Virágh Tomáš, 2004

SK Třebechoviceregistrační číslo: 061013
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 39. 9/DS 12.8813,2
106
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 44. 6/DS 0.430,7
110
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
26
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
28
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
0
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
0
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
30
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
31
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1.  
0
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1.  
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
7. 3/DS 26.8926,3
4
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 11. 3/DS 16.0020,0
30
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 2/DS 31.0626,1
7
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 7. 2/DS 12.3612,8
50
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom    
0
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 7. 1/DS 6.007,3
84
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 20. 8/DS 12.8117,5
108
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 21. 8/DS 11.1715,8
117
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 16. 11/DS 57.1812,0OČ/OM
88/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
10. 5/DS 96.7217,7OČ/OM
9/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 29. 15/DS 93.2619,8OČ/OM
56/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
13. 6/DS 102.1918,5OČ/OM
8/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
4. 2/DS 18.6015,8
9
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6. 3/DS 6.606,7
65
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom    
0
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 4. 2/DS 19.003,9
45
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
6. 2/DS 21.8017,4
5
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 3/DS 5.004,9
74
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 20. 8/DS 7.1810,8ČP/OČ/OM
19/164/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
21. 8/DS 15.5121,3ČP/OČ/OM
17/5/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 32. 11/DS 7.0416,1ČP/OČ/OM
5/128/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
18. 8/DS 7.1014,4ČP/OČ/OM
23/17/0
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/DS
19
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 18. 3/DS 13.0213,4
78
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 14. 1/DS 17.1118,0
139
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 18. 1/DS 12.1612,9
105
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 17. 3/DS 13.6215,0
179
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
11. 3/DS 29.2126,1
8
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 3/DS 12.5712,4
173
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
9. 3/DS 26.7122,2
10
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 37. 22/DS 9.2324,6-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
8. 8/DS 4.9011,9-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 24. 6/DS 3.467,9ČP/OČ/OM
29/167/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
25. 6/DS 18.3938,7ČP/OČ/OM
12/0/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 34. 9/DS 5.8513,7ČP/OČ/OM
14/149/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
22. 6/DS 7.4915,7ČP/OČ/OM
17/1/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 25. 7/DS 104.7716,9ČP/OČ/OM
11/54/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 24. 9/DS 8.1216,0
48
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
9. 1/DS 8.2615,7
2
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
7
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 6. 2/DS 12.6616,0
31
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
9
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 6. 2/DS 13.0214,3
42
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 32. 5/DS 11.8217,9
191
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 60. 12/DS 21.9930,3
101
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/DS 19.4018,0
3
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 7. 1/DS 8.809,9
53
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 1. 1/DS
37
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/DS 24.5023,9
3
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6. 1/DS 7.608,3
60
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 31. 10/DS 5.7512,8ČP/OČ/OM
5/75/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
22. 5/DS 6.9014,3ČP/OČ/OM
14/1/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 22. 7/DS 5.5912,9ČP/OČ/OM
14/117/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
24. 6/DS 9.6420,1ČP/OČ/OM
12/1/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 25. 9/DS 178.8115,4ČP/OČ/OM
11/97/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
13. 7/DS 260.4019,4ČP/OČ/OM
31/4/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 32. 11/DS 197.9116,8ČP/OČ/OM
4/61/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
14. 6/DS 299.1822,5ČP/OČ/OM
29/5/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/DS
32
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
5
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 18. 4/DM 8.388,2
182
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 12. 4/DM 6.136,0
231
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 17. 5/DM 5.899,7-
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 39. 8/DM 9.5119,1ČP/OČ/OM
0/36/0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 45. 11/DM 17.8520,8
120
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 41. 9/DM 17.1519,7
164
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 59. 9/DM 8.6719,4ČP/OČ/OM
0/59/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 68. 11/DM 10.2322,7ČP/OČ/OM
0/30/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 5. 2/DM 63.508,0
32
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 6. 2/DM 4.109,2
33
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 4. 2/DM 70.709,1
38
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 5. 2/DM 2.605,7
37
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
4. 1/DM 25.0022,7
2
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 3. 1/DM 4.895,2
47
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
4. 1/DM 29.3927,5
2
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 6. 1/DM 6.487,0
42
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
7. 2/DM 28.7025,0
2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 4. 1/DM 2.502,6
84
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 5. 1/DM 33.307,3
37
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
6. 2/DM 23.7020,8
2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 21. 6/DM 14.0014,6
35
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DM 8.001,0
21
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DM
6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 24. 6/DM 89.7213,6OČ/OM
54/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
12. 6/DM 139.2018,4OČ/OM
5/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 28. 9/DM 101.3015,3OČ/OM
56/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
15. 8/DM 138.3218,3OČ/OM
2/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 29. 5/DM 4.9711,3ČP/OČ/OM
7/67/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 40. 9/DM 7.0616,1ČP/OČ/OM
0/25/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 20. 5/DM 12.9013,4
172
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 18. 6/DM 13.2014,1
194
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 19. 8/DM 7.5719,9-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 68. 13/DM 14.7533,5ČP/OČ/OM
0/26/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 63. 13/DM 12.9629,8ČP/OČ/OM
0/51/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 47. 12/DM 18.7420,2
125
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 58. 12/DM 22.7023,6
127
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 3/DM 112.2013,7
26
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 8. 3/DM 7.1015,6
20
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEK Matyáš
4. 1/DM 98.108,9
1
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEK Matyáš
4. 1/DM 5.007,5
1
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 2/DM 114.8014,0
31
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 8. 3/DM 7.4016,0
24
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEK Matyáš
3. 1/DM 70.806,2
1
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEK Matyáš
3. 1/DM 7.8011,8
1
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 14. 4/DM 24.3026,4
14
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 12. 4/DM 24.2024,8
25
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 7. 2/DM 9.309,1
24
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 6. 2/DM 102.7021,8
19
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 9. 1/DM 14.5014,1
26
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 24. 8/DM 142.5721,1-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 24. 8/DM 156.1923,4OČ/OM
51/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 3/DM 7.1015,6
20
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
BEK Matyáš
4. 1/DM 5.007,5
1
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 45. 9/DM 16.1927,8ČP/OČ/OM
0/18/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 46. 9/DM 16.7928,6ČP/OČ/OM
0/12/0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 7. 2/DM 124.0017,5
26
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 8. 3/DM 105.4014,7
15
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 7. 3/DM 12.6014,3
17
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 7. 3/DM 10.8020,8
17
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 47. 11/DM 273.1328,4ČP/OČ/OM
0/14/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 53. 13/DM 348.0436,7ČP/OČ/OM
0/2/0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 16. 4/DM 171.6022,5OM
33
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 18. 5/DM 225.0025,4OM
25
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 20. 6/DM 214.1024,4OM
26
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 20. 6/DM 179.2023,8OM
26
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 20. 6/DM 183.5024,4OM
38
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 23. 6/DM 208.1024,1OM
38
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 26. 7/DM 210.0027,8OM
34
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 35. 12/DM 267.3030,1OM
20
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 49. 8/ZS 21.1018,4
79
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 51. 9/ZS 26.2222,1
79
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 13. 13/ZS 7.9417,0-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Robin
12. 11/ZS 12.7623,9-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 72. 54/ZS 39.4853,1-
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 91. 24/ZS 36.8739,5
25
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 60. 9/ZS 24.4924,7
65
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 7. 2/ZS 162.5018,9
12
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 9. 1/ZS 9.9020,0
11
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 7. 2/ZS 186.5021,4
11
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 8. 1/ZS 8.9017,2
11
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 14. 3/ZS 59.4052,2-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 7. 1/ZS 13.2012,1-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 12. 3/ZS 44.7038,2
0
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 15. 3/ZS 23.5022,0
9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 38. 11/ZS 240.4133,7
32
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
ŠVAGR Robin
18. 9/ZS 322.9736,4
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 42. 12/ZS 275.4339,2
29
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
ŠVAGR Robin
19. 7/ZS 369.1141,7
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 16. 7/ZS 48.0043,1
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 12. 2/ZS 9.308,3
28
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 11. 4/ZS 172.2031,4
4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 14. 6/ZS 55.8045,9
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 16. 1/ZS 18.3016,6
26
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 63. 18/ZS 45.3943,9
8
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 56. 15/ZS 35.0233,7
16
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 31. 10/ZS 342.6036,9OM
10
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 32. 10/ZS 310.2039,0OM
8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 29. 9/ZS 372.0039,5OM
11
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 31. 11/ZS 325.6040,6OM
7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 77. 16/ZS 38.5438,3
33
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 65. 14/ZS 32.2031,1
46
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 10/ZS 106.2231,9
0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 25. 15/ZS 99.2835,1
4
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 17. 9/ZS
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 22. 14/ZS
7
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 18.   42.8041,2
1
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 14.   44.6043,9
5
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 66. 41/ZS 31.1530,3
18
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 70. 42/ZS 28.8027,6
15
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 11. 6/ZS 164.0030,4
4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 27. 13/ZS 245.1039,5ČP/OČ/OM
19/10/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 59. 22/ZS 245.5648,2ČP/OČ/OM
6/0/5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 29. 11/ZS 436.2439,1ČP/OČ/OM
23/8/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 63. 19/ZS 425.6645,6ČP/OČ/OM
10/0/8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 87. 53/ZS 48.1850,1OM
10
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 16. 12/ZS 11.7931,0OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 95. 56/ZS 71.2661,3OM
2
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 30. 20/ZS 10.9635,1OM
8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 17. 3/ZS 223.0034,1
3
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 18. 3/ZS 292.2037,9
1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 21. 4/ZS 45.5043,5
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 22. 4/ZS 30.1052,9
0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 112. 33/ZM 72.1066,6
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 114. 30/ZM 45.5043,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Virágh TomášSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Virágh TomášSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Virágh TomášSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Virágh TomášSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.22 aktualizace z registru ČSK
Virágh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 01.03.22 aktualizace z registru ČSK
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 30.06.20 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.08.18 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.09.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5637|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Zrzavý Jakub
4/4 25
92.K1M 5/14 580
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Zrzavý Jakub
2/2 40
40.K1M 2/2 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Zrzavý Jakub
5/8 39
19.K1M 5/10 481
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Zrzavý Jakub
5/6 37
81.K1M 5/8 704
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Zrzavý Jakub
6/6 115
25.K1M 7/7 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Zrzavý Jakub
5/9 17
13.K1M 5/10 605
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
5/6 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.C2M
Zrzavý Jakub
4/4 8
78.K1M 5/8 781
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.K1M 5/5 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Zrzavý Jakub
3/3 13
20.K1M 5/13 274
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
2/2 0
 K1M 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.K1M 5/8 644
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Bek Matyáš
5/5 5
31.K1M 5/17 185
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/15 169

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
199.K1M 5/9 277
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Švagr Robin
2/2 0
58.K1M 5/7 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
49.K1M 4/4 36

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
294.K1M 5/7 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
153.K1M 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 2/2 42
74.K1M 2/2 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 3/3 18
110.K1M 5/8 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
87.K1M 3/3 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192017
C2M2622---
K1M4025455874
C1M----46

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C2M211657----
K1M928178112199294489
C1M----243235-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C2M1623213483-
K1M1913203158110
C1M-----52

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
K1M153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C2M312232---
K1M1127880324987
C1M-----72
Fotky nenalezeny.
0|5637|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Zrzavý Jakub
4/4 25
92.K1M 5/14 580
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Zrzavý Jakub
2/2 40
40.K1M 2/2 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Zrzavý Jakub
5/8 39
19.K1M 5/10 481
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Zrzavý Jakub
5/6 37
81.K1M 5/8 704
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Zrzavý Jakub
6/6 115
25.K1M 7/7 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Zrzavý Jakub
5/9 17
13.K1M 5/10 605
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
5/6 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.C2M
Zrzavý Jakub
4/4 8
78.K1M 5/8 781
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.K1M 5/5 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Zrzavý Jakub
3/3 13
20.K1M 5/13 274
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
2/2 0
 K1M 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.K1M 5/8 644
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Bek Matyáš
5/5 5
31.K1M 5/17 185
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/15 169

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
199.K1M 5/9 277
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Švagr Robin
2/2 0
58.K1M 5/7 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
49.K1M 4/4 36

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
294.K1M 5/7 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
153.K1M 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 2/2 42
74.K1M 2/2 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 3/3 18
110.K1M 5/8 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
87.K1M 3/3 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192017
C2M2622---
K1M4025455874
C1M----46

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C2M211657----
K1M928178112199294489
C1M----243235-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C2M1623213483-
K1M1913203158110
C1M-----52

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
K1M153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C2M312232---
K1M1127880324987
C1M-----72

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
58 5 14 83 4 29 193
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody26.915.0674
K1M33.118.0656
C2M5.45.0414
C1M14.814.0124
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody22,700,011,434,174
K1M00,000,011,811,856
C2M214,300,000,0214,314
C1M00,000,000,000,04
Celkem22,700,011,434,174
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody14576653524,1
K1M11063662724,5
C2M27126513,7
C1M841787,5
Celkem14576653524,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Virágh Tomášsl 30
16.04.22
sl 131
01.09.18
pořadí14.72.
odstup % *)18,053,1
% poražených soupeřů *)88,547,8
pořadí20182022celkem
průměr72.014.043.0
medián721414
modus721414
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)53,118,035,6
průměrné % poražených soupeřů *)47,888,568,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Virágh Tomášsl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
pořadí12.16.14.17.
odstup %38,243,145,90,0
% poražených soupeřů15,411,813,315,8
pořadí20172018celkem
průměr17.014.014.8
medián171414
modus171212
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %0,042,431,8
průměrné % poražených soupeřů15,813,514,1
počet jízd268
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
čistých jízd2
100,0%
5
83,3%
7
87,5%

Kategorie C2M

Virágh Tomášsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí7.5.4.6.11.9.1.1.5.5.4.4.7.6.
odstup %26,326,115,817,426,122,20,00,018,023,922,727,525,020,8
% poražených soupeřů57,171,478,666,750,060,0100,0100,055,655,640,040,045,550,0
pořadí202020212022celkem
průměr5.35.35.55.4
medián4555
modus4144
počet závodů46414
průměrný odstup od vítěze %24,015,021,419,4
průměrné % poražených soupeřů43,970,268,562,2
počet jízd812727
lepší 1. jízda1
25,0%
2
33,3%
3
75,0%
6
42,9%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,7%

Kategorie K1M

Virágh Tomášsl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 90
09.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí39.44.11.7.7.20.21.6.5.18.14.18.17.22.6.6.32.60.7.6.18.12.45.41.3.6.4.21.20.18.47.58.14.12.7.9.49.51.91.60.15.12.16.63.56.77.65.22.18.14.66.70.112.114.
odstup %13,20,720,012,87,317,515,86,74,913,418,012,915,012,416,014,317,930,39,98,38,26,020,819,75,27,02,614,613,414,120,223,626,424,89,114,118,422,139,524,722,08,316,643,933,738,331,10,041,243,930,327,666,643,1
% poražených soupeřů74,872,681,890,092,382,682,993,194,880,588,582,889,587,185,787,584,170,291,393,188,393,168,173,395,188,195,470,187,989,467,864,458,169,484,281,065,064,523,153,548,177,671,213,924,737,748,038,226,143,527,023,32,68,1
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr113.047.445.923.118.819.517.531.0
medián1126551141271418
modus112141273676
počet závodů2798881254
průměrný odstup od vítěze %54,830,325,518,210,515,511,919,4
průměrné % poražených soupeřů5,434,849,175,383,986,184,768,1
počet jízd4141816161623107
lepší 1. jízda2
100,0%
2
28,6%
4
44,4%
6
75,0%
4
50,0%
2
25,0%
3
25,0%
23
42,6%
čistých jízd1
25,0%
2
14,3%
8
44,4%
6
37,5%
5
31,3%
2
12,5%
3
13,0%
27
25,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Virágh Tomášsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí87.95.
odstup %50,161,3
% poražených soupeřů18,911,3
pořadí2017celkem
průměr91.091.0
medián8787
modus8787
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %55,755,7
průměrné % poražených soupeřů15,115,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Virágh Tomášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí27.29.
odstup %39,539,1
% poražených soupeřů10,312,5
pořadí2017celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,339,3
průměrné % poražených soupeřů11,411,4

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 44
05.06.21
pořadí10.13.14.
odstup %17,718,522,5
% poražených soupeřů59,147,831,6
pořadí20212022celkem
průměr14.011.512.3
medián141013
modus141010
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %22,518,119,6
průměrné % poražených soupeřů31,653,546,2

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.29.25.32.29.40.47.53.59.63.
odstup %12,019,816,916,811,316,128,436,748,245,6
% poražených soupeřů83,970,820,063,161,144,313,23,722,725,3
pořadí20172019202020212022celkem
průměr61.050.034.528.522.539.3
medián594729251632
modus594729251629
počet závodů2222210
průměrný odstup od vítěze %46,932,513,716,815,925,2
průměrné % poražených soupeřů24,08,552,741,677,440,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí10.13.14.12.18.19.
odstup %17,718,522,518,436,441,7
% poražených soupeřů59,147,831,652,215,05,3
pořadí2018202020212022celkem
průměr18.512.014.011.514.3
medián1812141013
modus1812141010
počet závodů21126
průměrný odstup od vítěze %39,118,422,518,125,9
průměrné % poražených soupeřů10,252,231,653,535,2

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí16.29.32.24.38.42.
odstup %12,019,816,813,633,739,2
% poražených soupeřů83,970,863,176,555,451,2
pořadí2018202020212022celkem
průměr40.024.032.022.530.2
medián3824321629
modus3824321616
počet závodů21126
průměrný odstup od vítěze %36,513,616,815,922,5
průměrné % poražených soupeřů53,376,563,177,466,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Virágh Tomášsj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.27.29.
odstup %31,939,539,1
% poražených soupeřů16,710,312,5
pořadí2017celkem
průměr24.024.0
medián2727
modus1616
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %36,936,9
průměrné % poražených soupeřů13,213,2

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí1.1.1.14.1.1.12.15.4.3.4.18.19.
odstup %0,00,00,022,50,00,018,418,38,96,27,536,441,7
% poražených soupeřů100,0---100,031,6100,0100,052,236,440,050,040,015,05,3
pořadí20182019202020212022celkem
průměr18.53.79.35.31.07.2
medián18412114
modus1841111
počet závodů2333213
průměrný odstup od vítěze %39,17,512,37,50,012,3
průměrné % poražených soupeřů10,243,362,977,250,051,6

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 74
18.06.22
sj 39
28.04.22
sj 122
29.08.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
pořadí1.1.4.1.25.1.32.1.5.4.5.2.24.28.29.40.5.6.6.24.8.7.8.47.53.7.7.38.42.11.25.11.59.63.18.17.
odstup %0,00,03,90,016,90,016,80,08,09,17,31,013,615,311,316,113,714,021,823,415,617,514,728,436,718,921,433,739,231,435,130,448,245,637,934,1
% poražených soupeřů100,0100,089,3100,020,0100,063,1100,085,289,788,295,076,574,061,144,385,282,875,074,478,875,070,813,23,772,770,055,451,244,425,041,222,725,319,023,8
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr32.221.018.217.114.81.818.5
medián181185118
modus11765111
počet závodů65984436
průměrný odstup od vítěze %38,629,020,610,28,41,018,9
průměrné % poražených soupeřů26,258,762,176,870,897,363,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Virágh Tomášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí27.29.
odstup %39,539,1
% poražených soupeřů10,312,5
pořadí2017celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,339,3
průměrné % poražených soupeřů11,411,4

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí10.13.14.12.15.
odstup %17,718,522,518,418,3
% poražených soupeřů59,147,831,652,236,4
pořadí202020212022celkem
průměr13.514.011.512.8
medián12141013
modus12141010
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %18,422,518,119,1
průměrné % poražených soupeřů44,331,653,545,4

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.29.25.32.24.28.29.40.24.47.53.16.18.20.20.20.23.26.35.31.32.29.31.59.63.
odstup %12,019,816,916,813,615,311,316,123,428,436,722,525,423,824,424,424,127,830,136,939,039,540,648,245,6
% poražených soupeřů83,970,820,063,176,574,061,144,374,413,23,760,554,153,753,762,058,556,942,434,829,536,426,822,725,3
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr61.030.827.530.328.522.530.8
medián59312328251629
modus59312024251620
počet závodů241142225
průměrný odstup od vítěze %46,939,026,514,116,815,926,5
průměrné % poražených soupeřů24,031,948,564,041,677,448,1

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Virágh Tomášsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí21.18.25.22.22.24.
odstup %21,314,438,715,714,320,1
% poražených soupeřů16,729,211,119,219,211,5
pořadí20212022celkem
průměr23.319.522.0
medián221822
modus221822
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %22,217,820,8
průměrné % poražených soupeřů15,323,017,8

Kategorie K1M

Virágh Tomášsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí20.32.24.34.31.22.39.68.68.63.45.46.
odstup %10,816,17,913,712,812,919,122,733,529,827,828,6
% poražených soupeřů78,264,477,067,056,569,620,833,722,127,921,419,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr55.553.527.826.041.0
medián4639242034
modus4539222068
počet závodů424212
průměrný odstup od vítěze %30,020,911,813,519,6
průměrné % poražených soupeřů22,827,367,571,346,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Virágh Tomášsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sp 133
02.09.18
pořadí21.18.8.12.
odstup %21,314,411,923,9
% poražených soupeřů16,729,241,715,4
pořadí201820212022celkem
průměr12.08.019.514.8
medián1281812
modus128188
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %23,911,917,817,9
průměrné % poražených soupeřů15,441,723,025,8

Kategorie K1M

Virágh Tomášsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí20.32.37.17.39.19.45.13.
odstup %10,816,124,69,719,119,927,817,0
% poražených soupeřů78,264,433,372,920,865,421,481,5
pořadí20182019202020212022celkem
průměr13.032.028.037.026.027.8
medián131917372020
modus131917372013
počet závodů122128
průměrný odstup od vítěze %17,023,914,424,613,518,1
průměrné % poražených soupeřů81,543,446,933,371,354,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Virágh Tomášsp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí1.1.25.22.9.22.24.4.3.
odstup %0,00,038,715,715,714,320,17,511,8
% poražených soupeřů100,0---11,119,211,119,211,540,060,0
pořadí201920212022celkem
průměr3.520.41.012.3
medián32219
modus32211
počet závodů2529
průměrný odstup od vítěze %9,720,90,013,8
průměrné % poražených soupeřů50,014,450,030,2

Kategorie K1M

Virágh Tomášsp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí1.1.24.34.24.31.22.39.59.68.6.5.68.63.8.8.45.46.7.7.9.8.22.21.
odstup %0,00,07,913,716,012,812,919,119,422,79,25,733,529,815,616,027,828,620,814,320,017,252,943,5
% poražených soupeřů100,0100,077,067,045,256,569,620,842,633,785,388,222,127,978,878,821,419,681,381,370,474,18,79,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr21.58.531.535.427.01.026.1
medián21883924122
modus218752418
počet závodů22855224
průměrný odstup od vítěze %48,218,623,315,212,60,019,1
průměrné % poražených soupeřů8,972,351,454,163,1100,056,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí25.22.22.24.
odstup %38,715,714,320,1
% poražených soupeřů11,119,219,211,5
pořadí2021celkem
průměr23.323.3
medián2222
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %22,222,2
průměrné % poražených soupeřů15,315,3

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 74
03.06.17
pořadí24.34.31.22.39.59.68.68.63.45.46.30.
odstup %7,913,712,812,919,119,422,733,529,827,828,635,1
% poražených soupeřů77,067,056,569,620,842,633,722,127,921,419,649,1
pořadí2017201920202021celkem
průměr30.055.555.327.844.1
medián3046592439
modus3045392268
počet závodů143412
průměrný odstup od vítěze %35,130,020,411,821,9
průměrné % poražených soupeřů49,122,832,467,542,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále