Marek Aleš, 1978

Loko Trutnovregistrační číslo: 060030
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 34. 5/VM 19.7124,7
67
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 11. 4/VM 15.6518,6
34
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 32. 6/VM 19.5523,8
74
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 18. 3/VM 27.9531,7
30
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 40. 1/VM 6.7015,1ČP/OČ/OM
8/169/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 39. 1/VM 6.8115,6ČP/OČ/OM
10/181/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 15. 1/VM 2.785,5ČP/OČ/OM
27/148/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 20. 1/VM 88.6511,6ČP/OČ/OM
19/102/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 19. 2/VM 89.9610,7ČP/OČ/OM
19/78/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 13. 1/VM 8.4010,0ČP/OČ/OM
31/166/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 1/VM 125.6812,3ČP/OČ/OM
31/102/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 12. 1/VM 105.629,6ČP/OČ/OM
33/102/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 41. 3/VM 24.8125,5
39
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 31. 6/VM 24.7226,1
74
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 21. 3/VM 14.0714,9
90
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 30. 2/VM 4.119,4ČP/OČ/OM
21/155/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 26. 2/VM 4.9211,5ČP/OČ/OM
27/161/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 14. 3/VM 94.5612,5ČP/OČ/OM
31/120/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 23. 2/VM 6.4713,0ČP/OČ/OM
14/96/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 25. 3/VM 6.7211,6ČP/OČ/OM
11/72/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 24. 3/VM 7.6513,0ČP/OČ/OM
12/78/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 21. 3/VM 90.739,4ČP/OČ/OM
15/98/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 23. 3/VM 99.5010,5ČP/OČ/OM
13/93/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 17. 3/VM 138.3313,5ČP/OČ/OM
23/31/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16. 3/VM 128.2712,4ČP/OČ/OM
25/32/0
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 21. 3/VM 84.1811,2ČP/OČ/OM
31/109/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 16. 2/VM 10.9010,5ČP/OČ/OM
40/146/0
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 21. 1/VM 5.0711,2-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 24. 1/VM 6.0614,1-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 38. 3/VM 6.7014,7ČP/OČ/OM
13/104/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 27. 3/VM 5.0811,2ČP/OČ/OM
21/116/0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 19. 1/VM 2.405,3ČP/OČ/OM
21/37/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 13. 1/VM 2.200,1ČP/OČ/OM
33/55/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 15. 2/VM 42.118,2ČP/OČ/OM
27/143/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 17. 1/VM 41.878,2-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 1/VM 100.839,7ČP/OČ/OM
37/80/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 1/VM 94.929,1ČP/OČ/OM
37/92/0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 14. 2/VM 3.587,2ČP/OČ/OM
40/67/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 15. 2/VM 68.2011,0ČP/OČ/OM
33/61/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 26. 3/VM 3.918,3ČP/OČ/OM
23/99/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 33. 3/VM 3.647,7ČP/OČ/OM
12/45/0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 14. 2/VM 4.019,3ČP/OČ/OM
31/71/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 16. 2/VM 4.7010,9ČP/OČ/OM
27/84/0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 2. 1/VM 30.303,9
40
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 2. 1/VM 20.103,1
41
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 2. 1/VM 2.502,4
41
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 3. 1/VM 1.903,3
33
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 22. 4/VM 54.1810,7ČP/OČ/OM
14/72/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25. 5/VM 7.0211,2ČP/OČ/OM
11/40/0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 6. 1/VM 1.062,1ČP/OČ/OM
49/84/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 3. 1/VM ČP/OČ/OM
62/96/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 7. 3/VM 57.247,6ČP/OČ/OM
46/73/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 5. 2/VM 1.421,3ČP
53
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 2. 1/VM 12.001,5
31
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 3. 1/VM 3.006,1
28
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 2. 1/VM 37.404,5
30
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 3. 1/VM 2.304,5
27
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 13. 4/VM 3.928,9ČP/OČ/OM
31/57/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
46/93/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 4/VM ČP/OČ/OM
29/71/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 12. 3/VM 4.006,1ČP/OČ/OM
33/76/0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 11. 4/VM 3.978,2ČP/OČ/OM
35/63/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 12. 4/VM 5.0910,9ČP/OČ/OM
33/75/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 13.   8.808,3ČP/OČ/OM
31/49/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 12.   101.7313,5ČP/OČ/OM
33/30/0
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/VM 79.309,8
26
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/VM 4.107,9
18
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/VM 4.909,6
20
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd    
0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 27.   10.7315,1ČP/OČ/OM
9/38/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 28. 10/VM 158.3616,9ČP/OČ/OM
8/26/0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 17. 2/VM 13.0014,4OM
92
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 9.   6.205,9ČP/OČ/OM
40/91/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 5.   48.766,5ČP/OČ/OM
53/97/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 5. 1/VM 2.294,3ČP
53
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 7. 3/VM 3.977,7ČP/OČ/OM
0/0/0
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 C1M sjezd 2.   46.504,8
3
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 C1M sjezd 2.   4.908,3
3
27.07.2013 Sjezd na Orlici C1M sjezd 3.   50.805,3
3
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 C1M sjezd 3.   4.808,2
3
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 1. 1/VM OM
137
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 9. 2/VM 3.987,0ČP/OČ/OM
40/124/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 14. 2/VM 5.279,6ČP/OČ/OM
29/82/0
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 8. 1/VM 8.6610,1OM
129
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1M slalom 9.   10.0511,1OM
136
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 6. 2/VM 4.435,0ČP/OČ/OM
49/134/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 4.   30.373,6ČP/OČ/OM
57/146/0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 6. 3/VM 67.606,7ČP/OČ/OM
49/115/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 7. 3/VM 77.107,6ČP/OČ/OM
46/103/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 10. 5/VM 97.808,3ČP/OČ/OM
37/136/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 10. 5/VM 73.006,1ČP/OČ/OM
37/135/0
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1M sjezd 4.   50.556,8ČP/OČ/OM
57/42/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1M sjezd 3.   6.252,9ČP/OČ/OM
62/54/0
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy C1M sjezd 3.   137.6012,8
3
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy C1M sjezd 3.   151.5014,2
3
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 5.   27.4018,0
8
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 5.   21.9013,8
10
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 9.   8.658,5ČP/OČ/OM
40/99/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 9.   7.116,9ČP/OČ/OM
40/105/0
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 4.   6.124,6ČP/OČ/OM
57/145/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 7.   8.137,1ČP/OČ/OM
46/127/0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 6.   52.405,2ČP/OČ/OM
49/90/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 6.   55.105,4ČP/OČ/OM
49/102/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 7.   50.895,4ČP/OČ/OM
46/170/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 7.   5.774,5ČP/OČ/OM
46/157/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 13.   92.309,8ČP/OČ/OM
31/144/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 12.   71.607,5ČP/OČ/OM
33/168/0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 7.   83.208,8
89
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 7.   89.609,3
79
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 8.   79.208,3
96
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 8.   94.2010,0
97
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 12.   16.037,7ČP/OČ/OM
33/69/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 12.   57.667,7ČP/OČ/OM
35/69/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 7.   8.476,6ČP/OČ/OM
46/96/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 8.   9.967,9ČP/OČ/OM
43/97/0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 8.   10.215,3ČP/OČ/OM
46/87/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 8.   58.756,4ČP/OČ/OM
46/81/0
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 1.  
65
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
IVANOVÁ Tatiana
7.   42.3027,2
0
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 10.   16.8012,2
7
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 3.   2.101,7
55
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
IVANOVÁ Tatiana
5.   53.8035,5
2
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 6.   9.306,8
15
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 10.   70.706,8ČP/OČ/OM
37/125/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 10.   70.706,8ČP/OČ/OM
37/125/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 7.   6.414,3ČP/OČ/OM
46/137/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd 4.   31.343,6ČP/OČ/OM
57/148/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 7.   55.805,5ČP/OČ/OM
46/103/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 6.   63.706,2ČP/OČ/OM
49/103/0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
sobota
18.   15.1013,3-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
15.   10.6011,1-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
neděle
16.   12.4010,8-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
18.   12.1012,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Marek AlešLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.09.22 aktualizace z registru ČSK
Marek AlešLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.06.22 aktualizace z registru ČSK
Marek AlešLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 19.04.22 aktualizace z registru ČSK
Marek AlešLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Marek AlešLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Marek AlešLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.11.14 updated from RVP
Marek AlešLoko Trutnov K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Marek AlešLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 21.05.13 updated from RVP
Marek AlešLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Marek AlešLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 1   C1:   C2: 19.07.12 updated from RVP
Marek AlešLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1: MT   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Marek AlešLoko Trutnov K1: 2   C1: 3   C2: K1: MT   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|507|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
146.C1M 2/2 64
185.K1M 5/5 344
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 8/8 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1M 5/8 766
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 2/2 316
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 2/2 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 2/2 216
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 5/6 86
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1M 5/6 373
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1M 6/9 199
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.K1M 5/9 618
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 7/8 179
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1M 5/12 393
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 6/8 287
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.K1M 5/11 422
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 4/4 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1M 5/8 243
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1M 2/2 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 2/2 64
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 3/3 357
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 8/12 370
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 4/4 12
4.K1M 5/11 675
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1M 5/12 137

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1M 8/12 412
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 4/4 24
5.K1M 5/16 784
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
161.C1M 2/2 22
98.C2M
Marková Tatiana
2/2 2
169.K1M 2/2 120

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M2235292613177234676

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222011
C1M146161
K1M185169
C2M-98

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M152525198147134245
C1M---------2936

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2013
K1M12

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M10515314014070123801081222288
Fotky nenalezeny.
0|507|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
146.C1M 2/2 64
185.K1M 5/5 344
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 8/8 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1M 5/8 766
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 2/2 316
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 2/2 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 2/2 216
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 5/6 86
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1M 5/6 373
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1M 6/9 199
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.K1M 5/9 618
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 7/8 179
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1M 5/12 393
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 6/8 287
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.K1M 5/11 422
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 4/4 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1M 5/8 243
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1M 2/2 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 2/2 64
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 3/3 357
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 8/12 370
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 4/4 12
4.K1M 5/11 675
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1M 5/12 137

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1M 8/12 412
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 4/4 24
5.K1M 5/16 784
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
161.C1M 2/2 22
98.C2M
Marková Tatiana
2/2 2
169.K1M 2/2 120

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M2235292613177234676

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222011
C1M146161
K1M185169
C2M-98

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M152525198147134245
C1M---------2936

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2013
K1M12

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M10515314014070123801081222288

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12 6 2 103 8   131
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody16.115.01820
K1M19.217.0112
C1M13.211.0186
C2M6.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody15,000,015,0210,020
K1M18,300,018,3216,712
C1M00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,02
Celkem15,000,015,0210,020
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody3914841435,9
K1M235221043,5
C1M12343433,3
C2M4621600,0
Celkem3914841435,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Marek Alešsl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
pořadí11.18.10.6.
odstup %18,631,712,26,8
% poražených soupeřů78,766,057,179,2
pořadí20112022celkem
průměr8.014.511.3
medián61110
modus6116
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %9,525,217,3
průměrné % poražených soupeřů68,272,470,3
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
3
37,5%

Kategorie C2M

Marek AlešŘeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
pořadí7.5.
odstup %27,235,5
% poražených soupeřů---42,9
pořadí2011celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,331,3
průměrné % poražených soupeřů21,521,5
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Marek Alešsl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
pořadí34.32.41.31.21.1.3.
odstup %24,723,825,526,114,90,01,7
% poražených soupeřů68,071,354,073,579,8100,095,2
pořadí20112022celkem
průměr2.031.823.3
medián13231
modus1211
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %0,923,016,7
průměrné % poražených soupeřů97,669,377,4
počet jízd41014
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd4
100,0%
3
30,0%
7
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Marek Alešřeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí16.18.
odstup %10,813,3
% poražených soupeřů62,563,0
pořadí2009celkem
průměr17.017.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,112,1
průměrné % poražených soupeřů62,862,8
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Marek AlešHanácké SO
28.09.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí17.8.9.18.15.
odstup %14,410,111,112,411,1
% poražených soupeřů84,589,788,481,985,6
pořadí20092013celkem
průměr16.511.313.4
medián15915
modus1588
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %11,711,911,8
průměrné % poražených soupeřů83,887,586,0
počet jízd369
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd1
33,3%
2
33,3%
3
33,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Marek Alešsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sl 34
03.05.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.19.13.12.14.21.23.17.16.21.19.15.10.10.14.15.26.33.6.5.14.12.12.28.5.6.4.6.7.10.10.4.6.6.7.13.12.12.8.10.10.4.7.6.
odstup %11,610,712,39,612,59,410,513,512,411,25,38,29,79,17,211,08,37,72,11,30,06,113,516,96,55,03,66,77,68,36,16,85,25,45,49,87,57,76,46,86,83,65,56,2
% poražených soupeřů48,647,168,468,663,962,359,338,544,454,572,377,866,766,751,950,057,646,788,185,275,079,238,944,978,983,988,080,876,978,077,582,476,277,385,476,079,264,586,879,579,588,575,079,2
pořadí20112012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr8.18.06.928.012.09.322.015.019.314.016.012.5
medián86628126151517141312
modus10662812514101614126
počet závodů7671144541444
průměrný odstup od vítěze %6,16,76,216,913,52,48,68,711,512,511,17,9
průměrné % poražených soupeřů79,079,480,644,938,981,951,667,651,163,958,269,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Marek Alešsj 41
01.05.22
sj 125
30.08.20
sp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj.Litovel M
08.06.13
Lipno, start
27.08.11
pořadí19.14.21.19.15.10.15.26.1.12.
odstup %10,712,511,25,38,29,711,08,30,07,7
% poražených soupeřů47,163,955,672,377,866,750,057,6100,064,5
pořadí201120132017201820202022celkem
průměr12.01.020.516.314.019.015.2
medián1211515141915
modus1211510141915
počet závodů11241110
průměrný odstup od vítěze %7,70,09,78,612,510,78,5
průměrné % poražených soupeřů64,5100,053,868,163,947,165,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Marek AlešTřeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
pořadí2.3.3.3.
odstup %4,85,314,212,8
% poražených soupeřů66,750,066,766,7
pořadí20122013celkem
průměr3.02.52.8
medián323
modus323
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %13,55,19,3
průměrné % poražených soupeřů66,758,462,5

Kategorie K1M

Marek Alešsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 107
26.07.15
sl 34
03.05.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.19.14.21.23.17.16.21.19.15.10.10.14.15.26.33.2.2.22.6.5.2.2.14.12.3.28.5.6.4.6.7.10.10.4.6.6.7.13.12.7.7.8.12.8.10.10.4.7.6.
odstup %11,610,712,59,410,513,512,411,25,38,29,79,17,211,08,37,73,93,110,72,11,31,54,50,06,19,816,96,55,03,66,77,68,36,16,85,25,45,49,87,59,38,88,37,76,46,86,83,65,56,2
% poražených soupeřů48,647,163,962,359,338,544,454,572,377,866,766,751,950,057,646,795,295,262,588,185,295,295,075,079,290,944,978,983,988,080,876,978,077,582,476,277,385,476,079,279,380,680,664,586,879,579,588,575,079,2
pořadí20112012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr8.17.86.928.03.06.816.315.019.314.019.511.3
medián8762835151517141910
modus107628322101614196
počet závodů7971167541250
průměrný odstup od vítěze %6,17,46,216,99,82,67,48,711,512,511,17,4
průměrné % poražených soupeřů79,079,780,644,990,986,365,667,651,163,947,973,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Marek Alešsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.19.14.21.23.17.16.21.19.15.10.10.14.15.26.33.22.6.5.14.12.28.5.1.6.4.6.7.10.10.4.6.6.7.13.12.8.12.8.10.10.4.7.6.
odstup %11,610,712,59,410,513,512,411,25,38,29,79,17,211,08,37,710,72,11,30,06,116,96,50,05,03,66,77,68,36,16,85,25,45,49,87,510,07,76,46,86,83,65,56,2
% poražených soupeřů48,647,163,962,359,338,544,454,572,377,866,766,751,950,057,646,762,588,185,275,079,244,978,9100,083,988,080,876,978,077,582,476,277,385,476,079,280,664,586,879,579,588,575,079,2
pořadí2011201220132014201620172018201920202022celkem
průměr8.18.06.128.09.322.015.019.314.019.512.3
medián876286221517141910
modus106628514101614196
počet závodů778145541244
průměrný odstup od vítěze %6,17,25,516,92,49,08,711,512,511,17,6
průměrné % poražených soupeřů79,079,683,044,981,953,767,651,163,947,970,8

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Marek Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí40.39.15.13.30.26.23.25.24.16.38.27.13.14.16.25.3.13.11.12.13.27.9.5.7.9.14.3.9.9.4.7.7.12.7.8.8.7.
odstup %15,115,65,510,09,411,513,011,613,010,514,711,20,19,310,911,20,08,98,210,98,315,15,94,37,77,09,62,98,56,94,67,14,57,76,67,95,34,3
% poražených soupeřů64,965,876,776,071,075,054,257,158,970,051,367,982,171,768,852,995,169,273,070,352,050,968,089,285,080,066,789,578,978,990,981,885,463,382,481,686,882,9
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr8.46.58.827.012.08.018.323.524.523.028.026.815.5
medián8792712316162423261513
modus779271131413242326137
počet závodů56513234212438
průměrný odstup od vítěze %6,45,76,915,19,14,510,59,112,313,010,411,58,5
průměrné % poražených soupeřů79,484,277,850,965,182,264,567,858,054,273,070,972,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Marek Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí40.39.23.25.27.13.13.9.4.7.12.
odstup %15,115,613,011,611,20,18,96,94,67,17,7
% poražených soupeřů64,965,854,257,167,982,169,278,990,981,863,3
pořadí2011201220162018201920202022celkem
průměr12.06.713.020.025.023.039.519.3
medián127131325233913
modus124131325233913
počet závodů131211211
průměrný odstup od vítěze %7,76,28,95,711,613,015,49,2
průměrné % poražených soupeřů63,383,969,275,057,154,265,470,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Marek AlešTřeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
pořadí2.3.5.5.
odstup %8,38,213,818,0
% poražených soupeřů66,750,073,363,6
pořadí20122013celkem
průměr5.02.53.8
medián523
modus525
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,98,312,1
průměrné % poražených soupeřů68,558,463,4

Kategorie K1M

Marek Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí40.39.15.13.30.26.23.25.24.16.38.27.13.14.16.3.2.25.3.3.3.13.11.12.13.4.4.27.9.9.14.3.9.9.4.7.7.12.7.8.8.7.
odstup %15,115,65,510,09,411,513,011,613,010,514,711,20,19,310,93,32,411,20,06,14,58,98,210,98,37,99,615,15,97,09,62,98,56,94,67,14,57,76,67,95,34,3
% poražených soupeřů64,965,876,776,071,075,054,257,158,970,051,367,982,171,768,891,395,552,995,190,990,569,273,070,352,086,488,050,968,080,066,789,578,978,990,981,885,463,382,481,686,882,9
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr8.46.510.727.08.85.512.023.524.523.028.026.814.2
medián8792711314162423261512
modus7792743213242326133
počet závodů56315454212442
průměrný odstup od vítěze %6,45,77,515,19,04,97,49,112,313,010,411,58,2
průměrné % poražených soupeřů79,484,271,650,973,986,476,067,858,054,273,070,974,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Marek Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí40.39.24.
odstup %15,115,614,1
% poražených soupeřů64,965,852,1
pořadí20182022celkem
průměr24.039.534.3
medián243939
modus243924
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %14,115,414,9
průměrné % poražených soupeřů52,165,460,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Marek Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí40.39.15.13.30.26.23.25.24.16.38.27.13.14.16.25.3.13.11.12.13.27.9.9.14.3.9.9.4.7.7.12.7.8.8.7.
odstup %15,115,65,510,09,411,513,011,613,010,514,711,20,19,310,911,20,08,98,210,98,315,15,97,09,62,98,56,94,67,14,57,76,67,95,34,3
% poražených soupeřů64,965,876,776,071,075,054,257,158,970,051,367,982,171,768,852,995,169,273,070,352,050,968,080,066,789,578,978,990,981,885,463,382,481,686,882,9
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr8.46.510.727.012.08.018.323.524.523.028.026.816.0
medián8792712316162423261513
modus779271131413242326137
počet závodů56313234212436
průměrný odstup od vítěze %6,45,77,515,19,14,510,59,112,313,010,411,58,7
průměrné % poražených soupeřů79,484,271,650,965,182,264,567,858,054,273,070,972,0