Veselý Petr, 1976

TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: MT
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 9. 1/VM 17.3016,7
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 47. 4/VM 26.5028,3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 8. 1/VM 17.2016,5
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 50. 3/VM 32.4035,5
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 5. 1/VM 10.7013,4
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 14. 1/VM 14.5020,1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 1. 1/VM
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 24. 2/VM 16.6022,5
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   2.690,4
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 4. 1/VM 6.106,7
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 37. 3/VM 23.3030,3
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 7. 1/VM 7.507,1
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 35. 3/VM 30.4036,0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   1.513,0
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 C1M sjezd 2. 1/VM 3.000,9
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 2. 1/VM 9.971,3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   5.620,7
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   0.190,4
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom    
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom    
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 1. 1/VM
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 11. 3/VM 13.1016,1
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1M slalom 2. 1/VM 3.403,5
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 7. 1/VM 9.5010,4
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 2. 1/VM 1.901,9
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 11. 1/VM 19.5022,6
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 10. 2/VM 15.1016,6
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 6. 1/VM 8.307,8
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 12. 2/VM 17.4020,2
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 3. 1/VM 1.501,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   9.420,9
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   8.280,8
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   15.721,4
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   22.722,0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2. 1/VM 15.001,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 2. 1/VM 12.401,4
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 2. 1/VM 5.100,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 3. 1/VM 16.301,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   2.000,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 1/VM 35.303,6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 1/VM 24.002,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   11.401,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RYGEL Marek
3.   64.107,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 1/VM 45.404,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 1/VM 25.402,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   27.603,4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RYGEL Marek
3.   24.202,5
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   1.830,3
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 13. 2/VM 19.1019,9
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 3. 1/VM 3.603,2
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 13. 2/VM 17.4019,0
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 2. 1/VM 1.501,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   5.230,9
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   4.780,9
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   15.871,4
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RYGEL Marek
3.   8.940,8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2. 1/VM 2.000,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 3. 1/VM 7.700,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 1. 1/VM
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 2. 1/VM 1.700,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5. 1/VM 37.605,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5. 1/VM 17.203,0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 5. 1/VM 24.603,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5. 1/VM 16.102,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   8.601,2
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 C1M sjezd 2.   0.200,0
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 2.   17.402,2
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   7.671,2
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
2.  
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 1/VM 15.3013,5
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 4. 1/VM 6.005,0
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 1/VM 16.0015,9
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 3. 1/VM 7.106,4
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   0.250,5
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   0.150,2
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd 2. 1/VM 50.505,9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 3. 1/VM 65.906,5
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 C1M sjezd 1. 1/VM
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 1. 1/VM
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 1. 1/VM
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 2. 1/VM 12.401,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 7. 2/VM 5.404,8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 49. 3/VM 30.8032,0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 8. 2/VM 9.407,8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 31. 2/VM 21.8020,3
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
2.  
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
3.  
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 12. 2/VM 14.6014,9
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 3. 1/VM 3.903,5
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 2/VM 15.9014,4
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 4. 1/VM 4.704,0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom    
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 3. 2/VM 3.904,0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RYGEL Marek
   
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 7. 2/VM 43.003,7
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd    
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
RAŠNER Karel
3. 1/VM 120.1010,6
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
RAŠNER Karel
4. 1/VM 77.006,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 12. 3/VM 12.2011,1
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 10. 3/VM 14.5013,4
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 25.   3549.407.016,0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 17. 3/VM 7.3114,2
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 5. 2/VM 7.406,7
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 5. 2/VM 7.506,8
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   4.600,4
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 1. 1/VM
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 1. 1/VM
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
ŠRÁMEK Michal
1.  
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
ŠRÁMEK Michal
1.  
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 22. 6/VM 27.2524,0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 12. 2/VM 10.309,7
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   0.390,4
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1M slalom 1. 1/VM
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1M slalom 1. 1/VM
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1M slalom 2. 1/VM 2.001,9
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1M slalom 2. 1/VM 12.9012,9
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 4. 1/VM 3.803,5
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 5. 1/VM 4.704,0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
RYGEL Marek
2.   0.601,0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
RYGEL Marek
3.   1.402,2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 1. 1/VM
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C2M sjezd
RAŠNER Karel
1. 1/VM
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C2M sjezd
RYGEL Marek
1.  
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 1. 1/VM
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 1. 1/VM
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C1M sjezd 1. 1/VM
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 1. 1/VM
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
ŠRÁMEK Michal
2.   11.601,1
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M slalom
ŠRÁMEK Michal
   
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 18. 2/VM 21.1023,6
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 28. 4/VM 27.0628,8
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
1.  
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
4.   13.091,5
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
4.   0.440,8
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
RYGEL Marek
3.   2.584,6
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 3. 1/VM 6.405,8
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 15. 4/VM 18.8019,9
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 3. 1/VM 5.805,7
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 1. 1/VM
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. C1M sjezd 2. 1/VM 15.402,6
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
RAŠNER Karel
2. 1/VM 2.600,4
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2. 2/VM 0.480,8
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2. 2/VM 0.550,9
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
4. 3/VM 4.284,6
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
3.   18.002,0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2. 1/VM 12.701,1
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2. 1/VM 20.901,8
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2. 1/VM 8.100,6
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
1. 1/VM
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
1. 1/VM
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
1. 1/VM
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
1. 1/VM
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Mornštejn Roman
1. 1/VJ
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Mornštejn Roman
1. 1/VJ
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Mornštejn Roman
2. 1/VJ 12.201,1
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Mornštejn Roman
2. 1/VJ 21.902,0
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 1.  
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice C1M sjezd 1.  
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2. 1/VM 7.800,7
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2. 1/VM 19.401,7
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
4. 1/VM 3.723,3
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2. 1/VM 1.391,2
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 2. 1/VM 4.900,8
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
5. 1/VM 7.325,0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
3. 1/VM 2.902,3
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2.   22.402,0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2.   24.002,1
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
3. 1/VM 25.022,4
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
3. 1/VM 3.742,6
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
6.   63.605,7
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
3.   31.702,8
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
1. 1/VM
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
1. 1/VM
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
1. 1/VM
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
1. 1/VM
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
2. 1/VM 0.310,1
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 6. 4/VM 12.438,8
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
RAŠNER Karel
5. 2/VM 3.362,4
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 9. 4/VM 13.959,7
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
RAŠNER Karel
8. 2/VM 5.263,6
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
RAŠNER Karel
2. 1/VM 0.700,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 3. 3/VM 3.503,3
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
RAŠNER Karel
3. 1/VM 2.802,4
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 1. 1/VM
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 1. 1/VM
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 2. 1/VM 1.620,7
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 1. 1/VM
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 2. 1/VM 6.200,5
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 2. 1/VM 6.200,5
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
4.   26.902,3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Veselý PetrTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 07.08.19 updated from RVP
Veselý PetrTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 29.07.19 updated from RVP
Veselý PetrTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 08.07.19 updated from RVP
Veselý PetrTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 03.03.19 updated from RVP
Veselý PetrTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 16.11.18 updated from RVP
Veselý PetrTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 13.11.18 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 26.03.18 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1: 3+   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 20.11.17 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 23.11.16 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 18.07.16 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 28.10.14 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 20.11.13 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 17.11.12 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: MT 26.11.11 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 29.06.11 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 15.06.11 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: MT 28.05.11 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 1 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|476|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/6 188
42.K1M 5/6 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/6 430
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 2/2 20
1.C2M
Rygel Marek
5/6 450

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/6 71
37.K1M 5/6 258
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/10 429
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/8 320
1.C2M
Rygel Marek
5/18 489

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 2/2 22
103.K1M 2/2 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/9 436
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/10 193
1.C2M
Rygel Marek
5/13 363

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 2/2 44
129.K1M 2/2 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
7/10 511
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 4/4 104
1.C2M
Rygel Marek
5/16 362

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/6 180
47.K1M 4/4 136
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/6 340
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 2/2 64
 C2M
Rygel Marek
5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Rygel Marek
5/11 285

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 3/3 88
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 2/2 9
2.C2M
Rygel Marek
7/8 413
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 4/4 30
17.C2M
Rašner Karel
2/2 65
 C2M
Rygel Marek
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 4/4 83
1.C2M
Rygel Marek
5/12 351

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/8 71
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
7/10 413
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 1/1 24
16.C2M
Šrámek Michal
2/2 42
25.C2M
Rašner Karel
1/1 21
 C2M
Rygel Marek
5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 4/4 160
1.C2M
Rygel Marek
5/12 274

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Šrámek Michal
1/1 30
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 4/4 45
130.K1M 1/1 16
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Mornštejn Roman
7/10 385
21.C2M
Rygel Marek
2/2 42
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C2M
Mornštejn Roman
5/14 442
19.C2M
Šrámek Michal
1/1 30
 C2M
Rygel Marek
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 4/4 137
2.C2M
Mornštejn Roman
5/13 269
10.C2M
Rašner Karel
1/1 28
 C2M
Rygel Marek
1/1 0

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C2M
Mornštejn Roman
8/10 389
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 1/1 94
4.C2M
Mornštejn Roman
5/12 583
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Mornštejn Roman
5/14 285

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
127.C1M 1/1 50
51.C2M
Rašner Karel
2/2 19
Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.C1M 2/2 20

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M1111121212
C1M-----36---

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20132011
C2M3751
C1M-127

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M42726579645859624
C1M----242934-18

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132011
C1M2234633310102543
K1M423710312947--130-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M186512-8811-
C2M1111111421
Fotky nenalezeny.
0|476|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/6 188
42.K1M 5/6 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/6 430
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 2/2 20
1.C2M
Rygel Marek
5/6 450

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/6 71
37.K1M 5/6 258
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/10 429
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/8 320
1.C2M
Rygel Marek
5/18 489

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 2/2 22
103.K1M 2/2 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/9 436
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/10 193
1.C2M
Rygel Marek
5/13 363

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 2/2 44
129.K1M 2/2 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
7/10 511
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 4/4 104
1.C2M
Rygel Marek
5/16 362

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/6 180
47.K1M 4/4 136
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/6 340
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 2/2 64
 C2M
Rygel Marek
5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Rygel Marek
5/11 285

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 3/3 88
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 2/2 9
2.C2M
Rygel Marek
7/8 413
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 4/4 30
17.C2M
Rašner Karel
2/2 65
 C2M
Rygel Marek
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 4/4 83
1.C2M
Rygel Marek
5/12 351

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/8 71
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
7/10 413
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 1/1 24
16.C2M
Šrámek Michal
2/2 42
25.C2M
Rašner Karel
1/1 21
 C2M
Rygel Marek
5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 4/4 160
1.C2M
Rygel Marek
5/12 274

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Šrámek Michal
1/1 30
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 4/4 45
130.K1M 1/1 16
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Mornštejn Roman
7/10 385
21.C2M
Rygel Marek
2/2 42
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C2M
Mornštejn Roman
5/14 442
19.C2M
Šrámek Michal
1/1 30
 C2M
Rygel Marek
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 4/4 137
2.C2M
Mornštejn Roman
5/13 269
10.C2M
Rašner Karel
1/1 28
 C2M
Rygel Marek
1/1 0

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C2M
Mornštejn Roman
8/10 389
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 1/1 94
4.C2M
Mornštejn Roman
5/12 583
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Mornštejn Roman
5/14 285

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
127.C1M 1/1 50
51.C2M
Rašner Karel
2/2 19
Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.C1M 2/2 20

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M1111121212
C1M-----36---

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20132011
C2M3751
C1M-127

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M42726579645859624
C1M----242934-18

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132011
C1M2234633310102543
K1M423710312947--130-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M186512-8811-
C2M1111111421

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20 39 2   47 135 243
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody10.97.0360
C1M5.73.0338
K1M21.513.01320
C2M2.52.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody610,0610,0915,02135,060
C1M615,8513,2821,11950,038
K1M00,000,000,000,020
C2M00,0150,0150,02100,02
Celkem610,0610,0915,02135,060
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody11444444842,1
C1M7529443850,7
K1M351444925,7
C2M462125,0
Celkem11444444842,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Veselý Petrřeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí2.3.
odstup %0,62,4
% poražených soupeřů91,781,8
pořadí2011celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %1,51,5
průměrné % poražených soupeřů86,886,8
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Veselý Petrsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
pořadí9.8.5.1.4.7.1.2.2.6.3.3.2.4.3.7.8.3.4.3.12.10.5.22.12.1.1.2.2.4.5.18.28.3.3.1.1.
odstup %16,716,513,40,06,77,10,03,51,97,81,43,21,45,06,44,87,83,54,04,011,113,46,724,09,70,00,01,912,93,54,023,628,85,85,70,00,0
% poražených soupeřů74,275,985,7100,086,472,7100,093,893,364,387,580,090,082,488,283,381,690,583,391,771,876,986,736,471,8100,0100,087,588,980,075,060,532,585,784,6100,0100,0
pořadí201120132014201520162017201820192020celkem
průměr1.013.06.19.05.03.52.52.85.75.8
medián13210432254
modus1315332213
počet závodů24835225637
průměrný odstup od vítěze %0,016,07,010,44,85,72,32,910,17,2
průměrné % poražených soupeřů100,065,880,078,586,185,385,087,882,582,2
počet jízd481661043101273
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
3
37,5%
0
0,0%
1
20,0%
1
50,0%
2
100,0%
1
20,0%
2
33,3%
12
32,4%
čistých jízd2
50,0%
4
50,0%
9
56,3%
2
33,3%
9
90,0%
1
25,0%
1
33,3%
7
70,0%
2
16,7%
37
50,7%

Kategorie K1M

Veselý Petrsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí47.50.14.24.37.35.11.7.11.10.12.13.13.13.13.49.31.12.13.15.
odstup %28,335,520,122,530,336,016,110,422,616,620,219,919,013,515,932,020,314,914,419,9
% poražených soupeřů50,044,379,763,546,350,080,086,777,883,079,672,172,166,766,748,969,470,368,465,0
pořadí201320162017201820192020celkem
průměr15.026.313.013.010.234.521.5
medián15131313113513
modus15121313111413
počet závodů14225620
průměrný odstup od vítěze %19,920,414,719,417,228,821,4
průměrné % poražených soupeřů65,064,366,772,181,455,667,0
počet jízd282381235
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
50,0%
4
80,0%
4
66,7%
11
55,0%
čistých jízd1
50,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
33,3%
4
50,0%
2
16,7%
9
25,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Veselý Petrřeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.2.2.
odstup %0,00,50,5
% poražených soupeřů100,096,796,7
pořadí2011celkem
průměr1.71.7
medián22
modus22
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %0,30,3
průměrné % poražených soupeřů97,897,8

Kategorie C2M

Veselý Petrsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 31
03.05.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí2.1.1.2.2.2.2.2.2.1.2.2.3.1.2.1.2.1.1.2.1.1.2.1.1.1.1.1.4.4.3.2.2.2.1.2.2.3.6.3.4.
odstup %0,40,00,00,70,90,81,42,00,30,00,91,40,80,01,20,00,00,00,00,00,00,00,40,00,00,00,00,01,54,62,01,11,80,60,02,02,12,45,72,82,3
% poražených soupeřů90,9100,0100,090,090,993,385,787,588,9100,094,790,080,0100,092,3100,094,1100,0100,092,3100,0100,087,5100,0100,0100,0100,0100,062,575,075,088,990,094,1100,093,393,385,770,688,975,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.03.22.61.01.31.51.32.02.01.32.0
medián43211112212
modus42211112212
počet závodů157432655341
průměrný odstup od vítěze %2,33,01,70,00,10,00,20,71,20,11,0
průměrné % poražených soupeřů75,086,483,6100,095,896,297,790,789,597,091,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí20132014celkem
průměr1.01.01.0
medián111
modus111
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0

Kategorie C2M

Veselý Petrsj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí2.1.2.2.2.1.1.1.1.2.
odstup %0,40,00,91,41,20,00,00,00,00,4
% poražených soupeřů90,9100,094,790,092,3100,0100,0100,0100,093,8
pořadí20132014201720182020celkem
průměr2.01.01.51.72.01.5
medián211221
modus211221
počet závodů1323110
průměrný odstup od vítěze %0,40,00,60,80,40,4
průměrné % poražených soupeřů93,8100,096,294,990,996,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 164
17.10.15
sj 18
19.04.14
sj.V.Mýto
17.06.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.2.7.1.2.1.2.2.
odstup %0,01,13,70,00,80,00,50,5
% poražených soupeřů100,091,776,0100,097,4100,096,796,7
pořadí20112012201420152016celkem
průměr1.72.01.07.01.52.3
medián221712
modus221712
počet závodů311128
průměrný odstup od vítěze %0,30,80,03,70,60,8
průměrné % poražených soupeřů97,897,4100,076,095,994,8

Kategorie C2M

Veselý Petrsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sl Bech SO
19.10.13
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí2.1.1.2.2.2.2.2.2.1.2.2.3.1.2.1.2.1.1.1.2.1.4.3.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.4.4.3.2.2.2.1.1.1.2.2.2.2.2.2.3.6.3.4.
odstup %0,40,00,00,70,90,81,42,00,30,00,91,40,80,01,20,00,00,00,00,00,00,06,810,60,00,40,00,00,00,00,00,00,00,01,11,54,62,01,11,80,60,00,00,02,01,11,70,72,02,12,45,72,82,3
% poražených soupeřů90,9100,0100,090,090,993,385,787,588,9100,094,790,080,0100,092,3100,094,1100,0100,0100,092,3100,081,384,6100,087,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,088,962,575,075,088,990,094,1100,0100,0100,090,090,988,988,993,393,385,770,688,975,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.02.92.21.02.21.51.32.02.01.31.9
medián42212112212
modus42211112212
počet závodů1712752755354
průměrný odstup od vítěze %2,32,51,30,03,60,00,20,71,20,11,2
průměrné % poražených soupeřů75,087,187,9100,090,796,298,190,789,597,091,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí2.2.2.2.2.3.4.4.4.4.3.2.2.1.5.5.5.5.2.2.3.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.2.2.
odstup %1,30,91,41,50,61,62,83,62,94,50,70,20,20,03,05,12,83,32,20,06,55,90,00,00,00,00,00,00,00,00,02,60,00,00,00,50,5
% poražených soupeřů83,383,392,993,394,188,276,981,384,285,788,994,494,7100,075,075,071,473,350,050,077,887,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,090,0100,0100,0100,096,796,7
pořadí20112013201420152017201820192020celkem
průměr1.71.31.01.01.83.23.12.02.3
medián211112322
modus211112421
počet závodů34424108237
průměrný odstup od vítěze %0,30,60,00,03,11,72,41,11,5
průměrné % poražených soupeřů97,897,5100,0100,091,377,387,183,388,8

Kategorie C2M

Veselý Petrsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí2.1.1.2.2.2.2.2.1.1.2.1.3.2.2.3.2.1.2.2.3.1.1.1.2.1.2.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.4.2.4.3.2.2.2.1.1.1.1.2.2.3.6.3.1.1.1.1.4.
odstup %0,40,00,00,70,90,81,42,00,00,00,20,07,71,23,42,50,30,00,91,40,80,00,00,01,20,01,20,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,40,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,50,44,62,01,11,80,60,00,00,00,02,02,12,45,72,80,00,00,00,02,3
% poražených soupeřů90,9100,0100,090,090,993,385,787,5100,0100,075,0100,060,083,385,777,888,9100,094,790,080,0100,0100,0100,083,3100,092,3100,094,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,092,3100,0100,0100,0100,0100,0------100,087,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,062,593,875,075,088,990,094,1100,0100,0100,0100,093,393,385,770,688,9100,0100,0100,0100,075,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.02.22.11.01.11.11.21.71.91.31.6
medián42211112211
modus41111111211
počet závodů191167813913380
průměrný odstup od vítěze %2,31,71,10,00,10,00,10,51,60,10,7
průměrné % poražených soupeřů75,092,489,0100,098,274,099,093,086,997,091,4

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí25.17.6.9.2.
odstup %7.016,014,28,89,70,7
% poražených soupeřů7,738,582,875,096,2
pořadí20112015celkem
průměr5.721.011.8
medián6179
modus2172
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %6,43.515,11.409,9
průměrné % poražených soupeřů84,723,160,0

Kategorie C2M

Veselý Petrsj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí1.2.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.2.2.3.1.1.1.1.1.1.2.1.1.2.3.1.1.4.3.2.2.4.2.5.3.3.2.5.8.
odstup %0,03,00,00,00,40,00,00,00,00,00,00,00,50,20,00,00,00,00,00,00,00,40,00,01,02,20,00,00,84,60,80,93,31,25,02,32,60,12,43,6
% poražených soupeřů100,096,0100,0100,095,8100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,093,893,885,7100,0100,0100,0100,0100,0100,091,7100,0100,094,488,9100,0100,084,291,391,791,776,992,980,088,989,590,077,865,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr5.03.42.41.71.02.01.71.01.21.52.0
medián53211121111
modus23211121111
počet závodů355652345240
průměrný odstup od vítěze %2,02,91,40,60,00,00,30,00,11,50,9
průměrné % poražených soupeřů77,685,691,895,8100,092,995,9100,099,298,094,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Veselý Petrsj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí1.1.1.1.1.2.1.2.5.3.2.
odstup %0,00,00,00,00,00,40,01,25,02,30,1
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,091,7100,092,980,088,990,0
pořadí2011201220142016201820192020celkem
průměr2.03.31.51.01.01.01.01.8
medián23111111
modus22111111
počet závodů132121111
průměrný odstup od vítěze %0,12,80,20,00,00,00,00,8
průměrné % poražených soupeřů90,087,395,9100,0100,0100,0100,094,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí25.17.6.9.2.
odstup %7.016,014,28,89,70,7
% poražených soupeřů7,738,582,875,096,2
pořadí20112015celkem
průměr5.721.011.8
medián6179
modus2172
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %6,43.515,11.409,9
průměrné % poražených soupeřů84,723,160,0

Kategorie C2M

Veselý Petrsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí1.1.2.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.2.2.3.1.1.1.1.1.1.2.1.1.3.1.1.2.2.4.2.5.3.3.2.5.8.
odstup %0,00,03,00,00,00,40,00,00,00,00,00,00,00,50,20,00,00,00,00,00,00,00,40,00,02,20,00,00,80,93,31,25,02,32,60,12,43,6
% poražených soupeřů100,0100,096,0100,0100,095,8100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,093,893,885,7100,0100,0100,0100,0100,0100,091,7100,0100,088,9100,0100,091,791,776,992,980,088,989,590,077,865,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr5.03.41.71.61.02.01.71.01.21.31.9
medián53211121111
modus23211121111
počet závodů353552345338
průměrný odstup od vítěze %2,02,90,50,50,00,00,30,00,11,00,8
průměrné % poražených soupeřů77,685,694,596,1100,092,995,9100,099,298,794,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí25.17.6.9.2.
odstup %7.016,014,28,89,70,7
% poražených soupeřů7,738,582,875,096,2
pořadí20112015celkem
průměr5.721.011.8
medián6179
modus2172
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %6,43.515,11.409,9
průměrné % poražených soupeřů84,723,160,0

Kategorie C2M

Veselý Petrsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí1.1.2.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.2.2.3.1.1.1.1.1.1.2.1.1.3.1.1.2.2.4.2.5.3.3.2.5.8.
odstup %0,00,03,00,00,00,40,00,00,00,00,00,00,00,50,20,00,00,00,00,00,00,00,40,00,02,20,00,00,80,93,31,25,02,32,60,12,43,6
% poražených soupeřů100,0100,096,0100,0100,095,8100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,093,893,885,7100,0100,0100,0100,0100,0100,091,7100,0100,088,9100,0100,091,791,776,992,980,088,989,590,077,865,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr5.03.41.71.61.02.01.71.01.21.31.9
medián53211121111
modus23211121111
počet závodů353552345338
průměrný odstup od vítěze %2,02,90,50,50,00,00,30,00,11,00,8
průměrné % poražených soupeřů77,685,694,596,1100,092,995,9100,099,298,794,5