Střílková Jana, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 2+   C2: 2  sjezd K1: -   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 8. 2/DS 8.107,8
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 14. 3/DS 15.2015,8
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKA Richard
1. 1/DS
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 8. 2/DS 10.7010,0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 21. 4/DS 20.6021,1
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 1/DS 3.002,4
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 13. 3/DS 31.0027,3
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 14. 4/DS 34.5129,2
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 20. 11/DS 7.9119,2
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 4. 3/DS 2.796,1
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 18. 6/DS 38.0137,3
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 9. 4/DS 19.8338,2
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 6. 2/DS 3.666,8
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1W sjezd    
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/DS 1.731,6
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 35. 7/DS 16.7918,0
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 4. 1/DS 4.454,2
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 49. 7/DS 22.0822,8
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 10. 3/DS 25.8927,3
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 32. 6/DS 23.8026,9
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 7. 3/DS 12.4310,6
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 41. 7/DS 27.3324,9
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 3. 2/DS 34.344,5
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 4. 2/DS 24.913,4
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 8. 3/DS 5.7012,3
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 4. 1/DS 0.601,1
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 18. 5/DS 39.5635,2
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 21. 6/DS 36.7334,0
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1W sjezd 1.  
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 4/DS 4.618,3
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6. 3/DS 3.926,9
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 8. 3/DS 21.6420,5
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 19. 5/DS 24.7724,5
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKA Richard
3. 2/DS 19.0414,4
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 3. 1/DS 19.821,3
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 3. 1/DS 33.952,2
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 12. 3/DM 16.7014,5
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 18. 6/DM 16.8014,9
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKA Richard
6. 1/DM 17.3013,1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 12. 3/DM 20.2018,1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 19. 7/DM 23.4021,5
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKA Richard
4. 2/DM 18.0013,1
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 9. 1/DM 10.9012,0
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 20. 6/DM 17.0020,1
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKA Richard
4. 1/DM 22.2020,8
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 9. 1/DM 11.9013,2
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 18. 6/DM 18.3021,8
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKA Richard
4. 1/DM 14.2013,1
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 18. 9/DM 13.8020,7
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 7. 4/DM 8.8211,8
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 13. 7/DM 44.5637,1
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 21. 6/DM 197.90193,9
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 10. 2/DM 12.0012,7
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 21. 8/DM 21.3024,1
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 7. 2/DM 13.7013,1
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 22. 8/DM 28.1029,8
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 14. 3/DM 24.3145,1
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 12. 3/DM 8.2214,9
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 26. 9/DM 67.7264,1
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 52. 15/DM 44.9345,4
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 25. 8/DM 69.0464,2
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 52. 15/DM 44.6542,9
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 26. 8/DM 91.76100,6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 22. 7/DM 63.8173,2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 31. 13/DM 158.9421,9
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 12. 5/DM 106.4212,8
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 33. 14/DM 187.6026,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 15. 5/DM 127.7515,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 11. 3/DM 6.3011,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 11. 3/DM 8.7316,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 12. 4/DM 27.2024,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 16. 6/DM 24.0022,5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 16. 4/DM 28.2023,5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 21. 6/DM 21.1018,6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
CHROMÁ Nicol
11. 2/DM 41.8028,5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKA Richard
   
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 15. 4/DM 27.7021,2
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 22. 6/DM 20.9016,7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
CHROMÁ Nicol
12. 3/DM 38.2023,4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKA Richard
   
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 18. 7/DM 161.01162,1
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 50. 11/DM 56.3858,5
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 17. 7/DM 125.66109,9
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 53. 13/DM 75.7177,2
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 9. 5/DM 8.6519,9
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2W sjezd
KOČÍŘOVÁ Valentýna
3. 1/DM 7.0413,5
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 18. 6/DM 71.0866,4
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 41. 12/DM 60.0257,6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 48.   3957.258.287,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 20.   3950.627.264,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 51.   3955.497.989,3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 21.   3951.487.383,2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 10. 2/DM 19.9020,6
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 16. 4/DM 22.4025,3
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKA Richard
3. 2/DM 7.005,6
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 11. 2/DM 19.6019,8
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 16. 5/DM 25.2027,4
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 2/DM 0.400,3
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 11. 3/DM 19.9017,6
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
4. 1/DM 57.5044,2
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15. 3/DM 18.3017,1
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 9. 2/DM 24.3023,0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
4. 1/DM 39.2030,9
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15. 3/DM 22.4022,7
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 8. 4/DM 129.0915,1
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 8. 5/DM 117.4514,1
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 22. 7/DM 86.3175,0
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 43.   49.8546,4
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 27. 8/DM 236.07215,4
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 48. 11/DM 66.0663,9
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 6. 2/DM 12.3010,7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 18. 5/DM 30.1030,5
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 1/DM 9.807,0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 5. 1/DM 18.6015,7
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 12. 4/DM 21.6021,1
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 1/DM 17.2012,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 13. 4/DM 14.3119,6
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 18. 5/DM 19.9726,8
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 10. 2/DM 8.0017,3
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 7. 2/DM 10.1020,3
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 19. 7/DM 172.75142,6
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 51. 12/DM 88.2678,0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 19. 8/DM 143.77123,1
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 42. 12/DM 81.2273,5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 6. 2/DM 3.903,1
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 14. 4/DM 15.2013,6
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 1/DM 5.503,7
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 4. 1/DM 6.004,8
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 15. 5/DM 22.7021,1
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
STŘÍLKA Richard
3. 1/DM 4.502,7
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 1/DM 11.909,1
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 12. 4/DM 21.8019,0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 1/DM 5.704,0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 3/DM 16.5013,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 1/DM 124.4010,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 7. 1/DM 65.006,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 4. 1/DM 108.509,7
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 5. 1/DM 87.509,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 1/DM 105.609,6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 2/DM 176.1020,2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 7. 1/DM 112.309,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 9. 2/DM 126.4013,4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 18. 8/ZS 28.0031,4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 33. 13/ZS 25.3029,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 21. 9/ZS 33.2036,0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 21. 7/ZS 21.2024,3
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 46. 14/ZS 66.6078,1
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 47. 13/ZS 64.4176,2
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 26. 8/ZS 20.2529,9
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 49. 13/ZS 61.8360,2
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 17. 16/ZS 10.1020,1
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 5/ZS 7.0812,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 16. 13/ZS 47.3654,4
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 35. 24/ZS 40.2448,9
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 10. 9/ZS 62.3760,8
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 20. 14/ZS 32.3533,3
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 10. 9/ZS 40.8739,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 20. 15/ZS 32.7735,5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 34. 16/ZS 298.9738,0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 16. 7/ZS 178.5819,1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 35. 15/ZS 289.3736,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 18. 6/ZS 212.2122,7
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 56. 14/ZS 121.79117,9
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 45. 8/ZS 121.35117,9
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 9. 4/ZS 35.2027,4
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 15. 6/ZS 23.2019,3
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 8. 4/ZS 53.5036,4
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 17. 7/ZS 40.1031,4
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 52. 14/ZS 66.5167,0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 52. 11/ZS 70.3071,9
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 8. 4/ZS 20.1015,8
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 13. 4/ZS 22.7019,8
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 10. 4/ZS 28.9025,3
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 15. 5/ZS 17.7016,7
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 14. 5/ZS 48.3043,4
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 15. 7/ZS 34.1031,5
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 20. 8/ZS 17.3014,7
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 9. 6/ZS 21.6017,2
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 18. 7/ZS 16.1013,1
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 13. 6/ZS 33.2025,1
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 11. 10/ZS 63.1752,9
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 25. 18/ZS 43.5839,5
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 10. 9/ZS 56.7645,7
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 23. 18/ZS 46.2040,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 17. 7/ZS 261.3025,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 22. 11/ZS 236.0026,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 7. 1/ZS 168.7016,5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 7. 1/ZS 239.7020,3
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 6/ZS 274.8026,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20. 7/ZS 249.4028,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 1/ZS 132.8012,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 1/ZS 274.2022,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 1/ZS 162.4018,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 1/ZS 63.709,2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 1/ZS 116.3013,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 1/ZS 57.508,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 22. 5/ZS 23.4022,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HANSGUTOVÁ Monika
16. 6/ZS 62.9049,0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 24. 8/ZS 60.0054,6
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 28. 8/ZS 29.6028,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HANSGUTOVÁ Monika
13. 6/ZS 44.1036,0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 21. 7/ZS 45.0541,3
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 23. 6/ZS 14.8636,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 12. 4/ZS 19.3743,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 23. 7/ZS 145.54128,6
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 43. 12/ZS 69.9168,8
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 18. 10/ZS 114.56102,3
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 28. 17/ZS 55.6153,4
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 10/ZS 67.7522,3
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 11. 8/ZS 105.1731,0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 16. 9/ZS
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 13. 9/ZS
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 8. 3/ZS 42.7041,9
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 8. 2/ZS 22.6023,1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 8. 3/ZS 52.8047,7
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 11. 3/ZS 27.6026,7
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 18. 12/ZS 41.3435,1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 35. 19/ZS 31.8829,1
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 20. 13/ZS 42.2837,5
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 35. 20/ZS 29.3427,2
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 7. 1/ZS 43.1444,5
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 8. 2/ZS 17.5132,3
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 7. 2/ZS 19.6229,8
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 13. 4/ZS 26.7430,2
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 8. 3/ZS 48.5249,4
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 9. 3/ZS 14.2527,4
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 6. 3/ZS 17.8428,6
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 12. 3/ZS 24.9927,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 37. 12/ZS 221.6139,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 18. 7/ZS 259.2040,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 44. 12/ZS 444.4344,9
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 17. 6/ZS 488.0940,8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 20. 12/ZS 57.9956,0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 35. 19/ZS 39.1640,2
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 18. 12/ZS 89.4571,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 20. 11/ZS 10.2429,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 11. 7/ZS 14.9337,8
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 26. 17/ZS 38.4232,9
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 8. 3/ZS 68.8062,1
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 9. 3/ZS 15.4033,7
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 6. 2/ZS 16.5031,1
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
RETKOVÁ Marie
11. 3/ZS 94.1084,5
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
RETKOVÁ Marie
8. 2/ZS 23.0041,5
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 13. 3/ZS 41.3041,2
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 9. 3/ZS 134.50112,6
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 14. 4/ZS 42.3037,3
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 10. 3/ZS 81.0072,3
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 16. 5/ZS 59.1059,0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 6. 2/ZS 485.6039,1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 7. 3/ZS 2050.80202,1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 6. 2/ZS 400.9034,6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 8. 3/ZS 261.7026,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 16.   322.3038,2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 16.   362.6042,3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 18.   316.9037,5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 18. 3/ZS 334.3039,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 38. 12/ZM 52.7049,3
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 21. 9/ZM 91.1078,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 40. 12/ZM 50.8042,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 23. 9/ZM 107.6087,6
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 14. 6/ZM 175.0447,6
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 15. 6/ZM 20.0037,6
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 21. 10/ZM 25.9435,9
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 41. 18/ZM 100.6094,1
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 22. 7/ZM 351.74281,6
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 14. 4/ZM 19.7034,0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 23. 5/ZM 48.6054,6
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 14. 4/ZM 24.8040,8
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 21. 3/ZM 42.1042,9
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 36. 7/ZM 258.3645,8
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 41. 6/ZM 466.0348,1
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 8. 4/ZM 17.6029,0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 12. 6/ZM 45.2046,5
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 6. 3/ZM 114.0093,8
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 8. 4/ZM 17.9029,7
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 11. 4/ZM 76.7067,6
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 6. 3/ZM 171.70126,5
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 23. 8/ZM 139.95125,3
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 24. 9/ZM 129.87152,3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 9. 4/ZM 20.0245,9
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 12. 6/ZM 76.6068,9
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 19. 8/ZM 71.2073,0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 19. 6/ZM 64.3064,0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 21. 5/ZM 427.3043,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 5/ZM 342.6040,1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 39. 7/ZM 53.9049,5
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 39. 7/ZM 57.1052,3
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 16. 6/ZM 25.7357,7
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 38. 15/ZM 565.31559,0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 15. 6/ZM 82.0685,5
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 16. 6/ZM 107.05113,7
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 11. 2/ZM 94.0089,9
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 11. 2/ZM 92.5092,2
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 22. 7/ZM 78.4073,1
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 21. 6/ZM 77.4071,7
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 16. 7/ZM 123.8058,8
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 38. 18/ZM 168.64177,8
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 18. 9/ZM 17.9255,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 37. 17/ZM 124.07138,2
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 6. 1/ZM 32.0048,7
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1W slalom 11. 2/ZM 115.50111,2
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 6. 1/ZM 43.3063,1
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1W slalom 11. 2/ZM 149.40134,8
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 40. 11/ZM 301.96335,1
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 40. 11/ZM 385.22421,1
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 13. 3/ZM 516.7973,4
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 20. 6/ZM 159.40145,6
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 12. 4/ZM 182.80173,6
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 12. 5/ZM 275.70221,1
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 12. 5/ZM 529.00433,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Střílková JanaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Střílková JanaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 1   C2: 17.05.21 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 1   C2: 08.04.21 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 15.06.20 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 03.06.19 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.17 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníŠtemberk
Znameníváha
BydlištěOlomouc
Zaměstnánízš Řezníčkova Olomouc
Plánované povolánícukrářka
Výrobce loděGalasport
Model loděsingl pop
Výrobce pádlaGalasport
Od kolika let pádluje11
První trenérMíša Kratochvílová
Současný trenérPetr Ktrtochvíl
Sportovní vzorTereza Fišerová
Zálibyhudba,pečení,kreslenízážitky s kamarády
Zimní přípravana Benecku
Cíle na sezonudostat se do střediska
Nejlepší dosažené výsledky3.místo na mistrovtví Čr
Oblíbená traťVeltusy
Instagramjstrilkova

Profil aktualizován 29.05.2020

0|5300|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.C1W 4/4 142
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 237
81.K1W 4/4 146
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 3/3 119
1.C2X
Střílka Richard
3/3 55
20.K1W 3/3 37
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 8/9 424
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 248
30.K1W 1/1 4

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 4/5 121
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/7 159
6.C2X
Střílka Richard
4/4 41
21.K1W 5/7 84
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 4/4 140
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 125
28.K1W 2/2 20

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/6 110
45.K1W 4/6 2
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/12 68
8.C2X
Střílka Richard
5/8 23
23.C2X
Chromá Nicol
2/2 4
 C2X
Novosadová Eliška
2/2 0
25.K1W 5/12 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 3/4 52
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/5 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/14 53
45.K1W 3/3 5

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1W 5/13 31
30.K1W 5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 7
58.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
30.K1W 4/4 26

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 3/3 4
143.K1W 3/3 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1W 5/11 7
45.C2M
Hansgutová Monika
2/2 2
 C2M
Retková Marie
1/1 0
32.K1W 5/11 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1W 2/2 70
47.K1W 2/2 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 3/3 47
57.K1W 3/3 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/10 0
 C2M
Retková Marie
1/1 0
54.K1W 5/10 4

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
57.K1W 5/11 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1W 5/13 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1W24

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192017
C1W6112022
K1W--4947

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
C1W81213-
K1W-594555

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201820172015
C1W74447-
K1W81163143141

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172015
C1W2318252319-
K1W-7387585769

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1W91116233326-
C2X1639----
K1W20212530325748
C2M----52--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1W56121223--
K1W30284530543942
C2M----46--
Fotky nenalezeny.
0|5300|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.C1W 4/4 142
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 237
81.K1W 4/4 146
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 3/3 119
1.C2X
Střílka Richard
3/3 55
20.K1W 3/3 37
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 8/9 424
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 248
30.K1W 1/1 4

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 4/5 121
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/7 159
6.C2X
Střílka Richard
4/4 41
21.K1W 5/7 84
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 4/4 140
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 125
28.K1W 2/2 20

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/6 110
45.K1W 4/6 2
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/12 68
8.C2X
Střílka Richard
5/8 23
23.C2X
Chromá Nicol
2/2 4
 C2X
Novosadová Eliška
2/2 0
25.K1W 5/12 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 3/4 52
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/5 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/14 53
45.K1W 3/3 5

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1W 5/13 31
30.K1W 5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 7
58.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
30.K1W 4/4 26

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 3/3 4
143.K1W 3/3 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1W 5/11 7
45.C2M
Hansgutová Monika
2/2 2
 C2M
Retková Marie
1/1 0
32.K1W 5/11 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1W 2/2 70
47.K1W 2/2 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 3/3 47
57.K1W 3/3 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/10 0
 C2M
Retková Marie
1/1 0
54.K1W 5/10 4

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
57.K1W 5/11 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1W 5/13 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1W24

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192017
C1W6112022
K1W--4947

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
C1W81213-
K1W-594555

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201820172015
C1W74447-
K1W81163143141

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172015
C1W2318252319-
K1W-7387585769

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1W91116233326-
C2X1639----
K1W20212530325748
C2M----52--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1W56121223--
K1W30284530543942
C2M----46--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
103 79 20 45 58 2 307
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár21.021.0211
C1W21.021.0211
NKZ34.927.05228
K1W49.250.05214
C1W20.519.01814
veřejné závody15.313.012158
K1W21.019.01281
C1W10.810.0857
C2X4.13.0217
C2M13.313.0113
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
C1W00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,028
K1W00,000,000,000,014
C1W00,000,000,000,014
veřejné závody10,663,842,5117,0158
K1W00,000,000,000,081
C1W00,011,811,823,557
C2X15,9529,4317,6952,917
C2M00,000,000,000,03
Celkem10,563,242,1115,9187
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár231215600,0
C1W231215600,0
NKZ5618343323,6
K1W289043213,6
C1W289303313,6
veřejné závody3133866125016,0
K1W1622862182414,8
C1W11279472320,5
C2X33166539,1
C2M644700,0
Celkem3716012165214,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Střílková Janasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí18.13.18.16.23.18.22.
odstup % *)37,337,166,454,4128,6102,3281,6
% poražených soupeřů *)34,652,022,734,8---10,5---
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr22.020.516.018.013.018.018.3
medián22181618131818
modus22181618131818
počet závodů1211117
průměrný odstup od vítěze % *)281,6115,454,466,437,137,3101,1
průměrné % poražených soupeřů *)0,05,334,822,752,034,622,1
počet jízd23222213
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,7%

Kategorie K1W

Střílková Janasl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí41.49.35.43.28.41.38.
odstup % *)57,660,248,968,853,494,1559,0
% poražených soupeřů *)20,015,840,419,242,613,0---
pořadí20152016201720182019celkem
průměr38.041.035.542.041.039.3
medián384128354141
modus384128354141
počet závodů112217
průměrný odstup od vítěze % *)559,094,161,154,557,6134,6
průměrné % poražených soupeřů *)0,013,030,928,120,021,6
počet jízd1244213
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Střílková Janasl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí13.14.18.21.21.26.25.26.22.18.17.22.27.19.19.
odstup %27,329,235,234,0193,964,164,2100,673,2162,1109,975,0215,4142,6123,1
% poražených soupeřů47,848,045,235,5---10,717,210,725,0------8,73,7---5,3
pořadí201920202021celkem
průměr20.324.016.520.5
medián19251421
modus19261318
počet závodů65415
průměrný odstup od vítěze %138,099,231,496,7
průměrné % poražených soupeřů3,012,744,117,2
počet jízd1210830
lepší 1. jízda5
83,3%
2
40,0%
3
75,0%
10
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
3,3%

Kategorie K1W

Střílková Janasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí52.52.50.53.43.48.51.42.46.47.56.45.52.52.
odstup %45,442,958,577,246,463,978,073,578,176,2117,9117,967,071,9
% poražených soupeřů17,720,314,010,323,614,512,328,121,123,31,822,815,017,7
pořadí201820192020celkem
průměr49.747.852.049.2
medián47485250
modus52425252
počet závodů66214
průměrný odstup od vítěze %88,266,344,272,5
průměrné % poražených soupeřů17,017,119,017,3
počet jízd1212428
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
2
100,0%
10
71,4%
čistých jízd1
8,3%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,6%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Střílková Janasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí2.4.10.7.10.10.11.10.13.18.20.
odstup %1,64,227,310,660,839,152,945,70,035,137,5
% poražených soupeřů96,389,360,973,930,830,8---18,214,322,720,8
pořadí201720182021celkem
průměr17.010.35.810.5
medián1810410
modus1310210
počet závodů34411
průměrný odstup od vítěze %24,249,610,928,6
průměrné % poražených soupeřů19,320,080,141,6
počet jízd68822
lepší 1. jízda1
33,3%
3
75,0%
4
100,0%
8
72,7%
čistých jízd4
66,7%
0
0,0%
2
25,0%
6
27,3%

Kategorie K1W

Střílková Janasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí35.49.32.41.20.20.25.23.16.35.35.38.37.40.40.
odstup %18,022,826,924,933,335,539,540,00,029,127,2177,8138,2335,1421,1
% poražených soupeřů58,041,542,625,953,754,845,552,216,717,120,9---2,7------
pořadí2015201720182021celkem
průměr38.828.722.039.332.4
medián3835203535
modus4035203235
počet závodů434415
průměrný odstup od vítěze %268,118,837,123,291,3
průměrné % poražených soupeřů0,718,251,642,028,8
počet jízd868830
lepší 1. jízda1
25,0%
1
33,3%
2
50,0%
2
50,0%
6
40,0%
čistých jízd0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
2
6,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Střílková Janasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
pořadí8.8.8.12.12.9.9.10.7.12.16.15.10.11.11.9.6.5.6.4.4.3.18.21.10.10.9.8.8.10.14.9.13.11.10.24.21.8.8.7.8.20.18.8.9.10.21.23.6.6.
odstup %7,810,020,514,518,112,013,212,713,124,723,521,220,619,817,623,010,715,73,14,89,14,031,436,060,839,127,436,415,825,343,417,225,152,945,754,641,341,947,744,549,456,071,462,1112,672,378,487,693,8126,5
% poražených soupeřů68,269,666,760,763,366,768,065,476,947,644,448,147,144,423,138,572,277,866,781,375,084,632,023,130,830,846,750,053,343,827,850,025,0---18,24,216,722,222,233,322,217,422,722,2---25,0------------
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr14.012.811.68.310.18.010.9
medián691061089
modus681041288
počet závodů41113127350
průměrný odstup od vítěze %96,659,435,114,415,512,836,3
průměrné % poražených soupeřů0,018,933,258,664,168,239,9
počet jízd821252414698
lepší 1. jízda2
50,0%
9
81,8%
9
69,2%
5
41,7%
3
42,9%
2
66,7%
30
60,0%
čistých jízd0
0,0%
2
9,5%
4
16,0%
4
16,7%
3
21,4%
3
50,0%
16
16,3%

Kategorie C2M

Střílková Janasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
pořadí16.13.11.
odstup %49,036,084,5
% poražených soupeřů6,325,016,7
pořadí2017celkem
průměr13.313.3
medián1313
modus1111
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %56,556,5
průměrné % poražených soupeřů16,016,0
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Střílková Janasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
pořadí1.2.3.6.4.4.4.11.12.3.2.4.4.2.2.2.3.
odstup %0,02,414,413,113,120,813,128,523,45,60,344,230,97,012,73,72,7
% poražených soupeřů100,085,771,450,070,025,040,023,121,4---50,0------75,080,088,977,8
pořadí201920202021celkem
průměr4.54.52.04.1
medián3423
modus2412
počet závodů104317
průměrný odstup od vítěze %15,915,05,613,9
průměrné % poražených soupeřů41,646,385,750,5
počet jízd208634
lepší 1. jízda6
60,0%
2
50,0%
2
66,7%
10
58,8%
čistých jízd1
5,0%
2
25,0%
0
0,0%
3
8,8%

Kategorie K1W

Střílková Janasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
pořadí14.21.19.18.19.20.18.21.22.16.21.22.16.16.15.15.18.12.14.15.12.9.33.21.20.20.15.17.13.15.15.20.18.25.23.22.28.8.11.13.12.35.26.13.14.16.38.40.23.21.12.11.23.24.12.19.19.39.39.15.16.11.11.22.11.11.20.12.12.12.
odstup %15,821,124,514,921,520,121,824,129,822,518,616,725,327,417,122,730,521,113,621,119,013,629,724,333,335,519,331,419,816,731,514,713,139,540,022,128,923,126,730,227,940,232,941,237,359,049,342,754,642,946,567,6125,3152,368,973,064,049,552,385,5113,789,992,273,1111,2134,8145,6173,6221,1433,6
% poražených soupeřů55,235,533,358,556,138,745,242,938,255,959,256,340,034,830,039,145,264,553,650,056,068,027,354,553,754,854,844,858,653,336,447,250,045,552,243,227,041,723,140,045,022,744,436,827,831,87,57,112,023,1---16,712,08,021,414,321,77,37,3------9,116,74,5---9,1------------
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr17.822.018.019.615.419.118.018.6
medián1221142015191917
modus1112131515181412
počet závodů13111113127370
průměrný odstup od vítěze %136,671,633,626,820,522,120,553,5
průměrné % poražených soupeřů4,213,134,948,749,747,941,332,4
počet jízd2622222624146140
lepší 1. jízda3
23,1%
6
54,5%
7
63,6%
8
61,5%
9
75,0%
3
42,9%
2
66,7%
38
54,3%
čistých jízd3
11,5%
1
4,5%
4
18,2%
3
11,5%
5
20,8%
5
35,7%
1
16,7%
22
15,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Střílková Janasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí3.4.3.11.11.18.17.
odstup %4,53,42,211,916,740,040,8
% poražených soupeřů88,984,286,747,447,45,611,1
pořadí201720202021celkem
průměr17.511.03.39.6
medián1711311
modus171133
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %40,414,33,417,1
průměrné % poražených soupeřů8,447,486,653,0

Kategorie K1W

Střílková Janasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí37.44.
odstup %39,944,9
% poražených soupeřů12,26,5
pořadí2017celkem
průměr40.540.5
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,442,4
průměrné % poražených soupeřů9,49,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Střílková Janasj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 65
31.05.15
pořadí3.3.12.16.18.13.
odstup %4,52,212,819,122,773,4
% poražených soupeřů88,986,747,631,826,1---
pořadí2015201820202021celkem
průměr13.017.012.03.010.8
medián131612312
modus13161233
počet závodů12126
průměrný odstup od vítěze %73,420,912,83,322,5
průměrné % poražených soupeřů0,029,047,687,846,9

Kategorie K1W

Střílková Janasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí31.34.35.36.41.
odstup %21,938,036,945,848,1
% poražených soupeřů43,417,519,05,44,8
pořadí201620182020celkem
průměr38.534.531.035.4
medián36343135
modus36343131
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %47,037,521,938,2
průměrné % poražených soupeřů5,118,343,418,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Střílková Janasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí3.4.3.12.15.11.11.8.16.18.11.18.17.
odstup %4,53,42,212,815,611,916,714,119,122,731,040,040,8
% poražených soupeřů88,984,286,747,639,147,447,461,131,826,128,65,611,1
pořadí20172018201920202021celkem
průměr15.317.08.012.33.311.3
medián1716811311
modus1116811311
počet závodů3214313
průměrný odstup od vítěze %37,320,914,114,23,418,1
průměrné % poražených soupeřů15,129,061,145,486,646,6

Kategorie K1W

Střílková Janasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sl 78
28.06.15
pořadí31.33.34.35.13.37.44.16.
odstup %21,926,738,036,922,339,944,958,8
% poražených soupeřů43,439,617,519,033,312,26,5---
pořadí2015201720182020celkem
průměr16.031.334.532.030.4
medián1637343133
modus1613343113
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %58,835,737,524,336,2
průměrné % poražených soupeřů0,017,318,341,521,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Střílková Janasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
pořadí3.4.1.3.12.15.11.11.8.7.5.5.4.5.5.9.7.7.7.6.6.6.6.6.6.18.17.7.6.6.8.
odstup %4,53,40,02,212,815,611,916,714,16,410,99,19,720,29,613,49,820,316,522,512,49,218,18,413,040,040,8202,139,134,626,1
% poražených soupeřů88,984,2100,086,747,639,147,447,461,114,320,033,325,020,033,311,114,3------------------------5,611,1------------
pořadí20172018201920202021celkem
průměr10.36.36.112.32.87.3
medián7651136
modus6651136
počet závodů6894431
průměrný odstup od vítěze %63,815,111,514,22,521,7
průměrné % poražených soupeřů2,80,025,845,490,025,5

Kategorie K1W

Střílková Janasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
pořadí31.33.17.22.18.20.37.44.16.16.18.18.9.21.21.6.
odstup %21,926,725,426,426,528,039,944,942,338,239,737,545,940,143,148,7
% poražených soupeřů43,439,638,512,539,324,012,26,56,321,110,515,020,013,013,0---
pořadí20152016201720182020celkem
průměr6.017.024.819.332.021.7
medián62118183118
modus62116173118
počet závodů1364216
průměrný odstup od vítěze %48,743,140,426,624,336,0
průměrné % poražených soupeřů0,015,311,928,641,519,7

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Střílková Janasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí9.6.9.6.12.20.21.13.18.
odstup %38,26,88,36,914,97.264,87.383,219,626,8
% poražených soupeřů33,358,350,068,838,95,0---25,05,6
pořadí201920202021celkem
průměr18.012.07.512.7
medián1812612
modus131266
počet závodů4149
průměrný odstup od vítěze %3.673,614,915,11.641,1
průměrné % poražených soupeřů8,938,952,631,7

Kategorie K1W

Střílková Janasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí48.51.14.15.
odstup %8.287,47.989,347,637,6
% poražených soupeřů9,63,813,36,7
pořadí20162019celkem
průměr14.549.532.0
medián144815
modus144814
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %42,68.138,44.090,5
průměrné % poražených soupeřů10,06,78,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Střílková Janasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí4.7.9.13.5.12.
odstup %6,111,819,919,612,243,5
% poražených soupeřů76,950,038,525,066,731,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr12.05.011.07.04.08.3
medián1259747
modus1259744
počet závodů112116
průměrný odstup od vítěze %43,512,219,711,86,118,8
průměrné % poražených soupeřů31,366,731,850,076,948,1

Kategorie K1W

Střílková Janasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí20.18.26.17.23.21.16.
odstup %19,220,729,920,136,935,957,7
% poražených soupeřů44,139,310,748,415,44,86,3
pořadí201520162017201820202021celkem
průměr16.021.023.021.518.020.020.1
medián16212317182020
modus16212317182016
počet závodů1112117
průměrný odstup od vítěze %57,735,936,925,020,719,231,5
průměrné % poražených soupeřů6,34,815,429,639,344,124,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Střílková Janasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí9.6.9.6.14.12.20.21.13.18.
odstup %38,26,88,36,945,114,97.264,87.383,219,626,8
% poražených soupeřů33,358,350,068,827,838,95,0---25,05,6
pořadí201920202021celkem
průměr18.013.07.512.8
medián1812612
modus131266
počet závodů42410
průměrný odstup od vítěze %3.673,630,015,11.481,5
průměrné % poražených soupeřů8,933,452,631,3

Kategorie K1W

Střílková Janasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 76
27.06.15
pořadí48.51.18.
odstup %8.287,47.989,355,0
% poražených soupeřů9,63,85,6
pořadí20152019celkem
průměr18.049.539.0
medián184848
modus184818
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %55,08.138,45.443,9
průměrné % poražených soupeřů5,66,76,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Střílková Janasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí9.6.9.6.14.12.20.21.13.18.7.7.6.11.6.
odstup %38,26,88,36,945,114,97.264,87.383,219,626,820,329,828,637,831,1
% poražených soupeřů33,358,350,068,827,838,95,0---25,05,657,125,028,628,616,7
pořadí2017201920202021celkem
průměr7.515.813.07.511.0
medián6181269
modus671266
počet závodů452415
průměrný odstup od vítěze %31,82.942,930,015,1997,5
průměrné % poražených soupeřů24,718,533,452,631,2

Kategorie K1W

Střílková Janasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
sj 70
13.06.15
pořadí48.51.10.8.9.20.9.14.14.8.8.6.
odstup %8.287,47.989,317,332,327,429,933,734,040,829,029,763,1
% poražených soupeřů9,63,840,0---20,026,920,018,818,836,436,4---
pořadí2015201620172019celkem
průměr6.011.011.536.317.1
medián689489
modus689108
počet závodů144312
průměrný odstup od vítěze %63,133,430,85.431,31.384,5
průměrné % poražených soupeřů0,027,616,717,819,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále