Retková Marie, 2003

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119215
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 10. 2/U23 12.0011,9OM
57
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
UNGROVÁ Štěpánka
4.   35.8027,6OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 13. 2/U23 14.3014,5OM
55
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
UNGROVÁ Štěpánka
6.   61.1049,2OM
0
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 50. 7/U23 59.8956,7NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 44. 8/U23 50.6047,1NKZ
0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 18. 8/U23 6.6613,2ČP/OČ/OM
23/0/57
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 31. 9/U23 10.6521,0ČP/OČ/OM
7/0/15
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd     OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd     OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 6. 3/U23 59.106,9OM
16
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd     OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 5. 3/U23 40.305,2OM
42
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd     OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 5. 3/U23 57.806,7OM
16
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 7. 3/U23 62.007,1OM
4
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 53. 10/DS 49.1952,2NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 50. 9/DS 46.2649,7NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 20. 4/DS 19.5020,3OM
9
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 19. 3/DS 18.6019,0OM
11
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 51. 7/DS 49.0845,7NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 43. 6/DS 56.5653,4NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 4. 3/DS 3.839,3-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 42. 11/DS 89.7191,7-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/DS 5.5711,5ČP/OČ/OM
43/0/57
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 8. 2/DS 4.368,9ČP/OČ/OM
53/0/93
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1W sjezd 7. 1/DS 73.8710,7ČP/OČ/OM
49/0/30
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 29. 6/DS 15.5016,6
59
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 25. 4/DS 13.2513,7
78
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 37. 8/DS 28.8032,6
28
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 32. 6/DS 16.6815,2
52
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 8. 4/DS 37.575,6ČP/OČ/OM
43/0/65
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 8. 4/DS 36.575,7ČP/OČ/OM
43/0/66
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 3. 1/DS 1.102,4OM
15
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 42. 8/DS 28.9326,0NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 8/DS 27.9325,9NKZ
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd     OM
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 13. 4/DS 5.3010,5ČP/OČ/OM
31/0/39
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 9. 4/DS 4.549,2ČP/OČ/OM
40/0/57
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 19. 5/DS 48.3045,8OM
3
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 15. 3/DS 22.8722,6OM
14
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 7. 3/DS 59.554,5ČP/OČ/OM
46/0/68
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 6. 2/DS 69.075,2ČP/OČ/OM
49/0/70
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 18. 4/DS 27.7024,0OM
11
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 13. 3/DS 11.4010,1OM
38
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 21. 5/DS 30.7027,6OM
10
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 13. 2/DS 15.9014,6OM
38
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 3. 3/DS 3.875,8-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 48. 18/DS 67.0460,8-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 43. 11/DS 46.5249,2ČP/NKZ
0/10
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 10. 2/DS 122.9514,3ČP/OČ/OM
37/0/24
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 10. 3/DS 6.3611,3ČP/OČ/OM
37/0/30
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 14. 3/DS 21.1022,3OM
11
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 13. 3/DS 13.5015,3OM
31
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 17. 3/DS 37.8036,0OM
9
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 11. 3/DS 12.5013,2OM
35
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 25. 5/DS 8.2016,6ČP/OČ/OM
21/0/31
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 22. 5/DS 10.3820,5ČP/OČ/OM
29/0/43
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 53. 14/DS 48.9549,5NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 60. 16/DS 61.7459,3NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 48. 15/DS 50.1361,0NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 35. 12/DS 40.3050,5NKZ
12
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 6. 4/DS 41.105,7OČ/OM
0/54
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 10. 4/DS 88.4212,6OČ/OM
0/46
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 2/DS 1.803,7ČP/OČ/OM
43/0/73
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 12. 4/DS 3.407,0ČP/OČ/OM
33/0/49
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 16. 4/DS 37.3033,8OM
5
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 14. 4/DS 22.1020,8OM
25
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 17. 6/DM 28.6023,8OM
9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 20. 5/DM 20.8018,4OM
30
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 22. 6/DM 35.8027,4OM
5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 20. 5/DM 20.5016,4OM
33
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 51. 12/DM 64.5567,0NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 47. 11/DM 52.1853,2NKZ
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 15. 6/DM 6.0514,5-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2W sjezd
DOPITOVÁ Daniela
1. 1/DS -
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 49. 16/DM 144.23138,4-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 15. 3/DM 161.4620,1ČP/OČ/OM
29/0/24
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 13. 3/DM 7.4914,0ČP/OČ/OM
35/0/18
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 23. 5/DM 23.9350,1ČP/OČ/OM
21/0/45
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 29. 5/DM 9.4819,1ČP/OČ/OM
14/0/40
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 15. 4/DM 25.7026,6OM
4
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 11. 2/DM 16.0018,0OM
14
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 12. 3/DM 20.9021,1OM
7
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 9. 2/DM 13.2014,3OM
18
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 9. 4/DM 78.7310,6-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 13. 6/DM 175.3220,5-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 7. 4/DM 62.918,4OČ/OM
0/43
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 11. 6/DM 147.3317,7OČ/OM
0/6
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 42.   43.3040,3NKZ
3
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 39. 10/DM 42.4841,1NKZ
7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 3. 1/DM 10.008,7OM
26
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 5. 1/DM 14.4014,6OM
43
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 7. 2/DM 19.2016,3OM
13
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 5. 1/DM 9.509,3OM
43
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 18. 5/DM 10.1316,0ČP/OČ/OM
23/0/58
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 19. 5/DM 9.4014,6ČP/OČ/OM
21/0/52
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 3. 1/DM 1.403,0OM
30
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 6. 1/DM 9.9019,9OM
4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 44. 11/DM 67.4059,5NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 49. 13/DM 96.9587,7NKZ
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 10. 2/DM 35.0029,8OM
6
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 5. 2/DM 15.5014,0OM
31
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 7. 3/DM 9.307,4OM
10
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 2. 1/DM 2.402,2OM
48
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 8. 3/DM 13.1010,5OM
10
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 3. 1/DM 3.703,4OM
44
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 17. 5/DM 173.0216,7ČP/OČ/OM
23/0/63
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 16. 4/DM 154.8915,3ČP/OČ/OM
25/0/81
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 4. 1/DM 107.9012,6OM
49
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8. 2/DM 143.4014,4OM
33
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 6. 2/DM 127.2013,0OM
40
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 6. 2/DM 109.3013,0OM
33
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 1/DM 138.5017,1OM
34
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 3/DM 171.7018,4OM
30
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 2/DM 158.3019,5OM
31
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 14. 3/DM 212.8022,2OM
27
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 16. 4/DM 22.4025,1OM
10
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 22. 4/DM 18.0021,2OM
21
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM OM
37
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 17. 4/DM 28.0030,4OM
9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 24. 4/DM 22.3025,6OM
19
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 6.406,4OM
36
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 41. 17/DM 54.7464,2NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 49. 19/DM 65.6577,7NKZ
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 20. 11/DM 13.0719,3-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 55. 24/DM 110.27107,3-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 21. 6/DM 21.6618,6ČP/OČ/OM
21/0/6
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 30. 9/DM 11.5623,3ČP/OČ/OM
12/0/36
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 36. 9/DM 54.04109,2ČP/OČ/OM
5/0/6
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 9. 3/DM 29.2024,5OM
3
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 10. 3/DM 17.9016,0OM
7
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 9. 3/DM 31.0028,0OM
3
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 10. 3/DM 15.0014,0OM
7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 24. 11/DM 204.8826,1
12
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 18. 7/DM 200.5721,4
2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 26. 11/DM 202.9625,9
14
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 17. 8/DM 199.6221,4
4
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 49. 19/DM 73.5471,2NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 42. 17/DM 116.04112,8NKZ
2
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 4. 1/DM 27.8021,7OM
11
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 9. 2/DM 14.8012,3OM
21
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom     OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom     OM
0
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 48. 18/DM 59.1159,5NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 54. 21/DM 80.9782,9NKZ
0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 25. 7/DM 13.4927,7ČP/OČ/OM
11/0/3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 31. 8/DM 1.170,1ČP/OČ/OM
5/0/0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 10. 4/DM 37.4033,6OM
7
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
RETKOVÁ Anna
    OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 10. 3/DM 26.2024,2OM
11
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
RETKOVÁ Anna
9. 4/DM 47.9036,9OM
1
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 13. 2/DM 10.108,6OM
18
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 11. 2/DM 23.5018,7OM
3
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 19. 2/DM 17.1013,9OM
10
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 12. 2/DM 27.3020,6OM
2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 27. 8/DM 112.6220,5ČP/OČ/OM
9/0/31
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 27. 8/DM 116.2421,3-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 3/DM 181.3017,6OM
18
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12. 3/DM 170.9019,1OM
13
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12. 3/DM 153.8017,3OM
19
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 3/DM 196.8019,0OM
17
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 2/DM 98.3017,1OM
9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 3/DM 138.4018,8OM
8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 3/DM 141.3019,3OM
9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 3/DM 97.2017,2OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 32. 8/ZS 31.5029,8OM
5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 21. 7/ZS 47.6043,3OM
1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
5. 2/ZS 15.5012,9OM
4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 23. 5/ZS 25.9025,3OM
14
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 22. 8/ZS 48.3044,3OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
3. 1/ZS 9.508,0OM
12
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 18. 5/ZS 8.9022,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 53. 14/ZS 228.55225,1-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 30. 19/ZS 67.2064,5-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 7/ZS 40.5613,4
10
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 17. 10/ZS
2
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 9. 4/ZS 53.3052,3OM
0
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C2M slalom
RETKOVÁ Anna
2. 1/ZS 42.7036,9OM
3
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 12. 3/ZS 34.6035,4OM
1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 9. 4/ZS 59.3053,5OM
0
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
RETKOVÁ Anna
5. 3/ZS 64.6053,5OM
1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 10. 2/ZS 26.9026,0OM
4
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 20. 14/ZS 42.7836,3
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 26. 16/ZS 20.4818,7
12
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 23. 15/ZS 55.6049,3
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 25. 16/ZS 18.8317,4
15
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 4. 1/ZS 5.9811,0OM
4
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 10. 4/ZS 93.7696,8OM
0
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 4. 1/ZS 6.189,4OM
1
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 12. 3/ZS 25.5628,9OM
7
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 4. 1/ZS 5.8411,2OM
6
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 10. 4/ZS 144.82147,3OM
0
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 4. 1/ZS 9.1814,7OM
1
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 9. 1/ZS 17.1619,1OM
11
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 25. 8/ZS 142.4325,7ČP/OČ/OM
37/14/12
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 30. 8/ZS 292.6529,6ČP/OČ/OM
37/13/12
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 22. 14/ZS 84.4181,5OM
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 40. 21/ZS 49.2250,5OM
1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 10. 7/ZS 6.6719,4OM
10
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 10. 6/ZS 11.7029,6OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 31. 19/ZS 43.6537,4OM
11
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 5. 2/ZS 10.0021,9OM
4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 9. 4/ZS 81.9074,0OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 7. 3/ZS 18.2034,3OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
11. 3/ZS 94.1084,5OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
STŘÍLKOVÁ Jana
8. 2/ZS 23.0041,5OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 16. 5/ZS 53.7053,5OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom     OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 16. 5/ZS 72.7064,1OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 12. 4/ZS 221.00197,3OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 18. 6/ZS 98.9098,7OM
1
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 15. 3/ZS 96.9085,0OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 17. 4/ZS 126.60122,9OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Retková MarieSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Retková MarieSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 28.03.22 aktualizace z registru ČSK
Retková MarieSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 1   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Retková MarieSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 1   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 26.06.19 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 08.05.18 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Retková MarieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.04.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníŠternberk
ZnameníVodnář
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníSlovanské gymnázium Olomouc
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděSicario light
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiMaminka, tatínek, babička, dědeček
Od kolika let pádluje14
První trenérVáclav Kabrhel
Současný trenérRobert Knebel
ZálibyČtení, sledování filmů, cyklistika
Zimní přípravaBenecko, Olomouc, Empuriabrava
Oblíbená traťLipno

Profil aktualizován 10.05.2020

0|5877|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
UNGROVÁ Štěpánka
1/1 0
 C2X
UNGROVÁ Štěpánka
1/1 0
22.K1W 2/2 112
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 2/2 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 4/4 36
15.K1W 5/6 114

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 217
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1W 1/1 3
21.K1W 3/3 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1W 8/9 354
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 5/11 362

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 4/5 22
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 5/5 46
12.K1W 5/5 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1W 6/6 200
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1W 5/8 265

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1W 4/6 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 5/9 68
13.K1W 5/9 211
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 6/8 156
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 2/2 10
14.K1W 5/18 303

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
45.K1W 4/6 2
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 5/9 40
 C2M
Retková Anna
1/1 0
2.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 73
28.C2X
Retková Anna
1/1 1
24.K1W 5/9 90
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 6/7 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 2/2 6
43.K1W 5/9 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 5/15 121

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
117.K1W 3/3 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1W 5/10 1
38.C2M
Retková Anna
2/2 4
 C2M
Střílková Jana
1/1 0
8.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 16
36.K1W 5/13 48
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1W 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 3/3 37
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 4/4 2
 C2M
Střílková Jana
1/1 0
31.K1W 5/6 44

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W47

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1W37810183134

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1W5349423745

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212017
K1W51117
C1W-62

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1W1065949494331
C1W---2824-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C2X27---288
K1W222112132436
C1W-2725172036
C2M----4152

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1W14--19-21
K1W1557141831
C2M-----46
Fotky nenalezeny.
0|5877|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
UNGROVÁ Štěpánka
1/1 0
 C2X
UNGROVÁ Štěpánka
1/1 0
22.K1W 2/2 112
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 2/2 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 4/4 36
15.K1W 5/6 114

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 217
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1W 1/1 3
21.K1W 3/3 34
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1W 8/9 354
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1W 5/11 362

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 4/5 22
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 5/5 46
12.K1W 5/5 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1W 6/6 200
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1W 5/8 265

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1W 4/6 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 5/9 68
13.K1W 5/9 211
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1W 6/8 156
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 2/2 10
14.K1W 5/18 303

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
45.K1W 4/6 2
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 5/9 40
 C2M
Retková Anna
1/1 0
2.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 73
28.C2X
Retková Anna
1/1 1
24.K1W 5/9 90
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 6/7 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 2/2 6
43.K1W 5/9 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 5/15 121

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
117.K1W 3/3 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1W 5/10 1
38.C2M
Retková Anna
2/2 4
 C2M
Střílková Jana
1/1 0
8.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 16
36.K1W 5/13 48
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1W 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 3/3 37
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 4/4 2
 C2M
Střílková Jana
1/1 0
31.K1W 5/6 44

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W47

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1W37810183134

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1W5349423745

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212017
K1W51117
C1W-62

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1W1065949494331
C1W---2824-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C2X27---288
K1W222112132436
C1W-2725172036
C2M----4152

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1W14--19-21
K1W1557141831
C2M-----46

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
78 34 10 69 12 2 205
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár43.043.0431
K1W43.043.0431
NKZ46.848.04224
K1W46.848.04224
veřejné závody14.213.0991
K1W16.615.01047
C1W13.612.0934
C2X4.34.017
C2M6.05.023
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1W00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,024
K1W00,000,000,000,024
veřejné závody11,133,333,377,791
K1W00,012,112,124,347
C1W00,000,012,912,934
C2X114,3114,3114,3342,97
C2M00,0133,300,0133,33
Celkem10,932,632,676,0116
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár21266300,0
K1W21266300,0
NKZ4814783124,2
K1W4814783124,2
veřejné závody177144483620,3
K1W9374282425,8
C1W65554969,2
C2X13322646,2
C2M61161900,0
Celkem2273048133816,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Retková Mariesl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí42.48.49.55.53.30.
odstup % *)91,760,8138,4107,3225,164,5
% poražených soupeřů *)6,86,04,05,3---38,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr41.555.049.048.042.046.2
medián305549484248
modus305549484230
počet závodů211116
průměrný odstup od vítěze % *)144,8107,3138,460,891,7114,6
průměrné % poražených soupeřů *)19,25,34,06,06,810,1
počet jízd4222212
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Retková Mariesl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí50.44.53.50.51.43.42.40.43.53.60.48.35.51.47.42.39.44.49.41.49.49.42.48.54.
odstup %56,747,152,249,745,753,426,025,949,249,559,361,050,567,053,240,341,159,587,764,277,771,2112,859,582,9
% poražených soupeřů2,014,07,19,32,019,210,913,320,816,17,824,246,012,320,725,530,924,615,829,820,014,328,121,714,5
pořadí20182019202020212022celkem
průměr47.245.347.846.547.046.7
medián484448434448
modus493935404442
počet závodů6656225
průměrný odstup od vítěze %78,058,153,942,151,957,7
průměrné % poražených soupeřů21,421,623,010,38,018,0
počet jízd12121012450
lepší 1. jízda4
66,7%
1
16,7%
3
60,0%
2
33,3%
0
0,0%
10
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
4,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Retková Mariesl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí20.23.
odstup %36,349,3
% poražených soupeřů13,68,3
pořadí2017celkem
průměr21.521.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,842,8
průměrné % poražených soupeřů11,011,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Retková Mariesl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí29.25.37.32.17.26.25.
odstup %16,613,732,615,20,018,717,4
% poražených soupeřů65,470,733,342,611,139,044,2
pořadí20172021celkem
průměr22.730.827.3
medián252926
modus172525
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %12,019,516,3
průměrné % poražených soupeřů31,453,043,8
počet jízd6814
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
1
14,3%
čistých jízd4
66,7%
2
25,0%
6
42,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Retková Mariesl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 57
17.05.17
sl 55
13.05.17
pořadí19.18.21.14.17.16.17.22.15.12.3.7.10.7.8.16.17.9.9.4.10.11.12.21.22.9.9.10.10.22.9.12.
odstup %45,824,027,622,336,033,823,827,426,621,18,716,329,87,410,525,130,424,528,021,733,618,720,643,344,352,353,596,8147,381,574,0197,3
% poražených soupeřů14,339,333,350,038,528,640,722,217,638,988,966,740,060,056,340,038,527,327,380,050,037,531,316,712,511,111,1------8,711,18,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr13.811.011.217.219.013.1
medián101010171912
modus99714199
počet závodů9895132
průměrný odstup od vítěze %87,825,319,128,845,842,3
průměrné % poražených soupeřů8,841,547,937,914,332,7
počet jízd1716189161
lepší 1. jízda4
44,4%
2
25,0%
4
44,4%
1
20,0%
1
100,0%
12
37,5%
čistých jízd2
11,8%
1
6,3%
2
11,1%
0
0,0%
0
0,0%
5
8,2%

Kategorie C2M

Retková Mariesl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 57
17.05.17
pořadí2.5.11.
odstup %36,953,584,5
% poražených soupeřů75,020,016,7
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián55
modus22
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %58,358,3
průměrné % poražených soupeřů37,237,2
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Retková Mariesl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí4.6.1.2.9.5.3.
odstup %27,649,20,06,436,912,98,0
% poražených soupeřů---16,7100,094,720,055,677,8
pořadí201720182022celkem
průměr4.04.05.04.3
medián3244
modus3141
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %10,514,438,420,1
průměrné % poražených soupeřů66,771,68,452,1
počet jízd46313
lepší 1. jízda2
100,0%
2
66,7%
1
50,0%
5
71,4%
čistých jízd2
50,0%
3
50,0%
0
0,0%
5
38,5%

Kategorie K1W

Retková Mariesl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí10.13.20.19.15.13.13.13.11.14.20.20.11.9.5.5.5.2.3.22.24.10.10.9.10.13.19.32.23.12.10.12.9.40.31.16.16.18.15.17.
odstup %11,914,520,319,022,610,114,615,313,220,818,416,418,014,314,69,314,02,23,421,225,616,014,012,324,28,613,929,825,335,426,028,919,150,537,453,564,198,785,0122,9
% poražených soupeřů78,073,934,541,948,170,770,765,770,661,861,260,460,065,287,187,182,696,492,952,347,743,840,074,259,166,747,116,240,58,330,845,060,011,433,321,116,722,76,711,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr19.314.68.912.818.011.514.7
medián1610513191013
modus1210513151010
počet závodů138953240
průměrný odstup od vítěze %52,017,012,314,820,713,227,1
průměrné % poražených soupeřů24,953,977,067,941,576,051,6
počet jízd261618106379
lepší 1. jízda5
38,5%
6
75,0%
5
55,6%
4
80,0%
1
33,3%
1
50,0%
22
55,0%
čistých jízd2
7,7%
3
18,8%
5
27,8%
1
10,0%
4
66,7%
3
100,0%
18
22,8%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Retková Mariesj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí7.8.8.6.10.8.12.15.17.16.25.27.25.30.
odstup %10,75,65,75,214,33,77,020,116,715,327,720,525,729,6
% poražených soupeřů33,384,883,786,518,282,572,512,559,061,525,033,341,537,0
pořadí20172018201920202021celkem
průměr27.526.016.010.07.315.3
medián25251610712
modus252515888
počet závodů2233414
průměrný odstup od vítěze %27,624,117,48,36,814,8
průměrné % poražených soupeřů39,329,244,357,772,152,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Retková Mariesl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí18.17.
odstup %21,421,4
% poražených soupeřů22,730,4
pořadí2018celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %21,421,4
průměrné % poražených soupeřů26,626,6

Kategorie K1W

Retková Mariesj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí8.6.10.6.24.26.25.27.
odstup %5,65,214,35,726,125,927,720,5
% poražených soupeřů84,886,518,290,642,540,525,033,3
pořadí201820202021celkem
průměr25.58.07.016.5
medián256610
modus24666
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %25,110,05,416,4
průměrné % poražených soupeřů35,354,485,752,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Retková Mariesl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí11.18.17.
odstup %17,721,421,4
% poražených soupeřů44,422,730,4
pořadí20182019celkem
průměr17.511.015.3
medián171117
modus171111
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %21,417,720,2
průměrné % poražených soupeřů26,644,432,5

Kategorie K1W

Retková Mariesj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí7.8.8.6.10.6.10.8.12.15.7.17.16.24.26.25.27.9.25.30.
odstup %10,75,65,75,214,35,712,63,77,020,18,416,715,326,125,927,720,513,425,729,6
% poražených soupeřů33,384,883,786,518,290,683,082,572,512,584,259,061,542,540,525,033,355,641,537,0
pořadí20172018201920202021celkem
průměr21.325.513.89.27.314.8
medián25251510710
modus92471088
počet závodů3445420
průměrný odstup od vítěze %22,925,115,18,76,815,0
průměrné % poražených soupeřů44,735,354,369,472,156,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Retková Mariesj 9
27.03.22
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sl 79
22.06.19
pořadí6.5.7.11.
odstup %6,96,77,117,7
% poražených soupeřů58,363,645,544,4
pořadí20192022celkem
průměr11.06.07.3
medián1166
modus1155
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %17,76,99,6
průměrné % poražených soupeřů44,455,853,0

Kategorie K1W

Retková Mariesj 7
26.03.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí5.7.8.8.6.10.6.10.8.12.15.7.17.16.4.8.6.6.6.13.12.14.25.27.11.12.13.12.11.13.13.13.25.30.
odstup %5,210,75,65,75,214,35,712,63,77,020,18,416,715,312,614,413,013,017,118,419,522,227,720,517,619,119,017,317,118,817,219,325,729,6
% poražených soupeřů83,333,384,883,786,518,290,683,082,572,512,584,259,061,586,470,877,378,373,752,056,050,025,033,361,554,257,156,047,440,042,942,941,537,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr27.515.010.39.27.35.012.0
medián25138107511
modus2513610856
počet závodů2101254134
průměrný odstup od vítěze %27,619,415,98,76,85,215,2
průměrné % poražených soupeřů39,346,063,569,472,183,359,4

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Retková Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí18.31.11.8.13.9.10.22.13.23.29.18.19.21.30.36.31.
odstup %13,221,011,58,910,59,211,320,514,050,119,116,014,618,623,3109,20,1
% poražených soupeřů56,423,176,283,366,777,852,657,157,157,746,251,451,44,817,15,46,3
pořadí20182019202020212022celkem
průměr29.520.416.010.324.520.1
medián30191091819
modus21131081813
počet závodů4524217
průměrný odstup od vítěze %37,822,815,910,017,121,8
průměrné % poražených soupeřů8,452,854,976,039,846,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Retková Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí18.31.4.3.10.15.18.20.36.31.18.
odstup %13,221,09,35,811,314,516,019,3109,20,122,1
% poražených soupeřů56,423,191,292,952,654,851,432,15,46,334,6
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr18.029.016.56.54.024.518.5
medián183115341818
modus182015341818
počet závodů13221211
průměrný odstup od vítěze %22,142,915,28,69,317,122,0
průměrné % poražených soupeřů34,614,653,172,891,239,845,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Retková Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí18.31.11.8.13.9.10.25.22.13.23.29.18.19.21.30.36.31.
odstup %13,221,011,58,910,59,211,316,620,514,050,119,116,014,618,623,3109,20,1
% poražených soupeřů56,423,176,283,366,777,852,651,057,157,157,746,251,451,44,817,15,46,3
pořadí20182019202020212022celkem
průměr29.520.419.010.324.520.4
medián30192291819
modus21131081813
počet závodů4534218
průměrný odstup od vítěze %37,822,816,110,017,121,5
průměrné % poražených soupeřů8,452,853,676,039,846,8

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Retková Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí18.31.
odstup %13,221,0
% poražených soupeřů56,423,1
pořadí2022celkem
průměr24.524.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,117,1
průměrné % poražených soupeřů39,839,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Retková Mariesj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí6.4.4.10.7.
odstup %19,99,414,729,634,3
% poražených soupeřů64,362,557,135,7---
pořadí20172019celkem
průměr6.36.06.2
medián466
modus464
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %22,019,921,6
průměrné % poražených soupeřů38,864,343,9

Kategorie K1W

Retková Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí18.31.11.8.13.9.10.25.22.13.23.29.18.19.3.21.30.36.31.4.4.10.5.
odstup %13,221,011,58,910,59,211,316,620,514,050,119,116,014,63,018,623,3109,20,111,011,219,421,9
% poražených soupeřů56,423,176,283,366,777,852,651,057,157,157,746,251,451,486,74,817,15,46,357,170,065,460,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr5.829.517.519.010.324.517.1
medián430182291818
modus4213108184
počet závodů44634223
průměrný odstup od vítěze %15,937,819,516,110,017,119,7
průměrné % poražených soupeřů63,18,458,453,676,039,851,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále