Marková Kristýna, 2009

Loko Trutnovregistrační číslo: 060043
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 6. 3/ZS 37.6942,1
11
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 10. 5/ZS 27.9232,7
30
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 8. 3/ZS 29.5831,4
10
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 12. 7/ZS 20.2723,8
37
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 19. 4/ZS 39.0331,8
10
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 24. 6/ZS 28.3225,1
32
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 25. 7/ZS 41.9233,6
5
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 30. 9/ZS 29.5026,5
31
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 8.1418,0OČ/OM
4/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 34. 4/ZS 14.4428,6ČP/OČ/OM
4/1/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 5/ZS 8.5516,0OČ/OM
1/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 45.6216,4OČ/OM
4/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 35. 5/ZS 15.1129,8ČP/OČ/OM
3/2/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 56.1317,7OČ/OM
3/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 13. 8/ZS 8.7220,5-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W sjezd 10. 8/ZS 12.4325,8-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 18. 12/ZS 66.1264,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 23. 15/ZS 39.8739,7-
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 14. 3/ZS 39.0535,9
7
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 31. 4/ZS 23.1022,3
24
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 13.   0.120,2
12
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 30.   0.290,5
31
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZS 5.108,4
6
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 5. 2/ZS 228.1024,8
5
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 2/ZS 339.6031,8
0
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 2/ZS 12.7018,2
0
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZS 190.0020,4
8
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZS 6.9011,8
8
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 2/ZS 269.2024,6
0
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 2/ZS 11.4016,5
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1W slalom 3. 1/ZS 15.1712,6
5
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 6. 1/ZS 8.608,5
13
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1W slalom 3. 1/ZS 16.1211,7
5
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 6. 1/ZS 13.5512,6
14
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 5. 2/ZS 21.0020,5
5
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 11. 3/ZS 13.5014,3
14
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 5. 2/ZS 21.2021,0
5
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 14. 4/ZS 12.4013,1
12
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 25. 12/ZS 46.6748,4OČ/OM
1/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 20. 13/ZS 23.2426,7OČ/OM
14/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 17. 9/ZS 46.5348,2OČ/OM
7/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 18. 12/ZS 26.2028,0OČ/OM
17/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 21. 6/ZS 129.1424,1OČ/OM
5/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 18. 6/ZS 164.0525,0OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 19. 6/ZS 121.8822,5OČ/OM
5/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 17. 6/ZS 162.7724,7OČ/OM
0/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 10. 2/ZS 31.1027,5
4
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 18. 4/ZS 24.9023,8
14
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VIKOVÁ Anna
7. 2/ZS 23.4018,6
4
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 3. 2/ZS 125.3024,3
5
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 10. 2/ZS 44.1038,3
2
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1W sjezd 1.  
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 11. 3/ZS 16.2014,3
18
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VIKOVÁ Anna
7. 2/ZS 24.4018,4
4
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 35. 4/ZS 21.5029,3ČP/OČ/OM
1/3/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 34. 4/ZS 14.8429,5ČP/OČ/OM
3/4/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 20. 14/ZS 37.3235,8OM/OČ
0/11
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 13. 10/ZS 23.6623,2OM/OČ
0/20
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 14. 3/ZS 27.8225,5
15
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 18. 4/ZS 34.0329,5
16
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 13. 3/ZS 39.1538,1
16
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 26. 2/ZS 255.4524,0ČP/OČ/OM
10/1/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/ZS 70.977,4
8
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 12. 3/ZS 579.9657,0
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 29. 7/ZM 60.8655,1
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 47. 10/ZM 36.6037,4
21
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 28. 6/ZM 64.2954,3
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 42. 6/ZM 26.5924,2
31
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 14. 2/ZM 10.2320,3OČ/OM
2/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 14. 2/ZM 60.0020,0OČ/OM
2/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 17. 3/ZM 6.8414,6-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 35. 10/ZM 46.3651,3-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 36. 12/ZM 47.6251,9OČ/OM
5/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 36. 12/ZM 36.0333,4OČ/OM
7/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 28. 7/ZM 26.9725,2OČ/OM
15/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 36. 2/ZM 154.4423,1ČP/OČ/OM
0/6/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 37. 1/ZM 141.0021,9ČP/OČ/OM
0/4/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 5. 2/ZM 47.6039,5
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 12. 3/ZM 16.2015,2
8
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 4. 1/ZM 125.8024,8
4
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 5. 2/ZM 66.0054,8
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 13. 3/ZM 17.8016,4
9
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 51. 9/ZM 57.0653,3
2
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 29. 4/ZM 220.78187,9
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 54. 9/ZM 49.3945,9
3
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 18. 6/ZM 19.6844,3-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 45. 17/ZM 206.24204,9-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 54. 8/ZM 86.5788,8
4
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 6. 1/ZM 334.4037,6
1
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 6. 1/ZM 17.0030,7
1
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 5. 1/ZM 319.1036,4
1
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 6. 1/ZM 19.2034,0
1
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 12. 1/ZM 40.5137,8
1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 15. 1/ZM 39.1136,2
1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 18. 1/ZM 75.1077,0
2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 7. 1/ZM 194.8038,2
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 1/ZM 58.6054,0
4
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 54. 19/ZM 315.39305,3OM/OČ
0/1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 41. 10/PZZ 82.9067,2
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 39. 10/PZZ 55.3045,2
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 14. 1/PZ 107.3090,9
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Lukáš
6.   43.5032,5
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 15. 1/PZ 85.2068,1
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Lukáš
6.   38.3027,8
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 8. 4/PZZ 80.9063,1
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 8. 4/PZZ 69.9051,9
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 45. 11/PZZ 156.50108,0
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 45. 11/PZZ 140.9692,3
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 04.10.22 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.08.20 updated from RVP
Marková KristýnaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Marková KristýnaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.03.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5846|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.C1W 5/17 50
41.C2X
Viková Anna
2/2 8
69.K1W 5/19 161
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1W 6/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/10 4
21.K1W 5/16 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
106.K1W 5/7 84
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1W 5/5 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
129.K1W 5/9 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 5/5 4

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Marek Lukáš
2/2 0
 K1W 2/2 0
 PWK 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1W4056

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1W366467--
C2X41--89-
K1W69106129200-
PWK---3676

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W15--
K1W212233

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1W56--
K1W865992

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021
C1W27-
K1W6361
Fotky nenalezeny.
0|5846|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.C1W 5/17 50
41.C2X
Viková Anna
2/2 8
69.K1W 5/19 161
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1W 6/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/10 4
21.K1W 5/16 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
106.K1W 5/7 84
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1W 5/5 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
129.K1W 5/9 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 5/5 4

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Marek Lukáš
2/2 0
 K1W 2/2 0
 PWK 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1W4056

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1W366467--
C2X41--89-
K1W69106129200-
PWK---3676

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W15--
K1W212233

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1W56--
K1W865992

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021
C1W27-
K1W6361

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
39 20 4 28 11   102
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody20.215.0663
K1W23.618.01834
C1W13.610.0519
PWK31.039.086
C2X6.56.064
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,023,223,263
K1W00,000,000,000,034
C1W00,000,0210,5210,519
PWK00,000,000,000,06
C2X00,000,000,000,04
Celkem00,000,023,223,263
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1221292111915,6
K1W66938141218,2
C1W361304616,7
PWK121941600,0
C2X8304112,5
Celkem1221292111915,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Marková Kristýnasl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí23.18.35.45.
odstup % *)39,729,551,3204,9
% poražených soupeřů *)46,352,819,02,2
pořadí202020212022celkem
průměr45.035.020.530.3
medián45351823
modus45351818
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)204,951,334,681,4
průměrné % poražených soupeřů *)2,219,049,630,1
počet jízd2237
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Marková Kristýnasl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 134
26.09.20
pořadí6.8.19.25.14.13.3.3.5.5.10.10.29.28.5.5.29.
odstup %42,131,431,833,635,90,212,611,720,521,027,538,355,154,339,554,8187,9
% poražených soupeřů70,661,137,920,035,050,075,075,060,060,043,835,7---------------
pořadí202020212022celkem
průměr29.016.810.112.8
medián295810
modus29535
počet závodů141217
průměrný odstup od vítěze %187,951,025,541,1
průměrné % poražených soupeřů0,00,052,036,7
počet jízd182433
lepší 1. jízda1
100,0%
3
75,0%
5
41,7%
9
52,9%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
6
25,0%
7
21,2%

Kategorie C2X

Marková Kristýnasl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí7.7.6.6.
odstup %18,618,432,527,8
% poražených soupeřů50,045,516,737,5
pořadí20192022celkem
průměr6.07.06.5
medián676
modus676
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %30,118,524,3
průměrné % poražených soupeřů27,147,837,4
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Kategorie K1W

Marková Kristýnasl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí10.12.24.30.31.30.6.6.11.14.18.11.14.18.13.47.42.36.36.28.12.13.51.54.54.12.15.18.15.54.14.15.
odstup %32,723,825,126,522,30,58,512,614,313,123,814,325,529,538,137,424,251,933,425,215,216,453,345,988,837,836,277,054,0305,390,968,1
% poražených soupeřů81,380,759,653,246,452,576,277,366,759,450,067,759,452,860,033,344,614,620,540,056,055,67,47,08,621,422,229,236,45,4------
pořadí2019202020212022celkem
průměr14.534.130.616.523.9
medián1418361415
modus145436612
počet závodů2871532
průměrný odstup od vítěze %79,587,329,120,742,9
průměrné % poražených soupeřů0,017,237,862,942,0
počet jízd416142963
lepší 1. jízda1
50,0%
4
50,0%
6
85,7%
9
60,0%
20
62,5%
čistých jízd0
0,0%
2
12,5%
3
21,4%
6
20,7%
11
17,5%

Kategorie PWK

Marková Kristýnasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí41.39.8.8.45.45.
odstup %67,245,263,151,9108,092,3
% poražených soupeřů20,024,0---12,5---4,3
pořadí20182019celkem
průměr45.024.031.0
medián45839
modus4588
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %100,256,871,3
průměrné % poražených soupeřů2,214,110,1
počet jízd4812
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Marková Kristýnasl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
pořadí25.17.
odstup %48,448,2
% poražených soupeřů27,350,0
pořadí2022celkem
průměr21.021.0
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,348,3
průměrné % poražených soupeřů38,738,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Marková Kristýnasl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí20.18.36.36.28.
odstup %26,728,051,933,425,2
% poražených soupeřů55,861,414,620,540,0
pořadí20212022celkem
průměr33.319.027.6
medián361828
modus361836
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %36,827,433,0
průměrné % poražených soupeřů25,058,638,5
počet jízd6410
lepší 1. jízda3
100,0%
1
50,0%
4
80,0%
čistých jízd1
16,7%
2
50,0%
3
30,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Marková Kristýnasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí18.17.
odstup %25,024,7
% poražených soupeřů15,020,0
pořadí2022celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,924,9
průměrné % poražených soupeřů17,517,5

Kategorie K1W

Marková Kristýnasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí21.19.26.36.37.
odstup %24,122,524,023,121,9
% poražených soupeřů52,458,13,823,916,3
pořadí20212022celkem
průměr36.522.027.8
medián362126
modus361919
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %22,523,523,1
průměrné % poražených soupeřů20,138,130,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Marková Kristýnasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí18.17.
odstup %25,024,7
% poražených soupeřů15,020,0
pořadí2022celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,924,9
průměrné % poražených soupeřů17,517,5

Kategorie K1W

Marková Kristýnasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
pořadí21.19.26.17.36.
odstup %24,122,524,014,623,1
% poražených soupeřů52,458,13,842,923,9
pořadí20212022celkem
průměr26.522.023.8
medián172121
modus171917
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %18,823,521,7
průměrné % poražených soupeřů33,438,136,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Marková Kristýnasj 116
03.09.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 74
18.06.22
sj 11
31.03.22
pořadí4.3.3.1.12.
odstup %17,731,824,60,057,0
% poražených soupeřů70,0---------8,3
pořadí2022celkem
průměr4.64.6
medián33
modus33
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %26,226,2
průměrné % poražených soupeřů15,715,7

Kategorie K1W

Marková Kristýnasj 116
03.09.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 74
18.06.22
sj 24
10.04.22
sj 11
31.03.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
pořadí5.5.4.3.26.3.14.36.37.4.6.5.7.
odstup %16,424,820,424,324,07,420,023,121,924,837,636,438,2
% poražených soupeřů78,963,676,971,43,884,623,523,916,362,528,633,3---
pořadí202020212022celkem
průměr6.022.87.711.9
medián61445
modus5435
počet závodů34613
průměrný odstup od vítěze %37,422,419,524,6
průměrné % poražených soupeřů20,631,663,243,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Marková Kristýnasj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí4.18.17.
odstup %17,725,024,7
% poražených soupeřů70,015,020,0
pořadí2022celkem
průměr13.013.0
medián1717
modus44
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %22,522,5
průměrné % poražených soupeřů35,035,0

Kategorie K1W

Marková Kristýnasj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí5.21.19.26.14.36.37.
odstup %16,424,122,524,020,023,121,9
% poražených soupeřů78,952,458,13,823,523,916,3
pořadí20212022celkem
průměr29.017.822.6
medián361921
modus1455
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %21,621,721,7
průměrné % poražených soupeřů21,248,336,7

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí34.35.35.34.
odstup %28,629,829,329,5
% poražených soupeřů15,412,817,119,5
pořadí2022celkem
průměr34.534.5
medián3434
modus3434
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %29,329,3
průměrné % poražených soupeřů16,216,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
pořadí34.35.13.35.34.18.
odstup %28,629,820,529,329,544,3
% poražených soupeřů15,412,862,517,119,515,0
pořadí20202022celkem
průměr18.030.228.2
medián183434
modus183434
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %44,327,530,3
průměrné % poražených soupeřů15,025,523,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Marková Kristýnasp 118
04.09.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
pořadí6.3.3.
odstup %16,018,216,5
% poražených soupeřů50,0------
pořadí2022celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %16,916,9
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 129
05.09.21
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí5.34.35.4.4.14.6.6.
odstup %18,028,629,88,411,820,330,734,0
% poražených soupeřů80,015,412,878,678,623,550,050,0
pořadí202020212022celkem
průměr6.014.016.413.5
medián61456
modus61444
počet závodů2158
průměrný odstup od vítěze %32,420,319,322,7
průměrné % poražených soupeřů50,023,553,148,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí34.35.
odstup %28,629,8
% poražených soupeřů15,412,8
pořadí2022celkem
průměr34.534.5
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %29,229,2
průměrné % poražených soupeřů14,114,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí5.34.35.14.
odstup %18,028,629,820,3
% poražených soupeřů80,015,412,823,5
pořadí20212022celkem
průměr14.024.722.0
medián143414
modus1455
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %20,325,424,2
průměrné % poražených soupeřů23,536,132,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále