Koblížek Daniel, 2000

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 51. 4/U23 20.7122,8
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
14. 2/U23 36.6730,7
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 69. 6/U23 23.2022,8
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
13. 2/U23 23.0517,5
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 35. 10/U23 4.6610,6
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 40. 12/U23 7.0116,4
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 13. 6/U23 68.3811,0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 16. 4/U23 5.7111,2
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
CINKO Radek
2.   3.573,1
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 8. 2/U23 16.4520,7
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 1/U23 1.201,0
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
CINKO Radek
3.   8.956,4
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 11. 3/U23 20.9923,1
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 1/U23 0.990,7
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 33. 9/U23 104.7018,0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 30. 8/U23 92.4216,3
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 1/U23 14.6016,4
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 1/U23 7.206,0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 1/U23 11.9013,0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 1/U23 5.404,3
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 22. 10/U23 3.948,7
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
21. 5/U23 6.5613,6
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 16. 8/U23 4.4510,3
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
22. 5/U23 8.2417,2
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 43. 11/U23 260.0222,3
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 49. 11/U23 268.2322,7
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/U23 108.0313,7
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 24. 3/U23 120.2316,0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 19. 3/U23 5.6811,4
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 33. 11/U23 7.0015,7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
17. 3/U23 3955.618.008,9
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 27. 7/U23 7.3416,3
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
18. 4/U23 7.5515,2
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
   
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
3.   3542.496.160,9
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
   
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
3.   3542.796.193,7
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 16. 3/U23 9.7010,1
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 3. 2/U23 25.905,6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 24. 3/U23 18.0018,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 20. 2/U23 71.9410,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 21. 3/U23 75.0211,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
14. 5/U23 124.9716,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 22. 4/U23 3.177,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
11. 1/U23 4.609,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 22. 4/U23 3.397,8
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
   
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 19. 3/U23 12.3012,7
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 17. 2/U23 100.6013,4
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
6. 2/U23 55.836,8
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 13. 4/U23 5.1310,7
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
8. 3/U23 5.9011,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 26. 8/U23 4.5710,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
16. 5/U23 6.8714,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 29. 7/U23 5.9813,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
11. 4/U23 4.9410,3
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
STEHLÍK Alexander
3. 1/U23 23.4018,6
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 3. 2/U23 2.102,0
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 3. 2/U23 45.809,7
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
STEHLÍK Alexander
2. 1/U23 17.3013,6
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 3. 2/U23 5.705,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 10. 3/U23 2.764,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
12. 4/U23 7.0311,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 12. 4/U23 3.075,2
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
8. 4/U23 5.378,5
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 1. 1/U23
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 2. 1/U23 12.701,8
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 2. 1/U23 0.300,3
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 2. 1/U23 3.206,2
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd    
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
9. 3/U23 155.1415,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 21. 5/U23 82.808,7
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
8. 3/U23 126.5212,4
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 3/U23 105.2910,2
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 3/U23 123.6412,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 1/U23 51.905,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 2/U23 37.104,9
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 4. 2/DS 2.654,3
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
1. 1/DS
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 9. 1/DS 38.355,1
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
7. 1/DS 46.556,9
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 11. 2/DS 7.597,3
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
7. 2/DS 6.495,7
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 6. 2/U18 2.666,2
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 10. 3/U18 2.675,9
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
1. 1/U18
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
1. 1/U18
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 8. 2/DS 1.954,3
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
   
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 11. 2/DS 2.555,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
22.   3955.067.919,6
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5. 1/DS 20.0025,9
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DS 0.300,4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 2. 2/DS 18.432,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
3. 2/DS 22.812,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 2. 2/DS 13.231,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
4. 2/DS 34.373,9
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/DS
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 13. 2/DS 6.0513,3
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
10. 2/DS 6.3013,4
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 10. 2/DS 0.910,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
9. 1/DS
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 8. 2/DS 19.633,8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
12. 2/DS 70.9912,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 6. 1/DS 15.042,9
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
8. 2/DS 61.2011,0
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
1.  
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 2/DS 99.949,6
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 2/DS 113.1010,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 3. 1/DS 33.504,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3. 1/DS 28.503,1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 3. 1/DS 26.703,3
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3. 1/DS 37.804,0
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 3. 1/DS 4.700,6
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 5. 2/DS 34.604,1
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 3. 2/DS 24.703,1
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 5. 2/DS 21.502,7
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3. 1/DS 24.404,8
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 2/DS 36.505,6
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 2/DS 22.704,6
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 2/DS 40.106,2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 5/DS 18.3218,2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠVAGR Rostislav
20. 2/DS 52.5046,5
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 29. 5/DS 19.9019,2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠVAGR Rostislav
17. 1/DS 40.7034,3
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 7. 5/DS 2.176,1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
5. 5/DS 2.115,1
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 54. 22/DS 31.4936,2
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 7. 2/DS 3.817,7
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 9. 1/DS 45.777,4
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 19. 4/DS 7.1115,1
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 37. 10/DS 2.675,7
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 7. 4/DS 34.836,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 9. 4/DS 81.898,8
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   3.507,8
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 11. 3/DS 5.5012,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 10. 2/DS 3.848,9
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 1. 1/DS
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 1. 1/DS
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
1. 1/DS
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 1. 1/DS
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 1. 1/DS
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 17. 4/DS 37.817,5
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 10. 3/DS 2.984,7
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
1.  
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/DS
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd    
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd    
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd    
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 27.  
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 11.   87.3011,1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 25. 6/DM 17.4016,1
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠVAGR Rostislav
16. 1/DM 31.6026,4
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 21. 5/DM 12.4011,7
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ František
7. 2/DM 4.017,5
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 2. 1/DM 2.856,0
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 85. 35/DM 156.60166,8
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 10. 2/DM 0.851,7
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ František
   
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 5. 1/DM 1.042,0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ František
9. 2/DM 7.0913,7
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 6. 1/DM 56.167,4
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 4. 1/DM 2.802,5
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích C2M sjezd
VESELÝ František
1. 1/DM
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C2M sjezd
VESELÝ František
1. 1/DM
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 2. 1/DM 0.601,2
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C2M sjezd
VESELÝ František
1. 1/DM
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C2M sjezd
VESELÝ František
1. 1/DM
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 1. 1/DM
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 1. 1/DM
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd    
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd    
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 1. 1/DM
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 1. 1/DM
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 2. 2/DM 0.500,5
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 1. 1/DM
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 2/DM 8.708,6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 1. 1/DM
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
VESELÝ František
4. 3/DM 30.234,9
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 3. 2/DM 17.341,9
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
VESELÝ František
7. 3/DM 84.758,0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 9. 2/DM 2.886,6
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VESELÝ František
15. 2/DM 4.8510,3
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VESELÝ František
   
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 8. 1/DM
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VESELÝ František
11. 2/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VESELÝ František
14. 3/DM 7.2210,1
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 6. 1/DM 0.530,8
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 6.   53.987,1
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 8.   66.986,7
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 11. 4/DM 9.209,1
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
SOUČEK Marek
11. 1/DM 17.8015,0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 45. 7/DM 25.7024,4
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 22. 5/DM 13.8013,5
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
SOUČEK Marek
   
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 44. 7/DM 26.5024,6
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 5. 2/DM 3.167,7
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 71. 23/DM 106.48121,9
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 19. 3/DM 6.2913,0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ František
17. 3/DM 9.9019,4
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 17. 1/DM 7.5916,2
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ František
14. 1/DM 9.3518,4
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 21.   17.3916,3
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd    
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
1. 1/DM
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
1. 1/DM
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
1. 1/DM
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
1. 1/DM
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 20. 3/DM 16.2823,8
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 26. 2/DM 23.1933,2
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 2. 1/DM 28.907,4
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 2. 1/DM 37.209,6
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 3. 1/DM 5.9010,9
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 3. 1/DM 8.2015,3
05.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 32. 11/DM 24.6133,4
04.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 33. 11/DM 22.1929,9
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 69. 22/DM 42.1753,2
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 103. 27/DM 253.61307,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 4. 1/DM 35.886,5
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
VESELÝ František
6. 3/DM 82.9213,1
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 5. 2/DM 40.777,5
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
VESELÝ František
8. 4/DM 109.1217,8
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 104. 24/DM 106.96114,2
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 92. 22/DM 61.8764,0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 19.   7.6417,7
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VESELÝ František
18.   9.2319,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VESELÝ František
19.   7.9016,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 16.   5.4512,6
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 19. 3/DM 57.4911,1
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VESELÝ František
   
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 18. 2/DM 6.9111,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VESELÝ František
   
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd    
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 42.   24.0023,6
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 29.   25.9023,7
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 48.   45.0040,7
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 59.   32.4030,9
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 13.   6.7514,1
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
VESELÝ František
12.   10.4819,5
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 72.   66.2066,6
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 3. 3/ZS 0.451,3
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
VESELÝ František
2. 2/ZS 3.188,3
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 29.   23.0726,1
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 24. 2/ZS 8.3817,5
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 31. 2/ZS 10.1121,4
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom    
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom    
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 50. 20/ZS 46.3754,2
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 54. 22/ZS 31.6337,9
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd    
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
VESELÝ František
7. 6/ZS 290.5052,2
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 2.   27.603,2
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 3.   3.206,7
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 3. 1/ZS 81.109,3
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 3.   2.404,8
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
VESELÝ František
4. 2/ZS 4.608,1
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 3. 2/ZS 3.708,0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 76. 38/ZS 69.6790,1
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
VESELÝ František
4. 2/ZS 1.572,7
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 3. 2/ZS 3.397,5
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 33. 19/ZS 32.7941,8
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C2M sjezd
VESELÝ František
11. 3/ZS 173.5018,7
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd 14. 2/ZS 128.1017,0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C2M sjezd
VESELÝ František
12. 3/ZS 229.9027,2
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 14. 2/ZS 119.5015,8
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd    
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 25. 1/ZS 10.5018,0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 29.   12.0417,0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 25. 1/ZS 154.0816,5
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 25. 1/ZS 170.8020,6
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 24. 1/ZS 188.5022,6
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
BOUČEK Stanislav
16. 2/DM 122.6093,6
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 44. 7/ZS 28.6027,4
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1M sjezd 5. 1/ZS 101.8016,4
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 27. 5/ZS 19.0017,5
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ZS 135.2018,3
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
5. 5/ZS 11.302,4
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1M sjezd 2. 2/ZS 13.203,3
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 54. 9/ZS 33.5037,1
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 20.   12.5819,8
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1M sjezd 4.   3.848,6
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
8.   11.0820,6
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1M slalom 20.   20.1218,5
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1M slalom 13.   43.0034,4
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 51. 14/ZS 46.3847,9
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 51. 13/ZS 37.9541,3
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko C1M slalom 13. 1/ZS 61.1061,2
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom 27. 5/ZS 35.0041,0
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom 14. 1/ZS 39.0039,3
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom 29. 5/ZS 37.2043,8
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
2.   4.105,9
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 K1M sjezd 11.   111.9012,7
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 K1M sjezd 11.   9.9020,9
27.07.2013 Sjezd na Orlici K1M sjezd 12.   111.6012,7
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 K1M sjezd 14. 2/ZS 11.6022,9
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
1.  
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
2.   11.3011,5
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1M sjezd 8.   168.5026,6
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 11.   24.4036,4
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
2.   8.108,4
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1M sjezd 8.   239.8023,0
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 12.   22.4032,9
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 29. 3/ZS 51.6063,6
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 42. 8/ZS 32.8043,6
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 35. 3/ZS 98.90126,8
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 53. 8/ZS 29.6041,7
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 80. 28/ZS 73.9188,2
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 72. 24/ZS 39.6844,5
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 17. 3/ZS 20.8018,3
22.06.2013 Sjezd na Loučné K1M sjezd 4. 1/ZS 57.6011,2
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 17. 3/ZS 25.8023,3
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
BOU?EK Stanislav
7. 4/ZS 112.5018,6
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 23. 5/ZS 89.0016,3
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1M sjezd 10. 2/ZS 86.2016,0
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
BOU?EK Stanislav
14. 4/ZS 105.3018,0
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 30. 4/ZS 106.1020,5
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 41. 5/ZS 25.3244,3
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 39. 3/ZS 24.5844,6
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1M sjezd 9. 4/ZS 7.6316,8
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 59. 23/ZS 72.3784,7
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1M sjezd 9. 4/ZS 13.2428,3
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1M slalom 64.   104.13114,7
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 70. 6/ZM 30.5030,0
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 48. 5/ZM 48.8046,2
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 86. 9/ZM 37.4039,3
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 55. 5/ZM 54.2051,3
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd    
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 58.   305.55333,4
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 88. 15/ZM
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 81. 11/ZM 57.7064,7
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 71.  
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 74.  
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 14.   252.9024,1
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 14. 2/ZM 235.5021,9
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 23. 2/ZM 61.4044,9
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 29. 4/ZM 71.2052,6
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 123. 20/ZM 55.6857,7
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 140. 24/ZM 57.9165,3
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 33. 6/ZM 31.2349,8
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 33. 7/ZM 86.3074,4
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 44. 7/ZM 37.9036,8
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 51. 7/ZM 97.9087,6
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 79. 17/ZM 98.7092,7
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 38. 6/ZM 47.3053,9
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 39. 6/ZM 62.1670,8
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 30. 3/ZM 70.9090,4
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 33. 4/ZM 119.00148,9
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 98.   243.12285,4
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 95.   76.7881,7
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 84.   49.6052,9
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 90.   63.0064,7
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 68. 14/ZM 57.2055,7
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 72. 15/ZM 53.8052,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Koblížek DanielTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 27.06.21 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 08.04.21 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 1 01.12.20 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 1 01.10.19 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 1 01.07.19 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 01.05.18 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 28.09.15 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 06.05.14 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.10.12 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.07.12 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníTrutnov
ZnameníVáha
BydlištěTrutnov
ZaměstnáníSPSPAS
Plánované povoláníPekař
Výrobce loděRK Company
Model loděEsox 4 Hero
Výrobce pádlaJiný
Od kolika let pádluje6
První trenérAleš Marek
Současný trenérAleš Marek
ZálibySpím
Zimní přípravaČeská Republika
Oblíbený filmAvengers EndGame

Profil aktualizován 06.03.2020

Videa nenalezena.
0|4346|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Cinko Radek
2/2 7
20.C2X
Žďárská Laura
5/6 33
204.K1M 5/6 284
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Švagr Rostislav
2/2 29
24.K1M 8/9 105
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Švagr Rostislav
2/2 4
11.K1M 5/11 644
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
2/2 0
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
317.K1M 2/2 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Švagr Rostislav
4/4 114
19.K1M 6/6 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C2M
Švagr Rostislav
5/9 69
8.K1M 5/9 595
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
5/5 0
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Stehlík Alexander
2/2 10
241.K1M 3/3 248
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Švagr Rostislav
6/8 258
14.K1M 6/10 192
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Švagr Rostislav
5/8 250
9.K1M 5/15 707
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
5/8 0
25.K1M 5/12 284

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Švagr Rostislav
6/7 211
6.K1M 6/9 292
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C1M 1/1 8
6.C2M
Švagr Rostislav
5/10 110
3.K1M 5/18 912
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
5/7 0
7.K1M 5/17 493

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Švagr Rostislav
2/2 7
218.K1M 2/2 218
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1M 7/12 272
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Švagr Rostislav
4/4 14
57.C2M
Bouček Stanislav
1/1 7
7.K1M 5/23 585
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/16 266

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Švagr Rostislav
1/1 6
117.K1M 4/4 264
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
18.C2M
Veselý František
6/6 89
6.K1M 6/8 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
16.C2M
Veselý František
5/10 52
4.K1M 5/18 502
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Veselý František
5/6 0
 K1M 5/7 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.C1M 2/2 29
72.C2M
Souček Marek
2/2 12
102.K1M 5/6 335
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Veselý František
5/6 38
27.K1M 7/9 107
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Veselý František
5/6 11
 C2M
Bouček Stanislav
4/4 0
12.K1M 5/17 246
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý František
5/6 0
 K1M 5/9 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
178.C1M 2/2 12
 C2M
Bouček Stanislav
1/1 0
174.K1M 5/8 202
Slalom: Oblastní žebříček Morava
102.K1M 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1M 7/8 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veselý František
3/3 3
20.K1M 5/17 142
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Veselý František
2/2 10
33.K1M 5/10 67

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 4/4 3
203.K1M 5/10 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
108.K1M 3/3 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Bouček Stanislav
4/4 0
46.K1M 5/11 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Bouček Stanislav
2/2 2
46.K1M 5/7 42

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
294.K1M 5/14 43
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
88.K1M 5/5 16

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019201820172016201520142013
C2M3917810-1824--
K1M2419146106272755
C1M-----44---

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2015
K1M90

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192017201620152014201320122011
C2M51-58738672125---
C2X20---------
K1M204317241218117102174203294382
C1M-----135178171209-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
C2M3413865716714660-
K1M118937412204688
C1M---49-75----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
K1M102108165

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016201520142013
C2M28264125-23301725
K1M90692571876863346
C1M-----43---
Fotky nenalezeny.
0|4346|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Cinko Radek
2/2 7
20.C2X
Žďárská Laura
5/6 33
204.K1M 5/6 284
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Švagr Rostislav
2/2 29
24.K1M 8/9 105
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Švagr Rostislav
2/2 4
11.K1M 5/11 644
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
2/2 0
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
317.K1M 2/2 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Švagr Rostislav
4/4 114
19.K1M 6/6 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C2M
Švagr Rostislav
5/9 69
8.K1M 5/9 595
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
5/5 0
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Stehlík Alexander
2/2 10
241.K1M 3/3 248
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Švagr Rostislav
6/8 258
14.K1M 6/10 192
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Švagr Rostislav
5/8 250
9.K1M 5/15 707
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
5/8 0
25.K1M 5/12 284

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Švagr Rostislav
6/7 211
6.K1M 6/9 292
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C1M 1/1 8
6.C2M
Švagr Rostislav
5/10 110
3.K1M 5/18 912
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
5/7 0
7.K1M 5/17 493

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Švagr Rostislav
2/2 7
218.K1M 2/2 218
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1M 7/12 272
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Švagr Rostislav
4/4 14
57.C2M
Bouček Stanislav
1/1 7
7.K1M 5/23 585
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/16 266

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Švagr Rostislav
1/1 6
117.K1M 4/4 264
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
18.C2M
Veselý František
6/6 89
6.K1M 6/8 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
16.C2M
Veselý František
5/10 52
4.K1M 5/18 502
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Veselý František
5/6 0
 K1M 5/7 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.C1M 2/2 29
72.C2M
Souček Marek
2/2 12
102.K1M 5/6 335
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Veselý František
5/6 38
27.K1M 7/9 107
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Veselý František
5/6 11
 C2M
Bouček Stanislav
4/4 0
12.K1M 5/17 246
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý František
5/6 0
 K1M 5/9 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
178.C1M 2/2 12
 C2M
Bouček Stanislav
1/1 0
174.K1M 5/8 202
Slalom: Oblastní žebříček Morava
102.K1M 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1M 7/8 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veselý František
3/3 3
20.K1M 5/17 142
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Veselý František
2/2 10
33.K1M 5/10 67

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 4/4 3
203.K1M 5/10 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
108.K1M 3/3 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Bouček Stanislav
4/4 0
46.K1M 5/11 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Bouček Stanislav
2/2 2
46.K1M 5/7 42

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
294.K1M 5/14 43
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
88.K1M 5/5 16

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019201820172016201520142013
C2M3917810-1824--
K1M2419146106272755
C1M-----44---

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2015
K1M90

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192017201620152014201320122011
C2M51-58738672125---
C2X20---------
K1M204317241218117102174203294382
C1M-----135178171209-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
C2M3413865716714660-
K1M118937412204688
C1M---49-75----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
K1M102108165

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016201520142013
C2M28264125-23301725
K1M90692571876863346
C1M-----43---

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
75 13 15 166 1 68 338
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ92.092.0694
K1M92.092.0694
veřejné závody39.733.0288
K1M47.342.01763
C1M36.335.02911
C2M9.93.028
C2X6.02.026
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
K1M00,000,000,000,04
veřejné závody00,066,855,71112,588
K1M00,011,623,234,863
C1M00,000,000,000,011
C2M00,0225,0225,0450,08
C2X00,0350,0116,7466,76
Celkem00,066,555,41112,092
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ888811100,0
K1M888811100,0
veřejné závody1652876171710,3
K1M1172182191311,1
C1M213401614,8
C2M163101900,0
C2X11444327,3
Celkem173376422179,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí54.85.71.72.29.44.20.58.
odstup % *)36,2166,8121,966,626,127,418,5333,4
% poražených soupeřů *)53,92,312,515,569,941,177,19,5
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr58.020.048.371.085.054.054.1
medián58204471855454
modus58202971855420
počet závodů1131118
průměrný odstup od vítěze % *)333,418,540,0121,9166,836,299,6
průměrné % poražených soupeřů *)9,577,142,212,52,353,935,2
počet jízd12622215
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí69.103.104.92.
odstup %53,2307,0114,264,0
% poražených soupeřů34,64,712,725,4
pořadí2015celkem
průměr92.092.0
medián9292
modus6969
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %134,6134,6
průměrné % poražených soupeřů19,419,4
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Koblížek Danielsl 151
26.09.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí44.29.48.13.14.29.35.48.55.33.51.
odstup %24,623,740,761,239,363,6126,846,251,374,487,6
% poražených soupeřů41,939,116,120,018,8------14,512,95,93,8
pořadí2012201320142015celkem
průměr46.822.838.544.036.3
medián4814294435
modus3313294429
počet závodů442111
průměrný odstup od vítěze %64,972,732,224,658,1
průměrné % poražených soupeřů9,39,727,641,915,7
počet jízd884222
lepší 1. jízda1
25,0%
3
75,0%
1
50,0%
0
0,0%
5
45,5%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
9,1%

Kategorie C2M

Koblížek Danielsl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 24
20.04.14
pořadí2.3.3.2.20.17.16.16.
odstup %3,16,418,613,646,534,326,493,6
% poražených soupeřů66,760,071,485,726,942,944,4---
pořadí20142016201720192021celkem
průměr16.016.018.52.52.59.9
medián161617223
modus161617222
počet závodů112228
průměrný odstup od vítěze %93,626,440,416,14,730,3
průměrné % poražených soupeřů0,044,434,978,663,449,8
počet jízd2244416
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Koblížek Danielsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí14.13.2.3.2.2.
odstup %30,717,51,00,76,04,3
% poražených soupeřů45,847,883,371,488,990,0
pořadí2021celkem
průměr6.06.0
medián22
modus22
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %10,010,0
průměrné % poražených soupeřů71,271,2
počet jízd1111
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
čistých jízd3
27,3%
3
27,3%

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 97
05.07.15
sl 96
04.07.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí51.69.8.11.17.17.16.24.19.3.3.22.29.25.21.2.5.22.20.26.32.33.42.59.50.54.44.27.51.51.27.29.42.53.80.72.17.17.70.86.88.81.123.140.44.79.38.39.30.33.98.95.84.90.68.72.
odstup %22,822,820,723,116,413,010,118,712,72,05,518,219,216,111,70,58,613,523,833,233,429,923,630,954,237,927,417,547,941,341,043,843,641,788,244,518,323,330,039,30,064,757,765,336,892,753,970,890,4148,9285,481,752,964,755,752,6
% poražených soupeřů67,358,380,075,076,877,876,965,788,594,795,282,877,278,983,798,493,780,969,464,842,648,451,840,256,353,141,163,438,343,240,937,830,526,816,027,659,059,043,035,1---12,122,312,642,717,930,226,917,113,56,79,629,124,66,96,6
pořadí2011201220132014201520162017201920202021celkem
průměr78.574.643.946.026.613.325.58.320.028.845.5
medián72794244265223161738
modus68301727202223161717
počet závodů41410654232656
průměrný odstup od vítěze %56,579,843,431,926,89,218,76,814,419,841,9
průměrné % poražených soupeřů16,820,737,951,061,288,780,092,871,372,548,6
počet jízd825201210846412109
lepší 1. jízda3
75,0%
4
28,6%
3
30,0%
5
83,3%
4
80,0%
3
75,0%
1
50,0%
1
33,3%
2
100,0%
4
66,7%
30
53,6%
čistých jízd0
0,0%
2
8,0%
0
0,0%
1
8,3%
3
30,0%
1
12,5%
0
0,0%
5
83,3%
0
0,0%
2
16,7%
14
12,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké SO
28.09.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí76.33.54.59.64.71.74.
odstup %90,141,837,184,7114,70,00,0
% poražených soupeřů13,865,648,514,78,711,47,6
pořadí201220132014celkem
průměr72.559.054.561.6
medián71593364
modus71543333
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %0,078,865,952,6
průměrné % poražených soupeřů9,524,039,724,3
počet jízd06410
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
1
50,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Koblížek Danielsj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí11.6.9.8.7.10.12.11.14.
odstup %9,96,815,012,46,913,412,80,010,1
% poražených soupeřů47,450,027,353,333,352,642,137,523,5
pořadí2016201820192020celkem
průměr12.59.77.711.09.8
medián111081110
modus11761111
počet závodů23319
průměrný odstup od vítěze %5,111,011,49,99,7
průměrné % poražených soupeřů30,542,743,547,440,8

Kategorie K1M

Koblížek Danielsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí13.33.30.49.24.22.22.17.21.13.13.9.13.8.9.13.7.9.19.37.7.9.10.4.8.6.19.25.25.24.
odstup %11,018,016,322,716,07,27,813,48,710,212,05,113,33,89,610,97,77,415,15,76,88,81,72,50,00,811,116,520,622,6
% poražených soupeřů60,070,172,942,936,170,870,042,963,053,855,681,881,588,970,455,677,871,469,540,092,090,478,688,986,590,657,151,035,134,3
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr24.719.07.014.710.416.022.731.317.3
medián251969913223013
modus251947913221313
počet závodů3146543430
průměrný odstup od vítěze %19,911,11,28,68,511,110,317,010,4
průměrné % poražených soupeřů40,157,186,273,575,653,859,061,566,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Koblížek Danielsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí1.3.4.10.12.4.7.6.8.7.12.5.14.
odstup %0,02,63,913,412,84,98,013,117,852,227,22,418,0
% poražených soupeřů100,090,084,252,642,181,364,768,858,814,315,469,218,8
pořadí20132014201520162018celkem
průměr9.59.57.05.56.07.2
medián576447
modus576414
počet závodů2222513
průměrný odstup od vítěze %10,239,715,46,56,513,6
průměrné % poražených soupeřů44,014,963,873,073,858,5

Kategorie K1M

Koblížek Danielsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí33.49.24.20.10.2.2.13.8.9.9.19.1.3.4.5.14.24.5.2.30.
odstup %18,022,716,010,95,92,61,913,33,89,67,415,10,01,96,57,515,822,616,43,320,5
% poražených soupeřů70,142,936,180,680,098,898,881,588,970,471,469,5100,096,793,891,570,534,378,997,440,8
pořadí20132014201520162017201820202021celkem
průměr16.014.34.52.014.07.322.041.013.6
medián214419820339
modus25419220332
počet závodů2322262221
průměrný odstup od vítěze %11,918,37,00,911,26,213,420,410,6
průměrné % poražených soupeřů69,161,292,798,470,586,458,456,575,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Koblížek Danielsj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 32
20.04.17
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí14.11.6.9.8.7.3.4.10.12.1.1.1.1.11.14.1.1.7.11.12.
odstup %16,69,96,815,012,46,92,63,913,412,80,00,00,00,00,010,10,00,052,218,727,2
% poražených soupeřů40,947,450,027,353,333,390,084,252,642,1100,0100,0100,0100,037,523,5100,0100,014,39,115,4
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr10.01.06.81.06.27.712.56.9
medián1111148117
modus711116111
počet závodů324163221
průměrný odstup od vítěze %32,70,02,50,06,611,413,29,9
průměrné % poražených soupeřů12,9100,065,3100,067,043,544,258,1

Kategorie K1M

Koblížek Danielsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 125
30.08.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 82
29.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 11
01.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 31
03.05.15
sj 100
27.07.14
sj 98
26.07.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.Mýto
22.06.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
pořadí13.33.30.49.7.24.3.20.21.22.22.17.3.2.1.21.13.13.9.2.2.2.1.13.8.1.9.13.3.5.5.3.7.9.19.37.7.9.4.1.1.1.17.1.27.10.4.1.1.1.8.6.6.8.1.1.2.2.19.2.3.14.14.25.25.24.5.5.11.12.8.8.4.14.14.
odstup %11,018,016,322,713,716,05,610,911,37,27,813,49,71,80,08,710,212,05,10,42,61,90,013,33,80,09,610,90,64,12,73,17,77,415,15,76,88,87,80,00,00,07,50,00,01,72,50,00,00,00,00,87,16,70,00,09,67,411,13,29,317,015,816,520,622,616,418,312,712,726,623,011,221,924,1
% poražených soupeřů60,070,172,942,976,936,194,180,680,870,870,042,990,095,8100,063,053,855,681,894,198,898,8100,081,588,9100,070,455,693,386,788,694,377,871,469,540,092,090,478,6100,0100,0100,071,4100,0---78,688,9100,0100,0100,086,590,681,579,4100,0100,095,095,257,195,589,564,970,551,035,134,378,960,056,538,946,246,272,738,127,8
pořadí2012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr14.08.613.05.05.010.85.410.018.726.410.5
medián1481426731321308
modus14851112132271
počet závodů25959131476575
průměrný odstup od vítěze %23,017,215,55,62,15,14,18,09,816,48,5
průměrné % poražených soupeřů33,052,164,489,589,576,288,171,672,164,675,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Koblížek Danielsj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí14.11.6.9.8.7.10.12.11.14.7.14.
odstup %16,69,96,815,012,46,913,412,80,010,118,618,0
% poražených soupeřů40,947,450,027,353,333,352,642,137,523,533,318,8
pořadí20132016201820192020celkem
průměr10.512.59.77.712.510.3
medián7111081110
modus711761114
počet závodů2233212
průměrný odstup od vítěze %18,35,111,011,413,211,7
průměrné % poražených soupeřů26,130,542,743,544,238,3

Kategorie K1M

Koblížek Danielsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 5
25.03.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
pořadí13.33.30.49.24.20.21.22.22.17.21.13.13.7.7.9.13.8.9.13.3.3.3.3.3.8.6.8.7.9.19.37.7.9.17.11.10.4.8.6.19.25.25.24.23.30.10.
odstup %11,018,016,322,716,010,911,37,27,813,48,710,212,04,95,85,113,33,89,610,93,14,24,03,34,85,64,66,27,77,415,15,76,88,87,511,11,72,50,00,811,116,520,622,616,320,516,0
% poražených soupeřů60,070,172,942,936,180,680,870,870,042,963,053,855,689,789,881,881,588,970,455,695,795,595,595,193,581,687,282,177,871,469,540,092,090,471,465,578,688,986,590,657,151,035,134,342,140,840,0
pořadí201320142015201620172018201920202021celkem
průměr21.024.719.07.014.56.813.021.831.314.9
medián23251969813223013
modus102519473722133
počet závodů331481365447
průměrný odstup od vítěze %17,619,911,11,28,86,09,210,617,09,6
průměrné % poražených soupeřů41,040,157,186,272,385,065,867,761,570,3

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Koblížek Danielsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
pořadí21.22.18.8.16.11.12.8.7.22.9.9.15.17.14.18.19.
odstup %13,617,215,211,714,410,311,38,55,77.919,60,013,710,319,418,419,716,7
% poražených soupeřů23,119,232,056,337,558,321,453,333,3---61,942,926,315,827,810,514,3
pořadí201520162018201920202021celkem
průměr17.012.012.711.018.021.514.5
medián179911182115
modus1497818218
počet závodů42351217
průměrný odstup od vítěze %18,612,02.641,811,315,215,4478,0
průměrné % poražených soupeřů17,134,631,745,432,021,231,4

Kategorie K1M

Koblížek Danielsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí35.40.22.16.19.27.13.26.29.10.12.11.8.11.10.11.10.10.5.9.19.17.21.19.16.18.24.31.25.29.41.39.
odstup %10,616,48,710,311,416,310,710,413,84,75,27,34,35,60,012,78,94,72,06,613,016,216,317,712,611,017,521,418,017,044,344,6
% poražených soupeřů66,061,069,678,362,574,372,770,967,483,980,480,090,887,786,678,381,382,490,279,551,456,820,050,057,161,441,026,831,447,2---2,6
pořadí201320142015201620172018201920202021celkem
průměr40.027.318.37.010.310.018.023.028.319.8
medián3925185101013192218
modus3924195101110191610
počet závodů24623452432
průměrný odstup od vítěze %44,418,514,54,38,84,39,013,811,513,1
průměrné % poražených soupeřů1,336,649,584,980,786,375,168,468,762,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Koblížek Danielsj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí12.1.22.9.5.7.15.12.2.8.
odstup %11,30,07.919,60,05,17,510,319,58,320,6
% poražených soupeřů21,4100,0---61,980,062,526,326,790,930,0
pořadí201320142016201720182019celkem
průměr8.07.011.05.010.712.09.3
medián82759128
modus827511212
počet závodů12213110
průměrný odstup od vítěze %20,613,98,95,12.639,911,3800,2
průměrné % poražených soupeřů30,058,844,480,054,021,450,0

Kategorie K1M

Koblížek Danielsj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
pořadí19.10.4.11.10.7.2.9.5.13.3.31.20.4.
odstup %11,44,74,35,60,06,16,06,67,714,11,321,419,88,6
% poražených soupeřů62,583,993,887,786,688,597,179,589,569,295,126,832,193,2
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr12.015.75.05.57.08.310.019.010.6
medián4135271010199
modus43527410194
počet závodů2312131114
průměrný odstup od vítěze %14,212,37,76,36,13,34,711,48,4
průměrné % poražených soupeřů62,763,789,588,388,589,483,962,577,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Koblížek Danielsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
pořadí21.22.17.18.3.3.8.16.11.12.8.7.22.9.1.9.1.1.15.17.14.1.1.18.19.2.1.2.2.
odstup %13,617,28.008,915,26.160,96.193,711,714,410,311,38,55,77.919,60,00,013,70,00,010,319,418,40,00,019,716,75,90,011,58,4
% poražených soupeřů23,119,236,032,0------56,337,558,321,453,333,3---61,9100,042,9100,0100,026,315,827,8100,0100,010,514,350,0---------
pořadí20132015201620172018201920202021celkem
průměr1.811.76.51.012.711.010.321.59.7
medián214119113219
modus2111783211
počet závodů4641354229
průměrný odstup od vítěze %6,512,46,00,02.641,811,35.094,715,4983,3
průměrné % poražených soupeřů12,544,767,3100,031,745,417,021,238,6

Kategorie K1M

Koblížek Danielsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 101
27.07.14
sj 99
26.07.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí35.40.16.22.16.19.33.27.13.26.29.10.12.2.2.11.8.11.10.11.10.1.1.10.5.2.1.1.9.19.17.21.1.1.3.3.19.16.18.24.31.3.3.25.29.11.14.11.12.41.39.23.29.33.
odstup %10,616,411,28,710,311,415,716,310,710,413,84,75,26,20,37,34,35,60,012,78,90,00,04,72,01,20,00,06,613,016,216,30,00,015,310,917,712,611,017,521,46,74,818,017,020,922,936,432,944,344,644,952,649,8
% poražených soupeřů66,061,064,369,678,362,568,374,372,770,967,483,980,496,996,980,090,887,786,678,381,3100,0100,082,490,295,5100,0100,079,551,456,820,0100,0100,090,990,950,057,161,441,026,891,790,931,447,256,527,841,235,3---2,633,315,222,0
pořadí2012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr28.321.319.211.83.66.610.013.426.325.815.5
medián291224162101012272212
modus2311311111219161
počet závodů3661055473554
průměrný odstup od vítěze %49,133,714,211,32,05,34,37,314,511,413,9
průměrné % poražených soupeřů23,527,254,867,993,088,486,381,368,467,866,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Koblížek Danielsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí21.22.17.18.8.16.11.12.8.7.22.9.9.15.17.14.18.19.4.4.
odstup %13,617,28.008,915,211,714,410,311,38,55,77.919,60,013,710,319,418,419,716,78,12,7
% poražených soupeřů23,119,236,032,056,337,558,321,453,333,3---61,942,926,315,827,810,514,370,070,0
pořadí2014201520162018201920202021celkem
průměr4.017.012.012.711.017.521.513.6
medián4179911172114
modus41497817214
počet závodů242352220
průměrný odstup od vítěze %5,418,612,02.641,811,34.012,115,4807,3
průměrné % poražených soupeřů70,017,134,631,745,434,021,235,5

Kategorie K1M

Koblížek Danielsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
pořadí35.40.22.16.19.33.27.13.26.29.10.12.11.8.11.10.11.10.10.5.9.19.17.21.19.16.18.24.31.3.3.25.29.41.39.9.9.
odstup %10,616,48,710,311,415,716,310,710,413,84,75,27,34,35,60,012,78,94,72,06,613,016,216,317,712,611,017,521,48,07,518,017,044,344,616,828,3
% poražených soupeřů66,061,069,678,362,568,374,372,770,967,483,980,480,090,887,786,678,381,382,490,279,551,456,820,050,057,161,441,026,895,595,631,447,2---2,642,942,9
pořadí201320142015201620172018201920202021celkem
průměr24.519.218.37.010.310.018.026.328.318.6
medián924185101013272217
modus93195101110191610
počet závodů46623453437
průměrný odstup od vítěze %33,514,914,54,38,84,39,014,511,513,4
průměrné % poražených soupeřů22,156,349,584,980,786,375,168,468,763,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále