Bican Vojtěch, 2012

SK Vodní slalom České Budějoviceregistrační číslo: 023086
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 C1M slalom 21. 7/ZS 39.7045,8
1
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 C2M slalom
ČERNÝ Ondřej
   
0
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1M slalom 40. 11/ZS 33.7041,5
9
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 28. 9/ZS 60.7057,3
1
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2M slalom
ČERNÝ Ondřej
7. 1/ZS 70.1050,1
0
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 47. 13/ZS 36.7037,8
14
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 50. 33/ZS 65.0560,7OČ/OM
2/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 67. 43/ZS 53.8952,8OČ/OM
9/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 51. 32/ZS 89.3182,9OČ/OM
0/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 58. 39/ZS 50.8150,1OČ/OM
16/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 C1M slalom 56. 24/ZS 58.6582,7
0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 95. 33/ZS 37.1355,5
15
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel C1M slalom 63. 25/ZS 64.6086,9
0
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 112. 37/ZS 36.3552,4
13
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 39.   43.7354,4
0
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 85.   31.6545,3
15
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 47.   67.3870,3
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 102.   46.5256,0
6
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 80. 17/ZS 40.7341,3
20
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 50. 11/ZS 86.9578,9
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 88. 20/ZS 40.9241,8
22
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 59. 13/ZS 71.4764,6
0
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 124. 30/ZS 60.8771,9
5
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 135. 29/ZS 57.0964,8
9
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 126.   65.2679,0
16
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 146.   66.5490,8
9
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 82. 50/ZS 262.30268,8OČ/OM
6/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 87. 52/ZS 292.82319,0OČ/OM
3/0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom    
0
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 141. 27/ZS 51.9570,3
10
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 82. 52/ZS 156.01174,1OČ/OM
3/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 76. 49/ZS 158.25183,9OČ/OM
8/0
13.04.2025 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1M slalom 53.   78.86120,2
2
13.04.2025 22 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1M slalom 58.   58.8388,0
3
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 125. 27/ZM 143.15191,8
0
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 127. 23/ZM 95.75133,9
8
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 152. 33/ZM 117.60133,4
1
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 168. 32/ZM 97.29110,0
2
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bican VojtěchSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.08.24 aktualizace z registru ČSK
Bican VojtěchSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.11.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7428|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.C1M 5/6 4
 C2M
Černý Ondřej
2/2 0
150.K1M 5/6 67
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
391.K1M 5/16 83
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
450.K1M 4/4 11

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1M100280-
C2M12--
K1M150391450

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
C1M81-
K1M113209
Fotky nenalezeny.
0|7428|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.C1M 5/6 4
 C2M
Černý Ondřej
2/2 0
150.K1M 5/6 67
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
391.K1M 5/16 83
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
450.K1M 4/4 11

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1M100280-
C2M12--
K1M150391450

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
C1M81-
K1M113209

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
25 10 1       36
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody81.376.04736
K1M98.288.05825
C1M46.450.05010
C2M7.07.071
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,036
K1M00,000,000,000,025
C1M00,000,000,000,010
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,036
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody6919762922,9
K1M4817623712,1
C1M191881015,3
C2M2261300,0
Celkem6919762922,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Bican Vojtěchsl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
pořadí21.28.50.51.56.63.39.47.50.59.
odstup %45,857,360,782,982,786,954,470,378,964,6
% poražených soupeřů16,712,915,512,31,8---7,34,23,94,9
pořadí20252026celkem
průměr48.844.846.4
medián475050
modus392150
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %67,169,468,5
průměrné % poražených soupeřů5,19,98,0
počet jízd81119
lepší 1. jízda2
50,0%
4
66,7%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
1
9,1%
1
5,3%

Kategorie K1M

Bican Vojtěchsl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 55
24.05.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 23
13.04.25
sl 22
13.04.25/2
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
pořadí40.47.67.58.95.112.85.102.80.88.124.135.126.146.82.87.141.82.76.53.58.125.127.152.168.
odstup %41,537,852,850,155,552,445,356,041,341,871,964,879,090,8268,8319,070,3174,1183,9120,288,0191,8133,9133,4110,0
% poražených soupeřů27,830,315,426,916,112,616,87,323,323,76,88,812,66,58,04,420,95,812,87,110,91,610,01,31,8
pořadí202420252026celkem
průměr143.097.769.898.2
medián127875888
modus125824058
počet závodů415625
průměrný odstup od vítěze %142,3114,348,4103,0
průměrné % poražených soupeřů3,711,721,512,8
počet jízd8281248
lepší 1. jízda1
25,0%
6
40,0%
4
66,7%
11
44,0%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
1
2,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Bican Vojtěchsl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
pořadí50.51.
odstup %60,782,9
% poražených soupeřů15,512,3
pořadí2026celkem
průměr50.550.5
medián5050
modus5050
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %71,871,8
průměrné % poražených soupeřů13,913,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Bican Vojtěchsl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
pořadí67.58.82.87.82.76.
odstup %52,850,1268,8319,0174,1183,9
% poražených soupeřů15,426,98,04,45,812,8
pořadí20252026celkem
průměr81.862.575.3
medián825876
modus825882
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %236,451,5174,8
průměrné % poražených soupeřů7,821,212,2
počet jízd7411
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%