Kneblová Tereza, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: MT   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 2. 1/DS 0.250,3
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 6. 4/DS 7.969,7
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 2. 1/DS 1.331,5
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 8. 3/DS 9.4111,8
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 1. 1/DS
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 1. 1/DS
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 2. 1/DS 34.925,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 2. 1/DS 12.211,5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 3. 1/DS 0.420,9
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2. 1/DS 1.552,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 3. 1/DS 0.030,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 2/DS 3.015,8
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 1. 1/DS
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 1. 1/DS
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 3. 1/DM 1.263,0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 2. 1/DM 3.197,3
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 2. 1/DM 2.552,4
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 6. 1/DM 10.8110,4
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 1. 1/DM
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 5. 1/DM 11.3910,3
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 4. 1/DM 6.545,4
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 8. 1/DM 19.6717,1
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
5. 1/DM 34.4426,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 13. 1/DM 10.4121,8
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 4. 1/DM 2.995,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 9. 1/DM 2.665,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 4. 1/DM 3.436,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 1. 1/DM
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 1. 1/DM
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 1. 1/DM
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 1. 1/DM
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 2. 1/DM 2.852,5
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 8.036,1
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 4.   4.544,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 7. 1/DM 7.737,1
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 7.826,3
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 7. 1/DM 9.118,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 5. 1/DM 2.443,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 4. 1/DM 2.233,0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 14. 3/DM 5.448,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 4. 1/DM 3.394,6
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 15.   3550.297.143,4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 2. 1/DM 2.862,4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 8. 2/DM 11.2810,0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 2. 1/DM 0.830,7
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 5. 1/DM 1.901,7
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom    
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom    
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 3. 1/DM 6.685,9
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 19. 2/DM 18.7017,1
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
   
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 6. 1/DM 7.536,9
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 13. 1/DM 9.439,4
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
   
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/DM 6.756,1
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 10. 1/DM 17.5316,9
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
4. 1/DM 69.1254,0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 6. 1/DM 9.1010,1
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 14. 1/DM 16.3419,5
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
   
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 8. 1/DM 48.954,7
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 1/DM 33.782,9
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 1/DM 59.275,8
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 1/DM 33.212,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 1/DM 39.704,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DM
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 3. 1/DM 52.505,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd    
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 1. 1/DM
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd    
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom    
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom    
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 1. 1/DM
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 9. 4/DM 8.5910,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 1. 1/DM
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 6. 3/DM 4.355,1
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 4. 1/DM 3.354,9
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 2. 1/DM 3.915,2
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 2. 1/DM 5.084,8
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
4. 2/DM 12.9110,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 3. 2/DM 4.474,3
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1W slalom 5. 1/DM 56.7444,9
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 12. 2/DM 15.6613,9
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W slalom 2. 1/DM 0.760,6
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 16. 4/DM 27.3523,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 7. 1/DM 3.497,0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 5. 2/DM 3.326,0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 3. 1/DM 33.424,3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 3. 1/DM 47.125,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 4. 1/DM 46.035,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 3. 1/DM 45.254,8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 2. 1/DM 8.387,5
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 9. 3/DM 13.8613,4
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 20.0517,0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 3. 1/DM 2.862,5
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 4. 1/DM 13.7513,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DM 2.942,9
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 8. 3/DM 8.478,5
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 3.913,1
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DM
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 14. 5/DM 17.5718,0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 7.635,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 9. 2/DM 1.823,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 4. 1/DM 1.121,9
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 12. 2/DM
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 4. 1/DM 1.400,1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 3. 1/DM 9.178,0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 19. 5/DM 17.4917,3
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 2. 1/DM 0.490,4
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 21. 4/DM 13.4212,8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 1. 1/DM
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 1. 1/DM
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 8. 1/DM 13.4712,8
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 23. 4/DM 18.8219,7
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 8. 1/DM 22.5719,5
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 20. 4/DM 20.4418,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 9. 2/DM 39.117,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 4. 1/DM 30.024,7
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 9. 2/DM 46.248,5
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 5. 1/DM 32.695,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 1. 1/ZS
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
4. 1/ZS 8.606,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 1. 1/ZS
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 2. 1/ZS 5.905,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 1/ZS 3.703,0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 1. 1/ZS
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 26. 5/ZS 30.1130,8
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 3. 1/ZS 5.915,5
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 7. 1/ZS 10.348,5
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 1. 1/ZS
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 7. 1/ZS 2.556,3
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 3. 1/ZS 3.978,9
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/ZS 1.671,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 7. 1/ZS 8.308,2
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 1. 1/ZS
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 1. 1/ZS
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 6. 1/ZS 18.7816,4
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 19. 1/ZS 21.3020,0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 7. 1/ZS 15.4512,6
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 15. 1/ZS 15.8113,8
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 1/ZS 7.8614,7
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 9. 1/ZS 8.6114,9
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom    
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 25. 2/ZS 7.1313,8
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 1. 1/ZS
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 9. 1/ZS 10.3618,3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 1. 1/ZS
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 1. 1/ZS
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 1. 1/ZS
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 1. 1/ZS
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 6. 1/ZS 60.3610,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 3. 1/ZS 35.055,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 9. 1/ZS 120.1312,1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 4. 1/ZS 43.453,6
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 5. 1/ZS 15.8113,8
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 22. 1/ZS 31.8033,2
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 4. 1/ZS 8.937,7
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 20. 1/ZS 22.7523,1
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZS
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 1. 1/ZS
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZS
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 2. 2/ZS 0.401,2
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 1. 1/ZS
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 1. 1/ZS
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 6. 1/ZS 24.3420,5
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 11. 1/ZS 13.8512,0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/ZS 8.907,5
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 9. 1/ZS 10.689,4
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 13. 1/ZS 6.9014,3
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6. 1/ZS 8.0414,8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 14. 2/ZS 5.2610,8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 1/ZS 6.2311,7
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 1. 1/ZS
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 1. 1/ZS
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 1. 1/ZS
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 2. 1/ZS 3.103,1
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 7. 1/ZS 31.2924,4
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 20. 1/ZS 28.6225,6
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 7. 1/ZS 33.7129,7
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 19. 1/ZS 18.8918,4
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 5. 1/ZS 19.0314,5
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 21. 1/ZS 69.2062,1
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 6. 1/ZS 26.8822,6
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 19. 1/ZS 24.5623,5
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 1/ZS 43.528,0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 1/ZS 31.084,9
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 1/ZS 7.3310,8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 1/ZS 6.468,1
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 10. 1/ZS 118.5012,8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 4. 1/ZS 54.706,1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 5. 1/ZS 63.506,1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 2. 1/ZS 2.300,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 2. 1/ZS 45.004,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 5. 1/ZS 70.908,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 5. 1/ZS 55.205,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 2. 1/ZS 42.004,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 2. 1/ZS 55.204,8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 5. 3/ZS 6.806,4
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Klára
17. 6/ZS 30.8424,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 2. 1/ZS 4.904,2
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 6. 3/ZS 7.806,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Klára
15. 6/ZS 33.4024,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 2. 1/ZS 6.305,1
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 7. 1/ZS 69.9760,4
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 27. 5/ZS 34.2333,2
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom    
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 25. 4/ZS 31.2528,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 14. 2/ZS 7.5614,1
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 7. 1/ZS 10.9018,7
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 11. 3/ZS 15.6314,2
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 5. 1/ZS 23.2120,1
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 2/ZS 4.337,9
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 1/ZS 11.9420,0
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/ZS 1.663,1
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 2. 2/ZS 3.160,9
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/ZS 13.9926,3
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1W sjezd 6. 1/ZS 7.5612,1
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 22. 4/ZS 40.4232,3
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 5. 1/ZS 22.0415,7
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom    
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom    
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 2. 2/ZS 0.540,7
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd 1. 1/ZS
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 5. 5/ZS 9.739,1
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 2. 2/ZS 4.623,7
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1. 1/ZS
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 4. 4/ZS 8.439,3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1. 1/ZS
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 3. 3/ZS 1.503,7
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 1. 1/ZS
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 4. 4/ZS 10.8611,7
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 9. 2/ZS 66.4411,8
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 5. 1/ZS 74.7311,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 9. 2/ZS 112.2111,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 5. 1/ZS 131.9811,6
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 5. 1/ZS 19.3615,7
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 14. 4/ZS 17.3816,3
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 8. 1/ZS 32.0927,7
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 21. 5/ZS 22.9321,6
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 3. 3/ZS 0.820,6
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 5. 5/ZS 6.906,2
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 2. 2/ZS 0.920,9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 5. 5/ZS 8.9510,5
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 7. 1/ZS 16.9116,4
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 18. 4/ZS 21.5824,2
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 11. 3/ZS 28.1729,1
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 18. 5/ZS 13.6415,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 15. 1/ZS 5.2510,5
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7. 1/ZS 15.7928,6
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 2. 1/ZS 5.6713,0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 3. 1/ZS 9.108,2
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 1. 1/ZS
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
5. 2/U23 38.9033,6
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 1. 1/ZS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 2/ZS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 1/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 2/ZS 8.2011,5
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 10. 1/ZS 12.2114,6
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 30. 4/ZS 40.2341,9
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 9. 1/ZS 122.44103,7
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 32. 3/ZS 44.4746,4
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 13. 2/ZS 111.69101,8
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 28. 4/ZS 27.5628,2
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 12. 1/ZS 57.0152,0
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 32. 4/ZS 37.1837,2
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 11. 1/ZS 45.5541,4
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 1/ZS 119.3012,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 1/ZS 75.408,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 1/ZS 72.606,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 1/ZS 93.3010,9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 1/ZS 115.3011,6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 1/ZS 117.4010,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd    
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 12. 1/ZM 11.9010,9
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
RUDORFER Martin
13. 2/ZM 26.1021,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 1/ZM 12.6010,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 7. 1/ZM 14.1012,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
RUDORFER Martin
13. 2/ZM 24.4018,2
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 5. 1/ZM 15.8013,4
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 11. 2/ZM 193.28154,5
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 17. 1/ZM 20.4118,6
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 8. 1/ZM 94.6374,4
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 19. 1/ZM 41.5836,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 15. 1/ZM 7.8717,6
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 1/ZM 14.0429,1
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 6. 1/ZM 43.0638,5
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 17. 1/ZM 35.0235,4
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 4. 1/ZM 4.6510,4
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 3. 1/ZM 8.5716,6
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 3. 1/ZM 17.7215,3
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 7. 1/ZM 17.1216,9
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 5. 1/ZM 5.906,1
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 1. 1/ZM
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 5. 1/ZM 3.794,0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 1. 1/ZM
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 4. 1/ZM 24.609,7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 6. 1/ZM 9.258,1
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 2.   33.5811,7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 6. 1/ZM 14.7511,8
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 5. 1/ZM 7.0314,7
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 8. 1/ZM 10.838,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 3. 1/ZM 12.3022,7
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 6. 1/ZM 16.3612,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/ZM 11.8010,1
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUDORFER Martin
7. 2/ZM 17.7013,4
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 6. 1/ZM 9.909,2
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 1/ZM 19.6017,2
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUDORFER Martin
8. 2/ZM 20.8015,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 7. 1/ZM 11.8010,9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 4. 1/ZM 18.608,8
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 4. 1/ZM 5.295,6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 2. 1/ZM 19.908,1
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 3. 1/ZM 10.059,7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 4. 1/ZM 2.256,9
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 5. 1/ZM 9.0010,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 2. 1/ZM 3.218,3
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 3. 1/ZM 9.199,4
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 9. 1/ZM 51.7548,9
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 27. 1/ZM 37.4539,5
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 8. 1/ZM 61.0858,5
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 40. 4/ZM 134.91143,7
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 3. 1/ZM 8.598,2
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 4. 1/ZM 7.228,0
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 3. 1/ZM 11.7111,8
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 6. 1/ZM 7.037,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 9. 1/ZM 79.1013,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 8. 1/ZM 93.6513,3
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 10. 1/ZM 77.4713,0
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 7. 1/ZM 78.3611,4
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 2. 1/ZM 1.801,6
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 1/ZM 8.107,9
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W sjezd 1. 1/ZM
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 2/ZM 0.700,6
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 1. 1/ZM
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 1/ZM 4.303,9
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W sjezd 1. 1/ZM
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/ZM
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 1. 1/ZM
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 5. 1/ZM 13.3012,6
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
5. 3/ZM 50.4044,4
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1W sjezd 1. 1/ZM
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 2. 1/ZM 1.701,3
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 3. 1/ZM 3.102,5
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1W slalom 2. 2/ZM 13.209,8
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 1. 1/ZM
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1W slalom 2. 2/ZM 3.002,2
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 1/ZM 93.8016,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 1/ZM 11.6116,1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 1/ZM 69.508,0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 1/ZM 96.809,6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 1/ZM 88.5010,0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 1/ZM 133.2013,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 18. 3/ZM 21.4320,2
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
RUDORFER Martin
14. 2/ZM 49.3443,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 7. 2/ZM 36.0131,1
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 15. 3/ZM 22.7621,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
RUDORFER Martin
13. 1/ZM 45.3838,3
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 6. 1/ZM 26.0022,4
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 12. 2/ZM 5.0614,0
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1W sjezd 5. 1/ZM 3.778,9
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 7.   14.7613,4
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 12.   10.8611,3
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 10. 3/ZM 140.96128,1
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 21. 5/ZM 25.8226,6
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 10. 2/ZM 88.0018,1
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 6. 1/ZM 99.0016,7
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 8. 2/ZM 26.8725,3
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 23. 6/ZM 22.9523,7
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 7. 2/ZM 10.909,5
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUDORFER Martin
7. 2/ZM 42.9034,8
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/ZM 16.1012,3
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 11. 5/ZM 16.7013,7
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
10. 3/ZM 63.0049,0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 1/ZM 21.1015,5
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 12. 3/ZM 8.4016,5
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 14. 5/ZM 10.8112,1
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 5. 1/ZM 23.4225,4
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 6. 2/ZM 8.8013,2
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 12. 3/ZM 10.1520,5
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 24. 8/ZM 19.8822,3
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 5. 1/ZM 9.2614,3
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 6. 1/ZM 32.4334,7
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1W slalom    
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1W slalom    
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd    
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 18. 4/ZM 229.8028,6
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 3. 2/ZM 7.806,8
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 1/ZM 9.108,6
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZM 4.903,7
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 3. 2/ZM 10.3010,8
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 2/ZM 8.1010,6
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZM 5.004,9
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 5. 1/ZM 15.5013,6
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 8. 5/ZM 10.7023,5
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
5. 2/ZM 53.7042,7
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 1. 1/ZM
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W sjezd 7. 2/ZM 12.1010,6
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 11. 4/ZM 14.2014,4
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom 1. 1/ZM
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 7. 2/ZM 17.3016,0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1W slalom 9. 3/ZM 12.9012,9
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZM
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 21.   23.0927,8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd    
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 16. 1/ZM 252.5026,3
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 16. 1/ZM 241.5025,2
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 11.   168.1022,2
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 12. 2/ZM 233.1020,4
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 12. 1/ZM 266.4024,1
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 18. 3/ZM 208.2027,5
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 1.601,2
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 5.003,9
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 8.206,1
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 25.1016,1
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 17.2010,9
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
6.   20.9016,9
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
2.   10.008,6
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 1/PZ 53.7043,9
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
11.   143.80102,5
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
11.   150.50110,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: MT   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 11.04.16 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 29.06.15 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.05.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.05.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.11 inserted RVP
Místo narozeníOlomouc
ZnameníBeran
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníGymnázium Čajkovského Olomouc
Plánované povoláníNěco kolem sportu
Výrobce loděVajda
Model loděHype S
Výrobce pádlaRaab Paddles
Osobní sponzořiHiko
Od kolika let pádlujeV šesti letech
První trenérPavla a Robert Kneblovi
Současný trenérKratochvíl Jiří
Sportovní vzorJessica Fox
ZálibyKreslení , poslouchání audioknih
Zimní přípravaEmiráty, Španělsko, Francie
Cíle na sezonuBýt spokojená se svými výkony v závodech
Nejlepší dosažené výsledky2.místo MS Krakow C1 ženy, 1. Místo MS Krakow Mix, 1. Místo MS Bosna K1 ženy sprint sjezd
Zajímavost o soběJsem ukecaná
Oblíbenci v hudběCold play
Oblíbený filmZrození šampióna
Oblíbený herecChris Hamerswort
Oblíbená traťLipno a Trója
FacebookTereza Kneblova
Instagramhttps://www.instagram.com/tereza_kneblova

Profil aktualizován 20.02.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AGalasport Smoothie
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-AGalasport Tik-Tak
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-AGalasport Tik-Tak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-AGalasport Smoothie
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-A
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Tik-Tak
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-AGalasport Smoothie
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AGalasport Smoothie
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-BGalasport Smoothie
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport Smoothie
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport Smoothie
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-BGalasport Tik-Tak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-AGalasport Smoothie
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W finale-BGalasport Tik-Tak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-AGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Tik-Tak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W kvalifikace
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W finale-A
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W kvalifikace
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W finale-B
0|4517|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
1.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 150
~~~K1W 2/2 130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 1/1 64
2.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 25
5.K1W 1/1 81
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 2/2 121
3.K1W 2/2 124
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 4/4 278
1.K1W 4/4 406

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 5/6 300
11.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 53
4.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 57
12.K1W 5/6 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 300
~~~K1W 4/4 280
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 5/6 290
13.K1W 5/6 222
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/11 342
3.K1W 5/11 618

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 5/6 294
20.K1W 5/6 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/6 300
2.K1W 4/6 254
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 38
11.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 24
42.K1W 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 4/4 228
17.K1W 4/4 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/6 123
10.K1W 5/6 219
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 188
8.K1W 4/4 323

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/8 307
20.K1W 6/8 118
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
6.K1W 4/6 205
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 3/3 96
38.K1W 3/3 189
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/5 168
8.C2M
Doležalová Lucie
2/2 26
1.K1W 5/5 319
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/8 419
9.K1W 7/10 323
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/9 150
12.K1W 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/14 117
8.K1W 5/16 308

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/8 154
29.K1W 6/8 55
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 184
12.K1W 4/6 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 2/2 66
65.K1W 2/2 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/5 121
20.C2M
Kneblová Klára
2/2 19
42.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 5
6.K1W 5/5 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 190
17.K1W 6/6 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/7 5
33.K1W 5/7 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 17
9.K1W 5/11 180

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/4 153
23.K1W 4/4 76
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/6 37
14.K1W 5/6 267
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 57
11.C2M
Rudorfer Martin
3/3 20
28.C2M
Doležalová Lucie
1/1 5
7.K1W 5/10 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 9
20.K1W 5/6 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 3/3 7
15.K1W 5/9 41

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 8
85.K1W 2/2 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/11 31
27.C2M
Rudorfer Martin
3/3 6
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 1
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
23.K1W 5/13 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 4/4 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 1
31.K1W 5/7 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 2/2 3
21.K1W 5/15 36

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
C1W23710
C2M11---
C2X4---
K1W12202029

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C1W48725--
K1W313179172426

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
C1W000026
C2X111---
K1W00261223

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1W17623
K1W38651485

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1W921436616
K1W27461012332031

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1W540211234---
C2X2-11-------
K1W5914216723-58-
C2M---8422855---
K1M-------161174191

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W1134546
K1W138891521
Fotky nenalezeny.
0|4517|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
1.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 150
~~~K1W 2/2 130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 1/1 64
2.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 25
5.K1W 1/1 81
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 2/2 121
3.K1W 2/2 124
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 4/4 278
1.K1W 4/4 406

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 5/6 300
11.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 53
4.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 57
12.K1W 5/6 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 300
~~~K1W 4/4 280
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 5/6 290
13.K1W 5/6 222
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/11 342
3.K1W 5/11 618

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 5/6 294
20.K1W 5/6 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/6 300
2.K1W 4/6 254
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 38
11.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 24
42.K1W 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 4/4 228
17.K1W 4/4 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/6 123
10.K1W 5/6 219
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 188
8.K1W 4/4 323

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/8 307
20.K1W 6/8 118
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
6.K1W 4/6 205
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 3/3 96
38.K1W 3/3 189
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/5 168
8.C2M
Doležalová Lucie
2/2 26
1.K1W 5/5 319
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/8 419
9.K1W 7/10 323
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/9 150
12.K1W 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/14 117
8.K1W 5/16 308

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/8 154
29.K1W 6/8 55
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 184
12.K1W 4/6 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 2/2 66
65.K1W 2/2 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/5 121
20.C2M
Kneblová Klára
2/2 19
42.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 5
6.K1W 5/5 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 190
17.K1W 6/6 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/7 5
33.K1W 5/7 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 17
9.K1W 5/11 180

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/4 153
23.K1W 4/4 76
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/6 37
14.K1W 5/6 267
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 57
11.C2M
Rudorfer Martin
3/3 20
28.C2M
Doležalová Lucie
1/1 5
7.K1W 5/10 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 9
20.K1W 5/6 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 3/3 7
15.K1W 5/9 41

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 8
85.K1W 2/2 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/11 31
27.C2M
Rudorfer Martin
3/3 6
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 1
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
23.K1W 5/13 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 4/4 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 1
31.K1W 5/7 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 2/2 3
21.K1W 5/15 36

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
C1W23710
C2M11---
C2X4---
K1W12202029

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C1W48725--
K1W313179172426

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
C1W000026
C2X111---
K1W00261223

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1W17623
K1W38651485

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1W921436616
K1W27461012332031

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1W540211234---
C2X2-11-------
K1W5914216723-58-
C2M---8422855---
K1M-------161174191

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W1134546
K1W138891521

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
120 106 33 91 70   420
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár12.710.0555
K1W19.720.01927
C1W6.06.0526
C2M5.05.051
C2X4.04.041
NKZ7.35.0260
K1W13.19.0824
C1W4.53.0224
C2X1.41.0112
veřejné závody5.14.01121
K1W6.75.0546
C1W2.82.0146
C2M9.47.0514
C2X1.01.012
K1M3.42.0213
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár11,823,623,659,155
K1W00,000,000,000,027
C1W13,827,727,7519,226
C2M00,000,000,000,01
C2X00,000,000,000,01
NKZ1118,31220,023,32541,760
K1W00,000,000,000,024
C1W416,7729,228,31354,224
C2X758,3541,700,012100,012
veřejné závody3327,31613,2119,16049,6121
K1W817,424,324,31226,146
C1W1941,3817,4817,43576,146
C2M00,000,017,117,114
C2X2100,000,000,02100,02
K1M430,8646,200,01076,913
Celkem4519,13012,7156,49038,1236
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1101584141614,5
K1W544568916,7
C1W5299219713,5
C2M2221100,0
C2X21145700,0
NKZ1151364123328,7
K1W4841691837,5
C1W47542121429,8
C2X204062015,0
veřejné závody2391050412251,0
K1W9413816063,8
C1W8921624853,9
C2M271947311,1
C2X4103125,0
K1M25492201040,0
Celkem4643998917136,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 112
21.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí1.4.3.6.4.6.5.2.3.2.8.8.6.7.5.4.7.7.5.6.7.5.9.13.12.11.
odstup % *)0,05,45,96,96,110,144,90,68,00,412,819,516,412,613,87,724,429,714,522,660,415,7103,7101,852,041,4
% poražených soupeřů *)100,081,388,972,285,073,771,492,989,594,750,050,068,864,771,478,640,033,360,054,545,566,742,914,315,428,6
pořadí2016201720182019celkem
průměr9.55.94.74.06.0
medián96346
modus57245
počet závodů686626
průměrný odstup od vítěze % *)62,517,714,45,724,5
průměrné % poražených soupeřů *)35,658,974,883,562,9
počet jízd1116121251
lepší 1. jízda4
66,7%
0
0,0%
3
50,0%
1
16,7%
8
30,8%
čistých jízd0
0,0%
1
6,3%
4
33,3%
2
16,7%
7
13,7%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí5.8.19.13.10.14.12.16.19.21.23.20.19.15.22.20.20.19.21.19.27.25.22.30.32.28.32.
odstup % *)10,317,117,19,416,919,513,923,717,312,819,718,920,013,833,223,125,618,462,123,533,228,432,341,946,428,237,2
% poražených soupeřů *)85,274,137,960,069,055,263,348,341,937,524,134,557,167,422,229,624,025,016,730,836,645,522,212,16,118,26,1
pořadí2016201720182019celkem
průměr28.019.418.511.519.7
medián2819191020
modus321912519
počet závodů786627
průměrný odstup od vítěze % *)35,427,517,715,024,6
průměrné % poražených soupeřů *)21,034,141,663,638,9
počet jízd1416121254
lepší 1. jízda4
57,1%
1
12,5%
2
33,3%
4
66,7%
11
40,7%
čistých jízd0
0,0%
3
18,8%
3
25,0%
3
25,0%
9
16,7%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí2.1.4.2.2.2.8.2.1.5.4.5.2.6.3.7.
odstup % *)2,40,05,44,80,60,412,81,50,013,87,720,13,738,515,313,4
% poražených soupeřů *)95,5100,081,395,592,994,750,095,5100,071,478,675,095,258,385,766,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr7.04.53.53.03.52.33.5
medián7322222
modus7321212
počet závodů12244316
průměrný odstup od vítěze % *)13,426,911,95,74,62,68,8
průměrné % poražených soupeřů *)66,772,085,186,483,392,383,5
počet jízd24488632
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
33,3%
2
12,5%
čistých jízd2
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
25,0%
4
50,0%
2
33,3%
11
34,4%

Kategorie C2X

Kneblová Terezasl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
pořadí1.4.
odstup % *)0,010,0
% poražených soupeřů *)100,057,1
pořadí20182019celkem
průměr4.01.02.5
medián411
modus411
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)10,00,05,0
průměrné % poražených soupeřů *)57,1100,078,6
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí6.5.8.3.16.21.23.7.1.22.20.11.5.17.7.12.
odstup % *)10,410,317,14,323,712,819,78,20,033,223,114,29,135,416,911,3
% poražených soupeřů *)90,085,274,196,548,337,524,188,5100,022,229,676,291,351,583,878,8
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr12.012.08.012.515.86.311.5
medián127571668
modus12751355
počet závodů12244316
průměrný odstup od vítěze % *)11,326,211,716,115,112,615,6
průměrné % poražených soupeřů *)78,867,783,860,151,683,167,4
počet jízd24488632
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
3
75,0%
2
66,7%
8
50,0%
čistých jízd2
100,0%
2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%
4
50,0%
1
16,7%
15
46,9%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí2.2.2.7.2.2.1.1.2.3.2.1.3.1.6.7.6.4.7.5.8.7.11.11.8.9.8.
odstup %0,31,52,57,12,40,70,00,07,52,52,90,05,50,016,412,620,57,560,415,727,716,429,1154,574,448,958,5
% poražených soupeřů96,496,495,777,894,494,7100,0100,095,591,395,2100,087,5100,068,864,761,576,945,578,965,072,754,516,741,733,341,7
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr9.07.64.51.73.32.04.7
medián8741224
modus8761222
počet závodů45664227
průměrný odstup od vítěze %84,129,910,42,13,20,921,3
průměrné % poražených soupeřů33,463,376,697,090,796,475,8
počet jízd71012128453
lepší 1. jízda0
0,0%
2
40,0%
1
16,7%
3
50,0%
4
100,0%
1
50,0%
11
40,7%
čistých jízd0
0,0%
1
10,0%
3
25,0%
6
50,0%
4
50,0%
0
0,0%
14
26,4%

Kategorie C2X

Kneblová Terezasl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí1.1.2.2.1.1.1.1.2.1.2.2.
odstup %0,00,06,16,30,00,00,00,017,00,03,15,7
% poražených soupeřů100,0100,066,766,7100,0100,0100,0100,080,0100,080,080,0
pořadí201820192020celkem
průměr1.51.51.01.4
medián1111
modus1111
počet závodů64212
průměrný odstup od vítěze %4,33,10,03,2
průměrné % poražených soupeřů90,083,4100,089,5
počet jízd106420
lepší 1. jízda4
66,7%
1
25,0%
1
50,0%
6
50,0%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí6.8.4.7.8.5.9.6.9.4.8.14.26.7.19.15.11.9.27.25.14.21.18.18.17.19.27.40.
odstup %9,711,84,28,810,01,710,15,113,413,48,518,030,88,520,013,812,09,433,228,416,321,624,215,118,636,239,5143,7
% poražených soupeřů91,988,994,589,187,793,086,091,785,794,788,379,050,087,857,167,476,281,436,645,573,559,270,270,260,056,136,613,3
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr25.820.514.58.36.07.014.3
medián19181185611
modus171879468
počet závodů46664228
průměrný odstup od vítěze %59,523,115,811,46,210,720,9
průměrné % poražených soupeřů41,559,270,087,691,190,471,8
počet jízd81212128456
lepší 1. jízda1
25,0%
4
66,7%
1
16,7%
1
16,7%
1
25,0%
2
100,0%
10
35,7%
čistých jízd1
12,5%
2
16,7%
3
25,0%
5
41,7%
5
62,5%
3
75,0%
19
33,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí1.1.1.1.1.6.6.3.3.3.3.10.8.
odstup %0,00,00,00,00,011,812,79,79,48,211,8128,125,3
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,072,272,284,684,680,080,035,750,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.04.01.01.03.6
medián83113
modus83111
počet závodů262313
průměrný odstup od vítěze %76,710,60,00,016,7
průměrné % poražených soupeřů42,978,9100,0100,081,5
počet jízd3124625
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
5
38,5%
čistých jízd1
33,3%
6
50,0%
3
75,0%
3
50,0%
13
52,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí1.1.4.4.6.8.4.5.4.6.21.23.
odstup %0,00,09,311,78,18,95,610,08,07,726,623,7
% poražených soupeřů100,0100,092,192,188,985,191,989,292,387,261,556,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr22.05.54.01.07.3
medián215414
modus214414
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %25,28,110,50,010,0
průměrné % poražených soupeřů58,889,192,1100,086,4
počet jízd4124424
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
9
75,0%
2
50,0%
1
25,0%
12
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 43
27.05.20
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí1.1.1.1.1.1.1.2.2.3.2.1.5.5.1.1.3.3.1.2.2.2.7.6.3.4.5.6.2.2.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,04,25,10,60,90,010,913,40,00,010,10,60,01,39,82,231,122,412,315,525,434,73,74,90,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,095,095,586,793,3100,075,075,0100,0100,081,877,8100,075,075,075,060,066,760,040,071,464,375,075,0100,0100,0100,0
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr3.52.52.01.01.01.02.4
medián3221112
modus1121111
počet závodů1110551133
průměrný odstup od vítěze %13,64,82,20,00,00,06,3
průměrné % poražených soupeřů73,983,594,1100,0100,0100,085,4
počet jízd202010102264
lepší 1. jízda2
18,2%
6
60,0%
2
40,0%
2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
12
36,4%
čistých jízd7
35,0%
13
65,0%
6
60,0%
6
60,0%
2
100,0%
1
50,0%
35
54,7%

Kategorie C2M

Kneblová Terezasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí4.3.17.15.5.13.13.7.5.14.13.7.10.5.
odstup %6,73,024,124,433,621,718,213,444,443,138,334,849,042,7
% poražených soupeřů81,387,548,453,360,045,545,560,042,931,642,940,010,033,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.89.512.33.59.4
medián1071537
modus513535
počet závodů543214
průměrný odstup od vítěze %41,624,427,34,928,4
průměrné % poražených soupeřů31,648,553,984,448,7
počet jízd1076427
lepší 1. jízda2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
4
28,6%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
1
16,7%
1
25,0%
3
11,1%

Kategorie C2X

Kneblová Terezasl 43
27.05.20
sl 47
10.05.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí20182020celkem
průměr1.01.01.0
medián111
modus111
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Kneblová TerezaHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí2.1.2.1.1.2.1.2.2.6.2.11.11.
odstup %1,20,03,90,00,06,10,016,110,916,98,6102,5110,1
% poražených soupeřů96,3100,092,3100,0100,092,9100,091,792,376,295,537,537,5
pořadí201120122013celkem
průměr11.04.01.63.4
medián11222
modus11222
počet závodů22913
průměrný odstup od vítěze %106,312,84,221,2
průměrné % poražených soupeřů37,585,996,285,6
počet jízd341825
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
4
44,4%
7
53,8%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
9
50,0%
10
40,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 43
27.05.20
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí1.1.1.2.1.1.2.5.6.5.5.3.12.7.5.5.6.6.5.5.3.1.18.15.7.11.14.24.6.5.5.11.9.10.
odstup %0,00,00,05,80,00,03,16,46,66,210,58,210,912,96,14,09,27,93,912,62,50,020,221,79,513,712,122,38,610,613,614,412,943,9
% poražených soupeřů100,0100,0100,097,3100,0100,094,790,088,184,084,085,773,285,471,473,377,368,878,963,681,8100,056,464,172,754,571,150,068,875,066,752,460,047,1
pořadí2012201420152016201720182020celkem
průměr10.011.45.54.81.41.01.06.6
medián1011551115
modus105551115
počet závodů11110551134
průměrný odstup od vítěze %43,914,57,07,61,80,00,09,4
průměrné % poražených soupeřů47,162,977,486,498,4100,0100,077,5
počet jízd2222010102268
lepší 1. jízda0
0,0%
5
45,5%
3
30,0%
3
60,0%
1
20,0%
1
100,0%
0
0,0%
13
38,2%
čistých jízd1
50,0%
12
54,5%
17
85,0%
7
70,0%
6
60,0%
2
100,0%
1
50,0%
46
67,6%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.1.6.6.
odstup %0,00,011,812,7
% poražených soupeřů100,0100,072,272,2
pořadí20152016celkem
průměr6.01.03.5
medián611
modus611
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %12,20,06,1
průměrné % poražených soupeřů72,2100,086,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd2
50,0%
3
75,0%
5
62,5%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí4.4.6.8.
odstup %9,311,78,18,9
% poražených soupeřů92,192,188,985,1
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián644
modus644
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %8,510,59,5
průměrné % poražených soupeřů87,092,189,6
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd4
100,0%
2
50,0%
6
75,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí2.5.3.4.4.4.9.9.3.4.5.7.10.
odstup %2,95,82,92,91,94,714,918,35,43,620,00,014,6
% poražených soupeřů94,778,980,075,072,781,350,050,088,983,333,333,310,0
pořadí20162017201820192020celkem
průměr7.36.34.03.53.55.3
medián744324
modus594324
počet závodů3422213
průměrný odstup od vítěze %11,610,53,32,94,37,5
průměrné % poražených soupeřů25,568,177,077,586,864,0

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí3.3.8.9.9.9.13.25.6.9.10.10.14.18.15.16.16.
odstup %0,90,14,75,83,77,114,713,810,912,112,87,90,011,516,026,325,2
% poražených soupeřů95,095,082,179,575,079,562,527,387,882,625,052,660,646,926,36,36,3
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr16.015.014.012.69.08.53.011.4
medián1615141098310
modus16151069839
počet závodů213522217
průměrný odstup od vítěze %25,716,06,512,95,45,30,510,2
průměrné % poražených soupeřů6,326,353,457,077,380,895,058,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí1.3.3.4.4.9.5.5.8.7.6.
odstup %0,05,04,81,94,714,911,411,613,311,416,7
% poražených soupeřů100,090,991,372,781,350,076,573,341,745,528,6
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr6.07.55.09.03.51.05.0
medián6759315
modus6759313
počet závodů12214111
průměrný odstup od vítěze %16,712,311,514,94,10,08,7
průměrné % poražených soupeřů28,643,674,950,084,1100,068,3

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
pořadí1.3.4.9.9.13.9.9.9.10.10.18.16.
odstup %0,04,35,93,77,114,711,811,613,013,018,128,625,2
% poražených soupeřů100,095,092,975,079,562,578,481,073,372,752,646,96,3
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr14.79.59.013.06.31.09.2
medián169913419
modus109913919
počet závodů32214113
průměrný odstup od vítěze %24,013,011,714,75,20,012,1
průměrné % poražených soupeřů35,373,079,762,585,6100,070,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí1.2.2.5.1.3.4.3.3.4.4.1.9.9.3.4.4.5.7.10.2.2.6.
odstup %0,01,52,95,80,02,92,95,04,81,94,70,014,918,35,43,64,920,00,014,611,78,116,7
% poražených soupeřů100,095,794,778,9100,080,075,090,991,372,781,3100,050,050,088,983,362,533,333,310,083,375,028,6
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr6.02.07.35.03.52.72.54.1
medián62743324
modus62543124
počet závodů123643423
průměrný odstup od vítěze %16,79,911,67,94,11,92,56,6
průměrné % poražených soupeřů28,679,225,572,584,185,092,372,1

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí1.2.3.3.1.8.9.3.4.9.9.1.13.25.6.9.9.10.10.14.18.4.4.15.10.18.16.16.
odstup %0,05,00,90,10,04,75,84,35,93,77,10,014,713,810,912,18,012,87,90,011,59,78,816,018,128,626,325,2
% poražených soupeřů100,098,195,095,0100,082,179,595,092,975,079,5100,062,527,387,882,671,425,052,660,646,980,080,026,352,646,96,36,3
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr15.07.714.010.46.36.02.38.9
medián1641494829
modus1641099139
počet závodů433743428
průměrný odstup od vítěze %24,511,56,510,35,23,51,59,4
průměrné % poražených soupeřů28,062,153,465,285,687,297,068,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 4
23.03.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 10
10.04.16
sj 8
09.04.16
pořadí1.2.2.5.1.3.4.1.1.4.4.9.9.3.4.4.2.2.2.2.5.1.7.10.3.3.
odstup %0,01,52,95,80,02,92,90,00,01,94,714,918,35,43,64,94,40,24,84,220,00,00,014,66,210,1
% poražených soupeřů100,095,794,778,9100,080,075,0100,0100,072,781,350,050,088,983,362,583,380,080,085,733,3100,033,310,066,766,7
pořadí20162017201820192020celkem
průměr4.84.14.02.02.53.6
medián334123
modus324122
počet závodů6925426
průměrný odstup od vítěze %8,56,73,31,22,55,2
průměrné % poražených soupeřů51,773,777,091,092,375,1

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 5
24.03.19
sj 3
23.03.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí1.2.3.3.1.8.9.3.3.9.9.13.25.6.9.9.10.4.5.5.5.10.2.14.18.7.6.6.7.15.8.10.9.10.16.16.12.11.12.18.
odstup %0,05,00,90,10,04,75,84,35,53,77,114,713,810,912,18,012,86,16,15,48,37,913,00,011,58,712,210,911,616,08,09,610,013,126,325,220,422,224,127,5
% poražených soupeřů100,098,195,095,0100,082,179,592,092,375,079,562,527,387,882,671,425,086,482,681,881,852,690,060,646,970,075,078,373,926,350,035,750,035,76,36,342,147,447,619,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr14.210.48.89.19.04.82.38.7
medián1210769329
modus1210659339
počet závodů6581025440
průměrný odstup od vítěze %24,311,39,59,85,44,11,510,3
průměrné % poražených soupeřů28,139,568,468,977,389,297,064,8

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
pořadí4.4.4.4.5.4.6.5.4.1.1.6.7.
odstup %5,56,43,04,66,00,114,811,78,10,00,012,128,6
% poražených soupeřů85,085,081,383,369,276,954,560,057,1100,0100,016,714,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr3.85.04.54.04.2
medián15444
modus14444
počet závodů432413
průměrný odstup od vítěze %10,211,53,04,97,8
průměrné % poražených soupeřů57,857,273,183,767,9

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí13.9.5.14.7.12.13.14.12.2.2.11.15.18.21.
odstup %21,85,43,88,47,00,014,310,810,80,93,126,310,516,127,8
% poražených soupeřů76,984,688,664,982,965,652,050,059,393,393,352,433,315,016,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr21.018.07.513.09.510.311.2
medián21182137912
modus2118212752
počet závodů11432415
průměrný odstup od vítěze %27,816,110,212,03,59,911,1
průměrné % poražených soupeřů16,715,068,153,874,378,861,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí2.4.2.4.3.7.1.7.7.3.5.
odstup %7,33,05,20,18,918,70,028,629,116,68,9
% poražených soupeřů92,381,391,776,987,540,0100,014,333,375,055,6
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr5.05.05.03.03.03.04.1
medián5373224
modus5373227
počet závodů12312211
průměrný odstup od vítěze %8,922,815,88,92,65,211,5
průměrné % poražených soupeřů55,654,251,487,584,386,868,0

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí3.5.4.12.7.14.2.15.15.4.12.
odstup %3,03,84,90,06,314,10,710,517,610,414,0
% poražených soupeřů93,588,689,365,676,955,295,233,344,081,362,1
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr12.09.510.37.08.04.08.5
medián124147437
modus12427434
počet závodů12312211
průměrný odstup od vítěze %14,014,08,46,32,53,47,8
průměrné % poražených soupeřů62,162,761,276,977,591,171,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí4.4.4.4.5.4.6.5.4.6.1.7.3.2.
odstup %5,56,43,04,66,00,114,811,78,112,10,028,622,78,3
% poražených soupeřů85,085,081,383,369,276,954,560,057,116,7100,014,366,780,0
pořadí20152016201720182019celkem
průměr2.54.75.04.54.04.2
medián265444
modus214444
počet závodů2332414
průměrný odstup od vítěze %15,513,611,53,04,99,4
průměrné % poražených soupeřů73,443,757,273,183,766,4

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí13.9.5.14.7.12.13.14.12.11.3.15.5.4.18.21.
odstup %21,85,43,88,47,00,014,310,810,826,33,710,514,76,916,127,8
% poražených soupeřů76,984,688,664,982,965,652,050,059,352,486,733,381,083,315,016,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr21.09.09.713.09.510.311.0
medián21511137912
modus214312755
počet závodů13332416
průměrný odstup od vítěze %27,812,613,512,03,59,911,8
průměrné % poražených soupeřů16,759,857,553,874,378,862,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí4.4.4.4.15.5.4.1.6.5.1.4.6.7.1.1.1.6.5.
odstup %5,56,43,04,67.143,46,00,10,014,811,70,08,112,128,60,00,00,013,214,3
% poražených soupeřů85,085,081,383,3---69,276,9100,054,560,0100,057,116,714,3100,0100,0100,037,550,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr5.51.06.53.44.56.24.4
medián5164444
modus5161444
počet závodů23252519
průměrný odstup od vítěze %13,70,020,36,93,01.432,6382,7
průměrné % poražených soupeřů43,8100,015,574,373,166,966,9

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.9.5.14.7.12.2.13.14.1.12.11.15.2.1.1.18.12.12.3.3.8.7.7.21.
odstup %21,85,43,88,47,00,01,214,310,80,010,826,310,51,60,00,016,116,520,56,810,823,510,616,027,8
% poražených soupeřů76,984,688,664,982,965,696,252,050,0100,059,352,433,385,7100,0100,015,056,056,066,766,736,457,153,816,7
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr9.15.513.08.49.510.38.9
medián711112799
modus311117512
počet závodů84252425
průměrný odstup od vítěze %16,64,418,47,43,59,910,8
průměrné % poražených soupeřů51,275,242,971,574,378,864,7

Ostatní sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí1.3.
odstup %0,022,7
% poražených soupeřů100,066,7
pořadí20152016celkem
průměr3.01.02.0
medián311
modus311
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %22,70,011,4
průměrné % poražených soupeřů66,7100,083,4

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí3.5.
odstup %3,714,7
% poražených soupeřů86,781,0
pořadí20152016celkem
průměr5.03.04.0
medián533
modus533
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %14,73,79,2
průměrné % poražených soupeřů81,086,783,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále