Kočířová Valentýna, 2008

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119208
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 1   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 3. 2/ZS 3.703,7OM
85
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
FABIANOVÁ Anna
1. 1/DM OM
2
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 1. 1/ZS OM
61
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 3. 2/ZS 4.004,0OM
95
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
FABIANOVÁ Anna
1. 1/DM OM
4
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 1. 1/ZS OM
70
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 3. 1/ZS 7.667,0NKZ
75
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 7. 1/ZS 6.215,9NKZ
49
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 2. 1/ZS 1.811,6NKZ
75
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 11. 1/ZS 11.5810,8NKZ
37
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/ZS 5.155,1-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 4. 1/ZS 5.435,6-
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/19
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 8. 1/ZS 5.6411,2ČP/OČ/OM
43/0/87
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/14
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/ZS 2.935,3ČP/OČ/OM
62/0/90
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/19
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 5. 1/ZS 4.548,9ČP/OČ/OM
53/0/99
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/14
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 6. 1/ZS 4.668,4ČP/OČ/OM
49/0/54
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 1. 1/ZS -
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W sjezd 1. 1/ZS -
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 1. 1/ZS -
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 1. 1/ZS -
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 9. 1/ZS 18.2515,7ČP
40
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 9. 1/ZS 24.1319,6ČP
40
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/20
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/36
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/20
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/36
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1W sjezd 1. 1/ZS -
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1W sjezd 1. 1/ZS -
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1W slalom 1. 1/ZS -
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1W slalom 1. 1/ZS -
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 6. 1/ZS 40.097,5OČ/OM
0/50
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 4. 1/ZS 10.071,5OČ/OM
0/24
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 7. 1/ZS 40.457,5OČ/OM
0/51
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 4. 1/ZS 16.182,5OČ/OM
0/24
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 1/ZS 15.1514,9NKZ
75
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 15. 1/ZS 10.1610,4NKZ
31
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/ZS 9.459,2NKZ
75
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 7. 1/ZS 7.117,2NKZ
49
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 5. 1/ZS 13.5115,0NKZ
75
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 12. 1/ZS 8.079,0NKZ
40
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 6. 1/ZS 22.2019,3NKZ
75
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 16. 1/ZS 17.2315,7NKZ
35
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 8. 1/ZS 10.0413,7ČP/OČ/OM
43/0/66
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 9. 1/ZS 10.9913,5ČP/OČ/OM
40/0/33
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 11. 1/ZS 4.859,6ČP/OČ/OM
37/0/30
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 9. 1/ZS 8.8415,8ČP/OČ/OM
40/0/33
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 8. 1/ZS 16.1713,5ČP
43
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 12. 1/ZS 32.4428,5ČP
33
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 1. 1/ZS OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 2. 1/ZS 2.502,4OM
68
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1W sjezd 1. 1/ZS OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 5. 1/ZS 5.505,5OM
61
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 11. 1/ZS 28.0424,9ČP
35
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 7. 1/ZS 25.1321,1ČP
46
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1W slalom 1. 1/ZS OM/OČ
15/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 1. 1/ZS OM/OČ
18/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1W slalom 1. 1/ZS OM/OČ
15/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 1. 1/ZS OM/OČ
19/0
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 7. 1/ZS 17.1615,6
57
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 18. 3/ZS 27.3826,2
93
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 7. 1/ZS 23.4020,1
57
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 18. 2/ZS 22.5720,0
103
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 9. 1/ZS 24.7728,6
26
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 14. 1/ZS 16.4619,6
70
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 14. 2/ZS 94.36104,0
6
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 14. 1/ZS 22.6326,2
80
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 5. 1/ZS 63.108,3OM
25
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 6. 1/ZS 49.006,4OM
26
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 5. 1/ZS 57.506,7OM
24
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 5. 1/ZS 57.106,7OM
24
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 6. 1/ZS 62.908,2OM
30
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 7. 1/ZS 51.606,7OM
30
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 5. 1/ZS 46.205,3OM
16
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 7. 1/ZS 77.809,0OM
4
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 12. 2/ZS 21.7622,1NKZ
46
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 31. 4/ZS 19.2320,4NKZ
8
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 15. 1/ZS 18.6219,0NKZ
40
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 28. 4/ZS 16.0917,3NKZ
11
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 3. 1/ZS 5.205,0OM
64
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 4. 2/ZS 6.707,0OM
61
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 24. 9/ZS 57.5053,8OM
1
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 4. 2/ZS 9.709,9OM
62
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 11. 1/ZS 27.0923,9NKZ
46
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 32. 3/ZS 22.1620,6NKZ
9
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 9. 1/ZS 21.2218,0NKZ
53
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 20. 2/ZS 23.2822,0NKZ
25
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 3. 1/DM 3.719,0-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 7. 2/DM 5.9412,9-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 7. 1/ZS 17.2716,9-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 38. 10/ZS 64.2765,7-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/9
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 24. 2/ZS 8.4317,4ČP/OČ/OM
19/0/21
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/9
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/9
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 20. 2/ZS 6.6313,5ČP/OČ/OM
27/0/33
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/9
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 9. 1/ZS 134.18111,2ČP
40
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 16. 2/ZS 192.84163,3ČP
25
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 1. 1/ZS -
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 1. 1/ZS -
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 1. 1/ZS -
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 1. 1/ZS -
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 2. 2/ZS 0.500,5OČ/OM
0/28
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 5. 5/ZS 5.185,6OČ/OM
0/29
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/ZS
67
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 9. 2/ZS 6.597,1
139
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 2. 1/ZS 1.151,1
64
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 15. 3/ZS 8.839,1
118
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 5. 1/ZS 14.9715,8
77
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 13. 1/ZS 11.7813,3
160
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/ZS 8.227,0
83
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 10. 1/ZS 6.485,9
178
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 2/ZS 0.090,1OČ/OM
0/25
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 5. 5/ZS 3.062,8OČ/OM
0/17
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 2. 2/ZS 2.021,8OČ/OM
0/25
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 6. 6/ZS 3.983,7OČ/OM
0/21
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 17.   69.1410,3ČP/OČ/OM
23/0/23
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 10. 2/ZS 56.537,4ČP/OČ/OM
37/0/10
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 18. 1/ZS 64.6510,0ČP/OČ/OM
21/0/18
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 11. 2/ZS 50.907,0ČP/OČ/OM
35/0/16
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 4. 1/ZS 2.505,4OM
11
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 2. 2/ZS 0.300,5OM
21
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 1/ZS 17.5815,7NKZ
62
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 27. 3/ZS 15.5214,0NKZ
13
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 1/ZS 21.2819,7NKZ
53
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 28. 3/ZS 18.1116,8NKZ
11
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 4.   73.7013,5OM
11
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1W sjezd 3.   30.304,5OM
7
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 23. 3/ZS 7.5114,9ČP/OČ/OM
13/0/8
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 1/ZS 10.9319,7ČP/OČ/OM
31/0/9
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 26. 3/ZS 9.7419,8ČP/OČ/OM
10/0/7
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 1/ZS 10.4418,5ČP/OČ/OM
31/0/3
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 5. 1/ZS 15.2114,4OM
47
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 8. 2/ZS 14.8014,6OM
42
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
VRBOVÁ Marie
5. 2/ZS 23.9918,1OM
10
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 21. 2/ZS 232.1917,7ČP/OČ/OM
15/0/8
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 10. 2/ZS 119.707,6ČP/OČ/OM
37/0/10
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 20. 2/ZS 198.2815,0ČP/OČ/OM
17/0/16
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 10. 2/ZS 108.166,9ČP/OČ/OM
37/0/11
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 14. 1/ZS 32.5428,6ČP
29
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 16. 1/ZS 39.4537,3ČP
25
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 11. 1/ZS 39.8337,9ČP
35
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 10. 1/ZS 402.98382,2ČP
37
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 9. 1/ZM 8.407,3OM
41
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 7. 1/ZM 3.102,7OM
62
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
VRBOVÁ Marie
4. 2/ZS 13.4010,1OM
16
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 1/ZM 10.509,4OM
62
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 8. 1/ZM 10.609,8OM
58
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
VRBOVÁ Marie
5. 2/ZS 18.5013,5OM
15
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 2. 1/ZM 3.503,9OM
52
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 12. 1/ZM 7.108,4OM
24
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
VRBOVÁ Marie
1. 1/ZS OM
17
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 6. 1/ZM 5.105,7OM
40
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 5. 1/ZM 5.406,4OM
55
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
VRBOVÁ Marie
2. 1/ZS 5.805,4OM
17
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 15. 1/ZM 12.4918,7-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2W sjezd
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
4. 1/ZS 12.8515,9-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 22. 1/ZM 108.0089,9-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 24. 1/ZM 22.1220,1-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 5. 1/ZM 1.603,6-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 3. 1/ZM 2.294,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/ZM 6.365,7-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 12. 2/ZM 15.4915,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
MALÁ Magdaléna
6. 6/ZS 18.0513,0-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 5. 1/ZM 6.707,1OM
48
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
MALÁ Magdaléna
3. 2/ZS 18.7016,3OM
7
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 9. 1/ZM 9.6010,8OM
47
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 21. 4/ZM 64.9061,9OM
5
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZS 8.605,6OM
11
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 8. 1/ZM 8.909,4OM
47
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/ZM 3.687,0OČ/OM
0/8
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/ZM 1.562,5OČ/OM
0/5
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/ZM 24.438,0OČ/OM
0/7
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/ZM 14.154,0OČ/OM
0/5
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 19. 1/ZM 35.7533,8NKZ
37
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 46. 1/ZM 35.1835,5NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 23. 1/ZM 51.0547,5NKZ
31
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 39. 1/ZM 32.5631,3NKZ
10
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 18. 1/ZM 40.0643,9NKZ
37
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 49. 1/ZM 52.5764,0NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 20. 1/ZM 48.9556,2NKZ
35
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 60. 1/ZM 102.05127,9NKZ
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 5. 1/ZM 6.656,3OČ/OM
0/16
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 10. 1/ZM 15.4316,5OČ/OM
0/15
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 7. 1/ZM 7.567,5OČ/OM
0/12
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 7. 1/ZM 8.259,2OČ/OM
0/19
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 7. 1/ZM 16.7214,6OM/OČ
13/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 8. 1/ZM 15.8515,3OM/OČ
20/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
MALÁ Magdaléna
8. 8/ZS 29.3921,0OM/OČ
4/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 30. 1/ZM 153.0021,1OČ/OM
0/12
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 14. 1/ZM 115.1213,9OČ/OM
0/6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 27. 1/ZM 168.4323,9OČ/OM
0/14
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 16. 1/ZM 139.4817,0OČ/OM
0/6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 27. 1/ZM 9.3919,2ČP/OČ/OM
9/0/10
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 20. 1/ZM 61.07115,2ČP/OČ/OM
17/0/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 1/ZM 11.4623,7ČP/OČ/OM
6/0/8
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd     ČP/OČ/OM
27/0/10
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 7. 1/ZM 19.0017,2OM
28
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 9. 1/ZM 16.9015,9OM
45
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
ŠTÝBNAR Matěj
5. 1/ZM 33.8025,7OM
9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 10. 2/ZM 18.6015,5OM
35
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 22. 4/ZM 21.3018,8OM
24
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
MALÁ Magdaléna
7. 2/ZM 19.6013,3OM
6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 12. 3/ZM 23.9018,3OM
27
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 15. 2/ZM 17.9014,3OM
53
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
MALÁ Magdaléna
4. 1/ZM 8.205,0OM
19
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 27. 1/ZM 14.8635,6-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2W sjezd
STŘÍLKOVÁ Jana
3. 1/DM 7.0413,5-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 12. 1/ZM 8.1617,4-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 10. 4/ZM 11.5621,6-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 7. 1/ZM 17.4117,3-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 18. 5/ZM 17.4418,8-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
MALÁ Magdaléna
11. 3/ZM 52.9144,9-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 9. 1/ZM 9.8919,8OČ/OM
0/8
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/ZM 10.2117,3OČ/OM
0/3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 11. 1/ZM 57.3520,3OČ/OM
0/6
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 7. 1/ZM 73.8422,9OČ/OM
0/2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 8. 3/ZM 16.5017,1OM
11
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 8. 2/ZM 14.3016,1OM
26
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2W slalom
MALÁ Magdaléna
1.   OM
0
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 4. 2/ZM 9.009,1OM
27
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 6. 2/ZM 12.3013,4OM
30
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2W slalom
MALÁ Magdaléna
1.   OM
0
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1W slalom 3. 1/ZM 21.7022,9OM
12
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 3. 1/ZM 4.404,2OM
17
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C2X slalom
MALÁ Magdaléna
1. 1/ZM OM
5
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 2. 1/ZM 15.5014,8OM
8
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 3. 1/ZM 6.806,6OM
16
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2X slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZM 6.304,3OM
1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 26. 1/ZM 201.2327,0-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 15. 3/ZM 246.6928,8-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 24. 1/ZM 192.9025,9OČ/OM
0/10
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd     OČ/OM
0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 13. 4/ZM 47.6543,8OČ/OM
0/6
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 44. 16/ZM 61.1760,4OČ/OM
0/3
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
MALÁ Magdaléna
10. 3/ZM 36.5026,6OČ/OM
0/3
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 10. 3/ZM 32.2528,4OČ/OM
0/13
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 22. 5/ZM 27.6127,1OČ/OM
0/16
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
MALÁ Magdaléna
9. 2/ZM 45.0435,5OČ/OM
0/2
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 10. 2/ZM 15.3013,3OM
10
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 15. 4/ZM 28.0028,3OM
18
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZM 38.1026,3OM
2
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 10. 5/ZM 22.7019,2OM
10
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 14. 4/ZM 22.8022,3OM
19
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZM 37.4025,6OM
2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 12. 2/ZM 9.0019,4OM
3
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 10. 3/ZM 14.9030,0OM
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 8. 4/ZM 28.3024,1OM
8
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 12. 4/ZM 24.2021,9OM
12
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
NOVÁK Tobiáš
5. 2/ZM 22.3014,2OM
1
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 10. 4/ZM 13.6010,8OM
7
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 13. 4/ZM 15.1013,5OM
16
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
NOVÁK Tobiáš
8. 4/ZM 43.9029,7OM
1
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 9. 4/ZM 13.8011,0OM
9
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 13. 4/ZM 20.8019,3OM
16
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
NOVÁK Tobiáš
8. 4/ZM 32.7019,9OM
1
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 5. 2/ZM 12.009,2OM
8
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 4/ZM 18.8016,4OM
17
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
MALÁ Magdaléna
3. 1/ZM 10.606,5OM
2
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 7. 3/ZM 16.6011,8OM
7
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 19. 8/ZM 30.3024,9OM
7
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
MALÁ Magdaléna
2. 1/ZM 7.204,0OM
2
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 10. 2/ZM 74.0356,7OČ/OM
0/3
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
NOVÁK Tobiáš
3. 1/ZM 262.08156,1OČ/OM
0/0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 30. 7/ZM 45.1539,4OČ/OM
0/9
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 14. 4/ZM 51.9139,3OČ/OM
0/1
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
NOVÁK Tobiáš
3. 1/ZM 167.9497,8OČ/OM
0/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 27. 7/ZM 44.3136,0OČ/OM
0/12
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 11. 2/PZZ 15.1715,7OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWC slalom 1. 1/PZZ OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 11. 3/PZZ 20.3020,6OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWC slalom 1. 1/PZZ OM
0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWK slalom 6. 2/PZZ 20.0020,5OM
0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWC slalom 1. 1/PZZ OM
0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWK slalom 5. 2/PZZ 18.1017,7OM
0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWC slalom 1. 1/PZZ OM
0
15.07.2018 Slalom v Brně PWK slalom 3. 1/PZZ 5.604,5OM
0
15.07.2018 Slalom v Brně PWC slalom 1. 1/PZZ OM
0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje PWK slalom 2. 1/PZZ 0.900,7OM
0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje PWC slalom 1. 1/PZZ OM
0
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 8. 3/PZZ 24.0019,3OM
0
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWC slalom 4. 3/PZZ 16.3010,0OM
0
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 7. 3/PZZ 24.5020,9OM
0
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWC slalom 3. 2/PZZ 29.9018,6OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 9. 2/PZZ 25.8019,3OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWC slalom 3. 1/PZZ 14.908,0OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 9. 2/PZZ 39.2027,6OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWC slalom 2. 1/PZZ 26.3011,0OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 14. 4/PZZ 36.0029,0OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2W slalom 3.   53.9031,3OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 10. 4/PZZ 20.7017,1OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2W slalom 3.   24.7015,0OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje PW slalom 4. 1/PZZ 13.409,2OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2W slalom 3.   35.6020,9OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 4. 1/PZZ 22.8018,3OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 9. 3/PZZ 25.0018,8OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 23. 12/PZZ 56.3045,3OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 15. 10/PZZ 25.4020,2OM
0
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 PW slalom 12. 6/PZZ 64.5061,1OM
0
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL PW slalom 11. 5/PZZ 49.9041,2OM
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 10. 5/PZZ 34.2626,9
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 12. 5/PZZ 33.5626,4
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 22. 10/PZZ 63.3650,7OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 22. 11/PZZ 110.9375,5OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 13. 5/PZZ 56.7042,5OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 14. 8/PZZ 118.1083,4OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 24. 13/PZZ 376.00293,8OM
0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 17. 7/PZZ 208.18140,6OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 18. 8/PZZ 303.10238,3OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kočířová ValentýnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 1   C2: 3 K1: 2   C1: 1   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Kočířová ValentýnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 1   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Kočířová ValentýnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kočířová ValentýnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 13.08.20 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 07.08.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 26.06.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 16.05.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.05.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.04.19 updated from RVP
Kočířová ValentýnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.16 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 83,11 83,11
22.05.2021 slalom C1W 88,46 88,46
16.05.2021 slalom C1W 93,57 93,57
15.05.2021 slalom C1W 117,23 117,23
Místo narozeníProstějov
ZnameníPanna
BydlištěOlomouc
Zaměstnánístudentka
Výrobce loděGalasport
Model loděC1-Smoothie
Výrobce pádlaRaab Paddles
Osobní sponzořiPivotéka.cz, Olomoucká Dopravní
Od kolika let pádluje8
První trenérMichaela Kratochvílová
Současný trenérMichaela Kratochvílová
Sportovní vzorGabriela Satková
ZálibyDobré jídlo
Zimní přípravaFIT-KO, běžky
Cíle na sezonuNebýt poslední a pomalu šlapat na paty těm nejlepším.
Nejlepší dosažené výsledkyFinále A na Trnávce (10.) a nově Mistrině české republiky kategorie Žáčky starší ve slalomu na K1 a C1 a ve sjezdovém sprintu na K1 a C1
Zajímavost o soběAkční, cílevědomá. Bojím se výšek.
Oblíbený filmKriminální seriály
Oblíbená traťRoudnice, Trnávka
Instagramvalentynakocirova

Profil aktualizován 24.08.2021

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W FINALE-A
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
0|5645|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/6 204
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
5.K1W 4/6 175
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 5/8 146
35.K1W 5/8 346
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 239
4.C2X
Fabianová Anna
2/2 6
2.K1W 5/7 313
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 191
17.K1W 4/4 176
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/13 234
5.K1W 5/13 353

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 166
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 214
27.K1W 4/6 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/7 291
15.K1W 5/7 595
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/6 189
6.C2X
Vrbová Marie
1/1 10
3.K1W 5/6 215
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/6 208
19.K1W 8/8 145
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 68
10.K1W 5/12 111

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/4 140
45.K1W 4/4 10
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2X
Malá Magdalena
1/1 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/10 243
7.C2M
Malá Magdalena
2/2 18
3.C2X
Vrbová Marie
4/4 65
11.C2X
Štýbnar Matěj
1/1 9
13.C2X
Malá Magdalena
1/1 4
7.K1W 5/10 269
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1W 2/2 44
38.K1W 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/6 32
19.K1W 5/6 52

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Novák Tobiáš
2/2 0
 C2X
Malá Magdalena
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/17 114
23.C2M
Malá Magdalena
2/2 4
 C2M
Novák Tobiáš
2/2 0
2.C2W
Malá Magdalena
4/4 4
6.C2X
Malá Magdalena
5/6 35
24.C2X
Novák Tobiáš
3/3 3
22.K1W 5/17 152
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 4/4 5
36.K1W 4/4 27

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 3/3 0
 PW 5/5 0
 PWC 5/10 0
 PWK 5/10 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/11 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
C1W1014

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W121119
K1W171938

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W0010
K1W52745

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192017
C1W1435255-
K1W3515153183-
C2X--7084-
C2M---89-
PW----39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1W55272137
K1W80646057

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1W14612--
C2X461324--
K1W23722--
C2M--730--
C2W---23-
PW----1614
PWC----2-
PWK----15-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1W691120
K1W5101936
Fotky nenalezeny.
0|5645|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/6 204
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
5.K1W 4/6 175
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 5/8 146
35.K1W 5/8 346
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 239
4.C2X
Fabianová Anna
2/2 6
2.K1W 5/7 313
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 191
17.K1W 4/4 176
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/13 234
5.K1W 5/13 353

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 166
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 214
27.K1W 4/6 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/7 291
15.K1W 5/7 595
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/6 189
6.C2X
Vrbová Marie
1/1 10
3.K1W 5/6 215
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/6 208
19.K1W 8/8 145
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 68
10.K1W 5/12 111

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/4 140
45.K1W 4/4 10
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2X
Malá Magdalena
1/1 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/10 243
7.C2M
Malá Magdalena
2/2 18
3.C2X
Vrbová Marie
4/4 65
11.C2X
Štýbnar Matěj
1/1 9
13.C2X
Malá Magdalena
1/1 4
7.K1W 5/10 269
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1W 2/2 44
38.K1W 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/6 32
19.K1W 5/6 52

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Novák Tobiáš
2/2 0
 C2X
Malá Magdalena
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/17 114
23.C2M
Malá Magdalena
2/2 4
 C2M
Novák Tobiáš
2/2 0
2.C2W
Malá Magdalena
4/4 4
6.C2X
Malá Magdalena
5/6 35
24.C2X
Novák Tobiáš
3/3 3
22.K1W 5/17 152
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 4/4 5
36.K1W 4/4 27

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 3/3 0
 PW 5/5 0
 PWC 5/10 0
 PWK 5/10 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/11 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
C1W1014

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W121119
K1W171938

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W0010
K1W52745

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192017
C1W1435255-
K1W3515153183-
C2X--7084-
C2M---89-
PW----39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1W55272137
K1W80646057

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1W14612--
C2X461324--
K1W23722--
C2M--730--
C2W---23-
PW----1614
PWC----2-
PWK----15-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1W691120
K1W5101936

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
72 84 36 44 38 2 276
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár11.010.0912
C1W11.010.0912
NKZ18.815.0732
C1W10.99.01216
K1W26.827.0716
veřejné závody7.97.01163
C1W6.76.0247
K1W11.09.0847
C2X4.85.0118
PW14.113.0418
PWC1.81.0110
PWK7.17.0910
C2W2.12.037
C2M2.73.036
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,012
C1W00,000,000,000,012
NKZ00,013,113,126,332
C1W00,016,316,3212,516
K1W00,000,000,000,016
veřejné závody2112,9159,2169,85231,9163
C1W612,8714,924,31531,947
K1W36,400,048,5714,947
C2X422,2211,100,0633,318
PW00,000,000,000,018
PWC660,0110,0220,0990,010
PWK00,0110,0110,0220,010
C2W228,6228,6342,97100,07
C2M00,0233,3466,76100,06
Celkem2110,1167,7178,25426,1207
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár24115848312,5
C1W24115848312,5
NKZ6455891218,8
C1W321705412,5
K1W3238812825,0
veřejné závody3184174139429,6
C1W9159063639,6
K1W9342653335,5
C2X352668514,3
PW34165449411,8
PWC20965840,0
PWK19523631,6
C2W1431022214,3
C2M127806500,0
Celkem40658901510926,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
pořadí9.9.8.12.11.7.9.16.14.16.11.10.
odstup % *)15,719,613,528,524,921,1111,2163,328,637,337,9382,2
% poražených soupeřů *)60,060,066,747,647,468,452,96,335,025,044,450,0
pořadí20212022celkem
průměr12.79.311.0
medián11910
modus1699
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze % *)126,720,573,6
průměrné % poražených soupeřů *)35,658,447,0
počet jízd121224
lepší 1. jízda2
33,3%
3
50,0%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
3
12,5%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí2.1.9.9.7.16.1.22.2.7.
odstup % *)5,10,015,719,616,9163,30,089,95,717,3
% poražených soupeřů *)96,2100,060,060,076,96,3100,016,095,570,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr7.012.08.05.37.6
medián72727
modus72191
počet závodů123410
průměrný odstup od vítěze % *)17,347,860,110,133,4
průměrné % poražených soupeřů *)70,055,861,179,168,1
počet jízd246820
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
2
50,0%
4
40,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%
3
15,0%

Kategorie C2X

Kočířová Valentýnasl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí6.11.
odstup % *)13,044,9
% poražených soupeřů *)58,3---
pořadí20192020celkem
průměr11.06.08.5
medián1166
modus1166
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)44,913,029,0
průměrné % poražených soupeřů *)0,058,329,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí4.1.38.1.24.12.18.
odstup % *)5,60,065,70,020,115,418,8
% poražených soupeřů *)92,5100,015,9100,054,075,666,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr18.018.019.52.514.0
medián18121112
modus1812111
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze % *)18,817,732,82,817,9
průměrné % poražených soupeřů *)66,064,858,096,372,0
počet jízd244414
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
28,6%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
50,0%
5
35,7%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí3.2.7.4.5.6.12.15.11.9.8.12.19.23.18.20.
odstup %7,01,614,99,215,019,322,119,023,918,015,719,733,847,543,956,2
% poražených soupeřů92,096,373,987,081,077,363,354,856,568,077,464,535,724,139,332,1
pořadí202020212022celkem
průměr20.011.24.510.9
medián191149
modus1812212
počet závodů46616
průměrný odstup od vítěze %45,319,711,122,9
průměrné % poražených soupeřů32,864,184,664,0
počet jízd8121232
lepší 1. jízda1
25,0%
2
33,3%
3
50,0%
6
37,5%
čistých jízd1
12,5%
1
8,3%
2
16,7%
4
12,5%

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí7.11.15.7.12.16.31.28.32.20.27.28.46.39.49.60.
odstup %5,910,810,47,29,015,720,417,320,622,014,016,835,531,364,0127,9
% poražených soupeřů88,080,074,188,978,070,046,450,039,263,543,540,027,440,622,66,3
pořadí202020212022celkem
průměr48.527.711.326.8
medián46281127
modus392877
počet závodů46616
průměrný odstup od vítěze %64,718,59,826,8
průměrné % poražených soupeřů24,247,179,853,7
počet jízd8121232
lepší 1. jízda2
50,0%
3
50,0%
2
33,3%
7
43,8%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
5
41,7%
8
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí7.7.9.14.2.1.2.5.4.2.2.5.7.7.13.10.10.14.
odstup %15,620,128,6104,00,50,01,115,87,00,11,86,37,514,643,828,456,739,3
% poražených soupeřů64,762,538,57,194,4100,096,482,687,095,095,081,071,470,040,055,030,87,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr11.86.32.69.36.7
medián107277
modus107272
počet závodů437418
průměrný odstup od vítěze %42,19,53,742,121,7
průměrné % poražených soupeřů33,274,192,943,265,5
počet jízd6614834
lepší 1. jízda2
50,0%
1
33,3%
4
57,1%
2
50,0%
9
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
6
42,9%
2
25,0%
9
26,5%

Kategorie C2M

Kočířová Valentýnasl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí3.3.
odstup %156,197,8
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %127,0127,0
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kočířová Valentýnasl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí8.10.9.
odstup %21,026,635,5
% poražených soupeřů36,425,027,3
pořadí20192020celkem
průměr9.58.09.0
medián989
modus988
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %31,021,027,7
průměrné % poražených soupeřů26,236,429,6
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí18.18.14.14.5.9.15.13.10.5.6.10.7.8.44.22.30.27.
odstup %26,220,019,626,25,67,19,113,35,92,83,716,59,215,360,427,139,436,0
% poražených soupeřů55,357,558,160,690,290,182,977,883,390,988,981,687,887,517,359,644,249,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr30.88.39.016.015.3
medián27891413
modus2275145
počet závodů437418
průměrný odstup od vítěze %40,713,76,823,019,1
průměrné % poražených soupeřů42,585,686,357,970,1
počet jízd8614836
lepší 1. jízda3
75,0%
1
33,3%
3
42,9%
1
25,0%
8
44,4%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
6
42,9%
1
12,5%
8
22,2%

Kategorie PW

Kočířová Valentýnasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí10.12.
odstup %26,926,4
% poražených soupeřů25,026,7
pořadí2017celkem
průměr11.011.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,626,6
průměrné % poražených soupeřů25,925,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí1.1.1.1.1.2.3.24.2.2.2.5.9.5.2.6.5.21.5.7.7.10.12.8.4.3.2.13.10.10.10.8.10.9.5.7.10.14.
odstup %0,00,00,00,00,02,45,053,80,50,11,814,47,39,43,95,77,161,96,37,517,215,518,317,19,122,914,843,828,413,319,224,110,811,09,211,856,739,3
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,095,890,9---94,495,095,081,071,486,795,880,084,623,181,071,471,466,759,358,883,381,888,940,055,050,050,053,340,050,066,753,830,87,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr8.57.46.31.26.8
medián106215
modus105212
počet závodů1796638
průměrný odstup od vítěze %21,514,012,60,415,0
průměrné % poražených soupeřů55,073,976,199,369,8
počet jízd3218111273
lepší 1. jízda5
29,4%
3
33,3%
2
33,3%
1
16,7%
11
28,9%
čistých jízd7
21,9%
10
55,6%
4
36,4%
9
75,0%
30
41,1%

Kategorie C2M

Kočířová Valentýnasl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí3.2.3.2.3.3.
odstup %16,35,66,54,0156,197,8
% poražených soupeřů71,485,760,075,0------
pořadí20192020celkem
průměr2.82.52.7
medián323
modus323
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %66,111,047,7
průměrné % poražených soupeřů33,878,648,7
počet jízd8412
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Kočířová Valentýnasl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
pořadí1.1.2.2.3.3.3.
odstup %0,00,026,325,631,315,020,9
% poražených soupeřů------66,766,7------50,0
pořadí20182019celkem
průměr3.01.52.1
medián312
modus313
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %22,413,017,0
průměrné % poražených soupeřů16,733,426,2
počet jízd12820
lepší 1. jízda2
33,3%
2
50,0%
4
40,0%
čistých jízd2
16,7%
1
12,5%
3
15,0%

Kategorie C2X

Kočířová Valentýnasl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
pořadí1.1.5.4.5.1.2.5.7.4.1.2.10.9.5.8.8.
odstup %0,00,018,110,113,50,05,425,713,35,00,04,326,635,514,229,719,9
% poražených soupeřů100,0100,042,970,060,0100,080,033,353,878,6100,050,025,027,320,022,222,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr6.03.45.01.04.6
medián74515
modus85511
počet závodů951217
průměrný odstup od vítěze %16,510,918,10,013,0
průměrné % poražených soupeřů44,368,742,9100,058,0
počet jízd17102433
lepší 1. jízda3
33,3%
2
40,0%
0
0,0%
1
50,0%
6
35,3%
čistých jízd1
5,9%
1
10,0%
0
0,0%
3
75,0%
5
15,2%

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí3.3.1.1.1.5.4.4.5.5.6.8.7.8.12.5.9.8.10.7.9.22.15.8.6.3.3.44.22.15.14.12.13.13.9.19.30.27.
odstup %3,74,00,00,00,05,57,09,95,62,83,714,62,79,88,46,410,89,416,59,215,918,814,316,113,44,26,660,427,128,322,321,913,519,316,424,939,436,0
% poražených soupeřů95,195,7100,0100,0100,088,689,790,390,290,988,974,185,482,964,587,177,179,481,687,876,557,170,872,078,384,683,317,359,654,858,152,257,157,168,028,044,249,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr16.28.35.32.310.4
medián148518
modus37413
počet závodů1796638
průměrný odstup od vítěze %22,59,97,32,213,9
průměrné % poražených soupeřů58,380,387,496,674,1
počet jízd3418111275
lepší 1. jízda7
41,2%
4
44,4%
2
33,3%
1
16,7%
14
36,8%
čistých jízd7
20,6%
9
50,0%
4
36,4%
6
50,0%
26
34,7%

Kategorie PW

Kočířová Valentýnasl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí14.10.4.4.9.23.15.12.11.22.22.13.14.24.17.18.
odstup %29,017,19,218,318,845,320,261,141,250,775,542,583,4293,8140,6238,3
% poražených soupeřů38,155,072,787,566,733,354,831,341,230,027,642,951,914,838,534,6
pořadí20172018celkem
průměr17.48.214.5
medián17914
modus2244
počet závodů11516
průměrný odstup od vítěze %99,318,574,1
průměrné % poražených soupeřů36,464,045,1
počet jízd201030
lepší 1. jízda5
45,5%
1
20,0%
6
37,5%
čistých jízd1
5,0%
3
30,0%
4
13,3%

Kategorie PWC

Kočířová Valentýnasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
pořadí1.1.1.1.1.1.4.3.3.2.
odstup %0,00,00,00,00,00,010,018,68,011,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,040,050,0------
pořadí2018celkem
průměr1.81.8
medián11
modus11
počet závodů1010
průměrný odstup od vítěze %4,84,8
průměrné % poražených soupeřů69,069,0
počet jízd2020
lepší 1. jízda2
20,0%
2
20,0%
čistých jízd8
40,0%
8
40,0%

Kategorie PWK

Kočířová Valentýnasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
pořadí11.11.6.5.3.2.8.7.9.9.
odstup %15,720,620,517,74,50,719,320,919,327,6
% poražených soupeřů65,568,858,366,783,391,765,068,465,268,0
pořadí2018celkem
průměr7.17.1
medián77
modus99
počet závodů1010
průměrný odstup od vítěze %16,716,7
průměrné % poražených soupeřů70,170,1
počet jízd2020
lepší 1. jízda2
20,0%
2
20,0%
čistých jízd6
30,0%
6
30,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
pořadí4.4.10.11.10.2.20.
odstup %1,52,57,47,06,94,0115,2
% poražených soupeřů85,085,050,047,440,088,9---
pořadí202020212022celkem
průměr11.010.34.08.7
medián210410
modus21044
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %59,67,12,020,6
průměrné % poražených soupeřů44,545,885,056,6

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí6.7.17.18.20.3.27.30.
odstup %7,57,510,310,015,08,019,223,7
% poražených soupeřů88,186,065,260,548,680,035,027,5
pořadí202020212022celkem
průměr20.018.36.516.0
medián2718617
modus31763
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %17,011,87,512,7
průměrné % poražených soupeřů47,558,187,161,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí4.4.1.10.10.14.
odstup %1,52,50,07,46,913,9
% poražených soupeřů85,085,0100,050,040,038,1
pořadí202020212022celkem
průměr14.07.04.07.2
medián141044
modus141044
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %13,94,82,05,4
průměrné % poražených soupeřů38,163,385,066,4

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí6.7.1.17.20.30.
odstup %7,57,50,010,315,021,1
% poražených soupeřů88,186,0100,065,248,645,3
pořadí202020212022celkem
průměr30.012.76.513.5
medián301767
modus30161
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %21,18,57,510,2
průměrné % poražených soupeřů45,371,387,172,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
pořadí1.1.10.11.10.2.14.16.20.
odstup %0,00,07,47,06,94,013,917,0115,2
% poražených soupeřů100,0100,050,047,440,088,938,134,8---
pořadí202020212022celkem
průměr13.08.01.09.4
medián1410110
modus21011
počet závodů4419
průměrný odstup od vítěze %37,55,30,019,0
průměrné % poražených soupeřů40,559,4100,055,5

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.1.17.18.20.3.30.27.27.30.24.
odstup %0,00,010,310,015,08,021,123,919,223,725,9
% poražených soupeřů100,0100,065,260,548,680,045,350,935,027,539,5
pořadí2019202020212022celkem
průměr24.023.414.01.018.0
medián242717120
modus2427111
počet závodů154111
průměrný odstup od vítěze %25,919,28,80,014,3
průměrné % poražených soupeřů39,547,768,6100,059,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
pořadí1.4.4.5.5.7.5.1.10.11.3.10.2.14.16.20.
odstup %0,01,52,56,76,79,05,30,07,47,04,56,94,013,917,0115,2
% poražených soupeřů100,085,085,063,666,745,563,6100,050,047,460,040,088,938,134,8---
pořadí202020212022celkem
průměr13.07.04.47.4
medián141055
modus21055
počet závodů45716
průměrný odstup od vítěze %37,55,24,513,0
průměrné % poražených soupeřů40,559,572,860,5

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.6.7.5.6.6.7.1.17.18.4.20.3.30.27.27.30.24.
odstup %0,07,57,58,36,48,26,70,010,310,013,515,08,021,123,919,223,725,9
% poražených soupeřů100,088,186,080,077,378,375,0100,065,260,575,048,680,045,350,935,027,539,5
pořadí2019202020212022celkem
průměr24.023.412.05.413.3
medián24271767
modus2427166
počet závodů155718
průměrný odstup od vítěze %25,919,29,86,412,0
průměrné % poražených soupeřů39,547,769,983,567,3

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí3.6.9.9.13.13.
odstup %5,38,413,515,819,718,5
% poražených soupeřů86,766,750,050,025,025,0
pořadí20212022celkem
průměr13.06.88.8
medián1369
modus1399
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %19,110,813,5
průměrné % poražených soupeřů25,063,450,6

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí8.5.8.11.24.20.23.26.
odstup %11,28,913,79,617,413,514,919,8
% poražených soupeřů82,189,782,975,645,254,838,930,6
pořadí20212022celkem
průměr23.38.015.6
medián23811
modus2088
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %16,410,913,6
průměrné % poražených soupeřů42,482,662,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí3.6.1.9.9.7.3.10.
odstup %5,38,40,013,515,812,94,421,6
% poražených soupeřů86,766,7100,050,050,053,887,535,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr10.03.07.05.66.0
medián103766
modus103793
počet závodů11158
průměrný odstup od vítěze %21,64,412,98,610,2
průměrné % poražených soupeřů35,787,553,870,766,3

Kategorie C2W

Kočířová Valentýnasj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
pořadí4.3.
odstup %15,913,5
% poražených soupeřů------
pořadí20192020celkem
průměr3.04.03.5
medián343
modus343
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %13,515,914,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
pořadí8.5.1.8.11.3.15.5.27.12.
odstup %11,28,90,013,79,69,018,73,635,617,4
% poražených soupeřů82,189,7100,082,975,694,150,080,016,165,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr19.510.03.06.69.5
medián125388
modus125385
počet závodů221510
průměrný odstup od vítěze %26,511,29,08,712,8
průměrné % poražených soupeřů40,965,094,186,173,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí1.3.6.1.13.13.2.7.7.
odstup %0,05,38,40,019,718,52,517,322,9
% poražených soupeřů100,086,766,7100,025,025,088,945,540,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr7.02.09.03.35.9
medián721336
modus721311
počet závodů21339
průměrný odstup od vítěze %20,12,512,74,610,5
průměrné % poražených soupeřů42,888,950,084,564,2

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí1.8.5.24.1.20.23.26.3.9.11.
odstup %0,011,28,917,40,013,514,919,87,019,820,3
% poražených soupeřů100,082,189,745,2100,054,838,930,683,352,941,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr10.03.018.84.711.9
medián932359
modus93111
počet závodů215311
průměrný odstup od vítěze %20,07,013,16,712,1
průměrné % poražených soupeřů47,183,353,990,665,3

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí3.6.7.
odstup %5,38,422,9
% poražených soupeřů86,766,740,0
pořadí20192022celkem
průměr7.04.55.3
medián736
modus733
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %22,96,812,2
průměrné % poražených soupeřů40,076,764,5

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí8.5.11.
odstup %11,28,920,3
% poražených soupeřů82,189,741,2
pořadí20192022celkem
průměr11.06.58.0
medián1158
modus1155
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %20,310,113,5
průměrné % poražených soupeřů41,285,971,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kočířová Valentýnasp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí1.3.6.1.1.1.13.13.2.7.7.10.
odstup %0,05,38,40,00,00,019,718,52,517,322,930,0
% poražených soupeřů100,086,766,7100,0100,0100,025,025,088,945,540,035,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr8.02.09.02.45.4
medián721313
modus721311
počet závodů313512
průměrný odstup od vítěze %23,42,512,72,710,4
průměrné % poražených soupeřů40,488,950,090,767,8

Kategorie K1W

Kočířová Valentýnasp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí1.8.5.1.1.24.1.20.23.26.3.9.11.12.
odstup %0,011,28,90,00,017,40,013,514,919,87,019,820,319,4
% poražených soupeřů100,082,189,7100,0100,045,2100,054,838,930,683,352,941,226,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr10.73.018.83.210.4
medián1132318
modus93111
počet závodů315514
průměrný odstup od vítěze %19,87,013,14,010,9
průměrné % poražených soupeřů40,383,353,994,467,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále