Uhlík Jan, 2008

TJ Jiskra Bechyněregistrační číslo: 076028
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
22.10.2022 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 3. 1/ZS 76.407,7
41
22.10.2022 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 3. 1/ZS 62.606,2
35
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 23. 7/ZS 11.8313,2
37
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 8. 1/ZS 4.435,5
228
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 34. 2/ZS 15.2716,1NKZ
7
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 42. 4/ZS 19.8521,0NKZ
0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 4. 4/ZS 1.623,7OČ/OM
34/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 83. 9/ZS 13.2129,9ČP/OČ/OM
0/12/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEČEK Adam
1. 1/ZS OČ/OM
12/4
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 3. 2/ZS 8.733,4OČ/OM
37/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 53. 2/ZS 8.2718,9ČP/OČ/OM
0/133/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEČEK Adam
2. 2/ZS 4.631,6OČ/OM
8/4
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 2. 2/ZS 1.453,6-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M sjezd
TOMEČEK Adam
1. 1/ZS -
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 2. 2/ZS 1.171,3-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M slalom
TOMEČEK Adam
3. 3/ZS 27.4822,5-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 3. 3/ZS 4.255,4OČ/OM
96/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2M slalom
TOMEČEK Adam
3. 3/ZS 5.614,8OČ/OM
5/5
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 3. 3/ZS 0.600,7OČ/OM
97/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2M slalom
TOMEČEK Adam
3. 3/ZS 14.1411,2OČ/OM
5/5
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 9. 9/ZS 6.1812,9-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 2. 2/ZS 1.884,8-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 10. 10/ZS 13.4112,2-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 4. 4/ZS 6.256,6-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 25. 4/ZS 77.9416,4OČ/OM
60/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
TOMEČEK Adam
8. 2/ZS 71.6213,1OČ/OM
13/5
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 23. 2/ZS 83.6517,8OČ/OM
76/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
TOMEČEK Adam
11. 2/ZS 85.5415,5OČ/OM
10/1
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 48. 3/ZS 17.6320,7NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 57. 4/ZS 23.3827,3NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 49. 1/ZS 15.0819,2NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 38. 1/ZS 18.3318,8NKZ
3
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 1. 1/ZS
56
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1M sjezd 9. 1/ZS 5.4014,6
14
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2M slalom
HÁŠA Michal
1.  
5
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C2M sjezd
HÁŠA Michal
1.  
10
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 3. 1/ZS 1.301,8
57
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 6. 1/ZS 112.7015,6
15
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
HÁŠA Michal
2.   48.605,7
24
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 1. 1/ZS OM/OČ
0/90
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 5. 5/ZS 6.226,9OM/OČ
0/86
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 35. 4/ZS 19.0725,3
163
10.04.2022 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom    
0
09.04.2022 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 1. 1/ZS
47
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom    
0
16.10.2021 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 4. 1/ZS 131.2013,5
34
16.10.2021 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 4. 1/ZS 135.1013,9
34
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 3. 1/ZS 6.057,3
181
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 13. 1/ZS 14.9717,5
169
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 5. 1/ZS 4.765,2
158
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 11. 2/ZS 10.0810,1
30
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 4. 1/ZS 4.074,7
179
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 12. 2/ZS 16.8618,6
39
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 4. 4/ZS 1.934,2OČ/OM
32/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 65. 3/ZS 9.6222,0ČP/OČ/OM
0/41/0
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEČEK Adam
2. 2/ZS 0.130,2OČ/OM
3/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 3. 3/ZS 11.114,1OČ/OM
32/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEČEK Adam
2. 2/ZS 3.971,3OČ/OM
3/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 3. 3/ZS 0.491,2-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
TOMEČEK Adam
3. 3/ZS 1.443,2-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
TOMEČEK Adam
3. 3/ZS 12.5811,1-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 12. 12/ZS 9.5612,0-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
TOMEČEK Adam
2. 2/ZS 14.8412,7OČ/OM
4/4
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 14. 14/ZS 17.3222,0OČ/OM
78/0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 37. 7/ZS 11.9414,2
188
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 34. 8/ZS 17.4118,6
34
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 35. 5/ZS 12.6614,7
221
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 29. 5/ZS 14.5214,9
40
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 6. 6/ZS 12.0312,7OČ/OM
98/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
TOMEČEK Adam
3. 3/ZS 3.082,3OČ/OM
4/5
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 21. 16/ZS 23.0421,3OČ/OM
15/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 8. 8/ZS 9.9210,7OČ/OM
93/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
TOMEČEK Adam
3. 3/ZS 14.9711,3OČ/OM
4/5
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 16. 13/ZS 19.9418,6OČ/OM
20/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 35. 8/ZS 16.0321,9
30
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 22. 5/ZS 9.6214,5
231
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 30. 7/ZS 23.8029,5
36
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 40. 9/ZS 17.4324,0
160
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 43. 4/ZS 124.5121,5ČP/OČ/OM
0/53/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
TOMEČEK Adam
23. 4/ZS 129.7919,3ČP/OČ/OM
13/1/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 47. 4/ZS 119.5521,1ČP/OČ/OM
0/40/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
TOMEČEK Adam
    ČP/OČ/OM
0/0/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 10. 1/ZS 12.2012,2
16
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
HÁŠA Michal
3.   6.806,3
4
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 4. 1/ZS 6.707,5
65
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 4. 1/ZS 27.105,7
25
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 10. 1/ZS 9.409,3
17
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
HÁŠA Michal
3.   15.5015,1
8
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 4. 1/ZS 6.707,3
68
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 5. 1/ZS 71.509,4
12
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
HÁŠA Michal
2.   52.406,4
7
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 39. 3/ZS 236.8320,3ČP/OČ/OM
0/37/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 40. 3/ZS 226.5619,2ČP/OČ/OM
0/31/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 43. 2/ZM 14.4414,2
97
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
MÍKA Hynek
13. 3/ZS 24.6020,7
15
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 57. 5/ZM 17.5617,3
96
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
MÍKA Hynek
18. 3/ZS 33.4327,6
11
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 60. 10/ZM 31.7329,3
16
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 35. 1/ZM 21.0426,0
74
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
MARTIN Jakub
13. 2/ZM 42.5037,0
2
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 36. 5/ZM 39.5647,0
14
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 33. 1/ZM 28.1933,3
98
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
MARTIN Jakub
13. 1/ZM 62.1553,0
2
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 50. 9/ZM 66.2074,1
5
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 9. 1/ZM 5.1213,2-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 25. 4/ZM 21.5322,3-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
MARTIN Jakub
7. 4/ZM 77.8462,8-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 9. 2/ZM 6.3713,7OČ/OM
14/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 7. 2/ZM 40.1915,5OČ/OM
16/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 30. 7/ZM 13.2614,0OČ/OM
65/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
MARTIN Jakub
5. 2/ZM 32.9228,1OČ/OM
4/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 24. 4/ZM 12.4014,4OČ/OM
70/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
MARTIN Jakub
9. 4/ZM 41.1337,5OČ/OM
3/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 43. 13/ZM 19.0418,2OM/OČ
0/61
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
MARTIN Jakub
6. 3/ZM 54.1643,6OM/OČ
0/2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 41. 2/ZM 144.2421,9OČ/OM
25/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 43. 2/ZM 149.5522,6OČ/OM
26/0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1M sjezd 8. 1/ZM 225.1023,8
6
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 18. 3/ZM 316.2031,9
8
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 18. 3/ZM 325.7033,7
8
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 30. 2/ZM 34.4941,0
9
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
HÁŠA Michal
2. 1/ 8.308,2
30
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 23. 1/ZM 19.5026,4
75
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 45. 5/ZM 64.2764,8
0
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
HÁŠA Michal
1. 1/
43
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 44. 2/ZM 27.6431,8
59
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 28. 6/ZM 11.2626,7-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 21. 4/ZM 13.0029,1OČ/OM
9/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 19. 2/ZM 59.3123,1OČ/OM
9/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 63. 5/ZM 55.2753,6
0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 79. 6/ZM 25.9328,0
60
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 75. 4/ZM 25.7026,7
80
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 73. 6/ZM 61.5056,7
0
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 19. 4/ZM 24.6020,7
0
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 15. 2/ZM 18.7018,6
40
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 19. 4/ZM 24.6020,7
0
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 15. 2/ZM 18.7018,6
40
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 57. 6/ZM 38.5537,9
0
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 63. 5/ZM 22.8025,9
78
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 65. 6/ZM 35.3337,8
0
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 79. 6/ZM 23.2327,8
71
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 39. 3/ZM 203.0230,0-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 52. 3/ZM 257.9538,6OČ/OM
19/0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1M slalom 59. 4/ZM 48.8743,2
0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2M slalom
MARTIN Jakub
19. 2/ZM 64.8153,1
0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 83. 7/ZM 32.5833,7
73
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1M slalom 62. 3/ZM 44.3645,2
2
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2M slalom
MARTIN Jakub
23. 2/ZM 73.6066,5
0
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 90. 7/ZM 30.4134,9
76
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 17. 2/ZM 20.4022,6
16
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 18. 4/ZM 26.0028,7
17
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 68. 6/ZM 23.7126,6
49
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 74. 7/ZM 22.0225,2
67
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 9. 1/ZM 157.9014,1
5
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 9. 1/ZM 179.8015,8
1
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 9. 1/ZM 313.0031,2
9
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 11. 1/ZM 293.6028,7
8
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích C2M slalom
MARTIN Jakub
17. 20/PZ 44.6237,1
0
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 73. 3/PZ 29.0231,6
0
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C2M slalom
MARTIN Jakub
17. 20/PZ 50.8839,4
0
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 51. 1/PZ 24.0725,5
0
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou PWK slalom 1. 1/PZM
0
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C2M slalom
MARTIN Jakub
14. 1/PZ 51.6038,8
0
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou PWK slalom 1. 1/PZM
0
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C2M slalom
MARTIN Jakub
15. 1/PZ 45.9035,9
0
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků PWK slalom 2. 2/PZM 1.201,1
0
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1M slalom 35. 2/PZ 27.6034,5
0
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků PWK slalom 2. 2/PZM 0.300,3
0
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1M slalom 32. 2/PZ 26.6035,8
0
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 94. 1/PZ 28.9240,5
0
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 89. 2/PZ 41.6848,5
0
20.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 86. 1/PZ 39.4654,6
0
19.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 97. 2/PZ 38.9449,8
0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda PW slalom 2. 2/PZM 0.700,6
0
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda PW slalom 2. 2/PZM 0.600,5
0
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom 2. 2/PZM 3.072,7
0
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom 2. 2/PZM 2.562,1
0
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 52. 5/PZ 42.3049,6
0
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 52. 3/PZ 40.2944,6
0
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň PW slalom 6. 5/PZM 11.0013,0
0
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň K1M slalom 29. 5/PZ 23.2032,2
0
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 7. 7/PZM 12.9013,7
0
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 37. 7/PZ 29.9038,8
0
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 PW slalom 2. 2/PZM 16.5013,7
0
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem PW slalom 5. 5/PZM 25.9018,5
0
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 111. 6/PZ 41.7754,7
0
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 132. 8/PZ 48.0979,2
0
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 62.   47.7456,0
0
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 78.   55.1161,1
0
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 109. 11/PZ 60.6974,5
0
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 120. 13/PZ 77.6790,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 12.05.22 aktualizace z registru ČSK
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 03.08.21 updated from RVP
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 05.07.21 updated from RVP
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 30.05.19 updated from RVP
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.05.19 updated from RVP
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.04.19 updated from RVP
Uhlík JanTJ Jiskra Bechyně K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.10.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5220|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.K1M 4/6 10
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
185.C1M 1/1 37
49.C2M
Tomeček Adam
2/2 10
61.C2M
Háša Michal
1/1 5
101.K1M 5/11 674
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C2M
Tomeček Adam
2/2 10
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Tomeček Adam
4/4 43
25.C2M
Háša Michal
2/2 34
34.K1M 5/10 347
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Tomeček Adam
4/4 14
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 5/10 179
36.C2M
Háša Michal
2/2 12
38.C2M
Tomeček Adam
3/3 12
43.K1M 5/13 1000
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
2.C2M
Tomeček Adam
3/3 14
 K1M 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C2M
Tomeček Adam
2/2 13
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Háša Michal
1/1 7
30.C2M
Tomeček Adam
4/4 7
37.K1M 5/11 205
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomeček Adam
4/4 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.C1M 4/4 35
36.C2M
Míka Hynek
2/2 26
48.C2M
Martin Jakub
5/5 13
146.K1M 5/7 435
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Martin Jakub
3/3 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 5/5 87
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.C1M 5/10 11
23.C2M
Háša Michal
2/2 73
 C2M
Martin Jakub
2/2 0
195.K1M 5/14 382
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.K1M 5/9 54
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Martin Jakub
4/4 0
 K1M 5/8 0
 PW 4/4 0
 PWK 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
 PW 4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1M9494
C2M-42

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022
K1M47

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M18562144197---
C2M61384896118--
K1M10143146195479489433
PW----1133-
PWK----49--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C2M2530--
K1M34374259

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C2M7218
K1M188100149
C1M-44-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C2M1140--
K1M1188395100
Fotky nenalezeny.
0|5220|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.K1M 4/6 10
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
185.C1M 1/1 37
49.C2M
Tomeček Adam
2/2 10
61.C2M
Háša Michal
1/1 5
101.K1M 5/11 674
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C2M
Tomeček Adam
2/2 10
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Tomeček Adam
4/4 43
25.C2M
Háša Michal
2/2 34
34.K1M 5/10 347
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Tomeček Adam
4/4 14
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 5/10 179
36.C2M
Háša Michal
2/2 12
38.C2M
Tomeček Adam
3/3 12
43.K1M 5/13 1000
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
2.C2M
Tomeček Adam
3/3 14
 K1M 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C2M
Tomeček Adam
2/2 13
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Háša Michal
1/1 7
30.C2M
Tomeček Adam
4/4 7
37.K1M 5/11 205
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomeček Adam
4/4 0
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.C1M 4/4 35
36.C2M
Míka Hynek
2/2 26
48.C2M
Martin Jakub
5/5 13
146.K1M 5/7 435
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Martin Jakub
3/3 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 5/5 87
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.C1M 5/10 11
23.C2M
Háša Michal
2/2 73
 C2M
Martin Jakub
2/2 0
195.K1M 5/14 382
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.K1M 5/9 54
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Martin Jakub
4/4 0
 K1M 5/8 0
 PW 4/4 0
 PWK 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
 PW 4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1M9494
C2M-42

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022
K1M47

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M18562144197---
C2M61384896118--
K1M10143146195479489433
PW----1133-
PWK----49--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C2M2530--
K1M34374259

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C2M7218
K1M188100149
C1M-44-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C2M1140--
K1M1188395100

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
71 25 26 41 1 12 176
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ44.742.0346
K1M44.742.0346
veřejné závody31.019.03120
K1M43.335.0360
C1M35.230.01025
C2M9.06.0323
PW3.52.028
PWK1.51.014
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,06
veřejné závody65,097,5108,32520,8120
K1M23,300,046,7610,060
C1M00,000,000,000,025
C2M28,728,7626,11043,523
PW00,0562,500,0562,58
PWK250,0250,000,04100,04
Celkem64,897,1107,92519,8126
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ12948433,3
K1M12948433,3
veřejné závody233212698536,5
K1M11965454739,5
C1M4831872245,8
C2M4246611614,3
PW1658236637,5
PWK810613450,0
Celkem245222098936,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Uhlík Jansl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí3.3.7.
odstup % *)22,511,162,8
% poražených soupeřů *)33,366,725,0
pořadí202020212022celkem
průměr7.03.03.04.3
medián7333
modus7333
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)62,811,122,532,1
průměrné % poražených soupeřů *)25,066,733,341,7
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Uhlík Jansl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí2.12.25.
odstup % *)1,312,022,3
% poražených soupeřů *)98,886,664,2
pořadí202020212022celkem
průměr25.012.02.013.0
medián2512212
modus251222
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)22,312,01,311,9
průměrné % poražených soupeřů *)64,286,698,883,2
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Uhlík Jansl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
pořadí34.42.48.57.49.38.
odstup %16,121,020,727,319,218,8
% poražených soupeřů65,657,757,749,155,166,4
pořadí2022celkem
průměr44.744.7
medián4242
modus3434
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %20,520,5
průměrné % poražených soupeřů58,658,6
počet jízd1212
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
čistých jízd4
33,3%
4
33,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Uhlík Jansl 136
01.10.22
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
pořadí23.11.12.34.29.21.16.35.30.10.10.60.36.50.30.45.63.73.19.19.57.65.59.62.
odstup %13,210,118,618,614,921,318,621,929,512,29,329,347,074,141,064,853,656,720,720,737,937,843,245,2
% poražených soupeřů65,176,778,052,259,451,264,352,860,869,070,028,032,712,534,112,01,61,410,010,05,15,94,910,3
pořadí2019202020212022celkem
průměr49.248.720.823.036.2
medián5750162330
modus1936102310
počet závodů10310124
průměrný odstup od vítěze %42,250,117,513,231,7
průměrné % poražených soupeřů9,524,463,465,136,2
počet jízd19520246
lepší 1. jízda2
20,0%
3
100,0%
6
60,0%
0
0,0%
11
45,8%
čistých jízd11
57,9%
0
0,0%
11
55,0%
0
0,0%
22
47,8%

Kategorie C2M

Uhlík Jansl 48
07.05.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
pořadí1.2.3.3.3.3.13.18.13.13.5.9.6.2.1.19.23.17.17.14.15.
odstup %0,012,72,311,36,315,120,727,637,053,028,137,543,68,20,053,166,537,139,438,835,9
% poražených soupeřů100,087,580,080,077,877,858,643,314,314,363,633,344,492,3100,010,08,315,815,87,16,7
pořadí20182019202020212022celkem
průměr15.811.311.02.81.09.5
medián15213319
modus17113313
počet závodů4475121
průměrný odstup od vítěze %37,832,035,49,50,027,3
průměrné % poražených soupeřů11,452,738,880,6100,049,1
počet jízd781210239
lepší 1. jízda2
50,0%
3
75,0%
4
57,1%
1
20,0%
0
0,0%
10
47,6%
čistých jízd0
0,0%
4
50,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
50,0%
6
15,4%

Kategorie K1M

Uhlík Jansl 136
01.10.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 27
10.04.22
sl 26
09.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
pořadí8.1.3.35.1.3.13.5.4.14.37.35.6.8.22.40.4.4.43.57.35.33.30.24.43.23.44.79.75.15.15.63.79.83.90.17.18.68.74.73.51.35.32.94.89.86.97.52.52.29.37.111.132.62.78.109.120.
odstup %5,50,01,825,30,07,317,55,24,722,014,214,712,710,714,524,07,57,314,217,326,033,314,014,418,226,431,828,026,718,618,625,927,833,734,922,628,726,625,231,625,534,535,840,548,554,649,849,644,632,238,854,779,256,061,174,590,1
% poražených soupeřů95,5100,094,760,9100,098,692,796,997,986,678,781,595,493,689,280,395,795,871,065,069,472,976,881,969,681,268,645,553,872,572,564,658,157,155,952,952,845,151,048,664,554,761,338,842,150,945,144,651,462,752,639,930,331,523,828,023,2
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr92.368.869.653.137.915.09.645.4
medián78527363358337
modus62523215434135
počet závodů46814713557
průměrný odstup od vítěze %70,449,940,126,819,612,56,528,2
průměrné % poražených soupeřů26,646,950,859,472,491,090,266,1
počet jízd8121628132610113
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
5
62,5%
4
28,6%
2
28,6%
6
46,2%
2
40,0%
22
38,6%
čistých jízd3
37,5%
6
50,0%
3
18,8%
7
25,0%
6
46,2%
14
53,8%
2
20,0%
41
36,3%

Kategorie PW

Uhlík Jansl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
pořadí2.2.2.2.6.7.2.5.
odstup %0,60,52,72,113,013,713,718,5
% poražených soupeřů83,375,096,696,886,584,688,963,6
pořadí20172018celkem
průměr5.02.03.5
medián522
modus222
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %14,71,58,1
průměrné % poražených soupeřů80,987,984,4
počet jízd8816
lepší 1. jízda2
50,0%
1
25,0%
3
37,5%
čistých jízd3
37,5%
3
37,5%
6
37,5%

Kategorie PWK

Uhlík Jansl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
pořadí1.1.2.2.
odstup %0,00,01,10,3
% poražených soupeřů100,0100,096,696,7
pořadí2018celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %0,40,4
průměrné % poražených soupeřů98,398,3
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd4
50,0%
4
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Uhlík Jansl 84
28.06.22
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí10.21.16.
odstup %12,221,318,6
% poražených soupeřů79,151,264,3
pořadí20212022celkem
průměr18.510.015.7
medián161016
modus161010
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %20,012,217,4
průměrné % poražených soupeřů57,879,164,9
počet jízd426
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%

Kategorie C2M

Uhlík Jansl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí3.3.2.3.3.5.9.
odstup %4,811,212,72,311,328,137,5
% poražených soupeřů50,050,087,580,080,063,633,3
pořadí202020212022celkem
průměr7.02.73.04.0
medián5333
modus5333
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %32,88,78,015,4
průměrné % poražených soupeřů48,582,550,063,5
počet jízd46313
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,7%

Kategorie K1M

Uhlík Jansl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí3.3.4.14.6.8.30.24.
odstup %5,40,76,622,012,710,714,014,4
% poražených soupeřů97,797,893,086,695,493,676,881,9
pořadí202020212022celkem
průměr27.09.33.311.5
medián24836
modus24633
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %14,215,14,210,8
průměrné % poražených soupeřů79,491,996,290,4
počet jízd46616
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
2
25,0%
čistých jízd2
50,0%
3
50,0%
5
83,3%
10
62,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Uhlík Jansj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
pořadí8.11.23.
odstup %13,115,519,3
% poražených soupeřů68,256,58,3
pořadí20212022celkem
průměr23.09.514.0
medián23811
modus2388
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %19,314,315,9
průměrné % poražených soupeřů8,362,444,3

Kategorie K1M

Uhlík Jansj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí25.23.43.47.40.7.
odstup %16,417,821,521,119,215,5
% poražených soupeřů74,277,160,757,053,684,6
pořadí202020212022celkem
průměr7.043.324.030.8
medián7432325
modus740237
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %15,520,617,118,6
průměrné % poražených soupeřů84,657,175,767,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Uhlík Jansj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
pořadí8.11.3.23.
odstup %13,115,53,219,3
% poražených soupeřů68,256,580,08,3
pořadí20212022celkem
průměr13.09.511.3
medián388
modus383
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %11,214,312,8
průměrné % poražených soupeřů44,262,453,3

Kategorie K1M

Uhlík Jansj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí25.23.3.43.40.41.
odstup %16,417,81,221,519,221,9
% poražených soupeřů74,277,196,660,753,659,2
pořadí202020212022celkem
průměr41.028.724.029.2
medián41402325
modus413233
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %21,913,917,116,3
průměrné % poražených soupeřů59,270,375,770,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Uhlík Jansj 116
03.09.22
sj 45
06.05.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 79
17.06.21
pořadí2.2.2.23.2.
odstup %1,65,71,319,36,4
% poražených soupeřů85,788,975,08,380,0
pořadí20212022celkem
průměr9.02.06.2
medián222
modus222
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %9,03,66,8
průměrné % poražených soupeřů54,487,367,6

Kategorie K1M

Uhlík Jansj 144
22.10.22
sj 143
22.10.22/2
sj 116
03.09.22
sj 45
06.05.22
sj 148
16.10.21
sj 147
16.10.21/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 79
17.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 79
22.06.19
sj 15
07.04.19
sj 14
07.04.19/2
sj 13
06.04.19
sj 12
06.04.19/2
pořadí3.3.3.6.4.4.3.43.47.4.5.40.7.41.43.8.18.18.52.9.9.9.11.
odstup %6,27,73,415,613,913,54,121,521,15,79,419,215,521,922,623,833,731,938,615,814,131,228,7
% poražených soupeřů93,193,896,278,391,791,795,960,757,089,380,053,684,659,259,653,339,341,443,327,346,760,052,4
pořadí2019202020212022celkem
průměr18.024.818.83.817.0
medián118439
modus97433
počet závodů748423
průměrný odstup od vítěze %27,720,913,58,218,2
průměrné % poražených soupeřů44,364,277,590,467,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Uhlík Jansj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
pořadí2.8.11.2.23.
odstup %1,613,115,51,319,3
% poražených soupeřů85,768,256,575,08,3
pořadí20212022celkem
průměr12.57.09.2
medián288
modus222
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %10,310,110,1
průměrné % poražených soupeřů41,770,158,7

Kategorie K1M

Uhlík Jansj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí3.25.23.3.43.47.40.7.41.43.52.
odstup %3,416,417,84,121,521,119,215,521,922,638,6
% poražených soupeřů96,274,277,195,960,757,053,684,659,259,643,3
pořadí2019202020212022celkem
průměr52.030.333.317.029.7
medián5241402340
modus527333
počet závodů134311
průměrný odstup od vítěze %38,620,016,512,518,4
průměrné % poražených soupeřů43,367,866,882,569,2

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Uhlík Jansp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
pořadí83.53.65.
odstup %29,918,922,0
% poražených soupeřů26,153,236,0
pořadí20212022celkem
průměr65.068.067.0
medián655365
modus655353
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %22,024,423,6
průměrné % poražených soupeřů36,039,738,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Uhlík Jansp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí83.53.2.9.28.
odstup %29,918,93,613,226,7
% poražených soupeřů26,153,298,483,763,0
pořadí201920202022celkem
průměr28.09.046.035.0
medián2895328
modus28922
počet závodů1135
průměrný odstup od vítěze %26,713,217,518,5
průměrné % poražených soupeřů63,083,759,264,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Uhlík Jansp 118
04.09.22
sp 44
07.05.22
sj 129
05.09.21
pořadí1.1.2.
odstup %0,00,00,2
% poražených soupeřů100,0100,080,0
pořadí20212022celkem
průměr2.01.01.3
medián211
modus211
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,20,00,1
průměrné % poražených soupeřů80,0100,093,3

Kategorie K1M

Uhlík Jansp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 44
07.05.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí4.83.53.9.65.4.9.21.19.
odstup %3,729,918,914,622,04,213,729,123,1
% poražených soupeřů94,526,153,275,036,094,180,555,658,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr20.09.034.537.329.7
medián1994919
modus199444
počet závodů21249
průměrný odstup od vítěze %26,113,713,116,817,7
průměrné % poražených soupeřů56,980,565,162,263,7

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Uhlík Jansp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí83.53.19.
odstup %29,918,923,1
% poražených soupeřů26,153,258,1
pořadí20192022celkem
průměr19.068.051.7
medián195353
modus195319
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %23,124,424,0
průměrné % poražených soupeřů58,139,745,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Uhlík Jansp 118
04.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí1.2.
odstup %0,00,2
% poražených soupeřů100,080,0
pořadí20212022celkem
průměr2.01.01.5
medián211
modus211
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,20,00,1
průměrné % poražených soupeřů80,0100,090,0

Kategorie K1M

Uhlík Jansp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 85
29.06.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí4.83.53.2.65.4.9.21.19.
odstup %3,729,918,94,822,04,213,729,123,1
% poražených soupeřů94,526,153,297,736,094,180,555,658,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr20.09.034.535.528.9
medián1994419
modus199424
počet závodů21249
průměrný odstup od vítěze %26,113,713,114,316,6
průměrné % poražených soupeřů56,980,565,167,966,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále