Kastner Adam, 2012

Vodácký oddíl Horšovský Týnregistrační číslo: 066032
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 23. 6/ZS 17.1522,8OČ
90
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 11. 4/ZS 10.5812,6OČ
60
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 38. 5/ZS 15.4620,7OČ
90
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 19. 6/ZS 14.9518,6OČ
44
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať C1M slalom 66. 11/ZS 139.72164,9NKZ
0
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať C1M slalom 66. 11/ZS 95.73122,3NKZ
0
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom     -
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 52. 36/ZS 46.7549,7OČ/OM
18/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 15. 12/ZS 22.2822,0OČ/OM
29/0
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 53. 13/ZS 84.7095,5OČ
7
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 107. 19/ZS 45.9452,8OČ
32
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 41. 10/ZS 44.4548,9OČ
21
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 94. 13/ZS 30.9134,5OČ
43
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 56. 17/ZS 19.7823,6OČ
74
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 19. 7/ZS 11.7012,3OČ
98
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 95. 25/ZS 29.3432,8OČ
46
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 17. 5/ZS 8.187,8OČ
107
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 C1M slalom
-U14
22.   121.87113,6-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1M slalom
-U14
29.   187.66184,0-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 C1M slalom
-U14
13.   86.2469,9-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1M slalom
-U14
50.   277.15253,5-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U14
16.   76.8183,0-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U14
20.   24.2927,4-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U14
18. 16/ZS 262.23240,3-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U14
30. 26/ZS 223.17213,8-
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje C1M slalom 49. 9/ZS 16.1822,1OČ
25
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 67. 11/ZS 19.1228,0OČ
48
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1M slalom
-U14
10.   83.7385,0-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1M slalom
-U14R2
7.   168.29180,8-
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 11. 10/ZS 10.289,9OČ/OM
38/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 23. 19/ZS 15.5416,3OČ/OM
52/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 14. 12/ZS 13.9115,9OČ/OM
37/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 35. 28/ZS 19.8524,7OČ/OM
46/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 51. 16/ZS 18.5022,6OČ
90
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 30. 8/ZS 14.8116,5OČ
49
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 62. 16/ZS 19.4824,2OČ
89
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 30. 6/ZS 16.0218,2OČ
64
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 29. 5/ZS 45.0345,5OČ
17
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 83. 24/ZS 96.59102,2OČ
6
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 42. 10/ZS 96.8589,2OČ
9
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 64. 12/ZS 60.8362,3OČ
31
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom 20. 3/ZS 16.4417,3OČ
18
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 62. 11/ZS 30.8238,5OČ
27
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom     OČ
0
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom     OČ
0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1M slalom 11. 8/ZS 12.5616,6OČ/OM
40/0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 17. 13/ZS 11.5016,2OČ/OM
57/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1M slalom 14. 11/ZS 13.7516,1OČ/OM
35/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 26. 20/ZS 20.1626,1OČ/OM
59/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 15. 11/ZS 17.4316,3OČ/OM
30/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 15. 12/ZS 14.9614,7OČ/OM
52/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 12. 9/ZS 16.5815,4OČ/OM
35/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 38. 27/ZS 28.9128,5OČ/OM
34/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 C1M slalom 27. 10/ZS 18.7626,5OČ
29
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 59. 17/ZS 22.7534,0OČ
51
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel C1M slalom 26. 9/ZS 17.3023,3OČ
41
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 81. 20/ZS 25.2736,4OČ
44
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 32. 7/ZS 15.6115,8OČ
68
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 17. 3/ZS 15.6114,2OČ
30
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 27. 7/ZS 17.5317,9OČ
83
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 28. 4/ZS 19.4317,6OČ
27
06.09.2025 122 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátu + 7.ČPž USD Roztoky C1M slalom 36. 26/ZS 54.7551,4-
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 32. 7/ZS 10.189,8OČ
43
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 57. 12/ZS 20.7624,5OČ
72
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 49. 11/ZS 25.0524,9OČ
27
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 101. 21/ZS 30.9335,1OČ
43
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem C1M slalom 48.   36.2441,8OČ
25
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 134.   100.83122,1OČ
8
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem C1M slalom 63.   31.6740,1OČ
21
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 112.   32.6644,6OČ
42
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 17. 4/ZS 12.8311,2OČ
17
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
6. 2/ZS 17.4613,3OČ
2
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 27. 7/ZS 22.2321,8OČ
31
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 19. 6/ZS 16.3313,6OČ
14
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
8. 2/ZS 50.2036,4OČ
0
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 24. 6/ZS 15.9215,0OČ
36
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 60. 9/ZS 21.4127,3OČ
88
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
9. 2/ZS 27.7125,6OČ
2
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 37. 5/ZS 20.4122,3OČ
36
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 76. 10/ZS 21.4025,9OČ
77
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
12. 3/ZS 35.9233,7OČ
1
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 45. 7/ZS 24.2226,0OČ
33
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 39. 30/ZS 40.7541,8OČ/OM
42/0
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 28. 22/ZS 47.8547,2OČ/OM
21/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 41. 30/ZS 44.0448,0OČ/OM
43/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 23. 20/ZS 39.4742,3OČ/OM
26/0
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom 31.   32.7333,1OČ
19
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 112. 27/ZS 54.0462,6OČ
15
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom     OČ
0
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom     OČ
0
01.06.2025 66 Podřipský slalom 1.6. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 30. 6/ZS 209.89214,7OČ
2
01.06.2025 66 Podřipský slalom 1.6. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 98. 21/ZS 267.37299,7OČ
2
31.05.2025 65 Podřipský slalom 31.5. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 35. 9/ZS 334.96318,5OČ
3
31.05.2025 65 Podřipský slalom 31.5. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 91. 18/ZS 113.45117,2OČ
10
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C1M slalom 39. 9/ZS 23.7824,2OČ
28
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
11. 2/ZS 46.2841,7OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 86. 15/ZS 32.6939,1OČ
54
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C1M slalom 47. 10/ZS 24.9529,0OČ
27
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
11. 1/ZS 42.7142,6OČ
2
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 95. 14/ZS 31.4342,5OČ
53
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 29. 24/ZS 48.7052,2OČ/OM
20/0
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 54. 37/ZS 46.9452,4OČ/OM
29/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 26. 22/ZS 52.1360,4OČ/OM
22/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 37. 30/ZS 37.7143,8OČ/OM
41/0
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 42. 13/ZS 38.9043,1OČ
12
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 116. 26/ZS 44.6056,0OČ
17
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 43. 12/ZS 40.5041,2OČ
16
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 115. 25/ZS 58.5065,4OČ
25
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 23. 20/ZS 36.9440,8OČ/OM
20/0
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 52. 36/ZS 44.9751,3OČ/OM
25/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 28. 25/ZS 28.4330,9OČ/OM
16/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 50. 35/ZS 28.9733,1OČ/OM
27/0
13.04.2025 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 C1M slalom 19.   41.0957,9OČ
4
13.04.2025 22 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 C1M slalom 26.   34.8151,0OČ
3
13.04.2025 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1M slalom 43.   38.3958,5OČ
12
13.04.2025 22 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1M slalom 50.   33.0449,4OČ
11
12.04.2025 20 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať dle pravidel a směrnic K1M slalom 68.   147.09187,7OČ
2
12.04.2025 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 20 K1M slalom 69. 5/ZS 154.95207,9OČ
0
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom     OČ
0
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
    OČ
0
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom     OČ
0
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom     OČ
0
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
    OČ
0
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom     OČ
0
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 71. 22/ZM 60.6765,7-
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 48. 13/ZM 67.4266,9-
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 87. 11/ZM 49.6552,3OČ
5
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 125. 16/ZM 37.3742,4OČ
28
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 82. 10/ZM 34.2935,3OČ
13
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 144. 17/ZM 38.2543,2OČ
26
11.08.2024 112 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) K1M slalom 68. 18/ZM 47.1048,3OČ/OM
11/0
11.08.2024 112 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) C1M slalom 45. 11/ZM 49.6145,1OČ/OM
4/0
10.08.2024 111 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) K1M slalom 65. 17/ZM 63.6677,9OČ/OM
14/0
10.08.2024 111 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) C1M slalom 49. 15/ZM 103.57113,1OČ/OM
1/0
21.07.2024 97 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok C1M slalom 66. 9/ZM 56.3871,5OČ
3
21.07.2024 97 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1M slalom 97. 10/ZM 47.6866,3OČ
17
20.07.2024 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok C1M slalom 66.   46.3561,1OČ
8
20.07.2024 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1M slalom 103. 11/ZM 47.1865,2OČ
17
07.07.2024 95 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 22. 4/ZM 25.9323,4OČ
5
07.07.2024 95 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
    OČ
0
07.07.2024 95 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 31. 7/ZM 27.6627,4OČ
9
06.07.2024 94 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 29. 3/ZM 29.1827,7OČ
9
06.07.2024 94 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
5. 1/ZM 31.7723,7OČ
0
06.07.2024 94 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 45. 9/ZM 34.1237,4OČ
10
05.07.2024 158 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom     OČ
0
05.07.2024 158 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom     OČ
0
30.06.2024 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 57. 7/ZM 40.7247,4OČ
11
30.06.2024 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
4. 1/ZM 63.3566,6OČ
2
30.06.2024 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 123. 15/ZM 41.0350,5OČ
24
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 131. 14/ZM 41.8751,0OČ
30
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
7. 1/ZM 79.4681,2OČ
1
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 72. 10/ZM 44.0448,9OČ
9
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1M slalom 81. 28/ZM 109.15151,6OČ/OM
13/0
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1M slalom 52. 14/ZM 96.38118,5OČ/OM
5/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1M slalom 76. 24/ZM 81.47107,0OČ/OM
16/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1M slalom 50. 13/ZM 108.64126,4OČ/OM
8/0
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom     OČ
1
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
    OČ
0
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
39
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 86. 9/ZM 40.4253,9OČ
2
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
ŽÁČEK Vojtěch
14. 1/ZM 35.3937,0OČ
0
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 165. 21/ZM 38.0158,0OČ
17
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 60. 12/ZM 50.0058,9OČ
0
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 113. 19/ZM 39.5050,8OČ
23
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 62. 12/ZM 57.0066,4OČ
2
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 115. 17/ZM 43.9055,6OČ
25
05.05.2024 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 70. 20/ZM 60.8667,3OČ/OM
6/0
04.05.2024 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 74. 23/ZM 93.38106,0OČ/OM
4/0
07.04.2024 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom 49.   74.38100,6OČ
3
07.04.2024 20 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom     OČ
0
06.04.2024 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom 55. 22/ZM 176.05228,3OČ
0
06.04.2024 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     OČ
0
08.10.2023 147 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 86. 14/ZM 41.2253,2OČ
6
07.10.2023 146 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 106. 20/ZM 50.2356,5OČ
3
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 137. 34/ZM 93.4091,6OČ
0
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 131. 29/ZM 49.2050,6OČ
15
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 129. 29/ZM 52.1164,2OČ
9
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 128. 32/ZM 139.13137,3OČ
0
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 157. 31/ZM 93.00112,7OČ
9
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 167. 33/ZM 87.06103,5OČ
3
02.07.2023 90 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
25.06.2023 86 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 52. 19/ZM 62.4062,0OČ
2
24.06.2023 85 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 50. 19/ZM 67.8063,8OČ
1
21.05.2023 64 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 103. 5/ZM 65.9286,2OČ
1
20.05.2023 63 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 113. 5/ZM 87.22112,0OČ
1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kastner AdamVodácký oddíl Horšovský Týn K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.07.25 aktualizace z registru ČSK
Kastner AdamVodácký oddíl Horšovský Týn K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 05.07.24 aktualizace z registru ČSK
Kastner AdamVodácký oddíl Horšovský Týn K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.05.24 aktualizace z registru ČSK
Kastner AdamVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.05.23 aktualizace z registru ČSK
Kastner AdamVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.06.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7298|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C1M 5/22 378
142.K1M 5/22 433
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 K1M 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
114.C1M 5/26 170
44.C2M
Žáček Vojtěch
5/6 7
205.K1M 5/28 388
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/6 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
187.C1M 5/19 50
39.C2M
Žáček Vojtěch
5/8 3
315.K1M 5/25 148
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
452.K1M 5/14 42

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
C1M70

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
C1M55114187-
K1M142205315452
C2M-4439-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1M7175101
K1M149166168
Fotky nenalezeny.
0|7298|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C1M 5/22 378
142.K1M 5/22 433
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 K1M 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
114.C1M 5/26 170
44.C2M
Žáček Vojtěch
5/6 7
205.K1M 5/28 388
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/6 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
187.C1M 5/19 50
39.C2M
Žáček Vojtěch
5/8 3
315.K1M 5/25 148
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
452.K1M 5/14 42

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
C1M70

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
C1M55114187-
K1M142205315452
C2M-4439-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1M7175101
K1M149166168

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
84 71 10       165
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár66.066.0661
C1M66.066.0661
NKZ66.066.0661
C1M66.066.0661
veřejné závody56.049.011150
K1M77.369.05079
C1M36.330.01961
C2M8.78.01110
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,01
veřejné závody00,000,000,000,0150
K1M00,000,000,000,079
C1M00,000,000,000,061
C2M00,000,000,000,010
Celkem00,000,000,000,0152
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár230815400,0
C1M230815400,0
NKZ21206000,0
C1M21206000,0
veřejné závody3017770263411,3
K1M1594686291610,1
C1M1212858241613,2
C2M212261129,5
Celkem3058198273411,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Kastner Adamsl 127
20.09.26
sl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí66.17.30.52.50.
odstup % *)164,97,818,2118,5126,4
% poražených soupeřů *)---81,268,513,622,2
pořadí20242026celkem
průměr51.037.743.0
medián503050
modus501717
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze % *)122,563,687,2
průměrné % poražených soupeřů *)17,949,937,1
počet jízd358
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
2
40,0%
2
25,0%

Kategorie K1M

Kastner Adamsl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí95.62.81.76.
odstup % *)32,824,2151,6107,0
% poražených soupeřů *)35,260,915,820,2
pořadí20242026celkem
průměr78.578.578.5
medián766276
modus766262
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze % *)129,328,578,9
průměrné % poražených soupeřů *)18,048,133,0
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Kastner Adamsl 116
05.09.26
sl 122
06.09.25
sl 55
24.05.25
sl 128
07.09.24
pořadí15.36.47.48.
odstup % *)22,051,429,066,9
% poražených soupeřů *)74,130,041,013,0
pořadí202420252026celkem
průměr48.041.515.036.5
medián48361536
modus48361515
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze % *)66,940,222,042,3
průměrné % poražených soupeřů *)13,035,574,139,5
počet jízd2428
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Kategorie K1M

Kastner Adamsl 116
05.09.26
sl 55
24.05.25
sl 128
07.09.24
sl 109
05.08.23
pořadí52.95.71.167.
odstup % *)49,742,565,7103,5
% poražených soupeřů *)29,246,913,62,9
pořadí2023202420252026celkem
průměr167.071.095.052.096.3
medián16771955271
modus16771955252
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)103,565,742,549,765,4
průměrné % poražených soupeřů *)2,913,646,929,223,2
počet jízd22228
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Kastner Adamsl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
pořadí66.66.
odstup %164,9122,3
% poražených soupeřů------
pořadí2026celkem
průměr66.066.0
medián6666
modus6666
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %143,6143,6
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kastner Adamsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 116
05.09.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 86
18.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 68
14.06.26
sl 67
13.06.26
sl 58
07.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 78
15.06.25
sl 66
01.06.25
sl 65
31.05.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 38
27.04.25
sl 37
26.04.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
sl 23
13.04.25
sl 22
13.04.25/2
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 97
21.07.24
sl 96
20.07.24
sl 95
07.07.24
sl 94
06.07.24
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
pořadí11.19.15.53.41.19.17.49.11.14.30.30.29.42.20.11.14.15.12.27.26.17.28.32.49.48.63.17.19.37.45.28.23.31.30.35.39.47.29.26.42.43.23.28.19.26.87.82.45.49.66.66.22.29.57.72.52.50.86.60.62.
odstup %12,618,622,095,548,912,37,822,19,915,916,518,245,589,217,316,616,116,315,426,523,314,217,69,824,941,840,111,213,622,326,047,242,333,1214,7318,524,229,052,260,443,141,240,830,957,951,052,335,345,1113,171,561,123,427,747,448,9118,5126,453,958,966,4
% poražených soupeřů84,173,574,111,935,578,681,234,283,379,764,668,537,819,648,682,878,775,980,753,659,768,655,759,237,736,527,954,348,653,246,349,159,338,83,35,645,741,047,251,026,833,359,346,014,310,76,514,710,24,07,116,719,228,223,319,313,622,215,07,810,3
pořadí202420252026celkem
průměr59.033.024.036.3
medián60301930
modus66281119
počet závodů15252161
průměrný odstup od vítěze %63,352,327,046,3
průměrné % poražených soupeřů14,540,862,241,7
počet jízd295041120
lepší 1. jízda5
33,3%
12
48,0%
8
38,1%
25
41,0%
čistých jízd4
13,8%
6
12,0%
6
14,6%
16
13,3%

Kategorie C2M

Kastner Adamsl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 94
06.07.24
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
sl 61
25.05.24
pořadí6.8.9.12.11.11.5.4.7.14.
odstup %13,336,425,633,741,742,623,766,681,237,0
% poražených soupeřů44,4---38,526,7---23,1---40,014,37,1
pořadí20242025celkem
průměr7.59.58.7
medián598
modus41111
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %52,132,240,2
průměrné % poražených soupeřů15,422,119,4
počet jízd81220
lepší 1. jízda1
25,0%
5
83,3%
6
60,0%
čistých jízd1
12,5%
1
8,3%
2
10,0%

Kategorie K1M

Kastner Adamsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 116
05.09.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 86
18.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 68
14.06.26
sl 67
13.06.26
sl 58
07.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 78
15.06.25
sl 66
01.06.25
sl 65
31.05.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 38
27.04.25
sl 37
26.04.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
sl 23
13.04.25
sl 22
13.04.25/2
sl 21
12.04.25
sl 20
12.04.25/2
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 97
21.07.24
sl 96
20.07.24
sl 95
07.07.24
sl 94
06.07.24
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 21
07.04.24
sl 19
06.04.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 86
25.06.23
sl 85
24.06.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
pořadí23.38.52.107.94.56.95.67.23.35.51.62.83.64.62.17.26.15.38.59.81.32.27.57.101.134.112.27.24.60.76.39.41.112.98.91.86.95.54.37.116.115.52.50.43.50.69.68.125.144.68.65.97.103.31.45.123.131.81.76.165.113.115.70.74.49.55.86.106.137.131.129.128.157.167.52.50.103.113.
odstup %22,820,749,752,834,523,632,828,016,324,722,624,2102,262,338,516,226,114,728,534,036,415,817,924,535,1122,144,621,815,027,325,941,848,062,6299,7117,239,142,552,443,856,065,451,333,158,549,4207,9187,742,443,248,377,966,365,227,437,450,551,0151,6107,058,050,855,667,3106,0100,6228,353,256,591,650,664,2137,3112,7103,562,063,886,2112,0
% poražených soupeřů81,272,229,222,631,658,635,243,674,161,865,560,95,732,331,581,073,782,152,648,237,069,977,257,632,07,028,455,261,762,253,756,855,612,61,012,649,446,938,458,115,420,342,744,925,023,4---2,919,015,914,116,913,515,723,118,525,629,715,820,221,220,021,911,59,914,33,615,89,52,913,39,2---6,62,98,97,510,510,4
pořadí2023202420252026celkem
průměr113.391.169.154.777.3
medián11381605669
modus5031272350
počet závodů1219272179
průměrný odstup od vítěze %82,875,566,933,962,6
průměrné % poražených soupeřů8,117,437,451,531,9
počet jízd24385442158
lepší 1. jízda6
50,0%
5
26,3%
13
48,1%
13
61,9%
37
46,8%
čistých jízd1
4,2%
3
7,9%
9
16,7%
3
7,1%
16
10,1%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Kastner Adamsl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
pořadí22.13.16.18.7.10.
odstup %113,669,983,0240,3180,885,0
% poražených soupeřů8,745,56,3---45,518,2
pořadí2026celkem
průměr14.314.3
medián1313
modus77
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %128,8128,8
průměrné % poražených soupeřů20,720,7
počet jízd1212
lepší 1. jízda6
100,0%
6
100,0%
čistých jízd6
50,0%
6
50,0%

Kategorie K1M

Kastner Adamsl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
pořadí29.50.20.30.
odstup %184,0253,527,4213,8
% poražených soupeřů40,4---53,731,0
pořadí2026celkem
průměr32.332.3
medián2929
modus2020
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %169,6169,6
průměrné % poražených soupeřů31,331,3
počet jízd88
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd4
50,0%
4
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kastner Adamsl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 30
20.04.25
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí15.11.14.11.14.15.12.28.23.29.26.23.45.49.52.50.
odstup %22,09,915,916,616,116,315,447,242,352,260,440,845,1113,1118,5126,4
% poražených soupeřů74,183,379,782,878,775,980,749,159,347,251,059,310,24,013,622,2
pořadí202420252026celkem
průměr49.025.813.126.1
medián49261423
modus45231111
počet závodů45716
průměrný odstup od vítěze %100,848,616,047,4
průměrné % poražených soupeřů12,553,279,354,4
počet jízd7101431
lepší 1. jízda1
25,0%
1
20,0%
1
14,3%
3
18,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
7,1%
1
3,2%

Kategorie K1M

Kastner Adamsl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 30
20.04.25
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
pořadí52.23.35.17.26.15.38.39.41.54.37.52.68.65.81.76.70.74.
odstup %49,716,324,716,226,114,728,541,848,052,443,851,348,377,9151,6107,067,3106,0
% poražených soupeřů29,274,161,881,073,782,152,656,855,638,458,142,714,116,915,820,211,59,9
pořadí202420252026celkem
průměr72.344.629.447.9
medián70412641
modus65371552
počet závodů65718
průměrný odstup od vítěze %93,047,525,254,0
průměrné % poražených soupeřů14,750,364,944,1
počet jízd12101436
lepší 1. jízda1
16,7%
2
40,0%
3
42,9%
6
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
7,1%
1
2,8%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále