Střílka Richard, 2006

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 2   C2: 2  sjezd K1: -   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 25. 10/DM 17.3719,2
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 36. 13/DM 29.7734,7
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 13. 4/DM 9.8010,2
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 41. 7/DM 22.4026,0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
1. 1/DS
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 9. 4/DM 12.3012,4
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 39. 7/DM 21.5024,7
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 1/DS 3.002,4
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 37. 12/DM 36.8137,2
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 34. 9/DM 33.9933,8
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 18. 8/DM 8.7321,7
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 38. 16/DM 9.4725,2
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 15. 8/DM 19.5522,0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 43. 10/DM 14.2530,1
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 82. 19/DM 13.3630,5
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 41. 9/DM 13.2828,0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 77. 17/DM 13.5031,5
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 71. 13/DM 20.1623,9
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 18. 7/DM 11.8512,7
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 66. 10/DM 19.7722,9
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 14. 5/DM 9.629,8
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 25. 6/DM 16.8719,7
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 87. 21/DM 33.4840,6
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 24. 8/DM 24.4124,5
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 78. 19/DM 30.9832,3
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 7. 3/DM 6.308,6
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 64. 17/DM 17.8026,9
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 11. 4/DM 11.5814,4
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 51. 13/DM 19.8727,3
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 46. 9/DM 158.4822,9
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 44. 10/DM 118.6217,8
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 8. 3/DM 10.3021,5
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 9. 3/DM 13.3035,5
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 12. 6/DM 118.0019,9
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 42. 9/DM 12.1424,8
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 39. 7/DM 10.7121,5
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 3. 2/DM 13.1712,6
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 19. 5/DM 27.4930,0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
3. 2/DS 19.0414,4
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 31. 9/DM 314.9123,6
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 33. 9/DM 328.2324,5
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 19. 4/ZS 33.8032,6
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 64. 12/ZS 34.2036,5
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
6. 1/DM 17.3013,1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 15. 4/ZS 28.1027,0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 66. 13/ZS 39.0042,8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
4. 2/DM 18.0013,1
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 17. 4/ZS 24.1030,1
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 44. 9/ZS 25.5035,3
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
4. 1/DM 22.2020,8
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 18. 4/ZS 18.3020,7
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 38. 8/ZS 21.8029,6
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
4. 1/DM 14.2013,1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 14. 4/ZS 34.0032,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
POMAJBÍK Filip
4. 2/ZS 42.8032,5
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 54. 12/ZS 46.6050,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 22. 5/ZS 29.7027,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 47. 8/ZS 32.1033,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
   
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 24. 6/ZS 36.1030,1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 43. 8/ZS 34.4033,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
   
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 49. 9/ZS 57.3462,0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 56. 14/ZS 101.43105,0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 24. 7/ZS 16.8640,8
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 29. 7/ZS 53.2650,3
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 15. 13/ZS 10.5521,2
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 35. 28/ZS 12.7030,1
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 50. 36/ZS 32.9241,1
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 11. 10/ZS 17.5619,3
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 11. 9/ZS 6.7411,8
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 32. 23/ZS 19.2243,0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 15. 13/ZS 52.1117,0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 32. 24/ZS 87.5734,2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 11. 3/ZS 26.5031,7
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 28. 3/ZS 24.8031,6
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
3. 2/DM 7.005,6
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 9. 3/ZS 15.3016,2
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 34. 7/ZS 25.5031,4
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 2/DM 0.400,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 26. 10/ZS 201.6125,2
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
16. 9/ZS 317.4239,2
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 24. 8/ZS 214.0826,6
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
15. 5/ZS 200.2925,4
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 43. 33/ZS 32.5035,6
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 11. 11/ZS 22.6122,4
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 23. 19/ZS 23.0624,6
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 8/ZS 18.4118,0
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 57.   55.2756,6
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 54. 7/ZS 57.2661,0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 4. 2/ZS 13.0011,3
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 24. 4/ZS 25.0028,7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 1/DM 9.807,0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 4. 1/ZS 11.309,9
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 26. 4/ZS 27.6030,3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 1/DM 17.2012,7
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 13. 5/ZS 17.3038,4
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 23. 7/ZS 19.7054,1
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 38. 5/ZS 51.5046,3
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 52. 10/ZS 105.85101,9
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 11. 3/ZS 31.0029,1
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 22. 6/ZS 32.9034,6
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 5. 1/ZS 3.202,7
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 21. 3/ZS 17.7018,2
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 1/DM 5.503,7
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 6. 2/ZS 3.703,1
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 21. 4/ZS 25.5028,0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
3. 1/DM 4.502,7
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 26. 5/ZS 32.2034,4
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 3/ZS 29.8028,0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 29. 7/ZS 37.0037,4
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 3/ZS 28.4024,7
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 41. 33/ZS 36.6534,3
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 10. 9/ZS 24.9521,1
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 30. 24/ZS 29.8826,7
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 11. 10/ZS 28.2123,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 13. 2/ZS 184.3020,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 14. 2/ZS 244.0024,1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 17. 3/ZS 228.6022,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 18. 4/ZS 218.5025,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 13. 2/ZS 198.7023,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 16. 2/ZS 232.0023,4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 19. 3/ZS 217.3025,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 21. 3/ZS 300.1029,9
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 31. 2/ZM 29.5035,6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
POMAJBÍK Filip
14. 3/ZM 38.5038,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 69. 4/ZM 30.4041,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 29. 1/ZM 22.3025,1
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
RETEK Václav
6. 1/ZM 15.8014,4
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 82. 7/ZM 36.6049,9
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 102. 5/ZM 80.26117,0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 99. 5/ZM 54.6473,5
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 88. 4/ZM 57.6463,3
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 17. 4/ZM 14.9328,5
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 45. 14/ZM 17.7037,8
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 55. 13/ZM 33.8545,5
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 22. 6/ZM 34.8142,7
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 46. 9/ZM 35.4740,6
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 14. 2/ZM 28.6528,7
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 29. 4/ZM 21.6924,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 15. 2/ZM 37.4539,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 24. 3/ZM 238.5827,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 83. 24/ZM 511.8571,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 27. 3/ZM 314.2336,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 64. 10/ZM 381.0254,3
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 111. 7/ZM 85.9891,6
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 86. 2/ZM 105.08118,7
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 12. 4/ZM 39.0032,3
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 23. 3/ZM 37.8040,0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 7. 3/ZM 39.2030,3
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 25. 3/ZM 45.3046,2
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 118. 5/ZM 71.2483,0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 111. 4/ZM 75.8487,8
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 9. 2/ZM 27.5023,2
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 23. 1/ZM 24.7023,8
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 9. 2/ZM 17.0014,6
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 22. 1/ZM 24.9025,9
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom    
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom    
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 10. 1/ZM 23.2020,8
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 27. 2/ZM 27.2028,0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 11. 2/ZM 27.8023,9
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 42. 3/ZM 40.8042,6
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 39. 7/ZM 34.0333,0
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 14. 2/ZM 34.6129,6
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 27. 3/ZM 30.5628,3
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 17. 3/ZM 40.6633,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 18. 2/ZM 367.8040,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 19. 2/ZM 325.7030,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 19. 2/ZM 335.2036,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 20. 2/ZM 349.8032,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 32. 4/ZM 275.1054,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 33. 2/ZM 297.8045,6
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 36. 3/ZM 310.6048,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 37. 3/ZM 239.3048,2
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 37. 4/ZM 46.5045,9
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MALÝ Vojtěch
11. 2/ZM 36.4028,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 56. 7/ZM 39.1042,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 36. 4/ZM 40.6038,6
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MALÝ Vojtěch
10. 2/ZM 32.2026,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 51. 3/ZM 30.9033,6
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 30. 6/ZM 27.4164,6
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 50. 6/ZM 21.3760,1
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 94. 7/ZM 60.9570,1
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 47. 6/ZM 145.13155,4
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 27. 9/ZM 70.8870,3
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 53. 17/ZM 47.0546,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 18. 8/ZM 150.8045,3
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 29. 13/ZM 113.3140,1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 16. 8/ZM
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 26. 11/ZM
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1M slalom 10. 2/ZM 30.5031,5
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 15. 4/ZM 33.1040,7
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 11. 3/ZM 40.2039,7
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 22. 4/ZM 39.9044,1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 67. 26/ZM 31.3330,4
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 28. 9/ZM 36.0532,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 59. 20/ZM 24.4823,4
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 31. 12/ZM 35.2632,3
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd 4. 2/ZM 25.7142,2
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 9. 2/ZM 33.5238,3
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 19. 6/ZM 25.2756,6
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 37. 6/ZM 43.9364,3
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd 4. 2/ZM 24.0538,9
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 9. 2/ZM 37.5042,8
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 25. 7/ZM 24.6056,2
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 32. 5/ZM 40.8956,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 74. 19/ZM 291.8257,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 71. 12/ZM 459.3549,2
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 80. 31/ZM 40.0541,6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 33. 12/ZM 52.6351,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 20. 8/ZM 18.4648,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 61. 23/ZM 35.6530,6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 38. 16/ZM 13.5043,3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 29. 10/ZM 69.2558,1
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 12. 4/ZM 24.8051,0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 16. 3/ZM 55.2058,5
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 27. 9/ZM 23.1058,8
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
MALÝ Vojtěch
6. 1/ZM 55.8050,1
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
5. 3/ZM 12.4022,4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 25. 4/ZM 46.4053,3
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 8. 3/ZM 53.1046,6
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 25. 6/ZM 46.3045,4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 8. 4/ZM 65.5065,1
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 20. 3/ZM 39.4042,2
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 11. 2/ZM 67.7068,9
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 25. 4/ZM 55.2060,8
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 11. 2/ZM 57.3061,1
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 29. 4/ZM 55.7067,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 26. 6/ZM 423.0044,1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 31. 7/ZM 377.4047,1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 38. 10/ZM 386.9049,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 39. 12/ZM 479.4051,8
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 27.   377.0047,5
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 34.   440.9056,5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 30.   405.9051,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 29. 4/ZM 427.5054,4
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 6. 4/PZM 11.307,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 1.  
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 2. 2/PZM 0.500,3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 1.  
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 5. 4/PZM 4.904,0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 11.   29.3023,7
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 3. 2/PZM 3.402,5
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 11. 9/PZM 38.4028,2
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 7. 5/PZM 25.5019,5
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 9. 8/PZM 35.7027,4
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 4. 3/PZM 17.0010,5
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 16. 11/PZM 141.2087,6
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 1. 1/M
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWC slalom 1. 1/PZ
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 1. 1/M
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWC slalom 1. 1/PZ
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP FOR slalom 1. 1/PZ
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 2. 2/PZM 10.906,3
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 1. 1/PZM
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 1. 1/PZM
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 10.   23.7017,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 13.   29.6022,1
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 14. 5/PZM 43.7840,2
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 13. 5/PZM 51.6547,7
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 PW slalom 7. 4/PZM 21.5012,8
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 PW slalom 2. 1/PZM 1.500,8
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 8. 5/PZM 52.2040,4
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 10. 5/PZM 62.4049,3
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 30. 21/PZM 115.01102,1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 32. 23/PZM 104.6196,5
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 11. 5/PZM 58.5048,8
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 9. 5/PZM 56.4045,7
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 13. 7/PZM 74.9062,3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 13. 7/PZM 75.0058,7
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 9. 5/PZM 126.80100,9
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
8. 5/PZM 147.50107,0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
7. 4/PZM 113.1084,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 05.07.21 updated from RVP
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 14.06.21 updated from RVP
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1:   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 16.11.18 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5299|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1M 4/4 28
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/6 442
140.K1M 5/6 460
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 3/3 70
1.C2X
Střílková Jana
3/3 55
44.K1M 3/3 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.C1M 8/8 8
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/10 27
40.K1M 3/3 17

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/5 55
13.C2M
Pomajbík Filip
1/1 2
6.C2X
Střílková Jana
4/4 41
76.K1M 5/5 101

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/15 83
8.C2X
Střílková Jana
5/8 23
46.K1M 5/15 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/12 16
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
75.K1M 3/3 10

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 5/13 50
12.C2M
Retek Václav
1/1 16
33.C2M
Pomajbík Filip
1/1 1
58.K1M 5/13 142
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 2/2 5
138.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
61.K1M 4/4 5

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
205.C1M 3/3 4
373.K1M 3/3 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
65.C1M 5/13 7
22.C2M
Malý Vojtěch
3/3 12
73.K1M 5/13 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
88.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Malý Vojtěch
1/1 0
98.K1M 5/14 6

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1P 2/2 0
 C2W 2/2 0
 FOR 1/1 0
 K1P 2/2 0
 PW 5/13 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/10 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212017
C1M51-
K1M8888

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120192018
C1M3456-
K1M--92

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212019201820172015
C1M17229226205-
K1M140478447373-
PW----39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017
C1M848152100
K1M198210138202
C2M-63--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M1021222865--
C2X168----
K1M4476465873-114
C2M-13-3322--
C1P-----1-
C2W-----123
FOR-----1-
K1P-----1-
PW-----19

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021201920182017
C1M23333468
K1M40756198
C2M-30-49
Fotky nenalezeny.
0|5299|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1M 4/4 28
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/6 442
140.K1M 5/6 460
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 3/3 70
1.C2X
Střílková Jana
3/3 55
44.K1M 3/3 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.C1M 8/8 8
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/10 27
40.K1M 3/3 17

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/5 55
13.C2M
Pomajbík Filip
1/1 2
6.C2X
Střílková Jana
4/4 41
76.K1M 5/5 101

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/15 83
8.C2X
Střílková Jana
5/8 23
46.K1M 5/15 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/12 16
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
75.K1M 3/3 10

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 5/13 50
12.C2M
Retek Václav
1/1 16
33.C2M
Pomajbík Filip
1/1 1
58.K1M 5/13 142
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 2/2 5
138.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
61.K1M 4/4 5

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
205.C1M 3/3 4
373.K1M 3/3 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
65.C1M 5/13 7
22.C2M
Malý Vojtěch
3/3 12
73.K1M 5/13 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
88.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Malý Vojtěch
1/1 0
98.K1M 5/14 6

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1P 2/2 0
 C2W 2/2 0
 FOR 1/1 0
 K1P 2/2 0
 PW 5/13 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/10 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212017
C1M51-
K1M8888

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120192018
C1M3456-
K1M--92

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212019201820172015
C1M17229226205-
K1M140478447373-
PW----39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017
C1M848152100
K1M198210138202
C2M-63--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M1021222865--
C2X168----
K1M4476465873-114
C2M-13-3322--
C1P-----1-
C2W-----123
FOR-----1-
K1P-----1-
PW-----19

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021201920182017
C1M23333468
K1M40756198
C2M-30-49

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
70 73 27 31 39 3 243
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ66.654.011116
C1M43.838.02510
K1M104.5102.01116
veřejné závody21.114.011168
C1M14.811.01157
K1M39.634.02559
PW9.69.0225
C2X2.93.0213
C2M8.56.066
C2W6.31.014
PWK1.01.012
PWC1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,016
C1M00,000,000,000,010
K1M00,000,000,000,06
veřejné závody95,484,853,02213,1168
C1M00,000,011,811,857
K1M00,000,000,000,059
PW28,0312,014,0624,025
C2X17,7538,5323,1969,213
C2M00,000,000,000,06
C2W250,000,000,0250,04
PWK2100,000,000,02100,02
PWC2100,000,000,02100,02
Celkem94,984,352,72212,0184
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ326722100,0
C1M204682300,0
K1M122041700,0
veřejné závody334257688425,1
C1M11446243833,3
K1M11868263227,1
PW4964213816,3
C2X251024312,0
C2M12605216,7
C2W8324112,5
PWK41223100,0
PWC447411900,0
Celkem366324898423,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Střílka Richardsl 131
11.09.21
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí15.29.11.22.47.27.
odstup % *)22,050,319,342,7155,470,3
% poražených soupeřů *)58,817,663,038,24,221,2
pořadí2017201820192021celkem
průměr37.022.020.015.025.2
medián2722111522
modus2722111511
počet závodů21216
průměrný odstup od vítěze % *)112,942,734,822,060,0
průměrné % poražených soupeřů *)12,738,240,358,833,8
počet jízd424212
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí50.88.55.94.53.
odstup % *)41,163,345,570,146,2
% poražených soupeřů *)40,220,960,319,149,0
pořadí201720182019celkem
průměr73.571.550.068.0
medián53555055
modus53555050
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze % *)58,254,441,153,3
průměrné % poražených soupeřů *)34,140,640,237,9
počet jízd44210
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
4
80,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
10,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Střílka Richardsl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí25.36.37.34.49.56.57.54.38.52.
odstup %19,234,737,233,862,0105,056,661,046,3101,9
% poražených soupeřů41,516,710,019,511,1---9,714,531,510,5
pořadí20192021celkem
průměr51.033.043.8
medián523438
modus382525
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %72,131,255,8
průměrné % poražených soupeřů12,921,916,5
počet jízd12820
lepší 1. jízda4
66,7%
2
50,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí102.99.111.86.118.111.
odstup %117,073,591,6118,783,087,8
% poražených soupeřů15,819,711,332,511,418,5
pořadí2018celkem
průměr104.5104.5
medián102102
modus111111
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %95,395,3
průměrné % poražených soupeřů18,218,2
počet jízd1212
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Střílka Richardsl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí18.14.25.24.7.11.11.8.10.11.14.15.14.17.16.28.31.
odstup %12,79,819,724,58,614,422,418,021,123,228,739,629,633,00,032,632,3
% poražených soupeřů75,481,252,958,991,786,563,074,160,954,556,757,638,127,321,115,69,1
pořadí2017201820192021celkem
průměr25.015.010.016.516.1
medián2814101414
modus161411711
počet závodů344617
průměrný odstup od vítěze %21,732,721,114,921,8
průměrné % poražených soupeřů15,344,963,174,454,4
počet jízd6881234
lepší 1. jízda1
33,3%
4
100,0%
1
25,0%
2
33,3%
8
47,1%
čistých jízd5
83,3%
0
0,0%
1
12,5%
6
50,0%
12
35,3%

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí71.66.87.78.64.51.43.23.41.30.46.29.39.27.26.67.59.
odstup %23,922,940,632,326,927,335,624,634,326,740,624,133,028,30,030,423,4
% poražených soupeřů58,664,728,939,867,774,759,279,654,567,059,173,850,669,826,525,835,6
pořadí2017201820192021celkem
průměr50.735.334.369.549.8
medián5929306646
modus2627235123
počet závodů344617
průměrný odstup od vítěze %18,031,530,329,027,9
průměrné % poražených soupeřů29,363,365,155,755,1
počet jízd6881234
lepší 1. jízda2
66,7%
3
75,0%
2
50,0%
2
33,3%
9
52,9%
čistých jízd5
83,3%
1
12,5%
1
12,5%
1
8,3%
8
23,5%

Kategorie PW

Střílka Richardsl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí30.32.
odstup %102,196,5
% poražených soupeřů27,526,2
pořadí2015celkem
průměr31.031.0
medián3030
modus3030
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %99,399,3
průměrné % poražených soupeřů26,926,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Střílka Richardsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí13.9.3.19.15.17.18.14.22.24.11.9.11.8.4.4.11.5.6.9.8.10.11.31.29.14.15.12.7.9.9.10.11.14.17.37.36.10.11.9.9.33.29.16.8.8.11.11.
odstup %10,212,412,632,627,030,120,732,727,930,131,716,222,418,011,39,929,12,73,128,024,721,123,235,625,128,739,632,330,323,214,620,823,929,633,045,938,631,539,738,342,851,958,158,546,665,168,961,1
% poražených soupeřů62,575,888,241,951,742,934,655,248,845,244,460,063,074,180,081,347,482,679,252,958,860,954,533,344,056,757,631,362,546,750,059,152,438,127,316,316,710,09,1---11,113,524,316,722,222,223,123,1
pořadí20172018201920202021celkem
průměr17.514.810.216.68.313.9
medián1112917911
modus1191114311
počet závodů1312155348
průměrný odstup od vítěze %49,828,119,928,611,730,4
průměrné % poražených soupeřů16,046,662,245,375,544,9
počet jízd26243010696
lepší 1. jízda7
53,8%
8
66,7%
11
73,3%
2
40,0%
3
100,0%
31
64,6%
čistých jízd13
50,0%
7
29,2%
5
16,7%
1
10,0%
1
16,7%
27
28,1%

Kategorie C2M

Střílka Richardsl 43
27.05.20
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
pořadí4.14.6.11.10.6.
odstup %32,538,314,428,426,350,1
% poražených soupeřů25,013,370,637,543,858,3
pořadí201720182020celkem
průměr9.010.04.08.5
medián10646
modus6646
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %34,926,332,531,7
průměrné % poražených soupeřů46,542,025,041,4
počet jízd64212
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
16,7%

Kategorie C2W

Střílka Richardsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí1.1.10.13.
odstup %0,00,017,922,1
% poražených soupeřů100,0100,072,765,7
pořadí20152016celkem
průměr11.51.06.3
medián1011
modus1011
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %20,00,010,0
průměrné % poražených soupeřů69,2100,084,6
počet jízd8816
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
25,0%
čistých jízd2
25,0%
0
0,0%
2
12,5%

Kategorie C2X

Střílka Richardsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
pořadí1.2.3.6.4.4.4.3.2.2.2.2.3.
odstup %0,02,414,413,113,120,813,15,60,37,012,73,72,7
% poražených soupeřů100,085,771,450,070,025,040,0---50,075,080,088,977,8
pořadí201920202021celkem
průměr2.34.52.02.9
medián2423
modus2412
počet závodů64313
průměrný odstup od vítěze %5,315,05,68,4
průměrné % poražených soupeřů62,046,385,762,6
počet jízd128626
lepší 1. jízda3
50,0%
2
50,0%
2
66,7%
7
53,8%
čistých jízd1
8,3%
2
25,0%
0
0,0%
3
11,5%

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
pořadí41.39.19.64.66.44.38.54.47.43.28.34.43.23.24.26.22.21.21.26.29.41.30.69.82.46.29.23.25.23.22.27.42.39.27.56.51.15.22.37.32.80.61.25.25.20.25.29.8.7.
odstup %26,024,730,036,542,835,329,650,433,033,831,631,435,624,628,730,334,618,228,034,437,434,326,741,749,940,624,140,046,223,825,928,042,633,028,342,833,640,744,164,356,641,630,653,345,442,260,867,6107,084,7
% poražených soupeřů50,053,762,531,526,132,841,328,451,659,247,134,059,279,666,264,343,266,164,955,450,954,567,033,327,059,173,862,760,058,558,064,938,850,669,832,939,833,327,620,031,125,543,442,944,256,841,533,336,457,1
pořadí201520172018201920202021celkem
průměr7.536.837.830.553.233.035.4
medián7292728543929
modus7252321381925
počet závodů21312155350
průměrný odstup od vítěze %95,848,035,330,838,926,939,5
průměrné % poražených soupeřů46,836,354,757,532,055,448,2
počet jízd4262430106100
lepší 1. jízda1
50,0%
3
23,1%
9
75,0%
7
46,7%
0
0,0%
0
0,0%
20
40,0%
čistých jízd0
0,0%
6
23,1%
6
25,0%
13
43,3%
1
10,0%
0
0,0%
26
26,0%

Kategorie PW

Střílka Richardsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
pořadí6.2.11.11.9.16.2.1.1.14.13.7.2.8.11.9.13.13.9.
odstup %7,70,323,728,227,487,66,30,00,040,247,712,80,840,448,845,762,358,7100,9
% poražených soupeřů84,896,850,050,055,616,795,2100,0100,027,833,333,388,956,354,563,620,025,042,9
pořadí20152016celkem
průměr9.96.68.3
medián969
modus1312
počet závodů10919
průměrný odstup od vítěze %45,820,133,7
průměrné % poražených soupeřů44,672,157,6
počet jízd202545
lepší 1. jízda1
10,0%
7
53,8%
8
34,8%
čistých jízd2
10,0%
6
24,0%
8
17,8%

Kategorie PWC

Střílka Richardsl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2016celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWK

Střílka Richardsl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2016celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí46.44.33.
odstup %22,917,824,5
% poražených soupeřů8,215,717,9
pořadí2021celkem
průměr41.041.0
medián4444
modus3333
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %21,721,7
průměrné % poražených soupeřů13,913,9

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí74.71.
odstup %57,349,2
% poražených soupeřů2,715,7
pořadí2017celkem
průměr72.572.5
medián7171
modus7171
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %53,353,3
průměrné % poražených soupeřů9,29,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí46.33.24.27.
odstup %22,924,527,136,5
% poražených soupeřů8,217,923,313,3
pořadí20182021celkem
průměr25.539.532.5
medián243327
modus243324
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %31,823,727,8
průměrné % poražených soupeřů18,313,115,7

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí83.64.
odstup %71,954,3
% poražených soupeřů1,225,0
pořadí2018celkem
průměr73.573.5
medián6464
modus6464
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %63,163,1
průměrné % poražených soupeřů13,113,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
pořadí46.44.33.24.24.27.18.
odstup %22,917,824,526,627,136,545,3
% poražených soupeřů8,215,717,923,323,313,35,6
pořadí2017201820192021celkem
průměr18.025.524.041.030.9
medián1824244427
modus1824243324
počet závodů12137
průměrný odstup od vítěze %45,331,826,621,728,7
průměrné % poražených soupeřů5,618,323,313,915,3

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí83.64.29.74.71.
odstup %71,954,340,157,349,2
% poražených soupeřů1,225,012,52,715,7
pořadí20172018celkem
průměr58.073.564.2
medián716471
modus296429
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %48,963,154,5
průměrné % poražených soupeřů10,313,111,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
pořadí46.44.12.33.24.13.14.18.17.13.16.19.21.19.18.20.19.
odstup %22,917,819,924,526,620,924,125,222,623,123,425,029,930,740,032,236,0
% poražených soupeřů8,215,78,317,923,314,313,3---5,97,76,35,34,8---5,6------
pořadí201820192021celkem
průměr19.017.233.821.5
medián19173319
modus19131219
počet závodů49417
průměrný odstup od vítěze %34,724,521,326,2
průměrné % poražených soupeřů1,49,012,58,0

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí32.33.37.36.74.71.31.26.39.38.34.27.29.30.
odstup %54,445,648,248,057,349,247,144,151,849,456,547,554,451,7
% poražených soupeřů---15,87,710,32,715,716,726,55,09,8---13,33,4---
pořadí20172018celkem
průměr39.934.538.4
medián313333
modus263226
počet závodů10414
průměrný odstup od vítěze %50,949,150,4
průměrné % poražených soupeřů9,38,59,1

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí43.41.42.39.
odstup %30,128,024,821,5
% poražených soupeřů14,316,716,322,4
pořadí2021celkem
průměr41.341.3
medián4141
modus3939
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %26,126,1
průměrné % poražených soupeřů17,417,4

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
pořadí82.77.
odstup %30,531,5
% poražených soupeřů19,024,0
pořadí2021celkem
průměr79.579.5
medián7777
modus7777
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,031,0
průměrné % poražených soupeřů21,521,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 133
12.09.21
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí18.24.15.17.30.
odstup %21,740,821,228,564,6
% poražených soupeřů39,38,041,733,36,5
pořadí2017201820192021celkem
průměr30.017.019.518.020.8
medián3017151818
modus3017151815
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze %64,628,531,021,735,4
průměrné % poražených soupeřů6,533,324,939,325,8

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 133
12.09.21
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí38.35.45.50.
odstup %25,230,137,860,1
% poražených soupeřů31,553,432,35,8
pořadí2017201820192021celkem
průměr50.045.035.038.042.0
medián5045353838
modus5045353835
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %60,137,830,125,238,3
průměrné % poražených soupeřů5,832,353,431,530,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí43.41.42.39.11.15.
odstup %30,128,024,821,511,817,0
% poražených soupeřů14,316,716,322,454,533,3
pořadí20192021celkem
průměr13.041.331.8
medián114139
modus113911
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %14,426,122,2
průměrné % poražených soupeřů43,917,426,3

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí82.77.32.32.
odstup %30,531,543,034,2
% poražených soupeřů19,024,031,127,9
pořadí20192021celkem
průměr32.079.555.8
medián327732
modus327732
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %38,631,034,8
průměrné % poražených soupeřů29,521,525,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí43.41.42.39.11.15.13.4.4.20.12.
odstup %30,128,024,821,511,817,038,442,238,948,551,0
% poražených soupeřů14,316,716,322,454,533,333,3------17,421,4
pořadí201720192021celkem
průměr10.013.041.322.2
medián4134115
modus411394
počet závodů43411
průměrný odstup od vítěze %45,122,426,132,0
průměrné % poražených soupeřů9,740,417,420,9

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí82.77.32.32.23.19.25.38.27.
odstup %30,531,543,034,254,156,656,243,358,8
% poražených soupeřů19,024,031,127,924,15,34,035,123,5
pořadí201720192021celkem
průměr27.329.079.539.4
medián25327732
modus19327732
počet závodů4329
průměrný odstup od vítěze %53,743,831,045,4
průměrné % poražených soupeřů17,027,721,521,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále