Němcová Marie, 2000, Kanoe Klub Spoj Brno

Němcová Marie, 2000

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 1   C2: -  sjezd K1: 1   C1: MT   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 15. 3/U23 24.7027,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 44. 7/U23 43.6953,2
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 12. 3/U23 25.5429,3
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 20. 6/U23 22.9228,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 9. 3/U23 59.618,2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 3. 1/U23 62.937,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 14. 6/U23 108.6215,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 6. 3/U23 84.8910,4
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 5. 4/U23 1.563,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 1. 1/U23
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 4. 3/U23 2.134,4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 3. 3/U23 0.230,4
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 17. 5/U23 171.68135,3
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 6. 5/U23 75.629,4
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 23. 7/U23 85.3076,8
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1W sjezd 3. 2/U23 46.805,0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 7. 4/U23 2.875,4
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1W sjezd 1. 1/U23
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/U23 3.908,2
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/U23
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 7. 6/U23 2.304,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/U23
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/U23
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/U23 1.601,5
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 1/U23 2.702,6
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 1/U23 8.708,8
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 14. 3/U23 29.1425,3
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 33.   29.2327,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 12. 4/U23 19.4817,8
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 25. 5/U23 25.0724,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 7. 6/U23 3.195,0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 8. 4/U23 13.8418,9
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 5. 4/U23 3.555,5
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 2. 2/U23 0.711,0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 10. 4/U23 32.0728,3
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 24. 8/U23 26.4424,2
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 11. 5/U23 23.1821,3
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 25. 8/U23 30.4930,4
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10. 5/U23 79.1171,1
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 25. 8/U23 39.4138,0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 16. 5/U23 31.1634,6
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 24. 7/U23 24.8629,6
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 28. 9/U23 227.5522,0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 3/U23 130.4311,1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 8/U23 214.0121,1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 4/U23 124.2710,8
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 7/U23 206.0518,7
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 4. 3/U23 120.979,7
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 9. 7/U23 221.2820,2
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 3. 3/U23 90.437,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 8. 3/DS 30.9731,5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 15. 6/DS 17.3020,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 3. 1/DS 7.658,7
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 37. 9/DS 36.8743,6
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 5. 4/DS 3.425,1
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 3. 2/DS 4.085,4
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 5. 3/DS 13.7812,9
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 22. 7/DS 21.8721,3
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 15. 5/DS 194.5223,7
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1W sjezd 5. 2/DS 51.406,8
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 8. 3/DS 7.336,3
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd 2. 1/DS 2.562,0
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 11. 4/U18 1.432,8
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 27.   3551.247.284,6
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 4. 2/U18
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 13.   3548.016.825,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 3. 1/DS 3.126,3
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 2. 1/DS 0.891,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 5. 2/DS 3.106,3
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 1. 1/DS
15.07.2018 Slalom v Brně C1W slalom 2. 1/DS 1.501,3
15.07.2018 Slalom v Brně C2M slalom
JORDÁNOVÁ Pavlína
2.   20.4014,8
15.07.2018 Slalom v Brně K1W slalom 3. 1/DS 7.707,5
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C1W slalom 2. 1/DS 0.900,8
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1W slalom 3. 1/DS 6.706,1
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 2. 1/DS 1.501,3
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 4. 1/DS 3.903,5
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 2. 1/DS 1.201,1
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 3. 1/DS 0.900,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 9. 4/DS 83.8210,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 12. 4/DS 142.2715,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 11. 6/DS 114.4314,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 4. 3/DS 83.498,9
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 8. 4/DS 20.5618,5
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 12. 5/DS 16.2615,7
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 8. 3/DS 31.3927,2
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 18. 6/DS 38.5337,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 7. 1/DS 1.483,0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 3. 1/DS
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 5. 2/DS
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 2. 1/DS 0.350,0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 13. 5/DS 33.0828,7
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 24. 6/DS 26.3926,1
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 15. 5/DS 39.2933,9
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 27. 7/DS 19.4718,6
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 10. 4/DS 130.34123,5
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 26. 7/DS 25.2026,4
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 10. 4/DS 96.4783,4
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 30. 7/DS 85.1778,8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 24. 6/DS 92.9316,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 6. 3/DS 58.549,1
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 23. 6/DS 92.7817,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 7. 4/DS 75.3711,7
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 11. 5/DS 237.2621,5
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 3. 2/DS 134.8610,9
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 12. 5/DS 278.9425,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 3/DS 124.9012,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 4/DS 150.7016,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 3/DS 95.808,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 3/DS 101.009,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 3/DS 157.2015,1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 14. 4/DS 175.4019,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 3/DS 45.604,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 3/DS 91.707,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 3/DS 106.4014,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 4/DS 80.9014,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 2/DS 12.101,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 2/DS 2.900,4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 3/DS 100.9013,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 4/DS 83.6014,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DS
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 2/DS 5.000,7
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   101.3016,1
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 4.   127.2017,2
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 21. 4/DS 24.1824,7
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 5. 1/DS 10.7510,0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 26. 3/DS 60.3549,5
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 9. 2/DS 46.1032,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 3. 2/DS 0.320,8
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 1. 1/DS
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8. 3/DS 15.9014,0
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 10. 4/DS 9.859,7
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 8. 2/DS 75.1665,5
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd    
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 21. 3/DS 25.0123,5
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd    
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 10. 3/DS 80.2465,5
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 9. 4/DS 94.0414,2
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1W sjezd 6. 1/DS 89.8011,9
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 23. 4/DS 42.4537,0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 3/DS 0.601,1
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 3/DS 2.324,0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 7. 4/DS
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 3. 2/DS 6.0610,7
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 1/DS 5.204,1
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
2. 2/U23 4.403,0
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/DS 1.601,3
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/DS 3.202,6
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
WALTER Jakub
2. 2/U23 1.501,1
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 1/DS 3.403,0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 13. 4/DS 87.4815,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 8. 3/DS 85.6213,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 15. 4/DS 173.5117,5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 7. 3/DS 125.4610,5
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 11. 3/DS 26.1422,8
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 23. 4/DS 34.2635,8
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 12. 3/DS 78.3267,4
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 27. 6/DS 46.6547,3
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 5. 3/DS 17.0014,3
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 19. 4/DS 35.1730,4
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 6. 3/DS 32.4727,2
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 18. 4/DS 31.1727,5
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 5. 2/DS 1.964,1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2. 1/DS 3.326,1
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 3/DS 3.356,9
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 3. 1/DS 6.6112,4
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 6. 2/DS 27.8521,7
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 26. 5/DS 50.7245,4
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 8. 2/DS 45.2339,8
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 24. 3/DS 57.4656,0
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 6. 2/DS 43.2133,0
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 20. 3/DS 66.2059,4
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 9. 2/DS 147.52124,0
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 23. 5/DS 81.2477,9
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 11. 4/DS 65.5012,0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 3/DS 55.778,9
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 3/DS 5.808,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 5. 2/DS 6.748,5
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 7. 4/DS 87.709,3
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 9. 4/DS 107.7011,6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 4/DS 173.9015,2
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 4/DS 195.7017,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 7. 3/DS 114.0010,9
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 14. 2/DS 233.4026,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 4. 1/DS 98.807,9
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 6. 1/DS 177.9017,5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 7. 3/DS 104.4012,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 7. 3/DS 88.508,7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 3. 1/DS 84.308,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 5. 1/DS 131.4011,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 8.   146.3017,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 9.   164.2019,5
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 2.   44.804,2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 3.   102.6010,3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 8.   117.4013,9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 10. 4/DS 172.4020,5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 2.   74.107,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 3. 2/DS 89.308,7
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3. 1/DS 92.7014,5
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 4.   137.5018,6
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd 2. 1/DS 179.8020,2
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 3. 1/DS 143.2018,6
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 6. 1/DM 11.8011,0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 5. 1/DM 10.409,0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 7. 1/DM 10.008,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 5. 1/DM 13.2010,7
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 9. 4/DM 142.52123,0
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 31. 7/DM 48.8347,3
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 8. 4/DM 50.4540,8
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 24. 6/DM 30.9428,1
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 11. 6/DM 5.5810,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 5. 3/DM 6.0910,5
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 18. 7/DM 36.3133,0
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 6. 4/DM 25.4222,0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 5/DM 6.5011,9
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DM 9.2215,5
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 8. 2/DM 4.478,4
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DM
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 7. 3/DM 134.8616,1
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 12. 4/DM 119.8085,5
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 12. 5/DM 10.148,3
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 7. 2/DM 60.3648,6
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DM
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
DZIADKOVÁ Zuzana
6. 3/DM 23.2018,3
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/DM 2.802,5
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DM
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
DZIADKOVÁ Zuzana
7. 3/DM 25.0017,7
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/DM 2.101,7
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 4. 1/DM 4.204,7
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 2. 1/DM 2.102,1
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 5. 1/DM 6.907,0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 2. 1/DM 1.000,9
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 12. 6/DM 87.8115,6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 7. 3/DM 89.2413,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 12. 5/DM 157.1416,2
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 7. 3/DM 162.8514,3
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 4. 2/DM 17.6714,3
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 16. 6/DM 19.2518,0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 9. 5/DM 35.2330,5
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 23. 6/DM 24.7223,3
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 6. 4/DM 15.7715,3
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 40. 10/DM 40.6545,6
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 6. 3/DM 19.9420,6
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 24. 6/DM 18.6320,6
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 3/DM 0.951,9
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 4. 1/DM 5.6710,3
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 7. 2/DM 19.9018,5
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1W slalom 3. 1/DM 8.006,2
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 8. 2/DM 14.5012,1
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1W slalom 3. 1/DM 23.0018,8
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 19. 6/DM
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 9. 3/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 4/DM 5.427,6
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 5. 2/DM 7.869,4
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 11. 4/DM 66.4156,3
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 9. 3/DM 62.8657,3
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 11. 5/DM 36.2733,1
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10. 4/DM 28.8826,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 3/DM 169.6017,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 3/DM 133.0015,4
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 2/DM 108.6010,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 2/DM 107.209,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 3/DM 178.9018,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 3/DM 179.3021,0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 2/DM 98.309,7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 2/DM 125.5010,8
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 17.   405.0136,7
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 4. 2/DM 158.7018,6
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 4. 2/DM 153.8018,3
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 3. 2/DM 159.5016,0
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 4. 3/DM 132.4013,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 2/DM 10.9010,0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 8. 1/DM 15.9013,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 9. 2/DM 14.6013,4
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 3. 1/DM 15.3013,0
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 8. 3/DM 101.1480,8
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 26. 7/DM 52.6648,0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 10. 4/DM 162.60127,8
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 24. 7/DM 61.4953,5
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 6/DM 4.9811,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 2/DM 7.7816,1
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 7. 3/DM 44.5639,9
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 20. 9/DM 47.5748,1
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 8. 4/DM 4.899,0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DM 8.3313,9
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 8. 3/DM 5.279,5
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/DM 6.039,4
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1W slalom 2. 1/DM 7.506,4
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 3. 1/DM 8.908,5
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1W slalom 2. 1/DM 9.208,8
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 5. 1/DM 9.209,2
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 10. 5/DM 93.1815,4
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 7. 3/DM 93.6413,3
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 11. 6/DM 79.9913,4
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 8. 3/DM 86.7812,6
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 29. 8/DM 59.7957,1
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 3/DM 106.7786,1
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 26. 7/DM 39.9338,4
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 3/DM 46.4339,7
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 16.   8.5617,6
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7.   10.2418,8
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 16.   7.0014,3
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7.   8.7815,3
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10.   97.4680,1
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 12.   90.5078,4
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 5/DM 86.5714,8
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 3/DM 109.9816,6
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 5/DM 8.8512,3
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 8. 3/DM 12.0514,2
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 13. 5/DM 142.2019,5
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 5. 1/DM 115.1018,4
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 5. 1/DM 126.3016,5
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 3. 1/DM 132.4017,2
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 3. 1/DM 198.1022,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 15. 2/ZS 18.7217,6
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 2/ZS 26.6022,9
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 18. 2/ZS 24.6023,5
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 4. 2/ZS 17.0314,7
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom    
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 21.   49.2747,1
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C1W slalom 8.   513.55407,3
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1W slalom 27.   152.04142,0
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 21.   20.2736,8
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 7.   7.7812,2
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 10.   27.5122,5
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 17.   25.0723,3
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 7. 6/ZS 1.754,8
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1W sjezd 4. 4/ZS 1.533,6
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 4.   5.825,3
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 10.   8.639,0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 19. 5/ZS 13.0423,9
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/ZS 13.0320,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 22. 5/ZS 14.5427,1
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1W sjezd 5. 1/ZS 12.7520,6
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 4. 2/ZS 25.9123,6
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 16. 6/ZS 22.1322,8
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 6. 5/ZS 49.3010,2
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 2. 1/ZS 10.8510,2
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 4. 4/ZS 33.605,7
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 14. 6/ZS 13.6114,1
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 4. 2/ZS 7.607,7
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1W slalom 2. 2/ZS 4.403,7
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 4. 2/ZS 13.5013,1
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1W slalom 1. 1/ZS
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 2/ZS 3.102,7
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/ZS
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 2/ZS 7.205,9
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 2/ZS 5.103,7
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 8. 6/ZS 6.1012,0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 10. 7/ZS 8.699,8
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 4. 4/ZS 2.804,2
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 6. 5/ZS 23.4625,5
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 9. 6/ZS 6.5113,1
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 15. 10/ZS 13.6115,3
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 4. 4/ZS 4.076,3
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 5. 5/ZS 24.7526,5
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 37. 9/ZS 46.8745,4
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 3/ZS 176.84152,5
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 8/ZS 39.5139,6
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 3/ZS 220.19194,0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 13. 4/ZS 188.9023,5
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1W sjezd 8. 4/ZS 181.3018,8
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 14. 5/ZS 193.9024,1
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1W sjezd 8. 4/ZS 184.8019,0
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 35.   116.92124,0
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 31.   81.5686,4
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 2. 1/ZS 3.903,7
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/ZS
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 2/ZS 8.5011,1
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/ZS
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1W slalom 11. 6/ZS 13.3014,0
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota C1W slalom 6. 4/ZS 34.0032,8
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1W slalom 18. 8/ZS 23.9027,1
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera C1W slalom 6. 4/ZS 35.5036,8
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 8. 4/ZS 172.1023,4
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 8. 4/ZS 180.2023,9
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 23. 3/ZS 23.4023,9
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1W slalom 10. 5/ZS 65.6062,8
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 6. 5/ZS 41.109,8
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 26. 3/ZS 24.9024,6
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1W sjezd 6. 5/ZS 64.9013,0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1W slalom 10. 6/ZS 62.0056,5
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 18.   19.4027,6
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 22.   72.8976,5
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 8.   6.1212,7
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1W sjezd 8.   16.6425,6
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1W slalom 8.   27.3120,4
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 13.   17.1114,5
04.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 11. 3/ZS 16.8016,6
04.08.2013 Slalom v Brně C1W slalom 4. 1/ZS 51.3048,9
03.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 10. 3/ZS 17.9018,9
03.08.2013 Slalom v Brně C1W slalom 4. 1/ZS 54.2055,6
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 8. 1/ZS 12.9010,7
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 13. 6/ZS 54.1049,2
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 11. 1/ZS 21.0019,2
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 5/ZS 55.3054,7
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 25. 8/ZS 35.3537,9
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 31. 12/ZS 39.4338,9
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 5. 2/ZS 3.306,4
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 1. 1/ZS
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 8. 3/ZS 3.206,1
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1W slalom 10. 3/ZS 16.1017,0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C1W slalom 3. 3/ZS 44.5029,3
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 12. 7/ZS 95.0016,5
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1W sjezd 8. 3/ZS 106.9019,2
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 23. 9/ZS 112.3020,1
12.05.2013 Kroměřížský sprint, neděle K1W sjezd 4. 2/ZS 7.1012,0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1W slalom 8. 3/ZS 14.3013,3
11.05.2013 Kroměřížský sprint K1W sjezd 2. 1/ZS 5.408,9
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1W slalom 7. 3/ZS 16.1014,4
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1W sjezd 3. 3/ZS 5.7611,5
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 20. 7/ZS 49.8752,1
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom 19.   47.5745,4
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 3/ZS 221.4028,3
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 3/ZS 224.7029,0
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1W sjezd 13. 3/ZS 328.1028,7
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 5.   290.2023,7
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 7.   310.9025,3
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 18. 3/ZM 20.8019,5
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 19. 3/ZM 23.1023,1
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 13.   67.1444,8
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 21.   110.7589,9
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 22.   59.0959,1
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 27.   38.8343,4
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 28.   44.4944,0
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 7. 3/ZM 35.9022,3
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 8. 2/ZM 30.9018,8
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 17. 3/ZM 25.7020,4
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 9. 2/ZM 48.0036,3
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 13. 2/ZM 21.8017,1
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
NĚMCOVÁ Anna
12. 3/ZS 60.0044,4
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 10. 2/ZM 53.8039,7
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 38. 9/ZM 38.0236,1
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 18. 3/ZM 16.6622,9
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 36. 8/ZM 26.6027,6
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 19. 2/ZM 214.9035,4
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 K1W sjezd 9. 1/ZM 15.6016,4
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 17. 3/ZM 33.3031,7
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 K1W sjezd 9. 1/ZM 15.1015,1
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 23. 3/ZM 38.2045,3
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 9. 3/ZM 18.4016,9
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 14. 3/ZM 40.1035,0
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 14. 3/ZM 36.4032,2
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 11. 3/ZM 31.2030,7
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 13. 4/ZM 76.7037,1
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 17. 4/ZM 291.6025,6
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 14. 4/ZM 336.3030,2
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 16. 4/ZM 67.0032,8
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 39.   69.6370,3
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 36.   74.9970,7
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 3/ZM 207.1025,7
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 19. 3/ZM 162.5017,3
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 10.   352.5035,7
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 10.   350.1034,9
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 30. 7/ZM 44.6038,8
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 27. 6/ZM 42.3037,5
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1W slalom 17.   412.71352,4
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 22.   71.4470,3
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 47. 15/ZM 63.6069,7
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 43. 14/ZM 55.0068,5
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 21. 5/ZM 61.5049,1
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 23. 6/ZM 58.5048,5
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 21. 5/ZM 70.2072,7
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 23. 5/ZM 154.20164,7
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15. 2/ZM 59.1046,0
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15. 2/ZM 76.1061,1
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
19. 5/ZM 130.00108,2
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
18. 5/ZM 354.40276,2
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010, předžáci
7. 7/PZ 78.7058,5
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
neděle 26.9.2010, předžáci
6. 6/PZ 64.7046,8
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010, předžáci
8. 8/PZ 164.4096,1
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010, předžáci
7. 7/PZ 161.9089,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: MT   C2: 29.11.19 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 1   C1: MT   C2: 13.11.18 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 20.11.17 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 18.07.16 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 2   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.04.14 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.08.13 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.12 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 inserted RVP
Místo narozeníBrno
ZnameníStřelec
BydlištěBrno
ZaměstnáníBiskupské gymnázium Brno
Výrobce loděRK Company
Model loděKiku 2
Výrobce pádlaGalasport
Osobní sponzořimeatfly
Od kolika let pádluje8
První trenérBohuslav Šamánek
Současný trenérBohuslav Šamánek
Zálibykresba, čas s rodinou/přáteli
Zimní přípravaLivignu, Brno, Španělsko
Cíle na sezonumísto v reprezentačním týmu v kategorii dospělých i U23
Nejlepší dosažené výsledky2. místo MS Muotta 2018 sprint, 2. místo ME Bovec 2019 sprint, mistr ČR ve sprintu 2019
Zajímavost o soběkočičí královna
Oblíbená traťLipno, Budějovice
Instagramhttps://www.instagram.com/__marienemcova/

Profil aktualizován 10.03.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-BGalasport 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B0 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACE0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B0 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-BGalasport 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B0 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B0 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-BGalasport 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-BGalasport
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-B0 0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B0 0
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-B0 0
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-BGalasport
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikace0 0
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-B0 0
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikace0 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikaceGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace0 0
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-AGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-BGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikace
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Caipi
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Tik-Tak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-BGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikace
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Sonic
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Sonic
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceRasner Projectile
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W finale-A
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-B
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-A
0|4311|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 96
19.K1W 2/2 44
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 2/2 137
4.K1W 2/2 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 4/4 274
4.K1W 4/4 282

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 5/6 157
25.K1W 5/6 60
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 124
25.K1W 2/2 39
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 2/2 66
28.K1W 2/2 90
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/10 406
7.K1W 6/10 295
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/10 330
4.K1W 5/10 597

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 4/4 132
29.K1W 4/4 38
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/4 247
15.K1W 4/4 121
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 4/4 52
26.C2M
Jordánová Pavlína
1/1 3
32.K1W 4/4 65
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 397
7.K1W 6/9 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 67
14.K1W 5/11 143
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/16 278
3.K1W 5/19 454

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 6/8 261
23.K1W 6/8 87
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 279
13.K1W 4/6 129
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 2/2 22
4.C2X
Walter Jakub
2/2 28
40.K1W 2/2 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 7/10 431
8.K1W 7/14 334
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 92
24.K1W 5/14 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/20 160
7.K1W 5/24 334

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/8 151
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 207
15.K1W 4/6 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/8 90
38.C2M
Dziadková Zuzana
2/2 7
4.K1W 5/8 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/6 235
9.K1W 6/8 154
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/12 27
8.K1W 5/13 256

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 2/2 40
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/4 160
25.K1W 4/4 61
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 4/4 48
11.K1W 4/4 111
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 5/6 177
15.K1W 6/7 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/8 5
9.K1W 5/9 137

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/4 126
28.K1W 4/6 63
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 4/4 25
39.K1W 4/4 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 37
15.K1W 5/10 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 2/2 76
31.K1W 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/5 3
21.K1W 5/5 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 4/4 8
16.K1W 5/6 43

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1W 2/2 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 2/2 1
13.C1W 5/6 6
21.K1W 5/11 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 5/13 43

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.K1W 4/4 33
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
45.C2M
Němcová Anna
1/1 1
37.K1W 5/10 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 5/12 13

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/10 6

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015
C1W131581112
K1W25292338-

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C1W1221368
K1W477891531

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014
C1W0010154
K1W19251513152528

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014201320122011
C1W11---
K1W398675144

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016201520142012
C1W7401010181411-
K1W2879142462572133

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1W1814194631325-
K1W28324041115213756
C2M-26-38---45-
C2X--4------
C1M------54--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W2213455--
K1W443789162230
Dojezd na MS Seu pro 4. místo 2019
Dojezd na MS Seu pro 4. místo 2019
finále ve sprintu na ME Bovec 2019
finále ve sprintu na ME Bovec 2019
ME Bovec 2019 2. místo
ME Bovec 2019 2. místo
ME Bovec 2019
ME Bovec 2019
0|4311|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 96
19.K1W 2/2 44
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 2/2 137
4.K1W 2/2 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 4/4 274
4.K1W 4/4 282

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 5/6 157
25.K1W 5/6 60
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 124
25.K1W 2/2 39
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 2/2 66
28.K1W 2/2 90
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/10 406
7.K1W 6/10 295
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/10 330
4.K1W 5/10 597

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 4/4 132
29.K1W 4/4 38
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/4 247
15.K1W 4/4 121
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 4/4 52
26.C2M
Jordánová Pavlína
1/1 3
32.K1W 4/4 65
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 397
7.K1W 6/9 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 67
14.K1W 5/11 143
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/16 278
3.K1W 5/19 454

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 6/8 261
23.K1W 6/8 87
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 279
13.K1W 4/6 129
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 2/2 22
4.C2X
Walter Jakub
2/2 28
40.K1W 2/2 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 7/10 431
8.K1W 7/14 334
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 92
24.K1W 5/14 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/20 160
7.K1W 5/24 334

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/8 151
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 207
15.K1W 4/6 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/8 90
38.C2M
Dziadková Zuzana
2/2 7
4.K1W 5/8 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/6 235
9.K1W 6/8 154
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/12 27
8.K1W 5/13 256

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 2/2 40
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/4 160
25.K1W 4/4 61
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 4/4 48
11.K1W 4/4 111
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 5/6 177
15.K1W 6/7 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/8 5
9.K1W 5/9 137

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/4 126
28.K1W 4/6 63
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 4/4 25
39.K1W 4/4 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 37
15.K1W 5/10 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 2/2 76
31.K1W 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/5 3
21.K1W 5/5 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 4/4 8
16.K1W 5/6 43

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1W 2/2 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 2/2 1
13.C1W 5/6 6
21.K1W 5/11 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 5/13 43

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.K1W 4/4 33
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
45.C2M
Němcová Anna
1/1 1
37.K1W 5/10 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 5/12 13

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/10 6

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015
C1W131581112
K1W25292338-

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C1W1221368
K1W477891531

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014
C1W0010154
K1W19251513152528

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014201320122011
C1W11---
K1W398675144

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016201520142012
C1W7401010181411-
K1W2879142462572133

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1W1814194631325-
K1W28324041115213756
C2M-26-38---45-
C2X--4------
C1M------54--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W2213455--
K1W443789162230

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
132 102 6 136 93   469
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár16.312.01046
K1W24.724.02419
C1W10.410.01027
NKZ17.815.0849
K1W26.225.02626
C1W8.28.0823
veřejné závody10.37.02127
K1W14.711.0373
C1W3.62.0242
C2M6.86.024
K1M7.07.074
C1M12.011.0112
C2X2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,046
K1W00,000,000,000,019
C1W00,000,000,000,027
NKZ00,000,012,012,049
K1W00,000,000,000,026
C1W00,000,014,314,323
veřejné závody86,32116,5118,74031,5127
K1W00,056,868,21115,173
C1W819,01331,0511,92661,942
C2M00,0125,000,0125,04
K1M00,000,000,000,04
C1M00,000,000,000,02
C2X00,02100,000,02100,02
Celkem83,6219,5125,44118,5222
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár9235683911,1
K1W3810002612,6
C1W5425684800,0
NKZ9642084455,2
K1W5213982735,8
C1W4428106424,5
veřejné závody251151067630,3
K1W14581864933,8
C1W8355472428,9
C2M8841100,0
K1M726400,0
C1M441375,0
C2X424600,0
Celkem4399286218218,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 117
25.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí17.10.11.10.16.13.15.10.10.8.10.11.12.6.8.6.9.9.8.12.7.11.9.11.10.10.12.
odstup % *)135,328,321,371,134,628,733,9123,583,465,565,522,867,421,739,833,0124,0123,040,885,548,656,357,333,126,380,178,4
% poražených soupeřů *)5,950,044,455,021,136,826,335,735,756,347,128,621,450,022,250,027,327,336,48,350,028,642,923,135,710,0---
pořadí20152016201720182019celkem
průměr11.09.68.812.012.810.4
medián1098101110
modus1096101010
počet závodů2884527
průměrný odstup od vítěze % *)79,258,955,067,458,160,3
průměrné % poražených soupeřů *)5,031,537,933,635,332,4
počet jízd4161681054
lepší 1. jízda1
50,0%
2
25,0%
1
12,5%
2
50,0%
1
20,0%
7
25,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 117
25.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí23.24.25.25.24.24.27.26.30.21.23.23.27.26.24.20.23.31.24.
odstup % *)76,824,230,438,029,626,118,626,478,823,537,035,847,345,456,059,477,947,328,1
% poražených soupeřů *)18,520,720,017,220,725,818,813,8---52,448,818,53,7---4,220,815,426,847,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr27.523.426.824.224.7
medián2423262424
modus2423242424
počet závodů284519
průměrný odstup od vítěze % *)37,747,837,539,842,5
průměrné % poražených soupeřů *)37,320,514,619,420,7
počet jízd41681038
lepší 1. jízda0
0,0%
3
37,5%
3
75,0%
3
60,0%
9
47,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
1
2,6%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 117
25.08.19
sl 135
08.09.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí17.5.15.10.8.11.12.6.7.10.4.8.17.
odstup % *)135,312,933,9123,514,022,867,422,039,922,55,320,4352,4
% poražených soupeřů *)5,981,826,335,768,228,621,468,850,030,883,350,05,9
pořadí20112013201420152016201720182019celkem
průměr17.08.07.07.06.010.310.017.010.0
medián17847611101710
modus17847685178
počet závodů1121133113
průměrný odstup od vítěze % *)352,420,413,939,922,034,856,8135,367,1
průměrné % poražených soupeřů *)5,950,057,150,068,839,447,95,942,8
počet jízd2242266226
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
66,7%
0
0,0%
5
38,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,8%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 117
25.08.19
sl 135
08.09.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí23.22.27.26.10.23.27.18.20.17.10.22.13.22.22.
odstup % *)76,821,318,626,49,735,847,333,048,123,39,076,514,559,170,3
% poražených soupeřů *)18,563,218,813,882,718,53,759,542,459,082,722,262,527,625,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr22.022.017.513.520.018.020.025.023.020.1
medián22221310201823262322
modus22221310201810222322
počet závodů11221133115
průměrný odstup od vítěze % *)70,359,145,516,148,133,030,922,176,838,0
průměrné % poražených soupeřů *)25,027,642,470,942,459,535,031,918,540,0
počet jízd22432266229
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
33,3%
1
100,0%
8
53,3%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
3
10,3%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
pořadí15.12.14.12.8.3.8.8.5.9.8.10.5.6.9.8.4.9.6.6.8.10.7.7.8.9.9.
odstup %27,129,325,317,831,58,718,527,210,032,965,565,514,327,2123,040,814,330,515,320,680,8127,886,139,7407,3152,5194,0
% poražených soupeřů50,060,743,559,366,790,568,269,675,050,056,347,169,261,527,336,484,260,077,377,341,725,025,033,3---------
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr8.78.07.07.26.813.013.58.3
medián9766812128
modus9765812128
počet závodů346642227
průměrný odstup od vítěze %251,383,640,735,921,521,528,264,2
průměrné % poražených soupeřů0,031,360,459,973,851,455,450,2
počet jízd48121284452
lepší 1. jízda2
66,7%
2
50,0%
2
33,3%
3
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
2
100,0%
14
51,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
2
3,8%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí44.20.33.25.15.37.12.18.21.26.21.23.19.18.31.24.16.23.40.24.26.24.29.26.21.27.37.35.35.31.
odstup %53,228,727,224,220,343,615,737,424,749,523,537,030,427,547,328,118,023,345,620,648,053,557,138,447,1142,045,439,6124,086,4
% poražených soupeřů30,669,841,856,475,440,080,470,260,049,052,448,857,160,526,847,769,455,131,659,637,543,933,343,225,93,718,222,715,023,1
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr31.026.326.321.320.529.032.026.0
medián3126242115252024
modus3526242112252021
počet závodů646642230
průměrný odstup od vítěze %80,749,330,532,129,325,741,043,6
průměrné % poražených soupeřů18,139,548,454,666,549,150,245,0
počet jízd128121284460
lepší 1. jízda3
50,0%
3
75,0%
3
50,0%
4
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
14
46,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
3
5,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
pořadí4.2.6.6.
odstup %23,610,232,836,8
% poražených soupeřů78,692,916,716,7
pořadí2014celkem
průměr4.54.5
medián44
modus66
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %25,825,8
průměrné % poražených soupeřů51,251,2
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd2
25,0%
2
25,0%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
pořadí16.14.11.18.25.31.38.36.39.36.47.43.
odstup %22,814,114,027,137,938,936,127,670,370,769,768,5
% poražených soupeřů71,274,075,060,533,321,145,651,49,518,68,016,0
pořadí2011201220132014celkem
průměr45.037.328.014.829.5
medián4336251431
modus4336251136
počet závodů242412
průměrný odstup od vítěze %69,151,238,419,541,5
průměrné % poražených soupeřů12,031,327,270,240,4
počet jízd474823
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
25,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
3
42,9%
1
25,0%
2
25,0%
6
26,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Němcová MarieKouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí13.11.
odstup %49,254,7
% poražených soupeřů14,323,1
pořadí2013celkem
průměr12.012.0
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %52,052,0
průměrné % poražených soupeřů18,718,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
pořadí1.2.2.2.2.2.2.3.5.5.1.1.2.2.3.3.8.3.2.2.5.4.2.1.1.2.6.5.1.1.10.10.4.4.1.3.9.10.
odstup %0,02,61,30,81,31,14,12,69,010,70,00,02,10,96,218,813,713,06,48,822,914,73,70,00,03,725,526,50,00,062,856,548,955,60,029,336,339,7
% poražených soupeřů100,092,380,080,090,990,992,985,780,081,8100,0100,085,785,771,475,056,387,580,080,073,380,050,0100,0100,080,064,371,4100,0100,0---10,025,025,0100,0---27,318,2
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr9.55.32.83.82.82.52.01.53.5
medián942222212
modus941212212
počet závodů26104824238
průměrný odstup od vítěze %38,042,29,710,56,03,31,11,313,9
průměrné % poražených soupeřů22,826,781,976,085,089,385,596,271,6
počet jízd4112081648475
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
5
50,0%
3
75,0%
2
25,0%
1
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
16
42,1%
čistých jízd3
75,0%
0
0,0%
7
35,0%
3
37,5%
4
25,0%
1
25,0%
3
37,5%
1
25,0%
22
29,3%

Kategorie C2M

Němcová Mariesl 95
15.07.18
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl.Kounice
30.06.12
pořadí2.6.7.12.
odstup %14,818,317,744,4
% poražených soupeřů66,758,350,026,7
pořadí201220162018celkem
průměr12.06.52.06.8
medián12626
modus12622
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %44,418,014,823,8
průměrné % poražených soupeřů26,754,266,750,4
počet jízd2428
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Němcová Mariesl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí2.2.
odstup %3,01,1
% poražených soupeřů80,080,0
pořadí2017celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %2,02,0
průměrné % poražených soupeřů80,080,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Němcová MarieMlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
pořadí6.7.7.8.
odstup %46,858,589,896,1
% poražených soupeřů50,040,0------
pořadí2010celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %72,872,8
průměrné % poražených soupeřů22,522,5
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
pořadí2.3.3.3.4.3.2.5.6.7.2.2.4.5.7.8.10.9.3.5.15.18.4.4.3.5.10.15.2.6.23.26.11.10.8.11.10.8.7.20.19.18.19.27.28.17.13.17.23.9.11.30.27.21.23.21.23.15.15.18.19.
odstup %1,58,87,56,13,50,81,33,011,08,42,51,74,77,018,512,110,013,48,59,217,623,57,713,12,75,99,815,33,711,123,924,616,618,910,719,217,013,314,452,145,419,523,143,444,020,417,131,745,316,930,738,837,549,148,572,7164,746,061,1276,2108,2
% poražených soupeřů95,091,375,071,481,386,794,778,987,585,794,195,088,084,668,468,278,080,581,866,764,156,476,978,690,981,880,069,693,868,856,047,958,362,565,050,059,175,078,636,740,015,021,713,310,020,047,830,424,152,954,514,721,213,012,09,18,36,76,7---5,3
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr21.218.213.98.26.85.13.53.32.511.8
medián21171155523210
modus151784322323
počet závodů101011104824261
průměrný odstup od vítěze %90,329,223,311,010,38,32,14,55,227,9
průměrné % poražených soupeřů9,729,057,276,176,883,986,878,693,256,2
počet jízd20202220816484122
lepší 1. jízda5
50,0%
4
40,0%
7
63,6%
2
20,0%
3
75,0%
2
25,0%
1
50,0%
3
75,0%
0
0,0%
27
44,3%
čistých jízd6
30,0%
6
30,0%
8
36,4%
5
25,0%
3
37,5%
7
43,8%
2
50,0%
3
37,5%
2
50,0%
42
34,4%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí1.3.3.7.7.4.3.5.3.6.3.6.4.3.8.7.4.9.5.7.
odstup %0,00,45,011,110,89,77,16,80,09,110,911,94,010,713,210,515,50,09,416,6
% poražených soupeřů100,089,560,040,050,050,050,050,081,868,850,0---81,387,561,166,750,011,160,0---
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr7.06.05.64.34.82.04.9
medián7563414
modus7433313
počet závodů13545220
průměrný odstup od vítěze %16,68,310,16,78,70,28,1
průměrné % poražených soupeřů0,040,459,362,750,094,855,4

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
pořadí5.4.6.28.24.8.9.15.7.24.11.12.9.4.7.13.15.7.9.8.8.13.12.19.12.14.13.
odstup %3,24,49,422,021,118,720,223,73,016,921,525,214,21,10,015,817,59,311,615,217,311,98,30,07,614,819,5
% poražených soupeřů90,092,568,830,841,041,727,312,581,341,023,1---46,790,681,870,769,614,333,330,030,036,826,745,565,631,67,7
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr13.514.08.913.815.04.511.7
medián13128129411
modus131277647
počet závodů24955227
průměrný odstup od vítěze %17,27,011,318,118,33,813,1
průměrné % poražených soupeřů19,743,751,931,641,991,345,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí3.4.12.4.3.6.3.6.4.7.7.7.8.4.8.6.
odstup %7,60,015,28,90,09,110,911,94,013,614,313,312,65,719,013,0
% poražených soupeřů90,575,050,087,081,868,850,0---81,364,760,050,036,457,1---50,0
pořadí2013201420152016201720182020celkem
průměr6.06.07.57.05.05.33.05.8
medián64774436
modus64774334
počet závodů122226116
průměrný odstup od vítěze %13,012,313,014,08,07,47,69,9
průměrné % poražených soupeřů50,028,643,262,440,768,890,556,4

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí9.11.9.11.7.24.11.9.4.12.12.10.11.6.14.6.23.19.
odstup %8,22,810,714,63,016,921,514,21,115,616,215,413,410,224,19,820,135,4
% poražených soupeřů84,963,080,076,281,341,023,146,790,670,373,870,069,773,759,477,333,35,3
pořadí20122013201420152016201720182020celkem
průměr19.014.510.010.512.06.512.29.011.6
medián19661012411911
modus19661012411911
počet závodů1222226118
průměrný odstup od vítěze %35,414,917,114,415,97,711,68,214,1
průměrné % poražených soupeřů5,355,366,669,972,168,760,884,962,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí3.6.1.3.3.7.7.4.3.5.12.4.3.6.3.6.4.3.8.7.6.4.9.5.7.4.8.8.
odstup %7,610,40,00,45,011,110,89,77,16,815,28,90,09,110,911,94,010,713,210,58,915,50,09,416,65,718,819,0
% poražených soupeřů90,578,3100,089,560,040,050,050,050,050,050,087,081,868,850,0---81,387,561,166,737,550,011,160,0---57,1------
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr6.77.06.05.75.54.83.35.3
medián87564435
modus87463333
počet závodů313665428
průměrný odstup od vítěze %14,516,68,39,98,58,74,69,2
průměrné % poražených soupeřů19,00,040,455,764,650,089,653,9

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí9.14.5.4.6.28.24.8.9.15.9.11.7.24.11.12.9.4.7.13.15.11.7.9.8.8.13.12.19.12.17.14.13.6.13.14.
odstup %8,215,43,24,49,422,021,118,720,223,710,714,63,016,921,525,214,21,10,015,817,512,09,311,615,217,311,98,30,07,636,714,819,510,223,524,1
% poražených soupeřů84,975,590,092,568,830,841,041,727,312,580,076,281,341,023,1---46,790,681,870,769,664,314,333,330,030,036,826,745,565,6---31,67,773,758,659,4
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr11.013.514.69.112.715.08.011.7
medián1313138119511
modus61312711649
počet závodů3251075436
průměrný odstup od vítěze %19,217,212,911,416,518,37,814,1
průměrné % poražených soupeřů63,919,734,953,144,941,985,750,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí3.6.1.3.3.7.7.4.3.5.3.6.3.3.4.3.3.3.3.3.1.6.4.3.8.7.6.6.4.5.3.2.3.3.2.3.2.4.9.5.3.4.3.4.4.3.7.3.3.
odstup %7,610,40,00,45,011,110,89,77,16,80,09,110,98,19,97,54,20,41,40,70,011,94,010,713,210,58,917,57,911,48,44,210,38,77,218,620,215,50,09,410,79,29,710,813,616,016,622,117,2
% poražených soupeřů90,578,3100,089,560,040,050,050,050,050,081,868,850,066,750,060,060,060,060,060,0100,0---81,387,561,166,737,516,740,020,071,480,050,060,050,0---50,050,011,160,033,350,033,350,040,060,0---------
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr4.34.34.23.34.83.34.0
medián3433433
modus3433333
počet závodů3916125449
průměrný odstup od vítěze %18,710,610,94,98,74,69,1
průměrné % poražených soupeřů0,043,148,363,950,089,651,7

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí9.14.5.4.6.28.24.8.9.15.7.24.11.12.6.10.9.14.9.7.10.7.4.4.9.4.7.13.15.11.7.9.8.8.14.7.7.7.8.9.10.8.3.4.13.12.19.12.10.9.12.10.4.4.14.13.5.5.8.8.12.23.8.11.13.13.7.5.17.14.18.19.10.10.
odstup %8,215,43,24,49,422,021,118,720,223,73,016,921,525,212,116,915,119,714,114,414,813,817,216,114,21,10,015,817,512,09,311,615,217,326,210,98,712,317,019,520,513,914,518,611,98,30,07,615,417,321,018,118,318,614,819,516,518,423,923,416,520,119,228,328,729,025,323,725,630,225,717,334,935,7
% poražených soupeřů84,975,590,092,568,830,841,041,727,312,581,341,023,1---80,862,571,448,057,970,057,171,466,766,746,790,681,870,769,664,314,333,330,030,040,973,972,772,756,357,952,665,066,750,036,826,745,565,655,060,052,260,957,157,131,67,755,655,646,246,257,733,330,09,17,77,7---42,95,9---5,65,3------
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr14.711.58.09.310.58.49.915.08.010.3
medián1411851089959
modus1013851277647
počet závodů68241020155474
průměrný odstup od vítěze %28,223,823,717,313,613,816,318,37,817,0
průměrné % poražených soupeřů2,823,646,237,651,757,054,041,985,746,9

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí1.1.1.8.2.2.2.1.2.2.3.5.1.4.4.4.7.7.8.7.5.
odstup %0,00,00,018,91,02,01,60,00,06,112,48,50,010,313,99,418,815,314,220,620,6
% poražených soupeřů100,0100,0100,056,394,488,992,3100,092,390,980,042,9100,057,150,050,0---------25,050,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr6.06.02.53.31.82.63.7
medián5713213
modus5412211
počet závodů25234521
průměrný odstup od vítěze %20,614,35,19,00,94,08,3
průměrné % poražených soupeřů37,520,078,671,393,490,165,2

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí7.5.7.7.5.8.3.5.5.5.8.9.8.8.8.8.16.16.14.19.22.
odstup %5,48,24,65,05,56,36,36,30,04,16,98,68,41,99,09,517,614,312,323,927,1
% poražených soupeřů78,692,388,582,989,266,794,389,287,584,073,170,466,766,753,353,321,116,735,018,28,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr20.512.48.07.35.36.29.2
medián191488578
modus19885578
počet závodů25234521
průměrný odstup od vítěze %25,512,55,16,54,75,79,1
průměrné % poražených soupeřů13,535,966,775,884,486,363,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí8.3.1.2.1.5.4.5.7.4.5.8.13.
odstup %18,95,40,00,00,010,510,316,112,23,620,625,644,8
% poražených soupeřů56,383,3100,092,3100,060,057,155,625,066,750,041,7---
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr13.08.05.35.04.51.02.08.05.1
medián1385541285
modus1384541185
počet závodů1131213113
průměrný odstup od vítěze %44,825,612,116,110,40,01,818,912,9
průměrné % poražených soupeřů0,041,747,255,658,6100,091,956,360,6

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí7.5.5.5.3.11.8.10.21.7.22.18.8.21.
odstup %5,05,16,30,00,810,41,911,236,84,827,127,612,789,9
% poražených soupeřů82,985,789,287,592,365,566,764,04,879,38,715,069,64,8
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr21.013.016.710.09.53.05.07.010.8
medián218211083578
modus21871083575
počet závodů1231213114
průměrný odstup od vítěze %89,920,222,911,26,10,83,85,017,1
průměrné % poražených soupeřů4,842,330,964,066,192,387,582,958,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí1.1.1.8.2.2.2.1.2.2.3.5.1.4.4.4.7.7.8.7.5.
odstup %0,00,00,018,91,02,01,60,00,06,112,48,50,010,313,99,418,815,314,220,620,6
% poražených soupeřů100,0100,0100,056,394,488,992,3100,092,390,980,042,9100,057,150,050,0---------25,050,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr6.06.02.53.31.82.63.7
medián5713213
modus5412211
počet závodů25234521
průměrný odstup od vítěze %20,614,35,19,00,94,08,3
průměrné % poražených soupeřů37,520,078,671,393,490,165,2

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí7.5.7.7.5.8.3.5.5.5.8.9.8.8.8.8.16.16.14.19.22.8.7.18.
odstup %5,48,24,65,05,56,36,36,30,04,16,98,68,41,99,09,517,614,312,323,927,118,822,322,9
% poražených soupeřů78,692,388,582,989,266,794,389,287,584,073,170,466,766,753,353,321,116,735,018,28,741,740,045,2
pořadí2012201420152016201720182019celkem
průměr11.020.512.48.07.35.36.29.4
medián8191488578
modus719885578
počet závodů325234524
průměrný odstup od vítěze %21,325,512,55,16,54,75,710,6
průměrné % poražených soupeřů42,313,535,966,775,884,486,361,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí1.1.1.8.2.2.2.1.2.2.3.5.1.4.4.4.7.7.8.7.5.4.4.
odstup %0,00,00,018,91,02,01,60,00,06,112,48,50,010,313,99,418,815,314,220,620,64,26,3
% poražených soupeřů100,0100,0100,056,394,488,992,3100,092,390,980,042,9100,057,150,050,0---------25,050,062,562,5
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr5.06.02.53.31.82.63.7
medián4713214
modus4412211
počet závodů45234523
průměrný odstup od vítěze %12,914,35,19,00,94,08,0
průměrné % poražených soupeřů50,020,078,671,393,490,165,0

Kategorie K1W

Němcová Mariesj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí7.5.7.7.5.8.3.5.5.5.8.9.8.8.8.8.16.16.14.19.22.8.9.5.8.4.2.3.9.9.14.14.13.16.
odstup %5,48,24,65,05,56,36,36,30,04,16,98,68,41,99,09,517,614,312,323,927,112,013,16,46,112,08,911,516,415,135,032,237,132,8
% poražených soupeřů78,692,388,582,989,266,794,389,287,584,073,170,466,766,753,353,321,116,735,018,28,772,068,066,750,057,185,777,838,538,513,318,8---11,8
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr12.54.414.512.48.07.35.36.29.0
medián13491488578
modus928885578
počet závodů6545234534
průměrný odstup od vítěze %28,19,019,012,55,16,54,75,712,6
průměrné % poražených soupeřů20,267,541,735,966,775,884,486,356,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále