Mornštejn Roman, 1969

TJ Bohemians Praha
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 4. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha - - - - 22:11,80107.90/8,84
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 4. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha - - - - 22:08,0096.50/7,84
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 3. 1/VPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
- - - - 21:48,4035.10/2,812
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 4. 1/VPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
- - - - 21:40,5030.80/2,41
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
C2M 7. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 15:10,0083.49/10,146/30/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
C2M 6. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,98 - 00:54,28 - 00:54,284.06/8,149/60/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
C1M 34. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha 01:01,02 - 00:59,79 - 00:59,7912.08/25,38/10/0
C2M 10. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,45 - 00:51,49 - 00:51,493.91/8,240/68/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
C1M 35. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha 01:03,64 - 01:00,10 - 01:00,1012.22/25,55/4/0
C2M 8. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,39 - 00:51,23 - 00:51,233.11/6,549/80/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
C1M 22. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha 01:17,13 - 01:18,64 - 01:17,1313.23/20,714/25/0
C2M 11. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:09,52 - 01:09,04 - 01:09,047.01/11,335/43/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 27. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha 00:00,00 - 00:00,00 - 01:23,1519.58/30,89/13/0
C2M 11. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,617.22/11,435/43/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 6. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 21:34,37167.87/14,949/12/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 7. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 21:50,72186.41/16,646/18/0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M    MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - DNS 0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M    MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - DNS 0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M    MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - DNS 0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M    MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - DNS 0
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici
C1M 2. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha - - - - 22:37,20121.60/9,84
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici
C1M 2. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha - - - - 22:14,2097.80/7,94
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici
C2M 2. 2/VPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
- - - - 22:11,8023.70/1,82
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici
C2M 2. 2/VPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
- - - - 22:11,3021.80/1,71
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
C2M 9. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 12:26,2668.19/10,143/6/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 8. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
02:00,80 - 01:59,96 - 01:59,966.86/6,146/18/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
C2M 11. 2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,387.08/14,740/21/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
C2M 6. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:52,40 - 00:52,31 - 00:52,312.37/4,749/33/0
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 9. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 21:29,94163.44/14,540/18/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 9. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 21:23,93151.63/13,440/18/0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 11. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha - - - - 19:04,90242.50/26,91
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 11. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha - - - - 18:51,10226.50/25,01
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 4. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 22:52,90139.50/11,33
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 5. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 22:52,40165.80/13,72
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 4. 2/VMPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
- - - - 22:43,1046.90/3,63
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 6. 2/VMPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
- - - - 22:42,20159.60/13,31
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 9. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 00:54,192.94/5,740/43/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C2M 7. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 12:10,9866.34/10,046/49/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 16. 2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 00:56,788.31/17,127/2/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C2M 17. 2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 00:53,914.65/9,429/2/0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    CINKO Radek
MORNŠTEJN Roman
1993
1969
1 Pardub.
Boh.Pha
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    CINKO Radek
MORNŠTEJN Roman
1993
1969
1 Pardub.
Boh.Pha
- - - - DNS 0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 5. 3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 01:17,10 - 01:15,40 - 01:15,408.70/13,04
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 6. 3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 02:29,40 - 02:22,00 - 02:22,0020.20/16,63
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M    CINKO Radek
MORNŠTEJN Roman
1993
1969
1 Pardub.
Boh.Pha
01:15,20 - 00:00,00 - DNS 2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M    CINKO Radek
MORNŠTEJN Roman
1993
1969
1 Pardub.
Boh.Pha
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 25. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 11:35,56142.44/25,811/0/0
C2M 12. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 10:48,56103.10/18,933/3/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 26. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 01:25,85 - 01:26,91 - 01:26,9117.18/24,610/1/0
C2M 14. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:18,15 - 01:17,79 - 01:17,7910.58/15,729/2/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 5. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 16:43,5090.90/10,053/42/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 7. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 16:45,8090.10/9,846/30/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - DNS 0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - DNS 0
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 11. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 18:07.40 2
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 12. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 18:25,10237.60/27,41
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M 8. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 20:28,30110.10/9,83
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M 8. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 20:45,60109.80/9,73
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 2. 1/VMORNŠTEJN Roman
SLANINA Vladimír
1969
1969
1 Boh.Pha
L.Žatec
- - - - 20:08,2067.90/6,011
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 2. 1/VMORNŠTEJN Roman
SLANINA Vladimír
1969
1969
1 Boh.Pha
L.Žatec
- - - - 19:31,0027.20/2,411
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C2M 10. 2/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 14:58,2384.01/10,322/6/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C2M 8. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 01:59,434.13/3,628
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - DNS 0
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C1M 1. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 18:00,30 10
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C1M 2. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 01:07,60 - 01:07,20 - 01:07,201.00/1,57
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 4. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 10:49,90115.30/21,614
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C2M 10. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 - 00:00,00 - 00:50,533.40/7,222/45/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C2M    MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,39 - 00:50,55 - B 22/39/0
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
C1M 5. 3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 10:12,5060.20/10,93
C2M 2. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 09:58,381.78/0,317
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 21. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 12:05.21 5/2/0
C2M 14. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 11:06.34 14/2/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 22. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 01:26,6414.56/20,24/8/0
C2M 15. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 01:20,338.86/12,412/2/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 8. 2/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 26:18,10429.80/37,428/6/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 7. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 22:02,00159.40/13,731/18/0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 5.  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 17:48,09172.05/19,21
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 8.  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 17:47,01167.96/18,72
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 8.  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 22:42,60238.90/21,310
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M 10. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 21:37,40137.60/11,918
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 14. 3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 22:36,20202.40/17,57
C2M 6. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 21:58,70190.00/16,86
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 7. 2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 20:55,80121.60/10,715
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C2M 4.  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:58,03 - 01:57,77 - 01:57,776.18/5,542/43/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C2M 8.  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 14:57,3979.94/9,828/13/0
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - DNS 0
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 17:56,40 6
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 01:05,80 - 01:07,50 - 01:05,80 7
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C2M 8.  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,07 - 00:49,95 - 00:49,952.99/6,428/57/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C2M 7.  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,60 - 00:50,47 - 00:50,473.29/7,031/70/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 19. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 11:50,48126.17/21,67/3/0
C2M 10. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 10:47,1279.63/14,022/20/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 19. 2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 01:25,06 - 01:23,55 - 01:23,5510.92/15,07/10/0
C2M 11. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:19,13 - 01:17,73 - 01:17,739.45/13,820/20/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C2M 4. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 16:06,6054.10/5,942/48/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C2M 8. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 12:39,5048.60/6,828/36/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 8.  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 15:13,7089.70/10,96
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 7. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 21:32,80160.30/14,231/18/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 7. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 22:09,70172.90/14,931/18/0
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M 6. 3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 19:54,3091.00/8,211
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M 8. 3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 20:08,7097.30/8,89
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 2. 1/VSLANINA Vladimír
MORNŠTEJN Roman
1969
1969
MT L.Žatec
Boh.Pha
- - - - 18:09,001.30/0,113
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 2. 1/VSLANINA Vladimír
MORNŠTEJN Roman
1969
1969
M L.Žatec
Boh.Pha
- - - - 18:43,3051.90/4,813
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C2M 7. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
M Boh.Pha
Boh.Pha
01:55,70 - 01:57,63 - 01:55,705.78/5,331/43/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C2M 7. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
M Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 14:41,1955.72/6,831/42/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 17.  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 01:34,71 - 01:36,49 - 01:34,7110.67/12,79/24/0
C2M 11.  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
MT Boh.Pha
Boh.Pha
01:32,74 - 01:33,47 - 01:32,7412.68/15,820/34/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - DSQ 0/0/0
C2M 8. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
M Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 20:05,83165.80/15,928/10/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 22. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 19:48,60235.10/24,74/13/0
C2M 7. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
M Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 18:55,50183.20/19,231/19/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 19. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 19:56,70235.60/24,57/6/0
C2M 7. 1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
M Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 18:46,60172.00/18,031/19/0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 5. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 14:43,80100.50/12,813
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
C1M 3. 1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 13:26,6082.10/11,314
C2M 2. 1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
M Boh.Pha
Boh.Pha
- - - - 13:04,9049.00/6,711
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 5. 2/VMMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 19:40,8081.50/7,410
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 0.00 0 0.00 0 0.00 10
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 3. 1/VMSLANINA Vladimír
MORNŠTEJN Roman
1919
1969
M L.Žatec
Boh.Pha
- - - - 18:34,1030.50/2,822
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M    SLANINA Vladimír
MORNŠTEJN Roman
1919
1969
M L.Žatec
Boh.Pha
0.00 0 0.00 0 0.00 22
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C2M 1.  MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
MT Boh.Pha
VSDK
01:52,97 - 01:54,98 - 01:52,97 60/91/25
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C2M 4.  MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
MT Boh.Pha
VSDK
- - - - 14:27,1913.09/1,542/55/13
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - DNS 0
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
27.07.2013 Sjezd na Orlici
C1M 2.  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 16:35,3041.40/4,37
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2
C1M 2.  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha 01:00,50 - 01:00,30 - 01:00,302.00/3,47
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 4.  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha - - - - 14:57,8044.10/5,215
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 2. 2/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
01:03,93 - 01:03,73 - 01:03,730.48/0,853/80/37
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 2. 2/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
01:03,31 - 01:02,53 - 01:02,530.55/0,953/74/37
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C2M 4. 3/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 01:38,154.28/4,642/74/49
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C2M 3.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
MT VSDK
Boh.Pha
- - - - 15:31,9718.00/2,047/86/37
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2. 1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:27,8012.70/1,153/73/36
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2. 1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:24,8020.90/1,853/85/36
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C2M 2. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 22:36,708.10/0,653/80/67
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 22:30,80 60/92/79
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 13:39,20 20
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 13:40,40 20
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 19:35,10 20
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice
C2M 1. 1/VJVeselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 18:55,10 87
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice
C2M 1. 1/VJVeselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 18:54,50 86
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C2M 2. 1/VJMornštejn Roman
Veselý Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 18:36,5012.20/1,178
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C2M 2. 1/VJVeselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 18:26,6021.90/2,077
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 7. 2/VMMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha - - - - 20:21,40121.30/11,010
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 7. 2/VMMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha - - - - 20:06,20129.00/12,010
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 19:12,007.80/0,716
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 19:16,3019.40/1,716
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M    MORNŠTEJN Roman 1969 0 Boh.Pha 0.00 999 0.00 999 999.00 0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 20. 7/VMMORNŠTEJN Roman 1969 0 Boh.Pha 127.20 4 122.60 0 122.6016.90/16,035
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
C2M 4. 1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
00:59,74 - 00:58,37 - 01:58,113.72/3,342/85/66
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
C2M 2. 1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
00:58,33 - 00:57,56 - 01:55,901.39/1,253/103/66
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 11. 3/VMMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha - - - - 11:43,6081.10/13,038
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 16. 3/VMMORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 125.80 2 0.00 0 127.8016.10/14,427
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C2M 5. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:17,71 - 01:15,65 - 02:33,367.32/5,038/87/44
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C2M 3. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:04,27 - 01:04,05 - 02:08,322.90/2,347/110/44
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:07,2022.40/2,053/121/31
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:31,2024.00/2,153/121/31
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C2M 3. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 17:58,0125.02/2,447/92/43
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C2M 3. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:12,75 - 01:13,26 - 02:26,013.74/2,647/128/55
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C2M 6.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:35,5063.60/5,734/50/54
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C2M 3.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:31,4031.70/2,847/88/42
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 15:39,10 42
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 13:28,20 42
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 15:45,70 42
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 13:32,20 42
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C2M 2. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
M Pardub.
VSDK
01:51,16 - 01:52,73 - 03:43,890.31/0,153/73/48
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C2M    MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
M Pardub.
VSDK
- - - - DNS-A 0/0/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M    VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
M VSDK
Pardub.
- - - - DNS-B 0/0/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 4.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
M VSDK
Pardub.
- - - - 20:21,3026.90/2,342/73/36
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Mornštejn RomanTJ Bohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Mornštejn RomanTJ Bohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 03.03.19 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 06.02.19 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 28.10.14 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 20.11.13 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 17.11.12 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 06.10.12 updated from RVP
Mornštejn RomanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 03.03.12 updated from RVP
Mornštejn RomanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 26.11.11 updated from RVP
Mornštejn RomanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 25.05.11 updated from RVP
0|1521|0|N

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 3/4 31
6.C2M
Šťastný Michal
6/8 279
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/6 56
6.C2M
Šťastný Michal
5/12 294
25.C2M
Pazourek Jan
2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Šťastný Michal
5/8 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C2M
Šťastný Michal
6/6 258
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 4/4 10
7.C2M
Šťastný Michal
5/6 108
47.C2M
Pazourek Jan
2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šťastný Michal
5/6 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
55.C1M 2/2 21
16.C2M
Šťastný Michal
5/8 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/12 14
11.C2M
Šťastný Michal
5/8 167
59.C2M
Pazourek Jan
2/2 4
64.C2M
Cinko Radek
4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 2/2 9
13.C2M
Šťastný Michal
5/8 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 5/13 49
11.C2M
Šťastný Michal
5/8 125
27.C2M
Slanina Vladimír
2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 2/2 14
6.C2M
Šťastný Michal
8/10 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/9 48
10.C2M
Šťastný Michal
5/12 254
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
5/10 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 20
12.C2M
Šťastný Michal
5/6 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/8 75
10.C2M
Šťastný Michal
5/7 157
23.C2M
Slanina Vladimír
2/2 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Šťastný Michal
5/6 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 1/1 10
45.C2M
Slanina Vladimír
1/1 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Veselý Petr
7/10 385
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/6 39
2.C2M
Veselý Petr
5/14 442
21.C2M
Slanina Vladimír
1/1 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C2M
Veselý Petr
5/13 269

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
122.C1M 3/3 62
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C2M
Veselý Petr
8/10 389
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 3/3 58
4.C2M
Veselý Petr
5/12 583
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Veselý Petr
5/14 285

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M39-55343130--
C2M67161361212

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201620132012
C1M222156122
C2M-45-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M2347542524191922
C2M254764271023214

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M64-64384651--
C2M39194124223421

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  2     50 95 147
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Mornštejn Romansl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí20.16.
odstup %16,014,4
% poražených soupeřů69,471,2
pořadí2012celkem
průměr18.018.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,215,2
průměrné % poražených soupeřů70,370,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí21.22.19.22.19.
odstup %0,020,221,624,724,5
% poražených soupeřů25,927,625,032,335,7
pořadí201420152016celkem
průměr20.519.021.520.6
medián19192121
modus19192119
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %24,621,610,118,2
průměrné % poražených soupeřů34,025,026,829,3

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 119
25.08.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí7.6.7.9.9.9.9.7.16.17.5.7.8.14.15.8.7.8.10.4.8.7.7.7.8.7.7.4.4.3.2.2.2.1.2.2.3.6.3.4.
odstup %10,114,916,610,114,513,45,710,017,19,410,09,83,60,012,437,413,79,814,05,96,814,214,96,815,919,218,01,54,62,01,11,80,60,02,02,12,45,72,82,3
% poražených soupeřů40,028,625,011,120,020,042,953,816,75,942,933,346,218,817,6---25,036,435,757,136,425,014,345,556,350,050,062,575,075,088,990,094,1100,093,393,385,770,688,975,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr4.03.22.67.37.310.410.29.06.76.8
medián4327787977
modus4227787977
počet závodů15746563340
průměrný odstup od vítěze %2,33,01,715,010,913,410,412,713,99,1
průměrné % poražených soupeřů75,086,483,650,534,221,532,617,031,248,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Mornštejn Romansl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
pořadí19.3.
odstup %24,511,3
% poražených soupeřů35,785,7
pořadí2014celkem
průměr11.011.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,917,9
průměrné % poražených soupeřů60,760,7

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
pořadí9.7.16.7.7.2.
odstup %14,510,017,16,818,06,7
% poražených soupeřů20,053,816,745,550,066,7
pořadí201420172018celkem
průměr5.311.59.08.0
medián7797
modus7797
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %10,513,614,512,2
průměrné % poražených soupeřů54,135,320,042,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 41
30.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
sj 39
08.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 105
25.07.15
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl Bech SO
19.10.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.V.Mýto
17.06.12
pořadí4.4.2.2.11.11.4.5.25.12.11.8.8.1.4.5.21.22.5.8.8.10.14.1.19.8.8.6.22.19.5.3.5.2.4.7.7.11.
odstup %7,88,87,99,825,026,911,313,725,827,40,09,79,80,021,610,90,020,219,218,721,311,917,50,021,610,98,88,224,724,512,811,37,44,35,212,011,013,0
% poražených soupeřů66,766,780,080,09,19,162,550,07,78,316,736,441,7100,076,950,025,927,620,022,236,464,043,5100,025,030,063,273,732,335,763,685,763,675,070,066,766,774,4
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr8.33.710.510.49.011.46.54.08.7
medián74610811247
modus723184248
počet závodů33651054238
průměrný odstup od vítěze %12,05,615,112,413,115,617,48,313,2
průměrné % poražených soupeřů69,369,559,052,543,729,044,666,750,7

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sj 119
25.08.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 126
26.08.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sp 113
20.08.16
sj 39
08.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sl Bech SO
19.10.13
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí4.3.7.6.7.2.2.9.9.9.4.6.9.7.16.17.12.5.7.2.2.8.2.14.15.8.7.7.6.10.4.8.7.7.2.2.7.8.7.7.2.3.4.4.3.2.2.2.1.1.1.2.2.2.2.2.2.3.6.3.4.
odstup %2,42,810,114,916,61,71,810,114,513,43,613,35,710,017,19,418,910,09,82,46,03,60,30,012,437,413,710,716,814,05,96,814,214,94,80,16,815,919,218,06,72,81,54,62,01,11,80,60,00,00,02,01,11,70,72,02,12,45,72,82,3
% poražených soupeřů40,077,840,028,625,066,775,011,120,020,040,0---42,953,816,75,931,342,933,380,080,046,275,018,817,6---25,062,561,535,757,136,425,014,388,988,945,556,350,050,066,777,862,575,075,088,990,094,1100,0100,0100,090,090,988,988,993,393,385,770,688,975,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr4.02.92.35.07.07.39.26.25.45.5
medián4227777964
modus4222727972
počet závodů171277895561
průměrný odstup od vítěze %2,32,51,510,211,99,510,98,39,47,4
průměrné % poražených soupeřů75,087,187,063,841,842,829,638,642,357,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí25.21.22.19.22.19.
odstup %25,80,020,221,624,724,5
% poražených soupeřů7,725,927,625,032,335,7
pořadí2014201520162017celkem
průměr20.519.021.525.021.3
medián1919212521
modus1919212519
počet závodů21216
průměrný odstup od vítěze %24,621,610,125,819,5
průměrné % poražených soupeřů34,025,026,87,725,7

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 119
25.08.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí7.6.7.9.9.9.9.7.16.17.12.5.7.8.14.15.8.7.10.4.8.7.7.7.8.7.7.4.4.3.2.2.2.1.1.1.1.2.2.3.6.3.1.1.1.1.4.
odstup %10,114,916,610,114,513,45,710,017,19,418,910,09,83,60,012,437,413,714,05,96,814,214,96,815,919,218,01,54,62,01,11,80,60,00,00,00,02,02,12,45,72,80,00,00,00,02,3
% poražených soupeřů40,028,625,011,120,020,042,953,816,75,931,342,933,346,218,817,6---25,035,757,136,425,014,345,556,350,050,062,575,075,088,990,094,1100,0100,0100,0100,093,393,385,770,688,9100,0100,0100,0100,075,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr4.02.22.17.37.210.410.49.06.76.0
medián4227789977
modus4117787977
počet závodů191045573347
průměrný odstup od vítěze %2,31,71,215,011,213,411,612,713,97,9
průměrné % poražených soupeřů75,092,488,650,533,721,532,417,031,256,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 40
29.04.17
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí34.35.22.27.26.19.17.
odstup %25,325,520,730,824,615,012,7
% poražených soupeřů36,535,832,318,813,825,052,9
pořadí2014201520172019celkem
průměr17.019.026.029.525.7
medián1719262726
modus1719262217
počet závodů11147
průměrný odstup od vítěze %12,715,024,625,622,1
průměrné % poražených soupeřů52,925,013,830,930,7

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí6.10.8.11.11.8.11.6.14.10.4.8.7.11.7.11.1.2.2.4.2.5.3.3.2.
odstup %8,18,26,511,311,46,114,74,715,77,25,56,47,013,85,315,80,00,80,93,31,25,02,32,60,1
% poražených soupeřů68,862,570,828,633,322,247,476,218,852,670,063,271,441,250,052,4100,091,791,776,992,980,088,989,590,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr2.03.41.79.07.510.014.08.39.26.7
medián2327710148107
modus23274101461111
počet závodů15324113525
průměrný odstup od vítěze %0,12,90,510,58,27,215,78,59,16,6
průměrné % poražených soupeřů90,085,694,551,261,552,618,848,652,865,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí11.6.10.7.2.5.3.2.
odstup %11,34,77,25,31,25,02,30,1
% poražených soupeřů28,676,252,650,092,980,088,990,0
pořadí201120122014201620182019celkem
průměr2.03.37.010.06.011.05.8
medián237106115
modus227106112
počet závodů1311118
průměrný odstup od vítěze %0,12,85,37,24,711,34,6
průměrné % poražených soupeřů90,087,350,052,676,228,669,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 97
30.07.16
sl 106
25.07.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
pořadí34.35.22.27.5.6.26.2.1.19.17.2.
odstup %25,325,520,730,813,016,624,61,50,015,012,73,4
% poražených soupeřů36,535,832,318,855,644,413,887,5100,025,052,975,0
pořadí201320142015201620172019celkem
průměr2.017.010.02.012.329.516.3
medián2171262717
modus217125222
počet závodů11213412
průměrný odstup od vítěze %3,412,77,51,518,125,615,8
průměrné % poražených soupeřů75,052,962,587,537,930,948,1

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí6.10.8.11.11.8.11.6.14.10.4.8.7.11.7.11.1.2.2.4.2.5.3.3.2.
odstup %8,18,26,511,311,46,114,74,715,77,25,56,47,013,85,315,80,00,80,93,31,25,02,32,60,1
% poražených soupeřů68,862,570,828,633,322,247,476,218,852,670,063,271,441,250,052,4100,091,791,776,992,980,088,989,590,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr2.03.41.79.07.510.014.08.39.26.7
medián2327710148107
modus23274101461111
počet závodů15324113525
průměrný odstup od vítěze %0,12,90,510,58,27,215,78,59,16,6
průměrné % poražených soupeřů90,085,694,551,261,552,618,848,652,865,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 40
29.04.17
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí34.35.22.27.26.19.17.
odstup %25,325,520,730,824,615,012,7
% poražených soupeřů36,535,832,318,813,825,052,9
pořadí2014201520172019celkem
průměr17.019.026.029.525.7
medián1719262726
modus1719262217
počet závodů11147
průměrný odstup od vítěze %12,715,024,625,622,1
průměrné % poražených soupeřů52,925,013,830,930,7

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí6.10.8.11.11.8.11.6.14.10.4.8.7.11.7.11.1.2.2.4.2.5.3.3.2.
odstup %8,18,26,511,311,46,114,74,715,77,25,56,47,013,85,315,80,00,80,93,31,25,02,32,60,1
% poražených soupeřů68,862,570,828,633,322,247,476,218,852,670,063,271,441,250,052,4100,091,791,776,992,980,088,989,590,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr2.03.41.79.07.510.014.08.39.26.7
medián2327710148107
modus23274101461111
počet závodů15324113525
průměrný odstup od vítěze %0,12,90,510,58,27,215,78,59,16,6
průměrné % poražených soupeřů90,085,694,551,261,552,618,848,652,865,2