Marková Kristýna, 2009

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057169
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2 C2: 3sjezd K1: 2 C1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1W slalom 5. 1/ZS 15.4016,1
14
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 6. 1/ZS 11.5212,8
38
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1W slalom 4. 1/ZS 16.3615,5
19
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 7. 2/ZS 9.098,9
38
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 13. 5/ZS 23.6019,8
10
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
ČAPSKÁ Valerie
18. 4/ZS 43.4033,9
1
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 19. 7/ZS 15.1013,5
44
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 14. 6/ZS 24.4021,5
8
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
ČAPSKÁ Valerie
16. 4/ZS 35.3029,0
3
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 15. 5/ZS 16.5015,5
52
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42. 9/ZS 52.9246,8NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 48. 11/ZS 262.45238,9NKZ
0
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 7. 2/ZS 20.7421,7
10
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 13. 3/ZS 14.0515,6
41
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 4. 1/ZS 4.463,3
18
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 13. 2/ZS 20.1918,0
43
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1W sjezd 7. 4/ZS 3.287,4-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1W sjezd 7. 4/ZS 4.128,2-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1W slalom 15. 10/ZS 50.6547,1-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1W slalom 23. 16/ZS 41.7543,1-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 24. 1/ZS 8.5317,0ČP/OČ/OM
19/20/0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 16. 2/ZS 31.5758,2ČP/OČ/OM
25/1/0
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 3/ZS 2.620,8OČ/OM
8/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 30. 1/ZS 15.0130,2ČP/OČ/OM
12/21/0
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 3/ZS 26.768,0OČ/OM
2/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 13. 1/ZS 14.0924,3ČP/OČ/OM
31/7/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/ZS 0.290,5OČ/OM
8/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 3/ZS 1.452,4OČ/OM
2/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1W sjezd 7. 1/ZS 6.5112,6
36
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/ZS 3.976,1
0
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1W sjezd 10. 1/ZS 7.9415,2
18
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1W sjezd 2.   3531.455.152,4
0
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 17. 11/ZS 63.5260,5OČ/OM
6/0
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 11. 10/ZS 28.2130,1OČ/OM
28/0
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 14. 11/ZS 54.5851,4OČ/OM
16/0
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 13. 11/ZS 27.2127,5OČ/OM
29/0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 16. 8/ZS 26.1125,9
16
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 33. 12/ZS 22.9223,6
38
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 16. 8/ZS 24.9123,6
19
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 23. 7/ZS 17.4217,6
76
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1W slalom 3. 2/ZS 10.989,1
10
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C2M slalom
ČAPSKÁ Valerie
6. 1/ZS 42.9837,7
3
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom 7. 1/ZS 9.088,5
19
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1W slalom 4. 2/ZS 16.9613,9
6
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C2M slalom
ČAPSKÁ Valerie
8. 1/ZS 58.0247,5
2
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 15. 2/ZS 13.9112,0
9
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZS 127.8313,0
7
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZS 7.1612,3
7
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 2. 1/ZS 4.646,4
2
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 1/ZS 95.388,0
1
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZS 109.0911,2
8
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZS 7.3512,6
8
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 2. 1/ZS 71.146,1
3
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 2. 1/ZS 5.627,9
3
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 6. 1/ZS 20.5420,4
9
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 2. 1/ZS 6.546,9
78
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 7. 1/ZS 26.7926,3
8
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 11. 2/ZS 17.0217,4
37
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 4. 2/ZS 29.5924,2
3
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ČAPSKÁ Valerie
10. 1/ZS 56.9441,2
2
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 6. 1/ZS 17.3115,2
14
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 4. 1/ZS 63.5011,7
6
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 5. 2/ZS 22.7019,0
3
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1W sjezd 2. 1/ZS 98.2516,3
2
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ČAPSKÁ Valerie
9. 1/ZS 56.0444,0
2
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 1/ZS 10.899,7
15
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
7
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
6
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 8. 3/ZS 102.9612,2OČ/OM
20/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 6. 3/ZS 117.8512,2OČ/OM
3/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 18. 4/ZS 169.4122,1OČ/OM
14/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 14. 3/ZS 144.4115,4OČ/OM
2/0
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
11
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 3. 1/ZS 234.8024,6
3
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 19. 12/ZS 24.8026,6OČ/OM
5/0
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 11. 10/ZS 22.6427,6OČ/OM
18/0
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 14. 11/ZS 25.9727,8OČ/OM
9/0
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 15. 13/ZS 19.8322,6OČ/OM
15/0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 10. 6/ZS 16.0015,8
8
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 15. 8/ZS 14.2015,2
25
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 9. 6/ZS 15.3015,5
9
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 14. 6/ZS 12.1013,4
29
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
12
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 1/ZS 198.4020,4
6
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 26. 1/ZS 12.5620,3ČP/OČ/OM
13/22/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 16. 2/ZS 17.9526,3ČP/OČ/OM
25/4/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 34. 1/ZS 14.6023,6ČP/OČ/OM
12/22/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 16. 2/ZS 16.2422,3ČP/OČ/OM
25/4/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 26. 1/ZS 164.4617,2
16
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 2/ZS 252.6523,3
1
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1W sjezd 1. 1/ZS
14
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1W sjezd 2. 1/ZS 199.0020,7
5
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 13. 10/ZS 61.2659,6OM/OČ
0/4
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 12. 10/ZS 29.6030,6OM/OČ
0/13
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 10. 9/ZS 44.7140,2OM/OČ
0/9
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 10. 10/ZS 38.3439,3OM/OČ
0/15
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1W sjezd 23. 3/ZS 241.7023,1ČP/OČ/OM
13/3/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1W sjezd 17. 2/ZS 204.4717,1ČP/OČ/OM
23/1/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1W sjezd 21. 2/ZS 203.1919,2ČP/OČ/OM
15/4/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1W sjezd 18. 2/ZS 295.7024,5ČP/OČ/OM
21/0/0
06.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1W sjezd 1. 1/ZS
6
06.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1W sjezd 3.   108.919,9
4
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 7. 1/ZS 100.408,3OM
18
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 8. 1/ZS 168.9014,8OM
18
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1W sjezd 4. 1/ZS 207.8015,5OM
1
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1W sjezd 4. 1/ZS 237.8017,7OM
1
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1W sjezd 11. 1/ZS 176.0016,0OM
13
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1W sjezd 13. 3/ZS 215.1019,4OM
8
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1W sjezd 4. 1/ZS 272.7022,0OM
2
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1W sjezd 5. 1/ZS 290.0022,8OM
1
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1W sjezd 3. 1/ZS 53.095,8
5
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1W sjezd 6. 1/ZS 354.9736,1
0
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 6. 3/ZS 37.6942,1
11
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 10. 5/ZS 27.9232,7
30
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 8. 3/ZS 29.5831,4
10
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 12. 7/ZS 20.2723,8
37
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 19. 4/ZS 39.0331,8
10
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 24. 6/ZS 28.3225,1
32
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 25. 7/ZS 41.9233,6
5
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 30. 9/ZS 29.5026,5
31
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 8.1418,0OČ/OM
4/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 34. 4/ZS 14.4428,6ČP/OČ/OM
4/1/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 5/ZS 8.5516,0OČ/OM
1/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 45.6216,4OČ/OM
4/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 35. 5/ZS 15.1129,8ČP/OČ/OM
3/2/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 56.1317,7OČ/OM
3/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 13. 8/ZS 8.7220,5-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W sjezd 10. 8/ZS 12.4325,8-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 18. 12/ZS 66.1264,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 23. 15/ZS 39.8739,7-
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 14. 3/ZS 39.0535,9
7
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 31. 4/ZS 23.1022,3
24
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 13.   0.120,2
12
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 30.   0.290,5
31
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZS 5.108,4
6
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 5. 2/ZS 228.1024,8
5
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 2/ZS 339.6031,8
0
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 2/ZS 12.7018,2
0
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZS 190.0020,4
8
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZS 6.9011,8
8
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 2/ZS 269.2024,6
0
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 2/ZS 11.4016,5
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1W slalom 3. 1/ZS 15.1712,6
5
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 6. 1/ZS 8.608,5
13
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1W slalom 3. 1/ZS 16.1211,7
5
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 6. 1/ZS 13.5512,6
14
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 5. 2/ZS 21.0020,5
5
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 11. 3/ZS 13.5014,3
14
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 5. 2/ZS 21.2021,0
5
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 14. 4/ZS 12.4013,1
12
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 25. 12/ZS 46.6748,4OČ/OM
1/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 20. 13/ZS 23.2426,7OČ/OM
14/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1W slalom 17. 9/ZS 46.5348,2OČ/OM
7/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 18. 12/ZS 26.2028,0OČ/OM
17/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 21. 6/ZS 129.1424,1OČ/OM
5/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 18. 6/ZS 164.0525,0OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 19. 6/ZS 121.8822,5OČ/OM
5/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 17. 6/ZS 162.7724,7OČ/OM
0/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 10. 2/ZS 31.1027,5
4
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 18. 4/ZS 24.9023,8
14
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VIKOVÁ Anna
7. 2/ZS 23.4018,6
4
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 3. 2/ZS 125.3024,3
5
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 10. 2/ZS 44.1038,3
2
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1W sjezd 1.  
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 11. 3/ZS 16.2014,3
18
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
VIKOVÁ Anna
7. 2/ZS 24.4018,4
4
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 35. 4/ZS 21.5029,3ČP/OČ/OM
1/3/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 34. 4/ZS 14.8429,5ČP/OČ/OM
3/4/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 20. 14/ZS 37.3235,8OM/OČ
0/11
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 13. 10/ZS 23.6623,2OM/OČ
0/20
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 14. 3/ZS 27.8225,5
15
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 18. 4/ZS 34.0329,5
16
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 13. 3/ZS 39.1538,1
16
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 26. 2/ZS 255.4524,0ČP/OČ/OM
10/1/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/ZS 70.977,4
8
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 12. 3/ZS 579.9657,0
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 29. 7/ZM 60.8655,1
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 47. 10/ZM 36.6037,4
21
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 28. 6/ZM 64.2954,3
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 42. 6/ZM 26.5924,2
31
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 14. 2/ZM 10.2320,3OČ/OM
2/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 14. 2/ZM 60.0020,0OČ/OM
2/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 17. 3/ZM 6.8414,6-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 35. 10/ZM 46.3651,3-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 36. 12/ZM 47.6251,9OČ/OM
5/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 36. 12/ZM 36.0333,4OČ/OM
7/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 28. 7/ZM 26.9725,2OČ/OM
15/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 36. 2/ZM 154.4423,1ČP/OČ/OM
0/6/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 37. 1/ZM 141.0021,9ČP/OČ/OM
0/4/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 5. 2/ZM 47.6039,5
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 12. 3/ZM 16.2015,2
8
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 4. 1/ZM 125.8024,8
4
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 5. 2/ZM 66.0054,8
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 13. 3/ZM 17.8016,4
9
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 51. 9/ZM 57.0653,3
2
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 29. 4/ZM 220.78187,9
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 54. 9/ZM 49.3945,9
3
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 18. 6/ZM 19.6844,3-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 45. 17/ZM 206.24204,9-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 54. 8/ZM 86.5788,8
4
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 6. 1/ZM 334.4037,6
1
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 6. 1/ZM 17.0030,7
1
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 5. 1/ZM 319.1036,4
1
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 6. 1/ZM 19.2034,0
1
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 12. 1/ZM 40.5137,8
1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 15. 1/ZM 39.1136,2
1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 18. 1/ZM 75.1077,0
2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 7. 1/ZM 194.8038,2
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 1/ZM 58.6054,0
4
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 54. 19/ZM 315.39305,3OM/OČ
0/1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 41. 10/PZZ 82.9067,2
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 39. 10/PZZ 55.3045,2
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 14. 1/PZ 107.3090,9
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Lukáš
6.   43.5032,5
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 15. 1/PZ 85.2068,1
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Lukáš
6.   38.3027,8
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 8. 4/PZZ 80.9063,1
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 8. 4/PZZ 69.9051,9
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 45. 11/PZZ 156.50108,0
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 45. 11/PZZ 140.9692,3
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Marková KristýnaTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 17.08.23 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 08.08.23 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 03.05.23 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 01.01.23 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 04.10.22 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Marková KristýnaLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.08.20 updated from RVP
Marková KristýnaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Marková KristýnaLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.03.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5846|0|N

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 5/22 88
51.C2M
Čapská Valerie
5/6 12
42.K1W 5/22 293
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 125
23.K1W 5/6 72
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/24 28
17.K1W 5/24 121
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/14 5
21.K1W 5/14 57

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.C1W 5/17 50
41.C2X
Viková Anna
2/2 8
69.K1W 5/19 161
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1W 6/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/10 4
21.K1W 5/16 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
106.K1W 5/7 84
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1W 5/5 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
129.K1W 5/9 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 5/5 4

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Marek Lukáš
2/2 0
 K1W 2/2 0
 PWK 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021
C1W14--
K1W234056

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2023
K1W49

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018
C1W31366467--
C2M51-----
K1W4269106129200-
C2X-41--89-
PWK----3676

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1W1315--
K1W17212233

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
C1W3656--
K1W63865992

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021
C1W1527-
K1W216561
Fotky nenalezeny.
0|5846|0|N

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 5/22 88
51.C2M
Čapská Valerie
5/6 12
42.K1W 5/22 293
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 125
23.K1W 5/6 72
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/24 28
17.K1W 5/24 121
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/14 5
21.K1W 5/14 57

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.C1W 5/17 50
41.C2X
Viková Anna
2/2 8
69.K1W 5/19 161
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1W 6/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/10 4
21.K1W 5/16 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
106.K1W 5/7 84
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1W 5/5 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
129.K1W 5/9 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 5/5 4

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Marek Lukáš
2/2 0
 K1W 2/2 0
 PWK 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021
C1W14--
K1W234056

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2023
K1W49

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018
C1W31366467--
C2M51-----
K1W4269106129200-
C2X-41--89-
PWK----3676

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1W1315--
K1W17212233

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
C1W3656--
K1W63865992

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021
C1W1527-
K1W216561

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
64 43 10 57 40   214
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ45.042.0422
K1W45.042.0422
veřejné závody16.213.06113
K1W19.314.01556
C1W11.510.0541
PWK31.039.086
C2M11.29.066
C2X6.56.064
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
K1W00,000,000,000,02
veřejné závody00,010,932,743,5113
K1W00,011,800,011,856
C1W00,000,037,337,341
PWK00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,06
C2X00,000,000,000,04
Celkem00,010,932,643,5115
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ31745800,0
K1W31745800,0
veřejné závody222196695022,5
K1W1101200112522,7
C1W8046662227,5
PWK121941600,0
C2M12766216,7
C2X8304112,5
Celkem2252140105022,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Marková Kristýnasl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí15.16.18.
odstup % *)47,123,664,2
% poražených soupeřů *)39,155,919,0
pořadí20222023celkem
průměr18.015.516.3
medián181516
modus181515
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)64,235,445,0
průměrné % poražených soupeřů *)19,047,538,0
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
33,3%

Kategorie K1W

Marková Kristýnasl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí23.23.23.18.35.45.
odstup % *)43,117,639,729,551,3204,9
% poražených soupeřů *)45,072,246,352,819,02,2
pořadí2020202120222023celkem
průměr45.035.020.523.027.8
medián4535182323
modus4535182323
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze % *)204,951,334,630,464,4
průměrné % poražených soupeřů *)2,219,049,658,639,6
počet jízd223411
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
18,2%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Marková Kristýnasl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
pořadí42.48.
odstup %46,8238,9
% poražených soupeřů8,92,1
pořadí2023celkem
průměr45.045.0
medián4242
modus4242
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %142,9142,9
průměrné % poražených soupeřů5,55,5
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Marková Kristýnasl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 134
26.09.20
pořadí5.4.13.14.7.4.17.14.16.16.3.4.6.7.4.5.19.14.10.9.13.10.6.8.19.25.14.13.3.3.5.5.10.10.29.28.5.5.29.
odstup %16,115,519,821,521,73,360,551,425,923,69,113,920,426,324,219,026,627,815,815,559,640,242,131,431,833,635,90,212,611,720,521,027,538,355,154,339,554,8187,9
% poražených soupeřů76,583,345,538,164,781,336,048,051,655,980,066,768,862,550,042,933,350,047,152,929,435,770,661,137,920,035,050,075,075,060,060,043,835,7---------------
pořadí2020202120222023celkem
průměr29.016.810.19.711.1
medián2958910
modus295345
počet závodů14122239
průměrný odstup od vítěze %187,951,025,525,432,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,052,054,646,8
počet jízd18244477
lepší 1. jízda1
100,0%
3
75,0%
5
41,7%
6
27,3%
15
38,5%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
6
25,0%
16
36,4%
23
29,9%

Kategorie C2M

Marková Kristýnasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
pořadí18.16.6.8.10.9.
odstup %33,929,037,747,541,244,0
% poražených soupeřů19,028,654,530,018,220,0
pořadí2023celkem
průměr11.211.2
medián99
modus66
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %38,938,9
průměrné % poražených soupeřů28,428,4
počet jízd1212
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
čistých jízd2
16,7%
2
16,7%

Kategorie C2X

Marková Kristýnasl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí7.7.6.6.
odstup %18,618,432,527,8
% poražených soupeřů50,045,516,737,5
pořadí20192022celkem
průměr6.07.06.5
medián676
modus676
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %30,118,524,3
průměrné % poražených soupeřů27,147,837,4
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Kategorie K1W

Marková Kristýnasl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí6.7.19.15.13.13.11.13.33.23.7.15.2.11.6.7.11.15.15.14.12.10.10.12.24.30.31.30.6.6.11.14.18.11.14.18.13.47.42.36.36.28.12.13.51.54.54.12.15.18.15.54.14.15.
odstup %12,88,913,515,515,618,030,127,523,617,68,512,06,917,415,29,727,622,615,213,430,639,332,723,825,126,522,30,58,512,614,313,123,814,325,529,538,137,424,251,933,425,215,216,453,345,988,837,836,277,054,0305,390,968,1
% poražených soupeřů86,885,768,475,078,279,373,068,455,672,280,651,798,483,676,272,775,665,965,069,866,770,081,380,759,653,246,452,576,277,366,759,450,067,759,452,860,033,344,614,620,540,056,055,67,47,08,621,422,229,236,45,4------
pořadí20192020202120222023celkem
průměr14.534.130.616.512.619.3
medián141836141214
modus14543661515
počet závodů287152254
průměrný odstup od vítěze %79,587,329,120,718,232,8
průměrné % poražených soupeřů0,017,237,862,973,654,9
počet jízd416142944107
lepší 1. jízda1
50,0%
4
50,0%
6
85,7%
9
60,0%
7
31,8%
27
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
12,5%
3
21,4%
6
20,7%
13
29,5%
24
22,4%

Kategorie PWK

Marková Kristýnasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí41.39.8.8.45.45.
odstup %67,245,263,151,9108,092,3
% poražených soupeřů20,024,0---12,5---4,3
pořadí20182019celkem
průměr45.024.031.0
medián45839
modus4588
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %100,256,871,3
průměrné % poražených soupeřů2,214,110,1
počet jízd4812
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Marková Kristýnasl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
pořadí17.14.19.14.13.10.25.17.
odstup %60,551,426,627,859,640,248,448,2
% poražených soupeřů36,048,033,350,029,435,727,350,0
pořadí20222023celkem
průměr21.014.516.1
medián171414
modus171414
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %48,344,445,3
průměrné % poražených soupeřů38,738,738,7
počet jízd41216
lepší 1. jízda1
50,0%
1
16,7%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
3
18,8%

Kategorie K1W

Marková Kristýnasl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí11.13.11.15.12.10.20.18.36.36.28.
odstup %30,127,527,622,630,639,326,728,051,933,425,2
% poražených soupeřů73,068,475,665,966,770,055,861,414,620,540,0
pořadí202120222023celkem
průměr33.319.012.019.1
medián36181115
modus36181111
počet závodů32611
průměrný odstup od vítěze %36,827,429,631,2
průměrné % poražených soupeřů25,058,669,955,6
počet jízd641222
lepší 1. jízda3
100,0%
1
50,0%
2
33,3%
6
54,5%
čistých jízd1
16,7%
2
50,0%
0
0,0%
3
13,6%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Marková Kristýnasj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí17.18.18.17.
odstup %17,124,525,024,7
% poražených soupeřů5,9---15,020,0
pořadí20222023celkem
průměr17.517.517.5
medián171717
modus171717
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %24,920,822,9
průměrné % poražených soupeřů17,53,010,2

Kategorie K1W

Marková Kristýnasj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí23.21.21.19.26.36.37.
odstup %23,119,224,122,524,023,121,9
% poražených soupeřů15,425,952,458,13,823,916,3
pořadí202120222023celkem
průměr36.522.022.026.1
medián36212123
modus36192121
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %22,523,521,222,6
průměrné % poražených soupeřů20,138,120,728,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Marková Kristýnasj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí6.14.17.18.18.17.
odstup %12,215,417,124,525,024,7
% poražených soupeřů54,523,55,9---15,020,0
pořadí20222023celkem
průměr17.513.815.0
medián171417
modus17617
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %24,917,319,8
průměrné % poražených soupeřů17,521,019,8

Kategorie K1W

Marková Kristýnasj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
pořadí8.18.23.21.21.19.26.17.36.
odstup %12,222,123,119,224,122,524,014,623,1
% poražených soupeřů75,948,515,425,952,458,13,842,923,9
pořadí202120222023celkem
průměr26.522.017.521.0
medián17211821
modus1719821
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %18,823,519,120,5
průměrné % poražených soupeřů33,438,141,438,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Marková Kristýnasj 122
02.09.23
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 79
22.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 67
01.06.23
sj 48
11.05.23
sj 41
29.04.23
sj 35
27.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 14
06.04.23
sj 3
23.03.23
sj 116
03.09.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 74
18.06.22
sj 11
31.03.22
pořadí5.3.2.2.1.6.14.3.2.13.2.17.18.3.6.4.3.3.1.12.
odstup %8,08,06,116,30,012,215,424,620,423,320,717,124,59,936,117,731,824,60,057,0
% poražených soupeřů42,9---75,050,0100,054,523,571,490,9---87,55,9---75,028,670,0---------8,3
pořadí20222023celkem
průměr4.66.56.0
medián333
modus323
počet závodů51520
průměrný odstup od vítěze %26,216,218,7
průměrné % poražených soupeřů15,747,039,2

Kategorie K1W

Marková Kristýnasj 122
02.09.23
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 79
22.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 67
01.06.23
sj 48
11.05.23
sj 41
29.04.23
sj 35
27.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 14
06.04.23
sj 3
23.03.23
sj 116
03.09.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 74
18.06.22
sj 24
10.04.22
sj 11
31.03.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
pořadí4.3.3.4.1.8.18.1.1.26.1.23.21.1.3.5.5.4.3.26.3.14.36.37.4.6.5.7.
odstup %0,813,011,211,70,012,222,10,00,017,20,023,119,20,05,816,424,820,424,324,07,420,023,121,924,837,636,438,2
% poražených soupeřů78,666,775,040,0100,075,948,5100,0100,016,7100,015,425,9100,075,078,963,676,971,43,884,623,523,916,362,528,633,3---
pořadí2020202120222023celkem
průměr6.022.87.77.99.8
medián614434
modus54311
počet závodů3461528
průměrný odstup od vítěze %37,422,419,59,116,3
průměrné % poražených soupeřů20,631,663,267,856,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Marková Kristýnasj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí5.6.14.17.18.4.4.5.4.4.18.17.
odstup %8,012,215,417,124,517,715,522,822,017,725,024,7
% poražených soupeřů42,954,523,55,9---25,025,0---25,070,015,020,0
pořadí20222023celkem
průměr13.08.69.7
medián1755
modus444
počet závodů3912
průměrný odstup od vítěze %22,517,318,6
průměrné % poražených soupeřů35,022,425,6

Kategorie K1W

Marková Kristýnasj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí4.8.18.23.21.7.8.13.11.5.21.19.26.14.36.37.
odstup %0,812,222,123,119,28,314,819,416,016,424,122,524,020,023,121,9
% poražených soupeřů78,675,948,515,425,966,763,240,050,078,952,458,13,823,523,916,3
pořadí202120222023celkem
průměr29.017.812.616.9
medián36191114
modus14588
počet závodů34916
průměrný odstup od vítěze %21,621,715,118,0
průměrné % poražených soupeřů21,248,351,645,1

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Marková Kristýnasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí16.13.16.16.
odstup %58,224,326,322,3
% poražených soupeřů6,325,016,716,7
pořadí2023celkem
průměr15.315.3
medián1616
modus1616
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %32,832,8
průměrné % poražených soupeřů16,216,2

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí24.30.26.34.34.35.35.34.
odstup %17,030,220,323,628,629,829,329,5
% poražených soupeřů34,314,739,019,515,412,817,119,5
pořadí20222023celkem
průměr34.528.531.5
medián342634
modus342434
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %29,322,826,0
průměrné % poražených soupeřů16,226,921,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Marková Kristýnasp 129
10.09.23
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 113
28.08.22
pořadí7.16.13.16.16.10.
odstup %8,258,224,326,322,325,8
% poražených soupeřů53,86,325,016,716,757,1
pořadí20222023celkem
průměr10.013.613.0
medián101613
modus101616
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %25,827,927,5
průměrné % poražených soupeřů57,123,729,3

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 129
10.09.23
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
pořadí7.24.30.26.34.34.35.13.35.34.18.
odstup %7,417,030,220,323,628,629,820,529,329,544,3
% poražených soupeřů72,734,314,739,019,515,412,862,517,119,515,0
pořadí202020222023celkem
průměr18.030.224.226.4
medián18342630
modus1834734
počet závodů15511
průměrný odstup od vítěze %44,327,519,725,5
průměrné % poražených soupeřů15,025,536,029,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Marková Kristýnasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
pořadí16.13.4.2.2.2.2.16.16.6.3.3.
odstup %58,224,32,46,15.152,46,47,926,322,316,018,216,5
% poražených soupeřů6,325,057,1------75,075,016,716,750,0------
pořadí20222023celkem
průměr4.08.17.1
medián343
modus322
počet závodů3912
průměrný odstup od vítěze %16,9589,6446,4
průměrné % poražených soupeřů16,730,226,8

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 129
05.09.21
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí24.30.2.7.10.3.3.26.34.5.34.35.4.4.14.6.6.
odstup %17,030,20,512,615,212,312,620,323,618,028,629,88,411,820,330,734,0
% poražených soupeřů34,314,792,950,025,077,877,839,019,580,015,412,878,678,623,550,050,0
pořadí2020202120222023celkem
průměr6.014.016.415.414.5
medián6145107
modus614433
počet závodů215917
průměrný odstup od vítěze %32,420,319,316,119,2
průměrné % poražených soupeřů50,023,553,147,948,2

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Marková Kristýnasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
pořadí16.13.
odstup %58,224,3
% poražených soupeřů6,325,0
pořadí2023celkem
průměr14.514.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,341,3
průměrné % poražených soupeřů15,715,7

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí24.30.34.35.
odstup %17,030,228,629,8
% poražených soupeřů34,314,715,412,8
pořadí20222023celkem
průměr34.527.030.8
medián342430
modus342424
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %29,223,626,4
průměrné % poražených soupeřů14,124,519,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Marková Kristýnasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
pořadí16.13.4.16.16.6.
odstup %58,224,32,426,322,316,0
% poražených soupeřů6,325,057,116,716,750,0
pořadí20222023celkem
průměr6.013.011.8
medián61613
modus61616
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %16,026,724,9
průměrné % poražených soupeřů50,024,428,6

Kategorie K1W

Marková Kristýnasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí24.30.2.26.34.5.34.35.14.
odstup %17,030,20,520,323,618,028,629,820,3
% poražených soupeřů34,314,792,939,019,580,015,412,823,5
pořadí202120222023celkem
průměr14.024.723.222.7
medián14342626
modus145234
počet závodů1359
průměrný odstup od vítěze %20,325,418,320,9
průměrné % poražených soupeřů23,536,140,136,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále