Retková Anna, 2005, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky

Retková Anna, 2005

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 1   C2: -  sjezd K1: 1   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 14. 6/DM 23.2623,6
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 5. 4/DM 6.056,4
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 12. 7/DM 15.0815,4
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 20. 10/DM 9.9510,7
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 5. 3/DM 7.207,0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 2. 2/DM 2.802,9
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 6. 3/DM 8.007,5
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 2. 2/DM 4.604,7
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 8. 5/DM 20.9918,5
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 9. 6/DM 5.975,6
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 12. 6/DM 23.7320,1
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 10. 7/DM 16.8415,9
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 10. 5/DM 5.2312,7
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 3. 1/DM 1.994,3
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 6. 3/DM 13.6113,4
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 6. 5/DM 7.387,5
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 10. 1/DM 5.4511,3
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 6. 1/DM 6.6012,7
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 17. 4/DM 5.3610,9
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/DM 2.474,6
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 10. 2/DM 144.99120,2
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1W sjezd    
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 25. 8/DM 78.8566,0
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom    
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom    
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/DM 20.1421,2
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 8. 5/DM 8.9310,1
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 6. 2/DM 12.4110,6
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 9. 5/DM 6.255,7
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 11. 3/DM 58.148,7
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 6. 1/DM 46.086,1
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 11. 3/DM 43.526,8
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 5. 1/DM 34.664,8
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 2. 2/DM 0.501,1
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 3. 1/DM 0.500,9
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 4/DM 20.0317,8
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 11. 7/DM 5.414,9
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 5/DM 23.9022,1
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 2/DM 3.102,9
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd    
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 1/DM 4.218,4
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 1/DM 4.638,4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 6. 1/DM 3.777,7
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 1/DM 2.985,3
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 12. 3/DM 23.1722,0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 3. 2/DM 8.938,8
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 8. 1/DM 92.507,0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 4. 1/DM 41.882,7
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 9. 2/DM 102.367,8
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 8. 1/DM 93.536,0
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 10. 3/DM 31.9928,1
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 16. 2/DM 20.5921,4
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 14. 4/DM 27.8026,3
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 20. 5/DM 18.6218,7
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 13. 2/DM 70.9867,5
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 19. 6/DM 18.1718,4
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 18. 6/DM 264.77251,1
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 23. 4/DM 43.4243,3
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 4. 1/DM 3.403,0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 4. 1/DM 1.701,5
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 7. 1/DM 11.7010,5
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 1. 1/DM
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 4. 1/DM 4.667,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 3. 1/DM 3.004,0
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 11. 5/DM 37.8331,5
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 11. 4/DM 10.309,3
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 17. 3/DM 67.1165,7
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 19. 2/DM 12.1512,8
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 9. 3/DM 84.989,9
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 13. 4/DM 47.6141,5
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 27. 6/DM 142.12133,4
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 6. 2/DM 4.968,8
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 14. 4/DM 48.8243,1
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 15. 2/DM 20.3219,1
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 3. 1/DM 3.703,9
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 2. 1/DM 0.901,0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 5. 1/DM 9.909,4
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 2. 1/DM 0.400,4
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 25. 3/DM 10.1020,4
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 9. 1/DM 18.4634,3
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 14. 1/DM 5.6711,2
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 8. 1/DM 6.4311,7
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 19. 5/DM 35.3133,1
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 19. 4/DM 19.3619,6
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 19. 5/DM 39.4732,8
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 22. 4/DM 31.4827,9
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 17. 4/DM 40.6939,0
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 21. 3/DM 24.1424,2
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 19. 4/DM 44.6040,8
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 28. 5/DM 31.2530,2
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 4/DM 27.1725,7
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 8. 1/DM 8.788,9
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 14. 4/DM 30.2328,1
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 16. 3/DM 13.9413,4
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 12. 4/DM 21.5123,6
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 62. 20/DM 114.65139,5
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 13. 3/DM 25.7129,5
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 54. 18/DM 73.2991,9
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 8. 2/DM 50.657,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 8. 2/DM 80.799,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 8. 1/DM 78.1011,1
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 7. 1/DM 85.5910,5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 11. 1/DM 9.7119,9
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 1/DM 11.1821,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 10. 1/DM 3.106,4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 8. 1/DM 3.486,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 5. 2/DM 11.6010,5
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 3. 2/DM 2.001,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 7. 3/ZS 9.007,5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 1. 1/ZS
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 6. 3/ZS 5.504,2
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 1. 1/ZS
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 10. 3/ZS 26.1126,3
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 23. 3/ZS 20.8421,6
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 11. 4/ZS 22.5319,7
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 13. 2/ZS 16.4416,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 5. 1/ZS 2.856,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 7. 1/ZS 6.5115,0
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 14. 4/ZS 48.6845,4
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 13. 3/ZS 20.5619,7
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 1. 1/ZS
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 1. 1/ZS
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 6. 6/ZS 14.3814,3
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 2. 2/ZS 0.630,7
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 13. 1/ZS 146.8718,3
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 25. 2/ZS 91.7382,6
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 5. 1/ZS 2.685,0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 22. 2/ZS 60.5852,8
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 20. 1/ZS 9.8920,7
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 11. 1/ZS 6.4311,8
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/ZS 0.010,0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 21. 1/ZS 6.2712,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 13. 1/ZS 9.8918,5
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 3. 1/ZS 8.408,7
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 1. 1/ZS
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 2. 1/ZS 1.901,9
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 1. 1/ZS
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 7. 1/ZS 73.379,9
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 5. 1/ZS 87.8610,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 8. 1/ZS 67.349,0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 6. 1/ZS 102.1212,2
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 5. 5/ZS 11.8910,9
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 2/ZS 0.630,6
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 5. 5/ZS 5.204,6
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 2/ZS 3.433,4
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 18. 3/ZS 45.1839,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 13.   15.8414,7
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 20. 3/ZS 35.1832,1
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 14. 1/ZS 16.1915,7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZS
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 1. 1/ZS
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZS
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 1. 1/ZS
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 14. 1/ZS 8.0512,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 9. 1/ZS 7.9410,9
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 15. 1/ZS 7.6311,8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 11. 1/ZS 9.8013,2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 1. 1/ZS
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 2. 1/ZS 5.5011,1
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 2/ZS 46.6138,5
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 31. 7/ZS 43.1038,1
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 4/ZS 52.7945,2
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 46. 13/ZS 89.2180,7
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 4. 3/ZS 12.0010,2
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 1. 1/ZS
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 27. 2/ZS 37.5234,3
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 29. 2/ZS 65.7865,5
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 28. 2/ZS 43.5142,0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 21. 2/ZS 23.0927,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 1/ZS 117.4311,3
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 1/ZS 146.8114,5
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 2. 2/ZS 3.983,0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 2. 2/ZS 4.834,2
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 4. 4/ZS 7.485,7
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 1. 1/ZS
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 1/ZS 112.3013,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 1/ZS 127.9013,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 1/ZS 119.1014,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 1/ZS 175.2018,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 9. 4/ZS 8.709,8
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 4. 2/ZS 3.704,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HRADEC Matěj
4. 3/DM 7.807,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 9. 3/ZS 12.1013,1
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 7. 2/ZS 10.9012,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HRADEC Matěj
10. 3/DM 22.6022,5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 22. 6/ZS 158.68161,5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 36. 8/ZS 47.9856,2
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 16. 5/ZS 52.6159,9
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 26. 4/ZS 25.6430,3
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 13. 1/ZS 10.2015,1
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 10. 2/ZS 17.3923,1
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 23. 6/ZS 73.3068,9
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 18. 2/ZS 16.6216,2
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 1.352,7
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/ZS 1.853,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 9. 8/ZS 30.2434,7
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 6. 5/ZS 12.3715,0
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 16. 1/ZS 210.1725,6
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 16. 1/ZS 11.8410,2
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 13. 1/ZS 8.2216,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 13. 1/ZS 6.7513,6
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 5. 2/ZS 13.3011,2
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 3. 1/ZS 0.900,8
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 4. 1/ZS 13.0011,8
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 4. 1/ZS 1.101,0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 3. 3/ZS 23.8623,3
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 3. 3/ZS 7.848,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 3. 3/ZS 23.0722,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 6. 6/ZS 14.1115,3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 12. 3/ZS 134.7417,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 11. 3/ZS 137.9314,7
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 17. 3/ZS 148.2918,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 12. 2/ZS 129.6013,9
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 16. 2/ZS 58.5452,6
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 35. 6/ZS 40.1938,9
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 20. 4/ZS 166.69144,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 44. 7/ZS 120.70117,3
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 2. 1/ZS 3.102,4
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 2. 1/ZS 3.302,7
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 2. 1/ZS 0.900,6
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 1. 1/ZS
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 21. 5/ZS 153.99150,9
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 30. 3/ZS 31.4231,6
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 22. 5/ZS 105.2898,5
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 38. 5/ZS 47.7648,9
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 14. 1/ZS 23.0447,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 18. 1/ZS 0.090,0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 7. 3/ZS 28.7025,8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
RETKOVÁ Marie
   
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 5. 2/ZS 11.2010,3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
RETKOVÁ Marie
9. 4/DM 47.9036,9
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 1. 1/ZS
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 2. 1/ZS 7.405,9
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 2. 1/ZS 1.201,0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 2. 1/ZS 5.604,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 19. 3/ZS 80.9614,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 24. 3/ZS 105.2719,3
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 7. 6/ZS 35.2729,5
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 6. 6/ZS 17.5415,9
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 4. 4/ZS 24.9120,1
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 6. 6/ZS 15.7113,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 1/ZS 142.0015,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 1/ZS 153.9014,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 1/ZS 138.3015,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 1/ZS 188.0018,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 1/ZS 78.1013,6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 1/ZS 133.3018,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 1/ZS 129.7017,7
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 1/ZS 91.1016,2
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 12. 2/ZM 11.8011,2
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 13. 3/ZM 30.0027,3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
HRADEC Matěj
3. 1/ZS 14.1011,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 8. 2/ZM 13.0012,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 9. 3/ZM 19.5017,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
HRADEC Matěj
4. 2/ZS 15.7013,3
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 33. 2/ZM 40.1041,0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 4/ZM 96.8879,5
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 17. 2/ZM 6.2615,6
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 16. 4/ZM 53.70120,6
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 20. 4/ZM 67.1559,3
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 41. 5/ZM 51.5750,8
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 15. 6/ZM 71.2263,6
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 17. 7/ZM 25.6624,6
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 2/ZM 25.618,4
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/ZM 53.9715,9
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom    
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 7. 2/ZM
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 4. 1/ZM 16.0015,7
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C2M slalom
RETKOVÁ Marie
2. 1/ZS 42.7036,9
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 3. 1/ZM 3.803,9
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 4. 1/ZM 19.6017,7
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
RETKOVÁ Marie
5. 3/ZS 64.6053,5
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 4. 1/ZM 8.007,7
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 11. 4/ZM 17.3114,7
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 10. 3/ZM 10.079,2
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 11. 4/ZM 17.5915,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 7. 2/ZM 8.557,9
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 3. 1/ZM 23.6424,4
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 3. 1/ZM 3.486,4
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 2. 1/ZM
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 7. 1/ZM 9.7411,0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 3. 1/ZM 19.8420,2
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 3. 1/ZM 5.3410,3
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 2. 1/ZM 3.365,4
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 5. 1/ZM 8.049,0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 20. 2/ZM 121.4321,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 19. 6/ZM 266.0541,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 28. 2/ZM 254.2925,7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 13. 2/ZM 216.1218,1
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 14. 5/ZM 36.2635,0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 10. 3/ZM 10.7911,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 6. 1/ZM 2.998,7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 9. 3/ZM 37.6230,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 5. 2/ZM 5.0812,8
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 14. 3/ZM 22.4119,2
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42. 4/ZM 139.26120,4
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42. 5/ZM 146.95129,6
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 3. 1/ZM 6.4014,0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 6. 2/ZM 33.7030,4
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 3. 1/ZM 7.2013,6
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
ŠOTEK Adam
7. 2/ZM 56.4050,6
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
ŠOTEK Adam
3. 1/ZM 8.7015,7
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 8. 2/ZM 21.3021,2
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 9. 4/ZM 67.0059,8
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 8. 3/ZM 17.2017,2
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 1/ZM 14.0012,3
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZM 44.9034,0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 1/ZM 15.2014,8
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 1/ZM 32.9028,0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 12. 2/ZM 201.7022,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 15. 2/ZM 265.5025,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 12.   248.2028,9
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 13.   240.2028,5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 12. 2/ZM 238.2028,3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 15.   258.0030,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 30. 4/ZM 34.8032,6
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
URBAN Jaroslav
28. 4/ZM 72.8056,8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 18. 6/ZM 64.9055,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 32. 5/ZM 34.2028,8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 20. 6/ZM 76.3062,1
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 10. 3/ZM 11.2521,2
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 11. 3/ZM 80.7122,0
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 9. 4/ZM 148.7134,7
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 11. 5/ZM 105.81170,3
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 11. 3/ZM 13.2818,4
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 38. 15/ZM 88.7583,0
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 21. 6/ZM 265.67212,7
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 10. 1/ZM 10.7018,4
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 20. 2/ZM 30.5034,3
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 8. 1/ZM 10.6017,4
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 16. 1/ZM 22.5022,9
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 31. 9/ZM 55.0360,4
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd    
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 39. 14/ZM 236.39255,5
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 29. 4/ZM 196.0034,8
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd    
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 19. 4/ZM 55.1949,4
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 20. 5/ZM 47.5255,7
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd    
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 10. 4/ZM 48.0043,2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 9.   21.1015,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 6.   13.209,9
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 11. 8/PZZ 37.7234,6
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 11. 7/PZZ 43.6940,4
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 6. 4/PZZ 83.0066,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Retková AnnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Retková AnnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 17.05.21 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 08.04.21 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 15.11.18 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.07.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.16 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 154,76 154,76
23.05.2021 slalom K1W 43,52 43,52
22.05.2021 slalom C1W 184,24 184,24
22.05.2021 slalom K1W 44,25 44,25
16.05.2021 slalom C1W 245,49 245,49
16.05.2021 slalom K1W 48,50 48,50
15.05.2021 slalom C1W 376,63 376,63
15.05.2021 slalom K1W 64,91 64,91
Místo narozeníŠternberk
ZnameníVodnář
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníSlovanské gymnázium Olomouc
Plánované povoláníLékařka
Výrobce loděGalasport
Model loděOmakase
Výrobce pádlaGalasport
Osobní sponzořiMaminka, Tatínek, Prarodiče, Olomoucký kraj
Od kolika let pádluje9
První trenérVáša Kabrhel
Současný trenérPetr Kratochvíl
ZálibyČetba, kamarádi, jiné sporty
Zimní přípravaBenecko, Olomouc, Pau - Francie
Cíle na sezonuVyjet si juniorskou reprezentaci
Zajímavost o soběDocela pohodářka, ale taky PIČA (pěkná, inteligentní, čestná, atraktivní)
Oblíbenci v hudběMonika Hansgutová
Oblíbený filmVšechno od Disney
Oblíbená traťVeltrusy
Facebookhttps://www.facebook.com/retkova.anna
Instagramhttps://instagram.com/_anna_retkova_?igshid=15z5ep51c9weq

Profil aktualizován 22.05.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACE
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACE
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACE
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACE
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE
0|5283|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 5/6 155
20.K1W 5/6 85
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 202
4.K1W 4/6 235
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 2/2 142
34.K1W 2/2 368
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 3/3 123
4.K1W 3/3 201
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 8/8 425
10.K1W 8/9 324
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/9 260
6.K1W 5/11 315

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.C1W 5/7 125
22.K1W 5/7 96
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/5 208
4.K1W 4/5 194
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/5 259
1.K1W 5/5 375
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 175
9.K1W 6/6 230
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/6 239
6.K1W 5/8 321

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 5/6 57
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 172
6.K1W 4/6 168
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/11 201
1.K1W 5/11 389
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 3/4 115
14.K1W 6/8 212
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/8 148
6.K1W 5/16 467

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/6 131
33.K1W 4/6 36
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/13 71
 C2M
Retková Marie
1/1 0
8.C2X
Hradec Matěj
2/2 32
28.C2X
Retková Marie
1/1 1
2.K1W 5/13 241
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1W 6/7 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 2/2 27
22.K1W 5/9 107
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/15 307

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 4/4 5
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 3/3 25
62.K1W 3/3 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/12 46
38.C2M
Retková Marie
2/2 4
43.C2M
Šotek Adam
1/1 2
6.C2X
Hradec Matěj
2/2 20
8.K1W 5/12 161
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1W 2/2 80
30.K1W 2/2 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 3/3 57
26.K1W 3/3 55
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/6 15
31.C2M
Šotek Adam
1/1 2
27.K1W 5/12 63

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
127.K1W 2/2 6
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 2/2 1
 C2M
Urban Jaroslav
1/1 0
29.K1W 5/7 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.K1W 1/1 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 3/3 8

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
C1W1518-
K1W202226

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C1W4914-19
K1W109141230

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
C1W05713-
K1W4463342

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212019201820172016
C1W16604330-
K1W3417015862127

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1W2617241517-
K1W604850222656

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1W833101025-
K1W4112829-
C2M---414374-
C2X---286--
C2W------29
PW------6

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W456-12-
K1W66692728
C2M----31-
Fotky nenalezeny.
0|5283|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 5/6 155
20.K1W 5/6 85
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 202
4.K1W 4/6 235
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 2/2 142
34.K1W 2/2 368
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 3/3 123
4.K1W 3/3 201
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 8/8 425
10.K1W 8/9 324
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/9 260
6.K1W 5/11 315

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.C1W 5/7 125
22.K1W 5/7 96
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/5 208
4.K1W 4/5 194
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/5 259
1.K1W 5/5 375
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 175
9.K1W 6/6 230
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/6 239
6.K1W 5/8 321

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 5/6 57
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 172
6.K1W 4/6 168
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/11 201
1.K1W 5/11 389
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 3/4 115
14.K1W 6/8 212
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/8 148
6.K1W 5/16 467

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/6 131
33.K1W 4/6 36
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/13 71
 C2M
Retková Marie
1/1 0
8.C2X
Hradec Matěj
2/2 32
28.C2X
Retková Marie
1/1 1
2.K1W 5/13 241
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1W 6/7 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 2/2 27
22.K1W 5/9 107
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/15 307

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 4/4 5
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 3/3 25
62.K1W 3/3 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/12 46
38.C2M
Retková Marie
2/2 4
43.C2M
Šotek Adam
1/1 2
6.C2X
Hradec Matěj
2/2 20
8.K1W 5/12 161
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1W 2/2 80
30.K1W 2/2 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 3/3 57
26.K1W 3/3 55
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/6 15
31.C2M
Šotek Adam
1/1 2
27.K1W 5/12 63

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
127.K1W 2/2 6
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 2/2 1
 C2M
Urban Jaroslav
1/1 0
29.K1W 5/7 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.K1W 1/1 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 3/3 8

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
C1W1518-
K1W202226

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C1W4914-19
K1W109141230

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
C1W05713-
K1W4463342

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212019201820172016
C1W16604330-
K1W3417015862127

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1W2617241517-
K1W604850222656

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1W833101025-
K1W4112829-
C2M---414374-
C2X---286--
C2W------29
PW------6

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W456-12-
K1W66692728
C2M----31-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
110 94 13 78 42 1 338
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár19.619.01930
K1W22.622.01918
C1W15.314.01912
NKZ21.516.01148
K1W27.126.01326
C1W14.814.01122
veřejné závody6.95.02122
K1W7.44.0157
C1W6.05.0451
C2X6.04.045
C2M10.55.024
PW9.311.0113
C2W7.56.062
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,030
K1W00,000,000,000,018
C1W00,000,000,000,012
NKZ00,000,012,112,148
K1W00,000,013,813,826
C1W00,000,000,000,022
veřejné závody1310,71613,11310,74234,4122
K1W1119,3915,858,82543,957
C1W23,9611,8713,71529,451
C2X00,000,0120,0120,05
C2M00,0125,000,0125,04
PW00,000,000,000,03
C2W00,000,000,000,02
Celkem136,5168,0147,04321,5200
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár60264844610,0
K1W36120033616,7
C1W2414486000,0
NKZ963586371111,5
K1W52185436815,4
C1W4417323936,8
veřejné závody2452328106526,5
K1W1161464133832,8
C1W10140842524,8
C2X10525110,0
C2M81762200,0
PW62043400,0
C2W4246125,0
Celkem4018562218220,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 121
29.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí10.10.14.13.18.17.13.14.19.19.17.19.
odstup % *)120,228,126,367,5251,165,741,543,133,132,839,040,8
% poražených soupeřů *)47,155,035,033,35,620,036,827,810,014,323,814,3
pořadí20202021celkem
průměr16.913.015.3
medián171314
modus191019
počet závodů7512
průměrný odstup od vítěze % *)42,398,665,8
průměrné % poražených soupeřů *)21,035,226,9
počet jízd141024
lepší 1. jízda2
28,6%
4
80,0%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Retková Annasl 121
29.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
pořadí25.16.20.19.23.19.27.15.19.22.21.28.25.22.27.29.28.21.
odstup % *)66,021,418,718,443,312,8133,419,119,627,924,230,282,652,834,365,542,027,5
% poražených soupeřů *)7,751,638,737,924,166,013,354,837,930,031,06,911,122,210,36,76,931,0
pořadí201920202021celkem
průměr25.321.620.622.6
medián25212022
modus21191619
počet závodů67518
průměrný odstup od vítěze % *)50,838,233,641,1
průměrné % poražených soupeřů *)14,734,332,027,1
počet jízd12141036
lepší 1. jízda3
50,0%
1
14,3%
3
60,0%
7
38,9%
čistých jízd0
0,0%
2
14,3%
4
40,0%
6
16,7%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí6.11.13.14.14.6.23.9.20.15.21.
odstup % *)13,431,541,543,145,414,368,934,759,363,6212,7
% poražených soupeřů *)80,860,036,827,840,975,0---65,213,626,34,8
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr21.017.516.010.012.76.013.8
medián21159613614
modus2115961166
počet závodů12223111
průměrný odstup od vítěze % *)212,761,551,829,938,713,457,1
průměrné % poražených soupeřů *)4,820,032,658,041,580,839,2
počet jízd14445220
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Retková Annasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí6.11.27.15.13.2.25.22.18.6.41.17.38.
odstup % *)7,59,3133,419,119,70,782,652,816,215,050,824,683,0
% poražených soupeřů *)88,680,013,354,876,098,011,122,270,291,223,166,019,6
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr38.029.012.015.517.76.018.5
medián381761315617
modus3817621166
počet závodů12243113
průměrný odstup od vítěze % *)83,037,715,638,953,97,539,6
průměrné % poražených soupeřů *)19,644,680,751,849,488,654,9
počet jízd24486226
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
7
53,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
4
15,4%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí14.12.8.12.11.15.17.15.14.12.13.10.11.18.20.11.13.22.16.16.20.21.22.
odstup %23,615,418,520,117,822,165,725,728,123,629,526,319,739,232,138,545,2161,559,952,6144,4150,998,5
% poražených soupeřů56,764,569,656,067,754,820,050,055,260,757,147,137,526,129,644,436,8---28,631,817,44,88,7
pořadí2018201920202021celkem
průměr19.513.814.212.014.9
medián2011141214
modus1611121211
počet závodů665623
průměrný odstup od vítěze %111,333,534,519,650,4
průměrné % poražených soupeřů15,236,948,661,640,2
počet jízd1212101246
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
3
60,0%
1
16,7%
8
34,8%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
2
16,7%
3
6,5%

Kategorie K1W

Retková Annasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
pořadí5.20.9.10.11.3.19.8.16.62.54.23.13.13.14.31.46.36.26.35.44.30.38.33.40.42.42.
odstup %6,410,75,615,94,92,912,88,913,4139,591,921,616,814,715,738,180,756,230,338,9117,331,648,941,079,5120,4129,6
% poražených soupeřů92,964,884,382,778,395,666,088,776,61,615,961,479,378,276,447,421,138,658,339,324,651,740,336,020,42,44,7
pořadí20172018201920202021celkem
průměr39.334.823.331.89.726.8
medián40351419926
modus4226138313
počet závodů4665627
průměrný odstup od vítěze %92,653,931,353,37,744,2
průměrné % poražených soupeřů15,942,160,649,883,152,9
počet jízd81212101254
lepší 1. jízda0
0,0%
5
83,3%
0
0,0%
2
40,0%
2
33,3%
9
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
3
30,0%
3
25,0%
8
14,8%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí7.6.5.5.2.4.3.3.7.4.7.11.11.
odstup %21,210,610,94,63,05,723,322,129,520,10,014,715,6
% poražených soupeřů73,978,380,080,092,378,684,684,640,072,757,154,558,3
pořadí2017201820192021celkem
průměr9.74.34.06.55.8
medián113465
modus113567
počet závodů344213
průměrný odstup od vítěze %10,123,76,115,913,9
průměrné % poražených soupeřů56,670,582,776,171,9
počet jízd688426
lepší 1. jízda3
100,0%
2
50,0%
2
50,0%
2
100,0%
9
69,2%
čistých jízd4
66,7%
1
12,5%
0
0,0%
1
25,0%
6
23,1%

Kategorie K1W

Retková Annasl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí8.9.2.2.2.1.3.6.6.6.10.7.31.39.
odstup %10,15,70,63,44,20,08,115,315,913,69,27,960,4255,5
% poražených soupeřů87,085,298,198,198,1100,095,188,188,689,178,086,021,1---
pořadí20162017201820192021celkem
průměr35.08.55.31.88.59.4
medián3176286
modus3176282
počet závodů2244214
průměrný odstup od vítěze %157,98,613,22,07,929,3
průměrné % poražených soupeřů10,682,090,298,686,179,5
počet jízd4488428
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
3
75,0%
1
25,0%
1
50,0%
6
42,9%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
1
12,5%
2
25,0%
1
25,0%
7
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí5.6.12.4.7.3.5.5.7.6.3.2.5.5.1.1.4.2.4.9.9.5.4.3.3.2.2.7.2.2.7.4.13.9.4.4.3.3.14.9.6.9.4.3.18.20.
odstup %7,07,522,03,010,53,99,410,57,54,28,71,910,94,60,00,010,23,05,79,813,111,211,823,322,12,40,625,85,94,229,520,127,317,915,717,724,420,235,030,030,459,834,028,055,962,1
% poražených soupeřů81,878,347,689,380,092,384,681,077,881,588,294,480,080,0100,0100,080,092,378,668,069,263,672,784,684,693,392,966,793,893,840,072,750,066,766,766,777,877,843,563,644,433,3---33,315,013,6
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr19.06.84.53.64.87.75.8
medián18444564
modus18321554
počet závodů21213115346
průměrný odstup od vítěze %59,028,413,85,27,512,116,7
průměrné % poražených soupeřů14,352,076,686,685,469,270,3
počet jízd42426229691
lepší 1. jízda1
50,0%
5
41,7%
9
69,2%
6
54,5%
1
20,0%
1
33,3%
23
50,0%
čistých jízd0
0,0%
6
25,0%
5
19,2%
4
18,2%
1
11,1%
4
66,7%
20
22,0%

Kategorie C2M

Retková Annasl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
pořadí2.5.7.28.
odstup %36,953,550,656,8
% poražených soupeřů75,020,050,012,9
pořadí20162017celkem
průměr28.04.710.5
medián2855
modus2822
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %56,847,049,5
průměrné % poražených soupeřů12,948,339,5
počet jízd268
lepší 1. jízda1
100,0%
2
66,7%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Retková Annasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí9.6.
odstup %15,99,9
% poražených soupeřů75,885,7
pořadí2015celkem
průměr7.57.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,912,9
průměrné % poražených soupeřů80,880,8
počet jízd88
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd2
25,0%
2
25,0%

Kategorie C2X

Retková Annasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí4.10.9.3.4.
odstup %7,822,536,911,713,3
% poražených soupeřů83,352,620,077,866,7
pořadí20172018celkem
průměr3.57.76.0
medián394
modus344
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %12,522,418,5
průměrné % poražených soupeřů72,352,060,1
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
2
40,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
10,0%

Kategorie K1W

Retková Annasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
pořadí2.2.3.4.1.2.2.3.1.1.1.1.2.2.1.1.1.2.1.4.7.3.4.3.6.2.1.5.1.2.6.6.12.8.3.4.7.5.10.14.8.8.5.6.30.32.20.16.19.20.10.
odstup %2,94,78,81,50,01,00,41,90,00,00,00,00,63,40,00,00,04,20,04,312,50,81,08,115,32,70,010,30,01,015,913,611,212,73,97,711,09,011,119,221,217,212,314,832,628,834,322,949,455,743,2
% poražených soupeřů96,696,892,692,7100,097,197,194,1100,0100,0100,0100,098,198,1100,0100,0100,098,1100,093,286,487,580,095,188,196,8100,081,8100,097,188,689,170,381,183,376,970,080,079,571,163,268,273,372,227,526,224,042,328,024,035,7
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr21.07.53.81.32.42.36.3
medián20741224
modus20861221
počet závodů71213115351
průměrný odstup od vítěze %38,112,66,60,71,05,510,5
průměrné % poražených soupeřů29,774,191,199,596,295,381,2
počet jízd14242622106102
lepší 1. jízda4
57,1%
2
16,7%
6
46,2%
2
18,2%
3
60,0%
2
66,7%
19
37,3%
čistých jízd2
14,3%
8
33,3%
7
26,9%
11
50,0%
1
10,0%
3
50,0%
32
31,4%

Kategorie PW

Retková Annasl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 45
13.05.15
pořadí11.11.6.
odstup %34,640,466,0
% poražených soupeřů44,444,464,3
pořadí2015celkem
průměr9.39.3
medián1111
modus1111
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %47,047,0
průměrné % poražených soupeřů51,051,0
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Ostatní slalom

Kategorie K1W

Retková Annasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí31.39.
odstup %60,4255,5
% poražených soupeřů21,1---
pořadí2016celkem
průměr35.035.0
medián3131
modus3131
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %157,9157,9
průměrné % poražených soupeřů10,610,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Retková Annasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí6.5.8.9.8.19.13.
odstup %6,14,86,021,16,741,018,1
% poražených soupeřů72,278,953,357,963,2---33,3
pořadí201720202021celkem
průměr16.08.56.39.7
medián13868
modus13858
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %29,513,95,614,8
průměrné % poražených soupeřů16,760,668,151,3

Kategorie K1W

Retková Annasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí11.11.9.9.11.10.13.12.14.16.14.19.20.28.
odstup %8,76,87,89,919,96,418,311,314,525,647,314,821,925,7
% poražených soupeřů78,376,778,427,375,077,525,071,866,76,359,453,853,741,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr24.016.313.010.010.314.1
medián201613101112
modus20141291111
počet závodů2333314
průměrný odstup od vítěze %23,829,214,712,17,717,1
průměrné % poražených soupeřů47,539,854,559,977,856,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Retková Annasj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí6.8.8.11.12.
odstup %6,16,09,714,713,9
% poražených soupeřů72,253,366,754,552,2
pořadí201820202021celkem
průměr11.58.07.09.0
medián11868
modus11868
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %14,39,76,010,1
průměrné % poražených soupeřů53,466,762,859,8

Kategorie K1W

Retková Annasj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
pořadí11.9.9.8.12.17.14.19.29.
odstup %8,77,89,97,017,118,947,314,834,8
% poražených soupeřů78,378,427,386,872,561,959,453,824,3
pořadí2016201820202021celkem
průměr29.015.58.510.014.2
medián29148912
modus2912899
počet závodů14229
průměrný odstup od vítěze %34,824,58,48,218,5
průměrné % poražených soupeřů24,361,957,178,460,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Retková Annasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí6.5.8.8.7.9.8.6.11.12.7.19.13.
odstup %6,14,86,09,710,521,16,712,214,713,915,941,018,1
% poražených soupeřů72,278,953,366,773,957,963,272,254,552,257,1---33,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr13.011.56.08.06.39.2
medián13116868
modus7116858
počet závodů3214313
průměrný odstup od vítěze %25,014,312,212,05,613,9
průměrné % poražených soupeřů30,153,472,265,468,156,6

Kategorie K1W

Retková Annasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí11.11.9.9.8.8.11.10.13.8.12.14.16.12.17.14.19.6.20.28.
odstup %8,76,87,89,97,011,119,96,418,39,011,314,525,617,118,947,314,88,421,925,7
% poražených soupeřů78,376,778,427,386,886,875,077,525,081,671,866,76,372,561,959,453,872,253,741,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr18.015.611.89.210.312.8
medián20161291111
modus61288118
počet závodů3545320
průměrný odstup od vítěze %18,724,713,310,97,715,5
průměrné % poražených soupeřů55,750,861,370,777,862,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Retková Annasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí6.5.8.8.7.9.8.6.19.13.
odstup %6,14,86,09,710,521,16,712,241,018,1
% poražených soupeřů72,278,953,366,773,957,963,272,2---33,3
pořadí2017201920202021celkem
průměr16.06.08.06.38.9
medián136868
modus136858
počet závodů214310
průměrný odstup od vítěze %29,512,212,05,613,6
průměrné % poražených soupeřů16,772,265,468,157,2

Kategorie K1W

Retková Annasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí11.11.9.9.8.8.11.10.13.8.12.14.4.9.8.11.16.14.19.9.6.11.9.7.11.12.10.20.28.12.15.12.13.12.15.
odstup %8,76,87,89,97,011,119,96,418,39,011,314,513,913,714,718,225,647,314,814,915,918,115,513,618,116,217,721,925,722,625,428,928,528,330,5
% poražených soupeřů78,376,778,427,386,886,875,077,525,081,671,866,784,268,072,061,56,359,453,869,279,264,368,068,450,047,657,153,741,350,039,131,336,842,130,0
pořadí20172018201920202021celkem
průměr15.911.39.99.210.311.6
medián1311991111
modus129881111
počet závodů81185335
průměrný odstup od vítěze %26,519,814,210,97,717,7
průměrné % poražených soupeřů40,556,766,470,777,859,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Retková Annasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí6.2.5.5.8.11.13.9.11.9.11.
odstup %12,74,68,45,311,711,818,510,913,234,7170,3
% poražených soupeřů58,391,775,075,061,150,040,050,044,420,0---
pořadí2016201920202021celkem
průměr10.011.08.04.58.2
medián911859
modus9118511
počet závodů241411
průměrný odstup od vítěze %102,513,611,77,727,4
průměrné % poražených soupeřů10,046,161,175,051,4

Kategorie K1W

Retková Annasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí10.17.8.6.6.14.5.20.21.14.15.16.13.13.18.11.10.
odstup %11,310,98,47,78,811,25,020,712,712,711,810,216,613,60,022,021,2
% poražených soupeřů78,661,980,686,173,773,585,763,561,562,962,228,665,767,646,933,340,0
pořadí20162018201920202021celkem
průměr10.515.015.010.010.312.8
medián1013156813
modus10135666
počet závodů2452417
průměrný odstup od vítěze %21,610,112,610,09,612,0
průměrné % poražených soupeřů36,752,267,273,676,863,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Retková Annasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí3.3.7.1.9.10.3.16.
odstup %4,34,015,00,010,923,13,2120,6
% poražených soupeřů84,683,353,8100,050,025,083,36,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr16.06.55.73.03.06.5
medián1637333
modus1631333
počet závodů123118
průměrný odstup od vítěze %120,613,28,64,04,322,6
průměrné % poražených soupeřů6,354,267,983,384,660,8

Kategorie K1W

Retková Annasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí10.4.6.5.1.14.13.3.13.18.17.11.
odstup %12,77,08,86,80,012,715,12,713,60,015,618,4
% poražených soupeřů73,589,373,787,1100,062,957,193,567,646,938,552,4
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr11.017.011.86.75.010.09.6
medián111713541010
modus111713141013
počet závodů11432112
průměrný odstup od vítěze %18,415,67,86,57,912,79,4
průměrné % poražených soupeřů52,438,566,383,381,573,570,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Retková Annasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí6.2.5.5.9.8.11.1.13.1.9.11.
odstup %12,74,68,45,334,311,711,80,018,50,010,913,2
% poražených soupeřů58,391,775,075,055,661,150,0100,040,0100,050,044,4
pořadí201920202021celkem
průměr7.78.54.56.8
medián9856
modus1851
počet závodů62412
průměrný odstup od vítěze %9,123,07,710,9
průměrné % poražených soupeřů64,158,475,066,8

Kategorie K1W

Retková Annasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí10.17.8.6.6.25.14.5.20.1.21.2.14.15.16.13.13.18.
odstup %11,310,98,47,78,820,411,25,020,70,012,70,012,711,810,216,613,60,0
% poražených soupeřů78,661,980,686,173,751,073,585,763,5100,061,594,162,962,228,665,767,646,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr15.011.115.010.312.4
medián131414813
modus131666
počet závodů473418
průměrný odstup od vítěze %10,19,013,59,610,1
průměrné % poražených soupeřů52,275,766,176,869,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Retková Annasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí6.2.5.5.9.8.11.1.13.1.9.11.2.2.2.5.3.
odstup %12,74,68,45,334,311,711,80,018,50,010,913,211,10,05,412,813,6
% poražených soupeřů58,391,775,075,055,661,150,0100,040,0100,050,044,492,987,585,771,466,7
pořadí2017201920202021celkem
průměr3.06.98.54.55.6
medián29855
modus21852
počet závodů472417
průměrný odstup od vítěze %7,99,323,07,710,2
průměrné % poražených soupeřů77,868,258,475,070,9

Kategorie K1W

Retková Annasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
pořadí10.17.8.6.6.25.14.5.20.1.21.2.14.15.1.16.13.13.18.3.3.6.3.10.8.
odstup %11,310,98,47,78,820,411,25,020,70,012,70,012,711,80,010,216,613,60,06,410,38,714,018,417,4
% poražených soupeřů78,661,980,686,173,751,073,585,763,5100,061,594,162,962,2100,028,665,767,646,971,480,080,880,043,856,3
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr9.03.815.09.915.010.310.3
medián8313514810
modus83131663
počet závodů24483425
průměrný odstup od vítěze %17,99,810,17,913,59,610,3
průměrné % poražených soupeřů50,178,152,278,766,176,870,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále