   7.0014,3ČP/OČ/OM
10/0/8
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7.   8.7815,3ČP/OČ/OM
31/0/1
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10.   97.4680,1ČP
22
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 12.   90.5078,4ČP
18
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 5/DM 86.5714,8ČP/OČ/OM
14/0/16
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 3/DM 109.9816,6ČP/OČ/OM
31/0/1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 5/DM 8.8512,3ČP/OČ/OM
14/0/22
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 8. 3/DM 12.0514,2ČP/OČ/OM
28/0/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 13. 5/DM 142.2019,5ČP/OČ/OM
16/0/6
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 5. 1/DM 115.1018,4OM
4
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 5. 1/DM 126.3016,5OM
4
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 3. 1/DM 132.4017,2OM
1
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 3. 1/DM 198.1022,1OM
1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 15. 2/ZS 18.7217,6OM
25
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 2/ZS 26.6022,9OM
8
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 18. 2/ZS 24.6023,5OM
19
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 4. 2/ZS 17.0314,7OM
9
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom     NKZ
0
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 21.   49.2747,1NKZ
25
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C1W slalom 8.   513.55407,3NKZ
42
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1W slalom 27.   152.04142,0NKZ
14
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 21.   20.2736,8-
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 7.   7.7812,2-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 10.   27.5122,5-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 17.   25.0723,3-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 7. 6/ZS 1.754,8-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1W sjezd 4. 4/ZS 1.533,6-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 4.   5.825,3-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 10.   8.639,0-
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 19. 5/ZS 13.0423,9ČP/OČ/OM
7/0/10
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/ZS 13.0320,6ČP/OČ/OM
34/0/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 22. 5/ZS 14.5427,1ČP/OČ/OM
4/0/3
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1W sjezd 5. 1/ZS 12.7520,6ČP/OČ/OM
42/0/2
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 4. 2/ZS 25.9123,6
9
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 16. 6/ZS 22.1322,8
50
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 6. 5/ZS 49.3010,2
13
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 2. 1/ZS 10.8510,2
14
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 4. 4/ZS 33.605,7
3
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 14. 6/ZS 13.6114,1
58
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 4. 2/ZS 7.607,7OM
7
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1W slalom 2. 2/ZS 4.403,7OM
2
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 4. 2/ZS 13.5013,1OM
8
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1W slalom 1. 1/ZS OM
4
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 2/ZS 3.102,7OM
17
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/ZS OM
5
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 2/ZS 7.205,9OM
12
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 2/ZS 5.103,7OM
4
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 8. 6/ZS 6.1012,0OM
13
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 10. 7/ZS 8.699,8OM
43
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 4. 4/ZS 2.804,2OM
3
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 6. 5/ZS 23.4625,5OM
7
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 9. 6/ZS 6.5113,1OM
12
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 15. 10/ZS 13.6115,3OM
24
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 4. 4/ZS 4.076,3OM
3
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 5. 5/ZS 24.7526,5OM
8
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 37. 9/ZS 46.8745,4NKZ
4
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 3/ZS 176.84152,5NKZ
42
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 8/ZS 39.5139,6NKZ
6
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 3/ZS 220.19194,0NKZ
42
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 13. 4/ZS 188.9023,5
13
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1W sjezd 8. 4/ZS 181.3018,8
0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 14. 5/ZS 193.9024,1
14
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1W sjezd 8. 4/ZS 184.8019,0
0
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 35.   116.92124,0NKZ
10
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 31.   81.5686,4NKZ
14
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 2. 1/ZS 3.903,7OM
19
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/ZS OM
3
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 2/ZS 8.5011,1OM
9
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/ZS OM
3
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1W slalom 11. 6/ZS 13.3014,0
24
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota C1W slalom 6. 4/ZS 34.0032,8
1
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1W slalom 18. 8/ZS 23.9027,1
20
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera C1W slalom 6. 4/ZS 35.5036,8
1
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 8. 4/ZS 172.1023,4OM
4
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 8. 4/ZS 180.2023,9OM
4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 23. 3/ZS 23.4023,9OM
26
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1W slalom 10. 5/ZS 65.6062,8OM
0
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 6. 5/ZS 41.109,8-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 26. 3/ZS 24.9024,6OM
20
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1W sjezd 6. 5/ZS 64.9013,0-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1W slalom 10. 6/ZS 62.0056,5OM
2
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 18.   19.4027,6-
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 22.   72.8976,5-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 8.   6.1212,7-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1W sjezd 8.   16.6425,6-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1W slalom 8.   27.3120,4-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 13.   17.1114,5-
04.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 11. 3/ZS 16.8016,6OM
16
04.08.2013 Slalom v Brně C1W slalom 4. 1/ZS 51.3048,9OM
1
03.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 10. 3/ZS 17.9018,9OM
20
03.08.2013 Slalom v Brně C1W slalom 4. 1/ZS 54.2055,6OM
1
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 8. 1/ZS 12.9010,7OM
10
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 13. 6/ZS 54.1049,2OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 11. 1/ZS 21.0019,2OM
7
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 5/ZS 55.3054,7OM
1
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 25. 8/ZS 35.3537,9
11
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 31. 12/ZS 39.4338,9
7
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 5. 2/ZS 3.306,4OM
6
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 1. 1/ZS OM
2
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 8. 3/ZS 3.206,1OM
5
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1W slalom 10. 3/ZS 16.1017,0OM
11
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C1W slalom 3. 3/ZS 44.5029,3OM
0
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 12. 7/ZS 95.0016,5OM
12
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1W sjezd 8. 3/ZS 106.9019,2OM
3
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 23. 9/ZS 112.3020,1OM
8
12.05.2013 Kroměřížský sprint, neděle K1W sjezd 4. 2/ZS 7.1012,0OM
3
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1W slalom 8. 3/ZS 14.3013,3OM
15
11.05.2013 Kroměřížský sprint K1W sjezd 2. 1/ZS 5.408,9OM
5
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1W slalom 7. 3/ZS 16.1014,4OM
16
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1W sjezd 3. 3/ZS 5.7611,5OM
12
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 20. 7/ZS 49.8752,1OM
12
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom 19.   47.5745,4OM
19
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 3/ZS 221.4028,3OM
1
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 3/ZS 224.7029,0OM
1
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1W sjezd 13. 3/ZS 328.1028,7OM
1
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 5.   290.2023,7OM
3
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 7.   310.9025,3OM
0
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 18. 3/ZM 20.8019,5OM
3
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 19. 3/ZM 23.1023,1OM
4
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 13.   67.1444,8-
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 21.   110.7589,9-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 22.   59.0959,1-
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 27.   38.8343,4OM
4
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 28.   44.4944,0OM
3
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 7. 3/ZM 35.9022,3
3
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 8. 2/ZM 30.9018,8
4
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 17. 3/ZM 25.7020,4OM
2
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 9. 2/ZM 48.0036,3OM
0
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 13. 2/ZM 21.8017,1OM
8
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
NĚMCOVÁ Anna
12. 3/ZS 60.0044,4OM
1
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 10. 2/ZM 53.8039,7OM
0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 38. 9/ZM 38.0236,1
13
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 18. 3/ZM 16.6622,9
11
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 36. 8/ZM 26.6027,6
16
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 19. 2/ZM 214.9035,4-
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 K1W sjezd 9. 1/ZM 15.6016,4OM
4
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 17. 3/ZM 33.3031,7OM
3
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 K1W sjezd 9. 1/ZM 15.1015,1OM
4
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 23. 3/ZM 38.2045,3OM
2
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 9. 3/ZM 18.4016,9OM
6
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 14. 3/ZM 40.1035,0OM
1
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 14. 3/ZM 36.4032,2OM
2
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 11. 3/ZM 31.2030,7OM
5
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 13. 4/ZM 76.7037,1OM
0
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 17. 4/ZM 291.6025,6OM
0
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 14. 4/ZM 336.3030,2OM
0
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 16. 4/ZM 67.0032,8OM
2
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 39.   69.6370,3
0
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 36.   74.9970,7
4
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 3/ZM 207.1025,7OM
1
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 19. 3/ZM 162.5017,3OM
0
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 10.   352.5035,7OM
0
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 10.   350.1034,9OM
0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 30. 7/ZM 44.6038,8OM
2
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 27. 6/ZM 42.3037,5OM
4
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1W slalom 17.   412.71352,4-
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 22.   71.4470,3-
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 47. 15/ZM 63.6069,7
0
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 43. 14/ZM 55.0068,5
0
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 21. 5/ZM 61.5049,1OM
0
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 23. 6/ZM 58.5048,5OM
0
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 21. 5/ZM 70.2072,7OM
0
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 23. 5/ZM 154.20164,7OM
0
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15. 2/ZM 59.1046,0OM
0
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15. 2/ZM 76.1061,1OM
0
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
19. 5/ZM 130.00108,2OM
0
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
18. 5/ZM 354.40276,2OM
0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010, předžáci
7. 7/PZ 78.7058,5-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
neděle 26.9.2010, předžáci
6. 6/PZ 64.7046,8-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010, předžáci
8. 8/PZ 164.4096,1-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010, předžáci
7. 7/PZ 161.9089,8-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: MT   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: MT   C2: 20.06.22 aktualizace z registru ČSK
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: MT   C1: MT   C2: 04.11.21 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 1   C2: K1: 1   C1: MT   C2: 01.12.20 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: MT   C2: 29.11.19 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 1   C1: MT   C2: 13.11.18 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 20.11.17 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 18.07.16 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 2   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.04.14 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.08.13 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.12 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníBrno
ZnameníStřelec
BydlištěBrno
ZaměstnáníBiskupské gymnázium Brno
Výrobce loděRK Company
Model loděKiku 2
Výrobce pádlaGalasport
Osobní sponzořimeatfly
Od kolika let pádluje8
První trenérBohuslav Šamánek
Současný trenérBohuslav Šamánek
Zálibykresba, čas s rodinou/přáteli
Zimní přípravaLivignu, Brno, Španělsko
Cíle na sezonumísto v reprezentačním týmu v kategorii dospělých i U23
Nejlepší dosažené výsledky2. místo MS Muotta 2018 sprint, 2. místo ME Bovec 2019 sprint, mistr ČR ve sprintu 2019
Zajímavost o soběkočičí královna
Oblíbená traťLipno, Budějovice
Instagramhttps://www.instagram.com/__marienemcova/

Profil aktualizován 10.03.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1W FINALE-A
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-A
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-A
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-BGalasport 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B0 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACE0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B0 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-BGalasport 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B0 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B0 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-BGalasport 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-BGalasport
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-B0 0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B0 0
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-B0 0
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-BGalasport
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikace0 0
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-B0 0
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikace0 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikaceGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace0 0
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-AGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-BGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikace
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Caipi
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Tik-Tak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-BGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikace
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Sonic
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Sonic
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceRasner Projectile
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W finale-A
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-B
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-A
0|4311|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1W 2/2 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 4/4 141
8.K1W 4/4 241
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 8/12 600
2.K1W 8/12 544
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/13 0
 C2M
Vejnar Samuel
2/2 0
23.K1W 5/14 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 4/4 8
1.C1W 5/18 468
1.K1W 5/22 537

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/4 214
23.K1W 4/4 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 8/9 539
5.K1W 8/9 393
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/9 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/9 380
4.K1W 5/9 409

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 5/7 150
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/5 235
12.K1W 4/5 146
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 339
5.K1W 5/6 329
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/6 424
2.K1W 6/6 310
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/10 415
3.K1W 5/10 442

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 5/6 157
25.K1W 5/6 60
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 124
25.K1W 2/2 39
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 2/2 66
28.K1W 2/2 90
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/10 406
7.K1W 6/10 295
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/10 330
4.K1W 5/10 597

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 4/4 132
29.K1W 4/4 38
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/4 247
15.K1W 4/4 121
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 4/4 52
26.C2M
Jordánová Pavlína
1/1 3
32.K1W 4/4 65
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 397
7.K1W 6/9 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 67
14.K1W 5/11 143
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/16 278
3.K1W 5/19 454

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 6/8 261
23.K1W 6/8 87
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 279
13.K1W 4/6 129
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 2/2 22
4.C2X
Walter Jakub
2/2 28
40.K1W 2/2 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 7/10 431
8.K1W 7/14 334
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 92
24.K1W 5/14 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/20 160
7.K1W 5/24 334

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/8 151
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 207
15.K1W 4/6 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/8 90
38.C2M
Dziadková Zuzana
2/2 7
4.K1W 5/8 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/6 235
9.K1W 6/8 154
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/12 27
8.K1W 5/13 256

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 2/2 40
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/4 160
25.K1W 4/4 61
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 4/4 48
11.K1W 4/4 111
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 5/6 177
15.K1W 6/7 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/8 5
9.K1W 5/9 137

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/4 126
28.K1W 4/6 63
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 4/4 25
39.K1W 4/4 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 37
15.K1W 5/10 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 2/2 76
31.K1W 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/5 3
21.K1W 5/5 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 4/4 8
16.K1W 5/6 43

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1W 2/2 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 2/2 1
13.C1W 5/6 6
21.K1W 5/11 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 5/13 43

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.K1W 4/4 33
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
45.C2M
Němcová Anna
1/1 1
37.K1W 5/10 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 5/12 13

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/10 6

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
C1W16131581112
K1W3725292338-

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W121221368
K1W25277891531

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017201620152014
C1W23010154
K1W2312251513152528

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222014201320122011
C1W6511---
K1W-398675144

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016201520142012
C1W372213401010181411-
C2M77---------
K1W23614479142462572133

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222020201920182017201620152014201320122011
C1W521814194631325-
K1W8528324041115213756
C2M---26-38---45-
C2X----4------
C1M--------54--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M35----------
C1W121213455--
K1W14343789162230
Dojezd na MS Seu pro 4. místo 2019
Dojezd na MS Seu pro 4. místo 2019
finále ve sprintu na ME Bovec 2019
finále ve sprintu na ME Bovec 2019
ME Bovec 2019 2. místo
ME Bovec 2019 2. místo
ME Bovec 2019
ME Bovec 2019
0|4311|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1W 2/2 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 4/4 141
8.K1W 4/4 241
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 8/12 600
2.K1W 8/12 544
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/13 0
 C2M
Vejnar Samuel
2/2 0
23.K1W 5/14 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 4/4 8
1.C1W 5/18 468
1.K1W 5/22 537

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/4 214
23.K1W 4/4 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 8/9 539
5.K1W 8/9 393
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/9 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/9 380
4.K1W 5/9 409

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 5/7 150
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/5 235
12.K1W 4/5 146
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 339
5.K1W 5/6 329
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/6 424
2.K1W 6/6 310
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/10 415
3.K1W 5/10 442

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 5/6 157
25.K1W 5/6 60
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 124
25.K1W 2/2 39
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 2/2 66
28.K1W 2/2 90
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/10 406
7.K1W 6/10 295
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/10 330
4.K1W 5/10 597

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 4/4 132
29.K1W 4/4 38
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/4 247
15.K1W 4/4 121
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 4/4 52
26.C2M
Jordánová Pavlína
1/1 3
32.K1W 4/4 65
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 397
7.K1W 6/9 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 67
14.K1W 5/11 143
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/16 278
3.K1W 5/19 454

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 6/8 261
23.K1W 6/8 87
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 279
13.K1W 4/6 129
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 2/2 22
4.C2X
Walter Jakub
2/2 28
40.K1W 2/2 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 7/10 431
8.K1W 7/14 334
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 92
24.K1W 5/14 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/20 160
7.K1W 5/24 334

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/8 151
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 207
15.K1W 4/6 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/8 90
38.C2M
Dziadková Zuzana
2/2 7
4.K1W 5/8 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/6 235
9.K1W 6/8 154
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/12 27
8.K1W 5/13 256

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 2/2 40
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/4 160
25.K1W 4/4 61
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 4/4 48
11.K1W 4/4 111
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 5/6 177
15.K1W 6/7 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/8 5
9.K1W 5/9 137

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/4 126
28.K1W 4/6 63
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 4/4 25
39.K1W 4/4 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 37
15.K1W 5/10 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 2/2 76
31.K1W 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/5 3
21.K1W 5/5 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 4/4 8
16.K1W 5/6 43

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1W 2/2 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 2/2 1
13.C1W 5/6 6
21.K1W 5/11 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 5/13 43

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.K1W 4/4 33
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
45.C2M
Němcová Anna
1/1 1
37.K1W 5/10 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 5/12 13

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/10 6

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
C1W16131581112
K1W3725292338-

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W121221368
K1W25277891531

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017201620152014
C1W23010154
K1W2312251513152528

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222014201320122011
C1W6511---
K1W-398675144

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016201520142012
C1W372213401010181411-
C2M77---------
K1W23614479142462572133

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222020201920182017201620152014201320122011
C1W521814194631325-
K1W8528324041115213756
C2M---26-38---45-
C2X----4------
C1M--------54--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M35----------
C1W121213455--
K1W14343789162230

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
149 126 6 175 131 1 588
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár16.315.01053
K1W24.824.02420
C1W11.210.01033
NKZ17.515.0861
K1W25.624.02132
C1W8.78.0829
veřejné závody9.26.02149
K1W13.510.0383
C1W3.22.0254
C2M6.86.024
K1M7.07.074
C1M12.011.0112
C2X2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,053
K1W00,000,000,000,020
C1W00,000,000,000,033
NKZ00,000,011,611,661
K1W00,000,000,000,032
C1W00,000,013,413,429
veřejné závody117,43020,1149,45536,9149
K1W00,078,489,61518,183
C1W1120,42037,0611,13768,554
C2M00,0125,000,0125,04
K1M00,000,000,000,04
C1M00,000,000,000,02
C2X00,02100,000,02100,02
Celkem114,23011,4155,75621,3263
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár10537943621,9
K1W4010562612,5
C1W6527384211,5
NKZ12042943686,7
K1W6414422357,8
C1W5628525135,4
veřejné závody295169669130,8
K1W16586255633,9
C1W10769673229,9
C2M8841100,0
K1M726400,0
C1M441375,0
C2X424600,0
Celkem52097841910119,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí10.19.15.18.16.9.17.10.11.10.16.13.15.10.10.8.10.11.12.6.8.6.9.9.8.12.7.11.9.11.10.10.12.
odstup % *)16,8110,327,028,027,216,7135,328,321,371,134,628,733,9123,583,465,565,522,867,421,739,833,0124,0123,040,885,548,656,357,333,126,380,178,4
% poražených soupeřů *)55,05,330,019,028,661,95,950,044,455,021,136,826,335,735,756,347,128,621,450,022,250,027,327,336,48,350,028,642,923,135,710,0---
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr11.09.68.812.012.814.511.2
medián109810111510
modus10961010910
počet závodů28845633
průměrný odstup od vítěze % *)79,258,955,067,458,137,756,2
průměrné % poražených soupeřů *)5,031,537,933,635,333,332,6
počet jízd416168101165
lepší 1. jízda1
50,0%
2
25,0%
1
12,5%
2
50,0%
1
20,0%
3
50,0%
10
30,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%
1
1,5%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 147
05.09.20
sl 117
25.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí26.23.24.25.25.24.24.27.26.30.21.23.23.27.26.24.20.23.31.24.
odstup % *)19,876,824,230,438,029,626,118,626,478,823,537,035,847,345,456,059,477,947,328,1
% poražených soupeřů *)52,818,520,720,017,220,725,818,813,8---52,448,818,53,7---4,220,815,426,847,7
pořadí20162017201820192020celkem
průměr27.523.426.824.226.024.8
medián242326242624
modus242324242624
počet závodů2845120
průměrný odstup od vítěze % *)37,747,837,539,819,841,3
průměrné % poražených soupeřů *)37,320,514,619,452,822,3
počet jízd416810240
lepší 1. jízda0
0,0%
3
37,5%
3
75,0%
3
60,0%
1
100,0%
10
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
0
0,0%
1
2,5%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 123
30.08.20
sl 117
25.08.19
sl 135
08.09.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí19.17.5.15.10.8.11.12.6.7.10.4.8.17.
odstup % *)110,3135,312,933,9123,514,022,867,422,039,922,55,320,4352,4
% poražených soupeřů *)5,35,981,826,335,768,228,621,468,850,030,883,350,05,9
pořadí201120132014201520162017201820192020celkem
průměr17.08.07.07.06.010.310.017.019.010.6
medián1784761110171910
modus1784768517198
počet závodů11211331114
průměrný odstup od vítěze % *)352,420,413,939,922,034,856,8135,3110,370,2
průměrné % poražených soupeřů *)5,950,057,150,068,839,447,95,95,340,1
počet jízd22422662127
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
66,7%
0
0,0%
1
100,0%
6
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,7%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 117
25.08.19
sl 135
08.09.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí23.22.27.26.10.23.27.18.20.17.10.22.13.22.22.
odstup % *)76,821,318,626,49,735,847,333,048,123,39,076,514,559,170,3
% poražených soupeřů *)18,563,218,813,882,718,53,759,542,459,082,722,262,527,625,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr22.022.017.513.520.018.020.025.023.020.1
medián22221310201823262322
modus22221310201810222322
počet závodů11221133115
průměrný odstup od vítěze % *)70,359,145,516,148,133,030,922,176,838,0
průměrné % poražených soupeřů *)25,027,642,470,942,459,535,031,918,540,0
počet jízd22432266229
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
33,3%
1
100,0%
8
53,3%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
3
10,3%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
pořadí6.13.12.11.10.5.16.15.12.14.12.8.3.8.8.5.9.8.10.5.6.9.8.4.9.6.6.8.10.7.7.8.9.9.
odstup %10,216,521,716,316,811,028,627,129,325,317,831,58,718,527,210,032,965,565,514,327,2123,040,814,330,515,320,680,8127,886,139,7407,3152,5194,0
% poražených soupeřů83,361,364,567,755,085,748,350,060,743,559,366,790,568,269,675,050,056,347,169,261,527,336,484,260,077,377,341,725,025,033,3---------
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr8.78.07.07.26.813.011.610.58.7
medián976681212118
modus9765812568
počet závodů3466425434
průměrný odstup od vítěze %251,383,640,735,921,521,522,616,254,5
průměrné % poražených soupeřů0,031,360,459,973,851,459,969,253,6
počet jízd4812128410866
lepší 1. jízda2
66,7%
2
50,0%
2
33,3%
3
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
4
80,0%
2
50,0%
18
52,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
1
12,5%
0
0,0%
2
20,0%
0
0,0%
4
6,1%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí25.30.23.14.26.21.24.44.20.33.25.15.37.12.18.21.26.21.23.19.18.31.24.16.23.40.24.26.24.29.26.21.27.37.35.35.31.
odstup %17,117,611,77,219,818,517,753,228,727,224,220,343,615,737,424,749,523,537,030,427,547,328,118,023,345,620,648,053,557,138,447,1142,045,439,6124,086,4
% poražených soupeřů57,146,352,271,152,867,764,130,669,841,856,475,440,080,470,260,049,052,448,857,160,526,847,769,455,131,659,637,543,933,343,225,93,718,222,715,023,1
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr31.026.326.321.320.529.027.023.025.5
medián312624211525242324
modus352624211225201421
počet závodů6466425437
průměrný odstup od vítěze %80,749,330,532,129,325,727,613,438,3
průměrné % poražených soupeřů18,139,548,454,666,549,157,056,747,6
počet jízd12812128410874
lepší 1. jízda3
50,0%
3
75,0%
3
50,0%
4
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
4
80,0%
0
0,0%
17
45,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
10,0%
1
12,5%
5
6,8%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
pořadí1.1.4.2.6.6.
odstup %0,00,023,610,232,836,8
% poražených soupeřů100,0100,078,692,916,716,7
pořadí20142022celkem
průměr4.51.03.3
medián412
modus611
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %25,80,017,2
průměrné % poražených soupeřů51,2100,067,5
počet jízd8412
lepší 1. jízda1
25,0%
1
50,0%
2
33,3%
čistých jízd2
25,0%
2
50,0%
4
33,3%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
pořadí16.14.11.18.25.31.38.36.39.36.47.43.
odstup %22,814,114,027,137,938,936,127,670,370,769,768,5
% poražených soupeřů71,274,075,060,533,321,145,651,49,518,68,016,0
pořadí2011201220132014celkem
průměr45.037.328.014.829.5
medián4336251431
modus4336251136
počet závodů242412
průměrný odstup od vítěze %69,151,238,419,541,5
průměrné % poražených soupeřů12,031,327,270,240,4
počet jízd474823
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
25,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
3
42,9%
1
25,0%
2
25,0%
6
26,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Němcová MarieKouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí13.11.
odstup %49,254,7
% poražených soupeřů14,323,1
pořadí2013celkem
průměr12.012.0
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %52,052,0
průměrné % poražených soupeřů18,718,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
pořadí2.5.2.3.2.2.1.2.2.2.1.2.2.2.2.2.2.3.5.5.1.1.2.2.3.3.8.3.2.2.5.4.2.1.1.2.6.5.1.1.10.10.4.4.1.3.9.10.
odstup %5,35,25,84,30,53,10,01,42,54,50,02,61,30,81,31,14,12,69,010,70,00,02,10,96,218,813,713,06,48,822,914,73,70,00,03,725,526,50,00,062,856,548,955,60,029,336,339,7
% poražených soupeřů95,784,693,889,596,496,7100,096,096,296,2100,092,380,080,090,990,992,985,780,081,8100,0100,085,785,771,475,056,387,580,080,073,380,050,0100,0100,080,064,371,4100,0100,0---10,025,025,0100,0---27,318,2
pořadí2012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr9.55.32.83.82.82.52.01.51.83.03.2
medián94222221222
modus94121221222
počet závodů2610482426448
průměrný odstup od vítěze %38,042,29,710,56,03,31,11,32,05,111,7
průměrné % poražených soupeřů22,826,781,976,085,089,385,596,296,990,976,4
počet jízd4112081648412895
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
5
50,0%
3
75,0%
2
25,0%
1
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
2
50,0%
19
39,6%
čistých jízd3
75,0%
0
0,0%
7
35,0%
3
37,5%
4
25,0%
1
25,0%
3
37,5%
1
25,0%
4
33,3%
2
25,0%
28
29,5%

Kategorie C2M

Němcová Mariesl 95
15.07.18
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl.Kounice
30.06.12
pořadí2.6.7.12.
odstup %14,818,317,744,4
% poražených soupeřů66,758,350,026,7
pořadí201220162018celkem
průměr12.06.52.06.8
medián12626
modus12622
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %44,418,014,823,8
průměrné % poražených soupeřů26,754,266,750,4
počet jízd2428
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Němcová Mariesl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí2.2.
odstup %3,01,1
% poražených soupeřů80,080,0
pořadí2017celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %2,02,0
průměrné % poražených soupeřů80,080,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Němcová MarieMlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
pořadí6.7.7.8.
odstup %46,858,589,896,1
% poražených soupeřů50,040,0------
pořadí2010celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %72,872,8
průměrné % poražených soupeřů22,522,5
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
pořadí6.5.2.3.2.6.6.3.4.6.2.3.3.3.4.3.2.5.6.7.2.2.4.5.7.8.10.9.3.5.15.18.4.4.3.5.10.15.2.6.23.26.11.10.8.11.10.8.7.20.19.18.19.27.28.17.13.17.23.9.11.30.27.21.23.21.23.15.15.18.19.
odstup %5,85,74,96,40,15,95,75,22,67,01,58,87,56,13,50,81,33,011,08,42,51,74,77,018,512,110,013,48,59,217,623,57,713,12,75,99,815,33,711,123,924,616,618,910,719,217,013,314,452,145,419,523,143,444,020,417,131,745,316,930,738,837,549,148,572,7164,746,061,1276,2108,2
% poražených soupeřů87,891,395,592,397,687,883,993,591,485,395,091,375,071,481,386,794,778,987,585,794,195,088,084,668,468,278,080,581,866,764,156,476,978,690,981,880,069,693,868,856,047,958,362,565,050,059,175,078,636,740,015,021,713,310,020,047,830,424,152,954,514,721,213,012,09,18,36,76,7---5,3
pořadí20112012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr21.218.213.98.26.85.13.53.32.54.54.010.8
medián211711555232438
modus15178432232623
počet závodů10101110482426471
průměrný odstup od vítěze %90,329,223,311,010,38,32,14,55,24,45,724,6
průměrné % poražených soupeřů9,729,057,276,176,883,986,878,693,289,991,761,1
počet jízd20202220816484128142
lepší 1. jízda5
50,0%
4
40,0%
7
63,6%
2
20,0%
3
75,0%
2
25,0%
1
50,0%
3
75,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
29
40,8%
čistých jízd6
30,0%
6
30,0%
8
36,4%
5
25,0%
3
37,5%
7
43,8%
2
50,0%
3
37,5%
2
50,0%
4
33,3%
3
37,5%
49
34,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí1.1.1.1.3.2.1.2.2.2.1.1.3.3.7.7.4.3.5.3.6.3.6.4.3.8.7.4.9.5.7.
odstup %0,00,00,00,02,81,30,03,42,42,00,00,00,45,011,110,89,77,16,80,09,110,911,94,010,713,210,515,50,09,416,6
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,081,888,9100,094,494,793,3100,0100,089,560,040,050,050,050,050,081,868,850,0---81,387,561,166,750,011,160,0---
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr7.06.05.64.34.81.71.81.53.7
medián756341213
modus743331211
počet závodů1354534631
průměrný odstup od vítěze %16,68,310,16,78,70,11,90,75,6
průměrné % poražených soupeřů0,040,459,362,750,096,595,695,169,7

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
pořadí2.3.4.4.4.4.5.12.10.11.6.5.4.6.28.24.8.9.15.7.24.11.12.9.4.7.13.15.7.9.8.8.13.12.19.12.14.13.
odstup %2,24,03,72,44,32,54,79,16,611,15,43,24,49,422,021,118,720,223,73,016,921,525,214,21,10,015,817,59,311,615,217,311,98,30,07,614,819,5
% poražených soupeřů90,983,366,770,088,588,055,676,179,173,054,590,092,568,830,841,041,727,312,581,341,023,1---46,790,681,870,769,614,333,330,030,036,826,745,565,631,67,7
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr13.514.08.913.815.05.09.53.510.0
medián1312812951049
modus13127764544
počet závodů2495534638
průměrný odstup od vítěze %17,27,011,318,118,34,37,93,210,8
průměrné % poražených soupeřů19,743,751,931,641,979,071,081,254,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí1.3.2.2.2.1.3.4.12.4.3.6.3.6.4.7.7.7.8.4.8.6.
odstup %0,02,81,33,42,00,07,60,015,28,90,09,110,911,94,013,614,313,312,65,719,013,0
% poražených soupeřů100,081,888,994,493,3100,090,575,050,087,081,868,850,0---81,364,760,050,036,457,1---50,0
pořadí201320142015201620172018202020212022celkem
průměr6.06.07.57.05.05.32.02.02.04.7
medián6477441224
modus6477431213
počet závodů12222622322
průměrný odstup od vítěze %13,012,313,014,08,07,43,82,71,47,7
průměrné % poražených soupeřů50,028,643,262,440,768,895,393,990,266,4

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí3.4.4.12.11.6.9.11.9.11.7.24.11.9.4.12.12.10.11.6.14.6.23.19.
odstup %4,04,32,59,111,15,48,22,810,714,63,016,921,514,21,115,616,215,413,410,224,19,820,135,4
% poražených soupeřů83,388,588,076,173,054,584,963,080,076,281,341,023,146,790,670,373,870,069,773,759,477,333,35,3
pořadí2012201320142015201620172018202020212022celkem
průměr19.014.510.010.512.06.512.27.511.53.710.3
medián19661012411611410
modus19661012411611411
počet závodů122222622324
průměrný odstup od vítěze %35,414,917,114,415,97,711,66,810,13,612,1
průměrné % poražených soupeřů5,355,366,669,972,168,760,869,774,686,666,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí1.1.3.2.1.2.2.2.1.3.6.1.3.3.7.7.4.3.5.12.4.3.6.3.6.4.3.8.7.6.4.9.5.7.4.8.8.
odstup %0,00,02,81,30,03,42,42,00,07,610,40,00,45,011,110,89,77,16,815,28,90,09,110,911,94,010,713,210,58,915,50,09,416,65,718,819,0
% poražených soupeřů100,0100,081,888,9100,094,494,793,3100,090,578,3100,089,560,040,050,050,050,050,050,087,081,868,850,0---81,387,561,166,737,550,011,160,0---57,1------
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr6.77.06.05.75.54.82.81.81.84.4
medián8756443214
modus8746331213
počet závodů31366554437
průměrný odstup od vítěze %14,516,68,39,98,58,73,71,91,07,3
průměrné % poražených soupeřů19,00,040,455,764,650,091,795,692,763,8

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 109
20.08.22
sj 45
06.05.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí2.1.3.4.4.5.12.10.11.6.9.14.5.4.6.28.24.8.9.15.9.11.7.24.11.12.9.4.7.13.15.11.7.9.8.8.13.12.19.12.17.14.13.6.13.14.
odstup %2,20,04,04,32,54,79,16,611,15,48,215,43,24,49,422,021,118,720,223,710,714,63,016,921,525,214,21,10,015,817,512,09,311,615,217,311,98,30,07,636,714,819,510,223,524,1
% poražených soupeřů90,9100,083,388,588,055,676,179,173,054,584,975,590,092,568,830,841,041,727,312,580,076,281,341,023,1---46,790,681,870,769,664,314,333,330,030,036,826,745,565,6---31,67,773,758,659,4
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr11.013.514.69.112.715.07.69.52.810.4
medián131313811961039
modus6131271164549
počet závodů325107554546
průměrný odstup od vítěze %19,217,212,911,416,518,37,37,92,612,1
průměrné % poražených soupeřů63,919,734,953,144,941,979,571,090,156,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Němcová Mariesj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
pořadí6.6.6.7.
odstup %17,116,214,111,3
% poražených soupeřů37,537,537,533,3
pořadí2022celkem
průměr6.36.3
medián66
modus66
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %14,614,6
průměrné % poražených soupeřů36,536,5

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí1.1.3.2.1.2.1.3.1.1.1.2.2.2.1.1.2.3.6.1.3.3.7.7.4.3.5.3.6.3.3.4.3.3.3.3.3.1.6.4.3.8.7.6.6.4.5.3.2.3.3.2.3.2.4.9.5.3.4.3.4.4.3.7.3.3.
odstup %0,00,02,81,30,02,10,01,00,00,00,03,42,42,00,00,01,17,610,40,00,45,011,110,89,77,16,80,09,110,98,19,97,54,20,41,40,70,011,94,010,713,210,58,917,57,911,48,44,210,38,77,218,620,215,50,09,410,79,29,710,813,616,016,622,117,2
% poražených soupeřů100,0100,081,888,9100,091,7100,081,8100,0100,0100,094,494,793,3100,0100,066,790,578,3100,089,560,040,050,050,050,050,081,868,850,066,750,060,060,060,060,060,0100,0---81,387,561,166,737,516,740,020,071,480,050,060,050,0---50,050,011,160,033,350,033,350,040,060,0---------
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr4.34.34.23.34.82.41.81.63.4
medián343342213
modus343331213
počet závodů3916125741066
průměrný odstup od vítěze %18,710,610,94,98,72,81,90,77,0
průměrné % poražených soupeřů0,043,148,363,950,089,395,694,462,6

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí1.1.1.1.2.3.4.4.4.3.3.4.2.2.5.12.10.11.6.3.3.9.14.5.4.6.28.24.8.9.15.7.24.11.12.6.10.9.14.9.7.10.7.4.4.9.4.7.13.15.11.7.9.8.8.14.7.7.7.8.9.10.8.3.4.13.12.19.12.10.9.12.10.4.4.14.13.5.5.8.8.12.23.8.11.13.13.7.5.17.14.18.19.10.10.
odstup %0,00,00,00,02,24,04,32,57,22,11,83,35,55,14,79,16,611,15,48,09,38,215,43,24,49,422,021,118,720,223,73,016,921,525,212,116,915,119,714,114,414,813,817,216,114,21,10,015,817,512,09,311,615,217,326,210,98,712,317,019,520,513,914,518,611,98,30,07,615,417,321,018,118,318,614,819,516,518,423,923,416,520,119,228,328,729,025,323,725,630,225,717,334,935,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,090,983,388,588,085,090,991,387,592,992,955,676,179,173,054,560,060,084,975,590,092,568,830,841,041,727,312,581,341,023,1---80,862,571,448,057,970,057,171,466,766,746,790,681,870,769,664,314,333,330,030,040,973,972,772,756,357,952,665,066,750,036,826,745,565,655,060,052,260,957,157,131,67,755,655,646,246,257,733,330,09,17,77,7---42,95,9---5,65,3------
pořadí20122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr14.711.58.09.310.58.49.915.06.39.52.58.9
medián1411851089951028
modus101385127763514
počet závodů68241020155741495
průměrný odstup od vítěze %28,223,823,717,313,613,816,318,37,77,92,714,2
průměrné % poražených soupeřů2,823,646,237,651,757,054,041,973,971,092,254,9

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí1.1.3.1.1.1.1.5.4.2.1.3.1.1.1.8.2.2.2.1.2.2.3.5.1.4.4.4.7.7.8.7.5.
odstup %0,00,05,80,00,00,00,06,78,20,10,02,90,00,00,018,91,02,01,60,00,06,112,48,50,010,313,99,418,815,314,220,620,6
% poražených soupeřů100,0100,077,8100,0100,0100,0100,066,781,393,8100,088,9100,0100,0100,056,394,488,992,3100,092,390,980,042,9100,057,150,050,0---------25,050,0
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr6.06.02.53.31.82.62.03.01.33.1
medián5713211212
modus5412211111
počet závodů25234524633
průměrný odstup od vítěze %20,614,35,19,00,94,01,53,71,06,0
průměrné % poražených soupeřů37,520,078,671,393,490,194,585,596,375,1

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí1.1.1.2.1.3.4.18.1.2.3.15.7.5.7.7.5.8.3.5.5.5.8.9.8.8.8.8.16.16.14.19.22.
odstup %0,00,00,00,80,04,71,913,00,03,35,427,15,48,24,65,05,56,36,36,30,04,16,98,68,41,99,09,517,614,312,323,927,1
% poražených soupeřů100,0100,0100,097,6100,090,092,959,5100,097,289,571,478,692,388,582,989,266,794,389,287,584,073,170,466,766,753,353,321,116,735,018,28,7
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr20.512.48.07.35.36.29.06.31.57.4
medián191488573217
modus19885573118
počet závodů25234524633
průměrný odstup od vítěze %25,512,55,16,54,75,716,34,60,97,5
průměrné % poražených soupeřů13,535,966,775,884,486,380,587,497,973,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí1.1.1.1.1.8.3.1.2.1.5.4.5.7.4.5.8.13.
odstup %0,00,00,00,00,018,95,40,00,00,010,510,316,112,23,620,625,644,8
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,056,383,3100,092,3100,060,057,155,625,066,750,041,7---
pořadí2012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr13.08.05.35.04.51.02.08.01.01.03.9
medián138554128113
modus138454118111
počet závodů113121311418
průměrný odstup od vítěze %44,825,612,116,110,40,01,818,90,00,09,3
průměrné % poražených soupeřů0,041,747,255,658,6100,091,956,3100,0100,071,6

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí1.1.2.1.3.7.5.5.5.3.11.8.10.21.7.22.18.8.21.
odstup %0,00,00,80,05,45,05,16,30,00,810,41,911,236,84,827,127,612,789,9
% poražených soupeřů100,0100,097,6100,089,582,985,789,287,592,365,566,764,04,879,38,715,069,64,8
pořadí2012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr21.013.016.710.09.53.05.07.03.01.38.4
medián21821108357317
modus2187108357311
počet závodů123121311419
průměrný odstup od vítěze %89,920,222,911,26,10,83,85,05,40,212,9
průměrné % poražených soupeřů4,842,330,964,066,192,387,582,989,599,468,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí1.1.3.4.1.1.5.4.2.1.1.3.1.1.1.8.2.2.2.1.2.2.3.5.1.4.4.4.7.7.8.7.5.
odstup %0,00,05,87.042,80,00,06,78,20,10,00,02,90,00,00,018,91,02,01,60,00,06,112,48,50,010,313,99,418,815,314,220,620,6
% poražených soupeřů100,0100,077,8---100,0100,066,781,393,8100,0100,088,9100,0100,0100,056,394,488,992,3100,092,390,980,042,9100,057,150,050,0---------25,050,0
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr6.06.02.53.31.82.61.73.02.03.2
medián5713211212
modus5412211111
počet závodů25234534533
průměrný odstup od vítěze %20,614,35,19,00,94,01,03,71.409,7219,4
průměrné % poražených soupeřů37,520,078,671,393,490,196,385,575,672,1

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí1.1.1.13.3.4.18.1.2.3.11.15.7.5.7.7.5.8.3.5.5.5.8.9.8.8.8.8.16.16.14.19.22.8.7.18.
odstup %0,00,00,08.252,64,71,913,00,03,35,49,727,15,48,24,65,05,56,36,36,30,04,16,98,68,41,99,09,517,614,312,323,927,118,822,322,9
% poražených soupeřů100,0100,0100,0---90,092,959,5100,097,289,579,671,478,692,388,582,989,266,794,389,287,584,073,170,466,766,753,353,321,116,735,018,28,741,740,045,2
pořadí2012201420152016201720182019202020212022celkem
průměr11.020.512.48.07.35.36.29.76.33.88.3
medián81914885711217
modus719885573118
počet závodů325234534536
průměrný odstup od vítěze %21,325,512,55,16,54,75,714,14,61.651,5238,1
průměrné % poražených soupeřů42,313,535,966,775,884,486,380,287,478,067,9

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí1.1.13.
odstup %0,00,06.825,7
% poražených soupeřů100,0100,07,7
pořadí20182022celkem
průměr13.01.05.0
medián1311
modus1311
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %6.825,70,02.275,2
průměrné % poražených soupeřů7,7100,069,2

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí1.1.27.
odstup %0,00,07.284,6
% poražených soupeřů100,0100,03,7
pořadí20182022celkem
průměr27.01.09.7
medián2711
modus2711
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %7.284,60,02.428,2
průměrné % poražených soupeřů3,7100,067,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí1.1.3.1.1.5.4.2.1.1.3.1.1.1.8.2.2.2.1.2.2.3.5.1.4.4.4.7.7.8.7.5.4.4.
odstup %0,00,05,80,00,06,78,20,10,00,02,90,00,00,018,91,02,01,60,00,06,112,48,50,010,313,99,418,815,314,220,620,64,26,3
% poražených soupeřů100,0100,077,8100,0100,066,781,393,8100,0100,088,9100,0100,0100,056,394,488,992,3100,092,390,980,042,9100,057,150,050,0---------25,050,062,562,5
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr5.06.02.53.31.82.61.73.01.53.2
medián4713211212
modus4412211111
počet závodů45234534434
průměrný odstup od vítěze %12,914,35,19,00,94,01,03,71,56,1
průměrné % poražených soupeřů50,020,078,671,393,490,196,385,594,573,6

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí1.1.1.3.4.18.1.2.3.11.15.7.5.7.7.5.8.3.5.5.5.8.9.8.8.8.8.16.16.14.19.22.8.9.5.8.4.2.3.9.9.14.14.13.16.
odstup %0,00,00,04,71,913,00,03,35,49,727,15,48,24,65,05,56,36,36,30,04,16,98,68,41,99,09,517,614,312,323,927,112,013,16,46,112,08,911,516,415,135,032,237,132,8
% poražených soupeřů100,0100,0100,090,092,959,5100,097,289,579,671,478,692,388,582,989,266,794,389,287,584,073,170,466,766,753,353,321,116,735,018,28,772,068,066,750,057,185,777,838,538,513,318,8---11,8
pořadí20122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr12.54.414.512.48.07.35.36.29.76.31.58.2
medián134914885711218
modus928885573118
počet závodů6545234534445
průměrný odstup od vítěze %28,19,019,012,55,16,54,75,714,14,61,211,0
průměrné % poražených soupeřů20,267,541,735,966,775,884,486,380,287,497,564,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále