Suchánek Daniel, 1993

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: 1   C2: MT
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 6.   3.013,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 21.   7.396,8
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 9.   3.673,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 28.   11.1010,3
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 4.   16.552,0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 5.   1.212,2
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   2.364,5
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 15.   4.218,4
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   0.561,1
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 17.   4.809,6
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 1.  
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 1.  
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 2.   1.804,0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd    
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 1.  
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 1.  
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 3.   2.305,0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd    
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 14.   8.3012,1
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 23.   9.1413,3
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 3.   3.413,3
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 1.  
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 5.   4.834,9
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 1.  
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9.   6.606,3
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠVAGR Rostislav
3.   5.705,0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 1.  
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
HOLUBOVÁ Nela
7.   16.5013,1
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 2.   22.104,8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 14.   14.8014,2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠVAGR Rostislav
3.   5.805,1
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 2.   2.102,2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
HOLUBOVÁ Nela
6.   12.309,3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 10.   2.916,1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   0.451,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 9.   2.806,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   0.320,7
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 6.   38.094,6
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 7.   2.735,3
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   1.042,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 12.   4.709,9
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   2.214,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 13.   3.577,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ROLENC Ondřej
6.   2.024,2
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1.  
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1.  
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2.   56.606,9
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2.   2.705,9
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1.  
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1.  
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2.   35.004,3
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2.   3.307,1
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 20.   12.1816,2
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 18.   14.3817,9
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 2.   1.701,7
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 2.   38.408,1
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 2.   1.701,6
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   2.705,9
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 6.   3.986,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   1.512,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 7.   3.345,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   1.211,9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 2.   23.262,2
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 3.   24.932,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 3.   29.462,6
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 4.   46.324,1
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   63.208,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3.   37.503,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 4.   42.704,8
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 2.   14.701,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 3.   9.501,1
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 1.  
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 2.   27.732,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 3.   8.100,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3.   13.801,6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
KRISTEK Václav
1.  
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5.   48.504,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5.   36.304,2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 9.   6.405,6
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
ŠILAR Jakub
1.  
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 9.   8.937,5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
ŠILAR Jakub
2.   0.480,3
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 7.   23.992,8
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 8.   5.524,9
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   0.880,8
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 13.   3.898,0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   0.671,4
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 15.   5.0910,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   0.521,0
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích C1M sjezd 1.  
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích C1M sjezd 1.  
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích C1M sjezd 1.  
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích C1M sjezd 1.  
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 4.   9.007,9
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 1.  
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 5.   15.6013,3
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 6.   8.507,9
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1M slalom 29.   18.8228,4
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1M slalom 22.   16.1422,9
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3.  
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd 1.  
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 6.   2.916,3
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   2.385,1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 13.  
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.  
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
HALEŠ Antonín
4.   0.840,0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 7.   22.343,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 6.   20.943,7
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   40.805,2
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   49.206,8
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 5.   47.454,2
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 4.   33.992,9
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 2.   0.300,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3.   4.300,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 1.  
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2.   16.501,8
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   29.003,6
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4.   64.206,9
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 5.   101.8010,9
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4.   37.104,1
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4.   49.005,4
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6.   43.005,8
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 6.   41.207,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   61.7011,9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   8.501,2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6.   26.403,5
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 6.   41.207,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   15.202,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   11.702,1
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 5.   2.544,9
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
JÍLEK Jan
5.   2.164,2
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 6.   34.555,1
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   10.961,6
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 25.   2.264,4
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JÍLEK Jan
3.   3.827,9
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 20.   3.376,8
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
JÍLEK Jan
8.   5.6811,5
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 1.  
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 4.   6.906,6
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 5.   17.9015,7
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 2.   7.006,9
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 1.  
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 6.   2.325,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JÍLEK Jan
7.   4.6210,1
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 10.   3.467,5
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JÍLEK Jan
7.   2.966,3
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 7.   32.225,8
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 8.   5.287,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 4.   44.004,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 5.   38.404,2
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
ROLENC Ondřej
1.  
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 5.   68.806,0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ROLENC Ondřej
2.   2.700,2
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 5.   78.006,9
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ROLENC Ondřej
3.   4.600,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd    
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 4.   28.103,1
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 4.   58.406,5
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 5.  
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 8.   113.7013,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
ROLENC Ondřej
   
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 C1M sjezd 2.   11.801,5
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 2.   6.200,9
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 5. 2/U23 39.424,8
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
JÍLEK Jan
6. 2/U23 61.757,6
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 8. 3/U23 6.185,4
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
JÍLEK Jan
11. 3/U23 4.143,6
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom    
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom    
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 4.   1.802,2
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 3.   1.101,4
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 10. 3/U23 3.928,3
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JÍLEK Jan
5. 2/U23 2.274,8
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JÍLEK Jan
   
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 2. 1/U23 54.606,9
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 7. 3/U23
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JÍLEK Jan
10. 2/U23
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 6. 3/U23 3.975,5
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JÍLEK Jan
8. 3/U23 2.623,7
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 5. 2/U23 65.605,7
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JÍLEK Jan
5. 2/U23 132.3011,5
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 6. 2/U23 71.006,2
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JÍLEK Jan
6. 3/U23 111.409,6
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 2. 1/U23 54.606,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2. 2/U23 20.302,0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 2. 2/U23 1.400,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2. 2/U23 21.802,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 2. 2/U23 12.001,3
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 2.   82.7010,5
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 1. 1/U23
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 1. 1/U23
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd    
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
JÍLEK Jan
   
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 8.   41.905,0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
JÍLEK Jan
   
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 1. 1/U23
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 1. 1/U23
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 1. 1/U23
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 2. 2/U23 0.801,2
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 12.   3.487,4
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JÍLEK Jan
3.   0.521,1
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 10.   1.783,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JÍLEK Jan
4.   1.232,6
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   31.404,0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 5. 3/U23 26.994,6
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JÍLEK Jan
5. 3/U23 21.603,8
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 7. 4/U23 3.034,2
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/U23 2.864,2
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 4. 3/U23 13.001,4
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
JÍLEK Jan
1. 1/U23
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 4. 2/U23 25.403,6
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 2/U23 8.201,2
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   10.801,3
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 5. 3/U23 62.705,5
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 2/U23 45.304,0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 5. 3/U23 60.905,3
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JÍLEK Jan
4. 2/U23 61.005,3
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2. 1/U23 31.803,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 3. 1/U23 21.902,6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3. 1/U23 54.305,4
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 1/U23 97.2011,4
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/U23 46.704,9
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 46.505,6
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   36.304,4
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
JÍLEK Jan
1.  
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 6.   6.106,0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 11.   17.0015,5
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 16.   19.0017,2
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 7.   8.508,1
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 7. 4/U23 4.764,2
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 2.992,7
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 7. 4/U23 37.674,5
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
JÍLEK Jan
4. 2/U23 29.123,5
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 14. 7/U23 4.378,4
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JÍLEK Jan
4. 1/U23 1.943,8
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 11. 4/U23 3.857,4
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
JÍLEK Jan
4. 1/U23 1.793,5
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 7. 2/U23 16.5015,5
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C2M slalom
JÍLEK Jan
1. 1/U23
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 2. 1/U23 4.104,1
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 1. 1/U23
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 5. 1/U23 10.309,4
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C2M slalom
JÍLEK Jan
1. 1/U23
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 2. 1/U23 3.203,1
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 8. 4/U23 2.884,4
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
JÍLEK Jan
4. 1/U23 1.602,6
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 8. 4/U23 3.124,8
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
JÍLEK Jan
4. 1/U23 1.782,8
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   4.700,7
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
JÍLEK Jan
1. 1/U23
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 6.   4.635,5
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
JÍLEK Jan
7.   3.975,0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd    
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
JÍLEK Jan
   
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 5. 4/U23 71.307,5
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
JÍLEK Jan
5. 1/U23 63.706,7
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 5. 4/U23 70.107,3
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
JÍLEK Jan
5. 1/U23 47.204,9
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 1.  
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 1. 1/U23
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C2M sjezd
JÍLEK Jan
2.   40.905,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C2M sjezd
JÍLEK Jan
2.   78.607,2
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 2. 1/U23 20.202,6
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 4. 1/U23 34.603,0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 26.503,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 59.105,3
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C1M sjezd 3. 1/U23 45.005,9
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 4. 1/U23 60.507,9
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C2M sjezd
JÍLEK Jan
1. 1/U23
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C2M sjezd
JÍLEK Jan
1. 1/U23
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 15. 5/U23 4.207,2
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
JÍLEK Jan
5. 2/U23 1.492,6
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 19. 5/U23 6.0210,4
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
JÍLEK Jan
4. 2/U23 2.734,8
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 C1M sjezd 1.  
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 C1M sjezd 1.  
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 K1M sjezd 2.   2.805,9
27.07.2013 Sjezd na Orlici C1M sjezd 1.  
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 C1M sjezd 1.  
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 5. 1/U23 10.208,5
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
JÍLEK Jan
2.   4.803,7
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 1. 1/U23
22.06.2013 Sjezd na Loučné C1M sjezd 2. 1/U23 18.803,4
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 5. 1/U23 8.206,7
22.06.2013 Sjezd na Loučné C2M sjezd
ŠILAR Jakub
1.  
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
ŠILAR Jakub
2.   0.300,2
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 2. 1/U23 2.502,3
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   34.204,0
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 16. 6/U23 7.6012,0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
JÍLEK Jan
4. 1/U23 1.432,3
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 15. 6/U23 5.538,8
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
JÍLEK Jan
5. 1/U23 2.724,4
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
JÍLEK Jan
6. 1/U23 4.524,8
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
JÍLEK Jan
2.   5.910,6
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 13.601,2
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 31.102,7
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 26.702,0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 8.400,6
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/U23 5.900,7
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most C1M sjezd 2. 1/U23 35.203,0
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/U23 7.100,9
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/U23 69.705,9
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 6. 5/U23 85.107,8
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 8. 5/U23 92.608,6
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Jílek Jan
4.   32.402,9
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Jílek Jan
5.   55.305,1
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C2M sjezd
JÍLEK Jan
1.  
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C2M sjezd
JÍLEK Jan
1.  
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 2.   73.105,8
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 2.   81.206,6
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 5. 2/U23 100.609,1
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 5. 2/U23 120.8011,2
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
JÍLEK Jan
1. 1/U23
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
JÍLEK Jan
1. 1/U23
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 10. 2/U23 8.308,2
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠILAR Jakub
2.   0.400,3
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 28. 5/U23 21.3020,2
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 13. 3/U23 14.6015,3
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠILAR Jakub
2.   7.106,0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 37. 5/U23 23.5022,2
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik C2M sjezd
JÍLEK Jan
1.  
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C2M sjezd
JÍLEK Jan
2.   0.890,4
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 3. 2/U23 18.1011,4
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 4. 3/U23 24.2015,9
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C2M sjezd
JÍLEK Jan
1. 1/U23
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C2M sjezd
JÍLEK Jan
1. 1/U23
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 19. 8/U23 17.2415,0
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 3.663,2
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 15. 7/U23 13.6912,1
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/U23 1.921,7
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 5. 1/U23 39.206,3
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 11. 1/U2 11.6010,0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
JÍLEK Daniel
4. 1/U23 4.703,7
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 4. 1/U23 7.307,1
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 18. 2/U23 17.0015,2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
JÍLEK Daniel
4. 1/U23 4.403,4
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 3. 1/U23 3.203,0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
JÍLEK Jan
3.   27.402,4
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
JÍLEK Jan
4.   28.102,4
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice C1M sjezd 4.   96.8012,1
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice C2M sjezd
JÍLEK Jan
3.   76.109,3
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
JÍLEK Jan
4. 1/U2 40.343,8
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
JÍLEK Jan
9. 1/U2 10.217,2
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
JÍLEK Jan
9.   87.307,9
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
JÍLEK Jan
8.   77.606,8
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice C1M sjezd 4.   90.2011,3
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice C2M sjezd
JílekJan
2.   71.908,8
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C1M sjezd 1.  
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C1M sjezd 1.  
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C2M sjezd
JÍLEK Jan
1.  
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C2M sjezd
JÍLEK Jan
1.  
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 7.   8.809,4
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 23.   20.0020,9
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 7.   11.7012,0
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 30.   22.7022,1
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1M slalom 34.   36.9839,3
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
JÍLEK Jan
1. 1/DS
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/DS 8.161,0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 12. 2/DS 18.1812,9
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 1/DS 2.351,7
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 24. 7/DS 34.5424,1
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
JÍLEK Jan
7. 2/DS 4.783,3
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 11. 1/DS 10.809,6
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
JÍLEK Jan
5. 1/DS 4.403,6
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 4. 1/DS 5.105,0
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 18. 1/DS 11.5010,7
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
JÍLEK Jan
5. 1/DS 8.907,5
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 2. 1/DS 2.102,1
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C2M sjezd
JÍLEK Jan
3. 2/DS 3.341,5
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/DS 1.720,2
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 4. 1/DS 2.201,8
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/DS 51.204,2
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/DS 51.204,2
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/DS 1.580,9
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C2M sjezd
JÍLEK Jan
2. 1/DS 9.531,0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
JÍLEK Jan
2.   8.700,7
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
JÍLEK Jan
2.   18.701,6
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
sobota 25.9.2010
32.   28.7030,3
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
sobota 25.9.2010
ŠILAR Jakub
6.   3.202,6
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
28.   20.5021,2
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
neděle 26.9.2010
25.   20.8020,3
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
neděle 26.9.2010
ŠILAR Jakub
6.   4.303,6
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010
19.   16.1016,9
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy K1M slalom 43.   46.0245,9
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
sobota
22.   25.7025,3
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
sobota
JÍLEK Jan
3.   19.5016,4
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C1M slalom
sobota
36.   33.9029,8
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
24.   24.1025,6
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
neděle
JÍLEK Jan
5.   9.007,0
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C1M slalom
neděle
36.   28.9027,2
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
JÍLEK Jan
17.   161.36117,4
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 49.   93.0984,5
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
sobota
20. 3/DM 30.8028,1
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
sobota
JÍLEK Jan
1. 1/DM
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
16. 5/DM 13.2012,5
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
neděle
14. 3/DM 25.6022,6
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
neděle
JÍLEK Jan
1. 1/DM
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
19. 5/DM 17.8017,6
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
sobota
JÍLEK Jan
4. 1/DM 13.909,3
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom
sobota
8. 1/DM 20.2017,8
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
neděle
JÍLEK Jan
3. 1/DM 22.5015,4
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom
neděle
9. 1/DM 17.4014,4
13.09.2008 MČR dorostu ve slalomu USD Troja K1M slalom 31.   84.6044,8
13.09.2008 MČR dorostu ve slalomu USD Troja C2M slalom
JÍLEK Jan
11.   222.7299,7
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
Jílek Jan
3.   43.5017,3
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 11.   35.1418,6
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny K1M slalom
ŽS
19.   62.3929,3
27.08.2005 MČR žáků slalom USD Křivoklát K1M slalom 51.   269.54143,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 1   C2: MT 29.09.20 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1: 1   C2: MT 30.06.20 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1: 1   C2: MT 29.11.19 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1: 1   C2: MT 30.07.19 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 02.10.18 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 16.07.18 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 27.07.17 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 25.07.17 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: MT 28.10.14 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 2   C2: MT 14.07.14 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: MT 20.11.13 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: MT 17.11.12 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 1 26.11.11 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 1 13.09.11 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 1 10.06.11 updated from RVP
Suchánek DanielSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 1 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1800|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
67.C1M 5/6 169
12.C2M
Šilar Jakub
2/2 114
53.C2M
Švagr Rostislav
2/2 11
47.C2X
Holubová Nela
2/2 9
35.K1M 5/8 1211
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 6/6 253
2.C2M
Rolenc Ondřej
6/6 416
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/10 660
1.C2M
Rolenc Ondřej
5/6 528
29.K1M 5/5 147
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.K1M 4/4 514
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 6/10 336
2.C2M
Rolenc Ondřej
6/10 429
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1M 5/18 653
1.C2M
Rolenc Ondřej
5/10 582
30.K1M 5/6 226
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/18 311
10.C2M
Rolenc Ondřej
5/12 116
12.C2M
Kristek Václav
1/1 44

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
203.C1M 1/1 7
24.C2M
Šilar Jakub
2/2 61
65.K1M 5/5 777
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 6/9 271
2.C2M
Rolenc Ondřej
6/9 429
 C2M
Haleš Antonín
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1M 5/21 489
1.C2M
Rolenc Ondřej
5/13 395
 C2M
Haleš Antonín
1/1 0
77.K1M 2/2 60
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/17 177
6.C2M
Rolenc Ondřej
5/13 83
 C2M
Haleš Antonín
1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
175.C1M 2/2 19
369.K1M 2/2 48
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 7/12 349
5.C2M
Rolenc Ondřej
5/8 355
13.C2M
Jílek Jan
5/5 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/17 563
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/8 460
6.C2M
Jílek Jan
5/5 367
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/19 30
 C2M
Rolenc Ondřej
5/12 0
 C2M
Jílek Jan
5/5 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 5/8 148
8.C2M
Jílek Jan
5/8 182
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/11 552
7.C2M
Jílek Jan
5/7 304
107.K1M 1/1 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/13 174
 C2M
Jílek Jan
5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 8/10 231
4.C2M
Jílek Jan
8/10 344
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/17 486
3.C2M
Jílek Jan
5/11 519
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/14 150
8.C2M
Jílek Jan
5/12 43

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1M 4/4 81
82.C2M
Jílek Jan
2/2 8
93.K1M 4/4 360
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 7/10 228
4.C2M
Jílek Jan
7/10 291
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/12 403
2.C2M
Jílek Jan
5/11 450
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/16 140
5.C2M
Jílek Jan
5/16 90

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.C1M 2/2 22
72.C2M
Šilar Jakub
1/1 10
73.C2M
Jílek Jan
1/1 10
199.K1M 2/2 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 4/4 44
2.C2M
Jílek Jan
8/10 312
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/11 179
4.C2M
Jílek Jan
5/11 368
26.C2M
Šilar Jakub
1/1 10
47.K1M 2/2 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/6 81
9.C2M
Jílek Jan
5/14 48

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 4/4 76
34.C2M
Šilar Jakub
2/2 45
95.C2M
Jílek Jan
2/2 4
76.K1M 4/4 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 2/2 19
3.C2M
Jílek Jan
8/10 363
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/9 173
7.C2M
Jílek Jan
5/16 474
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 4/4 36
10.C2M
Jílek Jan
5/12 36

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.C1M 4/4 100
65.C2M
Jílek Jan
2/2 11
43.K1M 5/5 362

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M867710772534
C2M22341384423

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162014201320122011
C1M67-203175-8413110880
C2M53-24--82739565
C2X47--------
K1M3514465369475931997643

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M54456581213
C2M11786732267
K1M293077-107--47-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M37772535101719
C2M201229512285910
Fotky nenalezeny.
0|1800|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
67.C1M 5/6 169
12.C2M
Šilar Jakub
2/2 114
53.C2M
Švagr Rostislav
2/2 11
47.C2X
Holubová Nela
2/2 9
35.K1M 5/8 1211
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 6/6 253
2.C2M
Rolenc Ondřej
6/6 416
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/10 660
1.C2M
Rolenc Ondřej
5/6 528
29.K1M 5/5 147
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Rolenc Ondřej
5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.K1M 4/4 514
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 6/10 336
2.C2M
Rolenc Ondřej
6/10 429
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1M 5/18 653
1.C2M
Rolenc Ondřej
5/10 582
30.K1M 5/6 226
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/18 311
10.C2M
Rolenc Ondřej
5/12 116
12.C2M
Kristek Václav
1/1 44

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
203.C1M 1/1 7
24.C2M
Šilar Jakub
2/2 61
65.K1M 5/5 777
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 6/9 271
2.C2M
Rolenc Ondřej
6/9 429
 C2M
Haleš Antonín
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1M 5/21 489
1.C2M
Rolenc Ondřej
5/13 395
 C2M
Haleš Antonín
1/1 0
77.K1M 2/2 60
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/17 177
6.C2M
Rolenc Ondřej
5/13 83
 C2M
Haleš Antonín
1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
175.C1M 2/2 19
369.K1M 2/2 48
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 7/12 349
5.C2M
Rolenc Ondřej
5/8 355
13.C2M
Jílek Jan
5/5 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/17 563
3.C2M
Rolenc Ondřej
5/8 460
6.C2M
Jílek Jan
5/5 367
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/19 30
 C2M
Rolenc Ondřej
5/12 0
 C2M
Jílek Jan
5/5 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 5/8 148
8.C2M
Jílek Jan
5/8 182
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/11 552
7.C2M
Jílek Jan
5/7 304
107.K1M 1/1 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/13 174
 C2M
Jílek Jan
5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 8/10 231
4.C2M
Jílek Jan
8/10 344
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/17 486
3.C2M
Jílek Jan
5/11 519
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/14 150
8.C2M
Jílek Jan
5/12 43

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1M 4/4 81
82.C2M
Jílek Jan
2/2 8
93.K1M 4/4 360
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 7/10 228
4.C2M
Jílek Jan
7/10 291
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/12 403
2.C2M
Jílek Jan
5/11 450
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/16 140
5.C2M
Jílek Jan
5/16 90

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.C1M 2/2 22
72.C2M
Šilar Jakub
1/1 10
73.C2M
Jílek Jan
1/1 10
199.K1M 2/2 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 4/4 44
2.C2M
Jílek Jan
8/10 312
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/11 179
4.C2M
Jílek Jan
5/11 368
26.C2M
Šilar Jakub
1/1 10
47.K1M 2/2 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/6 81
9.C2M
Jílek Jan
5/14 48

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 4/4 76
34.C2M
Šilar Jakub
2/2 45
95.C2M
Jílek Jan
2/2 4
76.K1M 4/4 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 2/2 19
3.C2M
Jílek Jan
8/10 363
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/9 173
7.C2M
Jílek Jan
5/16 474
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 4/4 36
10.C2M
Jílek Jan
5/12 36

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.C1M 4/4 100
65.C2M
Jílek Jan
2/2 11
43.K1M 5/5 362

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M867710772534
C2M22341384423

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162014201320122011
C1M67-203175-8413110880
C2M53-24--82739565
C2X47--------
K1M3514465369475931997643

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M54456581213
C2M11786732267
K1M293077-107--47-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M37772535101719
C2M201229512285910

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
50 30 29 14 167 130 420
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody9.96.0297
K1M9.57.0242
C1M16.514.0529
C2M2.82.0124
C2X6.56.062
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody1212,41313,466,23132,097
K1M49,5819,012,41331,042
C1M13,400,013,426,929
C2M729,2520,8416,71666,724
C2X00,000,000,000,02
Celkem1212,41313,466,23132,097
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody189480310756,6
K1M8327635869,9
C1M577013764,9
C2M4511831124,4
C2X4164125,0
Celkem189480310756,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Suchánek DanielUSD Roudnice
12.09.09
USD Troja
13.09.08
peřej Parapl
08.09.07
pořadí17.11.3.
odstup % *)117,499,717,3
% poražených soupeřů *)11,137,586,7
pořadí200720082009celkem
průměr3.011.017.010.3
medián3111711
modus311173
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)17,399,7117,478,1
průměrné % poražených soupeřů *)86,737,511,145,1
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%

Kategorie K1M

Suchánek DanielUSD Troja
17.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
USD Roudnice
12.09.09
USD Troja
13.09.08
peřej Parapl
08.09.07
Žimrovice u
16.09.06
USD Křivoklá
27.08.05
pořadí34.43.49.31.11.19.51.
odstup % *)39,345,984,544,818,629,3143,4
% poražených soupeřů *)47,630,09,445,582,550,013,8
pořadí2005200620072008200920102011celkem
průměr51.019.011.031.049.043.034.034.0
medián5119113149433434
modus5119113149433411
počet závodů11111117
průměrný odstup od vítěze % *)143,429,318,644,884,545,939,358,0
průměrné % poražených soupeřů *)13,850,082,545,59,430,047,639,8
počet jízd222222214
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Suchánek Danielsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 96
21.07.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí21.28.3.5.9.14.5.1.5.11.16.7.5.5.5.28.37.11.18.23.30.11.18.25.32.36.36.14.20.
odstup %6,810,33,34,96,314,213,30,015,715,517,215,59,48,56,720,222,210,015,220,922,19,610,720,330,327,229,822,628,1
% poražených soupeřů74,467,190,582,669,250,069,2100,071,478,373,260,075,080,077,850,941,970,667,363,356,176,766,748,951,628,630,045,851,3
pořadí200920102011201220132014201720182020celkem
průměr26.528.520.523.55.09.83.05.013.316.5
medián202518185715914
modus36251111551535
počet závodů42442421629
průměrný odstup od vítěze %26,925,315,816,97,614,47,913,37,615,1
průměrné % poražených soupeřů38,950,365,757,778,971,685,769,272,364,4
počet jízd848848421258
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
4
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
1
16,7%
12
41,4%
čistých jízd4
50,0%
4
100,0%
7
87,5%
5
62,5%
4
100,0%
2
25,0%
2
50,0%
2
100,0%
8
66,7%
38
65,5%

Kategorie C2M

Suchánek Danielsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí1.1.3.3.1.2.1.1.2.2.2.2.4.4.5.5.6.6.5.3.1.1.3.4.
odstup %0,00,05,05,10,00,30,00,03,70,20,36,03,73,43,67,53,62,67,016,40,00,015,49,3
% poražených soupeřů100,0100,081,880,0100,095,2100,0100,088,988,995,095,550,057,166,763,673,776,278,990,5100,0100,050,050,0
pořadí20092010201120122013201420182020celkem
průměr2.86.05.03.02.01.01.52.02.8
medián365221112
modus165221111
počet závodů6224222424
průměrný odstup od vítěze %8,03,15,63,42,00,00,22,53,9
průměrné % poražených soupeřů78,275,065,274,488,9100,097,690,582,6
počet jízd12448434847
lepší 1. jízda2
33,3%
1
50,0%
1
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
2
50,0%
13
54,2%
čistých jízd4
33,3%
0
0,0%
2
50,0%
3
37,5%
0
0,0%
2
66,7%
1
25,0%
1
12,5%
13
27,7%

Kategorie C2X

Suchánek Danielsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí7.6.
odstup %13,19,3
% poražených soupeřů45,550,0
pořadí2020celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů47,847,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Suchánek Danielsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09/2
pořadí6.9.14.23.1.1.1.2.20.18.2.2.9.9.6.29.22.4.2.6.7.2.2.1.2.10.13.4.3.7.7.4.2.4.19.28.24.22.19.16.9.8.
odstup %3,03,612,113,30,00,00,02,216,217,91,71,65,67,57,928,422,96,66,96,08,14,13,10,02,38,215,37,13,09,412,05,02,11,816,921,225,625,317,612,514,417,8
% poražených soupeřů96,695,091,986,6100,0100,0100,098,583,385,897,497,694,294,381,577,283,687,095,794,193,896,996,9100,097,492,690,896,097,994,994,995,898,792,975,767,571,675,367,380,365,274,1
pořadí2009201020112012201320142017201820192020celkem
průměr16.323.54.87.51.54.33.015.010.57.19.5
medián1619441229227
modus819431229212
počet závodů625424254842
průměrný odstup od vítěze %18,919,06,08,41,15,46,814,59,34,39,4
průměrné % poražených soupeřů72,371,695,494,398,795,491,486,291,096,189,4
počet jízd1241084841081684
lepší 1. jízda3
50,0%
1
50,0%
2
40,0%
1
25,0%
1
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
3
60,0%
2
50,0%
2
25,0%
18
42,9%
čistých jízd7
58,3%
3
75,0%
7
70,0%
8
100,0%
2
50,0%
5
62,5%
2
50,0%
6
60,0%
6
75,0%
13
81,3%
59
70,2%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Suchánek Danielsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí4.10.9.6.2.3.3.4.7.6.7.5.4.5.6.25.20.4.5.5.5.8.7.6.5.6.8.5.4.4.5.5.7.5.5.
odstup %2,06,16,04,62,22,42,64,12,86,33,94,22,94,95,14,46,84,84,26,06,95,40,05,55,76,25,04,61,43,65,55,34,57,57,3
% poražených soupeřů85,778,080,570,696,493,588,284,271,485,782,471,476,981,875,050,061,262,555,660,066,768,277,882,869,264,358,883,381,386,463,663,670,087,185,7
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr5.75.26.49.45.83.67.76.4
medián55656395
modus55657345
počet závodů365855335
průměrný odstup od vítěze %6,44,24,65,44,03,24,74,6
průměrné % poražených soupeřů80,972,872,564,177,686,681,474,9

Kategorie C2M

Suchánek Danielsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí1.2.2.1.1.1.1.1.1.3.1.1.1.5.3.3.8.1.1.2.3.11.10.8.5.6.5.1.2.3.4.4.5.5.6.2.3.3.3.3.1.3.4.4.9.8.2.2.2.2.2.2.2.
odstup %0,01,00,70,00,00,00,00,00,05,10,00,00,04,21,67,911,50,00,00,20,43,60,03,711,59,63,80,01,24,05,33,56,74,94,80,61,22,72,00,60,02,42,43,87,96,81,00,24,24,21,00,71,6
% poražených soupeřů100,094,795,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5100,0100,0100,071,484,688,958,8100,0100,088,980,023,143,858,842,937,571,4100,090,975,057,172,766,766,758,387,577,880,088,288,2100,086,780,078,652,961,188,987,592,392,390,091,791,7
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr2.04.83.34.73.08.03.31.41.01.73.3
medián24353831123
modus24351531121
počet závodů766355855353
průměrný odstup od vítěze %1,83,92,05,12,85,73,21,00,00,52,6
průměrné % poražených soupeřů90,676,680,068,778,941,284,197,9100,096,681,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Suchánek Danielsj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
pořadí4.6.7.5.6.25.7.5.
odstup %2,06,33,94,25,14,44,57,3
% poražených soupeřů85,785,782,471,475,050,070,085,7
pořadí2014201720182020celkem
průměr6.015.56.04.08.1
medián56646
modus56545
počet závodů22318
průměrný odstup od vítěze %5,94,84,82,04,7
průměrné % poražených soupeřů77,962,579,885,775,7

Kategorie C2M

Suchánek Danielsj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí1.3.1.1.3.3.4.5.2.
odstup %0,05,10,00,01,67,93,54,91,0
% poražených soupeřů100,089,5100,0100,084,688,972,766,788,9
pořadí20112014201720182020celkem
průměr2.04.53.01.71.02.6
medián243113
modus243111
počet závodů122319
průměrný odstup od vítěze %1,04,24,81,70,02,7
průměrné % poražených soupeřů88,969,786,896,5100,087,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Suchánek Danielsj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 26
18.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 83
21.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 92
01.07.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sp 113
20.08.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sj 79
05.07.14
sl 49
22.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí4.1.1.10.9.6.1.1.1.2.3.3.4.2.1.2.7.1.1.3.1.6.7.2.5.4.2.5.4.4.4.5.6.25.20.1.7.4.5.5.5.4.4.8.5.8.4.2.7.6.5.6.2.2.1.1.2.5.4.4.2.5.5.2.7.1.3.5.5.1.1.2.3.8.6.5.5.5.4.4.
odstup %2,00,00,06,16,04,60,00,00,02,22,42,64,18,20,02,42,80,00,00,00,06,33,95,24,22,93,610,96,95,44,14,95,14,46,80,05,84,84,26,06,96,53,113,10,05,42,26,90,05,55,76,26,910,50,00,04,04,61,43,61,35,55,34,44,50,00,77,57,30,00,03,44,08,67,811,29,16,312,111,3
% poražených soupeřů85,7100,0100,078,080,570,6100,0100,0100,096,493,588,284,292,3100,085,771,4100,0100,084,6100,085,782,492,971,476,992,950,066,772,772,781,875,050,061,2100,076,962,555,660,066,770,070,041,766,768,272,790,077,882,869,264,390,090,0100,0100,090,083,381,386,490,063,663,693,370,0100,077,887,185,7100,0100,085,780,050,064,377,877,889,757,125,0
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.63.54.23.14.77.43.72.45.04.4
medián5252554244
modus5152254115
počet závodů565109141511580
průměrný odstup od vítěze %10,04,04,03,05,55,13,72,42,84,3
průměrné % poražených soupeřů65,580,084,185,278,367,081,491,988,880,0

Kategorie C2M

Suchánek Danielsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 9
01.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sl 49
22.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí1.2.2.1.1.1.1.1.1.3.1.1.1.1.1.1.5.3.3.8.1.1.2.3.11.10.8.5.6.5.1.2.3.4.1.4.1.5.5.1.6.2.3.3.3.3.5.4.1.1.1.3.4.3.4.9.8.2.2.2.2.2.2.2.2.
odstup %0,01,00,70,00,00,00,00,00,05,10,00,00,00,00,00,04,21,67,911,50,00,00,20,43,60,03,711,59,63,80,01,24,05,30,03,50,06,74,90,04,80,61,22,72,00,65,12,90,00,00,02,42,49,33,87,96,88,81,00,24,24,21,00,71,6
% poražených soupeřů100,094,795,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5100,0100,0100,0100,0100,0100,071,484,688,958,8100,0100,088,980,023,143,858,842,937,571,4100,090,975,057,1100,072,7100,066,766,7100,058,387,577,880,088,288,260,072,7100,0100,0100,086,780,0---78,652,961,150,088,987,592,392,390,091,791,7
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr2.03.63.33.82.78.03.31.31.01.73.0
medián23342831122
modus21351531121
počet závodů7109465885365
průměrný odstup od vítěze %1,84,12,23,82,45,73,20,60,00,52,5
průměrné % poražených soupeřů90,670,979,276,582,441,284,198,7100,096,681,8

Kategorie K1M

Suchánek Danielsj 83
27.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 83
21.06.18
sj 30
19.04.18
sl 62
02.06.16
Chrudimka
06.06.13
pořadí2.2.2.2.2.1.2.3.1.
odstup %4,86,94,38,15,90,06,81,40,0
% poražených soupeřů97,196,396,695,097,0100,094,780,0100,0
pořadí20132016201820192020celkem
průměr1.03.01.52.02.01.9
medián131222
modus131222
počet závodů112419
průměrný odstup od vítěze %0,01,43,46,34,84,3
průměrné % poražených soupeřů100,080,097,496,297,195,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Suchánek Danielsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí4.10.9.6.2.3.3.4.4.3.3.2.3.3.5.5.7.6.7.5.4.2.3.1.2.6.6.6.6.5.6.25.20.7.4.5.5.5.2.2.8.7.6.5.6.2.2.2.2.1.1.5.4.4.5.5.3.2.4.3.7.5.5.1.1.4.2.4.3.2.2.2.1.1.
odstup %2,06,16,04,62,22,42,64,14,83,71,11,51,60,84,24,82,86,33,94,22,90,00,50,01,87,15,87,13,54,95,14,46,85,84,84,26,06,90,91,55,40,05,55,76,20,22,01,32,10,00,04,61,43,65,55,32,63,211,45,44,57,57,30,00,03,02,67,95,93,06,65,80,00,0
% poražených soupeřů85,778,080,570,696,493,588,284,278,686,788,294,184,687,578,981,071,485,782,471,476,994,488,9100,094,468,868,864,366,781,875,050,061,276,962,555,660,066,785,785,768,277,882,869,264,391,788,992,990,9100,0100,083,381,386,463,663,685,790,980,083,370,087,185,7100,0100,078,693,376,984,688,987,587,5100,0100,0
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr1.02.03.63.93.87.84.73.57.74.5
medián1244256394
modus1214256342
počet závodů239911111313374
průměrný odstup od vítěze %0,05,14,34,82,64,73,53,04,73,7
průměrné % poražených soupeřů100,088,086,279,884,269,279,585,681,481,6

Kategorie C2M

Suchánek Danielsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí1.2.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3.1.1.1.2.3.3.3.5.3.3.8.1.1.2.3.11.10.8.5.6.5.1.2.3.4.3.2.4.5.5.2.2.3.3.1.1.6.2.3.3.3.3.2.2.2.1.1.1.3.4.4.9.8.1.1.2.2.2.2.2.2.2.
odstup %0,01,00,70,00,00,00,00,00,00,00,00,05,10,00,00,011,91,22,12,14,21,67,911,50,00,00,20,43,60,03,711,59,63,80,01,24,05,35,64,93,56,74,97,25,55,33,50,00,04,80,61,22,72,00,60,75,90,90,00,00,02,42,43,87,96,80,00,01,00,24,24,21,00,71,6
% poražených soupeřů100,094,795,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5100,0100,0100,083,371,466,766,771,484,688,958,8100,0100,088,980,023,143,858,842,937,571,4100,090,975,057,150,083,372,766,766,775,080,071,471,4100,0100,058,387,577,880,088,288,250,050,050,0100,0100,0100,086,780,078,652,961,1100,0100,088,987,592,392,390,091,791,7
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr2.03.92.52.92.98.03.32.01.01.72.9
medián23233832122
modus21212531121
počet závodů7811975898375
průměrný odstup od vítěze %1,82,91,84,13,55,73,22,50,00,52,6
průměrné % poražených soupeřů90,682,475,578,275,441,284,186,4100,096,681,4

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Suchánek Danielsj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí5.17.7.12.13.6.7.8.13.15.13.6.10.8.10.12.10.7.7.14.11.8.8.6.15.19.16.15.19.15.12.24.
odstup %2,29,65,39,97,56,25,34,98,010,50,05,07,57,68,37,43,74,24,28,47,44,44,85,57,210,412,08,815,012,112,924,1
% poražených soupeřů85,269,279,378,877,483,981,370,869,265,969,280,860,975,965,454,260,975,070,059,470,676,778,185,362,255,040,046,235,751,762,128,1
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr18.017.016.39.09.710.08.012.39.011.011.5
medián121515810108137511
modus1215158710613757
počet závodů224631345232
průměrný odstup od vítěze %18,513,59,65,85,18,36,75,86,85,97,8
průměrné % poražených soupeřů45,143,750,973,463,465,472,568,880,177,266,4

Kategorie C2M

Suchánek Danielsj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí2.1.2.3.6.2.2.2.3.2.4.7.7.1.5.3.4.2.3.4.4.4.4.7.5.4.4.5.2.3.3.9.1.3.7.3.2.
odstup %4,50,02,14,64,22,41,90,81,41,00,010,16,30,04,81,12,64,22,73,83,52,62,85,02,64,82,34,40,43,21,77,20,01,73,31,50,9
% poražených soupeřů92,3100,093,891,779,292,993,388,989,595,285,762,562,5100,078,989,585,794,183,385,086,483,383,371,478,987,075,066,785,784,685,757,9100,088,970,080,090,9
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr3.24.34.54.33.05.05.02.83.01.53.6
medián33443572213
modus33442572212
počet závodů544631345237
průměrný odstup od vítěze %1,53,13,53,42,64,85,50,83,12,32,9
průměrné % poražených soupeřů86,078,576,982,189,878,975,089,890,296,284,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Suchánek Danielsj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí5.6.15.13.10.7.11.15.
odstup %2,26,210,50,08,34,27,412,1
% poražených soupeřů85,283,965,969,265,470,070,651,7
pořadí201220142016201820192020celkem
průměr15.09.010.014.06.05.010.3
medián15710136510
modus15710136515
počet závodů1212118
průměrný odstup od vítěze %12,15,88,35,26,22,26,4
průměrné % poražených soupeřů51,770,365,467,683,985,270,2

Kategorie C2M

Suchánek Danielsj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí2.2.2.4.5.3.4.3.1.
odstup %4,52,41,00,04,82,73,51,70,0
% poražených soupeřů92,392,995,285,778,983,386,485,7100,0
pořadí2011201220142016201820192020celkem
průměr1.03.03.55.03.02.02.02.9
medián13352223
modus13352222
počet závodů11212119
průměrný odstup od vítěze %0,01,73,14,80,52,44,52,3
průměrné % poražených soupeřů100,085,784,978,990,592,992,388,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Suchánek Danielsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí5.15.17.1.1.7.12.13.1.1.6.7.8.13.15.1.1.13.6.10.8.10.2.1.12.10.7.7.14.11.8.6.1.1.16.15.3.4.19.15.12.24.
odstup %2,28,49,60,00,05,39,97,50,00,06,25,34,98,010,50,00,00,05,07,57,68,31,20,07,43,74,24,28,47,44,85,50,00,012,08,811,415,915,012,112,924,1
% poražených soupeřů85,273,169,2100,0100,079,378,877,4100,0100,083,981,370,869,265,9100,0100,069,280,860,975,965,483,3100,054,260,975,070,059,470,678,185,3100,0100,040,046,286,772,735,751,762,128,1
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr18.010.38.39.26.410.08.08.56.77.88.5
medián1241871088758
modus1231611061111
počet závodů244551367542
průměrný odstup od vítěze %18,513,65,26,13,38,36,73,94,94,06,3
průměrné % poražených soupeřů45,161,771,672,774,765,472,579,285,885,574,9

Kategorie C2M

Suchánek Danielsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí2.3.1.2.3.6.2.2.2.3.2.4.7.7.1.5.3.4.2.3.4.4.4.7.4.5.2.1.1.3.3.9.1.3.7.3.2.
odstup %4,51,10,02,14,64,22,41,90,81,41,00,010,16,30,04,81,12,64,22,73,83,52,85,02,34,40,40,00,03,21,77,20,01,73,31,50,9
% poražených soupeřů92,392,0100,093,891,779,292,993,388,989,595,285,762,562,5100,078,989,585,794,183,385,086,483,371,475,066,785,7100,0100,084,685,757,9100,088,970,080,090,9
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr3.23.24.54.43.05.05.02.83.02.03.4
medián32443572223
modus31442572212
počet závodů562531345337
průměrný odstup od vítěze %1,52,13,33,62,64,85,50,83,11,92,6
průměrné % poražených soupeřů86,085,770,981,989,878,975,089,890,294,885,5

Kategorie K1M

Suchánek Danielsj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
pořadí2.3.2.2.2.
odstup %4,05,05,97,15,9
% poražených soupeřů97,194,197,097,095,7
pořadí201320192020celkem
průměr2.02.02.52.2
medián2222
modus2222
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %5,96,54,55,6
průměrné % poražených soupeřů95,797,095,696,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Suchánek Danielsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí5.15.17.7.12.13.6.7.8.13.15.13.6.10.8.10.12.10.7.7.14.11.8.6.16.15.19.15.12.24.
odstup %2,28,49,65,39,97,56,25,34,98,010,50,05,07,57,68,37,43,74,24,28,47,44,85,512,08,815,012,112,924,1
% poražených soupeřů85,273,169,279,378,877,483,981,370,869,265,969,280,860,975,965,454,260,975,070,059,470,678,185,340,046,235,751,762,128,1
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr18.017.015.59.29.710.08.012.39.012.311.4
medián1215158101081371511
modus1215156710613757
počet závodů222531345330
průměrný odstup od vítěze %18,513,510,46,15,18,36,75,86,86,77,9
průměrné % poražených soupeřů45,143,743,172,763,465,472,568,880,175,866,8

Kategorie C2M

Suchánek Danielsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí2.3.1.2.3.6.2.2.2.3.2.4.7.7.1.5.3.4.2.3.4.4.4.7.4.5.2.3.3.9.1.3.7.3.2.
odstup %4,51,10,02,14,64,22,41,90,81,41,00,010,16,30,04,81,12,64,22,73,83,52,85,02,34,40,43,21,77,20,01,73,31,50,9
% poražených soupeřů92,392,0100,093,891,779,292,993,388,989,595,285,762,562,5100,078,989,585,794,183,385,086,483,371,475,066,785,784,685,757,9100,088,970,080,090,9
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr3.24.34.54.43.05.05.02.83.02.03.6
medián33443572223
modus33442572212
počet závodů542531345335
průměrný odstup od vítěze %1,53,13,33,62,64,85,50,83,11,92,8
průměrné % poražených soupeřů86,078,570,981,989,878,975,089,890,294,884,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále