Urban Daniel, 2001, TJ DUKLA Praha

Urban Daniel, 2001

TJ DUKLA Praharegistrační číslo: 012088
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 1   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 3. 2/U23 6.607,0OM
80
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 5. 2/U23 6.206,6OM
69
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 10. 2/U23 6.846,7NKZ
46
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 13. 3/U23 10.259,8NKZ
37
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 3. 1/U23 9.129,6
151
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 92. 9/U23 64.4974,5
22
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 5. 1/U23 9.418,2
162
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 53. 8/U23 38.9036,7
211
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 16. 6/U23 10.7310,2ČP
25
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 20. 6/U23 13.0511,1ČP
17
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 9. 3/U23 7.908,8NKZ
57
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 42. 7/U23 59.8265,9NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 7. 4/U23 4.635,4NKZ
62
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 13. 5/U23 8.107,5NKZ
49
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 12. 6/U23 13.0913,0ČP
33
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 32. 8/U23 34.1733,8ČP
4
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 25. 7/U23 21.5821,4ČP
11
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 19. 6/U23 19.8819,2ČP
19
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 2. 1/U23 0.970,9
142
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 14. 3/U23 13.8013,1
79
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 10. 4/U23 10.7813,6
69
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 4. 3/U23 7.459,3
139
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 14. 1/U23 9.2410,2NKZ
33
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 5. 1/U23 5.636,6NKZ
62
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 1. 1/U23 OM
71
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 3. 1/U23 1.401,4OM
59
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 10. 1/U23 10.4710,6NKZ
49
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 15. 1/U23 17.4517,3NKZ
35
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 14. 6/U23 15.7213,9ČP
29
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 25. 10/U23 22.2719,7ČP
11
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 3. 1/U23 4.435,2
194
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 2. 1/U23 8.198,2
218
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 3. 1/U23 5.375,4NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 8. 2/U23 3.693,7NKZ
53
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 15. 3/U23 3.276,7ČP/OČ/OM
27/106/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
URBAN Michal
18. 3/U23 4.9910,4ČP/OČ/OM
21/4/25
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 17. 3/U23 3.056,1ČP/OČ/OM
23/94/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
URBAN Michal
11. 2/U23 3.687,7ČP/OČ/OM
35/52/37
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 15. 2/U23 183.0513,7ČP/OČ/OM
27/35/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 19. 2/U23 204.2315,2ČP/OČ/OM
19/6/0
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 25. 10/U23 23.6525,0ČP
11
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 13. 7/U23 8.178,8ČP
31
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 10. 5/U23 63.0669,2ČP
37
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 36. 10/U23 160.66165,5ČP
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 2. 1/U23 1.701,6OM
63
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 2. 1/U23 2.001,9OM
60
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 20. 10/U23 9.8111,0ČP/NKZ
17/57
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
    ČP/NKZ
0/0
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 19. 10/U23 11.8811,6ČP
19
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
    ČP
0
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 15. 7/U23 8.698,1ČP
27
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
    ČP
0
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 3. 1/U23 3.062,9
96
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 3. 1/U23 4.504,8
102
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 22. 11/U23 12.4013,0ČP
14
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
    ČP
0
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 14. 8/U23 12.1711,7ČP
29
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
    ČP
0
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 15. 8/U23 10.9111,6ČP
27
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
    ČP
0
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 23. 10/U23 17.1617,5ČP
13
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
    ČP
68
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 2. 1/U23 0.140,2
185
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 1. 1/U23
192
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 15. 7/U23 12.5213,3NKZ
53
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 7. 5/U23 6.636,9NKZ
75
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 6. 5/U23 5.527,0NKZ
75
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 6. 3/U23 6.639,0NKZ
68
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 2. 1/U23 4.475,5
157
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 2. 1/U23 3.304,0
156
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 1. 1/DS OM
85
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 18. 6/DS 15.5015,9OM
129
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 1. 1/DS OM
89
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 14. 5/DS 14.9014,7OM
158
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 4. 2/DS 4.334,7NKZ
62
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 3. 1/DS 2.382,5NKZ
68
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 7. 3/DS 3.338,1-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
PROCHÁZKA Josef
7. 3/DS 4.089,6-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2. 1/DS 10.827,9-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 27. 8/DS 48.1645,5-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 20. 2/DS 13.2012,2ČP
17
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 42. 6/DS 85.5377,6ČP
0
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1M slalom 68. 17/DS 49.4051,0-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 5. 3/DS 37.974,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 6. 3/DS 39.664,9OČ/OM
0/31
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
4. 1/DS 52.2039,9NKZ
68
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 27.   17.7618,2NKZ
37
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
3. 1/DS 29.1123,3NKZ
68
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 25. 2/DS 13.4114,3NKZ
43
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2. 1/DS 9.306,4NKZ
68
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 25. 6/DS 25.0222,5NKZ
12
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2. 1/DS 18.0212,5NKZ
68
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 11. 4/DS 14.6614,1NKZ
40
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 22. 2/DS 12.6912,5ČP
15
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1M slalom 22. 2/DS 17.0318,2ČP
15
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 19. 1/DS 15.0415,3ČP
19
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 16. 1/DS 4.906,0ČP
25
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 12. 2/DS 121.8211,5ČP/OČ/OM
33/0/56
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 12. 3/DS 128.8912,3ČP/OČ/OM
33/0/56
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 1. 1/DS OM
76
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 33. 7/DS 18.0024,7OM
62
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 1. 1/DS OM
84
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 25. 8/DS 18.2024,8OM
101
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 6. 2/DS 8.9211,9NKZ
62
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 28. 8/DS 17.8622,9NKZ
12
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 4. 2/DS 3.655,2-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
TICHÝ Štěpán
3. 2/DS 2.313,3-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 5. 3/DS 5.896,0-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1M slalom 22. 3/DS 14.9013,6ČP
14
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M slalom 37. 6/DS 71.2262,6ČP
0
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1M slalom 3. 1/DS 5.135,6
95
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1M slalom    
0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 5. 1/DS 10.5615,4
176
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 4. 1/DS 5.417,2
181
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 2. 1/DS 31.713,6
56
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 3. 1/DS 54.756,4
52
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 21. 4/DS 15.6215,8NKZ
35
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 12. 3/DS 15.7415,6NKZ
62
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 15. 3/DS 14.0015,6NKZ
53
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 16. 3/DS 11.7212,3NKZ
46
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 18. 1/DS 13.2128,5ČP/OČ/OM
21/0/9
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 19. 1/DS 0.220,0ČP/OČ/OM
19/0/7
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M slalom 42. 7/DS 66.1568,1ČP
0
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M slalom 35. 5/DS 18.3519,3ČP
1
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 1. 1/DS OM
44
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 39. 7/DS 66.4473,6ČP
0
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 39. 7/DS 79.8079,0ČP
0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 13. 1/DS 59.4010,4ČP/OČ/OM
29/0/44
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 15. 1/DS 61.0810,7-
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 2. 1/DM 0.300,3OM
59
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
ROUČA Samuel
2. 1/DM 1.401,1OM
19
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 7. 2/DM 4.704,5OM
39
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
ROUČA Samuel
2. 1/DM 2.101,7OM
19
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 15. 4/DM 10.2711,1NKZ
37
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 18. 3/DM 24.4222,0NKZ
35
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 10. 4/DM 4.9911,8-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 15. 5/DM 4.6813,2-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 5. 1/DM 8.949,6-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 26. 2/DM 18.2017,6ČP/NKZ
11/35
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 33. 4/DM 32.4530,0ČP/NKZ
5/25
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 21. 3/DM 6.8613,4ČP/OČ/OM
25/0/34
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1M slalom    
0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1M slalom 5. 1/DM 11.5814,0
109
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
VÁCHA Marek
5. 2/DM 11.207,9OM
3
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 2. 2/DM 1.301,1OM
28
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
VÁCHA Marek
5. 2/DM 13.8010,8OM
3
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 4. 2/DM 7.907,1OM
20
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 10. 2/DM 15.5318,1
105
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 7. 2/DM 11.7013,4
154
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 5. 3/DM 40.386,5ČP/OČ/OM
0/53/23
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 5. 3/DM 82.937,4ČP/OČ/OM
0/53/31
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1M slalom 35. 2/DM 31.2234,5ČP
1
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1M slalom 41. 5/DM 80.3088,1ČP
0
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 23. 3/DM 22.9222,0NKZ
27
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 29. 7/DM 33.7633,4NKZ
15
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 26. 2/DM 26.4825,3ČP
10
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 34. 5/DM 54.7358,4ČP
2
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 31. 3/DM 87.4885,5ČP
5
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 33. 4/DM 89.2190,1ČP
3
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 18. 3/DM 101.8318,4ČP/OČ/OM
21/0/15
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER David
    ČP/OČ/OM
0/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 21. 2/DM 11.5516,6ČP/OČ/OM
15/0/15
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER David
16. 2/DM 17.8426,5ČP/OČ/OM
25/0/1
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 3. 1/DM 1.000,9OM
63
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 10. 3/DM 10.508,7OM
37
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 34. 4/DM 31.8933,3ČP/NKZ
0/29
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 51. 6/DM 149.58148,0ČP/NKZ
0/6
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M sjezd 11. 4/DM 10.8819,6-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 16. 5/DM 29.9030,8-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
VÁCHA Ondřej
3. 1/DM 6.405,0OM
7
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 2. 1/DM 1.401,3OM
30
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
VÁCHA Ondřej
4. 1/DM 5.503,9OM
6
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 2. 1/DM 2.602,2OM
29
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 3. 1/DM 5.8010,1OM
4
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 3. 1/DM 2.703,0OM
25
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
VÁCHA Ondřej
3. 1/DM 3.803,4OM
4
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 3. 1/DM 8.0012,9OM
4
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 5. 1/DM 5.805,9OM
33
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
VÁCHA Ondřej
7. 2/DM 13.8011,3OM
3
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 8. 3/DM 101.3316,8-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 9. 3/DM 186.1018,0-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 32. 5/DM 30.7231,6NKZ
12
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 31. 5/DM 29.2829,3NKZ
14
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 107. 28/DM 76.5393,3NKZ
0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 29. 6/DM 22.8526,5NKZ
13
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 109. 30/DM 69.2184,0NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 27. 6/DM 18.8022,3NKZ
17
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1M slalom 3. 1/DM 13.2012,5OM
22
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 15. 2/DM 31.3032,2OM
18
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1M slalom 2. 1/DM 9.808,9OM
26
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 16. 2/DM 39.0041,2OM
17
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 20. 3/DM ČP/OČ/OM
6/0/3
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 24. 3/DM 17.2824,0ČP/OČ/OM
2/0/2
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 30. 7/DM 10.7916,4ČP/OČ/OM
6/0/38
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 3. 1/DM 3.603,8OM
23
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 8. 3/DM 7.307,8OM
39
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 2. 1/DM 5.505,8OM
27
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 9. 3/DM 13.1014,2OM
39
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8. 1/DM 171.0016,4OM
2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 8. 1/DM 128.9014,3OM
3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
WALTER David
6. 2/DM 268.9027,2OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
WALTER David
7. 3/DM 228.2027,3OM
1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 9. 1/DM 153.0016,9OM
4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 10. 1/DM 193.1018,4OM
1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
WALTER David
6. 2/DM 242.5024,1OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
WALTER David
7. 3/DM 228.5026,9OM
1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 10. 1/ZS 9.208,4OM
34
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 15. 2/ZS 18.5017,1OM
20
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 32. 3/ZS 40.8041,6NKZ
12
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 44. 3/ZS 106.10100,6NKZ
1
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 15. 3/ZS 17.9040,3-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 18. 2/ZS 36.8239,7-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 2. 2/ZS 1.743,5-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 24. 19/ZS 8.7419,6-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 4. 4/ZS 9.198,6-
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 2. 2/ZS 4.353,8
20
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 3. 3/ZS 22.047,5
3
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 8.   25.2610,4
18
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 2. 2/ZS 0.711,2
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 3. 3/ZS 7.496,1
17
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 7. 7/ZS 5.6112,7
0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C2M slalom
URBAN Michal
3. 1/ZS 34.4028,8OM
0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1M slalom 4. 1/ZS 6.205,7OM
8
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C2M slalom
URBAN Michal
3. 1/ZS 35.9029,7OM
1
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1M slalom 6. 1/ZS 11.8012,3OM
9
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 6. 1/ZS 8.4811,5
56
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 16. 1/ZS 20.4029,9
33
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 14. 6/ZS 22.2021,6OM
20
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
URBAN Michal
8. 1/ZS 19.3014,6OM
5
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 1/ZS 14.5913,2OM
13
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 10. 4/ZS 18.6017,9-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
URBAN Michal
5. 1/ZS 11.308,4-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 6. 1/ZS 9.608,7-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 3. 3/ZS 2.701,1
4
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 2. 2/ZS 3.503,5
17
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 8. 8/ZS 23.3011,4
18
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 3. 3/ZS 1.052,8
4
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 2. 2/ZS 2.352,5
18
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 5. 5/ZS 1.705,4
24
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 39. 1/ZS 42.6849,8NKZ
8
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 43. 2/ZS 48.4458,2NKZ
3
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 5. 3/ZS 6.637,1
34
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 13. 4/ZS 14.1714,7
15
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 11. 2/ZS 116.0617,9-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 23. 8/ZS 140.6525,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 14. 2/ZS 127.8720,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd     -
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 44. 3/ZS 169.70172,3NKZ
0
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 41. 2/ZS 70.0666,0NKZ
3
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 1. 1/ZS OM
2
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 5. 1/ZS 8.708,6OM
6
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 4. 2/ZS 4.604,4OM
10
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 1. 1/ZS OM
2
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 5. 1/ZS 6.906,5OM
6
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 3. 2/ZS 2.001,9OM
17
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 9. 1/ZS 191.5019,5OM
3
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 1/ZS 150.8017,6OM
2
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 12. 2/ZS 232.7023,2OM
0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 14. 2/ZS 197.9023,3OM
1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 31. 3/ZS 70.2061,9OM
0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 28. 4/ZS 29.7227,9OM
9
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1M sjezd 7. 6/ZS 8.3021,2-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1M slalom 8.   18.1319,3-
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 16. 4/ZS 38.5037,6OM
1
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C2M slalom
ROUČA Samuel
5. 1/ZS 14.6010,6OM
2
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1M slalom 3. 1/ZS 7.606,5OM
5
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 16. 3/ZS 49.2046,5OM
1
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1M slalom 5. 1/ZS 15.8013,2OM
3
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 76. 31/ZS 77.1490,2
29
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 29. 8/ZS 43.6248,9
13
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 7. 5/ZS 116.0020,6
0
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 80. 32/ZS 50.2160,2
23
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 25. 7/ZS 29.4833,0
23
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1M slalom 5. 1/ZS 12.6012,2OM
3
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C2M slalom
SURMA Tadeáš
2. 1/ZS 34.4028,2OM
2
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1M slalom 5. 1/ZS 22.3022,3OM
3
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C2M slalom
SURMA Tadeáš
2. 1/ZS 37.6028,4OM
2
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 9. 2/ZS 17.5016,1OM
5
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
SURMA Tadeáš
6. 2/ZS 40.2032,7OM
3
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 8. 1/ZS 18.7016,1OM
7
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
SURMA Tadeáš
6. 2/ZS 46.9036,5OM
3
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 7. 4/ZS 12.9021,5OM
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 13. 7/ZS 29.8836,0OM
8
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 64. 31/ZS 46.2059,7OM
9
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 7. 4/ZS 13.7823,6OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 15. 7/ZS 37.6143,5OM
6
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 45. 25/ZS 38.6849,3OM
27
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 1.   OM
0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 5. 1/ZS 22.7022,8OM
3
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 28. 7/ZS 52.9064,5OM
8
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 1.   OM
0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 5. 1/ZS 27.8039,7OM
3
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 34. 10/ZS 59.00108,1OM
1
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M sjezd 5. 1/ZS 20.1016,0OM
0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 6. 2/ZS 22.2022,5OM
3
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 34. 5/ZS 53.5066,0OM
1
10.05.2014 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 6. 1/ZS 36.7034,1OM
0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1M slalom 7. 2/ZS 32.6032,9OM
2
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 37. 6/ZS 72.8086,9OM
0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 12. 2/ZS 361.7030,9OM
0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 13.   251.9031,7OM
0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 15. 2/ZS 297.5038,2OM
0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 15. 2/ZS 397.4034,7OM
0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 44. 3/ZM 294.20329,5OM
0
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1M sjezd 11. 2/ZM 158.6033,9-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 39. 2/ZM 210.98224,4OM
0
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1M sjezd 11.   22.0436,3-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1M slalom 14.   51.2641,0-
04.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 17. 1/ZM 91.6098,8OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 17. 1/ZM 132.50148,4OM
0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 14. 1/ZM 66.2060,2OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 13. 1/ZM 128.70127,3OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Urban DanielTJ DUKLA Praha K1: 3   C1: 1   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Urban DanielTJ Dukla Praha K1:   C1: 1   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Urban DanielTJ Dukla Praha K1:   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 14.06.21 updated from RVP
Urban DanielTJ Dukla Praha K1:   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Urban DanielDUKLA Brandýs K1:   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 06.01.21 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1: 2+   C2: K1:   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1: 2   C2: 16.11.18 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 19.06.17 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 13.06.17 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 19.07.15 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 14.04.15 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.14 updated from RVP
Urban DanielTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.07.13 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1M 85,37 85,37
22.05.2021 slalom C1M 99,17 99,17
16.05.2021 slalom C1M 139,64 139,64
15.05.2021 slalom C1M 248,29 248,29
Místo narozeníŠumperk
ZnameníBýk
BydlištěŠumperk
ZaměstnáníStřední škola železniční a technická Šumperk
Plánované povoláníMistr
Výrobce loděGalasport
Model loděGorila
Výrobce pádlaRaab Paddles
Od kolika let pádluje13
První trenérStanislav Renda
Současný trenérRadek Urban
Sportovní vzorJaromír Jágr
ZálibyKolo,fotbal,
Zimní přípravaŠumperk
Nejlepší dosažené výsledky2.místo na Ms. V C2mix,mistr Evropy ve sjezdu v hlídkách C1m
Oblíbenci v hudběKarel Gott
Oblíbená traťKřivoklát,Veltrusy, Trnávka

Profil aktualizován 22.07.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1M FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1M HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-BGalasport Smoothie
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-BGalasport Smoothie
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Smoothie
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Smoothie
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Smoothie
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M FINALE-BGalasport Smoothie
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-BGalasport Smoothie
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Smoothie
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Smoothie
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Smoothie
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Smoothie
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Smoothie
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Smoothie
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M finale-AGalasport Smoothie
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M finale-AGalasport Smoothie
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M finale-BGalasport Smoothie
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M kvalifikaceGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M finale-BGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M finale-BGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M kvalifikaceGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M kvalifikaceGalasport Smoothie
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Smoothie
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Smoothie
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Smoothie
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Smoothie
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Smoothie
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Smoothie
0|4965|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
19.C1M 5/6 105
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 214
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
4.C1M 5/6 673
246.K1M 2/2 233
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 2/2 149

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1M 5/6 119
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 199
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 2/2 412
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 2/2 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 4/4 96
31.C2M
Urban Michal
2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 4/4 241
17.C2M
Urban Michal
2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
10.C2M
Urban Michal
2/2 62

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/7 119
2.C2X
Kloboučková Ivana
5/7 68
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/5 275
 C2X
Kloboučková Ivana
1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/6 792
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 2/2 123

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.C1M 5/6 91
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1M 4/6 213
2.C2X
Kloboučková Ivana
4/4 272
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 2/2 174
32.K1M 2/2 287
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 2/2 66
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 3/3 143

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
37.C1M 5/6 15
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1M 4/6 223
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 4/4 452
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 3/3 204
52.K1M 2/2 163
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 3/3 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/5 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 3/3 60

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
35.C1M 6/8 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C1M 4/6 134
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 4/4 368
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 4/4 146
4.C2M
Rouča Samuel
2/2 38
31.C2M
Vácha Marek
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.C1M 5/8 61
41.C2M
Walter David
2/2 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/8 106
 C2M
Walter David
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/8 118
33.C2M
Walter David
2/2 1

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 4/6 73
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/10 192
19.C2M
Vácha Ondřej
4/4 20
59.K1M 4/4 113
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 2/2 8
58.K1M 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/8 18
12.C2M
Walter David
4/4 2
40.K1M 2/2 38

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 4/6 26
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 5/8 161
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/7 84
26.C2M
Urban Michal
3/3 6
91.K1M 1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.C1M 4/4 11
41.K1M 4/4 60
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/6 10
49.K1M 2/2 27

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
127.C1M 2/2 36
303.K1M 2/2 52
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/14 35
19.C2M
Surma Tadeáš
4/4 10
40.C2M
Rouča Samuel
1/1 2
98.K1M 5/8 46
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1M19172023373555
C2X--2----

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212019201820172016
C1M2628263735
C2M31--41-
K1M----58

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M00055112437
C2X--72----
K1M------70-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202018201720152014
C1M4191153034127
K1M246-----303

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017201620152014
C1M14711519724298
C2M17--82---
K1M----14641-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
C1M102105222132761
K1M---3252-599198-
C2M-----31192640-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021201920182017201620152014
C1M53131711121936
C2M10--3312--
K1M----4049-
Fotky nenalezeny.
0|4965|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
19.C1M 5/6 105
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 214
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
4.C1M 5/6 673
246.K1M 2/2 233
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 2/2 149

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1M 5/6 119
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 199
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 2/2 412
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 2/2 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 4/4 96
31.C2M
Urban Michal
2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 4/4 241
17.C2M
Urban Michal
2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
10.C2M
Urban Michal
2/2 62

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.C1M 5/7 119
2.C2X
Kloboučková Ivana
5/7 68
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/5 275
 C2X
Kloboučková Ivana
1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/6 792
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 2/2 123

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.C1M 5/6 91
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1M 4/6 213
2.C2X
Kloboučková Ivana
4/4 272
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 2/2 174
32.K1M 2/2 287
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 2/2 66
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 3/3 143

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
37.C1M 5/6 15
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1M 4/6 223
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 4/4 452
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 3/3 204
52.K1M 2/2 163
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 3/3 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/5 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 3/3 60

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
35.C1M 6/8 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C1M 4/6 134
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 4/4 368
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 4/4 146
4.C2M
Rouča Samuel
2/2 38
31.C2M
Vácha Marek
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.C1M 5/8 61
41.C2M
Walter David
2/2 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/8 106
 C2M
Walter David
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/8 118
33.C2M
Walter David
2/2 1

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 4/6 73
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/10 192
19.C2M
Vácha Ondřej
4/4 20
59.K1M 4/4 113
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 2/2 8
58.K1M 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/8 18
12.C2M
Walter David
4/4 2
40.K1M 2/2 38

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 4/6 26
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 5/8 161
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/7 84
26.C2M
Urban Michal
3/3 6
91.K1M 1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.C1M 4/4 11
41.K1M 4/4 60
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/6 10
49.K1M 2/2 27

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
127.C1M 2/2 36
303.K1M 2/2 52
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/14 35
19.C2M
Surma Tadeáš
4/4 10
40.C2M
Rouča Samuel
1/1 2
98.K1M 5/8 46
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1M19172023373555
C2X--2----

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212019201820172016
C1M2628263735
C2M31--41-
K1M----58

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M00055112437
C2X--72----
K1M------70-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202018201720152014
C1M4191153034127
K1M246-----303

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017201620152014
C1M14711519724298
C2M17--82---
K1M----14641-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
C1M102105222132761
K1M---3252-599198-
C2M-----31192640-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021201920182017201620152014
C1M53131711121936
C2M10--3312--
K1M----4049-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
24 175 22 10 61 9 301
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár26.225.02241
C1M26.225.02241
NKZ21.915.01548
C1M19.615.01542
K1M108.0107.01072
C2X2.82.024
veřejné závody11.85.02119
C1M7.45.0282
K1M34.628.01621
C2M4.13.0216
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,041
C1M00,000,000,000,041
NKZ00,024,236,3510,448
C1M00,000,024,824,842
K1M00,000,000,000,02
C2X00,0250,0125,0375,04
veřejné závody75,92016,81714,34437,0119
C1M78,51619,51315,93643,982
K1M00,000,000,000,021
C2M00,0425,0425,0850,016
Celkem73,42210,6209,64923,6208
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár8133144178,6
C1M8033024178,8
C2X1121200,0
NKZ932320251415,1
C1M842140251416,7
K1M4882200,0
C2X5921800,0
veřejné závody2352722125222,1
C1M1611692114729,2
K1M427141749,5
C2M323161013,1
Celkem4098356207317,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Urban Danielsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí16.20.12.32.25.19.14.25.25.13.10.36.20.19.15.22.14.15.23.20.42.22.22.19.16.22.37.42.35.39.39.26.33.35.41.26.34.31.33.34.51.
odstup % *)10,211,113,033,821,419,213,919,725,08,869,2165,511,011,68,113,011,711,617,512,277,612,518,215,36,013,662,668,119,373,679,017,630,034,588,125,358,485,590,133,3148,0
% poražených soupeřů *)53,142,469,413,929,447,162,927,335,167,675,75,465,550,062,243,264,958,835,353,7---43,244,752,661,547,510,02,417,1------53,742,915,02,430,68,318,913,535,32,0
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr42.532.435.723.518.320.520.726.2
medián3433372019141925
modus3426392215251222
počet závodů286676641
průměrný odstup od vítěze % *)90,753,752,723,612,150,418,138,1
průměrné % poražených soupeřů *)18,723,212,842,654,345,742,635,7
počet jízd416111213121280
lepší 1. jízda1
50,0%
3
37,5%
2
33,3%
4
66,7%
2
28,6%
3
50,0%
5
83,3%
20
48,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%
1
8,3%
1
7,7%
2
16,7%
2
16,7%
7
8,8%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Urban Danielsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 120
28.08.21
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí16.20.25.19.15.27.20.42.5.37.35.39.5.7.35.41.16.18.4.8.14.
odstup % *)10,211,119,711,68,145,512,277,66,062,619,373,69,613,434,588,130,839,78,619,341,0
% poražených soupeřů *)53,142,427,350,062,223,553,7---89,210,017,1---91,790,315,02,457,145,287,065,027,8
pořadí2013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr14.08.011.016.022.029.029.717.025.018.021.3
medián1484167352715251619
modus14841655201525165
počet závodů112144321221
průměrný odstup od vítěze % *)41,019,324,230,836,440,445,19,919,710,730,6
průměrné % poražených soupeřů *)27,865,066,157,149,929,125,756,127,347,843,3
počet jízd224288642442
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
3
75,0%
1
25,0%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
9
42,9%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
4,8%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Urban Danielsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí10.13.9.42.7.13.14.5.10.15.3.8.20.15.7.6.6.4.3.27.25.25.11.6.28.21.12.15.16.15.18.26.33.23.29.34.51.32.31.29.27.32.44.39.43.44.41.
odstup %6,79,88,865,95,47,510,26,610,617,35,43,711,013,36,97,09,04,72,518,214,322,514,111,922,915,815,615,612,311,122,017,630,022,033,433,3148,031,629,326,522,341,6100,649,858,2172,366,0
% poražených soupeřů77,571,482,26,885,070,768,390,577,565,995,083,365,570,888,090,090,294,496,458,161,355,682,590,250,062,379,674,172,270,266,753,742,950,034,935,32,032,638,846,254,432,68,520,817,64,414,9
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr40.534.024.016.315.810.89.215.721.0
medián4131231511781018
modus442715625631315
počet závodů6666656647
průměrný odstup od vítěze %81,448,522,715,712,79,49,017,327,5
průměrné % poražených soupeřů16,534,953,171,474,780,980,165,659,2
počet jízd121212121210121294
lepší 1. jízda3
50,0%
1
16,7%
2
33,3%
1
16,7%
1
16,7%
2
40,0%
2
33,3%
3
50,0%
15
31,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
2
16,7%
4
40,0%
6
50,0%
1
8,3%
14
14,9%

Kategorie C2X

Urban Danielsl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí4.3.2.2.
odstup %39,923,36,412,5
% poražených soupeřů---33,350,050,0
pořadí2019celkem
průměr2.82.8
medián22
modus22
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %20,520,5
průměrné % poražených soupeřů33,333,3
počet jízd55
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Urban Danielsl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí107.109.
odstup %93,384,0
% poražených soupeřů10,910,7
pořadí2016celkem
průměr108.0108.0
medián107107
modus107107
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %88,688,6
průměrné % poražených soupeřů10,810,8
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Urban Danielsl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 120
19.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 102
15.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí3.5.2.14.10.4.3.2.3.3.2.1.2.2.3.5.4.5.10.7.2.3.6.16.2.2.5.13.29.25.
odstup %9,68,20,913,113,69,35,28,22,94,80,20,05,54,05,615,47,214,018,113,43,86,111,529,93,52,57,114,748,933,0
% poražených soupeřů95,591,596,864,970,090,996,198,294,194,398,7100,098,098,390,994,195,991,582,490,395,792,088,470,095,595,786,260,036,451,0
pořadí2014201520172018202020212022celkem
průměr27.06.17.34.02.22.56.36.4
medián253742243
modus252532222
počet závodů283362630
průměrný odstup od vítěze %41,09,915,29,42,96,79,110,7
průměrné % poražených soupeřů43,785,488,193,697,297,284,986,8
počet jízd416661141259
lepší 1. jízda2
100,0%
4
50,0%
2
66,7%
2
66,7%
4
66,7%
1
50,0%
3
50,0%
18
60,0%
čistých jízd0
0,0%
3
18,8%
0
0,0%
2
33,3%
5
45,5%
0
0,0%
3
25,0%
13
22,0%

Kategorie K1M

Urban Danielsl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí92.53.76.80.
odstup %74,536,790,260,2
% poražených soupeřů18,856,733,030,1
pořadí20142022celkem
průměr78.072.575.3
medián765376
modus765353
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %75,255,665,4
průměrné % poražených soupeřů31,637,834,7
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Urban Danielsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí3.5.1.3.2.2.1.1.1.1.1.2.7.2.4.3.10.2.2.3.5.3.2.3.2.10.15.4.6.11.5.5.31.28.3.5.5.5.9.8.13.15.5.5.6.7.44.39.17.17.14.13.
odstup %7,06,60,01,41,61,90,00,00,00,00,00,34,51,17,10,98,71,32,23,05,912,58,93,85,88,417,15,712,313,28,66,561,927,96,513,212,222,316,116,136,043,522,839,722,532,9329,5224,498,8148,460,2127,3
% poražených soupeřů95,691,3100,093,996,896,6100,0100,0100,0100,0100,097,785,794,182,494,476,395,294,487,583,383,392,389,594,776,964,172,768,866,763,666,79,130,871,442,950,055,646,756,352,044,055,655,654,545,5---5,0---5,97,17,7
pořadí2013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr24.010.48.03.53.81.01.02.02.04.08.0
medián176632112135
modus175522112135
počet závodů61471043222252
průměrný odstup od vítěze %164,826,710,25,33,20,00,01,80,76,829,2
průměrné % poražených soupeřů4,347,968,589,190,0100,0100,096,797,093,567,3
počet jízd11281419864444102
lepší 1. jízda2
33,3%
5
35,7%
3
42,9%
6
60,0%
1
25,0%
2
66,7%
1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
22
42,3%
čistých jízd1
9,1%
6
21,4%
5
35,7%
8
42,1%
2
25,0%
3
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
3
75,0%
34
33,3%

Kategorie C2M

Urban Danielsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 115
17.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí2.2.5.5.3.4.3.7.3.3.8.5.2.2.6.6.
odstup %1,11,77,910,85,03,93,411,328,829,714,610,628,228,432,736,5
% poražených soupeřů93,893,842,942,983,375,071,440,0---33,353,342,966,766,750,050,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr4.24.74.33.54.1
medián53323
modus23322
počet závodů534416
průměrný odstup od vítěze %27,324,45,95,415,9
průměrné % poražených soupeřů55,328,967,468,456,6
počet jízd1068832
lepší 1. jízda2
40,0%
2
66,7%
3
75,0%
1
25,0%
8
50,0%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,1%

Kategorie K1M

Urban Danielsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 82
05.07.15
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí18.14.33.25.15.16.8.9.14.16.16.64.45.28.34.34.37.
odstup %15,914,724,724,832,241,27,814,221,637,646,559,749,364,5108,166,086,9
% poražených soupeřů82,187,468,678,462,258,384,482,268,36,36,327,652,740,023,328,323,4
pořadí20142015201620182019celkem
průměr34.314.012.029.016.025.1
medián34149251418
modus16148251416
počet závodů8142217
průměrný odstup od vítěze %64,821,623,924,715,342,1
průměrné % poražených soupeřů26,068,371,873,584,851,8
počet jízd16284434
lepší 1. jízda4
50,0%
1
100,0%
1
25,0%
1
50,0%
1
50,0%
8
47,1%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
12,5%
0
0,0%
2
50,0%
4
11,8%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Urban Danielsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí2.3.
odstup %3,86,1
% poražených soupeřů95,792,0
pořadí2015celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,05,0
průměrné % poražených soupeřů93,993,9
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Urban Danielsj 44
05.06.21
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí19.12.12.18.13.21.5.5.20.24.
odstup %15,211,512,328,510,413,46,57,40,024,0
% poražených soupeřů53,860,764,551,464,758,386,287,529,620,7
pořadí20162017201820192021celkem
průměr22.010.315.512.019.014.9
medián20513121913
modus2051312195
počet závodů2322110
průměrný odstup od vítěze %12,09,119,511,915,212,9
průměrné % poražených soupeřů25,277,358,162,653,857,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Urban Danielsj 44
05.06.21
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí19.2.3.18.13.21.8.9.11.14.7.11.
odstup %15,23,66,428,510,413,416,818,017,920,520,633,9
% poražených soupeřů53,896,793,351,464,758,366,763,637,523,514,316,7
pořadí2013201420152016201720182021celkem
průměr11.07.012.58.521.09.019.011.3
medián1171182131911
modus1171182121911
počet závodů112214112
průměrný odstup od vítěze %33,920,619,217,413,412,215,217,1
průměrné % poražených soupeřů16,714,330,565,258,376,553,853,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Urban Danielsj 44
05.06.21
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí19.6.12.12.2.3.18.13.21.5.5.18.20.24.3.3.7.
odstup %15,24,911,512,33,66,428,510,413,46,57,418,40,024,07,51,120,6
% poražených soupeřů53,883,360,764,596,793,351,464,758,386,287,534,629,620,775,075,014,3
pořadí2014201520162017201820192021celkem
průměr7.03.022.012.39.010.019.011.2
medián732053121912
modus73205212193
počet závodů122443117
průměrný odstup od vítěze %20,64,312,011,412,29,615,211,3
průměrné % poražených soupeřů14,375,025,266,776,569,553,861,7

Kategorie K1M

Urban Danielsj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí30.8.8.
odstup %16,410,411,4
% poražených soupeřů45,376,775,9
pořadí20152016celkem
průměr8.030.015.3
medián8308
modus8308
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %10,916,412,7
průměrné % poražených soupeřů76,345,366,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Urban Danielsj 44
05.06.21
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí19.6.12.12.18.13.21.5.5.18.20.24.8.8.9.10.13.9.14.12.12.13.15.15.
odstup %15,24,911,512,328,510,413,46,57,418,40,024,014,316,416,918,417,619,523,323,230,931,734,738,2
% poražených soupeřů53,883,360,764,551,464,758,386,287,534,629,620,741,722,242,918,214,327,313,38,3---------6,7
pořadí2014201520162017201820192021celkem
průměr13.812.013.212.315.510.019.013.0
medián13129513121912
modus1598513121912
počet závodů446423124
průměrný odstup od vítěze %33,920,915,011,419,59,615,218,2
průměrné % poražených soupeřů1,715,829,266,758,169,553,837,1

Kategorie C2M

Urban Danielsj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí7.6.7.6.
odstup %27,327,226,924,1
% poražených soupeřů14,3---14,3---
pořadí2016celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %26,426,4
průměrné % poražených soupeřů7,27,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Urban Danielsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí15.17.19.21.
odstup %6,76,10,016,6
% poražených soupeřů71,467,353,831,0
pořadí201720182021celkem
průměr21.019.016.018.0
medián21191517
modus21191515
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %16,60,06,47,3
průměrné % poražených soupeřů31,053,869,455,9

Kategorie C2M

Urban Danielsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 40
29.04.17
pořadí18.11.16.
odstup %10,47,726,5
% poražených soupeřů34,661,56,3
pořadí20172021celkem
průměr16.014.515.0
medián161116
modus161111
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %26,59,014,9
průměrné % poražených soupeřů6,348,134,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Urban Danielsj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí7.4.19.10.11.15.2.7.11.
odstup %8,15,20,011,819,640,33,521,236,3
% poražených soupeřů76,088,953,871,037,517,693,845,59,1
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr11.07.08.511.010.011.57.09.6
medián117211104710
modus11721110477
počet závodů11211219
průměrný odstup od vítěze %36,321,221,919,611,82,68,116,2
průměrné % poražených soupeřů9,145,555,737,571,071,476,054,8

Kategorie C2M

Urban Danielsj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
pořadí7.3.
odstup %9,63,3
% poražených soupeřů45,588,2
pořadí20182019celkem
průměr3.07.05.0
medián373
modus373
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %3,39,66,5
průměrné % poražených soupeřů88,245,566,9

Kategorie K1M

Urban Danielsl 139
10.09.17
sj 142
06.09.15
pořadí15.24.
odstup %13,219,6
% poražených soupeřů73,151,1
pořadí20152017celkem
průměr24.015.019.5
medián241515
modus241515
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %19,613,216,4
průměrné % poražených soupeřů51,173,162,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Urban Danielsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí15.17.19.21.2.3.
odstup %6,76,10,016,61,22,8
% poražených soupeřů71,467,353,831,088,980,0
pořadí2015201720182021celkem
průměr2.521.019.016.012.8
medián221191515
modus22119152
počet závodů21126
průměrný odstup od vítěze %2,016,60,06,45,6
průměrné % poražených soupeřů84,531,053,869,465,4

Kategorie C2M

Urban Danielsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 40
29.04.17
pořadí18.11.16.
odstup %10,47,726,5
% poražených soupeřů34,661,56,3
pořadí20172021celkem
průměr16.014.515.0
medián161116
modus161111
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %26,59,014,9
průměrné % poražených soupeřů6,348,134,1

Kategorie K1M

Urban Danielsj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí7.5.
odstup %12,75,4
% poražených soupeřů84,288,6
pořadí2015celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,09,0
průměrné % poražených soupeřů86,486,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Urban Danielsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
pořadí15.17.19.21.3.3.1.1.7.7.1.1.5.6.
odstup %6,76,10,016,610,112,90,00,021,523,60,00,016,034,1
% poražených soupeřů71,467,353,831,071,471,4100,0100,025,025,0------20,016,7
pořadí201420152016201720182021celkem
průměr4.51.03.021.019.016.07.6
medián5132119155
modus1132119151
počet závodů62211214
průměrný odstup od vítěze %15,90,011,516,60,06,410,5
průměrné % poražených soupeřů14,5100,071,431,053,869,446,6

Kategorie C2M

Urban Danielsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 40
29.04.17
pořadí18.11.16.
odstup %10,47,726,5
% poražených soupeřů34,661,56,3
pořadí20172021celkem
průměr16.014.515.0
medián161116
modus161111
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %26,59,014,9
průměrné % poražených soupeřů6,348,134,1

Kategorie K1M

Urban Danielsj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
pořadí4.3.
odstup %4,41,9
% poražených soupeřů80,089,5
pořadí2015celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3,23,2
průměrné % poražených soupeřů84,884,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále