počet evidovaných závodů | 30 |
počet evidovaných výsledků | 3375 |
celkový výsledek vítězů | 21h 21m 16.56s |
celkový výsledek všech | 18d 18h 37m 18.19s |
statistika počtu absolvovaných závodů podle závodníků | |
statistika počtu hodnocených v jednotlivých závodech | |
mapa s místy závodů |
Oceania Canoe Slalom Championships 0 SLALOM / počet hodnocených: 208 | 26.01.2024-28.01.2024 | |||
ICF CSL World Ranking - AUSTRALIAN OPEN 0 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici | 02.02.2024-04.02.2024 | |||
Sjezd na Chrudimce 3 SJEZD / počet hodnocených: 95 | 21.03.2024 | TJ Syntesia Pardubice | Pardubice, řeka Chrudimka | |
Sjezd v Brně závod č. 1 4 SJEZD / počet hodnocených: 62 | 23.03.2024 | Kanoe Klub Spoj Brno | Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. | |
Sjezd v Brně závod č. 2 5 SJEZD / počet hodnocených: 64 | 23.03.2024 | Kanoe Klub Spoj Brno | Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. | |
Sjezd na Sázavě 7 SJEZD / počet hodnocených: 72 | 30.03.2024 | TJ Bohemians Praha | ||
Sjezd na Sázavě 6 SJEZD / počet hodnocených: 75 | 30.03.2024 | TJ Bohemians Praha | řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě | |
Sjezd na Sázavě 9 SJEZD / počet hodnocených: 51 | 31.03.2024 | TJ Bohemians Praha | ||
Sjezd na Sázavě 8 SJEZD / počet hodnocených: 52 | 31.03.2024 | TJ Bohemians Praha | ||
Sjezd na Chrudimce 10 SJEZD / počet hodnocených: 83 | 04.04.2024 | TJ Syntesia Pardubice | Pardubice, řeka Chrudimka | |
Sjezd v Hanušovicích 15 SJEZD / počet hodnocených: 84 | 06.04.2024 | Vodní sporty Desná | řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici | |
Sjezd v Hanušovicích 14 SJEZD / počet hodnocených: 85 | 06.04.2024 | Vodní sporty Desná | řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici | |
Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať 18 SLALOM / počet hodnocených: 200 | 06.04.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | Areál Lídy Polesné České Budějovice | |
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať 19 SLALOM / počet hodnocených: 134 | 06.04.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | viz závod 18 | |
Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů 12 SLALOM / počet hodnocených: 96 | 06.04.2024 | Loko Trutnov | Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov | |
Sprint v Trutnově 11 SPRINT / počet hodnocených: 44 | 06.04.2024 | Loko Trutnov | Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov | |
Sjezd v Hanušovicích 16 SJEZD / počet hodnocených: 80 | 07.04.2024 | Vodní sporty Desná | řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici | |
Sjezd v Hanušovicích 17 SJEZD / počet hodnocených: 78 | 07.04.2024 | Vodní sporty Desná | řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici | |
Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať 20 SLALOM / počet hodnocených: 197 | 07.04.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | viz závod 18 | |
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať 21 SLALOM / počet hodnocených: 137 | 07.04.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | viz závod 18 | |
Slalom v Trutnově - 58. ročník 13 SLALOM / počet hodnocených: 91 | 07.04.2024 | Loko Trutnov | Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov | |
MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile 23 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici | 13.04.2024 | TJ Loko Plzeň | Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu | |
1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů 22 SJEZD / počet hodnocených: 172 | 13.04.2024 | TJ Loko Plzeň | Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu | |
Stružnická peřej 27 SLALOM / počet hodnocených: 175 | 13.04.2024 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | Stružnice u České Lípy | |
2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile 24 SJEZD / počet hodnocených: 180 | 14.04.2024 | TJ Loko Plzeň | Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu | |
Stružnická peřej 28 SLALOM / počet hodnocených: 166 | 14.04.2024 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | Stružnice u České Lípy | |
Sjezd na Chrudimce 29 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici | 18.04.2024 | TJ Syntesia Pardubice | Pardubice, řeka Chrudimka | |
3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici 32 SJEZD / počet hodnocených: 55 | 20.04.2024 | TJ Bohemians Praha | Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať | |
1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 30 SLALOM / počet hodnocených: 145 | 20.04.2024 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | USD Veltrusy | |
Slalom v Zábřehu 34 SLALOM / počet hodnocených: 145 | 20.04.2024 | Vodní sporty Zábřeh | řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh | |
4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí 33 SJEZD / počet hodnocených: 47 | 21.04.2024 | TJ Bohemians Praha | Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať | |
2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá 31 SLALOM / počet hodnocených: 144 | 21.04.2024 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | USD Veltrusy | |
Slalom v Zábřehu 35 SLALOM / počet hodnocených: 142 | 21.04.2024 | Vodní sporty Zábřeh | řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh | |
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 36 SLALOM / plánovaný závod | 27.04.2024 | Univerzitní sportovní klub Praha | USD Praha Troja | |
5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně 39 SPRINT / plánovaný závod | 27.04.2024 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | ||
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 37 SLALOM / plánovaný závod | 28.04.2024 | Univerzitní sportovní klub Praha | USD Praha Troja | |
6. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR v klasickém sjezdu 40 SJEZD / plánovaný závod | 28.04.2024 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | ||
1. Český pohár v Kayak cross - time trial 38 CSLX / plánovaný závod | 28.04.2024 | Univerzitní sportovní klub Praha | USD Praha Troja | |
Sjezd na Chrudimce 41 SJEZD / plánovaný závod | 02.05.2024 | TJ Syntesia Pardubice | Pardubice, řeka Chrudimka | |
1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě 42 SLALOM / plánovaný závod | 04.05.2024 | KK Opava | USD Opava | |
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě 43 SLALOM / plánovaný závod | 05.05.2024 | KK Opava | USD Opava | |
Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix 44 SJEZD / plánovaný závod | 10.05.2024 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s | |
1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů 46 SLALOM / plánovaný závod | 11.05.2024 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | USD Trnávka | |
Slalom o pracku Krumlovského medvěda 48 SLALOM / plánovaný závod | 11.05.2024 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | |
Krumlovský sprint 45 SPRINT / plánovaný závod | 11.05.2024 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě | |
2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů 47 SLALOM / plánovaný závod | 12.05.2024 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | USD Trnávka | |
Krumlovský slalom 49 SLALOM / plánovaný závod | 12.05.2024 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | |
ECA Mistrovství Evropy 50 SLALOM / plánovaný závod | 15.05.2024-19.05.2024 | |||
Krajský přebor ve sprintu v Olomouci 51 SPRINT / plánovaný závod | 15.05.2024 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | Olomouc - loděnice SKUP | |
Sjezd na Chrudimce 52 SJEZD / plánovaný závod | 16.05.2024 | TJ Syntesia Pardubice | Pardubice, řeka Chrudimka | |
Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů 56 SLALOM / plánovaný závod | 18.05.2024 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu | |
7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR 53 SPRINT / plánovaný závod | 18.05.2024 | TJ Bohemians Praha | USD Veltrusy | |
MČR družstev dorostu ve sprintu ve Veltrusech 54 SPRINT / plánovaný závod | 18.05.2024 | TJ Bohemians Praha | USD Veltrusy | |
Slalom na Paraplíčku 57 SLALOM / plánovaný závod | 19.05.2024 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu | |
8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech 55 SPRINT / plánovaný závod | 19.05.2024 | TJ Bohemians Praha | USD Veltrusy | |
Krajský přebor ve slalomu v Olomouci 58 SLALOM / plánovaný závod | 22.05.2024 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok | |
Slalom v Ostravě 59 SLALOM / plánovaný závod | 25.05.2024 | VK Tzunami Ostrava | Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu | |
Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů 61 SLALOM / plánovaný závod | 25.05.2024 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | Sušice nádraží u železničního mostu. | |
Slalom v Ostravě 60 SLALOM / plánovaný závod | 26.05.2024 | VK Tzunami Ostrava | Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu | |
Slalom v Sušici 62 SLALOM / plánovaný závod | 26.05.2024 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | Sušice nádraží u železničního mostu. | |
ICF Světový pohár #1 63 SLALOM / plánovaný závod | 30.05.2024-02.06.2024 | |||
Sjezd na Chrudimce 64 SJEZD / plánovaný závod | 30.05.2024 | TJ Syntesia Pardubice | Pardubice, řeka Chrudimka | |
3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3. Český p 65 SLALOM / plánovaný závod | 01.06.2024 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA | |
67 SLALOM / VK Kroměříž nejsou schopni závody uspořádat | 01.06.2024 | VK Kroměříž | ||
4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p 66 SLALOM / plánovaný závod | 02.06.2024 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA | |
68 SLALOM / VK Kroměříž nejsou schopni závody uspořádat | 02.06.2024 | VK Kroměříž | ||
Egonův sjezd 69 SJEZD / plánovaný závod | 04.06.2024 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod jezem ve Spolí, cíl pod jezem U Liry u domku Egona Schieleho: | |
ICF Světový pohár #2 70 SLALOM / plánovaný závod | 06.06.2024-09.06.2024 | |||
MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na Labi 71 SJEZD / plánovaný závod | 08.06.2024 | Loko Trutnov | ||
MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu na Labi pod Dvorem Králové 72 SJEZD / plánovaný závod | 08.06.2024 | Loko Trutnov | ||
Nominační závod RD sjezd - kategorie C2 ženy 75 SJEZD / plánovaný závod | 09.06.2024 | Loko Trutnov | ||
MČR družstev žáků v klasickém sjezdu na Labi pod Dvorem Králové 74 SJEZD / plánovaný závod | 09.06.2024 | Loko Trutnov | ||
MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové 73 SJEZD / plánovaný závod | 09.06.2024 | Loko Trutnov | ||
ICF Světový pohár #3 76 SLALOM / plánovaný závod | 13.06.2024-16.06.2024 | |||
Sjezd na Chrudimce 77 SJEZD / plánovaný závod | 13.06.2024 | TJ Syntesia Pardubice | Pardubice, řeka Chrudimka | |
Slalom ve Veselí nad Moravou 78 SLALOM / plánovaný závod | 15.06.2024 | SK Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Morava | |
Vysokomýtský slalom 81 SLALOM / plánovaný závod | 15.06.2024 | SKK Vysoké Mýto | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | |
XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu 83 SLALOM / plánovaný závod | 15.06.2024 | KK Rakovník | ||
Vysokomýtský sjezd 80 SJEZD / plánovaný závod | 15.06.2024 | SKK Vysoké Mýto | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada | |
Slalom ve Veselí nad Moravou 79 SLALOM / plánovaný závod | 16.06.2024 | SK Veselí nad Moravou | ||
Vysokomýtský slalom 82 SLALOM / plánovaný závod | 16.06.2024 | SKK Vysoké Mýto | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | |
XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu 84 SLALOM / plánovaný závod | 16.06.2024 | KK Rakovník | ||
3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném 85 SLALOM / plánovaný závod | 22.06.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném 86 SLALOM / plánovaný závod | 23.06.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích 87 SLALOM / plánovaný závod | 24.06.2024-28.06.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
Slalom v Dolních Kounicích 88 SLALOM / plánovaný závod | 29.06.2024 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | ||
Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů 90 SLALOM / plánovaný závod | 29.06.2024 | Otava Strakonice | ||
Slalom v Dolních Kounicích 89 SLALOM / plánovaný závod | 30.06.2024 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | ||
Slalom ve Strakonicích 91 SLALOM / plánovaný závod | 30.06.2024 | Otava Strakonice | ||
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 92 SLALOM / plánovaný závod | 02.07.2024-07.07.2024 | |||
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 93 SJEZD / plánovaný závod | 03.07.2024-06.07.2024 | |||
Slalom pod Borskou přehradou 158 SLALOM / plánovaný závod | 05.07.2024 | TJ Loko Plzeň | ||
Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů 94 SLALOM / plánovaný závod | 06.07.2024 | TJ Loko Plzeň | ||
Slalom pod Borskou přehradou 95 SLALOM / plánovaný závod | 07.07.2024 | TJ Loko Plzeň | ||
32. Podřipský slalom 26 SLALOM / plánovaný závod | 13.07.2024 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | USD Roudnice nad Labem | |
Slalom na voleji v Pardubicích 109 SLALOM / plánovaný závod | 13.07.2024 | TJ Syntesia Pardubice | ||
32.Podřipský slalom 25 SLALOM / plánovaný závod | 14.07.2024 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | USD Roudnice nad Labem | |
Slalom na voleji v Pardubicích 110 SLALOM / plánovaný závod | 14.07.2024 | TJ Syntesia Pardubice | ||
Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů 96 SLALOM / plánovaný závod | 20.07.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. 98 SLALOM / plánovaný závod | 20.07.2024 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | ||
Letní slalom v Českém Vrbném 97 SLALOM / plánovaný závod | 21.07.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. 99 SLALOM / plánovaný závod | 21.07.2024 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | ||
Letní slalom v Opavě 104 SLALOM / plánovaný závod | 27.07.2024 | KK Opava | ||
Sjezd v Třebechovicích 100 SJEZD / plánovaný závod | 27.07.2024 | SK Třebechovice | ||
Sprint v Třebechovicích 101 SPRINT / plánovaný závod | 27.07.2024 | SK Třebechovice | ||
Letní slalom v Opavě 105 SLALOM / plánovaný závod | 28.07.2024 | KK Opava | ||
Sjezd v Třebechovicích 102 SJEZD / plánovaný závod | 28.07.2024 | SK Třebechovice | ||
Sprint v Třebechovicích 103 SPRINT / plánovaný závod | 28.07.2024 | SK Třebechovice | ||
ICF WorldRanking Race Praha 106 SLALOM / plánovaný závod | 02.08.2024-03.08.2024 | Univerzitní sportovní klub Praha | ||
MČR dospělých kayak cross + 2. Český pohár v kayak cross - time trial 107 CSLX / plánovaný závod | 04.08.2024 | Univerzitní sportovní klub Praha | ||
MČR dospělých kayak cross + 3. Český pohár v kayak cross - vyřazovací část 108 CSLX / plánovaný závod | 04.08.2024 | Univerzitní sportovní klub Praha | ||
5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať 111 SLALOM / plánovaný závod | 10.08.2024 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | ||
6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať 112 SLALOM / plánovaný závod | 11.08.2024 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | ||
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 113 SLALOM / plánovaný závod | 15.08.2024-18.08.2024 | |||
Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů 114 SLALOM / plánovaný závod | 17.08.2024 | SK VS Benátky nad Jizerou | ||
Slalom O cenu Tyrolitu 115 SLALOM / plánovaný závod | 18.08.2024 | SK VS Benátky nad Jizerou | ||
MČR družstev dospělých ve slalomu na Lipně 116 SLALOM / plánovaný závod | 23.08.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých 117 SLALOM / plánovaný závod | 24.08.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně 119 SJEZD / plánovaný závod | 24.08.2024 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | ||
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 118 SLALOM / plánovaný závod | 25.08.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně 120 SLALOM / plánovaný závod | 25.08.2024 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | ||
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech 126 SLALOM / plánovaný závod | 31.08.2024 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | ||
3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném 121 SJEZD / plánovaný závod | 31.08.2024 | TJ Syntesia Pardubice | ||
11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 122 SPRINT / plánovaný závod | 31.08.2024 | TJ Syntesia Pardubice | ||
MČR družstev dospělých ve sprintu v Českém Vrbném 123 SPRINT / plánovaný závod | 31.08.2024 | TJ Syntesia Pardubice | ||
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech 127 SLALOM / plánovaný závod | 01.09.2024 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | ||
4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném 124 SPRINT / plánovaný závod | 01.09.2024 | TJ Syntesia Pardubice | ||
12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR dospělých 125 SPRINT / plánovaný závod | 01.09.2024 | TJ Syntesia Pardubice | ||
MČR žáků v kombinaci slalom a sprint v Brandýse n.L. 130 SLALOM / plánovaný závod | 07.09.2024-08.09.2024 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | ||
MČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L. 129 SLALOM / plánovaný závod | 07.09.2024 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | ||
MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu 128 SLALOM / plánovaný závod | 07.09.2024 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | ||
MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. Český pohár žáků ve sjezdu 131 SPRINT / plánovaný závod | 08.09.2024 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | ||
MČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L. 132 SPRINT / plánovaný závod | 08.09.2024 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | ||
ICF Světový pohár #4 133 SLALOM / plánovaný závod | 12.09.2024-15.09.2024 | |||
5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 6. Český pohár juniorů + Akademické MČR 134 SLALOM / plánovaný závod | 14.09.2024 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | ||
6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech + 7. Český pohár juniorů 135 SLALOM / plánovaný závod | 15.09.2024 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | ||
ICF Světový pohár #5 136 SLALOM / plánovaný závod | 19.09.2024-22.09.2024 | |||
MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném 137 SLALOM / plánovaný závod | 21.09.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
MČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném 138 SLALOM / plánovaný závod | 21.09.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
MČR dorostu v kombinaci slalom a kayak cross v Českém Vrbném 139 SLALOM / plánovaný závod | 21.09.2024-22.09.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
55. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje 142 SLALOM / plánovaný závod | 21.09.2024 | VS Tábor | ||
55. ročník Slalomu o štít města Tábora 143 SLALOM / plánovaný závod | 22.09.2024 | VS Tábor | ||
4. Český pohár kayak cross - time trial v Českém Vrbném 140 CSLX / plánovaný závod | 22.09.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
5. Český pohár kayak cross + MČR dorostu kayak cross v Českém Vrbném 141 CSLX / plánovaný závod | 22.09.2024 | SK Vodní slalom České Budějovice | ||
Slalom v Třebechovicích 144 SLALOM / plánovaný závod | 28.09.2024 | SK Třebechovice | ||
Hanácký slalom 146 SLALOM / plánovaný závod | 28.09.2024 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | ||
Slalom v Třebechovicích 145 SLALOM / plánovaný závod | 29.09.2024 | SK Třebechovice | ||
Hanácký slalom 147 SLALOM / plánovaný závod | 29.09.2024 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | ||
Klatovský slalom ve Strakonicích 149 SLALOM / plánovaný závod | 05.10.2024 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | ||
Bobr Cup 148 SJEZD / plánovaný závod | 05.10.2024 | TJ Vodní Sporty Litovel | ||
Klatovský slalom ve Strakonicích 150 SLALOM / plánovaný závod | 06.10.2024 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | ||
Krumlovský maraton 151 SJEZD / plánovaný závod | 12.10.2024 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | ||
Podzimní sjezd na Lužnici 152 SJEZD / plánovaný závod | 19.10.2024 | TJ Jiskra Bechyně | ||
Podzimní sjezd na Lužnici 153 SJEZD / plánovaný závod | 19.10.2024 | TJ Jiskra Bechyně | ||
Sjezd na rozloučenou v Brně 155 SJEZD / plánovaný závod | 19.10.2024 | Kanoe Klub Spoj Brno | ||
Sjezd na rozloučenou v Brně 154 SJEZD / plánovaný závod | 19.10.2024 | Kanoe Klub Spoj Brno | ||
Sjezd na rozloučenou v Brně 157 SJEZD / plánovaný závod | 20.10.2024 | Kanoe Klub Spoj Brno | ||
Sjezd na rozloučenou v Brně 156 SJEZD / plánovaný závod | 20.10.2024 | Kanoe Klub Spoj Brno |
sl 0 26.01.24 | sl 0 26.01.24 | sj 3 21.03.24 | sj 4 23.03.24 | sj 5 23.03.24 | sj 7 30.03.24 | sj 6 30.03.24 | sj 9 31.03.24 | sj 8 31.03.24 | sj 10 04.04.24 | sj 15 06.04.24 | sj 14 06.04.24 | sl 18 06.04.24 | sl 19 06.04.24 | sl 12 06.04.24 | sp 11 06.04.24 | sj 16 07.04.24 | sj 17 07.04.24 | sl 20 07.04.24 | sl 21 07.04.24 | sl 13 07.04.24 | sj 22 13.04.24 | sl 27 13.04.24 | sj 24 14.04.24 | sl 28 14.04.24 | sj 32 20.04.24 | sl 30 20.04.24 | sl 34 20.04.24 | sj 33 21.04.24 | sl 31 21.04.24 | sl 35 21.04.24 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C1M | 30 | --- | 24 | 11 | 12 | 13 | 15 | 7 | 9 | 20 | 17 | 21 | 37 | 36 | 21 | 11 | 20 | 16 | 37 | 38 | 19 | 39 | 32 | 40 | 28 | 14 | 39 | 27 | 13 | 39 | 27 |
C1W | 25 | --- | 13 | 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | 6 | 6 | 20 | 12 | 5 | 2 | 4 | 4 | 19 | 12 | 5 | 11 | 8 | 16 | 10 | 2 | 26 | 15 | 2 | 25 | 17 |
K1M | 57 | 40 | 30 | 26 | 26 | 40 | 42 | 29 | 29 | 29 | 30 | 30 | 100 | 57 | 49 | 24 | 29 | 29 | 102 | 57 | 45 | 71 | 82 | 73 | 78 | 25 | 40 | 53 | 21 | 40 | 48 |
K1W | 29 | 27 | 16 | 18 | 18 | 10 | 10 | 9 | 9 | 16 | 25 | 24 | 42 | 28 | 15 | 7 | 22 | 22 | 38 | 29 | 13 | 29 | 32 | 29 | 31 | 8 | 40 | 30 | 5 | 40 | 29 |
C2M | --- | --- | 12 | 2 | 2 | 7 | 6 | 4 | 3 | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 6 | --- | 5 | 7 | 1 | 0 | 6 | 22 | 3 | 22 | 3 | 6 | --- | --- | 6 | --- | --- |
C2W | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 0 | 1 | --- | --- | --- | --- | 0 | 1 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
C2X | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 3 | --- | --- | --- | --- | 3 | --- | 2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
PWC | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 1 | --- | 2 | --- | 6 | --- | --- | 7 | --- | --- |
PWK | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14 | --- | 12 | --- | 14 | --- | --- | 14 | --- | --- |
Celkem | 141 | 67 | 95 | 62 | 64 | 72 | 75 | 51 | 52 | 83 | 84 | 86 | 200 | 133 | 96 | 44 | 83 | 79 | 197 | 136 | 88 | 190 | 157 | 196 | 150 | 75 | 145 | 125 | 68 | 144 | 121 |