Virágh Tomáš, 2004

SK Týniště nad Orlicí
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 2  sjezd K1: -   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 17. 3/DS 13.6215,0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
11. 3/DS 29.2126,1
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 3/DS 12.5712,4
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
9. 3/DS 26.7122,2
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 37. 22/DS 9.2324,6
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
8. 8/DS 4.9011,9
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 24. 6/DS 3.467,9
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
25. 6/DS 18.3938,7
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 34. 9/DS 5.8513,7
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
22. 6/DS 7.4915,7
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 25. 7/DS 104.7716,9
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 24. 9/DS 8.1216,0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
9. 1/DS 8.2615,7
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 6. 2/DS 12.6616,0
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 6. 2/DS 13.0214,3
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 32. 5/DS 11.8217,9
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 60. 12/DS 21.9930,3
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/DS 19.4018,0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 7. 1/DS 8.809,9
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 1. 1/DS
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/DS 24.5023,9
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6. 1/DS 7.608,3
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 31. 10/DS 5.7512,8
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
22. 5/DS 6.9014,3
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 22. 7/DS 5.5912,9
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
24. 6/DS 9.6420,1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 25. 9/DS 178.8115,4
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
13. 7/DS 260.4019,4
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 32. 11/DS 197.9116,8
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
14. 6/DS 299.1822,5
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/DS
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DS
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 18. 4/DM 8.388,2
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 12. 4/DM 6.136,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 17. 5/DM 5.899,7
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 39. 8/DM 9.5119,1
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 45. 11/DM 17.8520,8
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 41. 9/DM 17.1519,7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 59. 9/DM 8.6719,4
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 68. 11/DM 10.2322,7
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 5. 2/DM 63.508,0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 6. 2/DM 4.109,2
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 4. 2/DM 70.709,1
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 5. 2/DM 2.605,7
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
4. 1/DM 25.0022,7
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 3. 1/DM 4.895,2
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
4. 1/DM 29.3927,5
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 6. 1/DM 6.487,0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
7. 2/DM 28.7025,0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 4. 1/DM 2.502,6
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 5. 1/DM 33.307,3
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
6. 2/DM 23.7020,8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 21. 6/DM 14.0014,6
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DM 8.001,0
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
1. 1/DM
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 24. 6/DM 89.7213,6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
12. 6/DM 139.2018,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 28. 9/DM 101.3015,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
15. 8/DM 138.3218,3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 29. 5/DM 4.9711,3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 40. 9/DM 7.0616,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 20. 5/DM 12.9013,4
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 18. 6/DM 13.2014,1
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 19. 8/DM 7.5719,9
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 68. 13/DM 14.7533,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 63. 13/DM 12.9629,8
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 47. 12/DM 18.7420,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 58. 12/DM 22.7023,6
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 3/DM 112.2013,7
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 8. 3/DM 7.1015,6
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEK Matyáš
4. 1/DM 98.108,9
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEK Matyáš
4. 1/DM 5.007,5
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 2/DM 114.8014,0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 8. 3/DM 7.4016,0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEK Matyáš
3. 1/DM 70.806,2
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
BEK Matyáš
3. 1/DM 7.8011,8
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 14. 4/DM 24.3026,4
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 12. 4/DM 24.2024,8
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 7. 2/DM 9.309,1
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 6. 2/DM 102.7021,8
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 9. 1/DM 14.5014,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 24. 8/DM 142.5721,1
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 24. 8/DM 156.1923,4
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 3/DM 7.1015,6
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
BEK Matyáš
4. 1/DM 5.007,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 45. 9/DM 16.1927,8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 46. 9/DM 16.7928,6
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 7. 2/DM 124.0017,5
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 8. 3/DM 105.4014,7
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 7. 3/DM 12.6014,3
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 7. 3/DM 10.8020,8
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 47. 11/DM 273.1328,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 53. 13/DM 348.0436,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 16. 4/DM 171.6022,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 18. 5/DM 225.0025,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 20. 6/DM 214.1024,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 20. 6/DM 179.2023,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 20. 6/DM 183.5024,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 23. 6/DM 208.1024,1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 26. 7/DM 210.0027,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 35. 12/DM 267.3030,1
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 49. 8/ZS 21.1018,4
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 51. 9/ZS 26.2222,1
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 13. 13/ZS 7.9417,0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Robin
12. 11/ZS 12.7623,9
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 72. 54/ZS 39.4853,1
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 91. 24/ZS 36.8739,5
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 60. 9/ZS 24.4924,7
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 7. 2/ZS 162.5018,9
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 9. 1/ZS 9.9020,0
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 7. 2/ZS 186.5021,4
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 8. 1/ZS 8.9017,2
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 14. 3/ZS 59.4052,2
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 7. 1/ZS 13.2012,1
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 12. 3/ZS 44.7038,2
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 15. 3/ZS 23.5022,0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 38. 11/ZS 240.4133,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
ŠVAGR Robin
18. 9/ZS 322.9736,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 42. 12/ZS 275.4339,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
ŠVAGR Robin
19. 7/ZS 369.1141,7
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 16. 7/ZS 48.0043,1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 12. 2/ZS 9.308,3
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 11. 4/ZS 172.2031,4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 14. 6/ZS 55.8045,9
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 16. 1/ZS 18.3016,6
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 63. 18/ZS 45.3943,9
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 56. 15/ZS 35.0233,7
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 31. 10/ZS 342.6036,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 32. 10/ZS 310.2039,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 29. 9/ZS 372.0039,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 31. 11/ZS 325.6040,6
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 77. 16/ZS 38.5438,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 65. 14/ZS 32.2031,1
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 10/ZS 106.2231,9
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 25. 15/ZS 99.2835,1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 17. 9/ZS
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 22. 14/ZS
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 18.   42.8041,2
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 14.   44.6043,9
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 66. 41/ZS 31.1530,3
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 70. 42/ZS 28.8027,6
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 11. 6/ZS 164.0030,4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 27. 13/ZS 245.1039,5
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 59. 22/ZS 245.5648,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 29. 11/ZS 436.2439,1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 63. 19/ZS 425.6645,6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 87. 53/ZS 48.1850,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 16. 12/ZS 11.7931,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 95. 56/ZS 71.2661,3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 30. 20/ZS 10.9635,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 17. 3/ZS 223.0034,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 18. 3/ZS 292.2037,9
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 21. 4/ZS 45.5043,5
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 22. 4/ZS 30.1052,9
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 112. 33/ZM 72.1066,6
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 114. 30/ZM 45.5043,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 30.06.20 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.08.18 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.09.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5637|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Zrzavý Jakub
5/6 37
81.K1M 5/8 704
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Zrzavý Jakub
6/6 115
25.K1M 7/7 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Zrzavý Jakub
5/9 17
13.K1M 5/10 605
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
5/6 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.C2M
Zrzavý Jakub
4/4 8
78.K1M 5/8 781
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.K1M 5/5 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Zrzavý Jakub
3/3 13
20.K1M 5/13 274
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
2/2 0
 K1M 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.K1M 5/8 644
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Bek Matyáš
5/5 5
31.K1M 5/17 185
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/15 169

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
199.K1M 5/9 277
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Švagr Robin
2/2 0
58.K1M 5/7 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
49.K1M 4/4 36

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
294.K1M 5/7 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
153.K1M 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 2/2 42
74.K1M 2/2 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 3/3 18
110.K1M 5/8 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
87.K1M 3/3 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192017
C2M22---
K1M25455874
C1M---46

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C2M1657----
K1M8178112199294489
C1M---243235-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M23213483-
K1M13203158110
C1M----52

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
K1M153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C2M2232---
K1M7880324987
C1M----72
Fotky nenalezeny.
0|5637|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Zrzavý Jakub
5/6 37
81.K1M 5/8 704
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Zrzavý Jakub
6/6 115
25.K1M 7/7 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Zrzavý Jakub
5/9 17
13.K1M 5/10 605
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
5/6 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.C2M
Zrzavý Jakub
4/4 8
78.K1M 5/8 781
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.K1M 5/5 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Zrzavý Jakub
3/3 13
20.K1M 5/13 274
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zrzavý Jakub
2/2 0
 K1M 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.K1M 5/8 644
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Bek Matyáš
5/5 5
31.K1M 5/17 185
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/15 169

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
199.K1M 5/9 277
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Švagr Robin
2/2 0
58.K1M 5/7 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
49.K1M 4/4 36

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
294.K1M 5/7 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
153.K1M 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 2/2 42
74.K1M 2/2 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 3/3 18
110.K1M 5/8 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
87.K1M 3/3 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192017
C2M22---
K1M25455874
C1M---46

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C2M1657----
K1M8178112199294489
C1M---243235-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M23213483-
K1M13203158110
C1M----52

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
K1M153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C2M2232---
K1M7880324987
C1M----72

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
46 5 10 73 4 21 159
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody30.316.0658
K1M37.421.0644
C2M5.35.0110
C1M14.814.0124
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody23,400,011,735,258
K1M00,000,012,312,344
C2M220,000,000,0220,010
C1M00,000,000,000,04
Celkem23,400,011,735,258
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody11660253227,6
K1M8850662427,3
C2M2092515,0
C1M841787,5
Celkem11660253227,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Virágh Tomášsl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
pořadí12.16.14.17.
odstup %38,243,145,90,0
% poražených soupeřů15,411,813,315,8
pořadí20172018celkem
průměr17.014.014.8
medián171414
modus171212
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %0,042,431,8
průměrné % poražených soupeřů15,813,514,1
počet jízd268
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
čistých jízd2
100,0%
5
83,3%
7
87,5%

Kategorie C2M

Virágh Tomášsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí11.9.1.1.5.5.4.4.7.6.
odstup %26,122,20,00,018,023,922,727,525,020,8
% poražených soupeřů50,060,0100,0100,055,655,640,040,045,550,0
pořadí20202021celkem
průměr5.35.35.3
medián455
modus411
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %24,015,018,6
průměrné % poražených soupeřů43,970,259,7
počet jízd81220
lepší 1. jízda1
25,0%
2
33,3%
3
30,0%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
1
5,0%

Kategorie K1M

Virágh Tomášsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí17.22.6.6.32.60.7.6.18.12.45.41.3.6.4.21.20.18.47.58.14.12.7.9.49.51.91.60.15.12.16.63.56.77.65.22.18.14.66.70.112.114.
odstup %15,012,416,014,317,930,39,98,38,26,020,819,75,27,02,614,613,414,120,223,626,424,89,114,118,422,139,524,722,08,316,643,933,738,331,10,041,243,930,327,666,643,1
% poražených soupeřů89,587,185,787,584,170,291,393,188,393,168,173,395,188,195,470,187,989,467,864,458,169,484,281,065,064,523,153,548,177,671,213,924,737,748,038,226,143,527,023,32,68,1
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr113.047.445.923.118.819.534.8
medián11265511412720
modus11214127366
počet závodů27988842
průměrný odstup od vítěze %54,830,325,518,210,515,521,6
průměrné % poražených soupeřů5,434,849,175,383,986,163,3
počet jízd4141816161684
lepší 1. jízda2
100,0%
2
28,6%
4
44,4%
6
75,0%
4
50,0%
2
25,0%
20
47,6%
čistých jízd1
25,0%
2
14,3%
8
44,4%
6
37,5%
5
31,3%
2
12,5%
24
28,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Virágh Tomášsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí87.95.
odstup %50,161,3
% poražených soupeřů18,911,3
pořadí2017celkem
průměr91.091.0
medián8787
modus8787
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %55,755,7
průměrné % poražených soupeřů15,115,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Virágh Tomášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí27.29.
odstup %39,539,1
% poražených soupeřů10,312,5
pořadí2017celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,339,3
průměrné % poražených soupeřů11,411,4

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí25.32.29.40.47.53.59.63.
odstup %16,916,811,316,128,436,748,245,6
% poražených soupeřů20,063,161,144,313,23,722,725,3
pořadí2017201920202021celkem
průměr61.050.034.528.543.5
medián5947292540
modus5947292525
počet závodů22228
průměrný odstup od vítěze %46,932,513,716,827,5
průměrné % poražených soupeřů24,08,552,741,631,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí14.12.18.19.
odstup %22,518,436,441,7
% poražených soupeřů31,652,215,05,3
pořadí201820202021celkem
průměr18.512.014.015.8
medián18121414
modus18121412
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %39,118,422,529,8
průměrné % poražených soupeřů10,252,231,626,0

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí32.24.38.42.
odstup %16,813,633,739,2
% poražených soupeřů63,176,555,451,2
pořadí201820202021celkem
průměr40.024.032.034.0
medián38243232
modus38243224
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %36,513,616,825,8
průměrné % poražených soupeřů53,376,563,161,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Virágh Tomášsj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.27.29.
odstup %31,939,539,1
% poražených soupeřů16,710,312,5
pořadí2017celkem
průměr24.024.0
medián2727
modus1616
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %36,936,9
průměrné % poražených soupeřů13,213,2

Kategorie C2M

Virágh Tomášsl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí1.14.1.1.12.15.4.3.4.18.19.
odstup %0,022,50,00,018,418,38,96,27,536,441,7
% poražených soupeřů100,031,6100,0100,052,236,440,050,040,015,05,3
pořadí2018201920202021celkem
průměr18.53.79.35.38.4
medián1841214
modus184111
počet závodů233311
průměrný odstup od vítěze %39,17,512,37,514,5
průměrné % poražených soupeřů10,243,362,977,251,9

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 122
29.08.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
pořadí25.1.32.1.5.4.5.2.24.28.29.40.5.6.6.24.8.7.8.47.53.7.7.38.42.11.25.11.59.63.18.17.
odstup %16,90,016,80,08,09,17,31,013,615,311,316,113,714,021,823,415,617,514,728,436,718,921,433,739,231,435,130,448,245,637,934,1
% poražených soupeřů20,0100,063,1100,085,289,788,295,076,574,061,144,385,282,875,074,478,875,070,813,23,772,770,055,451,244,425,041,222,725,319,023,8
pořadí20172018201920202021celkem
průměr32.221.018.217.114.820.6
medián181185111
modus1176515
počet závodů6598432
průměrný odstup od vítěze %38,629,020,610,28,421,2
průměrné % poražených soupeřů26,258,762,176,870,859,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Virágh Tomášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí27.29.
odstup %39,539,1
% poražených soupeřů10,312,5
pořadí2017celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,339,3
průměrné % poražených soupeřů11,411,4

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí14.12.15.
odstup %22,518,418,3
% poražených soupeřů31,652,236,4
pořadí20202021celkem
průměr13.514.013.7
medián121414
modus121412
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %18,422,519,8
průměrné % poražených soupeřů44,331,640,1

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí25.32.24.28.29.40.24.47.53.16.18.20.20.20.23.26.35.31.32.29.31.59.63.
odstup %16,916,813,615,311,316,123,428,436,722,525,423,824,424,424,127,830,136,939,039,540,648,245,6
% poražených soupeřů20,063,176,574,061,144,374,413,23,760,554,153,753,762,058,556,942,434,829,536,426,822,725,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr61.030.827.530.328.531.5
medián593123282529
modus593120242520
počet závodů24114223
průměrný odstup od vítěze %46,939,026,514,116,827,4
průměrné % poražených soupeřů24,031,948,564,041,645,5

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí25.22.22.24.
odstup %38,715,714,320,1
% poražených soupeřů11,119,219,211,5
pořadí2021celkem
průměr23.323.3
medián2222
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %22,222,2
průměrné % poražených soupeřů15,315,3

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí24.34.31.22.39.68.68.63.45.46.
odstup %7,913,712,812,919,122,733,529,827,828,6
% poražených soupeřů77,067,056,569,620,833,722,127,921,419,6
pořadí201920202021celkem
průměr55.553.527.844.0
medián46392439
modus45392268
počet závodů42410
průměrný odstup od vítěze %30,020,911,820,9
průměrné % poražených soupeřů22,827,367,541,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 133
12.09.21
sp 133
02.09.18
pořadí8.12.
odstup %11,923,9
% poražených soupeřů41,715,4
pořadí20182021celkem
průměr12.08.010.0
medián1288
modus1288
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %23,911,917,9
průměrné % poražených soupeřů15,441,728,6

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí37.17.39.19.45.13.
odstup %24,69,719,119,927,817,0
% poražených soupeřů33,372,920,865,421,481,5
pořadí2018201920202021celkem
průměr13.032.028.037.028.3
medián1319173719
modus1319173713
počet závodů12216
průměrný odstup od vítěze %17,023,914,424,619,7
průměrné % poražených soupeřů81,543,446,933,349,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí25.22.9.22.24.4.3.
odstup %38,715,715,714,320,17,511,8
% poražených soupeřů11,119,211,119,211,540,060,0
pořadí20192021celkem
průměr3.520.415.6
medián32222
modus32222
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %9,720,917,7
průměrné % poražených soupeřů50,014,424,6

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí24.34.24.31.22.39.59.68.6.5.68.63.8.8.45.46.7.7.9.8.22.21.
odstup %7,913,716,012,812,919,119,422,79,25,733,529,815,616,027,828,620,814,320,017,252,943,5
% poražených soupeřů77,067,045,256,569,620,842,633,785,388,222,127,978,878,821,419,681,381,370,474,18,79,1
pořadí20172018201920202021celkem
průměr21.58.531.535.427.028.4
medián2188392422
modus21875248
počet závodů2285522
průměrný odstup od vítěze %48,218,623,315,212,620,9
průměrné % poražených soupeřů8,972,351,454,163,152,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Virágh Tomášsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí25.22.22.24.
odstup %38,715,714,320,1
% poražených soupeřů11,119,219,211,5
pořadí2021celkem
průměr23.323.3
medián2222
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %22,222,2
průměrné % poražených soupeřů15,315,3

Kategorie K1M

Virágh Tomášsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 74
03.06.17
pořadí24.34.31.22.39.59.68.68.63.45.46.30.
odstup %7,913,712,812,919,119,422,733,529,827,828,635,1
% poražených soupeřů77,067,056,569,620,842,633,722,127,921,419,649,1
pořadí2017201920202021celkem
průměr30.055.555.327.844.1
medián3046592439
modus3045392268
počet závodů143412
průměrný odstup od vítěze %35,130,020,411,821,9
průměrné % poražených soupeřů49,122,832,467,542,3