Tichý Štěpán, 2000, UP Olomouc

Tichý Štěpán, 2000

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 4. 2/U23 9.709,4
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 2. 1/U23 1.101,2
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 3. 2/U23 7.607,3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 5. 1/U23 3.704,1
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 23. 8/U23 7.208,6
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 16. 5/U23 7.207,2
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 22. 7/U23 11.1311,2
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 21. 8/U23 10.7812,3
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 25. 8/U23 14.3414,9
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 13. 5/U23 10.7812,2
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 10. 3/U23 15.3917,3
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 15. 2/U23 7.788,7
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 25. 4/U23 12.2213,4
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 15. 4/U23 7.489,9
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 25. 7/U23 7.369,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 6. 2/U23 18.8018,1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 2. 1/U23 2.803,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 6. 1/U23 10.209,6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 1. 1/U23
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 6. 1/U23 8.707,2
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 1. 1/U23
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 21. 6/U23 10.6812,6
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 13. 3/U23 9.3010,6
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 19. 7/U23 10.5410,5
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 33. 9/U23 17.4816,6
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 15.   7.808,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 49.   42.2443,3
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 28. 6/U23 14.3916,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 42. 11/U23 26.7828,5
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 3. 1/U23 3.006,7
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 5. 1/U23 5.6015,4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 12. 4/U23 9.229,4
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 18. 7/U23 9.7510,1
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 1. 1/U23
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 27. 11/U23 18.4820,3
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 26. 10/U23 12.4714,3
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 15. 6/U23 13.0514,7
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 23. 9/U23 11.1515,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 14. 3/DS 12.9015,6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 1. 1/DS
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
5. 2/DS 7.907,9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 6. 2/DS 4.104,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 1. 1/DS
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
6. 1/DS 13.7013,7
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 4. 2/DS 10.6415,5
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 8. 4/DS 4.365,9
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
URBAN Daniel
3. 2/DS 2.313,3
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 8. 5/DS 7.318,0
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1M slalom 31. 7/DS 19.2519,0
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M slalom 22. 5/DS 14.9114,1
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 18. 4/DS 11.0511,8
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 20. 4/DS 16.5118,7
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 27. 7/DS 15.8818,5
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 16. 5/DS 13.3415,4
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M slalom 35. 8/DS 18.4320,8
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M slalom 27. 5/DS 13.8215,4
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 1. 1/DS
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 24. 5/DS 11.2513,1
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 32. 7/DS 22.2523,3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 7. 2/DS 12.3012,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 1. 1/DS
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 9. 3/DS 6.205,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 1. 1/DS
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 33. 10/DS 13.3015,3
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 35. 11/DS 20.7319,3
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
FIALA Jakub
13. 8/DS 7.1517,3
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 13. 10/DS 10.4412,0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 35. 9/DS 16.6217,6
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 54. 12/DS 30.6530,8
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 3. 1/DS 3.854,4
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 2. 1/DS 6.229,1
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 3. 1/DS 5.586,4
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 2. 1/DS 0.110,2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd    
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 18. 9/DS 157.1916,9
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 38. 13/DS 24.4024,7
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 19. 6/DS 18.0019,8
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 3. 2/DS 15.0015,9
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 2. 1/DS 4.405,1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom    
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom    
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 16. 4/DM 11.209,9
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
WALTER Jakub
7. 3/DS 11.709,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 6. 1/DM 8.809,2
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 14. 4/DM 15.5012,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
WALTER Jakub
4. 2/DS 13.209,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 5. 1/DM 4.504,2
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 65. 11/DM 28.6232,0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 53. 8/DM 25.3425,8
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 24. 11/DM 20.8922,2
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 4. 1/DM 4.704,8
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
WALTER Jakub
4. 1/DS 7.505,9
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 2/DM 17.3015,6
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 4. 1/DM 5.404,9
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
WALTER Jakub
3. 1/DS 3.302,3
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 2/DM 17.4014,7
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 19. 9/DM 99.0018,2
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 23. 10/DM 202.1321,8
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 57. 14/DM 28.6531,3
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 60. 12/DM 34.7939,0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 58. 15/DM 26.2832,0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 53. 13/DM 20.0024,3
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 6. 1/DM 5.906,3
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
WALTER Jakub
1. 1/DS
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 3. 1/DM 4.304,7
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
WALTER Jakub
1. 1/DS
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 21. 3/DM 18.0016,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 16. 1/DM 16.8017,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 22. 4/DM 24.4022,6
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 17. 1/DM 18.8019,1
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 60. 17/DM 35.3338,6
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C2M slalom
ŠKORŇA Adam
13. 2/DM 66.4458,8
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 55. 14/DM 34.9036,2
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C2M slalom
ŠKORŇA Adam
15. 3/DM 46.0938,1
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
12. 6/DM 9.2020,8
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 34. 18/DM 32.5337,2
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
ŠKORŇA Adam
6. 2/DM 29.0826,7
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy K1M slalom 24. 7/DM 25.3128,8
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy K1M slalom 38. 8/DM 45.1852,0
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
ŠKORŇA Adam
15.   196.66152,5
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
ŠKORŇA Adam
14.   144.19114,5
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1M slalom 6. 1/DM 14.7018,0
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja C2M slalom
ŠKORŇA Adam
21. 3/DM 101.4897,9
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja C2M slalom
ŠKORŇA Adam
17. 2/DM 73.5868,9
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 5. 1/DM 12.3011,9
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 16. 5/DM 22.6020,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 1/DM 7.707,4
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 15. 5/DM 21.6019,6
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 46. 11/DM 26.8633,9
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 69. 20/DM 42.1251,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 28. 12/DM 157.9528,6
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
9. 5/DM 140.2122,1
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 32. 13/DM 185.9534,4
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
12. 7/DM 138.5222,6
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
ŠKORŇA Adam
8. 2/DM 30.0825,4
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
ŠKORŇA Adam
8. 2/DM 40.0431,4
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C2M slalom
ŠKORŇA Adam
20.   113.37110,6
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C2M slalom
ŠKORŇA Adam
21.   110.0698,1
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2M slalom
ŠKORŇA Adam
21.   80.4777,9
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2M slalom
ŠKORŇA Adam
20.   54.7455,0
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 13. 4/DM 26.8029,8
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C2M slalom
ŠKORŇA Adam
2. 1/DM 11.909,6
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 14. 5/DM 27.4028,6
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C2M slalom
ŠKORŇA Adam
2. 1/DM 3.702,6
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ŠKORŇA Adam
7. 1/ZS 27.2723,8
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 20. 2/ZS 25.1927,8
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ŠKORŇA Adam
6. 1/ZS 17.8815,1
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 25. 3/ZS 26.2729,1
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 68.   52.6262,5
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C2M slalom
ŠKORŇA Adam
16.   260.33248,1
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1M slalom 66.   50.1355,8
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C2M slalom
ŠKORŇA Adam
18.   155.15148,7
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
13.   11.0520,6
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠKORŇA Adam
8.   46.7840,8
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 14. 13/ZS 5.6616,7
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
4. 4/ZS 3.8210,0
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 33.   24.0127,2
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C2M slalom
ŠKORŇA Adam
2.   1.030,9
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 25. 13/ZS 18.8822,1
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M slalom
ŠKORŇA Adam
6. 3/ZS 11.358,0
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 34. 13/ZS 21.0025,2
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M slalom
ŠKORŇA Adam
2. 1/ZS 2.151,7
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 14. 11/ZS 98.0020,8
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 13. 3/ZS 30.0027,6
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ŠKORŇA Adam
2. 1/ZS 12.109,8
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 1/ZS 22.4022,2
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 13. 3/ZS 32.3027,8
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ŠKORŇA Adam
3. 1/ZS 14.0010,9
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 1/ZS 20.0018,8
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M slalom
ŠKORŇA Adam
2. 1/ZS 2.992,7
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
5. 3/ZS 7.0012,3
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 14. 11/ZS 14.6719,0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M slalom
ŠKORŇA Adam
3. 2/ZS 7.746,6
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
5. 3/ZS 4.237,3
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 17. 13/ZS 16.4821,0
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
ŠKORŇA Adam
17. 1/ZS 52.3846,0
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
ŠKORŇA Adam
20. 2/ZS 75.9370,4
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
ŠKORŇA Adam
16.   107.71100,7
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
ŠKORŇA Adam
16.   222.40202,1
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
ŠKORŇA Adam
1. 1/ZS
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
2. 1/ZS 7.706,0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 12. 1/ZS 19.3023,8
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C2M slalom
ŠKORŇA Adam
1. 1/ZS
10.05.2014 Sprint v Kroměříži C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
2. 1/ZS 12.2010,3
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 16. 1/ZS 24.2028,9
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 22.   246.1037,3
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 23. 4/ZS 381.6038,3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
   
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 25. 3/ZS 378.5038,9
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
   
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 24. 2/ZS 259.8039,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
ŠKORŇA Adam
7. 3/ZS 31.2031,0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 44. 6/ZS 33.0039,1
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
6. 6/ZS 34.207,2
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
ŠKORŇA Adam
12. 3/ZS 42.1038,5
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 53. 8/ZS 32.2035,7
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1M sjezd 22.   16.2836,5
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
7.   8.6916,2
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1M slalom 26.   24.6722,7
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C2M slalom
ŠKORŇA Adam
7.   28.2121,6
04.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
NACHTIGAL Richard
10. 2/ZS 76.0056,4
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 31. 2/ZS 36.6045,6
03.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
NACHTIGAL Richard
8. 2/ZS 87.3070,1
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 30. 2/ZS 31.4039,5
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 22. 3/ZS 36.2036,9
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ŠKORŇA Adam
7. 2/ZS 85.2061,3
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 22. 2/ZS 36.7038,9
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ŠKORŇA Adam
5. 1/ZS 17.2012,5
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M slalom
ŠKORŇA Adam
   
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
ŠKOR?A Adam
8. 5/ZS 114.1018,9
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
ŠKOR?A Adam
15. 5/ZS 112.2019,2
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C2M slalom
MOŘKOVSKÝ Samuel
6. 3/ZS 111.4083,0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom 21. 3/ZS 40.8046,5
11.05.2013 Kroměřížský slalom C2M slalom
MOŘKOVSKÝ Samuel
8. 3/ZS 151.50117,7
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom 21. 1/ZS 41.8049,1
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
2. 2/ZS 1.282,3
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
ŠKORŇA Adam
6. 3/ZS 42.4540,3
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 57. 21/ZS 62.5373,1
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
3. 2/ZS 5.369,9
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava C2M slalom
ŠKORŇA Adam
7.   47.4941,0
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1M slalom 54.   69.1476,2
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
NACHTIGAL Richard
15. 2/ZM 114.20112,4
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 49. 2/ZM 38.2045,6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
NACHTIGAL Richard
17. 2/ZM 134.60130,9
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 51. 1/ZM 34.9041,9
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
7.   26.0218,3
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 14.   202.14147,5
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 52.   112.44122,7
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠKORŇA Adam
9.   192.80174,7
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 56.   49.8567,2
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 63.   74.0790,2
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 16. 2/ZM 90.0056,7
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 25. 1/ZM 39.5033,8
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C2M slalom 9. 1/ZM 31.8023,2
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 26. 2/ZM 42.3035,8
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
ŠKORŇA Adam
9. 1/ZM 37.9028,1
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 134. 22/ZM 77.1180,0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Adam Škorňa
25. 1/ZM 73.0461,8
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 138. 23/ZM 53.8160,7
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
10. 1/ZM 21.5026,8
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Adam Škorňa
27. 1/ZM 52.8950,2
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M slalom
ŠKORŇA Adam
3. 1/ZM 28.4020,4
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
4. 1/ZM 30.4021,9
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 27. 1/ZM 65.4069,6
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M slalom
ŠKORŇA Adam
3. 1/ZM 33.3026,7
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
4. 1/ZM 30.0022,0
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 31. 2/ZM 57.9065,8
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
5. 1/ZM 135.5010,2
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
5. 1/ZM 41.4016,5
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
ŠKORŇA Adam
15.   264.32227,7
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 99.   285.91335,6
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
ŠKORŇA Adam
15.   96.5478,4
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 99.   111.14118,2
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
8. 1/ZM 224.9023,9
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
8. 1/ZM 190.1023,5
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
8. 1/ZM 210.2022,2
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
8. 1/ZM 180.1022,2
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
5.   361.0035,0
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C2M sjezd
ŠKORŇA Adam
5.   339.2032,2
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 79. 14/ZM 195.10200,3
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ŠKORŇA Adam
21. 3/ZM 168.30145,8
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ŠKORŇA Adam
25. 3/ZM 149.10128,5
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 89. 17/ZM 229.40239,0
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1M slalom 65.   354.59376,9
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C2M slalom
ŠKORŇA Adam
12.   370.09299,2
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 40. 6/ZM 104.7099,5
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 37. 8/ZM 108.30104,9
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 36. 8/ZM 110.4093,0
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 32. 5/ZM 95.3082,1
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
37. 4/ZM 311.30312,6
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
32. 4/ZM 274.90274,1
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 24. 5/ZM 127.70132,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Tichý ŠtěpánUP Olomouc K1: 2+   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Tichý ŠtěpánUP Olomouc K1: 2+   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 28.05.19 updated from RVP
Tichý ŠtěpánUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Tichý ŠtěpánUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Tichý ŠtěpánUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.16 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 07.07.15 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 26.08.14 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 07.07.14 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.08.13 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 15.08.12 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.12 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP
Místo narozeníValašské Meziříčí
ZnameníŠtír
BydlištěValašské Meziříčí
ZaměstnáníStřední průmyslová škola strojnická Olomouc
Plánované povoláníKonstruktér
Výrobce loděGalasport
Model loděCaipy
Výrobce pádlaGalasport
Osobní sponzořiValmon s.r.o.
Od kolika let pádluje10
První trenérRadek Fusek ml.
Současný trenérRudolf Rozsypal
Sportovní vzorVáclav Chaloupka, Peter Kauzer
ZálibyBěh, plavání, cyklistika, horolezectví
Zimní přípravav Olomouci
Cíle na sezonuPrvní výkonnostní třída
Nejlepší dosažené výsledky4. místo NKZ v Českém Vrbném, 15. místo ČP Veltrusy, 12. místo NKZ Roudnice nad Labem
Zajímavost o soběBaví mě jakýkoliv sport, jsem milovník adrenalinu
Oblíbenci v hudběEminem, 2pac, Queen, Beatles
Oblíbený filmVykoupení z věznice Shawshank
Oblíbený herecEmma Watson
Oblíbená traťTrnávka
Facebookhttps://www.facebook.com/stepa.tichy/
Instagramhttps://www.instagram.com/stepan.tichy/?hl=cs

Profil aktualizován 21.05.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-A
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B0 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE0 0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-B0 0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M KVALIFIKACE0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M KVALIFIKACE0 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B0 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE0 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B0 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B0 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACE0 0
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M FINALE-B
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikace
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M finale-BMS_composite Katana
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikace
0|4362|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.K1M 5/7 122
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.K1M 4/5 169
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 3/3 142
13.K1M 3/3 536

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.K1M 5/6 79
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.C1M 2/2 16
6.K1M 4/6 187
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 2/2 134
12.K1M 3/3 486
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 1/1 29
59.K1M 1/1 37

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
31.K1M 5/6 44
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1M 4/6 204
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 91
6.C2X
Kloboučková Ivana
2/2 41
8.K1M 3/3 480

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
21.K1M 4/6 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/5 103
4.K1M 5/7 541
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
84.K1M 2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 2/2 77

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 4/4 53
1.C2M
Walter Jakub
5/6 109
7.K1M 5/6 457

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Škorňa Adam
6/8 52
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Škorňa Adam
4/4 150
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Škorňa Adam
2/2 12
126.K1M 4/4 263
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 3/3 35
12.K1M 4/4 300

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C2M
Škorňa Adam
4/6 86
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Škorňa Adam
2/2 28
188.K1M 2/2 173
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 2/2 3
3.C2M
Škorňa Adam
5/8 84
15.K1M 5/8 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
93.K1M 1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Škorňa Adam
5/6 10
42.K1M 4/4 52

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Škorňa Adam
5/7 21
35.C2M
Mořkovský Samuel
2/2 1
37.C2M
Nachtigal Richard
2/2 1
62.K1M 5/10 102
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C2M
Škorňa Adam
4/4 3

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Škorňa Adam
4/4 0
349.K1M 4/4 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C2M
Škorňa Adam
3/3 8
33.C2M 1/1 4
 C2M
Nachtigal Richard
2/2 0
100.K1M 5/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Škorňa Adam
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C2M
Škorňa Adam
5/10 1

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Škorňa Adam
2/2 0
 K1M 5/9 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
K1M1822315765-
C2M-----21

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M108

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014
K1M86421122132123
C1M-36-----
C2M-----513

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201520142012
C2M7353115
K1M126188349

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720142012
K1M8493-
C1M--109
C2M--55

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M68148212455---
K1M1312847121562100163
C2X--6-------
C2M----1-3376046

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192017201420132012
C1M32----
K1M595042--
C2M--162221
0|4362|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.K1M 5/7 122
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.K1M 4/5 169
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 3/3 142
13.K1M 3/3 536

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.K1M 5/6 79
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.C1M 2/2 16
6.K1M 4/6 187
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 2/2 134
12.K1M 3/3 486
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 1/1 29
59.K1M 1/1 37

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
31.K1M 5/6 44
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1M 4/6 204
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 91
6.C2X
Kloboučková Ivana
2/2 41
8.K1M 3/3 480

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
21.K1M 4/6 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/5 103
4.K1M 5/7 541
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
84.K1M 2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 2/2 77

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 4/4 53
1.C2M
Walter Jakub
5/6 109
7.K1M 5/6 457

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Škorňa Adam
6/8 52
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Škorňa Adam
4/4 150
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Škorňa Adam
2/2 12
126.K1M 4/4 263
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 3/3 35
12.K1M 4/4 300

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C2M
Škorňa Adam
4/6 86
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Škorňa Adam
2/2 28
188.K1M 2/2 173
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 2/2 3
3.C2M
Škorňa Adam
5/8 84
15.K1M 5/8 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
93.K1M 1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Škorňa Adam
5/6 10
42.K1M 4/4 52

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Škorňa Adam
5/7 21
35.C2M
Mořkovský Samuel
2/2 1
37.C2M
Nachtigal Richard
2/2 1
62.K1M 5/10 102
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C2M
Škorňa Adam
4/4 3

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Škorňa Adam
4/4 0
349.K1M 4/4 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C2M
Škorňa Adam
3/3 8
33.C2M 1/1 4
 C2M
Nachtigal Richard
2/2 0
100.K1M 5/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Škorňa Adam
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C2M
Škorňa Adam
5/10 1

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Škorňa Adam
2/2 0
 K1M 5/9 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
K1M1822315765-
C2M-----21

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M108

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014
K1M86421122132123
C1M-36-----
C2M-----513

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201520142012
C2M7353115
K1M126188349

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720142012
K1M8493-
C1M--109
C2M--55

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M68148212455---
K1M1312847121562100163
C2X--6-------
C2M----1-3376046

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192017201420132012
C1M32----
K1M595042--
C2M--162221

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
131 24 66 13 3 29 266
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár25.822.02131
K1M28.325.02223
C2M18.620.0218
NKZ29.420.01542
K1M33.225.01530
C2M14.716.01610
C1M45.542.0422
veřejné závody18.69.01132
K1M27.921.0169
C2M7.96.0240
C1M9.77.0321
C2X5.55.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,031
K1M00,000,000,000,023
C2M00,000,000,000,08
NKZ00,000,000,000,042
K1M00,000,000,000,030
C2M00,000,000,000,010
C1M00,000,000,000,02
veřejné závody129,1107,6107,63224,2132
K1M811,657,211,41420,369
C2M410,0512,5512,51435,040
C1M00,000,0419,0419,021
C2X00,000,000,000,02
Celkem125,9104,9104,93215,6205
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár62233238914,5
K1M4682818919,6
C2M1615049400,0
NKZ812554321619,8
K1M601074181525,0
C2M1812747100,0
C1M320669133,3
veřejné závody2594812196123,6
K1M1372770204029,2
C2M7718382467,8
C1M4220051331,0
C2X341266,7
Celkem4029698248621,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí15.14.21.17.20.21.21.20.
odstup % *)152,5114,597,968,9110,698,177,955,0
% poražených soupeřů *)6,713,3---15,8---------13,6
pořadí2015celkem
průměr18.618.6
medián2020
modus2121
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze % *)96,996,9
průměrné % poražených soupeřů *)6,26,2
počet jízd1616
lepší 1. jízda3
37,5%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí23.16.22.21.25.13.10.19.33.27.26.15.23.31.22.35.27.24.32.35.54.65.53.
odstup % *)8,67,211,212,314,912,217,310,516,620,314,314,715,019,014,120,815,413,123,317,630,832,025,8
% poražených soupeřů *)81,560,544,748,736,868,476,957,120,042,245,766,747,621,143,215,036,641,020,564,648,036,648,0
pořadí20162017201820192020celkem
průměr59.044.528.523.818.628.3
medián533527232125
modus533522151022
počet závodů2266723
průměrný odstup od vítěze % *)28,924,217,615,312,016,8
průměrné % poražených soupeřů *)42,356,329,646,659,646,6
počet jízd4412121446
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
3
50,0%
2
33,3%
4
57,1%
11
47,8%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
8,3%
3
25,0%
4
28,6%
9
19,6%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 146
12.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí6.21.17.8.2.7.9.12.
odstup % *)26,797,968,940,80,921,6174,7299,2
% poražených soupeřů *)66,7---15,846,292,357,1------
pořadí20112012201320142015celkem
průměr12.09.07.05.014.710.3
medián12972178
modus1297262
počet závodů111238
průměrný odstup od vítěze % *)299,2174,721,620,864,591,3
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,057,169,327,534,8
počet jízd2224616
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
33,3%
5
62,5%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
12,5%

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí16.22.19.33.8.22.27.24.13.24.34.33.26.52.65.
odstup % *)7,211,210,516,68,014,115,413,112,022,237,227,222,7122,7376,9
% poražených soupeřů *)60,544,757,120,093,643,236,641,089,673,358,865,669,919,03,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr65.052.026.033.034.024.013.020.326.019.027.9
medián6552263334241322191624
modus655226333424138191622
počet závodů111111142215
průměrný odstup od vítěze % *)376,9122,722,727,237,222,212,012,713,69,247,8
průměrné % poražených soupeřů *)3,019,069,965,658,873,389,653,638,652,651,7
počet jízd222222284430
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
8
53,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
2
6,7%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Tichý Štěpánsl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
pořadí49.42.
odstup %43,328,5
% poražených soupeřů22,633,9
pořadí2019celkem
průměr45.545.5
medián4242
modus4242
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,935,9
průměrné % poražených soupeřů28,328,3
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
33,3%
1
33,3%

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí13.15.8.8.16.18.17.20.16.16.
odstup %58,838,125,431,4248,1148,746,070,4100,7202,1
% poražených soupeřů25,022,241,736,4------20,05,06,3---
pořadí20142015celkem
průměr17.211.014.7
medián16816
modus16816
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %136,038,497,0
průměrné % poražených soupeřů5,231,315,7
počet jízd10818
lepší 1. jízda4
66,7%
2
50,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
pořadí23.15.25.15.25.21.13.15.28.12.18.4.8.18.20.27.16.33.35.35.54.38.19.65.53.57.60.58.53.60.55.46.69.68.66.
odstup %8,68,713,49,99,712,610,68,216,29,410,115,55,911,818,718,515,415,319,317,630,824,719,832,025,831,339,032,024,338,636,233,951,062,555,8
% poražených soupeřů81,589,081,588,379,884,190,285,773,088,482,597,594,386,384,980,388,971,972,664,648,065,783,936,648,048,145,952,157,044,350,556,736,416,316,7
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr67.057.557.735.715.517.820.635.1
medián6655573516152328
modus664653354121515
počet závodů246666535
průměrný odstup od vítěze %59,239,930,721,214,311,210,122,7
průměrné % poražených soupeřů16,547,048,067,888,784,084,067,8
počet jízd48121212121070
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
50,0%
2
33,3%
1
16,7%
4
66,7%
3
60,0%
16
45,7%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
2
16,7%
6
50,0%
5
41,7%
3
30,0%
17
24,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
pořadí2.2.6.2.25.27.15.15.
odstup %9,62,68,01,761,850,2227,778,4
% poražených soupeřů75,075,050,090,0------------
pořadí201220142015celkem
průměr20.54.02.011.8
medián15226
modus15222
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %104,54,96,155,0
průměrné % poražených soupeřů0,070,075,036,3
počet jízd74415
lepší 1. jízda4
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 137
30.08.15
sl 136
29.08.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
pořadí24.38.13.14.25.34.134.138.99.99.
odstup %28,852,029,828,622,125,280,060,7335,6118,2
% poražených soupeřů64,145,666,765,878,670,815,313,85,85,8
pořadí201220142015celkem
průměr117.529.522.361.8
medián99251434
modus99251399
počet závodů42410
průměrný odstup od vítěze %148,623,634,878,1
průměrné % poražených soupeřů10,274,760,643,2
počet jízd84820
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
20,0%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Tichý Štěpánsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí4.3.6.6.6.14.6.7.9.3.3.3.16.14.11.7.21.22.16.13.13.
odstup %9,47,318,19,67,215,64,612,15,94,46,415,99,912,915,614,716,422,620,527,627,8
% poražených soupeřů90,393,182,887,888,171,190,086,081,075,077,888,958,365,852,466,748,746,250,020,025,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr13.019.712.05.010.06.04.39.7
medián13211136647
modus1316736633
počet závodů234522321
průměrný odstup od vítěze %27,719,813,38,910,18,411,613,5
průměrné % poražených soupeřů22,548,360,881,780,688,088,768,8
počet jízd4681044642
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
2
50,0%
1
20,0%
1
50,0%
2
100,0%
0
0,0%
8
38,1%
čistých jízd2
50,0%
1
16,7%
2
25,0%
3
30,0%
2
50,0%
2
50,0%
1
16,7%
13
31,0%

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí7.4.4.3.1.1.7.6.2.3.2.3.1.1.7.12.10.8.7.5.6.8.6.7.15.17.9.9.3.3.21.25.
odstup %9,19,65,92,30,00,023,815,19,810,92,76,60,00,031,038,556,470,161,312,583,0117,740,341,0112,4130,923,228,120,426,7145,8128,5
% poražených soupeřů80,690,075,083,3100,0100,068,476,290,080,087,583,3100,0100,060,038,9---22,2---33,328,612,5---25,0------42,946,750,050,09,1---
pořadí20112012201320142016celkem
průměr23.09.37.63.13.37.0
medián2197236
modus2137113
počet závodů26108632
průměrný odstup od vítěze %137,257,055,28,64,539,5
průměrné % poražených soupeřů4,631,622,185,788,251,0
počet jízd41218161262
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
5
50,0%
4
50,0%
2
33,3%
14
43,8%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
12,5%
2
16,7%
6
9,7%

Kategorie C2X

Tichý Štěpánsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí5.6.
odstup %7,913,7
% poražených soupeřů77,873,7
pořadí2018celkem
průměr5.55.5
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %10,810,8
průměrné % poražených soupeřů75,875,8
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
66,7%
2
66,7%

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
pořadí2.5.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.2.2.6.5.4.4.6.3.16.17.6.5.20.25.9.9.14.17.12.16.44.53.31.30.22.22.21.21.57.54.49.51.56.63.25.26.27.31.79.89.40.37.36.32.32.37.24.
odstup %1,24,13,00,00,00,00,00,00,00,00,09,10,25,19,24,24,84,96,34,717,719,118,011,927,829,122,218,819,021,023,828,939,135,745,639,536,938,946,549,173,176,245,641,967,290,233,835,869,665,8200,3239,099,5104,993,082,1274,1312,6132,6
% poražených soupeřů98,995,598,6100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,097,897,897,694,795,991,992,188,995,682,182,482,190,272,969,275,880,085,182,876,168,153,349,541,242,047,547,547,450,017,623,230,427,530,421,529,430,621,221,1------4,97,7---8,83,12,725,8
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr45.141.035.515.311.04.71.61.01.03.022.1
medián3731301464211217
modus32252195421121
počet závodů9810846533359
průměrný odstup od vítěze %170,956,248,123,816,75,72,90,00,02,847,2
průměrné % poražených soupeřů5,926,541,976,384,293,298,6100,0100,097,760,6
počet jízd1716201681210666117
lepší 1. jízda6
66,7%
4
50,0%
7
70,0%
2
25,0%
3
75,0%
1
16,7%
2
40,0%
2
66,7%
1
33,3%
1
33,3%
29
49,2%
čistých jízd1
5,9%
4
25,0%
2
10,0%
6
37,5%
1
12,5%
7
58,3%
6
60,0%
5
83,3%
3
50,0%
4
66,7%
39
33,3%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí9.12.6.15.
odstup %22,122,67,219,2
% poražených soupeřů50,035,361,512,5
pořadí20132015celkem
průměr10.510.510.5
medián699
modus696
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %13,222,417,8
průměrné % poražených soupeřů37,042,739,8

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí19.23.28.32.14.
odstup %18,221,828,634,420,8
% poražených soupeřů69,563,343,834,062,9
pořadí201420152016celkem
průměr14.030.021.023.2
medián14281923
modus14281914
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %20,831,520,024,7
průměrné % poražených soupeřů62,938,966,454,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsj 80
17.06.17
sj 109
09.08.14
pořadí18.14.
odstup %16,920,8
% poražených soupeřů79,562,9
pořadí20142017celkem
průměr14.018.016.0
medián141814
modus141814
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %20,816,918,8
průměrné % poražených soupeřů62,979,571,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí8.15.5.8.8.8.8.5.5.
odstup %18,919,210,223,523,922,222,232,235,0
% poražených soupeřů22,212,520,0------------------
pořadí20122013celkem
průměr6.711.57.8
medián888
modus888
počet závodů729
průměrný odstup od vítěze %24,219,023,0
průměrné % poražených soupeřů2,917,46,1

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsj 80
17.06.17
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí18.23.22.25.24.
odstup %16,938,337,338,939,4
% poražených soupeřů79,546,348,844,247,7
pořadí20142017celkem
průměr23.518.022.4
medián231823
modus221818
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %38,516,934,2
průměrné % poražených soupeřů46,879,553,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí3.13.12.13.4.7.7.
odstup %3,317,320,820,610,016,218,3
% poražených soupeřů88,240,015,420,072,740,014,3
pořadí201220132014201520172018celkem
průměr7.07.08.512.013.03.08.4
medián774121337
modus774121337
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze %18,316,215,320,817,33,315,2
průměrné % poražených soupeřů14,340,046,415,440,088,241,5

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí14.22.
odstup %16,736,5
% poražených soupeřů68,352,3
pořadí20132014celkem
průměr22.014.018.0
medián221414
modus221414
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %36,516,726,6
průměrné % poražených soupeřů52,368,360,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí5.5.2.2.2.3.4.4.5.
odstup %12,37,36,010,32,39,921,922,016,5
% poražených soupeřů60,060,0------50,033,325,025,033,3
pořadí201220132014celkem
průměr4.32.53.53.6
medián4224
modus4222
počet závodů3249
průměrný odstup od vítěze %20,16,19,012,0
průměrné % poražených soupeřů27,841,730,031,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále