Ruffer Jakub, 2007

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 22. 7/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. 00:00,00 - 01:14,93 - 01:14,9325.05/50,2-
C2M 10. 3/ZMPAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
01:05,23 - 01:11,75 - 01:05,2315.06/30,0-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1M 21. 5/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. 01:16,45 - 00:00,00 - 01:16,4519.33/33,80/0
C2M 10.  PAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993544.41/6.377,10/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1M 22. 6/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 07:00,35114.18/37,30/0
C2M 7. 2/ZMPAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 07:42,63157.75/51,70/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 137. 23/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. 149.09 4 141.29 206 153.0960.34/65,13
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 153. 21/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. 173.35 60 165.59 6 171.5975.40/78,43
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1M    RUFFER Jakub 2007 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    RUFFER Jakub 2007 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1M    RUFFER Jakub 2007 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    RUFFER Jakub 2007 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 87. 18/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. - - - - 18:07,69411.06/60,8-
C2M 15. 3/ZMPAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:54,93264.82/32,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 86. 15/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. - - - - 18:24,21436.77/65,40/0
C2M    PAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 16. 5/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. - - - - 20:01,50426.10/55,01
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 20. 7/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. - - - - 21:43,50513.70/65,00
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M    RUFFER Jakub 2007 Pardub. - - - - DNS 0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M    RUFFER Jakub 2007 Pardub. - - - - DNS 0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
K1M 21. 2/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. 02:30,60 - 02:28,00 - 02:28,0059.70/67,60
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
K1M 21. 2/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. 01:37,00 - 01:39,90 - 01:37,0045.20/87,30
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M    WALTER Jakub
RUFFER Jakub
1998
2007
2 Olomouc
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 14. 4/U23WALTER Jakub
RUFFER Jakub
1998
2007
2 Olomouc
Pardub.
- - - - 20:56,20237.09/23,329/7/1
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 16. 4/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. - - - - 23:23,70675.40/92,70
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 14. 4/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub. - - - - 22:16,90570.50/74,40
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 6.  REICHL Jakub
RUFFER Jakub
2003
2007
Pardub.
Pardub.
- - - - 20:24,50373.00/43,81
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.08.19 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.04.18 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
408.K1M 4/4 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C2M
Walter Jakub
2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
28.C2M
Walter Jakub
2/2 7
 C2M
Pajtina Tomáš
3/3 0
117.K1M 5/7 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
24.C2M
Walter Jakub
2/2 1
 C2M
Pajtina Tomáš
3/3 0
 K1M 1/1 0

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C2M
Reichl Jakub
1/1 1
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
2     8 3 6 19
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Ruffer Jakubsl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
pořadí137.153.
odstup %65,178,4
% poražených soupeřů4,95,0
pořadí2019celkem
průměr145.0145.0
medián137137
modus137137
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %71,771,7
průměrné % poražených soupeřů5,05,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsj 35
27.04.19
sj 30
19.04.18
pořadí14.6.
odstup %23,343,8
% poražených soupeřů13,337,5
pořadí20182019celkem
průměr6.014.010.0
medián6146
modus6146
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %43,823,333,5
průměrné % poražených soupeřů37,513,325,4

Kategorie K1M

Ruffer Jakubsl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí86.16.20.16.14.
odstup %65,455,065,092,774,4
% poražených soupeřů5,631,824,021,118,8
pořadí20182019celkem
průměr15.040.730.4
medián142016
modus141616
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %83,661,870,5
průměrné % poražených soupeřů20,020,520,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ruffer Jakubsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí21.22.
odstup %33,837,3
% poražených soupeřů9,1---
pořadí2019celkem
průměr21.521.5
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,635,6
průměrné % poražených soupeřů4,64,6

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí10.7.
odstup %6.377,151,7
% poražených soupeřů---14,3
pořadí2019celkem
průměr8.58.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3.214,43.214,4
průměrné % poražených soupeřů7,27,2

Kategorie K1M

Ruffer Jakubsj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí21.21.
odstup %87,367,6
% poražených soupeřů37,537,5
pořadí2019celkem
průměr21.021.0
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %77,477,4
průměrné % poražených soupeřů37,537,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ruffer Jakubsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí21.22.
odstup %33,837,3
% poražených soupeřů9,1---
pořadí2019celkem
průměr21.521.5
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,635,6
průměrné % poražených soupeřů4,64,6

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí10.7.
odstup %6.377,151,7
% poražených soupeřů---14,3
pořadí2019celkem
průměr8.58.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3.214,43.214,4
průměrné % poražených soupeřů7,27,2