Beierová Běta, 2008

Loko Trutnovregistrační číslo: 060063
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 5. 2/ZS 29.9233,4
12
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 13. 6/ZS 32.9538,5
27
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 5. 2/ZS 17.9419,0
13
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 10. 5/ZS 17.9821,1
45
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 10. 3/ZS 18.7615,3
19
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 27. 7/ZS 29.9626,5
29
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 18. 4/ZS 22.4118,0
12
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 16. 3/ZS 20.1618,1
48
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 2. 2/ZS 3.242,8
10
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 12. 3/ZS 16.8318,0
23
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 1. 1/ZS
11
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 8. 1/ZS 17.6018,3
30
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 4/ZS 5.3111,7OČ/OM
5/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 32. 3/ZS 12.4624,7ČP/OČ/OM
6/2/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/ZS 3.757,0OČ/OM
4/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 22.258,0OČ/OM
9/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 29. 4/ZS 10.0419,8ČP/OČ/OM
9/3/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/ZS 29.539,3OČ/OM
4/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 3. 3/ZS 4.2410,0-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W sjezd 7. 6/ZS 6.8714,3-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 16. 10/ZS 59.3457,6-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 22. 14/ZS 33.6933,5-
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1W sjezd 7. 1/ZS 6.4211,4ČP/OČ/OM
46/38/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 8. 2/ZS 21.8520,1
13
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 18. 2/ZS 17.0516,5
40
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 12.   0.110,2
13
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 26.   0.250,4
35
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZS 0.901,5
8
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZS 155.8017,0
7
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 2. 1/ZS 121.8011,4
1
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 2. 1/ZS 4.606,6
1
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
18
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZS 131.0014,1
10
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 2. 1/ZS 112.2010,3
1
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 2. 1/ZS 3.905,7
1
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 2. 1/ZS 0.720,7
8
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 7. 2/ZS 8.509,0
18
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 2. 1/ZS 9.008,9
8
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 6. 1/ZS 6.006,4
20
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 15. 9/ZS 25.8126,7OČ/OM
9/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 19. 12/ZS 23.0926,5OČ/OM
15/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 18. 10/ZS 47.2348,9OČ/OM
6/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 19. 13/ZS 27.8629,8OČ/OM
16/0
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1W sjezd 5. 5/ZS 5.5513,0-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1W sjezd 8. 7/ZS 5.6110,4-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1W slalom 15. 9/ZS 23.3122,3-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1W slalom 13. 8/ZS 25.7223,0-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 13. 4/ZS 87.2316,3OČ/OM
7/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 12. 3/ZS 74.2811,3OČ/OM
3/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 12. 4/ZS 91.2316,9OČ/OM
7/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 13. 3/ZS 91.7714,0OČ/OM
2/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 31. 3/ZS 19.5026,6ČP/OČ/OM
5/5/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 29. 3/ZS 11.3522,6ČP/OČ/OM
8/6/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1W slalom 10. 7/ZS 84.3278,3OM/OČ
0/3
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 17. 11/ZS 32.0630,7OM/OČ
0/13
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1W slalom 11. 8/ZS 76.0273,0OM/OČ
0/2
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 22. 16/ZS 43.2842,5OM/OČ
0/9
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 1. 1/ZS
3
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 13. 2/ZS 25.7823,6
16
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 2. 2/ZS 30.7519,1
2
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 27. 6/ZS 75.8165,7
8
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 5. 3/ZS 81.7175,9
3
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 25. 7/ZS 80.2878,2
4
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 3/ZS 73.967,7
7
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 6. 1/ZS 177.0017,4
2
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 13. 4/ZS 22.1720,1
13
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 32. 8/ZS 25.6326,2
36
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 15. 4/ZS 22.1218,7
11
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 43. 9/ZS 26.9124,5
30
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 7. 7/ZS 7.0914,1OČ/OM
5/0
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 9. 8/ZS 10.4618,3OČ/OM
0/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 8. 8/ZS 45.3415,1OČ/OM
4/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 6/ZS 41.4812,2OČ/OM
0/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 16. 14/ZS 4.9610,6-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 11. 11/ZS 6.3811,9-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 15. 13/ZS 35.4634,8-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 24. 21/ZS 30.8634,2-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
STOLÍN Antonín
9. 6/ZS 50.2444,3-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 18. 15/ZS 54.8653,0OČ/OM
1/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 32. 22/ZS 44.6448,6OČ/OM
8/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
STOLÍN Antonín
6. 6/ZS 43.6336,6OČ/OM
3/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 14. 14/ZS 23.0219,5OČ/OM
3/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 30. 23/ZS 30.1127,9OČ/OM
13/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
STOLÍN Antonín
7. 6/ZS 29.0321,5OČ/OM
3/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 15. 14/ZS 33.9929,6OČ/OM
3/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 26. 20/ZS 26.0524,4OČ/OM
16/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
STOLÍN Antonín
6. 6/ZS 29.0721,7OČ/OM
4/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 22. 7/ZS 31.7140,9
3
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 47. 16/ZS 23.7731,4
25
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
STOLÍN Antonín
8. 2/ZS 31.0131,7
4
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 20. 6/ZS 50.8957,7
5
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 44. 14/ZS 30.5436,2
30
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
STOLÍN Antonín
13. 2/ZS 58.2052,3
0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 40. 8/ZS 168.7625,2ČP/OČ/OM
0/3/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 44. 11/ZS 341.2753,0ČP/OČ/OM
0/0/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 2. 1/ZS 4.303,6
3
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 8. 3/ZS 10.109,4
12
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
STOLÍN Antonín
6. 2/ZS 24.2020,1
2
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 3. 1/ZS 125.1024,7
8
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 2. 1/ZS 3.603,0
3
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 3/ZS 7.506,9
15
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
STOLÍN Antonín
4. 1/ZS 23.4018,7
5
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 23. 3/ZM 25.1821,4
4
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
STOLÍN Antonín
14. 1/ZM 40.2332,6
4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 22. 3/ZM 27.5723,5
5
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
STOLÍN Antonín
13. 1/ZM 38.5329,8
3
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 17.   3547.496.757,1-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 23. 8/ZM 256.63228,2-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 44. 16/ZM 157.40156,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
STOLÍN Antonín
    -
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 50. 6/ZM 46.1947,4
8
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
STOLÍN Antonín
14. 1/ZM 44.9139,6
2
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 39. 4/ZM 30.2931,0
18
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
STOLÍN Antonín
14. 1/ZM 48.5043,3
3
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 10. 4/ZM 16.0625,7OČ/OM
0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 8. 3/ZM 75.9221,6OČ/OM
0/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 11. 1/ZM 403.1045,1
0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 11. 1/ZM 25.9047,6
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 12. 1/ZM 479.7053,7
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 12. 1/ZM 25.3046,2
0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1W slalom 21. 5/ZM 43.8252,6
0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1W slalom 57. 9/ZM 77.94101,4
1
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
STOLÍN Antonín
16. 1/ZM 40.2244,7
2
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1W slalom    
0
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1W slalom 52. 8/ZM 29.4636,8
8
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
STOLÍN Antonín
16. 1/ZM 81.3086,1
1
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 22. 7/ZM 48.8146,3OČ/OM
0/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 43. 14/ZM 42.0444,9OČ/OM
6/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
STOLÍN Antonín
12. 2/ZM 41.7131,8OČ/OM
0/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 22. 7/ZM 44.0744,0OČ/OM
0/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 42. 12/ZM 36.6240,7OČ/OM
7/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
STOLÍN Antonín
10. 1/ZM 36.4330,8OČ/OM
1/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 21. 8/ZM 185.25161,5OM/OČ
0/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 48. 15/ZM 75.8073,4OM/OČ
0/6
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
STOLÍN Antonín
12. 1/ZM 84.0860,0OM/OČ
0/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 14. 3/ZM 36.8031,0
1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 38. 10/ZM 36.9035,3
14
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 15. 3/ZM 39.2034,4
1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 40. 11/ZM 32.6031,2
15
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 67. 11/ZM 51.4349,3
3
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 68. 10/ZM 47.6043,8
5
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 11. 2/ZM 31.5026,7
2
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 12. 2/ZM 35.9028,7
2
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 11. 1/ZM 31.9026,9
2
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 13. 2/ZM 34.6028,2
1
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
0
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
BEIER Artur
   
0
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
0
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
BEIER Artur
   
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 17. 2/PZ 82.0459,0
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 22. 5/PZZ 41.2328,5
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 16. 2/PZ 79.9957,0
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 20. 5/PZZ 37.9124,8
0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek PWK slalom 14. 3/PZZ 42.1729,6
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek PWK slalom 14. 3/PZZ 42.0431,1
0
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku PW slalom 5. 2/PZZ 46.8038,7
0
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku PW slalom 5. 2/PZZ 36.1030,5
0
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 29. 1/PZ 153.72135,2
0
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C2X slalom
BEIER Artur
5.   11.808,2
0
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom    
0
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C2X slalom
BEIER Artur
   
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 18. 1/PZ 149.40115,7
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 21. 4/PZZ 51.3040,7
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 19. 1/PZ 122.2092,0
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 24. 5/PZZ 61.9048,3
0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 20.   140.13120,0
0
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 21.   162.40111,4
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 12. 7/PZZ 49.8039,0
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 15. 8/PZZ 50.1239,4
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom     OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom     OM
0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PW slalom 11.   332.12272,9
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PW slalom 11.   281.94235,0
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 16. 2/PZ 146.90128,1
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 2/PZ 192.80159,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Beierová BětaLoko Trutnov K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Beierová BětaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 04.10.22 aktualizace z registru ČSK
Beierová BětaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 26.07.22 aktualizace z registru ČSK
Beierová BětaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Beierová BětaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Beierová BětaLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 03.08.21 updated from RVP
Beierová BětaLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Beierová BětaLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Beierová BětaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Beierová BětaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Beierová BětaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.06.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5594|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C1W 5/17 70
58.K1W 5/17 198
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1W 7/8 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/9 15
16.K1W 5/17 83
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1W 5/9 35
25.C2X
Stolín Antonín
5/7 19
83.K1W 5/9 137
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Stolín Antonín
3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
21.K1W 5/5 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 5/7 9
39.C2X
Stolín Antonín
5/9 14
96.K1W 5/9 47
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Stolín Antonín
3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.C1W 2/2 2
 C2X
Beier Artur
2/2 0
137.K1W 5/10 39

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 C2X
Beier Artur
2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 2/2 0
 PWK 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 1/1 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1W2960

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1W283537515969-
K1W588396137179168156
C2X-25397867--
PW----3629-
PWK----56--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W64134
K1W1621-
C1M--89

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202017
C1W453545-
K1W785887-
C2X-1827-
PW---42

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1W242627
K1W6665-
Fotky nenalezeny.
0|5594|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C1W 5/17 70
58.K1W 5/17 198
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1W 7/8 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/9 15
16.K1W 5/17 83
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1W 5/9 35
25.C2X
Stolín Antonín
5/7 19
83.K1W 5/9 137
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Stolín Antonín
3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
21.K1W 5/5 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 5/7 9
39.C2X
Stolín Antonín
5/9 14
96.K1W 5/9 47
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Stolín Antonín
3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.C1W 2/2 2
 C2X
Beier Artur
2/2 0
137.K1W 5/10 39

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 C2X
Beier Artur
2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 2/2 0
 PWK 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 1/1 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1W2960

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1W283537515969-
K1W588396137179168156
C2X-25397867--
PW----3629-
PWK----56--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W64134
K1W1621-
C1M--89

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202017
C1W453545-
K1W785887-
C2X-1827-
PW---42

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1W242627
K1W6665-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
48 42 18 22 21   151
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody18.415.013111
K1W27.526.01343
C1W12.715.0237
C2X10.412.0617
PW14.512.0510
PWK17.514.0144
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody21,865,400,087,2111
K1W00,000,000,000,043
C1W25,4616,200,0821,637
C2X00,000,000,000,017
PW00,000,000,000,010
PWK00,000,000,000,04
Celkem21,865,400,087,2111
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2152452117635,3
K1W8565483945,9
C1W7159283143,7
C2X336001826,1
PW1949826210,5
PWK710815228,6
Celkem2152452117635,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Beierová Bětasl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí16.2.15.23.
odstup % *)57,619,134,8228,2
% poražených soupeřů *)28,666,722,2---
pořadí202020212022celkem
průměr23.015.09.014.0
medián2315215
modus231522
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)228,234,838,384,9
průměrné % poražených soupeřů *)0,022,247,729,4
počet jízd2237
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Beierová Bětasl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí22.27.24.44.
odstup % *)33,565,734,2156,4
% poražených soupeřů *)48,827,845,24,4
pořadí202020212022celkem
průměr44.024.024.529.3
medián44242224
modus44242222
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)156,434,249,672,5
průměrné % poražených soupeřů *)4,445,238,331,6
počet jízd1247
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Beierová Bětasl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí5.5.10.18.2.1.8.12.2.2.1.2.5.13.15.18.14.15.22.20.2.2.23.22.21.22.22.21.14.15.17.16.18.19.
odstup %33,419,015,318,02,80,020,10,20,78,90,019,175,920,118,753,019,529,640,957,73,63,021,423,552,646,344,0161,531,034,459,057,0115,792,0
% poražených soupeřů76,577,869,043,390,9100,065,054,290,090,0100,066,742,957,148,15,635,030,016,026,975,075,018,525,04,8---------13,312,55,96,3------
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr18.516.514.521.813.45.612.5
medián1816142215514
modus18161422222
počet závodů222691334
průměrný odstup od vítěze %103,958,032,758,227,316,435,2
průměrné % poražených soupeřů0,06,112,98,141,074,341,8
počet jízd34412182566
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
33,3%
2
22,2%
4
30,8%
11
32,4%
čistých jízd1
33,3%
2
50,0%
2
50,0%
6
50,0%
5
27,8%
14
56,0%
30
45,5%

Kategorie C2X

Beierová Bětasl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 38
29.04.18
pořadí6.7.6.8.13.6.4.14.13.14.14.16.16.12.10.12.5.
odstup %36,621,521,731,752,320,118,732,629,839,643,344,786,131,830,860,08,2
% poražených soupeřů37,533,350,050,020,044,470,027,820,023,527,816,76,38,325,0---42,9
pořadí201820202021celkem
průměr5.013.47.110.4
medián514612
modus51466
počet závodů19717
průměrný odstup od vítěze %8,244,329,035,9
průměrné % poražených soupeřů42,917,343,629,6
počet jízd1181433
lepší 1. jízda0
0,0%
3
33,3%
4
57,1%
7
41,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
14,3%
2
6,1%

Kategorie K1W

Beierová Bětasl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 38
29.04.18
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí13.10.27.16.12.8.18.26.7.6.13.27.25.32.43.32.30.26.47.44.8.7.50.39.57.52.43.42.48.38.40.67.68.11.12.11.13.29.16.15.
odstup %38,521,126,518,118,018,316,50,49,06,423,665,778,226,224,548,627,924,431,436,29,46,947,431,0101,436,844,940,773,435,331,249,343,826,728,726,928,2135,2128,1159,1
% poražených soupeřů75,084,254,475,868,681,669,659,080,084,462,527,820,055,143,224,434,144,445,249,472,077,815,533,31,815,014,316,316,131,532,87,09,523,121,423,120,0---------
pořadí201620182019202020212022celkem
průměr15.529.032.547.329.916.028.2
medián15291348321326
modus15291139321313
počet závodů218791340
průměrný odstup od vítěze %143,6135,233,853,626,226,241,1
průměrné % poražených soupeřů0,00,021,116,049,564,839,2
počet jízd421614182680
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
4
50,0%
2
28,6%
3
33,3%
4
30,8%
14
35,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
11
68,8%
3
21,4%
11
61,1%
12
46,2%
37
46,3%

Kategorie PW

Beierová Bětasl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
pořadí5.5.21.24.20.21.12.15.11.11.
odstup %38,730,540,748,3120,0111,439,039,4272,9235,0
% poražených soupeřů33,333,331,020,713,616,78,36,7------
pořadí20172018celkem
průměr16.95.014.5
medián15512
modus1155
počet závodů8210
průměrný odstup od vítěze %113,334,697,6
průměrné % poražených soupeřů12,133,316,4
počet jízd16420
lepší 1. jízda1
12,5%
1
50,0%
2
20,0%
čistých jízd2
12,5%
1
25,0%
3
15,0%

Kategorie PWK

Beierová Bětasl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
pořadí22.20.14.14.
odstup %28,524,829,631,1
% poražených soupeřů52,358,713,318,8
pořadí2018celkem
průměr17.517.5
medián1414
modus1414
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %28,528,5
průměrné % poražených soupeřů35,835,8
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
28,6%
2
28,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Beierová Bětasl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí15.18.13.18.14.15.22.22.
odstup %26,748,923,053,019,529,646,344,0
% poražených soupeřů57,646,962,55,635,030,0------
pořadí202020212022celkem
průměr22.015.715.317.1
medián22151515
modus22141315
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %45,134,032,936,4
průměrné % poražených soupeřů0,023,555,729,7
počet jízd46616
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
3
100,0%
4
50,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
4
25,0%

Kategorie C2X

Beierová Bětasl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí6.7.6.12.10.
odstup %36,621,521,731,830,8
% poražených soupeřů37,533,350,08,325,0
pořadí20202021celkem
průměr11.06.38.2
medián1067
modus1066
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %31,326,628,5
průměrné % poražených soupeřů16,740,330,8
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Beierová Bětasl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí19.19.15.32.30.26.43.42.
odstup %26,529,822,348,627,924,444,940,7
% poražených soupeřů58,159,156,324,434,144,414,316,3
pořadí202020212022celkem
průměr42.529.317.728.3
medián42301926
modus42261919
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %42,833,626,233,1
průměrné % poražených soupeřů15,334,357,838,4
počet jízd46616
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
1
33,3%
3
37,5%
čistých jízd2
50,0%
3
50,0%
3
50,0%
8
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Beierová Bětasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 107
08.08.20
pořadí12.13.8.
odstup %11,314,021,6
% poražených soupeřů45,040,022,2
pořadí20202022celkem
průměr8.012.511.0
medián81212
modus8128
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %21,612,615,6
průměrné % poražených soupeřů22,242,535,7

Kategorie K1W

Beierová Bětasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí13.12.40.44.
odstup %16,316,925,253,0
% poražených soupeřů71,474,415,2---
pořadí20212022celkem
průměr42.012.527.3
medián401213
modus401212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %39,116,627,8
průměrné % poražených soupeřů7,672,940,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Beierová Bětasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
pořadí12.13.11.
odstup %11,314,011,9
% poražených soupeřů45,040,033,3
pořadí20212022celkem
průměr11.012.512.0
medián111212
modus111211
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %11,912,612,4
průměrné % poražených soupeřů33,342,539,4

Kategorie K1W

Beierová Bětasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
pořadí13.12.16.40.
odstup %16,316,910,625,2
% poražených soupeřů71,474,446,415,2
pořadí20212022celkem
průměr28.012.520.3
medián161213
modus161212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %17,916,617,2
průměrné % poražených soupeřů30,872,951,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Beierová Bětasj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
pořadí11.12.
odstup %45,153,7
% poražených soupeřů------
pořadí2020celkem
průměr11.511.5
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %49,449,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie C1W

Beierová Bětasj 116
03.09.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 11
31.03.22
sj 126
04.09.21
sj 107
08.08.20
pořadí3.2.2.6.6.8.
odstup %9,311,410,317,412,221,6
% poražených soupeřů80,050,050,058,337,522,2
pořadí202020212022celkem
průměr8.06.03.34.5
medián8623
modus8622
počet závodů1146
průměrný odstup od vítěze %21,612,212,113,7
průměrné % poražených soupeřů22,237,559,649,7

Kategorie K1W

Beierová Bětasj 116
03.09.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 11
31.03.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
pořadí3.3.2.4.8.40.44.3.
odstup %8,017,014,17,715,125,253,024,7
% poražených soupeřů89,581,892,376,958,815,2---75,0
pořadí20212022celkem
průměr23.83.013.4
medián833
modus333
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %29,511,720,6
průměrné % poražených soupeřů37,385,161,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Beierová Bětasj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 107
08.08.20
pořadí3.12.13.6.8.
odstup %9,311,314,012,221,6
% poražených soupeřů80,045,040,037,522,2
pořadí202020212022celkem
průměr8.06.09.38.4
medián86128
modus8633
počet závodů1135
průměrný odstup od vítěze %21,612,211,513,7
průměrné % poražených soupeřů22,237,555,044,9

Kategorie K1W

Beierová Bětasj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí3.13.12.8.40.44.
odstup %8,016,316,915,125,253,0
% poražených soupeřů89,571,474,458,815,2---
pořadí20212022celkem
průměr30.79.320.0
medián401212
modus833
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %31,113,722,4
průměrné % poražených soupeřů24,778,451,6

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Beierová Bětasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí32.29.7.31.29.
odstup %24,719,811,426,622,6
% poražených soupeřů20,528,266,726,831,7
pořadí2022celkem
průměr25.625.6
medián2929
modus2929
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %21,021,0
průměrné % poražených soupeřů34,834,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Beierová Bětasp 113
28.08.22
sj 120
23.08.20
pořadí7.17.
odstup %14,36.757,1
% poražených soupeřů71,4---
pořadí20202022celkem
průměr17.07.012.0
medián1777
modus1777
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %6.757,114,33.385,7
průměrné % poražených soupeřů0,071,435,7

Kategorie K1W

Beierová Bětasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí32.29.3.31.29.
odstup %24,719,810,026,622,6
% poražených soupeřů20,528,293,826,831,7
pořadí2022celkem
průměr24.824.8
medián2929
modus2929
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %20,720,7
průměrné % poražených soupeřů40,240,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Beierová Bětasj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí11.12.
odstup %47,646,2
% poražených soupeřů23,115,4
pořadí2020celkem
průměr11.511.5
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %46,946,9
průměrné % poražených soupeřů19,319,3

Kategorie C1W

Beierová Bětasp 118
04.09.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 129
05.09.21
sj 110
09.08.20
pořadí2.2.2.9.10.
odstup %7,06,65,718,325,7
% poražených soupeřů90,050,050,0------
pořadí202020212022celkem
průměr10.09.02.05.0
medián10922
modus10922
počet závodů1135
průměrný odstup od vítěze %25,718,36,412,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,063,338,0

Kategorie K1W

Beierová Bětasp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 129
05.09.21
pořadí4.32.29.7.2.1.7.
odstup %11,724,719,811,41,50,014,1
% poražených soupeřů85,020,528,266,792,9100,064,7
pořadí20212022celkem
průměr7.012.511.7
medián747
modus717
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %14,111,511,9
průměrné % poražených soupeřů64,765,665,4

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Beierová Bětasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí32.29.
odstup %24,719,8
% poražených soupeřů20,528,2
pořadí2022celkem
průměr30.530.5
medián2929
modus2929
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %22,222,2
průměrné % poražených soupeřů24,424,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Beierová Bětasp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sj 129
05.09.21
sj 110
09.08.20
pořadí2.8.9.10.
odstup %7,010,418,325,7
% poražených soupeřů90,078,1------
pořadí202020212022celkem
průměr10.09.05.07.3
medián10928
modus10922
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %25,718,38,715,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,084,142,0

Kategorie K1W

Beierová Bětasp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 85
29.06.22
sj 129
05.09.21
pořadí4.32.29.7.5.7.
odstup %11,724,719,811,413,014,1
% poražených soupeřů85,020,528,266,787,564,7
pořadí20212022celkem
průměr7.015.414.0
medián777
modus747
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %14,116,115,8
průměrné % poražených soupeřů64,757,658,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále