Matějíček Vojtěch, 2002

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 38. 10/DS 14.5716,4
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 42. 11/DS 18.6020,4
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 37. 8/DS 13.4117,8
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 40. 11/DS 10.8514,2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 3. 3/DS 17.922,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 3. 3/DS 14.282,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 3. 1/DS 0.030,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 2. 1/DS 0.821,9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 7. 4/DS 7.908,5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 5. 3/DS 4.905,0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 8. 3/DS 9.609,4
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 25. 7/DS 11.3313,4
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 31. 9/DS 15.7017,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 1. 1/DS
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 7. 4/DS 17.0619,8
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 6. 1/DS 46.786,2
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 35. 3/DS 27.7627,7
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 8. 1/DS 3.787,9
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom    
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 9. 1/DS 2.235,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 10. 1/DS 2.846,5
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 1. 1/DS
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 1. 1/DS
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 1. 1/DS
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 4. 3/DS 14.802,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 31.   11.4712,0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 38. 5/DS 18.1920,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 13. 3/DS 2.524,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 10. 1/DS 1.933,3
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 18. 6/DS 12.7413,0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 95. 17/DS 113.61118,1
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 32. 5/DS 20.3222,3
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 39. 5/DS 21.3224,5
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 38. 7/DS 28.3331,9
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 26. 5/DS 11.6415,7
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 7. 1/DS 45.374,7
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 8. 2/DS 49.735,2
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 8. 1/DS 89.608,7
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 8. 1/DS 94.959,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 1/DS 49.405,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 4. 1/DS 39.605,2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 4. 1/DS 44.205,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 4. 1/DS 31.304,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 2/DS 48.905,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 3/DS 53.307,1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 2/DS 59.606,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 9. 2/DS 45.706,1
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 2. 1/DS 32.506,1
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 3.   60.109,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom    
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom    
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 35. 10/DM 22.1532,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 19. 5/DM 8.6311,6
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 2. 1/DM 0.480,8
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 11. 3/DM 7.988,8
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 14. 1/DM 56.687,5
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1M slalom 37. 6/DM 31.2730,9
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M slalom 38. 6/DM 150.51142,4
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 4. 2/U18
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 47.   3557.028.277,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 12. 1/DM 2.465,4
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 34. 7/DM 5.7712,8
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 3. 1/DM 3.303,7
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 1. 1/DM
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 6. 2/DM 7.507,9
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 1. 1/DM
15.07.2018 Slalom v Brně C1M slalom 2. 1/DM 5.004,7
15.07.2018 Slalom v Brně C2M slalom
SATKE Adam
4.   40.0029,0
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom 1. 1/DM
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C1M slalom 1. 1/DM
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C2M slalom
SATKE Adam
4.   34.3022,9
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 1. 1/DM
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 1. 1/DM
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 2. 1/DM 0.500,5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 4. 2/DM 30.974,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 4. 2/DM 41.575,9
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 55. 11/DM 28.2130,0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 23. 3/DM 18.2020,6
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 26. 4/DM 15.4618,0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 29. 6/DM 18.0120,8
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 12. 2/DM 5.8512,9
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 8. 1/DM 1.260,1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M slalom 33. 2/DM 18.0320,3
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M slalom 42. 6/DM 24.4827,4
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 29. 2/DM 14.2616,6
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 37. 5/DM 27.9329,3
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd    
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 12. 2/DM 34.066,7
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 18. 4/DM 137.6613,2
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16. 2/DM 139.5913,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 5. 2/DM 35.106,9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 11. 3/DM 57.208,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 1/DM 52.408,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 9. 1/DM 33.006,6
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 2.   41.407,2
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 2.   65.309,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 20. 5/DM 21.2020,9
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 6. 3/DM 7.308,0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 26. 7/DM 19.9018,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 6. 2/DM 4.705,1
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 46. 10/DM 19.6822,7
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 37. 6/DM 21.5820,1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 6. 2/DM 2.115,9
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 19. 7/DM 16.0018,4
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd    
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 47. 4/DM 23.4424,8
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 11. 1/DM 58.869,5
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 72. 13/DM 57.3257,5
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 20. 2/DM 4.629,8
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 24. 2/DM 1.843,9
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1M slalom 8. 2/DM 18.9019,5
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 3. 1/DM 9.6011,8
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 6. 2/DM 16.2016,0
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 2. 1/DM 5.806,4
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 2/DM 4.403,9
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
SATKE Adam
1. 1/U23
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 3/DM 17.4014,4
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 2/DM 3.603,6
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
SATKE Adam
3. 2/U23 5.003,9
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 12. 4/DM 25.4022,7
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 7. 1/DM 22.6425,8
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 4. 1/DM 10.4215,3
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 6. 1/DM 13.5515,5
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 4. 1/DM 9.8213,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 8. 2/DM 38.937,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 7. 2/DM 59.366,4
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 41. 5/DM 27.6027,9
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 49. 8/DM 32.4035,7
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 23. 3/DM 6.3714,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 48. 11/DM 21.7050,5
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 4. 2/DM 2.902,8
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 7. 3/DM 7.608,1
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 18. 2/DM 39.437,8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20. 2/DM 5.358,5
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 14. 1/DM 118.9013,7
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 19. 2/DM 226.5021,7
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 20. 2/DM 182.9017,6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 5.   69.808,8
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 9.   79.4010,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 10.   74.809,5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 10. 2/DM 72.109,2
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 3. 2/DM 36.005,1
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 3. 2/DM 45.807,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 26. 8/ZS 26.7023,6
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 8. 1/ZS 11.2011,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 33. 9/ZS 43.9036,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 17. 4/ZS 14.5013,5
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 73. 7/ZS 40.8945,8
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 71. 7/ZS 45.5746,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 12. 2/ZS 8.6418,1
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 21. 4/ZS 19.7121,0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 13. 1/ZS 3.226,3
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 2. 2/ZS 16.354,8
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 3. 3/ZS 0.961,9
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 16. 1/ZS 6.0511,8
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 18. 2/ZS 13.7812,4
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 2. 2/ZS 3.044,6
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 8. 8/ZS 19.1720,8
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 6. 2/ZS 5.105,2
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
SATKE Adam
1. 1/U23
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 7. 3/ZS 9.108,2
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
SATKE Adam
2. 2/U23 2.601,8
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 14. 3/ZS 13.3017,1
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 10. 3/ZS 12.8015,6
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 2. 2/ZS 4.805,6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 60. 35/ZS 58.2966,2
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 1. 1/ZS
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 10. 2/ZS 54.3310,0
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 10. 2/ZS 104.2111,2
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 61. 7/ZS 29.8732,6
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 52. 3/ZS 29.6533,2
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 5. 5/ZS 14.8915,5
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 5. 5/ZS 4.585,7
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 73. 11/ZS 35.8243,7
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 82. 15/ZS 36.1043,8
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 23. 1/ZS 9.3021,2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 11. 3/ZS 22.3023,0
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 11. 3/ZS 25.1026,5
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 9. 3/ZS 7.407,9
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 6. 2/ZS 8.909,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5. 1/ZS 99.2010,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 2/ZS 91.6011,6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 5. 1/ZS 77.809,7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 6. 1/ZS 109.8011,8
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 13.   158.9316,0
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 5. 1/ZS 92.3011,5
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 6. 2/ZS 94.8011,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 31. 3/ZS 23.7024,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 22. 2/ZS 21.0021,4
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 18. 4/ZS 9.4523,2
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 48. 12/ZS 45.0251,5
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 2. 2/ZS 0.020,0
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 7. 7/ZS 10.5110,8
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 28. 2/ZS 11.4323,7
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 32. 2/ZS 15.2032,4
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 3.   14.996,1
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 7. 7/ZS 8.377,7
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 5. 5/ZS 4.9211,1
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 9. 9/ZS 10.739,4
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1M slalom 7. 2/ZS 18.4020,6
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1M slalom 8. 1/ZS 20.4025,0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 6. 1/ZS 13.5013,1
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 4. 1/ZS 12.4011,9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 6. 6/ZS 11.105,4
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 10. 10/ZS 7.538,1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 9. 9/ZS 2.417,6
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 21. 19/ZS 18.0721,4
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 81. 13/ZS 55.4770,0
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 89. 16/ZS 106.17128,5
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 37. 22/ZS 25.9731,6
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 29. 18/ZS 24.7532,3
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 22. 7/ZS 130.9323,7
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 23. 6/ZS 136.1225,2
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 32. 2/ZS 136.6826,3
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 35. 2/ZS 18.7729,8
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 18. 4/ZS 36.8040,9
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 23. 5/ZS 42.0043,9
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 14. 1/ZS 160.1020,8
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 16. 1/ZS 207.1023,0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 16. 1/ZS 178.1022,4
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 1/ZS 210.1022,7
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 9. 1/ZS 150.6021,0
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 11. 1/ZS 109.6018,0
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 36.   20.8643,5
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 65.   47.6347,9
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 21. 4/ZM 7.1521,1
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 36.   24.5127,7
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 10. 1/ZM 26.3025,7
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 7. 1/ZM 24.9023,5
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 52. 9/ZM 47.7755,8
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 74. 17/ZM 44.3953,2
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 18. 5/ZM 111.0023,6
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C2M slalom
NOVÁK Jiří
4. 1/DS 65.1053,3
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 12. 1/ZM 26.9029,8
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C2M slalom
NOVÁK Jiří
4. 1/DS 53.2040,2
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 10. 1/ZM 38.0046,4
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
SATKOVÁ Gabriela
10. 4/ZS 58.7047,7
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 14. 4/ZM 31.9031,6
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
SATKOVÁ Gabriela
8. 3/ZS 54.1042,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 18. 3/ZM 29.6027,8
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd    
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd    
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 24. 4/ZM 45.4055,4
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 20. 3/ZM 38.7070,9
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 10. 1/ZM 28.9030,5
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 18. 1/ZM 26.4032,6
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 14. 2/ZM 31.8034,6
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 19. 1/ZM 28.4033,9
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1M slalom 51. 5/ZM 37.9051,8
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1M slalom 84. 11/ZM 51.4069,6
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 24.   270.7041,1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 25. 1/ZM 399.4040,0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1M sjezd 16. 1/ZM 215.4029,3
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 17. 1/ZM 227.7030,7
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 70. 11/ZM 119.40141,3
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1M sjezd 20. 7/ZM 108.9027,4
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 67. 4/ZM 47.2052,3
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1M sjezd 23.   17.4339,1
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1M slalom 43.   36.3633,4
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 41. 2/ZM 55.7069,4
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 40. 2/ZM 52.1065,5
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 28. 2/ZM 50.5051,4
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 27. 2/ZM 48.9051,9
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 94. 16/ZM 219.44261,8
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 98. 16/ZM 307.61345,0
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 18. 2/ZM 15.9036,8
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom    
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 29. 1/ZM 43.2057,6
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 21. 2/ZM 16.6038,8
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom 34. 2/ZM 88.80122,0
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 30. 2/ZM 151.8027,8
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1M sjezd 14. 1/ZM 150.4027,9
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 41. 3/ZM 165.2031,8
12.05.2013 Kroměřížský sprint, neděle K1M sjezd 14. 1/ZM 18.3038,3
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom 23. 1/ZM 43.3049,4
11.05.2013 Kroměřížský sprint K1M sjezd 14. 1/ZM 19.9040,5
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom 26. 1/ZM 62.4073,3
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 20. 1/ZM 327.7048,6
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1M sjezd 20. 1/ZM 479.0048,5
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 22. 1/ZM 342.9050,5
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1M sjezd 12.   375.2032,4
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1M sjezd 13.   409.8035,2
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
2.   3.202,6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
3.   10.609,1
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 33. 1/PZ 67.4076,6
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
5.   78.6056,0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
6.   95.4069,8
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 30.   59.9431,7
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny K1M slalom
ŽS
25.   88.1041,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 1   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.08.15 updated from RVP
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.04.15 updated from RVP
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.07.13 updated from RVP
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.06.13 updated from RVP
Matějíček VojtěchKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.11 inserted RVP
Místo narozeníBrno
ZnameníVáha
BydlištěBrno
ZaměstnáníGymnázium Matyáše Lercha
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděSicario light
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiOHL ŽS
Od kolika let pádluje7
První trenérŠaman
Současný trenérŠaman
Sportovní vzorCristiano Ronaldo
ZálibyVolejbal, spánek, Netflix
Nejlepší dosažené výsledky2. místo Msj 2019
Oblíbená traťLipno
Instagramhttps://www.instagram.com/vojta_matejicek

Profil aktualizován 06.03.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACE
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M FINALE-B
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikace
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M finale-BGalasport RAD
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikace
0|4571|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.K1M 4/4 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 1/1 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 2/2 130
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 4/4 651

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
42.K1M 5/6 15
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.K1M 4/6 94
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 4/4 567
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 6/10 294
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/21 730

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
40.K1M 5/6 10
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.K1M 4/6 92
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 4/4 23
32.C2M
Satke Adam
2/2 1
20.K1M 5/8 335
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1M 6/8 212
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 5/10 304
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/14 459

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.K1M 4/6 19
Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 5/8 46
15.C2M
Satke Adam
2/2 18
6.K1M 5/10 492
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1M 7/14 159
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1M 5/14 102
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/20 462

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
214.K1M 2/2 141
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 2/2 9
14.C2M
Satke Adam
2/2 26
4.K1M 5/12 476
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 5/5 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 5/6 94
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/10 262

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
95.K1M 5/8 359
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/5 238
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.K1M 4/4 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.K1M 5/8 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/10 121

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
232.K1M 4/4 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C2M
Satková Gabriela
2/2 1
 C2M
Novák Jiří
2/2 0
77.K1M 5/10 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
100.K1M 3/3 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/6 46

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
103.K1M 5/11 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
54.K1M 5/12 26

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
K1M42407281

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
K1M3711192548

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
K1M3023244494124

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2016201520142013
K1M21495232376

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1M8313725332936100

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M10520641977103155188
C1M--443255-----
C2M--321514-57---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142013
K1M14888264654
Fotky nenalezeny.
0|4571|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.K1M 4/4 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 1/1 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 2/2 130
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 4/4 651

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
42.K1M 5/6 15
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.K1M 4/6 94
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 4/4 567
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 6/10 294
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/21 730

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
40.K1M 5/6 10
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.K1M 4/6 92
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 4/4 23
32.C2M
Satke Adam
2/2 1
20.K1M 5/8 335
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1M 6/8 212
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 5/10 304
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/14 459

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.K1M 4/6 19
Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 5/8 46
15.C2M
Satke Adam
2/2 18
6.K1M 5/10 492
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1M 7/14 159
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1M 5/14 102
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/20 462

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
214.K1M 2/2 141
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 2/2 9
14.C2M
Satke Adam
2/2 26
4.K1M 5/12 476
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 5/5 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 5/6 94
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/10 262

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
95.K1M 5/8 359
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/5 238
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.K1M 4/4 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.K1M 5/8 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/10 121

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
232.K1M 4/4 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C2M
Satková Gabriela
2/2 1
 C2M
Novák Jiří
2/2 0
77.K1M 5/10 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
100.K1M 3/3 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/6 46

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
103.K1M 5/11 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
54.K1M 5/12 26

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
K1M42407281

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
K1M3711192548

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
K1M3023244494124

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2016201520142013
K1M21495232376

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1M8313725332936100

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M10520641977103155188
C1M--443255-----
C2M--321514-57---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142013
K1M14888264654

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
133 14 10 124     281
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár43.338.03715
K1M43.338.03715
NKZ45.938.03126
K1M45.938.03126
veřejné závody16.68.01103
K1M19.110.0179
C1M11.67.0614
C2M4.14.0410
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,015
K1M00,000,000,000,015
NKZ00,000,000,000,026
K1M00,000,000,000,026
veřejné závody109,776,854,92221,4103
K1M78,956,333,81519,079
C1M17,117,117,1321,414
C2M220,0110,0110,0440,010
Celkem106,974,953,52215,3144
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár30117439413,3
K1M30117439413,3
NKZ52177834611,5
K1M52177834611,5
veřejné závody2052956145124,9
K1M1572638174025,5
C1M281285828,6
C2M2019010315,0
Celkem2875908216121,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsl 117
25.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí35.32.39.38.26.37.38.33.42.29.37.47.72.73.71.
odstup % *)27,722,324,531,915,730,9142,420,327,416,629,324,857,545,846,4
% poražených soupeřů *)19,031,117,411,940,55,3---20,0---28,27,752,130,428,730,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr72.059.536.034.043.3
medián7147373538
modus7147372637
počet závodů226515
průměrný odstup od vítěze % *)46,141,244,524,437,6
průměrné % poražených soupeřů *)29,441,310,224,021,5
počet jízd44121030
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
2
33,3%
3
60,0%
8
53,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
2
20,0%
4
13,3%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
peřej Parapl
08.09.07
Žimrovice u
16.09.06
pořadí7.35.11.38.42.29.19.21.8.48.7.65.36.43.30.25.
odstup % *)19,827,78,8142,427,416,618,421,020,851,510,847,927,733,431,741,4
% poražených soupeřů *)93,619,090,9------28,284,376,791,741,393,323,862,449,449,133,3
pořadí200620072013201420152016201720182019celkem
průměr25.030.043.050.527.514.519.030.021.029.0
medián25304336781929729
modus2530433678191177
počet závodů11122214216
průměrný odstup od vítěze % *)41,431,733,437,831,120,918,448,823,734,2
průměrné % poražených soupeřů *)33,349,149,443,167,384,284,329,856,352,3
počet jízd22244428432
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
100,0%
1
100,0%
3
75,0%
1
50,0%
11
68,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
25,0%
1
25,0%
5
15,6%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí38.42.37.40.25.31.31.38.18.95.35.19.55.23.26.29.46.37.47.72.41.49.73.71.61.52.73.82.81.89.
odstup %16,420,417,814,213,417,812,020,413,0118,132,311,630,020,618,020,822,720,124,857,527,935,745,846,432,633,243,743,870,0128,5
% poražených soupeřů70,968,570,067,281,075,669,463,082,13,171,785,256,582,581,179,360,571,052,130,463,057,128,730,044,453,239,533,123,117,8
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr85.068.748.731.239.739.348.5
medián81714626313841
modus81733719313731
počet závodů26666430
průměrný odstup od vítěze %99,340,931,522,232,517,234,3
průměrné % poražených soupeřů20,538,255,776,162,469,257,0
počet jízd412121212860
lepší 1. jízda1
50,0%
5
83,3%
2
33,3%
3
50,0%
1
16,7%
3
75,0%
15
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
41,7%
1
12,5%
6
10,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
pořadí2.60.7.9.10.21.37.29.18.23.52.74.51.84.94.98.
odstup %5,666,27,79,48,121,431,632,340,943,955,853,251,869,6261,8345,0
% poražených soupeřů98,825,394,092,189,077,062,570,552,842,154,535,451,022,41,11,0
pořadí2013201420152016celkem
průměr96.065.319.331.041.8
medián945218229
modus9451722
počet závodů248216
průměrný odstup od vítěze %303,457,624,435,969,0
průměrné % poražených soupeřů1,140,872,562,154,3
počet jízd3816431
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
4
50,0%
1
50,0%
7
43,8%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
4
25,0%
1
25,0%
6
19,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Matějíček Vojtěchsl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí3.6.2.1.20.26.8.6.7.12.7.6.26.33.
odstup %3,77,94,70,020,918,919,516,014,422,725,815,523,636,6
% poražených soupeřů83,364,383,3100,055,840,530,054,564,735,325,044,430,615,8
pořadí201620172018celkem
průměr29.511.53.011.6
medián26727
modus26616
počet závodů28414
průměrný odstup od vítěze %30,119,24,116,4
průměrné % poražených soupeřů23,243,882,752,0
počet jízd416828
lepší 1. jízda0
0,0%
1
12,5%
1
25,0%
2
14,3%
čistých jízd0
0,0%
2
12,5%
6
75,0%
8
28,6%

Kategorie C2M

Matějíček Vojtěchsl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí4.4.1.3.1.2.4.4.10.8.
odstup %29,022,90,03,90,01,853,340,247,742,1
% poražených soupeřů------100,071,4100,091,7------10,030,0
pořadí2014201620172018celkem
průměr6.51.52.04.04.1
medián41144
modus41144
počet závodů422210
průměrný odstup od vítěze %45,80,92,026,024,1
průměrné % poražených soupeřů10,095,985,70,040,3
počet jízd844420
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
15,0%

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí7.5.8.1.1.1.1.1.1.1.2.6.6.3.2.3.2.4.4.4.7.8.17.6.7.14.10.5.5.11.11.9.6.31.22.7.8.6.10.7.12.10.14.18.24.20.18.19.70.67.41.40.28.27.29.34.23.26.2.3.33.5.6.
odstup %8,55,09,40,00,00,00,00,00,00,00,58,05,111,86,43,93,615,313,62,88,111,713,55,28,217,115,615,55,723,026,57,99,724,921,420,625,013,125,723,529,846,431,627,855,470,932,633,9141,352,369,465,551,451,957,6122,049,473,32,69,176,656,069,8
% poražených soupeřů91,995,893,2100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,097,793,994,090,596,694,497,293,393,393,086,492,683,786,584,276,485,794,894,873,072,282,288,964,376,976,975,087,843,862,557,762,560,657,548,955,863,061,725,035,921,622,032,535,034,936,542,137,595,290,915,875,068,8
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr5.512.738.515.214.89.14.11.23.87.013.3
medián5329148841177
modus5223106541171
počet závodů2310105121064163
průměrný odstup od vítěze %62,929,473,437,821,013,37,90,13,68,526,9
průměrné % poražených soupeřů71,967,332,357,476,284,693,399,697,391,973,8
počet jízd4620201024201282126
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
4
40,0%
5
50,0%
3
60,0%
6
50,0%
5
50,0%
3
50,0%
2
50,0%
1
100,0%
31
49,2%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
3
15,0%
6
30,0%
1
10,0%
9
37,5%
4
20,0%
7
58,3%
3
37,5%
0
0,0%
34
27,0%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí2.60.7.9.
odstup %5,666,27,79,4
% poražených soupeřů98,825,394,092,1
pořadí20152016celkem
průměr8.031.019.5
medián727
modus722
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %8,635,922,2
průměrné % poražených soupeřů93,162,177,6
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
3
37,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 31
03.05.15
pořadí3.2.6.7.8.8.8.14.12.18.16.11.20.24.8.7.14.19.20.13.18.32.
odstup %0,11,96,24,75,28,79,27,512,913,213,49,59,83,97,66,413,721,717,66,312,426,3
% poražených soupeřů97,298,682,188,787,073,174,170,583,137,044,464,367,861,790,792,831,621,717,471,437,026,2
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr32.015.515.415.07.42.513.1
medián321314148212
modus32132012828
počet závodů12845222
průměrný odstup od vítěze %26,39,411,311,86,81,09,9
průměrné % poražených soupeřů26,254,256,058,881,097,964,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí3.4.4.4.12.18.11.20.10.10.22.23.18.20.41.
odstup %2,70,04,35,912,913,29,59,810,011,223,725,223,627,431,8
% poražených soupeřů98,093,396,496,483,137,064,367,884,785,056,353,251,450,018,4
pořadí2013201420152016201720182020celkem
průměr30.518.022.510.015.58.43.014.7
medián20182210114312
modus2018221011434
počet závodů212225115
průměrný odstup od vítěze %29,623,624,410,69,77,32,714,1
průměrné % poražených soupeřů34,251,454,884,966,181,298,069,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 3
02.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí3.3.3.2.6.4.7.8.8.8.14.4.4.12.18.16.11.20.24.8.7.18.14.19.20.13.18.13.3.6.32.18.
odstup %2,72,20,11,96,22,24,75,28,79,27,54,35,912,913,213,49,59,83,97,66,47,813,721,717,66,312,416,06,15,426,323,6
% poražených soupeřů98,098,197,298,682,196,788,787,073,174,170,596,496,483,137,044,464,367,861,790,792,869,631,621,717,471,437,064,793,382,826,251,4
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr18.013.714.715.711.36.82.811.4
medián186131812738
modus18313204833
počet závodů133966432
průměrný odstup od vítěze %23,612,611,610,99,66,11,79,2
průměrné % poražených soupeřů51,467,457,757,571,383,698,070,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
pořadí3.3.3.2.6.4.7.8.8.8.4.4.4.4.7.7.9.8.2.3.14.12.18.16.5.11.9.9.2.2.11.20.24.8.7.18.14.19.20.9.5.10.10.3.3.13.18.7.5.5.6.5.6.32.14.16.16.17.9.11.25.24.17.16.30.41.14.20.20.22.12.13.
odstup %2,72,20,11,96,22,24,75,28,79,25,25,64,25,07,15,76,16,76,19,17,512,913,213,46,98,86,68,19,77,29,59,83,97,66,47,813,721,717,610,28,89,29,57,75,16,312,411,610,79,711,811,511,426,320,823,022,422,721,018,040,041,130,729,327,831,827,948,648,550,532,435,2
% poražených soupeřů98,098,197,298,682,196,788,787,073,174,192,191,992,792,788,088,786,288,195,891,770,583,137,044,487,173,779,579,587,587,564,367,861,790,792,869,631,621,717,475,886,769,069,087,588,271,437,080,086,789,286,573,366,726,262,957,161,556,857,947,441,543,936,040,023,718,413,317,420,816,0------
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr21.520.516.48.112.19.85.82.811.3
medián2017166109639
modus201616532433
počet závodů8478151016472
průměrný odstup od vítěze %37,835,322,010,79,99,46,11,714,3
průměrné % poražených soupeřů13,740,452,873,966,373,088,198,066,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 30
02.05.15
pořadí8.9.10.13.10.12.34.8.23.48.20.2.3.16.23.28.32.35.
odstup %7,95,16,54,33,35,412,80,114,750,58,54,81,911,821,223,732,429,8
% poražených soupeřů84,190,789,578,683,985,559,389,652,22,162,796,292,363,443,627,016,222,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr31.711.030.318.010.018.6
medián32323121013
modus282208108
počet závodů3433518
průměrný odstup od vítěze %28,79,924,66,15,413,6
průměrné % poražených soupeřů22,073,939,078,185,463,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí1.13.2.34.8.6.12.2.23.18.2.36.21.23.
odstup %0,04,30,812,80,15,918,14,621,223,20,043,521,139,1
% poražených soupeřů100,078,697,959,389,690,468,696,943,655,397,910,351,250,0
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr23.028.510.012.36.014.77.014.4
medián232121268112
modus2321226212
počet závodů122313214
průměrný odstup od vítěze %39,132,311,614,65,94,52,213,9
průměrné % poražených soupeřů50,030,876,669,790,482,389,370,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
pořadí8.9.10.13.10.12.34.8.23.48.20.16.1.23.28.32.5.9.35.
odstup %7,95,16,54,33,35,412,80,114,750,58,511,80,021,223,732,411,17,629,8
% poražených soupeřů84,190,789,578,683,985,559,389,652,22,162,763,4100,043,627,016,289,577,122,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr21.813.330.318.010.018.1
medián281623121013
modus51208108
počet závodů5333519
průměrný odstup od vítěze %20,911,024,66,15,413,5
průměrné % poražených soupeřů46,569,039,078,185,464,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 30
02.05.15
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
pořadí8.9.10.13.10.12.34.8.23.48.20.16.23.28.32.35.10.14.18.21.14.14.
odstup %7,95,16,54,33,35,412,80,114,750,58,511,821,223,732,429,830,534,636,838,838,340,5
% poražených soupeřů84,190,789,578,683,985,559,389,652,22,162,763,443,627,016,222,771,958,139,337,513,313,3
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr16.812.031.719.530.318.010.019.1
medián1410321623121014
modus141028162081010
počet závodů423233522
průměrný odstup od vítěze %38,632,628,716,524,66,15,420,8
průměrné % poražených soupeřů25,965,022,053,539,078,185,453,8

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Matějíček Vojtěchsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí1.5.
odstup %0,011,1
% poražených soupeřů100,089,5
pořadí20152016celkem
průměr5.01.03.0
medián511
modus511
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %11,10,05,6
průměrné % poražených soupeřů89,5100,094,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále