Satke Adam, 1994

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1M 10.  SATKE Adam 1994 3 KK Brno 93.30 0 105.10 0 93.3010.40/12,540
K1M 3.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 77.50 0 89.70 2 77.504.60/6,3179
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1M 18.  SATKE Adam 1994 3 KK Brno 103.10 4 102.60 0 102.6013.70/15,428
K1M 12.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 81.70 4 88.20 2 85.7012.30/16,8153
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
K1M 1.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 12:33,25 75/0/126
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 19.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno 01:48,04 - 02:21,56 - 02:21,5637.39/35,937/0/73
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 7.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 00:45,11 -
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 45.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993557.02/8.277,9-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 2.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:46,000.37/0,875/0/169
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 6.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:47,13 - 00:46,32 - 00:46,321.14/2,557/0/157
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C1M 4.  SATKE Adam 1994 3 KK Brno 96.50 0 95.20 0 95.205.50/6,18
K1M 2.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 80.30 0 80.30 0 80.301.20/1,560
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C1M 3.  SATKE Adam 1994 3 KK Brno 101.20 0 98.80 0 98.804.00/4,214
K1M 2.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 84.70 0 85.70 2 84.701.70/2,065
15.07.2018 Slalom v Brně
C1M 3.  SATKE Adam 1994 KK Brno 112.20 0 113.70 2 112.205.90/5,62
C2M 4.  MATĚJÍČEK Vojtěch
SATKE Adam
2002
1994
3 KK Brno
KK Brno
173.90 10 165.70 12 177.7040.00/29,01
K1M 2.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 94.50 2 94.80 0 94.800.50/0,542
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje
C1M 2.  SATKE Adam 1994 KK Brno 127.90 52 119.20 2 121.201.20/1,02
C2M 4.  MATĚJÍČEK Vojtěch
SATKE Adam
2002
1994
3 KK Brno
KK Brno
188.10 12 170.10 14 184.1034.30/22,90
K1M 3.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 101.60 0 100.70 2 101.607.60/8,142
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích
K1M 3.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 99.70 2 97.70 0 97.701.70/1,870
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích
K1M 1.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 91.80 0 96.10 2 91.80 78
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 4.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 00:45,06 57/0/91
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 9.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 00:44,68 - 00:46,09 - 34:08,090.42/0,043/0/79
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 2.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 101.40 0 101.40 0 101.404.40/4,5104
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 3.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 105.30 0 103.40 0 103.407.70/8,094
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 1.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 08:30,53 75/0/174
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 1.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 08:30,28 -
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 2.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 17:25,083.19/0,368/0/126
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 2.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 17:33,6014.96/1,468/0/132
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 1.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 15:29,70 116
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 2.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:18,902.90/0,4107
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 1.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 15:40,60 121
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 2.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:26,905.50/0,7108
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 2.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 08:33,908.00/1,697
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 4.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 11:10,2017.80/2,7121
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 2.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 08:25,108.70/1,80
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 5.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 11:08,7022.20/3,4110
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1
K1M 1.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 09:32,10 38
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 1.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 11:13,20 38
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 4. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 97.20 2 95.40 2 97.406.10/6,7141
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 3. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 96.60 2 94.90 0 94.902.80/3,0149
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 3. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 00:51,111.68/3,468/0/72
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 63. 14/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 127.52 102 125.00 2 127.0032.65/34,60/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 10:31,6713.21/2,168/0/102
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 82. 15/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 123.94 152 129.72 52 181.7282.09/82,40/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 10. 4/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 00:49,232.07/4,453/0/99
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 8. 3/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 00:48,221.20/2,653/0/112
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 87.70 2 90.40 0 89.708.40/10,340
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
K1M 4. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 96.30 2 105.20 0 98.307.80/8,652
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 115.20 2 114.10 0 114.100.40/0,465
C2M 1. 1/U23SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
3 KK Brno
KK Brno
144.40 2 141.80 0 141.80 13
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 3. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 106.20 0 106.40 0 106.205.50/5,565
C2M 3. 2/U23SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
3 KK Brno
KK Brno
137.00 8 133.00 0 133.005.00/3,95
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 08:43,6814.45/2,80/0/153
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 15:53,5520.77/2,20/0/169
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 6. 2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno 00:44,85 - 00:44,86 - 00:44,861.57/3,653/0/112
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 7. 3/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno 00:46,16 - 00:45,03 - 00:45,032.08/4,849/0/112
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 08:26,33 75/0/126
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 5. 2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno 01:04,62 - 01:04,05 - 01:04,051.14/1,853/0/102
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 3. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 14:43,5015.70/1,862/0/92
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 4. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 14:46,0016.00/1,857/0/57
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 5. 2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 17:55,6032.20/3,153/0/72
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 4. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 17:46,8029.90/2,957/0/72
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 15:58,40 84
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 13:28,507.40/0,977
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 15:25,70 88
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 13:08,005.30/0,781
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 2.  SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 13:26,3025.30/3,299
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 31.  SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 28:30,50916.70/115,50
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 4.  SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 13:29,7024.20/3,188
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 4. 2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 13:31,1025.50/3,280
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 11:48,60 52
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno - - - - 09:54,30 51
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 60. 17/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 115.48 8 112.38 2 114.3825.04/28,00/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 43. 16/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 130.46 8 117.46 0 117.4619.16/19,53/9
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 00:51,080.14/0,368/0/93
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,17 75/0/105
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 4. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:13,8137.23/4,957/0/51
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 33. 8/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 131.36 2 127.07 2 129.0718.71/17,04
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 01:52,321.09/1,068
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 39. 12/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 121.67 0 113.62 2 115.6217.76/18,10
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 101.30 2 101.20 0 101.203.00/3,156
C2M 1. 1/U23SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
KK Brno
KK Brno
126.80 0 155.30 8 126.80 15
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 110.40 0 110.80 0 110.40 68
C2M 2. 2/U23SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
KK Brno
KK Brno
142.10 2 138.70 6 144.102.60/1,811
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 9. 3/U23SATKE Adam 1994 3 KK Brno 112.80 4 103.80 2 105.8015.70/17,46
K1M 3. 2/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 85.20 2 84.80 0 84.807.00/9,090
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 4. 3/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 87.10 2 91.10 4 89.106.90/8,495
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 37. 11/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 116.76 2 107.50 4 111.5019.93/21,87
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 30. 9/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 105.78 6 107.11 0 107.1117.87/20,014
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 32. 8/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 90.23 56 93.35 2 95.3513.29/16,28
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 24. 8/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 104.00 4 90.22 2 92.229.82/11,917
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 8. 3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:45,721.81/4,143/0/83
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:44,07 - 00:43,61 - A 62/0/119
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 4. 3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 08:54.54 57/0/86
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 5. 3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 01:06,490.79/1,253/0/92
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 5. 3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 18:14,9055.80/5,453/0/27
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 6. 3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 18:26,6068.50/6,649/0/27
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1M 37. 13/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 107.18 2 103.48 2 105.4821.27/25,30
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1M 41. 12/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno 104.25 58 104.91 6 110.9125.66/30,10
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 15:53,9022.60/2,462
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:29,4017.20/2,262
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 15:49,5016.90/1,874
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:37,8013.40/1,774
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 9.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 18:16,05102.96/10,471
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:50,00 49
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:25,50 49
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 5. 3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 102.50 0 102.30 0 102.307.20/7,6149
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1M 9. 3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 112.10 0 112.20 2 112.1013.80/14,0150
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 41. 7/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 119.02 0 107.76 4 111.7620.32/22,20
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 34. 8/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 113.93 6 119.25 4 119.9323.64/24,67
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 5. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:51,13 - 00:51,27 - 00:51,132.87/5,953/0/106
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 4. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:51,03 - 00:50,30 - 00:50,303.43/7,357/0/106
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1M 7.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno 01:51,57 - 01:51,73 - 01:51,575.10/4,846/0/60
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 5.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:11,3039.45/5,253/0/66
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
K1M 5. 3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 101.60 2 101.10 0 101.1011.60/13,038
C1M 10. 4/U23SATKE Adam 1994 3 KK Brno 123.40 0 125.40 0 123.4013.80/12,62
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
K1M 4. 3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 88.80 0 89.90 6 88.807.30/9,046
C1M 10. 4/U23SATKE Adam 1994 3 KK Brno 109.90 4 110.80 2 112.8016.90/17,65
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 108.70 0 108.80 0 108.705.70/5,547
C1M 10. 3/U23SATKE Adam 1994 KK Brno 128.40 0 124.70 0 124.7014.40/13,114
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 109.20 2 108.30 0 108.304.10/3,9-
C1M 11. 2/U23SATKE Adam 1994 KK Brno 129.90 0 126.90 0 126.9016.50/14,9-
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 34. 5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 102.22 4 93.34 8 101.3422.06/27,87
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 33. 6/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 92.74 102 94.44 4 98.4415.84/19,28
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 48. 10/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 124.62 0 126.15 4 124.6230.95/33,00
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 50. 11/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 114.89 2 119.79 4 116.8920.18/20,90
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 9.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:46,74 - 00:53,05 - 00:46,743.68/8,540/0/88
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1M 10.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:46,80 - 00:47,33 - 00:46,803.59/8,337/0/76
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M 5. 3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 15:06,2068.30/8,253/0/43
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M 7. 3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 11:46,1046.50/7,046/0/63
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 7. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 18:45,7090.40/8,746/0/36
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 6. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 18:39,9087.80/8,549/0/36
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 15:18,0019.20/2,186
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:06,9016.10/2,186
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 16:02,8038.70/4,294
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 3. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 13:47,1032.70/4,187
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C2M 3. 1/U23SATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
- - - - 11:51,1097.80/15,97
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C2M 3. 1/U23SATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
- - - - 14:01,5097.30/13,17
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 10:11,603.10/0,538
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 2. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 12:16,2020.20/2,838
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 4. 3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 100.50 2 101.33 0 101.3310.65/11,7112
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 16. 4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 104.80 4 162.10 2 108.8018.45/20,481
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 56.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 115.52 152 114.64 2 116.6432.51/38,60
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka.
K1M 36.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 106.23 2 112.05 4 108.2318.47/20,68
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1M 6. 3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:50,43 - 01:49,87 - 01:49,873.62/3,449/0/84
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1M 12. 4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 13:56,2878.46/10,433/0/36
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 11. 6/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 00:53,92 - 00:53,56 - 00:53,565.77/12,135/0/68
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1M 11. 3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 00:53,33 - 00:51,18 - 00:51,183.88/8,235/0/74
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 95.70 0 90.20 0 90.20 46
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1M 5. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 90.30 4 95.70 6 94.3012.40/15,125
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 3. 1/U23KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
137.80 2 140.20 10 139.8016.70/13,69
K1M 3. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 106.00 2 105.00 2 107.006.20/6,235
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 4. 1/U23KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
147.00 2 143.40 0 143.4014.80/11,55
K1M 3. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 124.90 2 110.40 0 110.404.00/3,839
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 57. 16/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 99.51 4 102.73 2 103.5117.52/20,40
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 58. 15/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 102.07 4 102.60 0 102.6015.53/17,80
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M 4. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 13:09,0035.90/4,860
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 7. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 13:11,3033.90/4,556
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 68.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 123.85 6 115.57 2 117.5735.46/43,20
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 57.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 105.39 8 111.94 6 113.3928.33/33,30
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 9. 4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:02,65 - 01:03,82 - 01:02,654.36/7,540/0/80
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 9. 4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:03,03 - 01:03,06 - 01:03,034.73/8,140/0/80
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 16.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:19,70 - 01:18,93 - 01:18,937.95/11,225/0/47
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 17. 5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 17:07,1991.18/9,723/0/59
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 15. 5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 15:23,6095.30/11,527/0/45
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 17. 5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 15:30,7098.40/11,823/0/27
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 8. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 18:03,9086.40/8,751
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 10.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 12:19,6080.30/12,241
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 9. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 18:04,70112.50/11,661
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 10. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 12:10,3071.40/10,856
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 2. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 12:21,700.90/0,135
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
K1M 3. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 12:23,309.00/1,231
04.08.2013 Slalom v Brně
C2M 4. 1/U23KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1919
1996
2 KK Brno
KK Brno
133.50 12 144.60 4 145.5010.80/8,05
K1M 6. 3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 89.90 0 93.20 2 89.909.60/12,075
03.08.2013 Slalom v Brně
C2M 3. 1/U23KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1919
1996
2 KK Brno
KK Brno
123.80 6 0.00 999 129.805.20/4,29
K1M 9. 3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 89.60 0 87.10 0 87.107.60/9,662
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M    SATKE Adam 1994 2 KK Brno 0.00 999 0.00 999 999.00 0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 6.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 106.40 0 105.40 2 106.4012.10/12,834
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1M 9. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 88.21 2 94.78 54 90.216.40/7,6261
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1M 17. 2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 97.95 0 97.86 52 97.958.78/9,8217
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M    SATKE Adam 1994 1 KK Brno 0.00 0 0.00 0 00:43.50 46
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 3. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:45,80 - 00:45,20 - 00:45,202.00/4,636
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 4. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 81.50 0 79.00 0 79.004.00/5,353
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 3. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:44,00 - 00:43,50 - 00:43,500.70/1,646
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M 7. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 80.20 4 76.70 0 76.703.90/5,447
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš
K1M 69. 20/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 137.85 2 128.94 0 128.9425.39/24,50/0
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš
K1M 73. 19/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 151.29 8 129.98 6 135.9837.71/38,40/0
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 09:06,30 88
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 08:58,70 33
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1M 8. 1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 09:04,5025.80/5,085
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 58. 14/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 119.27 54 113.84 4 117.8427.00/29,70
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 66. 14/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 134.16 2 128.49 54 136.1641.08/43,20
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 17. 6/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 01:04,55 - 01:03,48 - 01:03,486.33/11,123/0/63
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 20. 6/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 01:02,87 - 01:04,43 - 01:02,877.73/14,017/0/51
12.05.2013 Kroměřížský sprint, neděle
K1M 4. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:49,70 - 00:50,70 - 00:49,701.90/4,026
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M 1. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 89.20 0 85.70 2 87.70 48
11.05.2013 Kroměřížský sprint
K1M 4. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno 00:51,30 - 00:52,00 - 00:51,302.20/4,526
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M 3. 1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 90.40 0 93.00 4 90.405.30/6,245
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 11. 4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno 100.45 2 96.91 0 96.9111.42/13,4114
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
K1M 15.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 105.25 0 102.74 2 104.7413.99/15,4106
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 20. 6/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 01:38,3410.52/12,017/0/33
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 16.  SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 15:38,5586.68/10,225/0/57
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 18. 5/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 19:02,00130.40/12,921/0/26
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 18. 5/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 19:08,20129.20/12,721/0/26
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 17. 3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 21:37,40116.10/9,823/0/56
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 21. 5/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 21:41,50108.70/9,115/0/44
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 3. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 12:07,1053.20/7,969
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1M 5. 2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 17:49,6081.10/8,259
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 7. 3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno - - - - 12:11,8052.60/7,749
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1M 1.  SATKE Adam 1994 U2 1 - - - - 19:24,70 19
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1M 1.  SATKE Adam 1994 U2 1 - - - - 19:18,00 19
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 5. 1/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
132.70 0 126.90 8 132.7031.10/30,68
K1M 15. 4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 99.60 2 98.40 0 98.4014.60/17,479
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 5. 2/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
121.90 4 123.60 2 125.6022.80/22,210
K1M 19. 5/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 97.90 0 96.90 2 97.9014.60/17,573
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik
K1M 11.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 13:52,5389.81/12,135/0/31
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno
K1M 11.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:55,95 - 01:54,36 - 03:50,3114.32/6,637/0/43
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 14.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 91.04 0 87.92 0 87.9213.77/18,6108
C2M 7.  KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
143.38 8 125.68 4 129.6826.34/25,52
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 15.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 99.53 2 124.73 0 101.5319.39/23,6106
C2M 7.  KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
154.66 10 161.94 8 164.6648.44/41,72
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 3. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:13,50 - 01:12,90 - 02:26,4011.00/8,154
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 3. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:12,40 - 01:13,70 - 02:26,109.50/7,054
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 20. 5/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 00:59,98 - 00:56,79 - 01:56,7714.57/14,317/0/46
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 20. 4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 00:57,46 - 00:57,99 - 01:55,4511.69/11,317/0/53
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 5. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 124.50 0 121.30 0 121.304.40/3,838
C2M 5. 3/DSKREJČÍŘ Dominik      SATKE Adam 1996 3 KK Brno 150.70 2 150.60 2 152.6015.30/11,18
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 5. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 121.80 0 122.10 0 121.803.60/3,039
C2M 4. 2/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
154.30 0 149.20 4 153.2018.10/13,412
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 4. 4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 09:41,8031.40/5,7-
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2
K1M 4. 1/DSSATKE Adam 1994 2 KKBrno 00:44,10 - 00:44,00 - 01:28,107.80/9,738
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 6. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KKBrno 98.70 0 118.30 50 98.707.90/8,764
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1
K1M 5. 1/DSSATKE Adam 1994 2 KKBrno 00:44,90 - 00:43,80 - 01:28,706.80/8,338
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 12. 3/DSSATKE Adam 1994 2 KKBrno 90.30 6 89.40 0 89.409.40/11,848
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 1. 1/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
KK Brno
KK Brno
01:09,30 - 01:09,80 - 02:19,10 3
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 4. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 97.30 2 99.80 0 99.305.30/5,635
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 1. 1/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
KK Brno
KK Brno
01:07,50 - 01:08,90 - 02:16,40 3
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 4. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 94.30 2 93.80 0 93.805.80/6,640
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 1. 1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 17:34,40 57
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 2. 1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:35,20 - 01:35,70 - 03:10,900.97/0,551
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 1. 1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 17:19,80 62
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 3. 1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:38,10 - 01:35,80 - 03:13,903.20/1,756
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 16. 3/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:14,07 - 01:15,96 - 02:30,0317.13/12,925/0/40
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 18. 4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:05,49 - 01:07,12 - 02:12,6117.31/15,021/0/40
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 19.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 19:13,00150.00/15,019/0/18
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 20.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 19:38,60162.20/16,017/0/18
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1M 19. 4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 17:18,99100.01/10,719/0/50
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1M 26. 5/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:13,21 - 01:11,63 - 02:24,8415.72/12,210/0/44
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 26.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 18:40,70181.50/19,310/0/34
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 24.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 18:19,50146.90/15,412/0/46
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 9. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 14:51,3089.30/11,148
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 10. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 12:56,0077.50/11,148
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 10. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 15:20,50102.30/12,549
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 10. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 13:08,6087.70/12,549
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1M 2.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 15:55,8046.60/5,116
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1M 3.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 16:01,0054.30/6,012
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 22. 2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 146.60 0 136.50 0 136.5030.00/28,210
C2M 13. 4/DSSATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
155.20 0 151.90 0 151.9036.50/31,68
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 31. 2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 162.00 2 130.00 52 164.0061.50/60,00
C2M 17. 4/DSSATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
152.10 60 158.00 6 164.0048.00/41,45
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja
K1M 35.  SATKE Adam 1994 2 KK Brno 129.26 10 129.27 2 131.2737.09/39,4-
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1M 18. 1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 01:55,73 - 01:57,36 - 03:53,0923.80/11,421/0/40
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1M 24. 1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno - - - - 14:48,42138.12/18,414/0/15
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1M 20. 3/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 95.20 2 101.90 2 97.2014.70/17,873
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1M 17. 3/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 82.10 0 82.10 0 82.1012.40/17,895
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
K1M 17. 3/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 01:11,79 - 01:12,50 - 02:24,2816.58/13,023/0/19
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
K1M 18. 2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 01:12,10 - 01:12,16 - 02:24,2617.75/14,021/0/26
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1M 7. 3/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 122.00 0 120.40 0 120.4015.20/14,443
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 9. 2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno 118.50 2 116.40 0 116.4013.20/12,831
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 9. 2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 98.80 0 100.70 2 98.8011.30/12,930
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 11. 2/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 95.50 0 95.40 4 95.5015.70/19,728
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 2. 1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 121.40 0 121.10 2 121.402.70/2,325
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 4. 1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 121.30 0 119.40 2 121.305.20/4,520
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 27. 6/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 99.50 0 95.60 0 95.6019.00/24,850
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 31. 7/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 135.40 102 107.60 2 109.6029.20/36,347
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1M 31. 7/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 01:49,49 - 01:53,92 - 03:43,4131.11/16,28/0/12
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1M 24. 5/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno - - - - 17:41,52143.75/15,715/0/32
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
7. 1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 106.10 0 108.00 2 106.106.50/6,529
K1M
neděle
7. 1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 105.40 4 107.80 2 109.409.10/9,126
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 27. 3/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno - - - - 20:09,00173.50/16,89/0/13
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 27. 3/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno - - - - 20:09,00173.50/16,89/0/13
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1M 27. 1/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno 01:28,75 - 01:30,05 - 02:58,8029.05/19,49/0/10
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1M    SATKE Adam 1994 3 KK Brno - - - - DNS-A 0/0/0
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 22. 3/DSAdam Satke 1994 3 KK Brno 126.41 6 121.43 0 121.4323.35/23,815
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M
sobota 25.9.2010
27. 5/DMSATKE Adam 1994 0 KK Brno 135.80 0 136.50 0 135.8032.50/31,5-
K1M
sobota 25.9.2010
37. 10/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 119.10 0 120.70 0 119.1028.00/30,7-
C1M
neděle 26.9.2010
23. 4/DMSATKE Adam 1994 0 KK Brno 141.60 0 139.90 2 141.6035.80/33,8-
16.09.2010-17.09.2010 VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice
K1M
sobota 19.6.2010
22. 8/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 134.70 2 130.50 2 132.5021.50/19,4-
K1M
neděle 20.6.2010
26. 10/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 135.60 2 130.10 6 136.1023.50/20,9-
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy
K1M 53.  Satke Adam 1994 3 KK Brno 155.29 58 143.68 54 197.6897.31/97,0-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 26. 6/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 99.80 0 112.50 0 99.8018.30/22,5-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 41. 6/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 129.40 0 116.70 4 120.7028.70/31,2-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M
sobota
8. 1/DMSATKE Adam
HOŠEK Ondřej
1994
1995
2 KK Brno
KK Brno
147.10 2 141.50 0 141.5024.30/20,7-
K1M
sobota
48. 9/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 124.80 0 124.00 0 124.0028.50/29,8-
C2M
neděle
6. 1/DMSATKE Adam
HOŠEK Ondřej
1994
1995
2 KK Brno
KK Brno
134.90 4 136.20 0 136.2021.00/18,2-
K1M
neděle
52. 10/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 125.10 0 124.80 2 125.1027.40/28,0-
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
K1M 40.  SATKE Adam 1994 3 KK Brno 163.43 2 168.04 4 165.4355.22/50,1-
20.06.2009-21.06.2009 Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice
C2M
sobota
1. 1/DMSATKE Adam
HOŠEK Ondřej
1994
1995
3 KK Brno
KK Brno
141.00 2 137.00 2 139.00 -
K1M
sobota
28. 7/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 124.70 2 131.50 0 126.7019.10/17,8-
C2M
neděle
1. 1/DMSATKE Adam
HOŠEK Ondřej
1994
1995
3 KK Brno
KK Brno
140.80 0 139.80 4 140.80 -
K1M
neděle
20. 5/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 128.00 0 125.10 0 125.1019.10/18,0-
13.06.2009-14.06.2009 Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C2M
sobota
1. 1/DMSATKE Adam
HOŠEK Ondřej
1994
1995
3 KK Brno
KK Brno
114.50 2 122.30 8 116.50 -
K1M
sobota
20. 5/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 100.03 0 99.00 0 99.0015.00/17,9-
C2M
neděle
2. 1/DMSATKE Adam
HOŠEK Ondřej
1994
1995
3 KK Brno
KK Brno
151.00 12 123.70 8 131.705.50/4,4-
K1M
neděle
18. 3/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 122.10 6 103.80 4 107.8016.40/17,9-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
K1M
sobota
32. 8/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 131.90 0 129.10 2 131.1025.80/24,5-
K1M
neděle
   SATKE Adam 1994 3 KK Brno 0.00 999 0.00 999 999.00 -
18.04.2009-19.04.2009 Slalomy v Opavě USD Opava
K1M
sobota
18. 4/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 118.43 6 117.69 8 124.4332.04/34,7-
K1M
neděle
17. 4/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno 117.10 4 114.20 0 114.2024.66/27,5-
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát
K1M
starší
16.  SATKE Adam 1994 3 KK Brno 121.60 2 103.77 8 235.37 59.14/33,6-
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 52.  Satke Adam 1994 3 KK Brno 128.91 6 124.12 54 313.03 123.88/65,5-
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny
K1M
ŽM
19.  SATKE Adam 1994 KK Brno 144.89 6 148.16 8 307.05 55.34/22,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 16.07.18 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: MT   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 3   C2: K1: 1   C1:   C2: 3 18.07.16 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 3 07.07.15 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 31.03.15 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 1   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.06.11 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/6 92
32.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 1
3.K1M 5/10 608
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 6/9 393
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/19 758

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 18
7.K1M 5/6 472
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 7/14 428
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1M 5/24 672

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
44.K1M 6/6 7
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
32.K1M 4/6 48
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.C1M 1/1 6
14.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 26
15.K1M 4/4 309
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1M 6/10 373
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.K1M 5/10 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1M 5/15 495

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.K1M 4/6 22
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 3/3 21
3.K1M 5/5 430
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 8/10 397
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 14
5.K1M 5/16 481

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
54.K1M 4/6 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 14
5.K1M 5/6 313
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 7/10 247
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 5/12 116
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/16 386

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.K1M 2/2 478
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 14
11.K1M 5/11 410
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 6/8 130
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/20 364

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C2M
Krejčíř Dominik
5/5 34
25.C2M 1/1 8
6.K1M 5/10 430
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1M 8/12 190
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.K1M 5/14 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 6
12.K1M 5/24 279

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
117.K1M 3/3 183
Slalom: Oblastní žebříček Morava
58.C1M 2/2 10
20.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 13
30.K1M 5/10 201

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Satke Adamsl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
pořadí63.82.60.43.33.39.37.41.69.73.
odstup % *)34,682,428,019,517,018,125,330,124,538,4
% poražených soupeřů *)35,420,641,658,025,615,618,29,129,924,2
pořadí201320162017celkem
průměr71.042.272.554.0
medián69396343
modus69336333
počet závodů26210
průměrný odstup od vítěze % *)31,423,058,531,8
průměrné % poražených soupeřů *)27,128,028,027,8
počet jízd412420
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
2
16,7%
0
0,0%
3
15,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Satke AdamUSD Troja
17.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
USD Roudnice
12.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
peřej Parapl
08.09.07
Žimrovice u
16.09.06
pořadí35.53.40.16.52.19.
odstup % *)39,497,050,133,665,522,0
% poražených soupeřů *)46,013,326,458,310,535,7
pořadí200620072008200920102011celkem
průměr19.052.016.040.053.035.035.8
medián19521640533535
modus19521640533516
počet závodů1111116
průměrný odstup od vítěze % *)22,065,533,650,197,039,451,2
průměrné % poražených soupeřů *)35,710,558,326,413,346,031,7
počet jízd22222212
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Satke Adamsl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
pořadí63.82.60.43.37.30.32.24.41.34.34.33.48.50.56.36.57.58.68.57.69.73.58.66.
odstup %34,682,428,019,521,820,016,211,922,224,627,819,233,020,938,620,620,417,843,233,324,538,429,743,2
% poražených soupeřů35,420,641,658,066,773,473,981,062,369,768,370,160,259,831,355,150,450,935,044,629,924,247,740,9
pořadí20132014201520162017celkem
průměr66.555.340.037.772.550.4
medián665734326350
modus585734246334
počet závodů4666224
průměrný odstup od vítěze %34,029,024,619,658,528,8
průměrné % poražených soupeřů35,744,665,165,828,052,1
počet jízd8121212448
lepší 1. jízda1
25,0%
3
50,0%
3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
7
29,2%
čistých jízd1
12,5%
1
8,3%
2
16,7%
2
16,7%
0
0,0%
6
12,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Satke Adamsl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
Kamenice nad
16.04.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí9.17.20.17.22.32.
odstup %7,69,817,817,823,824,5
% poražených soupeřů91,583,781,284,548,859,2
pořadí200920112013celkem
průměr32.019.713.019.5
medián3220917
modus3217917
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %24,519,88,716,9
průměrné % poražených soupeřů59,271,587,674,8
počet jízd26412
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
2
100,0%
4
66,7%
čistých jízd1
50,0%
3
50,0%
1
25,0%
5
41,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Satke Adamsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 81
26.06.16
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí10.18.4.3.3.2.9.10.10.10.22.31.23.27.
odstup %12,515,46,14,25,61,017,412,617,613,128,260,033,831,5
% poražených soupeřů80,066,075,085,766,780,050,018,243,870,041,714,340,538,1
pořadí20102011201520162018celkem
průměr25.026.510.09.06.713.0
medián2322109310
modus2322109310
počet závodů2231614
průměrný odstup od vítěze %32,644,114,417,47,518,5
průměrné % poražených soupeřů39,328,044,050,075,655,0
počet jízd44621228
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
33,3%
6
42,9%
čistých jízd3
75,0%
2
50,0%
4
66,7%
0
0,0%
8
66,7%
17
60,7%

Kategorie C2M

Satke Adamsl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí4.4.1.3.1.2.3.4.4.3.5.5.7.7.5.4.13.17.6.8.1.1.2.1.
odstup %29,022,90,03,90,01,813,611,58,04,230,622,225,541,711,113,431,641,418,220,70,00,04,40,0
% poražených soupeřů------100,071,4100,091,780,070,066,777,871,475,014,314,371,480,045,533,370,656,3100,0100,087,5100,0
pořadí20092011201220132014201620172018celkem
průměr3.215.05.53.53.51.52.04.04.6
medián1135331144
modus1135331141
počet závodů6262222224
průměrný odstup od vítěze %7,236,524,16,112,50,92,026,014,8
průměrné % poražených soupeřů85,739,454,472,375,095,985,70,065,7
počet jízd124123444447
lepší 1. jízda2
33,3%
0
0,0%
2
33,3%
2
100,0%
1
50,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
9
37,5%
čistých jízd3
25,0%
2
50,0%
2
16,7%
0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
11
23,4%

Kategorie K1M

Satke Adamsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
USD Opava
18.04.09
USD Opava
18.04.09/2
pořadí3.12.2.2.2.3.3.1.2.3.4.3.2.4.2.3.2.1.3.4.5.9.5.4.2.4.16.1.5.3.3.6.9.6.4.7.1.3.11.15.15.19.14.15.5.5.6.12.4.4.7.9.9.11.2.4.27.31.7.7.37.26.22.26.41.52.48.20.28.18.20.17.18.
odstup %6,316,81,52,00,58,11,80,04,58,06,73,010,38,60,45,53,10,09,08,47,614,013,09,05,511,720,40,015,16,23,812,09,612,85,35,40,06,213,415,417,417,518,623,63,83,08,711,85,66,614,412,812,919,72,34,524,836,39,16,530,720,919,422,531,228,029,818,017,817,917,927,534,7
% poražených soupeřů98,090,197,497,796,492,995,3100,098,697,096,397,695,289,797,294,497,3100,096,495,295,291,284,689,397,695,780,8100,083,393,995,090,284,087,593,088,5100,095,085,379,779,773,983,582,388,288,990,678,890,992,185,479,582,680,097,191,269,064,381,383,847,846,853,366,248,145,751,566,759,763,062,738,537,0
pořadí2009201020112012201320142015201620172018celkem
průměr27.630.411.49.96.95.35.02.53.03.310.5
medián2026766352325
modus1826746351223
počet závodů851010965461073
průměrný odstup od vítěze %24,024,914,311,78,99,59,85,15,75,011,9
průměrné % poražených soupeřů53,152,481,484,989,291,591,697,295,196,383,3
počet jízd1610202018121081220146
lepší 1. jízda3
37,5%
2
40,0%
6
60,0%
5
50,0%
3
33,3%
2
33,3%
3
60,0%
2
50,0%
3
50,0%
7
70,0%
36
49,3%
čistých jízd9
56,3%
5
50,0%
10
50,0%
13
65,0%
11
61,1%
4
33,3%
7
70,0%
4
50,0%
6
50,0%
12
60,0%
81
55,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Satke Adamsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.4.1.2.2.3.2.10.8.2.2.3.4.5.4.2.2.4.5.5.6.5.5.7.7.6.12.17.15.17.20.16.18.18.17.21.11.19.20.19.26.24.24.24.27.27.
odstup %0,00,00,00,31,43,42,14,42,62,82,21,81,83,12,90,31,00,01,25,46,65,28,27,08,78,510,49,711,511,812,010,212,912,79,89,112,115,016,010,719,315,418,415,716,816,8
% poražených soupeřů100,095,4100,096,396,392,696,484,788,398,798,889,587,582,687,097,696,394,292,571,466,777,871,475,057,164,335,367,362,254,338,740,034,634,661,050,041,214,313,656,150,056,625,856,640,940,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr25.519.818.315.36.04.04.32.010.8
medián2419181564327
modus2419181752212
počet závodů46645610546
průměrný odstup od vítěze %16,914,711,110,97,52,42,70,37,5
průměrné % poražených soupeřů41,138,643,254,869,186,590,697,668,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Satke Adamsp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí7.4.1.2.2.10.12.7.17.8.4.24.
odstup %0,00,00,00,32,14,410,44,511,85,05,718,4
% poražených soupeřů86,795,4100,096,396,484,735,386,454,385,787,525,8
pořadí201120122013201420172018celkem
průměr24.04.08.012.06.03.58.2
medián244812227
modus24487212
počet závodů11132412
průměrný odstup od vítěze %18,45,75,08,93,30,15,2
průměrné % poražených soupeřů25,887,585,758,790,694,677,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Satke Adamsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 3
02.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.4.1.2.2.3.2.10.8.2.2.1.3.4.5.4.2.2.4.5.5.6.9.5.7.7.6.12.4.7.17.15.17.20.16.18.18.17.21.11.19.20.19.26.24.24.24.27.27.
odstup %0,00,00,00,31,43,42,14,42,62,82,20,01,81,83,12,90,31,00,01,25,46,610,48,27,08,78,510,44,84,59,711,511,812,010,212,912,79,89,112,115,016,010,719,315,418,415,716,816,8
% poražených soupeřů100,095,4100,096,396,392,696,484,788,398,798,8100,089,587,582,687,097,696,394,292,571,466,776,571,475,057,164,335,391,986,467,362,254,338,740,034,634,661,050,041,214,313,656,150,056,625,856,640,940,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr25.519.818.312.06.34.74.02.010.5
medián2419181265327
modus2419181772212
počet závodů46664711549
průměrný odstup od vítěze %16,914,711,18,88,13,52,50,37,4
průměrné % poražených soupeřů41,138,643,266,267,085,091,597,669,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Satke Adamsj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí3.3.
odstup %13,115,9
% poražených soupeřů66,766,7
pořadí2015celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,514,5
průměrné % poražených soupeřů66,766,7

Kategorie K1M

Satke Adamsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.4.1.2.2.1.2.1.2.2.4.2.5.1.1.3.2.10.8.2.2.1.3.4.5.4.2.1.1.2.2.31.4.4.1.1.2.2.4.5.5.6.2.2.2.2.1.1.5.7.7.6.2.2.3.2.2.2.12.17.15.17.8.10.9.10.2.3.1.8.1.20.16.18.18.17.21.3.5.7.1.1.11.1.1.19.20.19.26.24.10.9.10.10.2.3.24.24.27.27.
odstup %0,00,00,00,31,40,00,40,00,71,62,71,83,40,00,03,42,14,42,62,82,20,01,81,83,12,90,90,00,00,73,2115,53,23,10,00,00,31,00,01,25,46,62,22,41,71,80,00,08,27,08,78,52,12,14,14,22,80,510,49,711,511,88,712,211,610,80,11,20,05,00,012,010,212,912,79,89,17,98,27,70,00,012,10,00,015,016,010,719,315,411,111,112,512,55,16,018,415,716,816,8
% poražených soupeřů100,095,4100,096,396,3100,097,7100,097,696,892,197,489,7100,0100,092,696,484,788,398,798,8100,089,587,582,687,097,2100,0100,097,697,0---89,789,7100,0100,097,696,394,292,571,466,796,796,797,397,3100,0100,071,475,057,164,397,197,194,997,394,794,735,367,362,254,382,978,081,479,596,092,0100,085,7100,038,740,034,634,661,050,091,383,376,0100,0100,041,2100,0100,014,313,656,150,056,665,468,066,766,787,577,825,856,640,940,9
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr25.511.89.810.33.82.84.42.17.0
medián241071022223
modus241011022212
počet závodů414141010122115100
průměrný odstup od vítěze %16,910,56,88,84,81,97,30,86,3
průměrné % poražených soupeřů41,161,771,172,984,492,289,497,380,4

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Satke Adamsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí19.2.6.9.6.7.5.1.8.5.4.7.9.10.6.11.11.9.9.16.17.20.11.20.20.16.18.26.18.17.18.31.27.
odstup %35,90,82,50,03,64,81,80,04,15,97,34,88,58,33,412,18,27,58,111,211,114,06,614,311,312,915,012,211,413,014,016,219,4
% poražených soupeřů64,098,793,888,189,187,592,2100,082,189,291,976,077,874,370,674,475,675,077,171,760,051,347,450,050,054,548,539,043,352,955,343,425,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr22.218.518.510.37.04.56.09.012.7
medián1818179716611
modus182017941529
počet závodů5626523433
průměrný odstup od vítěze %14,812,012,58,47,02,13,49,89,4
průměrné % poražených soupeřů44,148,255,774,181,891,189,686,268,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Satke Adamsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí6.9.8.6.11.20.16.18.18.
odstup %2,50,04,13,48,211,312,915,011,4
% poražených soupeřů93,888,182,170,675,650,054,548,543,3
pořadí20112012201420162018celkem
průměr18.018.08.58.07.512.4
medián181868611
modus18166866
počet závodů132129
průměrný odstup od vítěze %11,413,15,84,11,37,6
průměrné % poražených soupeřů43,351,073,182,191,067,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Satke Adamsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí19.2.6.9.6.7.5.1.8.5.4.7.9.10.6.11.11.9.16.17.20.11.3.3.20.20.16.18.26.18.17.18.31.27.
odstup %35,90,82,50,03,64,81,80,04,15,97,34,88,58,33,412,18,28,111,211,114,06,67,08,114,311,312,915,012,211,413,014,016,219,4
% poražených soupeřů64,098,793,888,189,187,592,2100,082,189,291,976,077,874,370,674,475,677,171,760,051,347,493,993,950,050,054,548,539,043,352,955,343,425,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr22.214.618.510.67.04.56.09.012.2
medián18161711716610
modus183171141526
počet závodů5825523434
průměrný odstup od vítěze %14,810,912,58,67,02,13,49,89,4
průměrné % poražených soupeřů44,159,755,773,981,891,189,686,270,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Satke Adamsp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2012celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1M

Satke Adamsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí19.2.6.9.6.7.5.1.8.5.4.7.9.10.6.11.11.9.16.3.3.17.20.4.4.11.20.20.4.5.2.3.16.18.26.18.17.18.31.27.
odstup %35,90,82,50,03,64,81,80,04,15,97,34,88,58,33,412,18,28,111,24,61,611,114,04,04,56,614,311,39,78,30,51,712,915,012,211,413,014,016,219,4
% poražených soupeřů64,098,793,888,189,187,592,2100,082,189,291,976,077,874,370,674,475,677,171,792,993,860,051,380,080,047,450,050,088,084,097,194,454,548,539,043,352,955,343,425,7
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr22.212.58.510.67.04.56.09.011.0
medián181141171669
modus182031141524
počet závodů51065523440
průměrný odstup od vítěze %14,89,26,68,67,02,13,49,88,4
průměrné % poražených soupeřů44,165,376,373,981,891,189,686,272,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále