Ruffer Jakub, 2007

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
18. 5/ZS 38.0832,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 42. 8/ZS 19.4717,8
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
25. 6/ZS 39.1532,4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 40. 7/ZS 18.8317,4
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 2/ZS 146.9616,8
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 10. 10/ZS 8.4019,0
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
11. 11/ZS 10.6324,5
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
9. 5/ZS 180.14145,4
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 34. 20/ZS 91.4790,3
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 49. 6/ZS 31.5032,1
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 53. 7/ZS 33.7336,6
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 12/ZS 17.5532,0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
5. 5/ZS 6.3711,6
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 4. 4/ZS 13.164,2
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
6. 6/ZS 39.4512,7
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 9. 1/ZS 18.9918,4
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 13. 1/ZS 25.2425,4
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 13. 1/ZS 15.2014,5
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
8. 1/ZS 35.8031,2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 10. 2/ZS 71.6014,3
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 17. 1/ZS 21.5020,7
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
7. 1/ZS 40.8035,8
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 5. 3/ZS 157.9817,8
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
6. 3/ZS 269.9329,0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
10. 6/ZS 167.16134,7
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 34. 22/ZS 50.4246,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 29. 7/ZS 175.1723,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 30. 7/ZS 175.9122,8
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 133. 34/ZM 49.6051,3
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 59. 12/ZM 53.2050,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 137. 34/ZM 46.0049,2
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 68. 12/ZM 53.9052,1
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 22. 7/ZM 25.0550,2
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
10. 3/ZM 15.0630,0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 21. 5/ZM 19.3333,8
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
10.   3544.416.377,1
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 22. 6/ZM 114.1837,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
7. 2/ZM 157.7551,7
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 137. 23/ZM 60.3465,1
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 153. 21/ZM 75.4078,4
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom    
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom    
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom    
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom    
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 87. 18/ZM 411.0660,8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
15. 3/ZM 264.8232,7
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 86. 15/ZM 436.7765,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
   
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 16. 5/ZM 426.1055,0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 20. 7/ZM 513.7065,0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 21. 2/ZM 59.7067,6
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 21. 2/ZM 45.2087,3
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER Jakub
   
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER Jakub
14. 4/U23 237.0923,3
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 16. 4/ZM 675.4092,7
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 4/ZM 570.5074,4
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
REICHL Jakub
6.   373.0043,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 29.09.20 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 12.07.20 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 30.06.20 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.08.19 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.04.18 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6153|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.C1M 5/9 103
43.C2M
Konvalinka Ondřej
5/5 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 C2M
Konvalinka Ondřej
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/7 24
28.C2M
Konvalinka Ondřej
3/3 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
404.K1M 5/6 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C2M
Walter Jakub
2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
32.C2M
Walter Jakub
2/2 7
 C2M
Pajtina Tomáš
3/3 0
123.K1M 5/7 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
24.C2M
Walter Jakub
2/2 1
 C2M
Pajtina Tomáš
3/3 0
 K1M 1/1 0

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C2M
Reichl Jakub
1/1 1
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2019
C2M29

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019
C1M100249
C2M43-
K1M-404

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C1M32103-
C2M286554
K1M-123183

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C1M73
C2M20

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C1M6169
C2M4434
K1M-120
Fotky nenalezeny.
0|6153|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.C1M 5/9 103
43.C2M
Konvalinka Ondřej
5/5 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 C2M
Konvalinka Ondřej
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/7 24
28.C2M
Konvalinka Ondřej
3/3 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
404.K1M 5/6 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C2M
Walter Jakub
2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
32.C2M
Walter Jakub
2/2 7
 C2M
Pajtina Tomáš
3/3 0
123.K1M 5/7 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
24.C2M
Walter Jakub
2/2 1
 C2M
Pajtina Tomáš
3/3 0
 K1M 1/1 0

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C2M
Reichl Jakub
1/1 1
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2019
C2M29

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019
C1M100249
C2M43-
K1M-404

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C1M32103-
C2M286554
K1M-123183

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C1M73
C2M20

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C1M6169
C2M4434
K1M-120

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
4 12 6 8 11 10 51
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody51.334.01320
C1M36.140.01311
C2M13.610.075
K1M140.0137.01374
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,020
C1M00,000,000,000,011
C2M00,000,000,000,05
K1M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,020
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody4079220410,0
C1M221286313,6
C2M1036637110,0
K1M82983700,0
Celkem4079220410,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ruffer Jakubsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí42.40.49.53.9.13.13.17.34.59.68.
odstup %17,817,432,136,618,425,414,520,746,050,152,1
% poražených soupeřů47,452,422,624,661,947,853,838,515,412,110,7
pořadí20192020celkem
průměr63.530.036.1
medián593440
modus591313
počet závodů2911
průměrný odstup od vítěze %51,125,430,1
průměrné % poražených soupeřů11,440,535,2
počet jízd41822
lepší 1. jízda1
50,0%
5
55,6%
6
54,5%
čistých jízd0
0,0%
3
16,7%
3
13,6%

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí18.25.8.7.10.
odstup %32,032,431,235,8134,7
% poražených soupeřů41,420,036,440,0---
pořadí2020celkem
průměr13.613.6
medián1010
modus77
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %53,253,2
průměrné % poražených soupeřů27,627,6
počet jízd1010
lepší 1. jízda3
60,0%
3
60,0%
čistých jízd1
10,0%
1
10,0%

Kategorie K1M

Ruffer Jakubsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
pořadí133.137.137.153.
odstup %51,349,265,178,4
% poražených soupeřů15,915,04,95,0
pořadí2019celkem
průměr140.0140.0
medián137137
modus137137
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %61,061,0
průměrné % poražených soupeřů10,210,2
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsj 107
08.08.20
sj 35
27.04.19
pořadí6.14.
odstup %12,723,3
% poražených soupeřů37,513,3
pořadí20192020celkem
průměr14.06.010.0
medián1466
modus1466
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %23,312,718,0
průměrné % poražených soupeřů13,337,525,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Jakubsj 144
10.09.20
sj 107
08.08.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí4.4.10.5.29.30.
odstup %16,84,214,317,823,022,8
% poražených soupeřů76,982,435,775,024,321,6
pořadí2020celkem
průměr13.713.7
medián55
modus44
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %16,516,5
průměrné % poražených soupeřů52,752,7

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsj 107
08.08.20
sj 80
25.06.20
sj 35
27.04.19
sj 30
19.04.18
pořadí6.6.14.6.
odstup %12,729,023,343,8
% poražených soupeřů37,537,513,337,5
pořadí201820192020celkem
průměr6.014.06.08.0
medián61466
modus61466
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %43,823,320,927,2
průměrné % poražených soupeřů37,513,337,531,5

Kategorie K1M

Ruffer Jakubsl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí86.16.20.16.14.
odstup %65,455,065,092,774,4
% poražených soupeřů5,631,824,021,118,8
pořadí20182019celkem
průměr15.040.730.4
medián142016
modus141616
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %83,661,870,5
průměrné % poražených soupeřů20,020,520,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Jakubsj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí4.29.30.
odstup %4,223,022,8
% poražených soupeřů82,424,321,6
pořadí2020celkem
průměr21.021.0
medián2929
modus44
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %16,616,6
průměrné % poražených soupeřů42,842,8

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsj 107
08.08.20
sj 35
27.04.19
pořadí6.14.
odstup %12,723,3
% poražených soupeřů37,513,3
pořadí20192020celkem
průměr14.06.010.0
medián1466
modus1466
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %23,312,718,0
průměrné % poražených soupeřů13,337,525,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Ruffer Jakubsj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí10.22.
odstup %19,050,2
% poražených soupeřů59,112,5
pořadí20192020celkem
průměr22.010.016.0
medián221010
modus221010
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %50,219,034,6
průměrné % poražených soupeřů12,559,135,8

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí11.10.
odstup %24,530,0
% poražených soupeřů28,6---
pořadí20192020celkem
průměr10.011.010.5
medián101110
modus101110
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %30,024,527,3
průměrné % poražených soupeřů0,028,614,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ruffer Jakubsj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí16.21.22.
odstup %32,033,837,3
% poražených soupeřů16,79,1---
pořadí20192020celkem
průměr21.516.019.7
medián211621
modus211616
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %35,632,034,4
průměrné % poražených soupeřů4,616,78,6

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí5.10.7.
odstup %11,66.377,151,7
% poražených soupeřů50,0---14,3
pořadí20192020celkem
průměr8.55.07.3
medián757
modus755
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %3.214,411,62.146,8
průměrné % poražených soupeřů7,250,021,4

Kategorie K1M

Ruffer Jakubsj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí21.21.
odstup %87,367,6
% poražených soupeřů37,537,5
pořadí2019celkem
průměr21.021.0
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %77,477,4
průměrné % poražených soupeřů37,537,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ruffer Jakubsj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí16.21.22.
odstup %32,033,837,3
% poražených soupeřů16,79,1---
pořadí20192020celkem
průměr21.516.019.7
medián211621
modus211616
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %35,632,034,4
průměrné % poražených soupeřů4,616,78,6

Kategorie C2M

Ruffer Jakubsj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí5.10.7.
odstup %11,66.377,151,7
% poražených soupeřů50,0---14,3
pořadí20192020celkem
průměr8.55.07.3
medián757
modus755
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %3.214,411,62.146,8
průměrné % poražených soupeřů7,250,021,4