Samková Olga, 2005, SK Třebechovice

Samková Olga, 2005

SK Třebechovice
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 1   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/DM 12.6912,9
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 6. 5/DM 6.386,8
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 10. 5/DM 12.3012,6
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DM
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 2. 2/DM 0.670,6
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/DM
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 7. 4/DM 20.9518,5
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 8. 5/DM 5.705,3
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 13. 7/DM 32.5127,5
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 4. 3/DM 9.789,2
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 4. 2/DM 8.848,7
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 10.208,3
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 2. 1/DM 1.661,7
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 1/DM 91.7076,0
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 24. 7/DM 73.1461,2
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 9. 2/DM 48.9341,4
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 22. 8/DM 66.1357,8
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom    
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 2. 2/DM 1.091,2
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 3. 2/DM 3.673,4
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 1. 1/DM
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DM 4.594,8
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 3. 1/DM 4.815,4
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DM 5.915,0
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DM
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 2. 1/DM 2.673,4
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 7. 3/DM 3.394,5
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 3. 2/DM 6.086,9
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 1. 1/DM
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/DM 1.781,9
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 1. 1/DM
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
   
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/DM 0.510,5
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 5. 3/DM 2.292,7
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 4.984,8
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 3/DM 18.6916,6
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 5. 2/DM 4.113,7
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 3/DM 17.0615,8
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 8. 4/DM 4.554,2
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 13. 4/DM 32.0628,2
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 19. 5/DM 27.0228,1
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 15. 5/DM 32.6130,8
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 15. 2/DM 15.5315,6
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 14. 3/DM 80.0576,1
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 18. 5/DM 16.9417,1
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 13. 3/DM 191.29181,4
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 16. 2/DM 20.9320,9
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 2. 1/DM 0.050,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
SOUČKOVÁ Lucie
1. 1/DM
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/DM
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 2. 1/DM 0.700,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
SOUČKOVÁ Lucie
1. 1/DM
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 10. 4/DM 30.0725,0
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 22.6315,7
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 12. 5/DM 10.699,7
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 11. 2/DM 15.7315,4
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 20. 3/DM 13.0013,7
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 2/DM 78.0468,0
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 24. 4/DM 79.6174,7
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
   
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 2/DM 23.6520,9
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 27. 5/DM 70.7966,4
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
   
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 3. 1/DM 21.5925,9
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/DM
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 1. 1/DM
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
SAMEK Petr
5. 1/DM 22.7020,0
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/DM 1.591,4
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 1. 1/DM
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
SAMEK Petr
9. 2/DM 29.3626,2
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 18. 4/DM 32.8430,8
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 17. 3/DM 18.6518,9
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 13. 2/DM 24.4520,3
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 14. 1/DM 18.0616,0
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
   
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 8. 2/DM 33.6232,2
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 19. 2/DM 22.7922,9
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10. 1/DM 21.4619,6
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 16. 2/DM 20.0219,3
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 3/DM 17.4416,5
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 9.407,2
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 20. 5/DM 18.1618,3
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 3/DM 26.6924,8
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 14.9611,5
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 15. 2/DM 13.6113,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 11. 3/DM 20.1922,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 8.007,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 38. 11/DM 35.4443,1
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 17. 5/DM 41.3547,4
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 33.3532,2
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 13. 2/DM 12.9716,3
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 1/DM 1.551,5
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 11. 6/DM 5.566,1
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 1/DM 1.231,3
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 12. 6/DM 10.8112,7
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/ZS
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMKOVÁ Valerie
10. 2/ZS 32.0026,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/ZS
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/ZS
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMKOVÁ Valerie
12. 2/ZS 31.3026,3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/ZS
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/ZS 4.503,8
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 11. 4/ZS 28.1528,3
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 7.945,4
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 29. 7/ZS 27.7228,8
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 4. 1/ZS 7.456,5
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/ZS 1.871,1
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 21. 5/ZS 21.3821,8
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 17. 5/ZS 56.2752,5
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 38.4328,0
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 9. 2/ZS 14.5714,0
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 2. 2/ZS 0.170,2
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 9. 8/ZS 9.209,9
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/ZS 11.159,8
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2M slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/ZS 36.9028,9
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 9. 1/ZS 12.4611,4
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 4. 2/ZS 12.2810,7
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2M slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 23.9319,5
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 13. 2/ZS 23.0524,0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/ZS
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 2. 1/ZS 2.552,4
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/ZS 1.010,8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
4. 1/ZS 12.7810,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 12. 2/ZS 6.966,4
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 67.806,9
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 53.505,4
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 4. 4/ZS 10.319,5
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 3. 3/ZS 1.411,4
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 2/ZS 2.021,8
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 3. 3/ZS 6.846,7
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 19. 4/ZS 48.9842,5
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 24.   24.8923,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 18. 2/ZS 34.5431,5
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 18. 4/ZS 20.4419,8
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 2/ZS 1.971,8
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 1/ZS 1.171,2
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/ZS 3.963,7
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 1/ZS 0.810,8
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 7. 3/ZS 6.465,8
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 6.885,0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1W slalom 4. 3/ZS 6.585,5
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 5. 3/ZS 13.2514,8
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
4. 1/ZS 2.542,1
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1W slalom 1. 1/ZS
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 1/ZS 36.3130,0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 17. 2/ZS 21.3518,9
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 2/ZS 36.2931,1
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 11. 2/ZS 18.2616,5
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 4. 3/ZS 3.142,9
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 1. 1/ZS
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 1. 1/ZS
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 3. 1/ZS 1.061,1
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 1. 1/ZS
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1. 1/ZS
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 1. 1/ZS
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1. 1/ZS
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 4. 4/ZS 9.357,2
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 6. 6/ZS 9.518,3
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 3. 3/ZS 7.455,6
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 9. 9/ZS 10.498,5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 21. 5/ZS 103.32105,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 19. 3/ZS 22.1526,0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 13. 3/ZS 36.7041,8
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 33. 5/ZS 32.1238,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 14. 3/ZS 28.7227,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 46. 10/ZS 55.1953,7
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 9/ZS 7.5915,1
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 3. 3/ZS 10.2411,8
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 11. 10/ZS 16.4219,9
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1W slalom 4. 1/ZS 11.849,4
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 16. 2/ZS 28.6330,8
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1W slalom 3. 2/ZS 14.6412,1
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 19. 4/ZS 28.6628,7
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 4. 2/ZS 8.967,4
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 6. 1/ZS 3.853,4
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 5. 2/ZS 9.397,5
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 5. 1/ZS 2.602,2
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 3. 2/ZS 18.601,8
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZS 10.000,9
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 6. 5/ZS 35.0334,1
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 10. 8/ZS 23.2223,9
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 4. 4/ZS 24.6023,6
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 5. 5/ZS 11.1412,1
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1W slalom 9. 2/ZS 10.5311,2
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1W slalom 10. 2/ZS 12.6313,4
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 29. 4/ZS 31.4530,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 26. 2/ZS 56.5455,0
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 32. 5/ZS 34.4334,7
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 34. 4/ZS 46.1447,2
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 13. 3/ZS 22.5429,0
20.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 3. 2/ZS 1.971,8
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 19. 3/ZS 23.5228,7
19.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 3. 2/ZS 7.807,2
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1W slalom 3. 2/ZS 9.507,6
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 8. 2/ZS 9.658,5
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1W slalom 4. 2/ZS 10.398,3
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 5. 1/ZS 9.218,5
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 10. 9/ZS 53.0144,4
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 8. 7/ZS 21.0419,1
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 8. 8/ZS 44.4235,8
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 10. 9/ZS 21.6218,7
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 4. 1/ZS 8.609,5
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 3. 2/ZS 6.205,5
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 3. 1/ZS 6.606,5
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 2. 2/ZS 5.204,2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 5. 2/ZM 7.605,9
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
17. 3/DM 44.4039,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 7. 1/ZM 4.603,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 6. 2/ZM 8.306,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
14. 3/DM 38.3032,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 7. 1/ZM 6.605,5
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 37. 4/ZM 45.9047,0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 28. 3/ZM 66.6954,7
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 14. 4/ZM 24.9624,0
20.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 17. 2/ZM 65.9563,8
19.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 25. 2/ZM 74.7076,3
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 19.   14.4613,5
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 14.   16.2212,7
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/ZM 4.503,9
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/ZM 7.306,0
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZM
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZM 61.706,6
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZM
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZM 78.708,8
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 13. 5/ZM 11.6110,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 22. 7/ZM 15.2414,1
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 19. 2/ZM 29.6431,9
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 27. 3/ZM 33.3234,7
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 43. 5/ZM 355.05307,0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 33. 2/ZM 77.6168,5
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom 22. 3/ZM 25.8830,8
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom 23. 3/ZM 30.1647,9
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 21. 4/ZM 35.8435,2
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1W sjezd 2. 1/ZM 56.005,8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 2. 1/ZM 69.308,6
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/ZM 24.1017,4
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/ZM
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 11. 1/ZM 18.3716,0
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 18. 3/ZM 36.9041,6
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 15. 2/ZM 25.2029,7
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 15. 2/ZM 20.6017,7
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
2. 2/ZS 9.706,1
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 20. 4/ZM 17.4015,2
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
1. 1/ZS
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 34. 12/ZM 67.4563,1
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 33. 3/ZM 22.4019,9
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 32. 3/ZM 21.5019,0
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZM 97.809,0
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 3. 1/ZM 4.506,4
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 2. 1/ZM 158.0014,9
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 4. 1/ZM 5.407,7
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 1/ZM 11.409,9
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 2/ZM 13.0010,7
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 33. 6/ZM 31.0833,6
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom 46. 8/ZM 52.1660,3
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom    
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom 22. 2/ZM 37.7037,5
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 18. 3/ZM 35.3729,5
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 21. 3/ZM 47.9057,7
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 20. 3/ZM 283.40325,0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 33. 3/PZ 35.2032,0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 24. 1/PZ 30.6027,5
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 24.   54.9040,5
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 24.   62.3043,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 17.06.19 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.05.19 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.08.18 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.07.17 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.06.16 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.14 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 133,59 133,59
23.05.2021 slalom K1W 35,99 35,99
22.05.2021 slalom C1W 155,99 155,99
22.05.2021 slalom K1W 30,86 30,86
16.05.2021 slalom C1W 199,71 199,71
16.05.2021 slalom K1W 30,76 30,76
15.05.2021 slalom C1W 272,11 272,11
15.05.2021 slalom K1W 31,29 31,29
Místo narozeníHradec Králové
Znamenístřelec
BydlištěTřebechovice pod Orebem
ZaměstnáníZŠ Třebechovice pod Orebem
Výrobce loděGalasport
Model loděC1-What else K1-Caipi fins
Výrobce pádlaGalasport
Od kolika let pádluje6
První trenérTaťka
Současný trenérJaromír Indruch, Tomáš Indruch, Jiří Karlovský
Sportovní vzorVavřinec Hradílek
ZálibyHra na klasickou kytaru, windsurfing, sjezdové lyžování, box, fitness zumba
Nejlepší dosažené výsledkymistrině ČR žáků 2019 C2x s Matyášem Drábkem, vícemistrině ČR žáků 2019 C1Ž, 3. místo MČR dorostu 2019 K1Ž
Oblíbený filmZatím spolu, zatím živy
Oblíbený herecTom Cruise
Oblíbená traťUSD Roudnice

Profil aktualizován 22.05.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-B
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C2X FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C2X HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-A
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
0|5203|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 5/6 174
18.K1W 5/6 106
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 235
2.K1W 4/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/10 390
17.C2X
Drábek Matyáš
2/2 36
1.K1W 5/10 951

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/7 201
1.C2X
Drábek Matyáš
5/6 225
18.K1W 5/7 115
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 239
2.C2X
Drábek Matyáš
4/4 272
3.K1W 4/5 216
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/6 191
 C2W
Součková Lucie
2/2 0
15.C2X
Drábek Matyáš
2/2 77
23.C2X
Samek Petr
2/2 34
6.K1W 5/6 647

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 214
6.C2X
Drábek Matyáš
2/2 136
7.K1W 4/6 146
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/18 171
52.C2M
Drábek Matyáš
2/2 13
 C2M
Samková Valerie
2/2 0
1.C2X
Drábek Matyáš
5/12 199
1.K1W 5/18 738
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2X
Drábek Matyáš
2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/5 67

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 2/2 58
21.K1W 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/14 38
16.K1W 5/16 361
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1W 4/4 27

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.K1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 19
59.C2M
Kliščová Barbora
2/2 13
34.K1W 5/20 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/8 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Kliščová Barbora
2/2 0
61.K1W 5/14 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 4

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C1W1311
K1W1818
C2X-1

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
C1W00317-
K1W2372135
C2X-26--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017201620152014
C1W2221038---
C2X17231-----
K1W161163461159-
C2W-6---10--
C2M--109-59---
PW-------35

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
K1W19423951

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C1W3837
C2X31-
K1W8563
Fotky nenalezeny.
0|5203|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 5/6 174
18.K1W 5/6 106
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 235
2.K1W 4/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/10 390
17.C2X
Drábek Matyáš
2/2 36
1.K1W 5/10 951

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/7 201
1.C2X
Drábek Matyáš
5/6 225
18.K1W 5/7 115
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 239
2.C2X
Drábek Matyáš
4/4 272
3.K1W 4/5 216
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/6 191
 C2W
Součková Lucie
2/2 0
15.C2X
Drábek Matyáš
2/2 77
23.C2X
Samek Petr
2/2 34
6.K1W 5/6 647

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 214
6.C2X
Drábek Matyáš
2/2 136
7.K1W 4/6 146
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/18 171
52.C2M
Drábek Matyáš
2/2 13
 C2M
Samková Valerie
2/2 0
1.C2X
Drábek Matyáš
5/12 199
1.K1W 5/18 738
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2X
Drábek Matyáš
2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/5 67

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 2/2 58
21.K1W 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/14 38
16.K1W 5/16 361
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1W 4/4 27

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.K1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 19
59.C2M
Kliščová Barbora
2/2 13
34.K1W 5/20 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/8 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Kliščová Barbora
2/2 0
61.K1W 5/14 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 4

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C1W1311
K1W1818
C2X-1

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
C1W00317-
K1W2372135
C2X-26--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017201620152014
C1W2221038---
C2X17231-----
K1W161163461159-
C2W-6---10--
C2M--109-59---
PW-------35

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
K1W19423951

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C1W3837
C2X31-
K1W8563

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
129 86 40 22     277
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár13.914.0829
K1W19.319.01613
C1W11.411.0813
C2X1.01.013
NKZ15.513.0250
K1W21.220.0826
C1W11.811.01018
C2X2.22.026
veřejné závody7.34.01158
K1W10.87.0180
C1W3.03.0249
C2X2.31.0117
C2M9.710.026
C2W1.31.014
PW24.024.0242
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár310,300,000,0310,329
K1W00,000,000,000,013
C1W00,000,000,000,013
C2X3100,000,000,03100,03
NKZ12,0510,012,0714,050
K1W13,800,000,013,826
C1W00,000,000,000,018
C2X00,0583,3116,76100,06
veřejné závody3622,82213,91811,47648,1158
K1W1316,367,556,32430,080
C1W1020,41224,51122,43367,349
C2X1058,8211,815,91376,517
C2M00,0116,7116,7233,36
C2W375,0125,000,04100,04
PW00,000,000,000,02
Celkem4016,92711,4198,08636,3237
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár5623504235,4
K1W2612004613,8
C1W248343528,3
C2X63165300,0
NKZ961734181010,4
K1W5095419816,0
C1W367062025,6
C2X1074700,0
veřejné závody3092808912239,5
K1W1591542107446,5
C1W9778283738,1
C2X311525929,0
C2M1126624218,2
C2W730400,0
PW436900,0
Celkem46168921513529,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí8.9.13.15.14.13.11.8.8.18.13.8.10.
odstup % *)76,041,428,230,876,1181,415,468,020,930,820,332,219,6
% poražených soupeřů *)58,850,040,030,027,833,350,063,261,115,042,966,757,1
pořadí20202021celkem
průměr10.912.011.4
medián101311
modus8138
počet závodů7613
průměrný odstup od vítěze % *)29,672,349,3
průměrné % poražených soupeřů *)50,940,045,8
počet jízd141024
lepší 1. jízda4
57,1%
5
83,3%
9
69,2%
čistých jízd2
14,3%
0
0,0%
2
8,3%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 39
02.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí1.1.1.
odstup % *)0,00,00,0
% poražených soupeřů *)---------
pořadí2020celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze % *)0,00,0
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,0
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí24.22.19.15.18.16.20.24.27.17.14.19.16.
odstup % *)61,257,828,115,617,120,913,774,766,418,916,022,919,3
% poražených soupeřů *)11,512,541,954,841,448,364,223,316,144,856,737,948,3
pořadí20202021celkem
průměr19.619.019.3
medián191819
modus141516
počet závodů7613
průměrný odstup od vítěze % *)33,133,533,3
průměrné % poražených soupeřů *)41,635,138,6
počet jízd141226
lepší 1. jízda5
71,4%
3
50,0%
8
61,5%
čistých jízd1
7,1%
0
0,0%
1
3,8%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
pořadí4.9.10.8.8.17.2.14.3.
odstup % *)8,741,425,068,020,952,50,227,011,8
% poražených soupeřů *)88,550,064,063,261,127,395,040,991,3
pořadí2018201920202021celkem
průměr8.59.58.76.58.3
medián32848
modus32848
počet závodů22329
průměrný odstup od vítěze % *)19,426,338,025,128,4
průměrné % poražených soupeřů *)66,161,262,869,364,6
počet jízd446418
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
66,7%
1
50,0%
5
55,6%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
22,2%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
pořadí2.2.3.1.
odstup % *)8,315,728,00,0
% poražených soupeřů *)87,583,360,0100,0
pořadí201920202021celkem
průměr2.02.02.02.0
medián1222
modus1222
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)14,015,78,313,0
průměrné % poražených soupeřů *)80,083,387,582,7
počet jízd4228
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
sl 107
13.08.16
pořadí2.22.12.24.27.9.9.46.11.14.27.34.
odstup % *)1,757,89,774,766,414,09,953,719,924,034,763,1
% poražených soupeřů *)97,712,578,023,316,184,084,021,182,572,325,728,3
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr34.020.528.59.021.012.019.8
medián341411924214
modus34141191229
počet závodů12223212
průměrný odstup od vítěze % *)63,129,336,812,050,329,735,8
průměrné % poražených soupeřů *)28,349,051,884,039,155,152,1
počet jízd24446424
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
2
66,7%
1
50,0%
8
66,7%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
3
12,5%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
pořadí7.10.7.13.10.8.11.12.13.11.17.11.4.19.18.10.8.21.13.
odstup %12,912,618,527,516,615,815,416,524,822,147,428,36,542,531,530,031,1105,141,8
% poražených soupeřů80,071,073,952,071,077,450,060,758,664,342,941,281,321,737,050,063,24,842,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr17.011.712.89.211.7
medián131012811
modus13411710
počet závodů265619
průměrný odstup od vítěze %73,528,325,317,328,8
průměrné % poražených soupeřů23,949,155,370,954,9
počet jízd412101238
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
4
80,0%
1
16,7%
9
47,4%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
5,3%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
pořadí2.2.2.2.3.2.
odstup %7,211,57,132,25,41,1
% poražených soupeřů75,075,050,066,7---50,0
pořadí20192020celkem
průměr2.52.02.2
medián222
modus222
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %3,314,510,7
průměrné % poražených soupeřů25,066,752,8
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
pořadí6.1.8.4.5.8.20.20.15.38.13.29.21.24.18.17.11.19.33.29.26.32.34.37.28.43.33.
odstup %6,80,05,39,23,74,213,718,313,143,116,328,821,823,219,818,916,526,038,030,455,034,747,247,054,7307,068,5
% poražených soupeřů91,1100,086,394,291,384,464,269,478,140,381,050,965,558,269,171,982,568,446,750,056,148,346,828,044,9---25,6
pořadí20172018201920202021celkem
průměr35.328.820.021.25.321.2
medián33291820520
modus2819112088
počet závodů4665627
průměrný odstup od vítěze %119,338,521,520,94,936,0
průměrné % poražených soupeřů24,652,766,466,691,262,7
počet jízd61212101252
lepší 1. jízda0
0,0%
1
16,7%
1
16,7%
3
60,0%
2
33,3%
7
25,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
3
30,0%
4
33,3%
8
15,4%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 120
19.08.18
sl 119
18.08.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí2.1.3.2.2.2.3.2.2.2.1.1.2.3.3.1.1.4.4.1.2.4.2.3.2.4.1.4.1.1.1.4.3.4.3.4.5.6.4.3.3.3.4.10.8.3.2.5.6.
odstup %0,60,03,44,85,03,46,91,90,50,00,00,01,41,51,30,00,09,810,70,00,89,51,81,83,75,50,02,90,00,00,07,25,69,412,17,47,534,123,61,87,27,68,344,435,85,54,25,96,3
% poražených soupeřů96,4100,092,995,795,796,092,394,194,796,3100,0100,094,188,288,2100,0100,050,040,0100,094,785,095,071,490,076,9100,066,7100,0100,0100,076,985,7---75,066,760,061,576,981,881,850,040,010,036,450,075,076,572,2
pořadí20172018201920202021celkem
průměr5.54.42.42.02.13.0
medián542223
modus531122
počet závodů214186949
průměrný odstup od vítěze %6,114,93,30,73,06,4
průměrné % poražených soupeřů74,454,785,194,595,379,0
počet jízd42736121897
lepší 1. jízda1
50,0%
3
21,4%
8
44,4%
3
50,0%
0
0,0%
15
30,6%
čistých jízd3
75,0%
7
25,9%
13
36,1%
5
41,7%
9
50,0%
37
38,1%

Kategorie C2M

Samková Olgasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí10.12.2.3.17.14.
odstup %26,026,328,919,539,432,3
% poražených soupeřů59,154,250,0---38,553,6
pořadí20172019celkem
průměr15.56.89.7
medián14310
modus1422
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %35,825,228,7
průměrné % poražených soupeřů46,140,842,6
počet jízd3811
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd2
66,7%
0
0,0%
2
18,2%

Kategorie C2W

Samková Olgasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí1.1.2.1.
odstup %0,00,06,10,0
% poražených soupeřů100,0100,080,0100,0
pořadí20162020celkem
průměr1.51.01.3
medián111
modus111
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %3,10,01,5
průměrné % poražených soupeřů90,0100,095,0
počet jízd437
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 81
26.06.21
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
pořadí2.5.9.1.1.1.2.1.4.1.1.1.1.3.4.1.1.
odstup %4,820,026,20,00,00,03,80,010,20,00,00,00,05,02,10,00,0
% poražených soupeřů88,976,555,6100,0100,0100,095,5100,078,6100,0100,0100,0100,086,783,3100,0100,0
pořadí201920202021celkem
průměr1.84.02.02.3
medián1121
modus1121
počet závodů124117
průměrný odstup od vítěze %1,811,64,84,2
průměrné % poražených soupeřů95,383,088,992,1
počet jízd237131
lepší 1. jízda2
16,7%
2
50,0%
0
0,0%
4
23,5%
čistých jízd8
34,8%
1
14,3%
0
0,0%
9
29,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 120
19.08.18
sl 119
18.08.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 82
17.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 120
20.08.17
sl 119
19.08.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 35
29.04.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 48
14.05.16
sl 40
07.05.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 151
26.09.15
pořadí1.1.2.1.3.2.7.1.1.5.1.2.1.1.11.12.1.1.9.13.2.12.3.3.2.2.7.5.1.3.1.1.6.9.16.19.6.5.10.5.9.13.19.8.5.8.10.4.3.7.7.17.25.19.14.5.6.13.22.19.27.22.23.21.11.18.15.15.20.33.32.5.7.33.46.22.18.21.20.24.
odstup %0,00,01,20,05,40,04,50,00,02,70,00,60,00,06,112,70,00,011,424,02,46,41,46,71,20,85,814,80,01,10,00,08,38,530,828,73,42,223,912,111,229,028,78,58,519,118,79,56,53,95,563,876,313,512,73,96,010,614,131,934,730,847,935,216,041,629,717,715,219,919,09,910,733,660,337,529,557,7325,027,5
% poražených soupeřů100,0100,098,8100,096,398,192,9100,0100,092,5100,098,2100,0100,083,183,3100,0100,074,264,798,685,196,296,297,998,190,593,8100,096,7100,0100,090,484,348,347,189,692,078,090,574,282,675,375,085,284,180,488,092,085,787,015,817,255,067,586,783,370,751,240,025,768,269,935,563,022,736,467,454,840,739,273,357,147,529,725,010,59,1---51,1
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr24.022.716.29.34.54.72.410.8
medián24201783117
modus2420751111
počet závodů11218151861080
průměrný odstup od vítěze %27,553,026,616,15,23,21,418,9
průměrné % poražených soupeřů51,137,954,578,892,694,197,973,5
počet jízd2243530361220159
lepší 1. jízda0
0,0%
3
25,0%
7
38,9%
10
66,7%
10
55,6%
4
66,7%
5
50,0%
39
48,8%
čistých jízd1
50,0%
9
37,5%
13
37,1%
11
36,7%
17
47,2%
8
66,7%
15
75,0%
74
46,5%

Kategorie PW

Samková Olgasl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
pořadí24.24.
odstup %40,543,7
% poražených soupeřů28,128,1
pořadí2014celkem
průměr24.024.0
medián2424
modus2424
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,142,1
průměrné % poražených soupeřů28,128,1
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí4.2.4.3.6.4.10.8.
odstup %9,51,87,25,634,123,644,435,8
% poražených soupeřů85,095,076,985,761,576,910,036,4
pořadí20182019celkem
průměr7.03.35.1
medián634
modus444
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %34,56,020,2
průměrné % poražených soupeřů46,285,765,9
počet jízd8816
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
37,5%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%
2
12,5%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
33,3%
1
33,3%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí3.3.6.9.10.5.8.10.
odstup %1,46,78,38,523,912,119,118,7
% poražených soupeřů96,296,290,484,378,090,584,180,4
pořadí20182019celkem
průměr8.35.36.8
medián836
modus1033
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %18,46,212,3
průměrné % poražených soupeřů83,391,887,5
počet jízd8816
lepší 1. jízda3
75,0%
2
50,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
2
12,5%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Samková Olgasl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
pořadí2.2.1.3.2.3.3.2.2.2.2.
odstup %6,95,40,01,80,96,68,85,88,69,014,9
% poražených soupeřů88,983,3100,071,485,771,471,450,050,080,066,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr2.02.52.51.72.2
medián22222
modus22222
počet závodů242311
průměrný odstup od vítěze %11,97,51,44,16,3
průměrné % poražených soupeřů73,460,778,690,774,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Samková Olgasj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
pořadí1.1.1.1.1.1.2.2.3.4.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,017,46,47,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,066,750,060,040,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr3.51.51.01.01.7
medián31111
modus31111
počet závodů242210
průměrný odstup od vítěze %7,14,40,00,03,2
průměrné % poražených soupeřů50,079,2100,0100,081,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále