Kočířová Valentýna, 2008

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 1   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 12. 2/ZS 21.7622,1
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 31. 4/ZS 19.2320,4
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 15. 1/ZS 18.6219,0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 28. 4/ZS 16.0917,3
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 3. 1/ZS 5.205,0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 4. 2/ZS 6.707,0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 24. 9/ZS 57.5053,8
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 4. 2/ZS 9.709,9
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 11. 1/ZS 27.0923,9
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 32. 3/ZS 22.1620,6
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 9. 1/ZS 21.2218,0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 20. 2/ZS 23.2822,0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 3. 1/DM 3.719,0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 7. 2/DM 5.9412,9
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 7. 1/ZS 17.2716,9
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 38. 10/ZS 64.2765,7
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 24. 2/ZS 8.4317,4
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 20. 2/ZS 6.6313,5
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 9. 1/ZS 134.18111,2
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 16. 2/ZS 192.84163,3
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 1. 1/ZS
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 1. 1/ZS
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 1. 1/ZS
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 1. 1/ZS
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 2. 2/ZS 0.500,5
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 5. 5/ZS 5.185,6
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/ZS
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 9. 2/ZS 6.597,1
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 2. 1/ZS 1.151,1
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 15. 3/ZS 8.839,1
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 5. 1/ZS 14.9715,8
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 13. 1/ZS 11.7813,3
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/ZS 8.227,0
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 10. 1/ZS 6.485,9
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 2/ZS 0.090,1
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 5. 5/ZS 3.062,8
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 2. 2/ZS 2.021,8
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 6. 6/ZS 3.983,7
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 17.   69.1410,3
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 10. 2/ZS 56.537,4
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 18. 1/ZS 64.6510,0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 11. 2/ZS 50.907,0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 4. 1/ZS 2.505,4
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 2. 2/ZS 0.300,5
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 1/ZS 17.5815,7
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 27. 3/ZS 15.5214,0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 1/ZS 21.2819,7
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 28. 3/ZS 18.1116,8
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 4.   73.7013,5
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1W sjezd 3.   30.304,5
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 23. 3/ZS 7.5114,9
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 1/ZS 10.9319,7
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 26. 3/ZS 9.7419,8
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 1/ZS 10.4418,5
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 5. 1/ZS 15.2114,4
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 8. 2/ZS 14.8014,6
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
VRBOVÁ Marie
5. 2/ZS 23.9918,1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 21. 2/ZS 232.1917,7
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 10. 2/ZS 119.707,6
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 20. 2/ZS 198.2815,0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 10. 2/ZS 108.166,9
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 14. 1/ZS 32.5428,6
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 16. 1/ZS 39.4537,3
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 11. 1/ZS 39.8337,9
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 10. 1/ZS 402.98382,2
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 9. 1/ZM 8.407,3
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 7. 1/ZM 3.102,7
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
VRBOVÁ Marie
4. 2/ZS 13.4010,1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 1/ZM 10.509,4
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 8. 1/ZM 10.609,8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
VRBOVÁ Marie
5. 2/ZS 18.5013,5
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 2. 1/ZM 3.503,9
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 12. 1/ZM 7.108,4
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
VRBOVÁ Marie
1. 1/ZS
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 6. 1/ZM 5.105,7
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 5. 1/ZM 5.406,4
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
VRBOVÁ Marie
2. 1/ZS 5.805,4
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 15. 1/ZM 12.4918,7
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2W sjezd
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
4. 1/ZS 12.8515,9
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 22. 1/ZM 108.0089,9
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 24. 1/ZM 22.1220,1
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 5. 1/ZM 1.603,6
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 3. 1/ZM 2.294,4
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/ZM 6.365,7
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 12. 2/ZM 15.4915,4
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
MALÁ Magdaléna
6. 6/ZS 18.0513,0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 5. 1/ZM 6.707,1
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
MALÁ Magdaléna
3. 2/ZS 18.7016,3
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 9. 1/ZM 9.6010,8
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 21. 4/ZM 64.9061,9
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZS 8.605,6
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 8. 1/ZM 8.909,4
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/ZM 3.687,0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/ZM 1.562,5
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/ZM 24.438,0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/ZM 14.154,0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 19. 1/ZM 35.7533,8
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 46. 1/ZM 35.1835,5
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 23. 1/ZM 51.0547,5
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 39. 1/ZM 32.5631,3
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 18. 1/ZM 40.0643,9
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 49. 1/ZM 52.5764,0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 20. 1/ZM 48.9556,2
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 60. 1/ZM 102.05127,9
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 5. 1/ZM 6.656,3
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 10. 1/ZM 15.4316,5
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 7. 1/ZM 7.567,5
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 7. 1/ZM 8.259,2
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 7. 1/ZM 16.7214,6
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 8. 1/ZM 15.8515,3
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
MALÁ Magdaléna
8. 8/ZS 29.3921,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 30. 1/ZM 153.0021,1
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 14. 1/ZM 115.1213,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 27. 1/ZM 168.4323,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 16. 1/ZM 139.4817,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 27. 1/ZM 9.3919,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 20. 1/ZM 61.07115,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 1/ZM 11.4623,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 7. 1/ZM 19.0017,2
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 9. 1/ZM 16.9015,9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
ŠTÝBNAR Matěj
5. 1/ZM 33.8025,7
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 10. 2/ZM 18.6015,5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 22. 4/ZM 21.3018,8
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
MALÁ Magdaléna
7. 2/ZM 19.6013,3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 12. 3/ZM 23.9018,3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 15. 2/ZM 17.9014,3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
MALÁ Magdaléna
4. 1/ZM 8.205,0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 27. 1/ZM 14.8635,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2W sjezd
STŘÍLKOVÁ Jana
3. 1/DM 7.0413,5
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 12. 1/ZM 8.1617,4
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 10. 4/ZM 11.5621,6
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 7. 1/ZM 17.4117,3
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 18. 5/ZM 17.4418,8
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
MALÁ Magdaléna
11. 3/ZM 52.9144,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 9. 1/ZM 9.8919,8
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/ZM 10.2117,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 11. 1/ZM 57.3520,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 7. 1/ZM 73.8422,9
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 8. 3/ZM 16.5017,1
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 8. 2/ZM 14.3016,1
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2W slalom
MALÁ Magdaléna
1.  
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 4. 2/ZM 9.009,1
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 6. 2/ZM 12.3013,4
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2W slalom
MALÁ Magdaléna
1.  
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1W slalom 3. 1/ZM 21.7022,9
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 3. 1/ZM 4.404,2
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C2X slalom
MALÁ Magdaléna
1. 1/ZM
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 2. 1/ZM 15.5014,8
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 3. 1/ZM 6.806,6
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2X slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZM 6.304,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 26. 1/ZM 201.2327,0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 15. 3/ZM 246.6928,8
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 24. 1/ZM 192.9025,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd    
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 13. 4/ZM 47.6543,8
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 44. 16/ZM 61.1760,4
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
MALÁ Magdaléna
10. 3/ZM 36.5026,6
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 10. 3/ZM 32.2528,4
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 22. 5/ZM 27.6127,1
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
MALÁ Magdaléna
9. 2/ZM 45.0435,5
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 10. 2/ZM 15.3013,3
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 15. 4/ZM 28.0028,3
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZM 38.1026,3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 10. 5/ZM 22.7019,2
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 14. 4/ZM 22.8022,3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZM 37.4025,6
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 12. 2/ZM 9.0019,4
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 10. 3/ZM 14.9030,0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 8. 4/ZM 28.3024,1
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 12. 4/ZM 24.2021,9
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
NOVÁK Tobiáš
5. 2/ZM 22.3014,2
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 10. 4/ZM 13.6010,8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 13. 4/ZM 15.1013,5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
NOVÁK Tobiáš
8. 4/ZM 43.9029,7
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 9. 4/ZM 13.8011,0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 13. 4/ZM 20.8019,3
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
NOVÁK Tobiáš
8. 4/ZM 32.7019,9
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 5. 2/ZM 12.009,2
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 4/ZM 18.8016,4
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
MALÁ Magdaléna
3. 1/ZM 10.606,5
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 7. 3/ZM 16.6011,8
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 19. 8/ZM 30.3024,9
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZM 7.204,0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 10. 2/ZM 74.0356,7
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
NOVÁK Tobiáš
3. 1/ZM 262.08156,1
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 30. 7/ZM 45.1539,4
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 14. 4/ZM 51.9139,3
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
NOVÁK Tobiáš
3. 1/ZM 167.9497,8
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 27. 7/ZM 44.3136,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 11. 2/PZZ 15.1715,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWC slalom 1. 1/PZZ
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 11. 3/PZZ 20.3020,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWC slalom 1. 1/PZZ
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWK slalom 6. 2/PZZ 20.0020,5
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWC slalom 1. 1/PZZ
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWK slalom 5. 2/PZZ 18.1017,7
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWC slalom 1. 1/PZZ
15.07.2018 Slalom v Brně PWK slalom 3. 1/PZZ 5.604,5
15.07.2018 Slalom v Brně PWC slalom 1. 1/PZZ
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje PWK slalom 2. 1/PZZ 0.900,7
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje PWC slalom 1. 1/PZZ
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 8. 3/PZZ 24.0019,3
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWC slalom 4. 3/PZZ 16.3010,0
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 7. 3/PZZ 24.5020,9
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWC slalom 3. 2/PZZ 29.9018,6
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 9. 2/PZZ 25.8019,3
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWC slalom 3. 1/PZZ 14.908,0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 9. 2/PZZ 39.2027,6
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWC slalom 2. 1/PZZ 26.3011,0
13.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 14. 4/PZZ 36.0029,0
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2W slalom 3.   53.9031,3
12.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 10. 4/PZZ 20.7017,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2W slalom 3.   24.7015,0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje PW slalom 4. 1/PZZ 13.409,2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2W slalom 3.   35.6020,9
06.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 4. 1/PZZ 22.8018,3
05.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 9. 3/PZZ 25.0018,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 23. 12/PZZ 56.3045,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 15. 10/PZZ 25.4020,2
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 PW slalom 12. 6/PZZ 64.5061,1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL PW slalom 11. 5/PZZ 49.9041,2
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 10. 5/PZZ 34.2626,9
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 12. 5/PZZ 33.5626,4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 22. 10/PZZ 63.3650,7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 22. 11/PZZ 110.9375,5
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 13. 5/PZZ 56.7042,5
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 14. 8/PZZ 118.1083,4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 24. 13/PZZ 376.00293,8
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 17. 7/PZZ 208.18140,6
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 18. 8/PZZ 303.10238,3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kočířová ValentýnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kočířová ValentýnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 13.08.20 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 07.08.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 26.06.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 16.05.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.05.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.04.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.16 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 83,11 83,11
22.05.2021 slalom C1W 88,46 88,46
16.05.2021 slalom C1W 93,57 93,57
15.05.2021 slalom C1W 117,23 117,23
Místo narozeníProstějov
ZnameníPanna
BydlištěOlomouc
Zaměstnánístudentka
Výrobce loděGalasport
Model loděC1-Smoothie
Výrobce pádlaRaab Paddles
Osobní sponzořiPivotéka.cz, Olomoucká Dopravní
Od kolika let pádluje8
První trenérMichaela Kratochvílová
Současný trenérMichaela Kratochvílová
Sportovní vzorGabriela Satková
ZálibyDobré jídlo
Zimní přípravaFIT-KO, běžky
Cíle na sezonuNebýt poslední a pomalu šlapat na paty těm nejlepším.
Nejlepší dosažené výsledkyFinále A na Trnávce (10.) a nově Mistrině české republiky kategorie Žáčky starší ve slalomu na K1 a C1 a ve sjezdovém sprintu na K1 a C1
Zajímavost o soběAkční, cílevědomá. Bojím se výšek.
Oblíbený filmKriminální seriály
Oblíbená traťRoudnice, Trnávka
Instagramvalentynakocirova

Profil aktualizován 24.08.2021

0|5645|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 166
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 214
27.K1W 4/6 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/7 291
15.K1W 5/7 595
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/6 189
6.C2X
Vrbová Marie
1/1 10
3.K1W 5/6 215
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/6 208
19.K1W 8/8 145
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 68
10.K1W 5/12 111

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/4 140
45.K1W 4/4 10
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2X
Malá Magdalena
1/1 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/10 243
7.C2M
Malá Magdalena
2/2 18
3.C2X
Vrbová Marie
4/4 65
11.C2X
Štýbnar Matěj
1/1 9
13.C2X
Malá Magdalena
1/1 4
7.K1W 5/10 269
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1W 2/2 44
38.K1W 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/6 32
19.K1W 5/6 52

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Novák Tobiáš
2/2 0
 C2X
Malá Magdalena
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/17 114
23.C2M
Malá Magdalena
2/2 4
 C2M
Novák Tobiáš
2/2 0
2.C2W
Malá Magdalena
4/4 4
6.C2X
Malá Magdalena
5/6 35
24.C2X
Novák Tobiáš
3/3 3
22.K1W 5/17 152
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 4/4 5
36.K1W 4/4 27

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 3/3 0
 PW 5/5 0
 PWC 5/10 0
 PWK 5/10 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/11 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
C1W14

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C1W1119
K1W1938

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W010
K1W2745

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192017
C1W35255-
K1W15153183-
C2X-7084-
C2M--89-
PW---39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019
C1W272137
K1W646057

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C1W4612--
C2X61324--
K1W3722--
C2M-730--
C2W--23-
PW---1614
PWC---2-
PWK---15-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
C1W91120
K1W101936
Fotky nenalezeny.
0|5645|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 166
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 214
27.K1W 4/6 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/7 291
15.K1W 5/7 595
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/6 189
6.C2X
Vrbová Marie
1/1 10
3.K1W 5/6 215
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/6 208
19.K1W 8/8 145
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 68
10.K1W 5/12 111

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/4 140
45.K1W 4/4 10
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2X
Malá Magdalena
1/1 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/10 243
7.C2M
Malá Magdalena
2/2 18
3.C2X
Vrbová Marie
4/4 65
11.C2X
Štýbnar Matěj
1/1 9
13.C2X
Malá Magdalena
1/1 4
7.K1W 5/10 269
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1W 2/2 44
38.K1W 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/6 32
19.K1W 5/6 52

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Novák Tobiáš
2/2 0
 C2X
Malá Magdalena
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/17 114
23.C2M
Malá Magdalena
2/2 4
 C2M
Novák Tobiáš
2/2 0
2.C2W
Malá Magdalena
4/4 4
6.C2X
Malá Magdalena
5/6 35
24.C2X
Novák Tobiáš
3/3 3
22.K1W 5/17 152
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 4/4 5
36.K1W 4/4 27

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 3/3 0
 PW 5/5 0
 PWC 5/10 0
 PWK 5/10 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/11 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
C1W14

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C1W1119
K1W1938

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W010
K1W2745

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192017
C1W35255-
K1W15153183-
C2X-7084-
C2M--89-
PW---39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019
C1W272137
K1W646057

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C1W4612--
C2X61324--
K1W3722--
C2M-730--
C2W--23-
PW---1614
PWC---2-
PWK---15-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
C1W91120
K1W101936

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
52 58 34 29 23 2 198
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár12.711.0166
C1W12.711.0166
NKZ25.420.01220
C1W14.712.01210
K1W36.031.02810
veřejné závody8.37.02141
C1W7.37.0237
K1W11.89.0837
PW14.113.0418
C2X5.35.0516
PWC1.81.0110
PWK7.17.0910
C2W2.12.037
C2M2.73.036
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,06
C1W00,000,000,000,06
NKZ00,000,000,000,020
C1W00,000,000,000,010
K1W00,000,000,000,010
veřejné závody117,8149,9149,93927,7141
C1W12,7616,225,4924,337
K1W00,000,025,425,437
PW00,000,000,000,018
C2X212,5212,500,0425,016
PWC660,0110,0220,0990,010
PWK00,0110,0110,0220,010
C2W228,6228,6342,97100,07
C2M00,0233,3466,76100,06
Celkem116,6148,4148,43923,4167
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1211209300,0
C1W1211209300,0
NKZ4045011512,5
C1W201367210,0
K1W2031416315,0
veřejné závody2744006157326,6
C1W7145862535,2
K1W7339252635,6
PW34165449411,8
C2X31264926,5
PWC20965840,0
PWK19523631,6
C2W1431022214,3
C2M127806500,0
Celkem3265576177823,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
pořadí9.16.14.16.11.10.
odstup % *)111,2163,328,637,337,9382,2
% poražených soupeřů *)52,96,335,025,044,450,0
pořadí2021celkem
průměr12.712.7
medián1111
modus1616
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze % *)126,7126,7
průměrné % poražených soupeřů *)35,635,6
počet jízd1212
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí7.16.1.22.2.7.
odstup % *)16,9163,30,089,95,717,3
% poražených soupeřů *)76,96,3100,016,095,570,0
pořadí201920202021celkem
průměr7.012.08.09.2
medián7277
modus7217
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze % *)17,347,860,148,9
průměrné % poražených soupeřů *)70,055,861,160,8
počet jízd24612
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
2
33,3%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie C2X

Kočířová Valentýnasl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí6.11.
odstup % *)13,044,9
% poražených soupeřů *)58,3---
pořadí20192020celkem
průměr11.06.08.5
medián1166
modus1166
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)44,913,029,0
průměrné % poražených soupeřů *)0,058,329,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí38.1.24.12.18.
odstup % *)65,70,020,115,418,8
% poražených soupeřů *)15,9100,054,075,666,0
pořadí201920202021celkem
průměr18.018.019.518.6
medián1812118
modus181211
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze % *)18,817,732,824,0
průměrné % poražených soupeřů *)66,064,858,062,3
počet jízd24410
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
40,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
3
30,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí12.15.11.9.8.12.19.23.18.20.
odstup %22,119,023,918,015,719,733,847,543,956,2
% poražených soupeřů63,354,856,568,077,464,535,724,139,332,1
pořadí20202021celkem
průměr20.011.214.7
medián191112
modus181212
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %45,319,730,0
průměrné % poražených soupeřů32,864,151,6
počet jízd81220
lepší 1. jízda1
25,0%
2
33,3%
3
30,0%
čistých jízd1
12,5%
1
8,3%
2
10,0%

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí31.28.32.20.27.28.46.39.49.60.
odstup %20,417,320,622,014,016,835,531,364,0127,9
% poražených soupeřů46,450,039,263,543,540,027,440,622,66,3
pořadí20202021celkem
průměr48.527.736.0
medián462831
modus392828
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %64,718,537,0
průměrné % poražených soupeřů24,247,138,0
počet jízd81220
lepší 1. jízda2
50,0%
3
50,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
3
15,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí2.1.2.5.4.2.2.5.7.7.13.10.10.14.
odstup %0,50,01,115,87,00,11,86,37,514,643,828,456,739,3
% poražených soupeřů94,4100,096,482,687,095,095,081,071,470,040,055,030,87,1
pořadí201920202021celkem
průměr11.86.32.66.0
medián10725
modus10722
počet závodů43714
průměrný odstup od vítěze %42,19,53,715,9
průměrné % poražených soupeřů33,274,192,971,8
počet jízd661426
lepší 1. jízda2
50,0%
1
33,3%
4
57,1%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
6
42,9%
7
26,9%

Kategorie C2M

Kočířová Valentýnasl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí3.3.
odstup %156,197,8
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %127,0127,0
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kočířová Valentýnasl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí8.10.9.
odstup %21,026,635,5
% poražených soupeřů36,425,027,3
pořadí20192020celkem
průměr9.58.09.0
medián989
modus988
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %31,021,027,7
průměrné % poražených soupeřů26,236,429,6
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí5.9.15.13.10.5.6.10.7.8.44.22.30.27.
odstup %5,67,19,113,35,92,83,716,59,215,360,427,139,436,0
% poražených soupeřů90,290,182,977,883,390,988,981,687,887,517,359,644,249,0
pořadí201920202021celkem
průměr30.88.39.015.1
medián278910
modus22755
počet závodů43714
průměrný odstup od vítěze %40,713,76,818,0
průměrné % poražených soupeřů42,585,686,373,7
počet jízd861428
lepší 1. jízda3
75,0%
1
33,3%
3
42,9%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
6
42,9%
7
25,0%

Kategorie PW

Kočířová Valentýnasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí10.12.
odstup %26,926,4
% poražených soupeřů25,026,7
pořadí2017celkem
průměr11.011.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,626,6
průměrné % poražených soupeřů25,925,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí3.24.2.2.2.5.9.5.2.6.5.21.5.7.7.10.12.8.4.3.2.13.10.10.10.8.10.9.5.7.10.14.
odstup %5,053,80,50,11,814,47,39,43,95,77,161,96,37,517,215,518,317,19,122,914,843,828,413,319,224,110,811,09,211,856,739,3
% poražených soupeřů90,9---94,495,095,081,071,486,795,880,084,623,181,071,471,466,759,358,883,381,888,940,055,050,050,053,340,050,066,753,830,87,1
pořadí201920202021celkem
průměr8.57.46.37.8
medián10627
modus105210
počet závodů179632
průměrný odstup od vítěze %21,514,012,617,7
průměrné % poražených soupeřů55,073,976,164,3
počet jízd32181161
lepší 1. jízda5
29,4%
3
33,3%
2
33,3%
10
31,3%
čistých jízd7
21,9%
10
55,6%
4
36,4%
21
34,4%

Kategorie C2M

Kočířová Valentýnasl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí3.2.3.2.3.3.
odstup %16,35,66,54,0156,197,8
% poražených soupeřů71,485,760,075,0------
pořadí20192020celkem
průměr2.82.52.7
medián323
modus323
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %66,111,047,7
průměrné % poražených soupeřů33,878,648,7
počet jízd8412
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Kočířová Valentýnasl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
pořadí1.1.2.2.3.3.3.
odstup %0,00,026,325,631,315,020,9
% poražených soupeřů------66,766,7------50,0
pořadí20182019celkem
průměr3.01.52.1
medián312
modus313
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %22,413,017,0
průměrné % poražených soupeřů16,733,426,2
počet jízd12820
lepší 1. jízda2
33,3%
2
50,0%
4
40,0%
čistých jízd2
16,7%
1
12,5%
3
15,0%

Kategorie C2X

Kočířová Valentýnasl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
pořadí5.4.5.1.2.5.7.4.1.2.10.9.5.8.8.
odstup %18,110,113,50,05,425,713,35,00,04,326,635,514,229,719,9
% poražených soupeřů42,970,060,0100,080,033,353,878,6100,050,025,027,320,022,222,2
pořadí201920202021celkem
průměr6.03.45.05.1
medián7455
modus8555
počet závodů95115
průměrný odstup od vítěze %16,510,918,114,8
průměrné % poražených soupeřů44,368,742,952,4
počet jízd1710229
lepší 1. jízda3
33,3%
2
40,0%
0
0,0%
5
33,3%
čistých jízd1
5,9%
1
10,0%
0
0,0%
2
6,9%

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí4.4.5.5.6.8.7.8.12.5.9.8.10.7.9.22.15.8.6.3.3.44.22.15.14.12.13.13.9.19.30.27.
odstup %7,09,95,62,83,714,62,79,88,46,410,89,416,59,215,918,814,316,113,44,26,660,427,128,322,321,913,519,316,424,939,436,0
% poražených soupeřů89,790,390,290,988,974,185,482,964,587,177,179,481,687,876,557,170,872,078,384,683,317,359,654,858,152,257,157,168,028,044,249,0
pořadí201920202021celkem
průměr16.28.35.311.9
medián14859
modus3748
počet závodů179632
průměrný odstup od vítěze %22,59,97,316,1
průměrné % poražených soupeřů58,380,387,469,9
počet jízd34181163
lepší 1. jízda7
41,2%
4
44,4%
2
33,3%
13
40,6%
čistých jízd7
20,6%
9
50,0%
4
36,4%
20
31,7%

Kategorie PW

Kočířová Valentýnasl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí14.10.4.4.9.23.15.12.11.22.22.13.14.24.17.18.
odstup %29,017,19,218,318,845,320,261,141,250,775,542,583,4293,8140,6238,3
% poražených soupeřů38,155,072,787,566,733,354,831,341,230,027,642,951,914,838,534,6
pořadí20172018celkem
průměr17.48.214.5
medián17914
modus2244
počet závodů11516
průměrný odstup od vítěze %99,318,574,1
průměrné % poražených soupeřů36,464,045,1
počet jízd201030
lepší 1. jízda5
45,5%
1
20,0%
6
37,5%
čistých jízd1
5,0%
3
30,0%
4
13,3%

Kategorie PWC

Kočířová Valentýnasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
pořadí1.1.1.1.1.1.4.3.3.2.
odstup %0,00,00,00,00,00,010,018,68,011,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,040,050,0------
pořadí2018celkem
průměr1.81.8
medián11
modus11
počet závodů1010
průměrný odstup od vítěze %4,84,8
průměrné % poražených soupeřů69,069,0
počet jízd2020
lepší 1. jízda2
20,0%
2
20,0%
čistých jízd8
40,0%
8
40,0%

Kategorie PWK

Kočířová Valentýnasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
pořadí11.11.6.5.3.2.8.7.9.9.
odstup %15,720,620,517,74,50,719,320,919,327,6
% poražených soupeřů65,568,858,366,783,391,765,068,465,268,0
pořadí2018celkem
průměr7.17.1
medián77
modus99
počet závodů1010
průměrný odstup od vítěze %16,716,7
průměrné % poražených soupeřů70,170,1
počet jízd2020
lepší 1. jízda2
20,0%
2
20,0%
čistých jízd6
30,0%
6
30,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
pořadí10.11.10.2.20.
odstup %7,47,06,94,0115,2
% poražených soupeřů50,047,440,088,9---
pořadí20202021celkem
průměr11.010.310.6
medián21010
modus21010
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %59,67,128,1
průměrné % poražených soupeřů44,545,845,3

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí17.18.20.3.27.30.
odstup %10,310,015,08,019,223,7
% poražených soupeřů65,260,548,680,035,027,5
pořadí20202021celkem
průměr20.018.319.2
medián271818
modus3173
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %17,011,814,4
průměrné % poražených soupeřů47,558,152,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí1.10.10.14.
odstup %0,07,46,913,9
% poražených soupeřů100,050,040,038,1
pořadí20202021celkem
průměr14.07.08.8
medián141010
modus141010
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %13,94,87,0
průměrné % poražených soupeřů38,163,357,0

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí1.17.20.30.
odstup %0,010,315,021,1
% poražených soupeřů100,065,248,645,3
pořadí20202021celkem
průměr30.012.717.0
medián301717
modus3011
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %21,18,511,6
průměrné % poražených soupeřů45,371,364,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
pořadí1.10.11.10.2.14.16.20.
odstup %0,07,47,06,94,013,917,0115,2
% poražených soupeřů100,050,047,440,088,938,134,8---
pořadí20202021celkem
průměr13.08.010.5
medián141010
modus21010
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %37,55,321,4
průměrné % poražených soupeřů40,559,449,9

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.17.18.20.3.30.27.27.30.24.
odstup %0,010,310,015,08,021,123,919,223,725,9
% poražených soupeřů100,065,260,548,680,045,350,935,027,539,5
pořadí201920202021celkem
průměr24.023.414.019.7
medián24271720
modus2427127
počet závodů15410
průměrný odstup od vítěze %25,919,28,815,7
průměrné % poražených soupeřů39,547,768,655,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
pořadí1.10.11.3.10.2.14.16.20.
odstup %0,07,47,04,56,94,013,917,0115,2
% poražených soupeřů100,050,047,460,040,088,938,134,8---
pořadí20202021celkem
průměr13.07.09.7
medián141010
modus21010
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %37,55,219,5
průměrné % poražených soupeřů40,559,551,0

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.17.18.4.20.3.30.27.27.30.24.
odstup %0,010,310,013,515,08,021,123,919,223,725,9
% poražených soupeřů100,065,260,575,048,680,045,350,935,027,539,5
pořadí201920202021celkem
průměr24.023.412.018.3
medián24271720
modus2427127
počet závodů15511
průměrný odstup od vítěze %25,919,29,815,5
průměrné % poražených soupeřů39,547,769,957,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí13.13.
odstup %19,718,5
% poražených soupeřů25,025,0
pořadí2021celkem
průměr13.013.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,119,1
průměrné % poražených soupeřů25,025,0

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí24.20.23.26.
odstup %17,413,514,919,8
% poražených soupeřů45,254,838,930,6
pořadí2021celkem
průměr23.323.3
medián2323
modus2020
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %16,416,4
průměrné % poražených soupeřů42,442,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí7.3.10.
odstup %12,94,421,6
% poražených soupeřů53,887,535,7
pořadí201920202021celkem
průměr10.03.07.06.7
medián10377
modus10373
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %21,64,412,913,0
průměrné % poražených soupeřů35,787,553,859,0

Kategorie C2W

Kočířová Valentýnasj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
pořadí4.3.
odstup %15,913,5
% poražených soupeřů------
pořadí20192020celkem
průměr3.04.03.5
medián343
modus343
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %13,515,914,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
pořadí3.15.5.27.12.
odstup %9,018,73,635,617,4
% poražených soupeřů94,150,080,016,165,6
pořadí201920202021celkem
průměr19.510.03.012.4
medián125312
modus12533
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %26,511,29,016,9
průměrné % poražených soupeřů40,965,094,161,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí1.13.13.2.7.7.
odstup %0,019,718,52,517,322,9
% poražených soupeřů100,025,025,088,945,540,0
pořadí201920202021celkem
průměr7.02.09.07.2
medián72137
modus72137
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %20,12,512,713,5
průměrné % poražených soupeřů42,888,950,054,1

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí24.1.20.23.26.3.9.11.
odstup %17,40,013,514,919,87,019,820,3
% poražených soupeřů45,2100,054,838,930,683,352,941,2
pořadí201920202021celkem
průměr10.03.018.814.6
medián932311
modus9311
počet závodů2158
průměrný odstup od vítěze %20,07,013,114,1
průměrné % poražených soupeřů47,183,353,955,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí1.13.13.2.7.7.10.
odstup %0,019,718,52,517,322,930,0
% poražených soupeřů100,025,025,088,945,540,035,7
pořadí201920202021celkem
průměr8.02.09.07.6
medián72137
modus72137
počet závodů3137
průměrný odstup od vítěze %23,42,512,715,8
průměrné % poražených soupeřů40,488,950,051,4

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí24.1.20.23.26.3.9.11.12.
odstup %17,40,013,514,919,87,019,820,319,4
% poražených soupeřů45,2100,054,838,930,683,352,941,226,7
pořadí201920202021celkem
průměr10.73.018.814.3
medián1132312
modus9311
počet závodů3159
průměrný odstup od vítěze %19,87,013,114,7
průměrné % poražených soupeřů40,383,353,952,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále