Kneblová Tereza, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: MT   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: 1   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:42,97 - 00:43,20 - 00:42,971.26/3,0-
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:48,72 - 00:46,73 - 00:46,733.19/7,3-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 112.34 0 107.67 2 109.672.55/2,4-
C2X 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
132.74 14 137.16 0 137.16 -
K1W 6. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.99 6 112.19 6 114.9910.81/10,4-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 123.06 2 126.87 0 126.87 75
K1W 5. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 131.10 0 120.42 2 122.4211.39/10,353
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 129.63 4 126.34 2 128.346.54/5,457
K1W 8. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 126.53 2 132.51 2 134.5119.67/17,143
C2M 5. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
174.98 8 150.73 14 164.7334.44/26,453
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1W 13. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:51,74 - 00:58,16 - 00:58,1610.41/21,843/0/105
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:57,07 - 00:57,37 - 00:57,372.99/5,557/0/61
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1W 9. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:50,93 - 00:52,17 - 00:52,172.66/5,443/0/112
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:56,70 - 00:56,95 - 00:56,953.43/6,457/0/73
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 12:24,21 -
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 14:16,78 -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 12:25,49 0/63
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 13:54,47 0/46
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 117.97 0 119.14 2 117.972.85/2,575
C2X 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 136.75 2 138.758.03/6,175
K1W 4.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 115.16 0 111.96 0 111.964.54/4,275
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
C1W 7. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 115.33 2 120.82 0 117.337.73/7,175
C2X 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
149.75 6 128.77 4 132.777.82/6,375
K1W 7. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 115.19 6 112.51 0 112.519.11/8,868
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1W 5. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 01:07,67 - 01:05,94 - 01:05,942.44/3,853/0/142
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 01:15,82 - 01:15,38 - 01:15,382.23/3,057/0/74
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 14. 3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:09,875.44/8,431/0/106
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:17,813.39/4,657/0/74
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1W 15.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:00,00 - 59:59,99 - 59:59,993550.29/7.143,40
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 123.97 0 122.10 8 123.972.86/2,475
C2X 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 142.31 2 144.31 75
K1W 8. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 122.47 2 120.83 4 124.4711.28/10,062
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 117.63 0 122.61 52 117.630.83/0,775
C2X 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
139.88 4 144.02 104 143.88 75
K1W 5. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 115.79 0 112.43 0 112.431.90/1,775
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 4.00 999 5.00 0 999.00 0
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 4.00 999 5.00 0 999.00 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 126.01 0 117.82 2 119.826.68/5,962
K1W 19. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 124.17 4 132.44 0 128.1718.70/17,119
C2X    KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja
C1W 6. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 118.66 6 112.27 4 116.277.53/6,949
K1W 13. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 110.13 6 109.89 0 109.899.43/9,431
C2X    KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 122.75 4 116.03 2 118.036.75/6,157
K1W 10. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 115.05 6 113.16 8 121.1617.53/16,937
C2X 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
145.48 58 141.16 56 197.1669.12/54,057
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C1W 6. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc 95.21 4 97.19 2 99.199.10/10,149
K1W 14. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 96.28 4 99.11 2 100.2816.34/19,529
C2X    KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 8. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc - - - - 18:03,8248.95/4,743/0/129
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc - - - - 20:10,7933.78/2,962/0/54
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 9. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc - - - - 17:54,6759.27/5,840/0/129
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc - - - - 19:39,4633.21/2,957/0/60
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 16:11,0039.70/4,398
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - DNS 0
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 14:30,50 26
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 16:52,6052.50/5,599
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - DNS 0
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 15:43,50 42
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - DNS 0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 97.51 4 96.28 2 98.28 75
K1W 9. 4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 92.29 2 93.89 0 93.898.59/10,146
C2X 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
118.88 0 4.00 999 118.88 75
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 87.85 0 95.05 0 87.85 75
K1W 6. 3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 91.81 2 88.88 0 88.884.35/5,162
C2X 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
101.20 8 4.00 999 109.20 75
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 01:11,03 - 01:13,63 - 01:11,033.35/4,9-
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 01:19,06 - 01:25,78 - 01:19,063.91/5,2-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 113.40 0 111.49 0 111.495.08/4,8-
C2X 4. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
131.46 10 145.29 8 141.4612.91/10,0-
K1W 3. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.24 0 110.21 0 107.244.47/4,3-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně
C1W 5. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 134.63 0 131.20 52 183.2056.74/44,953
K1W 12. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.80 0 126.09 2 128.0915.66/13,933
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 148.42 8 127.94 4 131.940.76/0,668
K1W 16. 4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 140.89 2 132.53 52 142.8927.35/23,725
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1W 7. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,123.49/7,049/0/120
C1W 5. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:58,913.32/6,057/0/42
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 13:39,4733.42/4,3105
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 16:22,3447.12/5,059
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 13:49,2346.03/5,9114
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 16:20,2345.25/4,864
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 119.67 0 117.87 2 119.678.38/7,575
K1W 9. 3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 118.76 0 117.16 0 117.1613.86/13,462
C2X 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
140.39 54 134.00 4 138.0020.05/17,075
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 131.80 2 118.32 0 118.322.86/2,575
K1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.64 4 116.64 0 116.6413.75/13,468
C2X 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
160.28 6 156.29 112 166.28 75
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 104.99 0 107.89 4 104.992.94/2,975
K1W 8. 3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 103.76 4 106.07 2 107.768.47/8,562
C2X 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
127.00 6 123.08 8 131.083.91/3,168
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 112.08 2 106.93 0 106.93 75
K1W 14. 5/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 113.76 2 111.30 4 115.3017.57/18,043
C2X 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
128.68 12 134.81 8 140.687.63/5,768
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 9. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc - - - - 00:50,531.82/3,740/0/53
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 00:59,381.12/1,957/0/42
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 12. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 00:53,99 - 00:54,44 - 33:55,44 33/0/41
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 00:57,55 - 00:56,99 - 35:20,991.40/0,157/0/36
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
C1W 3. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 113.81 6 122.27 2 124.279.17/8,062
K1W 19. 5/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 116.96 2 116.54 2 118.5417.49/17,319
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
C1W 2. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 117.88 0 116.42 0 116.420.49/0,468
K1W 21. 4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 118.20 0 115.18 4 118.2013.42/12,817
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
C1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 111.30 0 111.20 0 111.20 38
K1W 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.40 0 109.20 0 108.40 38
C2X 1. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
127.70 2 132.10 4 129.70 24
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 8. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 114.53 2 115.02 4 119.0213.47/12,843
K1W 23. 4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 120.95 2 114.39 0 114.3918.82/19,713
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 8. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc 140.06 0 134.30 4 138.3022.57/19,543
K1W 20. 4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.73 2 126.48 2 128.4820.44/18,917
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 9. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 09:47,4339.11/7,140/0/109
C1W 4. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 11:12,9630.02/4,757/0/68
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 9. 2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 09:52,6446.24/8,5-
C1W 5. 1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc - - - - 11:16,5932.69/5,1-
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 104.20 2 105.80 0 105.80 75
C2M 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
132.90 4 135.50 4 136.908.60/6,711
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 110.80 2 109.90 0 109.90 39
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 103.60 56 104.20 4 108.205.90/5,871
C2M 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
126.30 0 129.90 4 126.303.70/3,015
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 113.90 0 109.00 0 109.00 39
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 26. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 135.67 2 117.86 10 127.8630.11/30,812
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 121.98 0 113.76 0 113.765.91/5,575
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.47 0 132.22 0 132.2210.34/8,549
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 136.30 4 157.18 4 140.30 75
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:42,77 - 00:42,92 - 00:42,772.55/6,3-
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:48,48 - 00:51,93 - 00:48,483.97/8,9-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 117.04 2 114.86 0 114.861.67/1,5-
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 109.84 0 108.54 6 109.848.30/8,2-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 111.28 2 109.99 2 111.99 -
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.38 0 104.20 0 104.20 -
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 129.09 52 131.60 2 133.6018.78/16,449/75
K1W 19. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 123.32 54 125.59 2 127.5921.30/20,019/46
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 156.33 52 131.95 6 137.9515.45/12,646/75
K1W 15. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 137.12 2 130.41 0 130.4115.81/13,827/57
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 05:03,28 39
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 13. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:01,207.86/14,740/0/37
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 05:39,13 26
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:06,548.61/14,953/0/24
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 56.17 0 55.77 0 00:55.77 35
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 25. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 00:58,867.13/13,821/0/13
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 61.07 0 63.99 0 01:01.07 26
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:06,9910.36/18,353/0/24
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 115.70 2 117.03 2 117.70 34
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.62 2 108.19 4 109.62 76
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 113.19 4 112.89 0 112.89 36
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.93 0 106.35 2 107.93 78
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:15,0960.36/10,975/49/74
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 11:23,7835.05/5,475/62/25
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 18:29,66120.13/12,175/49/83
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 20:38,5343.45/3,675/62/24
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 130.44 10 126.28 4 130.2815.81/13,853
K1W 22. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 134.32 2 125.49 2 127.4931.80/33,214
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 142.03 4 125.07 0 125.078.93/7,757
K1W 20. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 119.32 2 122.16 0 121.3222.75/23,117
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.04 2 103.52 0 103.52 38
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 97.50 0 97.49 0 97.49 76
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 125.24 0 127.18 0 125.24 38
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:34,72 - 00:34,70 - 00:34,700.40/1,227
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:39,54 - 00:40,24 - 00:39,54 11
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 117.16 0 116.86 0 116.86 77
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 155.97 4 136.88 6 142.8824.34/20,568
K1W 11. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 140.63 6 125.49 4 129.4913.85/12,046
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 129.60 2 128.36 0 128.368.90/7,575
K1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 122.04 2 121.95 6 124.0410.68/9,453
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 13. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:54,20 - 00:55,03 - 00:55,036.90/14,331/0/50
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:02,25 - 01:02,19 - 01:02,198.04/14,849/0/20
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 14. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:54,65 - 00:54,12 - 00:54,125.26/10,829/0/33
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:01,31 - 00:59,63 - 00:59,636.23/11,753/0/20
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.70 2 109.50 6 110.70 14
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:45,70 - 59:59,99 - 00:45,70 11
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:53,10 - 59:59,99 - 00:53,10 7
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 103.40 0 103.90 2 103.403.10/3,120
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 158.05 54 157.54 2 159.5431.29/24,446
K1W 20. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 138.77 2 138.24 2 140.2428.62/25,617
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.76 14 139.27 8 147.2733.71/29,746
K1W 19. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 123.73 2 119.55 2 121.5518.89/18,419
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 148.76 66 139.89 10 149.8919.03/14,553
K1W 21. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 157.46 54 128.59 52 180.5969.20/62,115
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 177.35 160 139.89 6 145.8926.88/22,649
K1W 19. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 136.78 2 128.88 0 128.8824.56/23,519
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 09:49,7143.52/8,040/0/56
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:59,9631.08/4,957/0/14
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 12. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:15,28 - 01:15,02 - 01:15,027.33/10,833/0/32
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:27,25 - 01:26,14 - 01:26,146.46/8,157/0/14
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 10. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 17:24,80118.50/12,837/0/18
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 15:47,0054.70/6,138
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 18:27,1063.50/6,138
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:45,702.30/0,211
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 17:39,8045.00/4,412
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 15:23,1070.90/8,337
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 17:48,5055.20/5,445
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 17:23,9042.00/4,212
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:12,8055.20/4,811
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 5. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 114.30 0 113.70 0 113.706.80/6,453
C2M 17. 6/ZSKNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Tereza
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
159.90 2 159.04 0 159.0430.84/24,18
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 121.10 0 124.50 2 121.104.90/4,233
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 6. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 124.70 2 125.40 2 126.707.80/6,654
C2M 15. 6/ZSKNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Tereza
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
165.80 8 164.50 6 170.5033.40/24,411
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 129.60 2 129.10 0 129.106.30/5,134
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 156.96 6 181.81 4 185.8169.97/60,431/47
K1W 27. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 131.45 6 134.19 4 137.4534.23/33,210/31
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 197.39 56 1.00 999 999.00 22/38
K1W 25. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 148.71 10 133.17 8 141.1731.25/28,413/35
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 14. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:01,36 - 01:03,89 - 01:01,367.56/14,1-
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:09,04 - 01:24,61 - 01:09,0410.90/18,7-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 11. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 132.18 2 121.56 4 125.5615.63/14,2-
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 144.05 4 136.62 2 138.6223.21/20,1-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 10. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 00:59,014.33/7,922/0/38
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 01:11,5611.94/20,038/0/2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:54,96 - 00:54,83 - 00:54,831.66/3,1-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 06:10,78 - 00:00,00 - 06:10,783.16/0,9-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 11. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 1989 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,2113.99/26,320/0/11
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:03,57 - 01:02,13 - 01:02,13 -
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 07:08,64 - 00:00,00 - 07:08,64 -
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,217.56/12,134/0/2
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 22. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 159.68 6 149.28 104 165.6840.42/32,314
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 159.52 108 158.21 4 162.2122.04/15,738
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 1.00 999 4.00 999 999.00 0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:14,10 - 01:12,78 - 01:12,780.54/0,7-
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:26,23 - 01:24,31 - 01:24,31 -
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 5. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 116.86 0 116.68 0 116.689.73/9,1-
C1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.94 2 127.53 2 129.534.62/3,7-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.18 4 106.04 0 106.04 33
K1W 4. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 100.13 0 99.56 0 99.568.43/9,345
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 112.55 0 107.73 0 107.73 33
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 3. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:42,321.50/3,711
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 02:31,59 5
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 4. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 101.39 2 102.87 2 103.3910.86/11,745
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 9. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:29,9966.44/11,8-
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 12:08,6874.73/11,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 9. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 18:01,28112.21/11,6-
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 21:09,79131.98/11,6-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 139.75 4 140.85 2 142.8519.36/15,753
K1W 14. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 124.09 0 123.80 2 124.0917.38/16,343
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 8. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 145.81 8 141.78 6 147.7832.09/27,742
K1W 21. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.01 2 131.46 4 129.0122.93/21,629
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C1W 3. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 128.81 4 130.12 4 132.810.82/0,620
K1W 5. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 122.00 0 118.58 0 118.586.90/6,224
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 101.10 0 100.06 0 100.060.92/0,924
K1W 5. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 94.25 0 95.17 0 94.258.95/10,524
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 120.14 0 121.51 2 120.1416.91/16,442
K1W 18. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.74 2 122.82 4 110.7421.58/24,237
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 11. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.26 2 117.06 8 125.0628.17/29,131
K1W 18. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.21 0 102.24 2 104.2413.64/15,135
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 15. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,425.25/10,512/0/11
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,9615.79/28,631/0/2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:56,61 - 00:54,15 - B 12/0/5
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:03,81 - 01:07,73 - B 34/0/3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 00:49,265.67/13,010
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 120.20 0 119.70 2 120.209.10/8,215
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 00:58,67 3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 5. 2/U23KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
160.20 10 148.80 6 154.8038.90/33,65
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 130.90 0 130.00 0 130.00 10
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 14. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:19.86 14/0/49
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 12:01.24 31/0/3
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 18. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:19,418.20/11,58/0/13
C1W 10. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 01:35,6412.21/14,622/0/1
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
K1W 30. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 144.98 4 134.16 2 136.1640.23/41,96
C1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 176.52 2 180.48 60 240.48122.44/103,725
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
K1W 32. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 136.26 4 146.17 2 140.2644.47/46,44
C1W 13. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 161.38 60 1.00 999 221.38111.69/101,816
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 28. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 149.22 10 123.43 2 125.4327.56/28,28
C1W 12. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 162.57 4 234.56 56 166.5757.01/52,018
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 32. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.18 4 145.75 4 137.1837.18/37,24
C1W 11. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 142.16 62 149.55 6 155.5545.55/41,420
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 18:20,70119.30/12,233
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 15:39,0075.40/8,725
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:41,3072.60/6,24
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 15:47,1093.30/10,934
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 18:26,40115.30/11,626
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 21:20,60117.40/10,14
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 12. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 123.80 0 120.80 0 120.8011.90/10,932
C2M 13. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.00 2 146.40 0 146.4026.10/21,77
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 128.50 0 127.50 2 128.5012.60/10,913
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 123.30 0 125.30 0 123.3014.10/12,952
C2M 13. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
4.00 999 156.50 2 158.5024.40/18,27
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 133.70 0 140.60 2 133.7015.80/13,413
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 11. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 275.44 108 216.39 102 318.39193.28/154,531
K1W 17. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 153.36 52 128.12 2 130.1220.41/18,631
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 191.55 58 213.83 8 221.8394.63/74,442
K1W 19. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 156.42 0 179.17 6 156.4241.58/36,227
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 15. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:52,71 - 00:52,50 - 00:52,507.87/17,6-
C1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:06,97 - 01:02,31 - 01:02,3114.04/29,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 172.36 8 148.79 6 154.7943.06/38,5-
K1W 17. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 132.91 2 129.84 4 133.8435.02/35,4-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:49,25 - 00:49,76 - 00:49,254.65/10,4-
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 01:00,20 - 01:00,208.57/16,6-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 145.48 10 133.90 0 133.9017.72/15,3-
K1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 120.19 0 118.25 0 118.2517.12/16,9-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 100.51 4 101.93 0 101.935.90/6,112
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 107.35 0 108.84 0 107.35 7
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 99.88 0 97.97 0 97.973.79/4,016
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 107.84 0 105.07 0 105.07 7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 04:36,9124.60/9,78
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 125.58 0 123.24 0 123.249.25/8,142
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 2.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 05:20,0533.58/11,73
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 137.85 2 137.16 4 139.8514.75/11,87
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:54,95 - 00:55,93 - 00:54,957.03/14,70
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 132.76 0 132.20 0 132.2010.83/8,938
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:26,21 - 01:06,41 - 01:06,4112.30/22,70
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 148.03 0 145.26 0 145.2616.36/12,77
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 130.50 2 128.70 0 128.7011.80/10,110
C2M 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.60 12 148.10 2 150.1017.70/13,46
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 118.70 0 117.10 0 117.109.90/9,225
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 133.50 0 134.60 0 133.5019.60/17,2-
C2M 8. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
156.20 0 151.00 4 155.0020.80/15,5-
K1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 119.80 0 120.20 2 119.8011.80/10,9-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 03:49,3018.60/8,89
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 100.73 0 100.13 0 100.135.29/5,646
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 04:25,1019.90/8,13
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 118.16 0 113.50 0 113.5010.05/9,78
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:34,81 - 00:35,67 - 00:34,812.25/6,99
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 98.25 2 98.80 0 98.809.00/10,042
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:41,81 - 00:42,79 - 00:41,813.21/8,33
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 111.35 2 107.16 0 107.169.19/9,48
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 9. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 1.00 999 147.57 10 157.5751.75/48,938
K1W 27. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 126.79 8 130.16 2 132.1637.45/39,515
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 222.36 106 157.43 8 165.4361.08/58,542
K1W 40. 4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 132.06 156 166.78 62 228.78134.91/143,73
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 111.02 2 116.77 2 113.028.59/8,27
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 99.54 2 97.32 0 97.327.22/8,070
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 111.07 0 110.90 2 111.0711.71/11,87
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 102.15 0 96.51 2 98.517.03/7,767
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 9. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 11:26,0579.10/13,0-
C1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 13:17,3593.65/13,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 10. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 11:12,5977.47/13,0-
C1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 12:46,9878.36/11,4-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:51,50 - 01:54,00 - 01:51,501.80/1,66
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 110.80 0 111.20 0 110.808.10/7,914
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:16,10 - 02:18,00 - 02:16,10 2
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 3. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 120.50 2 122.50 0 122.500.70/0,66
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:51,30 - 01:50,90 - 01:50,90 10
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 115.90 0 113.80 0 113.804.30/3,919
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:17,70 - 02:22,10 - 02:17,70 3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 124.40 0 123.30 0 123.30 14
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:52,40 - 00:52,00 - 00:52,00 9
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 122.00 0 118.60 0 118.6013.30/12,66
C2M 5. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
165.40 8 155.90 8 163.9050.40/44,45
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:05,70 - 01:02,77 - 01:02,77 2
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 135.00 2 133.60 0 133.601.70/1,32
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 125.80 2 129.50 0 127.803.10/2,58
C1W 2. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 148.00 0 152.70 4 148.0013.20/9,86
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 122.20 2 122.00 0 122.00 16
C1W 2. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 141.50 0 144.30 2 141.503.00/2,26
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 15. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 11:19,4393.80/16,012/0/10
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 18. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:23,81 - 01:25,93 - 01:23,8111.61/16,18/0/4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 15:39,6069.50/8,06
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 18:24,5096.80/9,64
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 9. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 16:14,2088.50/10,06
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 19:08,50133.20/13,14
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 18. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 128.21 0 125.70 2 127.7021.43/20,219
C2M 14. 2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
161.43 6 157.88 6 163.8849.34/43,14
C1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 148.65 52 149.98 2 151.9836.01/31,16
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 15. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 123.71 4 125.45 2 127.4522.76/21,725
C2M 13. 1/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
157.99 6 160.90 8 163.9945.38/38,30
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 0.00 999 138.00 4 142.0026.00/22,47
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 12. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:41,27 - 00:41,17 - 00:41,175.06/14,0-
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 00:47,56 - 00:46,26 - 00:46,263.77/8,9-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
C1W 7.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 125.30 0 124.54 0 124.5414.76/13,4-
K1W 12.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 107.21 0 108.43 0 107.2110.86/11,3-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 10. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 1.00 999 192.98 58 250.98140.96/128,13
K1W 21. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 116.78 6 125.74 2 122.7825.82/26,630
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 10. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 09:33,5088.00/18,19
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc - - - - 11:32,9099.00/16,71
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 8. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 144.50 0 131.19 2 133.1926.87/25,35
K1W 23. 6/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 121.09 2 117.78 2 119.7822.95/23,725
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 127.50 0 126.00 0 126.0010.90/9,510
C2M 7. 2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
Olomouc
Olomouc
162.00 16 160.00 6 166.0042.90/34,82
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 149.20 0 147.30 0 147.3016.10/12,33
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 11. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 136.40 2 139.40 0 138.4016.70/13,77
C2M 10. 3/ZMPROCHÁZKA Vojtěch
KNEBLOVÁ Tereza
2002
2003
Olomouc
Olomouc
187.60 4 189.50 4 191.6063.00/49,00
C1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 157.30 0 159.80 0 157.3021.10/15,52
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 12. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:01,10 - 00:59,30 - 00:59,308.40/16,59
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 14. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 101.34 0 99.88 0 99.8810.81/12,127
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 115.72 2 113.55 2 115.5523.42/25,48
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 6. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 01:15,70 - 01:16,70 - 01:15,708.80/13,21
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 12. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:02,12 - 00:59,70 - 00:59,7010.15/20,59
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 24. 8/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 108.84 0 109.83 4 108.8419.88/22,315
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 01:14,56 - 01:13,85 - 01:13,859.26/14,32
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 129.92 2 125.96 0 125.9632.43/34,77
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 18. 4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 17:14,60229.80/28,610
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 3. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:04,70 - 02:01,80 - 02:01,807.80/6,83
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 115.10 0 118.00 2 115.109.10/8,69
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 144.60 0 137.50 0 137.504.90/3,72
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 3. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:45,50 - 01:46,10 - 01:45,5010.30/10,83
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 5. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 87.40 4 82.80 2 84.808.10/10,610
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 116.70 10 105.30 2 107.305.00/4,92
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 129.80 0 135.00 2 129.8015.50/13,65
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 8. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,3010.70/23,53
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C2M 5. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
0 Olomouc
Olomouc
191.60 58 177.50 2 179.5053.70/42,71
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 161.70 4 157.20 2 159.20 1
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:06,70 - 02:06,10 - 02:06,1012.10/10,64
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 11. 4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 112.70 0 112.80 0 112.7014.20/14,47
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 140.70 2 138.10 2 140.10 2
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:08,80 - 02:05,50 - 02:05,5017.30/16,03
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1W 9. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 113.00 2 112.90 0 112.9012.90/12,98
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 143.80 2 0.00 999 145.80 2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 21.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:46,05 - 01:46,81 - 01:46,0523.09/27,85/0/3
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DSQ 0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 16. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:12,70252.50/26,310/0/1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 16. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:00,70241.50/25,210/0/1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 11.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 15:25,50168.10/22,26
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 12. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 22:55,30233.10/20,45
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 12. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 22:51,30266.40/24,17
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 18. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 16:04,80208.20/27,51
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 136.20 0 130.60 2 132.601.60/1,20
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 129.03 0 127.40 0 127.40 0
04.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 130.80 4 133.90 0 133.905.00/3,90
03.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 118.20 0 124.90 0 118.20 0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 145.80 0 149.10 0 145.80 0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 142.60 2 140.40 2 142.408.20/6,10
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 143.66 4 144.50 0 144.50 0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 173.30 8 150.50 54 181.3025.10/16,10
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 173.70 2 157.20 106 175.7017.20/10,90
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
6.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 142.30 2 152.30 4 144.3020.90/16,90
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
2.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 126.70 0 129.80 2 126.7010.00/8,60
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 10. 1/PZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 182.20 2 176.00 0 176.0053.70/43,90
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
11.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 184.10 100 215.50 100 284.10143.80/102,50
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
11.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 0.00 999 187.20 100 287.20150.50/110,10
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: MT   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 11.04.16 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 29.06.15 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.05.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.05.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.11 inserted RVP
0|4517|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 5/6 300
11.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 53
4.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 57
12.K1W 5/6 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 300
~~~K1W 4/4 280
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 5/6 290
13.K1W 5/6 222
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/11 342
3.K1W 5/11 618

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 5/6 294
20.K1W 5/6 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/6 300
2.K1W 4/6 254
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 38
11.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 24
42.K1W 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 4/4 228
17.K1W 4/4 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/6 123
10.K1W 5/6 219
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 188
8.K1W 4/4 323

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/8 307
20.K1W 6/8 118
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
6.K1W 4/6 205
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 3/3 96
38.K1W 3/3 189
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/5 168
8.C2M
Doležalová Lucie
2/2 26
1.K1W 5/5 319
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/8 419
9.K1W 7/10 323
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/9 150
12.K1W 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/14 117
8.K1W 5/16 308

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/8 154
29.K1W 6/8 55
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 184
12.K1W 4/6 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 2/2 66
65.K1W 2/2 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/5 121
20.C2M
Kneblová Klára
2/2 19
42.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 5
6.K1W 5/5 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 190
17.K1W 6/6 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/7 5
33.K1W 5/7 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 17
9.K1W 5/11 180

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/4 153
23.K1W 4/4 76
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/6 37
14.K1W 5/6 267
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 57
11.C2M
Rudorfer Martin
3/3 20
28.C2M
Doležalová Lucie
1/1 5
7.K1W 5/10 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 9
20.K1W 5/6 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 3/3 7
15.K1W 5/9 41

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 8
85.K1W 2/2 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/11 31
27.C2M
Rudorfer Martin
3/3 6
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 1
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
23.K1W 5/13 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 4/4 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 1
31.K1W 5/7 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 2/2 3
21.K1W 5/15 36

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
C1W23710
C2M11---
C2X4---
K1W12202029

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014
C1W8725--
K1W13179172426

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20192018201720162015
C1W00026
C2X11---
K1W0261223

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1W17623
K1W38651485

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014
C1W21436616
K1W461012332031

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1W40211234---
K1W914216723-58-
C2X-11-------
C2M--8422855---
K1M------161174191

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014
C1W134546
K1W38891521

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
117 103 30 87 66   403
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 112
21.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí1.4.3.6.4.6.5.2.3.2.8.8.6.7.5.4.7.7.5.6.7.5.9.13.12.11.
odstup % *)0,05,45,96,96,110,144,90,68,00,412,819,516,412,613,87,724,429,714,522,660,415,7103,7101,852,041,4
% poražených soupeřů *)100,081,388,972,285,073,771,492,989,594,750,050,068,864,771,478,640,033,360,054,545,566,742,914,315,428,6
pořadí2016201720182019celkem
průměr9.55.94.74.06.0
medián96346
modus57245
počet závodů686626
průměrný odstup od vítěze % *)62,517,714,45,724,5
průměrné % poražených soupeřů *)35,658,974,883,562,9
počet jízd1116121251
lepší 1. jízda4
66,7%
0
0,0%
3
50,0%
1
16,7%
8
30,8%
čistých jízd0
0,0%
1
6,3%
4
33,3%
2
16,7%
7
13,7%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí5.8.19.13.10.14.12.16.19.21.23.20.19.15.22.20.20.19.21.19.27.25.22.30.32.28.32.
odstup % *)10,317,117,19,416,919,513,923,717,312,819,718,920,013,833,223,125,618,462,123,533,228,432,341,946,428,237,2
% poražených soupeřů *)85,274,137,960,069,055,263,348,341,937,524,134,557,167,422,229,624,025,016,730,836,645,522,212,16,118,26,1
pořadí2016201720182019celkem
průměr28.019.418.511.519.7
medián2819191020
modus321912519
počet závodů786627
průměrný odstup od vítěze % *)35,427,517,715,024,6
průměrné % poražených soupeřů *)21,034,141,663,638,9
počet jízd1416121254
lepší 1. jízda4
57,1%
1
12,5%
2
33,3%
4
66,7%
11
40,7%
čistých jízd0
0,0%
3
18,8%
3
25,0%
3
25,0%
9
16,7%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí2.1.4.2.2.2.8.2.1.5.4.5.2.6.3.7.
odstup % *)2,40,05,44,80,60,412,81,50,013,87,720,13,738,515,313,4
% poražených soupeřů *)95,5100,081,395,592,994,750,095,5100,071,478,675,095,258,385,766,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr7.04.53.53.03.52.33.5
medián7322222
modus7321212
počet závodů12244316
průměrný odstup od vítěze % *)13,426,911,95,74,62,68,8
průměrné % poražených soupeřů *)66,772,085,186,483,392,383,5
počet jízd24488632
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
33,3%
2
12,5%
čistých jízd2
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
25,0%
4
50,0%
2
33,3%
11
34,4%

Kategorie C2X

Kneblová Terezasl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
pořadí1.4.
odstup % *)0,010,0
% poražených soupeřů *)100,057,1
pořadí20182019celkem
průměr4.01.02.5
medián411
modus411
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)10,00,05,0
průměrné % poražených soupeřů *)57,1100,078,6
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí6.5.8.3.16.21.23.7.1.22.20.11.5.17.7.12.
odstup % *)10,410,317,14,323,712,819,78,20,033,223,114,29,135,416,911,3
% poražených soupeřů *)90,085,274,196,548,337,524,188,5100,022,229,676,291,351,583,878,8
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr12.012.08.012.515.86.311.5
medián127571668
modus12751355
počet závodů12244316
průměrný odstup od vítěze % *)11,326,211,716,115,112,615,6
průměrné % poražených soupeřů *)78,867,783,860,151,683,167,4
počet jízd24488632
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
3
75,0%
2
66,7%
8
50,0%
čistých jízd2
100,0%
2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%
4
50,0%
1
16,7%
15
46,9%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí2.7.2.2.1.1.2.3.2.1.3.1.6.7.6.4.7.5.8.7.11.11.8.9.8.
odstup %2,57,12,40,70,00,07,52,52,90,05,50,016,412,620,57,560,415,727,716,429,1154,574,448,958,5
% poražených soupeřů95,777,894,494,7100,0100,095,591,395,2100,087,5100,068,864,761,576,945,578,965,072,754,516,741,733,341,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr9.07.64.51.73.35.0
medián874125
modus876122
počet závodů4566425
průměrný odstup od vítěze %84,129,910,42,13,222,9
průměrné % poražených soupeřů33,463,376,697,090,774,2
počet jízd7101212849
lepší 1. jízda0
0,0%
2
40,0%
1
16,7%
3
50,0%
4
100,0%
10
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
10,0%
3
25,0%
6
50,0%
4
50,0%
14
28,6%

Kategorie C2X

Kneblová Terezasl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí2.2.1.1.1.1.2.1.2.2.
odstup %6,16,30,00,00,00,017,00,03,15,7
% poražených soupeřů66,766,7100,0100,0100,0100,080,0100,080,080,0
pořadí20182019celkem
průměr1.51.51.5
medián111
modus111
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %4,33,13,8
průměrné % poražených soupeřů90,083,487,3
počet jízd10616
lepší 1. jízda4
66,7%
1
25,0%
5
50,0%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
1
6,3%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí4.7.8.5.9.6.9.4.8.14.26.7.19.15.11.9.27.25.14.21.18.18.17.19.27.40.
odstup %4,28,810,01,710,15,113,413,48,518,030,88,520,013,812,09,433,228,416,321,624,215,118,636,239,5143,7
% poražených soupeřů94,589,187,793,086,091,785,794,788,379,050,087,857,167,476,281,436,645,573,559,270,270,260,056,136,613,3
pořadí20152016201720182019celkem
průměr25.820.514.58.36.014.9
medián1918118514
modus17187949
počet závodů4666426
průměrný odstup od vítěze %59,523,115,811,46,221,7
průměrné % poražených soupeřů41,559,270,087,691,170,4
počet jízd8121212852
lepší 1. jízda1
25,0%
4
66,7%
1
16,7%
1
16,7%
1
25,0%
8
30,8%
čistých jízd1
12,5%
2
16,7%
3
25,0%
5
41,7%
5
62,5%
16
30,8%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí1.1.1.1.1.6.6.3.3.3.3.10.8.
odstup %0,00,00,00,00,011,812,79,79,48,211,8128,125,3
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,072,272,284,684,680,080,035,750,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.04.01.01.03.6
medián83113
modus83111
počet závodů262313
průměrný odstup od vítěze %76,710,60,00,016,7
průměrné % poražených soupeřů42,978,9100,0100,081,5
počet jízd3124625
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
5
38,5%
čistých jízd1
33,3%
6
50,0%
3
75,0%
3
50,0%
13
52,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí1.1.4.4.6.8.4.5.4.6.21.23.
odstup %0,00,09,311,78,18,95,610,08,07,726,623,7
% poražených soupeřů100,0100,092,192,188,985,191,989,292,387,261,556,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr22.05.54.01.07.3
medián215414
modus214414
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %25,28,110,50,010,0
průměrné % poražených soupeřů58,889,192,1100,086,4
počet jízd4124424
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
9
75,0%
2
50,0%
1
25,0%
12
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí1.1.1.1.1.1.2.2.3.2.1.5.5.1.1.3.3.1.2.2.2.7.6.3.4.5.6.2.2.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,00,04,25,10,60,90,010,913,40,00,010,10,60,01,39,82,231,122,412,315,525,434,73,74,90,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,095,095,586,793,3100,075,075,0100,0100,081,877,8100,075,075,075,060,066,760,040,071,464,375,075,0100,0100,0100,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr3.52.52.01.01.02.5
medián322112
modus112111
počet závodů111055132
průměrný odstup od vítěze %13,64,82,20,00,06,5
průměrné % poražených soupeřů73,983,594,1100,0100,084,9
počet jízd20201010262
lepší 1. jízda2
18,2%
6
60,0%
2
40,0%
2
40,0%
0
0,0%
12
37,5%
čistých jízd7
35,0%
13
65,0%
6
60,0%
6
60,0%
2
100,0%
34
54,8%

Kategorie C2M

Kneblová Terezasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí4.3.17.15.5.13.13.7.5.14.13.7.10.5.
odstup %6,73,024,124,433,621,718,213,444,443,138,334,849,042,7
% poražených soupeřů81,387,548,453,360,045,545,560,042,931,642,940,010,033,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.89.512.33.59.4
medián1071537
modus513535
počet závodů543214
průměrný odstup od vítěze %41,624,427,34,928,4
průměrné % poražených soupeřů31,648,553,984,448,7
počet jízd1076427
lepší 1. jízda2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
4
28,6%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
1
16,7%
1
25,0%
3
11,1%

Kategorie K1M

Kneblová TerezaHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí2.1.2.1.1.2.1.2.2.6.2.11.11.
odstup %1,20,03,90,00,06,10,016,110,916,98,6102,5110,1
% poražených soupeřů96,3100,092,3100,0100,092,9100,091,792,376,295,537,537,5
pořadí201120122013celkem
průměr11.04.01.63.4
medián11222
modus11222
počet závodů22913
průměrný odstup od vítěze %106,312,84,221,2
průměrné % poražených soupeřů37,585,996,285,6
počet jízd341825
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
4
44,4%
7
53,8%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
9
50,0%
10
40,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí1.1.2.1.1.2.5.6.5.5.3.12.7.5.5.6.6.5.5.3.1.18.15.7.11.14.24.6.5.5.11.9.10.
odstup %0,00,05,80,00,03,16,46,66,210,58,210,912,96,14,09,27,93,912,62,50,020,221,79,513,712,122,38,610,613,614,412,943,9
% poražených soupeřů100,0100,097,3100,0100,094,790,088,184,084,085,773,285,471,473,377,368,878,963,681,8100,056,464,172,754,571,150,068,875,066,752,460,047,1
pořadí201220142015201620172018celkem
průměr10.011.45.54.81.41.06.7
medián101155115
modus10555115
počet závodů1111055133
průměrný odstup od vítěze %43,914,57,07,61,80,09,7
průměrné % poražených soupeřů47,162,977,486,498,4100,076,9
počet jízd222201010266
lepší 1. jízda0
0,0%
5
45,5%
3
30,0%
3
60,0%
1
20,0%
1
100,0%
13
39,4%
čistých jízd1
50,0%
12
54,5%
17
85,0%
7
70,0%
6
60,0%
2
100,0%
45
68,2%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.1.6.6.
odstup %0,00,011,812,7
% poražených soupeřů100,0100,072,272,2
pořadí20152016celkem
průměr6.01.03.5
medián611
modus611
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %12,20,06,1
průměrné % poražených soupeřů72,2100,086,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd2
50,0%
3
75,0%
5
62,5%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí4.4.6.8.
odstup %9,311,78,18,9
% poražených soupeřů92,192,188,985,1
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián644
modus644
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %8,510,59,5
průměrné % poražených soupeřů87,092,189,6
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd4
100,0%
2
50,0%
6
75,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí3.4.4.4.9.9.3.4.5.7.10.
odstup %2,92,91,94,714,918,35,43,620,00,014,6
% poražených soupeřů80,075,072,781,350,050,088,983,333,333,310,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr7.36.34.03.55.6
medián74434
modus59434
počet závodů342211
průměrný odstup od vítěze %11,610,53,32,98,1
průměrné % poražených soupeřů25,568,177,077,559,8

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí8.9.9.9.13.25.6.9.10.10.14.18.15.16.16.
odstup %4,75,83,77,114,713,810,912,112,87,90,011,516,026,325,2
% poražených soupeřů82,179,575,079,562,527,387,882,625,052,660,646,926,36,36,3
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr16.015.014.012.69.08.512.5
medián161514109810
modus1615106989
počet závodů21352215
průměrný odstup od vítěze %25,716,06,512,95,45,311,5
průměrné % poražených soupeřů6,326,353,457,077,380,853,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí3.3.4.4.9.5.5.8.7.6.
odstup %5,04,81,94,714,911,411,613,311,416,7
% poražených soupeřů90,991,372,781,350,076,573,341,745,528,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr6.07.55.09.03.55.4
medián675935
modus675933
počet závodů1221410
průměrný odstup od vítěze %16,712,311,514,94,19,6
průměrné % poražených soupeřů28,643,674,950,084,165,2

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
pořadí3.4.9.9.13.9.9.9.10.10.18.16.
odstup %4,35,93,77,114,711,811,613,013,018,128,625,2
% poražených soupeřů95,092,975,079,562,578,481,073,372,752,646,96,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr14.79.59.013.06.39.9
medián16991349
modus10991399
počet závodů3221412
průměrný odstup od vítěze %24,013,011,714,75,213,1
průměrné % poražených soupeřů35,373,079,762,585,668,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí1.3.4.3.3.4.4.1.9.9.3.4.4.5.7.10.2.2.6.
odstup %0,02,92,95,04,81,94,70,014,918,35,43,64,920,00,014,611,78,116,7
% poražených soupeřů100,080,075,090,991,372,781,3100,050,050,088,983,362,533,333,310,083,375,028,6
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr6.02.07.35.03.52.74.4
medián6274334
modus6254314
počet závodů12364319
průměrný odstup od vítěze %16,79,911,67,94,11,97,4
průměrné % poražených soupeřů28,679,225,572,584,185,067,9

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí1.8.9.3.4.9.9.1.13.25.6.9.9.10.10.14.18.4.4.15.10.18.16.16.
odstup %0,04,75,84,35,93,77,10,014,713,810,912,18,012,87,90,011,59,78,816,018,128,626,325,2
% poražených soupeřů100,082,179,595,092,975,079,5100,062,527,387,882,671,425,052,660,646,980,080,026,352,646,96,36,3
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr15.07.714.010.46.36.010.0
medián164149489
modus164109919
počet závodů43374324
průměrný odstup od vítěze %24,511,56,510,35,23,510,7
průměrné % poražených soupeřů28,062,153,465,285,687,263,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 4
23.03.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 10
10.04.16
sj 8
09.04.16
pořadí1.3.4.1.1.4.4.9.9.3.4.4.2.2.2.2.5.1.7.10.3.3.
odstup %0,02,92,90,00,01,94,714,918,35,43,64,94,40,24,84,220,00,00,014,66,210,1
% poražených soupeřů100,080,075,0100,0100,072,781,350,050,088,983,362,583,380,080,085,733,3100,033,310,066,766,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr4.84.14.02.03.8
medián33413
modus32414
počet závodů692522
průměrný odstup od vítěze %8,56,73,31,25,6
průměrné % poražených soupeřů51,773,777,091,071,9

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 5
24.03.19
sj 3
23.03.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí1.8.9.3.3.9.9.13.25.6.9.9.10.4.5.5.5.10.2.14.18.7.6.6.7.15.8.10.9.10.16.16.12.11.12.18.
odstup %0,04,75,84,35,53,77,114,713,810,912,18,012,86,16,15,48,37,913,00,011,58,712,210,911,616,08,09,610,013,126,325,220,422,224,127,5
% poražených soupeřů100,082,179,592,092,375,079,562,527,387,882,671,425,086,482,681,881,852,690,060,646,970,075,078,373,926,350,035,750,035,76,36,342,147,447,619,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr14.210.48.89.19.04.89.4
medián121076939
modus121065939
počet závodů658102536
průměrný odstup od vítěze %24,311,39,59,85,44,111,3
průměrné % poražených soupeřů28,139,568,468,977,389,261,2

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
pořadí4.4.4.4.5.4.6.5.4.1.1.6.7.
odstup %5,56,43,04,66,00,114,811,78,10,00,012,128,6
% poražených soupeřů85,085,081,383,369,276,954,560,057,1100,0100,016,714,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr3.85.04.54.04.2
medián15444
modus14444
počet závodů432413
průměrný odstup od vítěze %10,211,53,04,97,8
průměrné % poražených soupeřů57,857,273,183,767,9

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí13.9.5.14.7.12.13.14.12.2.2.11.15.18.21.
odstup %21,85,43,88,47,00,014,310,810,80,93,126,310,516,127,8
% poražených soupeřů76,984,688,664,982,965,652,050,059,393,393,352,433,315,016,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr21.018.07.513.09.510.311.2
medián21182137912
modus2118212752
počet závodů11432415
průměrný odstup od vítěze %27,816,110,212,03,59,911,1
průměrné % poražených soupeřů16,715,068,153,874,378,861,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí2.4.2.4.3.7.1.7.7.3.5.
odstup %7,33,05,20,18,918,70,028,629,116,68,9
% poražených soupeřů92,381,391,776,987,540,0100,014,333,375,055,6
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr5.05.05.03.03.03.04.1
medián5373224
modus5373227
počet závodů12312211
průměrný odstup od vítěze %8,922,815,88,92,65,211,5
průměrné % poražených soupeřů55,654,251,487,584,386,868,0

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí3.5.4.12.7.14.2.15.15.4.12.
odstup %3,03,84,90,06,314,10,710,517,610,414,0
% poražených soupeřů93,588,689,365,676,955,295,233,344,081,362,1
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr12.09.510.37.08.04.08.5
medián124147437
modus12427434
počet závodů12312211
průměrný odstup od vítěze %14,014,08,46,32,53,47,8
průměrné % poražených soupeřů62,162,761,276,977,591,171,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí4.4.4.4.5.4.6.5.4.6.1.7.3.2.
odstup %5,56,43,04,66,00,114,811,78,112,10,028,622,78,3
% poražených soupeřů85,085,081,383,369,276,954,560,057,116,7100,014,366,780,0
pořadí20152016201720182019celkem
průměr2.54.75.04.54.04.2
medián265444
modus214444
počet závodů2332414
průměrný odstup od vítěze %15,513,611,53,04,99,4
průměrné % poražených soupeřů73,443,757,273,183,766,4

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí13.9.5.14.7.12.13.14.12.11.3.15.5.4.18.21.
odstup %21,85,43,88,47,00,014,310,810,826,33,710,514,76,916,127,8
% poražených soupeřů76,984,688,664,982,965,652,050,059,352,486,733,381,083,315,016,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr21.09.09.713.09.510.311.0
medián21511137912
modus214312755
počet závodů13332416
průměrný odstup od vítěze %27,812,613,512,03,59,911,8
průměrné % poražených soupeřů16,759,857,553,874,378,862,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí4.4.4.4.15.5.4.1.6.5.1.4.6.7.1.1.1.6.5.
odstup %5,56,43,04,67.143,46,00,10,014,811,70,08,112,128,60,00,00,013,214,3
% poražených soupeřů85,085,081,383,3---69,276,9100,054,560,0100,057,116,714,3100,0100,0100,037,550,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr5.51.06.53.44.56.24.4
medián5164444
modus5161444
počet závodů23252519
průměrný odstup od vítěze %13,70,020,36,93,01.432,6382,7
průměrné % poražených soupeřů43,8100,015,574,373,166,966,9

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.9.5.14.7.12.2.13.14.1.12.11.15.2.1.1.18.12.12.3.3.8.7.7.21.
odstup %21,85,43,88,47,00,01,214,310,80,010,826,310,51,60,00,016,116,520,56,810,823,510,616,027,8
% poražených soupeřů76,984,688,664,982,965,696,252,050,0100,059,352,433,385,7100,0100,015,056,056,066,766,736,457,153,816,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr9.15.513.08.49.510.38.9
medián711112799
modus311117512
počet závodů84252425
průměrný odstup od vítěze %16,64,418,47,43,59,910,8
průměrné % poražených soupeřů51,275,242,971,574,378,864,7

Ostatní sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí1.3.
odstup %0,022,7
% poražených soupeřů100,066,7
pořadí20152016celkem
průměr3.01.02.0
medián311
modus311
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %22,70,011,4
průměrné % poražených soupeřů66,7100,083,4

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí3.5.
odstup %3,714,7
% poražených soupeřů86,781,0
pořadí20152016celkem
průměr5.03.04.0
medián533
modus533
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %14,73,79,2
průměrné % poražených soupeřů81,086,783,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále