Fišerová Tereza, 1998, DUKLA Brandýs

Fišerová Tereza, 1998

DUKLA Brandýs
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: MT   C2: 1  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 1. 1/U23
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu FOR slalom 3. 1/U23 12.6216,5
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 5. 2/U23 44.7835,3
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 18. 6/U23 30.7727,7
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 1. 1/U23
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 9. 3/U23 57.1949,8
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2M slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 1. 1/U23
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 2. 2/U23 0.010,0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2X slalom
JÁNĚ Jakub
   
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 2. 1/U23 0.800,7
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 4. 1/U23 3.994,0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/U23
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 5. 2/U23 6.316,1
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/U23
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 29. 8/U23 57.3568,3
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1W slalom 2. 2/U23 0.880,7
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 14. 3/U23 17.9215,9
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W slalom 1. 1/U23
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 11. 3/U23 5.294,6
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 1. 1/U23
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 2. 1/U23 1.121,0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
JÁNĚ Jakub
   
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 1. 1/U23
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 9. 4/U23 68.8368,1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 9. 2/U23 48.9442,2
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 10. 4/U23 49.4047,1
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 1. 1/U23
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 8. 2/U23 60.3963,2
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 1. 1/U23
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 10. 4/U23 98.4991,2
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 1. 1/U23
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 3. 2/U23 1.631,5
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C2X slalom
JÁNĚ Jakub
   
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 2. 1/U23 1.261,0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 34. 9/U23 102.5789,5
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 1. 1/U23
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 8. 4/U23 6.126,4
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 5. 1/U23 16.3514,1
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 7. 4/U23 55.1155,9
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 8. 3/U23 50.0839,0
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 3. 1/U23 2.101,9
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 1. 1/U23
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 5. 3/U23 6.996,8
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 1. 1/U23
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 9. 5/U23 65.5858,9
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C2X slalom
JÁNĚ Jakub
2.   11.388,0
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 1. 1/U23
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 8. 4/U23 55.8953,6
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C2X slalom
JÁNĚ Jakub
1.  
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 3. 2/DS 5.214,5
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 4. 2/DS 5.835,6
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 2. 1/DS 2.882,3
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 10. 2/DS 108.3998,6
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 3. 1/DS 3.012,4
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 1. 1/DS
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 6. 1/DS 7.937,2
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 1. 1/DS
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 1. 1/DS
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 1. 1/DS
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 2. 1/DS 6.015,2
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 1. 1/DS
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 1. 1/DS
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 7. 2/DS 9.6710,8
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 3. 2/DS 5.916,1
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 2. 2/DS 0.490,5
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 7. 1/DS 9.439,8
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 5. 2/DS 10.819,2
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 13. 3/DS 15.9416,6
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 5. 2/DS 11.5210,5
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 7. 1/DS 4.865,0
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 4. 2/DS 3.002,7
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 9. 1/DS 12.9012,9
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DS 1.871,7
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/DS
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠRÁMEK Michal
4.   5.606,0
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 1. 1/DS
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/DS
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠRÁMEK Michal
2.   0.400,4
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 1. 1/DS
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 8.   56.9349,2
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 4.   110.1376,8
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 2.   3.533,2
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 3.   101.6377,7
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 9. 3/DS 121.66121,9
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 3. 1/DS 2.251,8
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 2. 1/DS 9.969,6
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 3. 2/DS 7.496,4
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 1. 1/DS
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 1. 1/DS
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 5. 3/DS 10.9110,5
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 3. 1/DS 1.571,7
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 4. 2/DS 7.266,9
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 2. 2/DS 4.463,6
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 31. 5/DS 60.2357,9
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 4. 3/DS 14.1112,1
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 9.   13.4713,6
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 2.   5.674,8
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 11.   10.579,9
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 5.   11.709,2
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 6.   11.1110,8
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 6.   17.8014,6
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 11.   9.579,8
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 3.   6.855,9
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 2.   6.916,0
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 1.  
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C1W slalom 4.   15.3812,2
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1W slalom 3.   2.572,4
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 2.   0.280,5
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 2.   5.178,1
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2.   1.311,1
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2.   3.923,6
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 12.   16.9215,7
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 2.   3.632,7
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 4.   6.125,6
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 5.   27.3823,5
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 1. 1/DM
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 2. 2/DM 1.271,3
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 1. 1/DM
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 1. 1/DM
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
3. 2/U16 3.954,6
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
54. 22/U16 54.9948,7
13.07.2014 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 22.   63.1566,6
12.07.2014 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 2.   2.852,5
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DM 0.530,5
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DM 1.881,9
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 3.   9.009,5
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 5.   13.6614,5
18.05.2014 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 11.   14.8615,0
17.05.2014 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 18.   30.0528,8
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 8.   70.6773,5
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 11.   8.368,6
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 1. 1/DM
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 2. 1/DM 0.620,8
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 1. 1/DM
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 1. 1/DM
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 4.   5.147,3
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 2.   4.104,9
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 3.   18.1916,6
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2.   6.737,1
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 8.   7.366,7
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 13.   16.6415,3
25.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, neděle USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DM
25.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, neděle USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DM
24.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, sobota USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DM
24.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, sobota USD Veltrusy C1W slalom 3. 1/DM 29.9024,3
11.08.2013 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji USD Troja K1W slalom 7.   12.9613,2
10.08.2013 9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji USD Troja K1W slalom 10.   77.1778,1
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 4. 1/DM 3.103,5
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 1. 1/DM
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 1. 1/DM
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 1. 1/DM
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 2. 1/DM 4.275,0
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 3. 2/DM 11.2411,4
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích K1W sjezd 1. 1/DM
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 3. 1/DM 6.947,3
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 3. 1/DM 12.5911,2
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1W slalom 3. 2/DM 11.2411,4
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 10. 2/DM 11.599,9
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 23. 5/DM 19.1016,4
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 5. 2/DM 6.866,5
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 3. 1/DM 13.5312,9
19.05.2013 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 8.   10.4411,5
18.05.2013 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 19.   29.3328,5
12.05.2013 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 12.   14.9215,2
11.05.2013 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 12.   16.8416,8
28.04.2013 2. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1W slalom 7.   19.0916,5
27.04.2013 1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1W slalom 14.   25.0520,7
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna K1W slalom 1. 1/DM
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C2M slalom
ŠRÁMEK Michal
2.   0.200,2
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C1W slalom 1. 1/DM
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna K1W slalom 1. 1/DM
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C2M slalom
ŠRÁMEK Michal
2.   4.704,3
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C1W slalom 2. 1/DM 9.509,0
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 4.   67.006,4
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 4.   54.805,3
07.10.2012 Klatovský slalom ve Strakonicích - nedělní závod řeka Otava Strakonice v Podskalí K1W slalom 2. 1/ŽS 5.907,0
06.10.2012 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice v Podskalí K1W slalom 2.   6.707,0
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 10. 1/ZS 14.6614,8
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 29. 6/ZS 86.3078,8
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 5. 2/ZS 11.689,0
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom 3.   7.076,6
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 20.   93.7376,1
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2.   6.756,1
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 1.  
02.09.2012 VZ ve slalomu - neděle USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/ZS
02.09.2012 VZ ve slalomu - neděle USD Veltrusy K1W slalom 3. 1/ZS 2.031,8
01.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, Memoriál Jardy Froňka USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/ZS 15.4512,3
01.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, Memoriál Jardy Froňka USD Veltrusy K1W slalom 5. 1/ZS 16.5915,4
19.08.2012 8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu USD Troja K1W slalom 19.   22.2223,5
18.08.2012 7.Český pohár ve slalomu, MČR U23 - USD Troja USD Troja K1W slalom 15.   16.8217,6
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 3.   7.257,3
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 1.  
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 12.   97.6284,6
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 1.  
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 2. 1/ŽS 8.3010,1
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C1W slalom 4. 2/ŽS 4.053,8
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Pospíchalová Simona
17. 1/DM 39.1639,7
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 3. 1/ŽS 10.7812,2
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C1W slalom 4. 2/ŽS 5.975,4
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Pospíchalová Simona
29. 1/DM 40.9339,4
01.07.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 4. 1/ZS 11.7412,0
01.07.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/ZS 29.2723,4
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 1/ZS 2.763,0
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1. 1/ZS
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 6. 3/ZS 10.829,3
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 1. 1/ZS
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 2. 2/ZS 3.304,5
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 6. 4/ZS 6.876,3
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 1. 1/ZS
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 9. 1/ZS 16.3015,1
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 10. 1/ZS 17.2416,2
27.05.2012 6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 12.   17.2515,7
26.05.2012 5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 13.   22.7324,5
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/ZS
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/ZS
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 2. 2/ZS 12.406,0
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 5. 4/ZS 115.8010,2
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 3. 2/ZS 15.507,6
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 5. 3/ZS 135.5012,2
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 1.  
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 1.  
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 11. 1/ZS 15.7815,2
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 10. 1/ZS 18.8419,2
22.04.2012 4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 17.   20.6421,4
21.04.2012 3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 27.   93.7999,3
15.04.2012 2.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod ve slalomu - Trnávka USD Trnávka K1W slalom 13.   22.3722,5
14.04.2012 1.Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod ve slalomu - Trnávka USD Trnávka K1W slalom 11.   29.6627,0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1W sjezd 4.   136.6012,1
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1W sjezd 4.   130.7011,4
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1W sjezd 4.   123.9011,2
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1W sjezd 4.   113.5010,1
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 7. 3/ZS 5.404,7
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 4. 1/ZS 2.201,9
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1W slalom 14.   71.4666,7
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 1.  
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice K1W slalom 8. 1/ZS 10.6510,6
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 8. 2/ZS 14.9014,9
07.08.2011 VZ ve slalomu - neděle Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 1. 1/ZS
06.08.2011 VZ ve slalomu - sobota Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 1. 1/ZS
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 2. 1/ZS 3.804,2
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 1. 1/ZS
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom    
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom    
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1W slalom    
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 2. 2/ZS 2.101,7
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom    
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 7. 6/ZS 26.2019,5
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 1. 1/ZS
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 1. 1/ZS
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 1. 1/ZS
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 7. 1/ZS 15.6317,2
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 1. 1/ZS
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 3. 1/ZS 8.799,2
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 20. 3/ZS 27.9724,4
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 25. 4/ZS 27.6924,8
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 4. 2/ZS 4.204,6
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 6. 2/ZS 10.7011,5
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko C1M slalom 19. 1/ZS 39.9042,9
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1W slalom 1. 1/ZS
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko C1M slalom 19. 1/ZS 49.3049,4
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1W slalom 1. 1/ZS
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko C1W slalom 1. 1/ZS
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 1. 1/ZS
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 2. 1/ZS
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
6. 3/ZS 13.6015,4
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
4. 2/ZS 11.3012,3
17.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - neděle Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 2. 1/ZS 4.213,4
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 7. 2/ZS 15.3914,2
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 35. 1/ZM 97.3078,8
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 20. 1/ZM 38.4632,0
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy K1W slalom 22.   102.2087,1
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 2. 1/ZM 3.833,8
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom
sobota 21.8.2010
10. 1/ZM 39.3433,9
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom
neděle, 22.8.2010
15. 1/ZM 40.9941,6
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice K1W slalom
sobota 7.8.2010
8. 1/ZM 24.3018,5
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice K1W slalom
neděle 8.8.2010
7. 1/ZM 25.0021,5
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 10. 2/ZM 16.6017,8
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 8. 2/ZM 15.9015,8
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 20. 3/ZM 18.2419,0
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 18. 2/ZM 16.4516,6
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné K1W slalom
sobota 5.6.2010
38. 2/ZM 107.8893,0
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné K1W slalom
neděle 6.6.2010
33. 1/ZM 53.4846,4
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 10. 1/ZM 24.9028,6
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 17. 3/ZM 32.8035,2
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 10.4.2010
12. 2/ZM 22.9022,8
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 11.4.2010
10. 1/ZM 15.6013,3
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
18. 3/ZM 28.1023,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
16. 3/ZM 31.0026,8
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1W slalom 14.   49.4838,8
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
sobota
20. 1/ZM 51.4147,7
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
neděle
20. 1/ZM 45.4044,9
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus K1W slalom
sobota
27. 4/ZM 111.10118,8
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus K1W slalom
neděle
24. 4/ZM 50.8046,9
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
sobota
23. 3/ZM 48.9054,2
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
neděle
29. 4/ZM 116.90128,3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Fišerová TerezaDUKLA Brandýs K1: 1   C1: MT   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Fišerová TerezaDUKLA Brandýs K1: 1   C1: MT   C2: MT K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Fišerová TerezaDUKLA Brandýs K1: 1   C1: MT   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Fišerová TerezaDUKLA Brandýs K1: 1   C1: 1   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 1   C2: 3 K1:   C1:   C2: 14.11.16 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 07.04.16 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2+   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 24.07.12 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.06.11 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Místo narozeníRoudnice nad Labem
ZnameníRyba
BydlištěTrvalé Roudncie nad Labem, Jinak Praha- Letňany
ZaměstnáníPalestra
Výrobce loděVajda
Model loděHype
Výrobce pádlaRaab Paddles
Osobní sponzořičez, Big Shock, (Optreal?)
Od kolika let pádluje11
První trenérJan Vaněk
Současný trenérLukáš Kubričan
Sportovní vzorIvan Pišvejc
Zálibycvičák se psem, kamarádi
Zimní přípravaAl Ain, Austrálie
Cíle na sezonuVyjetí OH
Nejlepší dosažené výsledky2 místo MS 2017,3místo MS 2018,2 místo ME 2017
Zajímavost o sobě2 roky jsem hrála fotbal za kluky, Mam ráda psy, mam 4 tetování
Oblíbenci v hudběPop, na soustředění rap (kluci poslouchaj)
Oblíbený filmMarvel filmy
Oblíbená traťTrnávka, Trója

Profil aktualizován 27.01.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AVajda Hype
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEVajda Hype
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-AGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-AVajda Hype
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACEVajda Hype
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-AVajda Hype
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACEVajda Hype
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AVajda Hype
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C2X KVALIFIKACEVajda Phoenix
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEVajda Hype
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-AVajda Phoenix
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AVajda Hype
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEVajda Hype
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-AVajda Phoenix
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AVajda Hype
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X KVALIFIKACEVajda Phoenix
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-AVajda Hype
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AVajda Hype
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Caipi
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEVajda Hype
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C2X FINALE-A
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-AVajda Hype
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C2X KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACEVajda Hype
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AVajda Hype
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEVajda Hype
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Caipi
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-BVajda Hype
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceVajda Hype
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Caipi
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AVajda Hype
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceVajda Hype
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceVajda Hype
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceVajda Hype
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-AGalasport RAD
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport RAD
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C2X finale-AVajda Phoenix
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport RAD
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C2X kvalifikaceVajda Phoenix
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C2X kvalifikaceVajda Phoenix
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C2X finale-AVajda Phoenix
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W finale-AGalasport RAD
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C2X kvalifikaceVajda Phoenix
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C2X kvalifikaceVajda Phoenix
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikaceGalasport RAD
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-AGalasport RAD
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C2X finale-AVajda Phoenix
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C2X kvalifikaceVajda Phoenix
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikaceGalasport RAD
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C2X finale-AVajda Phoenix
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport RAD
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C2X kvalifikaceVajda Phoenix
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C2X finale-AVajda Phoenix
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C2X kvalifikaceVajda Phoenix
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Caipi
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C2X finale-AVajda Phoenix
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C2X kvalifikaceVajda Phoenix
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C2X finale-AVajda Phoenix
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport RAD
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C2X kvalifikaceVajda Phoenix
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W finale-A
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W finale-A
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W kvalifikace
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W finale-A
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-A
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-A
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-A
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-A
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
0|3641|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 1/1 68
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 FOR 1/1 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
1.C1W 5/6 368
10.C2M
Jáně Jakub
1/1 75
1.C2X
Jáně Jakub
4/4 225
6.K1W 5/6 239

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
1.C1W 5/6 368
3.C2X
Jáně Jakub
1/1 75
11.K1W 5/6 192
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
~~~C2X
Jáně Jakub
2/2 75

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/8 443
1.C2X
Jáně Jakub
6/8 450
7.K1W 6/8 309
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
~~~C2X
Jáně Jakub
2/2 68
~~~K1W 2/2 88

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 315
5.K1W 6/8 300
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 240
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 2/2 34
44.C2M
Šrámek Michal
2/2 31
66.K1W 2/2 87

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 283
5.K1W 6/8 308
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/4 240
~~~K1W 4/4 229

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 2/2 91
9.K1W 6/8 271
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 2/2 113
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 2/2 36
2.K1W 5/6 418

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 9/12 355
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 287
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/9 74
67.C2M
Šrámek Michal
2/2 12
4.K1W 5/8 360
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 3/3 40

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/8 180
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1W 4/6 229
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/8 70
87.C2M
Pospíchalová Simona
2/2 6
1.K1W 5/14 485
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 2/2 26
7.K1W 2/2 150
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1W 5/5 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 4/4 113

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.K1W 4/4 167
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
23.C1W 3/3 7
4.K1W 5/16 347
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 2/2 3
3.K1W 5/8 270

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W1112311--
C2M10-------
C2X131-----
K1W61175591014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020182017201620152014201320122011
C1W000015---
C2X-00------
K1W--00000310

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020162014201320122011
FOR11-----
C1W-1962523
C2M-44-6787-
K1W-662414
C1M-----226

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20132012
K1W1512

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020122011
FOR8--
C1W-922
K1W-73

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2012
K1W18
Fotky nenalezeny.
0|3641|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 1/1 68
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 FOR 1/1 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
1.C1W 5/6 368
10.C2M
Jáně Jakub
1/1 75
1.C2X
Jáně Jakub
4/4 225
6.K1W 5/6 239

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
1.C1W 5/6 368
3.C2X
Jáně Jakub
1/1 75
11.K1W 5/6 192
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
~~~C2X
Jáně Jakub
2/2 75

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/8 443
1.C2X
Jáně Jakub
6/8 450
7.K1W 6/8 309
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
~~~C2X
Jáně Jakub
2/2 68
~~~K1W 2/2 88

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 315
5.K1W 6/8 300
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 240
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 2/2 34
44.C2M
Šrámek Michal
2/2 31
66.K1W 2/2 87

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 283
5.K1W 6/8 308
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/4 240
~~~K1W 4/4 229

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 2/2 91
9.K1W 6/8 271
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 2/2 113
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 2/2 36
2.K1W 5/6 418

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 9/12 355
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 287
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/9 74
67.C2M
Šrámek Michal
2/2 12
4.K1W 5/8 360
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 3/3 40

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/8 180
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1W 4/6 229
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/8 70
87.C2M
Pospíchalová Simona
2/2 6
1.K1W 5/14 485
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 2/2 26
7.K1W 2/2 150
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1W 5/5 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 4/4 113

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.K1W 4/4 167
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
23.C1W 3/3 7
4.K1W 5/16 347
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 2/2 3
3.K1W 5/8 270

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W1112311--
C2M10-------
C2X131-----
K1W61175591014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020182017201620152014201320122011
C1W000015---
C2X-00------
K1W--00000310

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020162014201320122011
FOR11-----
C1W-1962523
C2M-44-6787-
K1W-662414
C1M-----226

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20132012
K1W1512

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020122011
FOR8--
C1W-922
K1W-73

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2012
K1W18

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
178 83 19 16 2   298
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár7.05.01114
K1W10.69.0864
C1W2.82.0138
C2X1.11.0111
C2M1.01.011
NKZ8.64.0143
K1W11.37.0130
C1W2.32.0112
C2X1.01.011
veřejné závody5.62.01108
K1W6.02.0173
C1W2.72.0127
C2M9.32.026
C1M19.019.0192
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár2622,81210,587,04640,4114
K1W00,046,334,7710,964
C1W1539,5718,4513,22771,138
C2X1090,919,100,011100,011
C2M1100,000,000,01100,01
NKZ920,9716,3511,62148,843
K1W413,3310,0413,31136,730
C1W433,3433,318,3975,012
C2X1100,000,000,01100,01
veřejné závody4037,01715,798,36661,1108
K1W2737,01115,145,54257,573
C1W1348,1311,1518,52177,827
C2M00,0350,000,0350,06
C1M00,000,000,000,02
Celkem7528,33613,6228,313350,2265
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2243286155424,1
K1W1242022163326,6
C1W76750101925,0
C2X225022329,1
C2M212600,0
NKZ851468171821,2
K1W59964161627,1
C1W244001728,3
C2X21045200,0
veřejné závody209156475626,8
K1W141102074733,3
C1W524408917,3
C2M1288700,0
C1M416400,0
Celkem51863181212824,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
pořadí5.1.1.2.1.1.2.1.1.9.1.1.1.2.1.5.8.1.1.1.3.2.1.1.5.5.4.2.4.3.3.3.2.5.6.3.2.5.
odstup % *)35,30,00,00,70,00,00,70,00,042,20,00,00,01,00,014,139,00,00,00,04,52,30,00,09,210,52,71,776,877,71,86,44,89,214,65,92,723,5
% poražených soupeřů *)76,5100,0100,094,4100,0100,092,9100,0100,057,9100,0100,0100,094,1100,071,430,0100,0100,0100,081,890,9100,0100,071,471,476,992,925,066,777,880,080,020,050,081,888,955,6
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr3.53.62.92.52.51.82.8
medián2321112
modus2311111
počet závodů28886638
průměrný odstup od vítěze % *)13,124,73,96,87,26,010,2
průměrné % poražených soupeřů *)72,360,285,786,991,895,282,3
počet jízd4161616121276
lepší 1. jízda1
50,0%
4
50,0%
2
25,0%
3
37,5%
2
33,3%
2
33,3%
14
36,8%
čistých jízd0
0,0%
1
6,3%
3
18,8%
7
43,8%
2
16,7%
6
50,0%
19
25,0%

Kategorie C2X

Fišerová Terezasl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 54
13.05.18
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.
odstup % *)0,00,00,00,00,00,00,00,00,08,00,0
% poražených soupeřů *)100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,075,0100,0
pořadí201720182019celkem
průměr1.11.01.01.1
medián1111
modus1111
počet závodů71311
průměrný odstup od vítěze % *)1,10,00,00,7
průměrné % poražených soupeřů *)96,4100,0100,097,7
počet jízd142622
lepší 1. jízda2
28,6%
0
0,0%
1
33,3%
3
27,3%
čistých jízd2
14,3%
0
0,0%
0
0,0%
2
9,1%

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 89
13.07.14
sl 88
12.07.14
sl 48
18.05.14
sl 47
17.05.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
10.ČP Troja
11.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
5.ČP slalom
19.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
4.ČP slalom
12.05.13
3.ČP slalom
11.05.13
sl. 2ČP Špin
28.04.13
sl. 1ČP Špin
27.04.13
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
sl.Veltrusy
27.05.12
sl.Veltrusy
26.05.12
sl.Č.Vrbné
22.04.12
sl.Č.Vrbné
21.04.12
sl.Trnávka
15.04.12
sl.Trnávka
14.04.12
pořadí18.9.2.4.5.29.14.11.9.10.8.10.3.34.8.7.3.5.9.8.4.10.3.6.7.13.7.9.8.2.9.2.9.11.6.11.12.4.22.2.11.18.8.11.8.13.7.10.10.23.8.19.12.12.7.14.19.15.12.13.17.27.13.11.
odstup % *)27,749,80,04,06,168,315,94,668,147,163,291,21,589,56,455,91,96,858,953,65,698,62,47,29,816,65,012,949,23,2121,99,613,69,910,89,815,75,666,62,515,028,873,58,66,715,313,278,19,916,411,528,515,216,816,520,723,517,615,724,521,499,322,527,0
% poražených soupeřů *)37,070,496,690,086,23,456,765,574,271,975,969,095,223,374,177,892,083,366,773,192,779,592,682,181,863,681,875,863,295,069,296,263,656,583,967,754,287,512,595,763,037,074,164,378,863,679,367,978,650,078,845,554,257,776,050,035,750,060,757,140,73,753,861,5
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr15.911.911.07.37.49.610.311.210.6
medián1310118771059
modus137112731028
počet závodů81288886664
průměrný odstup od vítěze % *)31,420,727,028,519,834,348,426,028,5
průměrné % poražených soupeřů *)45,465,061,074,481,273,268,963,966,6
počet jízd1624161616151110124
lepší 1. jízda2
25,0%
4
33,3%
2
25,0%
3
37,5%
3
37,5%
4
50,0%
5
83,3%
4
66,7%
27
42,2%
čistých jízd3
18,8%
8
33,3%
0
0,0%
2
12,5%
6
37,5%
6
40,0%
3
27,3%
5
50,0%
33
26,6%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí5.1.1.9.1.1.5.3.3.2.2.5.3.2.
odstup % *)35,30,00,042,20,00,014,11,86,41,12,723,516,66,1
% poražených soupeřů *)76,5100,0100,057,9100,0100,071,477,880,092,388,955,677,892,9
pořadí2012201320142015201720182019celkem
průměr2.03.03.03.03.03.73.03.1
medián23231112
modus23231111
počet závodů113223214
průměrný odstup od vítěze % *)6,116,69,14,17,014,117,610,7
průměrné % poražených soupeřů *)92,977,878,978,985,786,088,383,7
počet jízd226446428
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
66,7%
0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
1
50,0%
7
50,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
3
75,0%
1
16,7%
0
0,0%
6
21,4%

Kategorie C2X

Fišerová Terezasl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
pořadí1.1.
odstup % *)0,00,0
% poražených soupeřů *)100,0100,0
pořadí2017celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)0,00,0
průměrné % poražených soupeřů *)100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
MČRdor.sl
21.09.13
9.ČP Troja
10.08.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí18.9.11.10.8.8.7.9.2.2.12.4.2.10.3.1.19.15.14.1.22.2.14.
odstup % *)27,749,84,647,163,26,455,9121,99,63,615,75,67,178,16,60,023,517,666,70,087,13,838,8
% poražených soupeřů *)37,070,465,571,975,974,177,869,296,297,454,287,596,367,992,3100,035,750,043,5100,012,596,343,5
pořadí2009201020112012201320142015201720182019celkem
průměr14.012.07.59.56.06.05.57.59.713.58.8
medián1421324271099
modus142112227892
počet závodů122423223223
průměrný odstup od vítěze % *)38,845,533,312,042,68,365,731,238,338,832,2
průměrné % poražených soupeřů *)43,554,471,869,582,179,782,776,071,153,770,2
počet jízd144846446344
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
66,7%
2
100,0%
11
47,8%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
25,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
25,0%
1
25,0%
2
33,3%
1
33,3%
9
20,5%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 127
11.07.20
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
pořadí1.1.2.1.2.3.2.1.2.1.3.1.5.2.4.2.4.
odstup %0,00,01,00,01,04,52,30,05,20,06,10,010,53,612,16,012,2
% poražených soupeřů100,0100,095,7100,094,181,890,9100,095,0100,090,9100,066,787,566,780,057,1
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr3.03.02.01.51.51.02.2
medián2221112
modus2111111
počet závodů24622117
průměrný odstup od vítěze %9,16,53,00,50,50,03,8
průměrné % poražených soupeřů68,680,293,197,197,9100,088,6
počet jízd481244234
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
3
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
7
41,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
3
75,0%
1
25,0%
2
100,0%
8
23,5%

Kategorie C2X

Fišerová Terezasl 76
10.06.18
sl 130
26.08.17
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí20172018celkem
průměr1.01.01.0
medián111
modus111
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
pořadí3.34.4.10.1.1.7.2.1.3.4.31.1.3.2.2.3.5.8.13.10.23.5.3.10.29.9.10.11.10.8.8.20.25.35.20.33.38.
odstup %1,589,55,698,60,00,010,80,50,01,76,957,90,02,40,51,99,514,56,715,39,916,46,512,914,878,815,116,215,219,210,614,924,424,878,832,046,493,0
% poražených soupeřů95,223,392,779,5100,0100,089,598,2100,095,692,931,8100,092,697,797,795,089,778,863,678,650,089,794,775,726,381,078,669,771,979,478,854,844,212,850,017,95,1
pořadí20102011201220132014201520162017celkem
průměr31.515.313.210.32.79.84.218.511.7
medián33810823238
modus20810321133
počet závodů4466646238
průměrný odstup od vítěze %62,618,726,511,34,816,619,345,522,5
průměrné % poražených soupeřů21,564,367,275,995,580,193,359,373,0
počet jízd78121212812374
lepší 1. jízda2
50,0%
3
75,0%
2
33,3%
2
33,3%
1
16,7%
1
25,0%
3
50,0%
1
50,0%
15
39,5%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
3
25,0%
3
25,0%
5
41,7%
2
25,0%
5
41,7%
1
33,3%
21
28,4%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Fišerová Terezařeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
pořadí19.19.
odstup %42,949,4
% poražených soupeřů5,35,3
pořadí2011celkem
průměr19.019.0
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %46,246,2
průměrné % poražených soupeřů5,35,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
MJF neděle
25.08.13
MJF sobota
24.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Strakonic
22.06.13/2
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Veltrusy
02.09.12
sl.Veltrusy
01.09.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Křivoklát
01.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
řeka Jizera
14.05.11
pořadí1.1.1.1.1.3.1.1.3.3.3.1.2.1.2.4.4.2.1.6.6.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,024,30,00,011,411,411,20,09,00,012,33,85,423,40,09,36,30,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0---100,0100,050,050,050,0100,050,0100,066,778,678,650,0100,070,668,8100,0100,0100,0
pořadí20112012201320142016celkem
průměr1.03.32.01.01.02.1
medián122111
modus111111
počet závodů3892224
průměrný odstup od vítěze %0,07,67,50,00,05,3
průměrné % poražených soupeřů100,076,766,7100,0100,079,7
počet jízd616174447
lepší 1. jízda2
66,7%
2
25,0%
4
44,4%
1
50,0%
1
50,0%
10
41,7%
čistých jízd0
0,0%
5
31,3%
1
5,9%
1
25,0%
1
25,0%
8
17,0%

Kategorie C2M

Fišerová Terezasl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
pořadí4.2.2.2.17.29.
odstup %6,00,40,24,339,739,4
% poražených soupeřů62,583,375,075,027,312,5
pořadí201220132016celkem
průměr23.02.03.09.3
medián17222
modus17222
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %39,62,23,215,0
průměrné % poražených soupeřů19,975,072,955,9
počet jízd44412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 33
04.05.14
sl 32
04.05.14/2
sl 31
03.05.14
sl 30
03.05.14/2
MJF neděle
25.08.13
MJF sobota
24.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Strakonic
07.10.12
sl.Strakonic
06.10.12
sl.Veltrusy
02.09.12
sl.Veltrusy
01.09.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Křivoklát
01.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Řeka Radbuza
07.08.11
Řeka Radbuza
06.08.11
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Kamenice nad
17.04.11
Kamenice nad
16.04.11
USD Veltrusy
21.08.10
USD Veltrusy
21.08.10/2
USD Roudnice
07.08.10
USD Roudnice
07.08.10/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
řeka Ploučni
10.04.10
řeka Ploučni
10.04.10/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
Ohře, peřej
11.07.09
Ohře, peřej
11.07.09/2
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
pořadí1.1.2.1.2.1.1.1.1.1.4.1.2.3.1.1.2.2.3.5.2.3.4.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.7.3.1.1.1.2.4.6.2.7.15.10.7.8.20.18.10.12.20.20.24.27.29.23.
odstup %0,00,01,30,00,80,00,00,00,00,03,50,05,07,30,00,07,07,01,815,410,112,212,03,00,00,00,00,00,00,00,00,04,20,00,00,017,29,20,00,00,00,012,315,43,414,241,633,921,518,519,016,613,322,844,947,746,9118,8128,354,2
% poražených soupeřů100,0100,098,1100,093,3100,0100,0100,0100,0100,085,7100,097,595,7100,0100,094,795,081,866,797,896,476,993,3100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,098,0100,0100,0100,083,395,1100,0100,0100,087,594,190,291,762,533,359,125,041,748,656,465,454,226,926,917,97,122,218,5
pořadí2009201020112012201320142016celkem
průměr23.812.52.62.11.81.31.05.6
medián2310121112
modus2010111111
počet závodů68161486260
průměrný odstup od vítěze %73,423,44,74,92,00,40,013,2
průměrné % poražených soupeřů19,948,093,993,097,498,6100,081,3
počet jízd1216322816104118
lepší 1. jízda1
16,7%
3
37,5%
6
37,5%
7
50,0%
6
75,0%
4
66,7%
2
100,0%
29
48,3%
čistých jízd1
8,3%
2
12,5%
16
50,0%
11
39,3%
6
37,5%
4
40,0%
1
25,0%
41
34,7%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Fišerová TerezaECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
pořadí3.54.
odstup %4,648,7
% poražených soupeřů97,738,4
pořadí2014celkem
průměr28.528.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,626,6
průměrné % poražených soupeřů68,168,1
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
Mlýnský náho
25.06.11
pořadí3.12.7.
odstup %7,384,619,5
% poražených soupeřů83,38,350,0
pořadí20112012celkem
průměr7.07.57.3
medián737
modus733
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %19,545,937,1
průměrné % poražených soupeřů50,045,847,2
počet jízd145
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
20,0%

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
25.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí1.1.7.4.2.4.6.10.8.10.17.16.18.
odstup %0,00,04,71,91,74,611,517,815,828,635,226,823,2
% poražených soupeřů100,0100,082,490,996,092,186,576,982,167,940,746,445,2
pořadí2009201020112012celkem
průměr17.011.34.61.08.0
medián1610417
modus1610411
počet závodů245213
průměrný odstup od vítěze %25,024,44,90,013,2
průměrné % poražených soupeřů45,866,989,6100,077,5
počet jízd488424
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
2
40,0%
0
0,0%
5
38,5%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
4
50,0%
1
25,0%
7
29,2%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Fišerová Terezasj.Strakonic
22.06.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí1.4.4.4.4.4.
odstup %0,05,36,411,412,111,2
% poražených soupeřů100,070,070,050,057,150,0
pořadí20122013celkem
průměr4.03.03.5
medián444
modus444
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %11,63,97,7
průměrné % poražených soupeřů52,480,066,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Fišerová Terezasj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí5.5.4.
odstup %10,212,210,1
% poražených soupeřů76,569,250,0
pořadí2012celkem
průměr4.74.7
medián55
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %10,810,8
průměrné % poražených soupeřů65,265,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
pořadí2.2.
odstup %8,14,9
% poražených soupeřů87,575,0
pořadí20132014celkem
průměr2.02.02.0
medián222
modus222
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %4,98,16,5
průměrné % poražených soupeřů75,087,581,3

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí2.4.5.20.
odstup %0,57,39,076,1
% poražených soupeřů95,285,081,09,5
pořadí201220132014celkem
průměr12.54.02.07.8
medián5424
modus5422
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %42,57,30,523,2
průměrné % poražených soupeřů45,385,095,267,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Fišerová Terezasp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí2.3.
odstup %6,07,6
% poražených soupeřů91,788,2
pořadí2012celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %6,86,8
průměrné % poražených soupeřů90,090,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále