Mráka Jan, 2004, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky

Mráka Jan, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: -   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 2/DS 3.402,9
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 10. 4/DS 9.7011,3
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 1/DS 1.601,3
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 6. 3/DS 7.708,8
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 38. 11/DS 18.5020,4
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 71. 20/DS 32.8734,0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 8. 6/DS 3.539,4
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
4. 4/DS 2.746,6
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 24. 14/DS 15.8418,7
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 26. 7/DS 3.508,0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
26. 7/DS 19.9141,9
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 31. 7/DS 5.5412,9
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
15. 5/DS 5.7212,0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 17. 6/DS 78.4712,7
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 13. 3/DS 4.809,4
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 82. 18/DS 31.7038,4
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 21. 8/DS 10.0610,5
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 24. 8/DS 82.6314,2
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
10. 6/DS 72.0410,7
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 21. 6/DS 71.8412,7
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
10. 6/DS 43.046,5
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 3. 2/DS 3.409,1
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 32. 10/DS 9.6910,0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 47. 16/DS 16.3717,6
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 5.   61.4013,0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 21. 7/DS 3.888,6
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
24. 6/DS 7.5915,8
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 28. 9/DS 6.8415,8
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
20. 5/DS 5.6811,9
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Jakub
3. 2/DS 289.34235,6
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 6. 3/DS 9.5110,4
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 20. 6/DS 145.7712,5
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
7. 6/DS 141.9810,6
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 21. 6/DS 147.9512,5
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
6. 5/DS 168.4212,7
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 23. 5/DM 15.9017,0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 14. 4/DM 10.6011,6
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 5. 2/DM 7.5010,4
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 12. 4/DM 10.0013,6
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 18. 6/DM 6.6911,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
7. 4/DM 6.129,1
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 34. 18/DM 26.9027,6
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 1/DM 22.5115,6
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 103.0786,6
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 67. 11/DM 22.9927,4
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 33. 4/DM 168.6222,4
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 30. 3/DM 8.1816,4
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 1/DM 5.504,8
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 10. 3/DM 11.0014,3
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
KOSÍK Dan
1. 1/DM
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 5. 2/DM 10.0011,8
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 47. 4/DM 7.8517,6
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
19. 5/DM 24.7050,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 51. 7/DM 8.7119,3
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
19. 4/DM 9.5519,3
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 69. 18/DM 22.1224,8
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 100.3082,1
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 79. 23/DM 31.5634,6
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 54.7840,7
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 49. 14/DM 19.4125,8
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
GABRLÍK Jakub
3. 1/DM 83.2471,8
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 107. 38/DM 63.9283,9
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 65.2959,4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 26. 8/DM 97.8314,8
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
8. 4/DM 80.5510,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 26. 8/DM 95.4714,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
8. 4/DM 75.0410,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37. 8/DM 6.0613,7
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
15. 4/DM 6.1513,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 8/DM 6.7515,4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
16. 5/DM 6.2913,3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 14. 4/DM 18.5020,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 25. 7/DM 32.4030,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 89. 23/DM 70.1072,1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 28. 8/DM 41.4034,5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 2/DM 2.701,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 17. 9/DM 20.3020,0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 65. 17/DM 25.6730,4
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
GABRLÍK Jakub
8. 2/DM 74.0764,0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 69. 19/DM 27.3531,1
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
GABRLÍK Jakub
7. 2/DM 71.1861,3
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 16. 6/DM 6.8318,0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
9. 6/DM 5.6313,3
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 38. 18/DM 34.9040,5
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
GABRLÍK Jakub
3. 3/DM 23.7015,0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 27. 5/DM 190.8825,5
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 37. 7/DM 11.0523,0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 55. 10/DM 10.7224,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
20. 4/DM 12.2625,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 62. 12/DM 12.7129,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
20. 3/DM 15.9533,1
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 10. 2/DM 12.9016,4
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
1. 1/DM
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 9. 2/DM 12.9015,9
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
1. 1/DM
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 29. 11/DM 177.2026,2
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
5. 3/DM 88.9111,0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 30. 14/DM 184.5327,6
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
9. 5/DM 111.6814,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 72.   37.4739,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2M slalom
GABRLÍK Jakub
3.   225.31150,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 78. 23/DM 41.4146,5
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2M slalom
GABRLÍK Jakub
   
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 10. 5/DM 14.6016,7
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 9. 4/DM 13.7015,1
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 41. 8/DM 14.4124,8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 43. 8/DM 16.1427,5
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 10. 3/DM 8.9024,5
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
2. 2/DM 1.903,9
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 82. 25/DM 47.8948,7
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
5. 2/DM 45.1932,5
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 71. 18/DM 43.3045,0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
   
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 15. 6/DM 22.8024,0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 7. 3/DM 4.504,6
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 7. 3/DM 10.6011,6
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 42. 8/DM 230.3024,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 42. 8/DM 221.3323,3
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 6/DM 235.2026,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 23. 8/DM 225.7029,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
2. 1/DM 87.509,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
3. 2/DM 219.1022,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 23. 9/DM 239.9027,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 24. 9/DM 218.0028,9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 139.9015,8
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
5. 2/DM 176.5017,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 24. 6/DM 194.0025,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 8/DM 247.8027,9
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 37. 11/ZS 31.5038,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 1/ZS 4.504,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 23. 4/ZS 15.8021,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 35. 9/ZS 26.9030,3
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 43. 6/ZS 23.8032,4
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 90. 21/ZS 63.7993,0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
GABRLÍK Jakub
5. 2/ZS 63.8163,4
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 112. 30/ZS 81.70110,0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
GABRLÍK Jakub
7. 3/ZS 72.3773,2
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 34. 5/ZS 17.1127,7
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
15. 6/ZS 16.7023,6
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 72. 20/ZS 45.7750,3
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 11. 11/ZS 7.8316,7
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
4. 4/ZS 4.368,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 33. 28/ZS 25.8334,7
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
GABRLÍK Jakub
5. 5/ZS 18.7817,4
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 49. 5/ZS 48.5346,6
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 72. 10/ZS 20.8445,7
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 67. 8/ZS 25.0955,5
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 26. 23/ZS 27.9832,0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
6. 6/ZS 37.0829,4
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 19. 18/ZS 15.6617,4
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 4/ZS 31.8226,0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 46. 16/ZS 269.7737,9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
13. 6/ZS 159.5818,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 48. 15/ZS 307.6843,8
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
12. 4/ZS 178.7320,2
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 13. 2/ZS 31.0032,8
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 11. 2/ZS 35.2035,9
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 89. 16/ZS 39.7046,2
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 87. 16/ZS 49.7157,5
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 58. 11/ZS 20.3644,8
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 55. 9/ZS
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 7. 2/ZS 6.105,9
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 12. 3/ZS 15.0015,6
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 18. 3/ZS 27.6029,2
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 21. 3/ZS 23.0023,7
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 1/ZS 9.406,7
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 27. 6/ZS 30.3031,7
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 54. 12/ZS 178.5135,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 52. 9/ZS 176.0634,5
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 24. 21/ZS 24.6723,9
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
GABRLÍK Jakub
   
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 23. 23/ZS 28.1326,1
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 4/ZS 19.9513,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 24. 5/ZS 270.7034,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 7/ZS 329.8035,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 25. 6/ZS 302.5037,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 7/ZS 361.6038,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
6. 2/ZS 15.2011,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 36. 7/ZS 26.9029,5
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
7. 2/ZS 17.1013,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 33. 8/ZS 22.3024,2
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 112. 25/ZS 71.7382,8
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
7. 2/ZS 174.10150,2
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 113. 24/ZS 118.33110,1
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
7. 1/ZS 264.33187,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 43. 13/ZS 13.1837,1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
16. 4/ZS 10.1124,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 87. 21/ZS 51.1958,9
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
11. 5/ZS 115.60111,2
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
6. 5/ZS 30.1121,4
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 24. 19/ZS 20.9820,6
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom    
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 101. 14/ZS 207.55208,3
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 13. 10/ZS 61.6821,8
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
5. 4/ZS 41.2312,5
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 13. 10/ZS
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
5. 4/ZS
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 10. 3/ZS 21.1026,0
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 16. 4/ZS 22.5024,9
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 30. 24/ZS 17.6017,1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
6. 4/ZS 15.3311,2
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 32. 26/ZS 13.3112,7
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
5. 4/ZS 16.5012,8
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 14. 5/ZS 17.7239,7
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
3. 2/ZS 19.4117,5
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
1. 1/ZS
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 20. 4/ZS 29.2842,9
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 17. 7/ZS 16.4137,5
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
2. 1/ZS 16.4615,2
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
1. 1/ZS
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 21. 4/ZS 27.3037,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 47. 15/ZS 199.1539,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
12. 3/ZS 136.3022,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 51. 14/ZS 351.5037,7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
16. 4/ZS 288.2426,3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 38. 29/ZS 21.6822,5
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
5. 5/ZS 20.5915,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 43. 29/ZS 26.2022,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
7. 6/ZS 39.5625,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 22. 17/ZS 8.7528,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
4. 4/ZS 4.1410,9
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 105. 19/ZS 148.58150,2
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 102. 18/ZS 93.12102,5
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 11. 4/ZS 12.9032,8
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
4. 1/ZS 36.8033,0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
2. 1/ZS 1.703,1
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 23. 8/ZS 35.9041,2
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
4. 2/ZS 24.3015,6
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 16. 7/ZS 26.5026,0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
2. 2/ZS 6.904,7
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 15. 6/ZS 23.1024,7
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 20. 7/ZS 48.1053,0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
1. 1/ZS
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 5/ZS 35.2042,7
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
1. 1/ZS
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 17. 5/ZS 360.7037,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 18. 6/ZS 322.2040,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 17. 5/ZS 314.4034,0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 18. 6/ZS 287.6036,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KOSÍK Dan
5.   302.8035,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KOSÍK Dan
9.   303.6036,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KOSÍK Dan
8. 1/ZS 322.1037,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KOSÍK Dan
9.   307.2036,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KOSÍK Dan
22. 3/ZM 48.6037,9
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 59. 7/ZM 37.3038,8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KOSÍK Dan
20. 2/ZM 47.9034,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 59. 5/ZM 34.7032,3
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 13. 4/ZM 78.0923,0
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 15. 4/ZM 11.4923,1
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
KOSÍK Dan
6. 2/ZM 15.5026,9
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
KOSÍK Dan
6. 2/ZM 143.8936,7
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
KOSÍK Dan
9. 5/ZM 20.4625,4
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 20. 10/ZM 22.4134,2
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M slalom
KOSÍK Dan
16. 7/ZM 159.41101,3
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 46. 15/ZM 63.6168,9
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 20. 4/ZM 18.3038,1
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 35. 4/ZM 28.8037,0
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 23. 5/ZM 21.3038,7
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 39. 4/ZM 33.4040,6
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 44. 14/ZM 37.4344,1
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KOSÍK Dan
9. 3/ZM 48.1042,0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 48. 16/ZM 39.5244,9
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KOSÍK Dan
7. 3/ZM 63.1452,4
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 18. 9/ZM 87.99221,3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KOSÍK Dan
4. 2/ZM 12.4526,9
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 36. 7/ZM 201.5337,0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
KOSÍK Dan
15. 4/ZM 207.5433,8
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 38. 7/ZM 356.4838,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
KOSÍK Dan
16. 3/ZM 454.1543,0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 1/ZM 35.2029,1
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 8. 2/ZM 14.0026,5
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 16. 3/ZM 26.5031,9
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C2M slalom
KOSÍK Dan
4. 2/ZM 63.7044,9
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 9. 3/ZM 17.8033,5
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 15. 3/ZM 33.9036,0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 31. 10/ZM 47.3249,2
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
KOSÍK Dan
11. 4/ZM 199.93117,2
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 35. 10/ZM 27.2333,7
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
KOSÍK Dan
12. 4/ZM 133.54118,6
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 111. 11/ZM 79.3696,7
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 120. 11/ZM 148.83180,6
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
KOSÍK Dan
1. 1/ZM
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 16. 2/ZM 19.4354,0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KOSÍK Dan
9. 1/DM 92.1079,5
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 19. 3/ZM 44.6047,0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 31. 6/ZM 31.0033,2
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 27. 5/ZM 29.3031,8
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 23. 2/ZM 338.2036,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 24. 3/ZM 292.7036,9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 27. 3/ZM 368.7039,5
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd    
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KOSÍK Dan
21. 5/ZM 47.9039,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 58. 6/ZM 32.0033,6
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
KOSÍK Dan
23. 5/ZM 75.0055,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 65. 6/ZM 38.9039,6
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom    
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom    
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 40. 18/ZM 18.9042,4
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 58. 22/ZM 65.9767,6
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 2/ZM 33.4123,5
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
HRADEC Matěj
4. 1/ZM 11.158,7
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 24. 5/ZM 39.6150,5
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
HRADEC Matěj
4. 1/ZM 22.7718,4
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 21. 3/ZM 38.5751,0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 2/ZM 34.2423,2
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 25.   82.4833,8
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 63. 20/ZM 37.9335,0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C2M slalom
HRADEC Matěj
7. 2/ZM 35.3423,2
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 28. 9/ZM 19.8044,7
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 56. 16/ZM 33.2229,2
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 32. 8/ZM 36.4034,9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
HRADEC Matěj
10. 4/ZM 87.1369,6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 20. 3/ZM 41.9020,5
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 55. 19/ZM 36.8539,5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
HRADEC Matěj
8. 2/ZM 33.3926,1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 25. 7/ZM 8.5727,1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 51. 15/ZM 34.0240,2
14.06.2015 Sprint v Kroměříži C2M sjezd
HRADEC Matěj
2. 1/ZM 3.003,5
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 1/ZM 39.3028,3
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 18. 6/ZM 27.3053,0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 25. 6/ZM 34.2037,6
13.06.2015 Sprint v Kroměříži C2M sjezd
HRADEC Matěj
3. 1/ZM 31.6044,8
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 1/ZM 49.2039,4
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 18. 5/ZM 29.1052,2
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 26. 6/ZM 38.6039,8
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 70. 18/ZM 41.9451,0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
HRADEC Matěj
10. 3/ZM 58.8450,4
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 82. 24/ZM 99.72130,1
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
HRADEC Matěj
8. 2/ZM 34.7028,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 17. 3/ZM 495.0376,4
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 44. 9/ZM 275.6349,9
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 41. 5/ZM 235.3943,5
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 13. 4/ZM 26.9026,0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 27. 5/ZM 35.4037,0
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 14. 4/ZM 22.5021,2
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 30. 6/ZM 54.0056,2
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 22. 6/ZM 17.9045,9
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 18. 5/ZM 51.2056,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
12. 8/PZM 102.5173,3
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
7. 5/PZM 40.0330,5
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
6. 5/PZM 21.8015,9
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
6. 5/PZM 23.5016,1
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
7. 5/PZM 22.4320,1
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
5. 4/PZM 36.0030,6
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 14.509,8
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
6. 5/PZM 30.9021,0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
6.   16.5012,4
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
7. 6/PZM 24.2025,4
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 22.9015,9
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 20.0015,9
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom
předžáci
10. 8/PZM 85.8066,1
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
20. 14/PZM 208.70159,3
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
13. 8/PZM 85.9067,4
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
10. 5/PZM 140.80109,2
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
   
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
11. 6/PZM 102.4070,2
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
11. 6/PZM 125.7093,7
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
11. 6/PZM 138.30108,8
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
13. 8/PZM 249.70202,4
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
8. 4/PZM 51.9035,9
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
13. 7/PZM 479.60307,0
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
13. 7/PZM 319.70201,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Mráka JanSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Mráka JanSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 17.05.21 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 08.04.21 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 17.04.19 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1:   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 16.11.18 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.06.15 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.15 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|4769|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.K1M 4/4 13
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
159.K1M 2/2 392
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 12
10.K1M 3/3 389
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Gabrlík Jakub
8/8 238
20.K1M 8/9 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
5/8 0
54.K1M 5/10 114
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C2M
Gabrlík Jakub
5/8 134
13.K1M 5/11 397

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Gabrlík Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C2M
Gabrlík Jakub
4/5 279
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/5 64
3.C2M
Kosík Dan
2/2 26
9.K1M 5/7 615
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C2M
Gabrlík Jakub
4/4 94
39.K1M 6/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Gabrlík Jakub
5/6 59
17.K1M 5/8 271

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2M
Gabrlík Jakub
4/6 272
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 2/2 28
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/7 90
10.C2X
Hansgutová Monika
2/2 16
21.K1M 5/9 423
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 40
43.K1M 6/8 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
3/3 0
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Gabrlík Jakub
5/8 7
35.K1M 5/16 152

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 119
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 2/2 14
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/13 100
25.K1M 5/13 297
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 9
85.K1M 5/8 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/10 62

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 110
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 10
288.K1M 3/3 123
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
5/11 43
32.K1M 5/13 223
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 110
53.K1M 2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 64
103.K1M 3/3 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C2M
Gabrlík Jakub
5/6 15
 C2M
Kosík Dan
4/4 0
45.K1M 5/10 87

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Kosík Dan
2/2 4
297.K1M 2/2 59
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Kosík Dan
5/7 16
46.K1M 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kosík Dan
1/1 0
114.K1M 1/1 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Kosík Dan
1/1 0
47.K1M 5/9 26

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C2M
Hradec Matěj
5/6 10
252.K1M 5/6 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C2M
Hradec Matěj
4/4 2
 C2M
Kosík Dan
2/2 0
70.K1M 5/9 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
96.K1M 4/4 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hradec Matěj
2/2 0
59.K1M 5/5 6

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202017
C2M6-
K1M69103

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C2M111925-22
K1M2039436253

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018201720162015
K1M44717611510859139
C2M-24510--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212018201720162015
K1M159446288297252
C2M-106659377

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015
C2M584761332667-
K1M541331518510311496

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016201520142013
C2M331132550--
K1M1092125324670143172
C1M--4450-----
C2X--10------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C2M6919-372632
K1M13173539454759
Fotky nenalezeny.
0|4769|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.K1M 4/4 13
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
159.K1M 2/2 392
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 12
10.K1M 3/3 389
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Gabrlík Jakub
8/8 238
20.K1M 8/9 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
5/8 0
54.K1M 5/10 114
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C2M
Gabrlík Jakub
5/8 134
13.K1M 5/11 397

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Gabrlík Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C2M
Gabrlík Jakub
4/5 279
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/5 64
3.C2M
Kosík Dan
2/2 26
9.K1M 5/7 615
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C2M
Gabrlík Jakub
4/4 94
39.K1M 6/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Gabrlík Jakub
5/6 59
17.K1M 5/8 271

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2M
Gabrlík Jakub
4/6 272
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 2/2 28
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/7 90
10.C2X
Hansgutová Monika
2/2 16
21.K1M 5/9 423
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 40
43.K1M 6/8 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
3/3 0
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Gabrlík Jakub
5/8 7
35.K1M 5/16 152

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 119
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 2/2 14
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/13 100
25.K1M 5/13 297
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 9
85.K1M 5/8 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/10 62

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 110
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 10
288.K1M 3/3 123
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
5/11 43
32.K1M 5/13 223
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 110
53.K1M 2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 64
103.K1M 3/3 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C2M
Gabrlík Jakub
5/6 15
 C2M
Kosík Dan
4/4 0
45.K1M 5/10 87

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Kosík Dan
2/2 4
297.K1M 2/2 59
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Kosík Dan
5/7 16
46.K1M 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kosík Dan
1/1 0
114.K1M 1/1 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Kosík Dan
1/1 0
47.K1M 5/9 26

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C2M
Hradec Matěj
5/6 10
252.K1M 5/6 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C2M
Hradec Matěj
4/4 2
 C2M
Kosík Dan
2/2 0
70.K1M 5/9 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
96.K1M 4/4 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hradec Matěj
2/2 0
59.K1M 5/5 6

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202017
C2M6-
K1M69103

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C2M111925-22
K1M2039436253

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018201720162015
K1M44717611510859139
C2M-24510--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212018201720162015
K1M159446288297252
C2M-106659377

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015
C2M584761332667-
K1M541331518510311496

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016201520142013
C2M331132550--
K1M1092125324670143172
C1M--4450-----
C2X--10------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C2M6919-372632
K1M13173539454759

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
137 4 86 93 1 51 372
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár57.367.043
K1M84.067.0672
C2M4.04.041
NKZ56.569.0736
K1M82.179.06924
C2M5.35.0712
veřejné závody16.410.01171
K1M23.417.010101
C2M4.93.0164
C1M31.328.0254
C2X1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,03
K1M00,000,000,000,02
C2M00,000,000,000,01
NKZ00,000,025,625,636
K1M00,000,000,000,024
C2M00,000,0216,7216,712
veřejné závody2313,595,321,23419,9171
K1M00,000,000,000,0101
C2M2132,8914,123,13250,064
C1M00,000,000,000,04
C2X2100,000,000,02100,02
Celkem2311,094,341,93617,1210
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár65869800,0
K1M43188000,0
C2M226813400,0
NKZ6524603857,7
K1M47153633510,6
C2M189245100,0
veřejné závody3347028216920,7
K1M2004902255427,0
C2M122202217129,8
C1M88811225,0
C2X4164125,0
Celkem40510074257418,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Mráka Jansl 147
05.09.20
sl 130
26.08.17
pořadí67.101.
odstup % *)27,4208,3
% poražených soupeřů *)44,52,0
pořadí20172020celkem
průměr101.067.084.0
medián1016767
modus1016767
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)208,327,4117,9
průměrné % poražených soupeřů *)2,044,523,3
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Mráka Jansl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí2.3.5.11.6.16.6.
odstup % *)15,615,017,4111,221,4101,323,5
% poražených soupeřů *)66,750,050,09,150,0---54,5
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr6.016.08.55.03.02.07.0
medián61665326
modus61665326
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze % *)23,5101,366,317,415,015,643,6
průměrné % poražených soupeřů *)54,50,029,650,050,066,740,0
počet jízd22422214
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí24.34.38.72.33.87.24.46.58.
odstup % *)18,727,640,550,334,758,920,668,967,6
% poražených soupeřů *)68,163,760,635,576,525,277,546,436,7
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr58.046.055.552.538.034.024.046.2
medián5846243338342438
modus5846243338342424
počet závodů11221119
průměrný odstup od vítěze % *)67,668,939,842,540,527,618,743,1
průměrné % poražených soupeřů *)36,746,451,456,060,663,768,154,5
počet jízd224422218
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
11,1%

NKZ slalom

Kategorie C2M

Mráka Jansl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 61
19.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí4.4.4.3.4.8.7.3.5.5.7.7.7.
odstup %86,682,140,771,859,464,061,3150,232,563,473,2150,2187,9
% poražených soupeřů25,0---------------------20,020,014,325,025,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr7.06.05.83.85.2
medián75545
modus75344
počet závodů224513
průměrný odstup od vítěze %169,068,377,068,186,4
průměrné % poražených soupeřů25,017,25,05,09,9
počet jízd236920
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
20,0%
5
38,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí38.71.32.47.67.69.79.49.107.65.69.72.78.82.71.90.112.89.87.112.113.101.105.102.111.120.
odstup %20,434,010,017,627,424,834,625,883,930,431,139,246,548,745,093,0110,046,257,582,8110,1208,3150,2102,596,7180,6
% poražených soupeřů59,323,167,752,144,546,540,060,010,949,244,727,623,014,727,825,89,033,336,32,69,72,03,79,87,61,7
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr115.5106.694.572.874.247.082.2
medián1111058971693879
modus1111018765493269
počet závodů25465426
průměrný odstup od vítěze %138,7130,876,740,139,320,567,6
průměrné % poražených soupeřů4,75,626,131,240,450,628,2
počet jízd31081210851
lepší 1. jízda0
0,0%
3
60,0%
2
50,0%
3
50,0%
3
60,0%
2
50,0%
13
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
33,3%
0
0,0%
1
12,5%
5
9,8%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Mráka Jansl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí6.4.4.5.6.5.9.7.6.7.10.8.10.8.
odstup %29,426,013,10,011,212,842,052,423,223,269,626,150,428,0
% poražených soupeřů28,657,125,055,637,550,011,133,316,714,3---36,425,050,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr8.28.05.34.76.8
medián87546
modus87546
počet závodů623314
průměrný odstup od vítěze %36,747,28,022,829,1
průměrné % poražených soupeřů23,722,247,736,931,5
počet jízd1246527
lepší 1. jízda1
16,7%
0
0,0%
3
100,0%
2
66,7%
6
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
2
7,4%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí82.21.26.19.24.23.13.30.32.44.48.63.56.55.51.70.82.
odstup %38,410,532,017,423,926,10,017,112,744,144,935,029,239,540,251,0130,1
% poražených soupeřů33,184,477,383,270,174,464,767,465,646,340,538,045,534,142,528,114,7
pořadí20152016201720182021celkem
průměr62.846.025.023.051.543.5
medián564430232144
modus514413192182
počet závodů6234217
průměrný odstup od vítěze %54,244,59,924,824,534,8
průměrné % poražených soupeřů33,843,465,976,358,853,5
počet jízd12368433
lepší 1. jízda4
66,7%
1
50,0%
1
33,3%
1
25,0%
0
0,0%
7
41,2%
čistých jízd2
16,7%
0
0,0%
5
83,3%
0
0,0%
0
0,0%
7
21,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Mráka Jansl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí25.28.37.35.
odstup %30,434,538,030,3
% poražených soupeřů41,535,720,032,0
pořadí20182019celkem
průměr36.026.531.3
medián352528
modus352525
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,132,433,3
průměrné % poražených soupeřů26,038,632,3
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie C2M

Mráka Jansl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
pořadí2.2.3.1.1.1.1.2.1.1.1.2.1.1.1.1.1.2.1.6.4.1.1.1.1.1.2.1.4.6.7.3.2.5.7.4.4.2.1.1.22.20.2.4.11.12.9.21.23.4.4.6.6.
odstup %2,91,3235,60,00,00,00,04,80,00,00,01,80,00,00,00,00,04,50,029,426,00,00,00,00,00,06,70,013,111,813,917,515,215,525,133,015,64,70,00,037,934,929,144,9117,2118,679,539,855,98,718,428,339,4
% poražených soupeřů83,385,7---100,0100,0100,0100,085,7100,0100,0100,091,7100,0100,0100,0100,0100,093,3100,028,657,1100,0100,0100,0100,0100,085,7100,025,068,862,571,485,771,457,175,050,080,0100,0100,032,336,766,7---------20,09,1---------------
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr10.711.43.82.11.11.12.34.4
medián611411122
modus42111121
počet závodů67111277353
průměrný odstup od vítěze %31,766,013,96,60,30,779,921,3
průměrné % poražených soupeřů1,522,274,782,598,898,056,366,5
počet jízd1214212314125101
lepší 1. jízda4
66,7%
5
71,4%
3
27,3%
7
58,3%
3
42,9%
2
28,6%
2
66,7%
26
49,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
14,3%
2
8,7%
2
14,3%
3
25,0%
1
20,0%
11
10,9%

Kategorie C2X

Mráka Jansl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
pořadí10.6.6.23.14.5.12.10.5.14.89.17.10.9.10.9.15.7.7.23.43.26.19.13.11.7.12.18.21.27.24.23.36.33.10.16.20.21.38.43.23.16.15.20.17.59.59.35.39.16.15.31.35.19.31.27.58.65.24.21.25.26.27.30.18.12.7.6.6.7.5.4.6.6.7.4.4.10.20.13.10.11.11.11.13.8.13.13.
odstup %11,38,810,417,011,610,413,614,311,820,072,120,016,415,916,715,124,04,611,621,732,432,017,432,835,95,915,629,223,731,723,926,129,524,226,024,942,937,822,522,541,226,024,753,042,738,832,337,040,631,936,049,233,747,033,231,833,639,650,551,037,639,837,056,256,173,330,515,916,120,130,69,821,012,425,415,915,966,1159,367,4109,270,293,7108,8202,435,9307,0201,7
% poražených soupeřů88,893,989,676,185,293,882,586,694,182,47,484,582,484,086,888,662,289,889,578,462,277,383,279,783,388,778,065,373,061,270,174,457,361,457,148,357,855,665,160,447,665,168,253,761,938,340,838,239,742,344,061,055,841,933,342,232,129,732,439,442,939,025,731,034,645,070,054,558,362,575,062,537,550,045,566,770,010,029,653,830,828,628,69,114,341,7---7,7
pořadí201320142015201620172018201920202021celkem
průměr12.36.532.733.323.720.519.211.97.319.5
medián116263120211012615
modus1361831162375610
počet závodů1013911131397388
průměrný odstup od vítěze %135,627,244,637,432,125,321,814,110,240,8
průměrné % poražených soupeřů24,454,434,143,458,475,075,085,890,857,0
počet jízd20251822262618146175
lepší 1. jízda1
10,0%
6
46,2%
4
44,4%
4
36,4%
4
30,8%
3
23,1%
6
66,7%
3
42,9%
1
33,3%
32
36,4%
čistých jízd0
0,0%
6
24,0%
4
22,2%
10
45,5%
12
46,2%
6
23,1%
3
16,7%
3
21,4%
3
50,0%
47
26,9%

Ostatní slalom

Kategorie C2M

Mráka Jansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí9.7.6.7.
odstup %42,052,423,223,2
% poražených soupeřů11,133,316,714,3
pořadí20152016celkem
průměr6.58.07.3
medián677
modus677
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %23,247,235,2
průměrné % poražených soupeřů15,522,218,9
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí44.48.63.56.
odstup %44,144,935,029,2
% poražených soupeřů46,340,538,045,5
pořadí20152016celkem
průměr59.546.052.8
medián564448
modus564444
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %32,144,538,3
průměrné % poražených soupeřů41,843,442,6
počet jízd437
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
14,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Mráka Jansj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.10.6.15.16.12.16.
odstup %10,76,512,713,213,322,426,3
% poražených soupeřů62,562,573,726,325,047,634,8
pořadí201720202021celkem
průměr14.015.58.712.1
medián12151012
modus12151010
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %24,413,310,015,0
průměrné % poražených soupeřů41,225,766,247,5

Kategorie K1M

Mráka Jansj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.24.21.21.33.37.39.27.42.42.58.54.47.51.
odstup %12,714,212,712,522,413,715,425,524,023,344,835,039,137,7
% poražených soupeřů46,778,581,376,211,150,045,77,122,624,112,315,938,739,8
pořadí20172018201920202021celkem
průměr49.056.037.036.320.836.6
medián475442372137
modus475442332121
počet závodů2233414
průměrný odstup od vítěze %38,439,924,217,213,023,8
průměrné % poražených soupeřů39,314,117,935,670,739,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Mráka Jansj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí10.6.8.13.12.15.16.
odstup %10,712,710,718,020,233,843,0
% poražených soupeřů62,573,769,640,042,112,511,8
pořadí2016201820202021celkem
průměr15.512.58.08.011.4
medián15128612
modus1512866
počet závodů22127
průměrný odstup od vítěze %38,419,110,711,721,3
průměrné % poražených soupeřů12,241,169,668,144,6

Kategorie K1M

Mráka Jansj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí24.21.33.26.46.48.58.54.36.38.44.41.
odstup %14,212,522,414,837,943,844,835,037,038,449,943,5
% poražených soupeřů78,576,211,174,545,844,012,315,940,738,310,414,9
pořadí20152016201820202021celkem
průměr42.537.051.529.522.539.1
medián413648262138
modus413646262121
počet závodů2242212
průměrný odstup od vítěze %46,737,740,418,613,432,9
průměrné % poražených soupeřů12,739,529,542,877,438,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Mráka Jansj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.10.6.8.8.15.16.9.13.12.5.12.16.
odstup %10,76,512,710,710,013,213,314,218,020,212,522,426,3
% poražených soupeřů62,562,573,769,668,226,325,050,040,042,142,947,634,8
pořadí20172018201920202021celkem
průměr11.012.59.011.88.710.8
medián1212981010
modus51298108
počet závodů3214313
průměrný odstup od vítěze %20,419,114,211,810,014,7
průměrné % poražených soupeřů41,841,150,047,366,249,6

Kategorie K1M

Mráka Jansj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí17.24.21.21.33.26.26.37.39.27.30.42.42.46.48.58.54.13.47.51.25.20.
odstup %12,714,212,712,522,414,814,413,715,425,527,624,023,337,943,844,835,021,839,137,733,820,5
% poražených soupeřů46,778,581,376,211,174,576,050,045,77,167,822,624,145,844,012,315,962,538,739,820,034,5
pořadí201520172018201920202021celkem
průměr22.537.051.535.332.220.834.0
medián20474830332130
modus20134642262121
počet závodů23445422
průměrný odstup od vítěze %27,132,940,425,116,213,024,9
průměrné % poražených soupeřů27,347,029,530,451,570,744,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Mráka Jansj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 72
14.06.15
pořadí10.10.6.8.8.15.16.9.2.3.4.5.12.16.5.9.8.9.1.2.
odstup %10,76,512,710,710,013,213,314,29,222,415,817,922,426,335,736,237,836,20,03,5
% poražených soupeřů62,562,573,769,668,226,325,050,050,033,325,020,047,634,8------------------
pořadí201520162017201920202021celkem
průměr2.01.09.84.611.88.77.9
medián21948108
modus21928108
počet závodů11654320
průměrný odstup od vítěze %3,50,032,415,911,810,017,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,013,735,747,366,232,4

Kategorie K1M

Mráka Jansj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 47
11.05.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 8
09.04.16
sj 72
14.06.15
pořadí17.24.21.5.21.33.26.26.37.39.27.30.42.42.23.19.24.23.24.30.58.54.27.24.27.25.47.51.18.17.17.18.16.24.23.27.18.
odstup %12,714,212,713,012,522,414,814,413,715,425,527,624,023,329,626,628,927,425,727,944,835,035,534,038,437,739,137,740,237,634,036,754,036,936,339,553,0
% poražených soupeřů46,778,581,375,076,211,174,576,050,045,77,167,822,624,142,151,443,946,360,350,812,315,943,547,740,941,538,739,852,852,960,058,542,323,326,729,710,5
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr18.022.528.035.828.432.217.627.7
medián1823182724332124
modus1816172723262124
počet závodů1466105537
průměrný odstup od vítěze %53,041,737,637,626,616,213,029,3
průměrné % poražených soupeřů10,530,550,533,641,651,571,545,1

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Mráka Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí26.15.24.20.19.20.20.6.6.
odstup %41,912,015,811,919,325,833,136,726,9
% poražených soupeřů7,446,211,526,928,020,820,8------
pořadí2016201920202021celkem
průměr6.020.019.021.317.3
medián620192020
modus620191520
počet závodů22149
průměrný odstup od vítěze %31,829,519,320,424,8
průměrné % poražených soupeřů0,020,828,023,018,0

Kategorie K1M

Mráka Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí26.31.21.28.30.51.37.55.62.41.43.49.72.67.55.13.15.
odstup %8,012,98,615,816,419,323,024,429,224,827,546,645,755,50,023,023,1
% poražených soupeřů75,070,071,060,939,650,518,237,229,128,625,04,06,618,519,453,846,2
pořadí20162018201920202021celkem
průměr14.060.847.640.526.540.9
medián135543302641
modus134937302155
počet závodů2452417
průměrný odstup od vítěze %23,136,925,817,911,323,8
průměrné % poražených soupeřů50,012,127,645,169,238,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Mráka Jansj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí4.7.9.15.4.16.9.
odstup %6,69,113,323,68,224,525,4
% poražených soupeřů75,040,027,317,676,925,0---
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr9.016.09.59.07.04.09.1
medián91649749
modus91649744
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze %25,424,515,913,39,16,615,8
průměrné % poražených soupeřů0,025,047,327,340,075,037,4

Kategorie K1M

Mráka Jansj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí8.18.30.16.41.34.11.67.55.43.20.40.
odstup %9,411,016,418,024,827,716,755,50,037,134,242,4
% poražených soupeřů87,071,239,671,228,631,384,618,519,419,240,617,0
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr40.020.043.041.828.524.08.031.9
medián402043341618830
modus40204311161888
počet závodů111422112
průměrný odstup od vítěze %42,434,237,125,021,413,79,424,4
průměrné % poražených soupeřů17,040,619,238,549,955,487,044,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Mráka Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 74
18.06.16
pořadí26.15.24.20.19.19.20.20.4.
odstup %41,912,015,811,950,019,325,833,126,9
% poražených soupeřů7,446,211,526,928,028,020,820,8---
pořadí2016201920202021celkem
průměr4.020.019.021.318.6
medián420192020
modus420191520
počet závodů12249
průměrný odstup od vítěze %26,929,534,620,426,3
průměrné % poražených soupeřů0,020,828,023,021,1

Kategorie K1M

Mráka Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí26.31.13.21.28.30.47.51.37.55.62.41.43.49.72.67.55.18.28.25.
odstup %8,012,99,48,615,816,417,619,323,024,429,224,827,546,645,755,50,0221,344,727,1
% poražených soupeřů75,070,071,471,060,939,654,550,518,237,229,128,625,04,06,618,519,434,628,931,4
pořadí201520162018201920202021celkem
průměr26.518.060.847.642.723.840.0
medián25185543472637
modus25184937301328
počet závodů21453520
průměrný odstup od vítěze %35,9221,336,925,817,811,033,9
průměrné % poražených soupeřů30,234,612,127,648,269,738,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Mráka Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 70
13.06.15
pořadí26.15.24.20.19.19.20.20.2.1.1.4.2.3.
odstup %41,912,015,811,950,019,325,833,13,90,00,010,93,144,8
% poražených soupeřů7,446,211,526,928,028,020,820,850,0100,0100,075,085,7---
pořadí20152017201920202021celkem
průměr3.02.014.019.021.312.6
medián3120192015
modus3120191520
počet závodů1432414
průměrný odstup od vítěze %44,83,520,934,620,419,5
průměrné % poražených soupeřů0,090,230,528,023,042,9

Kategorie K1M

Mráka Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
pořadí26.31.21.28.30.47.51.37.55.62.41.43.10.49.72.67.55.14.17.22.11.20.23.8.9.18.13.14.22.
odstup %8,012,98,615,816,417,619,323,024,429,224,827,524,546,645,755,50,039,737,528,032,838,138,726,533,552,226,021,245,9
% poražených soupeřů75,070,071,060,939,654,550,518,237,229,128,625,069,04,06,618,519,431,636,063,270,624,018,553,346,722,720,031,622,2
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr16.815.016.060.841.342.726.531.6
medián149145541472626
modus138114910302114
počet závodů444463429
průměrný odstup od vítěze %36,434,234,536,925,617,811,328,3
průměrné % poražených soupeřů24,135,650,412,134,548,269,238,5

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Mráka Jansj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí18.28.
odstup %221,344,7
% poražených soupeřů34,628,9
pořadí20152016celkem
průměr28.018.023.0
medián281818
modus281818
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %44,7221,3133,0
průměrné % poražených soupeřů28,934,631,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále