Sekanina Matěj, 2008

Vodní sporty Desná
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 69. 10/ZS 21.3047,3
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 69. 10/ZS 20.1946,6
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 23. 5/ZS 32.4935,5
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 76. 14/ZS 531.4945,6
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 68. 11/ZS 414.0235,1
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 74. 11/ZM 42.1044,9
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
9. 3/ZS 58.2044,1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 64. 9/ZM 38.7042,4
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
11. 4/ZS 92.9067,7
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 55. 10/ZM 30.5042,2
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom    
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 45. 5/ZM 29.1037,8
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 53. 11/ZM 48.1057,0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 21. 3/ZM 26.3728,2
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 22. 3/ZM 26.8029,1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 91. 36/ZM 44.4742,5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 91. 17/ZM 301.2245,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 96. 14/ZM 311.5947,1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 73. 6/ZM 28.6564,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 71. 6/ZM 30.0068,6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 60. 11/ZM 57.7062,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 83. 18/ZM 57.7059,4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 87. 15/ZM 64.4063,3
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 36. 5/ZM 69.2072,8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 57. 17/ZM 72.9074,8
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 56. 16/ZM 112.10122,9
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 56. 16/ZM 100.40107,3
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom    
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 38. 3/ZM 473.5053,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 39. 4/ZM 369.9048,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 41. 3/ZM 542.7061,9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 41. 3/ZM 372.3049,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 51. 6/ZM 388.8051,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 53. 5/ZM 508.1058,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 59. 6/ZM 455.3060,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 60. 6/ZM 586.2065,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.10.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6338|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 1/1 21
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 4/4 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
370.K1M 3/3 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Jurajdová Simona
2/2 2
81.K1M 5/8 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 5/7 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
K1M5094

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1M370

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020
K1M81154

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M2381116
C2X-16-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M3490137
Fotky nenalezeny.
0|6338|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 1/1 21
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 4/4 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
370.K1M 3/3 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Jurajdová Simona
2/2 2
81.K1M 5/8 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 5/7 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
K1M5094

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1M370

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020
K1M81154

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M2381116
C2X-16-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M3490137

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
15   2 16     33
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody51.856.05617
K1M57.356.05615
C2X10.09.092
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,017
K1M00,000,000,000,015
C2X00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,017
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody345481638,8
K1M3033611310,0
C2X42125300,0
Celkem345481638,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Sekanina Matějsl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 78
20.06.20
pořadí21.22.91.
odstup %28,229,142,5
% poražených soupeřů51,250,034,8
pořadí2020celkem
průměr44.744.7
medián2222
modus2121
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %33,233,2
průměrné % poražených soupeřů45,345,3
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd2
33,3%
2
33,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2X

Sekanina Matějsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
pořadí9.11.
odstup %44,167,7
% poražených soupeřů20,0---
pořadí2020celkem
průměr10.010.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %55,955,9
průměrné % poražených soupeřů10,010,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Sekanina Matějsl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
pořadí23.74.64.55.45.53.60.83.87.36.57.56.56.
odstup %35,544,942,442,237,857,062,459,463,372,874,8122,9107,3
% poražených soupeřů54,220,728,415,634,323,520,313,716,55,45,13,51,8
pořadí201920202021celkem
průměr62.558.523.057.6
medián56552356
modus56452356
počet závodů66113
průměrný odstup od vítěze %83,447,835,563,3
průměrné % poražených soupeřů7,723,854,218,7
počet jízd1212226
lepší 1. jízda3
50,0%
2
33,3%
1
100,0%
6
46,2%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
3,8%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí68.73.71.
odstup %35,164,968,6
% poražených soupeřů20,2------
pořadí20202021celkem
průměr72.068.070.7
medián716871
modus716868
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %66,735,156,2
průměrné % poražených soupeřů0,020,26,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí68.91.
odstup %35,145,6
% poražených soupeřů20,28,2
pořadí20202021celkem
průměr91.068.079.5
medián916868
modus916868
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %45,635,140,4
průměrné % poražených soupeřů8,220,214,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí68.91.96.73.71.
odstup %35,145,647,164,968,6
% poražených soupeřů20,28,28,7------
pořadí20202021celkem
průměr82.868.079.8
medián736873
modus716868
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %56,535,152,2
průměrné % poražených soupeřů4,220,27,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
pořadí68.91.96.73.71.39.38.41.41.51.53.59.60.
odstup %35,145,647,164,968,648,553,549,461,951,758,960,365,9
% poražených soupeřů20,28,28,7------------2,42,4---1,9------
pořadí201920202021celkem
průměr47.882.868.060.1
medián41736859
modus41716841
počet závodů84113
průměrný odstup od vítěze %56,356,535,154,7
průměrné % poražených soupeřů0,84,220,23,4

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí69.69.
odstup %47,346,6
% poražených soupeřů1,41,4
pořadí2021celkem
průměr69.069.0
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %46,946,9
průměrné % poražených soupeřů1,41,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí69.69.
odstup %47,346,6
% poražených soupeřů1,41,4
pořadí2021celkem
průměr69.069.0
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %46,946,9
průměrné % poražených soupeřů1,41,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí69.69.
odstup %47,346,6
% poražených soupeřů1,41,4
pořadí2021celkem
průměr69.069.0
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %46,946,9
průměrné % poražených soupeřů1,41,4