Štýbnar Matěj, 2009

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119209
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 13. 3/ZS 18.2019,2OM
36
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 37. 5/ZS 21.1024,7OM
55
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 13. 3/ZS 16.3017,2OM
37
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 34. 6/ZS 17.5020,7OM
67
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 33. 8/ZS 25.2524,7NKZ
7
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 33. 6/ZS 32.5831,2NKZ
7
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 29. 6/ZS 24.0924,8-
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 5. 5/ZS 4.439,0OČ/OM
0/6
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 9. 8/ZS 4.3510,0OČ/OM
0/12
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 59. 1/ZS 9.3421,1ČP/OČ/OM
0/0/44
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 4. 4/ZS 13.974,5OČ/OM
0/6
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 12. 11/ZS 36.4714,2OČ/OM
0/12
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 79. 5/ZS 12.8429,4ČP/OČ/OM
0/0/20
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 6. 6/ZS 4.259,2-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 15. 14/ZS 6.4316,1-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 18. 17/ZS 16.7419,0-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 9. 9/ZS 15.9416,5-
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 49. 4/ZS 9.4518,5ČP/OČ/OM
0/0/3
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom     OČ/OM
0/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom     OČ/OM
0/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 20. 20/ZS 14.2316,5OČ/OM
0/22
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 29. 25/ZS 33.7835,2OČ/OM
0/7
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 7. 7/ZS 5.3511,2-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 8. 8/ZS 5.3513,6-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 5. 5/ZS 5.074,6-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 12. 11/ZS 21.4422,7-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 16. 3/ZS 85.4115,2OČ/OM
0/7
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 37. 5/ZS 106.6922,4OČ/OM
0/16
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 19. 3/ZS 110.8819,8OČ/OM
0/7
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 38. 5/ZS 120.1025,5OČ/OM
0/20
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 6. 2/ZS 8.408,5OM
14
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 16. 4/ZS 18.0021,7OM
29
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 9. 3/ZS 27.5027,9OM
11
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 11. 3/ZS 15.0016,2OM
37
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 41. 6/ZS 39.5144,0NKZ
2
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 41. 6/ZS 50.3755,5NKZ
1
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 37. 6/ZS 35.1941,0NKZ
5
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 38. 6/ZS 70.1564,7NKZ
6
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 44. 4/ZS 32.9245,4ČP/OČ/OM
0/0/3
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 85.   3533.815.339,7ČP/OČ/OM
0/0/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 46. 4/ZS 21.3643,7ČP/OČ/OM
0/0/2
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 61. 3/ZS 11.9427,3ČP/OČ/OM
0/0/9
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 6. 2/ZS 10.8010,4OM
13
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
3. 1/ZS 13.009,1OM
2
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 15. 4/ZS 14.8016,0OM
25
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 6. 2/ZS 11.3010,6OM
13
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
3. 1/ZS 4.703,2OM
3
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 12. 2/ZS 8.408,5OM
33
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 2. 2/ZS 3.105,8OM
0
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 1. 1/ZS OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 11. 2/ZS 23.4024,8OM
15
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 23. 4/ZS 17.9019,8OM
30
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 8. 8/ZS 9.358,8OM/OČ
10/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 11. 11/ZS 13.2514,0OM/OČ
23/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 6. 6/ZS 9.879,5OM/OČ
10/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 14. 14/ZS 17.7019,7OM/OČ
16/0
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 27. 4/ZS 42.6640,2
4
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 54. 9/ZS 47.4651,3
36
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 32. 7/ZS 44.7042,3
5
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 80. 20/ZS 100.65101,1
7
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 5. 1/ZS 11.9012,5OM
13
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 21. 6/ZS 13.6016,1OM
28
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 5. 2/ZS 7.308,1OM
18
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 3. 1/ZS 9.909,8OM
19
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 16. 5/ZS 10.5011,0OM
39
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 30. 3/ZS 114.38144,2
1
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 64. 13/ZS 41.6955,4
22
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 32. 3/ZS 97.13120,7
1
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 48. 3/ZS 41.3853,6
77
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd     OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd     OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd     OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd     OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd     OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd     OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd     OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd     OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 16. 1/ZM 17.3018,0OM
12
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
4. 1/ZM 22.6019,4OM
2
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 43. 4/ZM 23.2026,9OM
33
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 16. 1/ZM 18.9019,1OM
13
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
5. 1/ZM 19.7016,4OM
2
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 37. 2/ZM 21.0024,1OM
44
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 46. 24/DM 11.9931,9-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 10. 2/ZM 6.8413,0OČ/OM
0/2
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 20. 5/ZM 8.1617,7OČ/OM
0/9
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 81. 1/ZM 12.8529,4ČP/OČ/OM
0/0/7
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 2/ZM 54.2917,5OČ/OM
0/2
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 15. 4/ZM 41.3415,3OČ/OM
0/11
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 87. 2/ZM 17.4040,6ČP/OČ/OM
0/0/2
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 13. 2/ZM 7.8017,0-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 11. 1/ZM 3.508,3-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 22. 6/ZM 26.4128,3-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 34. 7/ZM 20.5725,7-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 21. 7/ZM 26.6229,1OČ/OM
0/2
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 38. 10/ZM 27.4935,0OČ/OM
0/17
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 89. 6/ZM 23.5327,9
74
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 57. 9/ZM 28.9531,0
11
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 113. 10/ZM 28.3032,8
63
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 34. 2/ZM 16.7117,1
35
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 50. 5/ZM 107.63125,7
1
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 95. 4/ZM 43.7453,0
28
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom    
0
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom    
0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 33. 1/ZM 14.8420,3
32
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 78. 1/ZM 19.8930,1
82
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 40. 2/ZM 30.4637,8
26
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 85. 6/ZM 27.2037,4
76
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 39. 1/ZM 124.5918,0ČP/OČ/OM
0/0/5
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 71. 5/ZM 187.7332,3ČP/OČ/OM
0/0/7
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 46. 1/ZM 121.9118,3ČP/OČ/OM
0/0/1
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 74. 5/ZM 173.6130,7ČP/OČ/OM
0/0/6
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 17.   3551.997.400,0OM
0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 19.   3562.499.500,0OM
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 13. 1/ZM 129.9021,9OM
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 9.   162.8034,6OM
6
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 48. 1/ZM 21.8544,7ČP/OČ/OM
0/0/1
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 62. 2/ZM 13.0729,0ČP/OČ/OM
0/0/3
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 48. 1/ZM 20.4341,0ČP/OČ/OM
0/0/1
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 61. 2/ZM 14.2032,8ČP/OČ/OM
0/0/4
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 12. 2/ZM 34.3132,8OM
5
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
2. 1/ZM 44.2436,0OM
1
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 26. 3/ZM 33.2136,3OM
18
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 64. 2/ZM 355.7930,5ČP/OČ/OM
0/0/8
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 60. 1/ZM 344.1329,1ČP/OČ/OM
0/0/10
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 20. 1/ZM 34.7033,5OM
12
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
5. 2/ZM 55.3043,2OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 53. 5/ZM 30.6032,6OM
34
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 18. 3/ZM 31.1029,9OM
11
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
3. 1/ZM 15.1011,1OM
3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 59. 7/ZM 35.0038,4OM
27
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 20. 6/ZM 35.3080,0-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 19. 4/ZM 8.3421,5-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 50. 21/ZM 34.8336,1-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
5. 2/ZM 51.4841,5-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 18. 5/ZM 38.8938,4-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 14. 2/ZM 19.9021,8OM
7
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
6. 2/ZM 31.1027,1OM
1
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 46. 6/ZM 29.7038,6OM
19
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 11. 2/ZM 15.7014,9OM
9
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
4. 2/ZM 31.3020,5OM
3
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 46. 9/ZM 39.7047,0OM
19
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 3/ZM 11.8521,6OČ/OM
0/2
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 20. 6/ZM 11.0723,8OČ/OM
0/7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 94. 4/ZM 24.6255,1ČP/OČ/OM
0/0/4
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 13. 3/ZM 62.7219,9OČ/OM
0/2
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 4/ZM 68.2626,4OČ/OM
0/8
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 93. 3/ZM 21.8948,6ČP/OČ/OM
0/0/4
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 44. 11/ZM 18.1419,1OČ/OM
0/15
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
7. 3/ZM 38.0132,5OČ/OM
0/2
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 19. 4/ZM 20.5920,5OČ/OM
0/4
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 36. 9/ZM 17.0119,7OČ/OM
0/18
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
5. 2/ZM 33.8430,9OČ/OM
0/2
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 16. 2/ZM 16.9318,4OČ/OM
0/5
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 82. 31/ZM 38.3536,7OM/OČ
6/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
8. 4/ZM 76.8061,9OM/OČ
0/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 22. 6/ZM 31.3828,6OM/OČ
4/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 38. 4/ZM 337.1144,3OČ/OM
0/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 56. 3/ZM 186.1728,2OČ/OM
0/16
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 31. 1/ZM 195.4525,3OČ/OM
0/3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 68. 4/ZM 201.0030,4OČ/OM
0/14
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 41. 2/ZM 35.9475,9ČP/OČ/OM
0/0/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 68. 3/ZM 16.6337,6ČP/OČ/OM
0/0/3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 42. 2/ZM 27.3458,1ČP/OČ/OM
0/0/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/5
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 18. 1/ZM 39.5038,0OM
7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
MADĚRKA Tobiáš
    OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 51. 7/ZM 45.4049,1OM
17
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
5. 1/ZM 33.8025,7OM
9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 4. 4/PZM 3.502,5OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 4. 4/PZM 7.805,2OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 4. 3/PZM 24.4019,5OM
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PWK sjezd 1. 1/PZM OM
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PWK slalom 2. 2/PZM 1.701,2OM
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 2. 2/PZM 0.300,2OM
0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 10. 1/PZM 28.2020,7OM
0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 1. 1/PZM OM
0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 9. 6/PZM 16.3010,8OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 9. 8/PZM 14.6715,2OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWC slalom 8. 4/PZM 22.0018,5OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 6. 5/PZM 17.1017,3OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWC slalom 8. 4/PZM 41.6034,1OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 2. 2/PZM 8.306,2OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 4. 4/PZM 25.0017,6OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 5. 4/PZM 22.9018,4OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 13. 9/PZM 28.2023,3OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje PW slalom 2. 2/PZM 4.803,3OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 9. 7/PZM 27.2021,8OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 4. 4/PZM 17.7013,3OM
0
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava PWK slalom 5. 4/PZM 26.4617,1OČ/OM
0/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava PWK slalom 3. 2/PZM 2.621,4OČ/OM
0/0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom    
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 9. 7/PZM 24.3519,2
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem PW slalom 16. 11/PZM 47.5144,0OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem PW slalom 13. 8/PZM 45.8043,9OM
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 20. 12/PZM 57.4946,0OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 18. 9/PZM 87.8659,8OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 11. 7/PZM 48.2036,1OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 19. 9/PZM 215.70152,3OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 12. 6/PZM 121.8095,2OM
0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 12. 8/PZM 89.6860,6OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 15. 9/PZM 197.20155,0OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Štýbnar MatějSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Štýbnar MatějSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Štýbnar MatějSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Štýbnar MatějSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.05.21 updated from RVP
Štýbnar MatějUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 08.04.21 updated from RVP
Štýbnar MatějUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Štýbnar MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 13.08.20 updated from RVP
Štýbnar MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 10.08.20 updated from RVP
Štýbnar MatějUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 22.06.20 updated from RVP
Štybnar MatějUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.06.20 updated from RVP
Štybnar MatějUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5648|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.C1M 4/6 25
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
217.C1M 5/8 11
313.K1M 5/8 142
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/13 121
14.C2M
Maděrka Tobiáš
2/2 5
35.K1M 5/13 231
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/11 29
27.K1M 5/16 118

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 5/7 105
186.K1M 5/7 323
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 4/4 32
8.C2M
Maděrka Tobiáš
3/3 5
42.K1M 4/4 112
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 5/8 11
31.K1M 5/12 45

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Maděrka Tobiáš
3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/8 46
8.C2M
Maděrka Tobiáš
5/8 11
11.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 9
68.K1M 5/8 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/6 7
38.K1M 5/8 50

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 4/4 0
 PWC 5/7 0
 PWK 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 PWK 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/5 0
 PWC 2/2 0
 PWK 5/6 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/9 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1M595853
K1M766872

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022
C1M36

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020182017
C1M21793207--
K1M313186439--
C2M--89--
PWK---3-
PW----42

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1M1099475
K1M202161148

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1M121624---
C2M1488---
K1M354268---
C2X--11---
PW---12112
PWC---29-
PWK---103-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M242926-
K1M273138-
PWK---1
Fotky nenalezeny.
0|5648|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.C1M 4/6 25
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
217.C1M 5/8 11
313.K1M 5/8 142
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/13 121
14.C2M
Maděrka Tobiáš
2/2 5
35.K1M 5/13 231
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/11 29
27.K1M 5/16 118

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 5/7 105
186.K1M 5/7 323
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 4/4 32
8.C2M
Maděrka Tobiáš
3/3 5
42.K1M 4/4 112
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 5/8 11
31.K1M 5/12 45

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Maděrka Tobiáš
3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/8 46
8.C2M
Maděrka Tobiáš
5/8 11
11.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 9
68.K1M 5/8 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/6 7
38.K1M 5/8 50

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 4/4 0
 PWC 5/7 0
 PWK 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 PWK 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/5 0
 PWC 2/2 0
 PWK 5/6 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/9 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1M595853
K1M766872

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022
C1M36

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020182017
C1M21793207--
K1M313186439--
C2M--89--
PWK---3-
PW----42

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1M1099475
K1M202161148

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1M121624---
C2M1488---
K1M354268---
C2X--11---
PW---12112
PWC---29-
PWK---103-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M242926-
K1M273138-
PWK---1

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
37 44 14 35 25   155
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ37.237.0336
C1M37.237.0336
veřejné závody20.812.01118
C1M20.116.0632
K1M46.443.01232
PW10.511.0919
PWK3.54.0413
C2M4.64.0312
PWC2.61.019
C2X5.05.051
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,06
C1M00,000,000,000,06
veřejné závody119,354,254,22117,8118
C1M00,000,013,113,132
K1M00,000,000,000,032
PW15,3210,500,0315,819
PWK323,1215,417,7646,213
C2M00,018,3325,0433,312
PWC777,800,000,0777,89
C2X00,000,000,000,01
Celkem118,954,054,02116,9124
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ122822418,3
C1M122822418,3
veřejné závody2313244144619,9
C1M62666111422,6
K1M64702111320,3
PW38141237410,5
PWK24723833,3
C2M242981214,2
PWC17845635,3
C2X210500,0
Celkem2433526154719,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí29.9.22.18.
odstup % *)24,816,528,338,4
% poražených soupeřů *)24,381,434,452,8
pořadí202020212022celkem
průměr18.022.019.019.5
medián1822918
modus182299
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)38,428,320,627,0
průměrné % poražených soupeřů *)52,834,452,948,2
počet jízd2248
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí18.34.50.
odstup % *)19,025,736,1
% poražených soupeřů *)78,859,826,9
pořadí202020212022celkem
průměr50.034.018.034.0
medián50341834
modus50341818
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)36,125,719,026,9
průměrné % poražených soupeřů *)26,959,878,855,2
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
pořadí33.33.41.41.37.38.
odstup %24,731,244,055,541,064,7
% poražených soupeřů20,023,811,19,110,09,8
pořadí2022celkem
průměr37.237.2
medián3737
modus3333
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %43,543,5
průměrné % poražených soupeřů14,014,0
počet jízd1212
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
čistých jízd1
8,3%
1
8,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí27.32.30.32.21.57.34.50.33.40.19.16.22.
odstup %40,242,3144,2120,729,131,017,1125,720,337,820,518,428,6
% poražených soupeřů16,116,23,36,135,518,852,23,955,647,356,162,546,2
pořadí202020212022celkem
průměr19.039.230.331.8
medián19343032
modus16213232
počet závodů36413
průměrný odstup od vítěze %22,543,586,952,0
průměrné % poražených soupeřů54,935,610,432,3
počet jízd612725
lepší 1. jízda1
33,3%
2
33,3%
2
50,0%
5
38,5%
čistých jízd3
50,0%
5
41,7%
0
0,0%
8
32,0%

Kategorie C2M

Štýbnar Matějsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí7.5.8.
odstup %32,530,961,9
% poražených soupeřů45,566,722,2
pořadí2020celkem
průměr6.76.7
medián77
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %41,741,7
průměrné % poražených soupeřů44,844,8
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí54.80.64.48.38.89.113.95.78.85.44.36.82.
odstup %51,3101,155,453,635,027,932,853,030,137,419,119,736,7
% poražených soupeřů31,28,127,642,061,947,939,122,360,557,665,672,441,3
pořadí202020212022celkem
průměr54.083.061.569.7
medián44855478
modus36384836
počet závodů36413
průměrný odstup od vítěze %25,236,065,442,5
průměrné % poražených soupeřů59,848,227,244,4
počet jízd612826
lepší 1. jízda2
66,7%
2
33,3%
2
50,0%
6
46,2%
čistých jízd1
16,7%
2
16,7%
2
25,0%
5
19,2%

Kategorie PWK

Štýbnar Matějsl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí5.3.
odstup %17,11,4
% poražených soupeřů55,671,4
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,39,3
průměrné % poražených soupeřů63,563,5
počet jízd22
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
pořadí13.13.29.5.6.9.6.6.11.5.3.16.16.21.12.20.18.14.11.19.16.18.
odstup %19,217,235,24,68,527,910,410,624,812,59,818,019,129,132,833,529,921,814,920,518,438,0
% poražených soupeřů73,373,950,090,773,757,975,075,064,381,091,353,154,535,535,338,741,440,954,556,162,541,4
pořadí202020212022celkem
průměr16.616.39.613.0
medián1816613
modus181666
počet závodů741122
průměrný odstup od vítěze %25,324,716,420,8
průměrné % poražených soupeřů47,944,673,360,0
počet jízd1472243
lepší 1. jízda1
14,3%
2
50,0%
5
45,5%
8
36,4%
čistých jízd3
21,4%
2
28,6%
3
13,6%
8
18,6%

Kategorie C2M

Štýbnar Matějsl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí3.3.4.5.2.5.3.6.4.7.5.
odstup %9,13,219,416,436,043,211,127,120,532,530,9
% poražených soupeřů60,071,450,042,950,0---60,028,657,145,566,7
pořadí202020212022celkem
průměr5.03.73.04.3
medián5434
modus5233
počet závodů63211
průměrný odstup od vítěze %27,524,06,122,7
průměrné % poražených soupeřů43,047,665,748,4
počet jízd126422
lepší 1. jízda2
33,3%
1
33,3%
0
0,0%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
1
4,5%

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
pořadí37.34.20.12.16.11.15.12.23.21.16.43.37.38.26.53.59.46.46.44.36.51.
odstup %24,720,716,522,721,716,216,08,519,816,111,026,924,135,036,332,638,438,647,019,119,749,1
% poražených soupeřů65,468,979,174,468,878,768,276,159,362,372,747,556,161,947,943,534,132,833,865,672,432,4
pořadí202020212022celkem
průměr47.936.019.731.6
medián46371634
modus46261212
počet závodů741122
průměrný odstup od vítěze %34,930,617,625,5
průměrné % poražených soupeřů44,953,470,459,2
počet jízd1482244
lepší 1. jízda4
57,1%
2
50,0%
5
45,5%
11
50,0%
čistých jízd1
7,1%
3
37,5%
5
22,7%
9
20,5%

Kategorie PW

Štýbnar Matějsl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí10.9.5.13.2.9.4.16.13.20.18.11.19.12.12.15.
odstup %20,710,818,423,33,321,813,344,043,946,059,836,1152,395,260,6155,0
% poražených soupeřů43,852,981,040,090,966,787,550,058,636,741,452,433,359,357,746,2
pořadí201720182019celkem
průměr15.16.69.511.8
medián155912
modus12299
počet závodů95216
průměrný odstup od vítěze %77,016,015,850,3
průměrné % poražených soupeřů48,473,248,456,2
počet jízd1810836
lepší 1. jízda2
22,2%
2
40,0%
1
25,0%
5
27,8%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
2
25,0%
4
11,1%

Kategorie PWC

Štýbnar Matějsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí1.1.1.1.1.1.1.8.8.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,018,534,1
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,022,222,2
pořadí20182019celkem
průměr8.01.02.6
medián811
modus811
počet závodů279
průměrný odstup od vítěze %26,30,05,8
průměrné % poražených soupeřů22,2100,082,7
počet jízd31417
lepší 1. jízda1
50,0%
4
57,1%
5
55,6%
čistých jízd2
66,7%
4
28,6%
6
35,3%

Kategorie PWK

Štýbnar Matějsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí4.4.4.1.2.1.1.9.6.2.4.5.3.
odstup %2,55,219,50,01,20,00,015,217,36,217,617,11,4
% poražených soupeřů89,389,778,6100,075,0100,0100,072,484,495,788,055,671,4
pořadí20182019celkem
průměr4.82.43.5
medián424
modus214
počet závodů6713
průměrný odstup od vítěze %12,54,17,9
průměrné % poražených soupeřů77,990,484,6
počet jízd101424
lepší 1. jízda3
50,0%
3
42,9%
6
46,2%
čistých jízd4
40,0%
4
28,6%
8
33,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí16.19.39.46.13.41.42.
odstup %15,219,818,018,319,975,958,1
% poražených soupeřů62,557,122,411,829,42,4---
pořadí202020212022celkem
průměr32.042.517.530.9
medián41391639
modus13391613
počet závodů3227
průměrný odstup od vítěze %51,318,217,532,2
průměrné % poražených soupeřů10,617,159,826,5

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
pořadí37.38.71.74.60.16.68.
odstup %22,425,532,330,729,126,437,6
% poražených soupeřů61,361,534,631,829,861,56,9
pořadí202020212022celkem
průměr42.068.337.552.0
medián16713760
modus16603716
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %32,030,724,029,2
průměrné % poražených soupeřů34,232,161,441,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí16.19.13.39.38.
odstup %15,219,817,018,044,3
% poražených soupeřů62,557,142,922,4---
pořadí202020212022celkem
průměr38.026.017.525.0
medián38131619
modus38131613
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %44,317,517,522,9
průměrné % poražených soupeřů0,032,759,837,0

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí37.38.11.71.60.56.
odstup %22,425,58,332,329,128,2
% poražených soupeřů61,361,583,134,629,843,9
pořadí202020212022celkem
průměr56.047.337.545.5
medián56603738
modus56113711
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %28,223,324,024,3
průměrné % poražených soupeřů43,949,261,452,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí4.11.39.46.13.38.31.41.42.
odstup %4,517,518,018,319,944,325,375,958,1
% poražených soupeřů84,233,322,411,829,4---18,92,4---
pořadí202020212022celkem
průměr33.032.04.029.4
medián3839438
modus131144
počet závodů5319
průměrný odstup od vítěze %44,717,94,531,3
průměrné % poražených soupeřů10,122,584,222,5

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
pořadí12.15.71.74.60.16.56.68.68.
odstup %14,215,332,330,729,126,428,230,437,6
% poražených soupeřů78,871,434,631,829,861,543,935,66,9
pořadí202020212022celkem
průměr52.055.012.048.9
medián56601260
modus68151268
počet závodů4419
průměrný odstup od vítěze %30,626,914,227,1
průměrné % poražených soupeřů37,041,978,843,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí4.16.19.11.39.46.13.13.38.31.41.42.
odstup %4,515,219,817,518,018,321,919,944,325,375,958,1
% poražených soupeřů84,262,557,133,322,411,8---29,4---18,92,4---
pořadí202020212022celkem
průměr33.027.313.026.1
medián38131619
modus1311413
počet závodů54312
průměrný odstup od vítěze %44,718,913,228,2
průměrné % poražených soupeřů10,116,967,926,8

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
pořadí12.37.38.15.71.74.9.60.16.56.68.68.
odstup %14,222,425,515,332,330,734,629,126,428,230,437,6
% poražených soupeřů78,861,361,571,434,631,850,029,861,543,935,66,9
pořadí202020212022celkem
průměr52.045.829.043.7
medián56603738
modus6891268
počet závodů45312
průměrný odstup od vítěze %30,628,420,727,2
průměrné % poražených soupeřů37,043,567,247,3

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí44.46.48.48.
odstup %45,443,744,741,0
% poražených soupeřů14,010,04,14,1
pořadí20212022celkem
průměr48.045.046.5
medián484446
modus484448
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %42,844,643,7
průměrné % poražených soupeřů4,112,08,1

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí59.79.49.85.61.81.87.62.61.93.
odstup %21,129,418,55.339,727,329,440,629,032,848,6
% poražených soupeřů47,729,720,03,431,020,014,011,613,08,9
pořadí202020212022celkem
průměr93.072.866.671.7
medián93626162
modus93614961
počet závodů14510
průměrný odstup od vítěze %48,632,91.087,2561,6
průměrné % poražených soupeřů8,914,726,419,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
pořadí6.44.46.20.
odstup %9,245,443,780,0
% poražených soupeřů81,514,010,013,6
pořadí20202022celkem
průměr20.032.029.0
medián204420
modus2066
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %80,032,844,6
průměrné % poražených soupeřů13,635,229,8

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
pořadí59.79.15.85.61.46.19.
odstup %21,129,416,15.339,727,331,921,5
% poražených soupeřů47,729,777,83,431,016,763,3
pořadí202020212022celkem
průměr19.046.059.852.0
medián19466159
modus19461515
počet závodů1157
průměrný odstup od vítěze %21,531,91.086,7783,9
průměrné % poražených soupeřů63,316,737,938,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsp 118
04.09.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí5.10.48.48.12.
odstup %9,013,044,741,021,6
% poražených soupeřů80,047,14,14,138,9
pořadí202020212022celkem
průměr12.035.35.024.6
medián1248512
modus1248548
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %21,632,99,025,9
průměrné % poražených soupeřů38,918,480,034,8

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
pořadí9.59.79.49.81.20.87.62.61.94.20.93.
odstup %10,021,129,418,529,417,740,629,032,855,123,848,6
% poražených soupeřů85,547,729,720,020,062,714,011,613,07,953,78,9
pořadí202020212022celkem
průměr69.062.249.059.5
medián93624961
modus2020920
počet závodů35412
průměrný odstup od vítěze %42,529,919,829,7
průměrné % poražených soupeřů23,524,345,731,2

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí59.79.
odstup %21,129,4
% poražených soupeřů47,729,7
pořadí2022celkem
průměr69.069.0
medián5959
modus5959
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,225,2
průměrné % poražených soupeřů38,738,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Štýbnar Matějsp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí5.7.2.10.48.48.12.
odstup %9,011,25,813,044,741,021,6
% poražených soupeřů80,086,090,947,14,14,138,9
pořadí202020212022celkem
průměr12.035.34.718.9
medián1248510
modus1248248
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %21,632,98,720,9
průměrné % poražených soupeřů38,918,485,650,2

Kategorie K1M

Štýbnar Matějsp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
sp 33
16.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
pořadí9.59.79.49.8.1.5.81.20.87.62.61.94.20.93.
odstup %10,021,129,418,513,60,08,129,417,740,629,032,855,123,848,6
% poražených soupeřů85,547,729,720,083,7100,086,220,062,714,011,613,07,953,78,9
pořadí202020212022celkem
průměr69.062.230.048.5
medián9362959
modus2020120
počet závodů35715
průměrný odstup od vítěze %42,529,914,425,2
průměrné % poražených soupeřů23,524,364,743,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále