Nově uznané výkonnostní třídy v Registru ČSK

jménoreg.č.rokkat.oddílVT v Registrudiscipína 
Beierová Běta 060063 2008 C1 Loko Trutnov 3 sjezd 28.06.22
Bergmannová Sandra 103010 2008 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 sjezd 28.06.22
Botek Dominik 119252 2011 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 28.06.22
Botek Dominik 119252 2011 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 28.06.22
Čamek David 116084 2006 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 28.06.22
Čamek David 116084 2006 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 2 sjezd 28.06.22
Čamek Petr 116085 2009 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 28.06.22
David Antonín 060101 2010 K1 Loko Trutnov 3 slalom 28.06.22
David Ondřej 045009 1984 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 28.06.22
Davidová Michaela 045004 2009 C1 KVS Hradec Králové 3+ slalom 28.06.22
Davidová Michaela 045004 2009 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 28.06.22
Franz Tadeáš 039001 2010 K1 TJ Loko Plzeň 3 sjezd 28.06.22
Fuchsová Terezie 108047 2011 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 sjezd 28.06.22
Gabrlíková Eliška 116099 2011 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 28.06.22
Geiger Mikuláš 009029 2010 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.06.22
Hanuš Tomáš 061011 2005 K1 SK Třebechovice 2 slalom 28.06.22
Heger Mikuláš 017036 1990 K1 KK Rakovník 3 slalom 28.06.22
Hitha Čeněk 024102 2008 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Hladík Šimon 001136 2009 C1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 28.06.22
Janko Jan 064005 1986 C1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 28.06.22
Janko Jonáš 064004 2011 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 28.06.22
Jasanská Jitka 064001 1981 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 28.06.22
Jílková Pavla 119227 2007 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 28.06.22
Jumrová Johana 009109 2011 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.06.22
Kafka Martin 119239 2010 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 28.06.22
Kejklíček Tomáš 057069 1980 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 28.06.22
Kofroň Lukáš 024044 2008 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Kolář Lukáš 009069 2010 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.06.22
Komiš Jan 039011 2011 K1 TJ Loko Plzeň 3 sjezd 28.06.22
Konvalinka Štěpán 057027 2009 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 28.06.22
Kopřiva Filip 024069 2008 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Král Samuel 119232 2010 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 28.06.22
Kratochvíl Jan 077017 1978 K1 Kotva Bráník 2 slalom 28.06.22
Krpálek Jáchym 009100 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.06.22
Kuděj Jan 060090 2011 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 28.06.22
Kuchař Jaromír 053027 1974 K1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 28.06.22
Kuchař Jaromír 053027 1974 C1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 28.06.22
Kulhánek Adam 057102 2009 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 28.06.22
Kutín Filip 119218 2007 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 28.06.22
Kvapil Ondřej 064040 2007 K1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 28.06.22
Lamač Kristián 024048 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Lang Sebastián 064045 2008 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 28.06.22
Lepík Filip 034017 1976 K1 TJ SK Hubertus KV 2 slalom 28.06.22
Lev Ondřej 060093 2008 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 28.06.22
Linhartová Emílie 009119 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.06.22
Linhartová Patricie 009131 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 28.06.22
Marková Kristýna 060043 2009 C1 Loko Trutnov 3 slalom 28.06.22
Marková Kristýna 060043 2009 C2 Loko Trutnov 3 slalom 28.06.22
Marousková Tereza 119177 2009 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 28.06.22
Marousková Tereza 119177 2009 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 28.06.22
Minařík Miroslav 017020 1955 C2 KK Rakovník 3 slalom 28.06.22
Moštěk Ondřej 060042 1982 C1 Loko Trutnov 3+ slalom 28.06.22
Mrůzek Šimon 059055 2011 K1 TJ Semily 3 sjezd 28.06.22
Niedl Robin 024053 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Niedl Robin 024053 2008 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Novosadová Eliška 119206 2005 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 28.06.22
Novotná Natálie 024095 2010 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Novotná Natálie 024095 2010 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Pajtina Tomáš 057104 2008 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 28.06.22
Pajtina Tomáš 057104 2008 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 28.06.22
Pajtina Tomáš 057104 2008 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 28.06.22
Palouda Mikoláš 024004 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 28.06.22
Paulíková Gabriela 108080 1979 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 sjezd 28.06.22
Peterka Vít 017025 1969 C2 KK Rakovník 3 slalom 28.06.22
Pluta Adam 001109 2008 C2 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 28.06.22
Rendón Marco 001144 2008 C2 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 28.06.22
Retek Václav 119189 2007 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 28.06.22
Rolenc Ondřej 057071 1991 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 28.06.22
Rolenc Ondřej 057071 1991 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 28.06.22
Samek Petr 061004 2008 C1 SK Třebechovice 3+ slalom 28.06.22
Smutková Karolína 119235 2011 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 28.06.22
Smutková Karolína 119235 2011 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 28.06.22
Svoboda Jan 034046 1946 K1 TJ SK Hubertus KV 3 slalom 28.06.22
Syrový Filip 064026 2007 C1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 28.06.22
Šafařík Pavel 024037 2008 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 28.06.22
Šafaříková Alena 024098 2006 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Šindelář Jan 039050 2002 K1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 28.06.22
Šléglová Tereza 108088 2011 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 sjezd 28.06.22
Štochl Vojtěch 001010 2007 C1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 28.06.22
Šturc Filip 059053 2010 K1 TJ Semily 3 sjezd 28.06.22
Šutta Jan 024065 2008 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 28.06.22
Šuttová Zita 024073 2011 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Talíř Matyáš 024104 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 28.06.22
Tomeček David 133020 2011 K1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 28.06.22
Trnka Tobiáš 116111 2007 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 28.06.22
Veniger Jiří 064044 2006 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 28.06.22
Viková Anna 060091 2008 C2 Loko Trutnov 3 slalom 28.06.22
Virágh Tomáš 061013 2004 C2 SK Třebechovice 2 sjezd 28.06.22
Voříšek Václav 064041 2008 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 28.06.22
Zrzavý Jakub 064056 2005 C2 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 28.06.22
Zuna Jáchym 059051 2010 C1 TJ Semily 3 slalom 28.06.22
Barták Lukáš 048032 2009 K1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 20.06.22
Bergmannová Sandra 103010 2008 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 20.06.22
Bolehovský Oto 060070 2011 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 20.06.22
Dziadková Zuzana 103009 2002 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 20.06.22
Fabian František 120006 2009 C1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2 slalom 20.06.22
Fijalík Ondřej 112066 1982 K1 VK Kroměříž 3 slalom 20.06.22
Hronová Ludmila 014088 2011 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 20.06.22
Kašparů Emma 119246 2011 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 20.06.22
Kempná Andrea 118029 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 20.06.22
Konečný Daniel 112001 1997 K1 VK Kroměříž 3 slalom 20.06.22
Koplíková Adéla 112054 2009 K1 VK Kroměříž 3+ slalom 20.06.22
Kouřil Hynek 066031 2009 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 20.06.22
Kovář Filip 121017 2006 C2 KK Opava 3 slalom 20.06.22
Kubita Tomáš 121016 2008 C1 KK Opava 3+ slalom 20.06.22
Ligurský Ivo 112046 1990 K1 VK Kroměříž 3+ slalom 20.06.22
Marek Aleš 060030 1978 K1 Loko Trutnov 3+ slalom 20.06.22
Marek Lukáš 060039 1980 K1 Loko Trutnov 2 sjezd 20.06.22
Marousková Tereza 119177 2009 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 20.06.22
Mrázková Klára 121035 2006 C1 KK Opava 3+ slalom 20.06.22
Mrázková Klára 121035 2006 C2 KK Opava 3 slalom 20.06.22
Němcová Marie 103024 2000 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 20.06.22
Olšár Petr 118003 2003 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 20.06.22
Procházková Pavla 103011 1983 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 20.06.22
Rubint Martin 112030 1990 C1 VK Kroměříž 3+ slalom 20.06.22
Stloukalová Aneta 119196 2007 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3+ slalom 20.06.22
Šmoldas František 135044 1975 K1 Vodní sporty Zábřeh 3 slalom 20.06.22
Šrámek Michal 012068 1982 C1 TJ DUKLA Praha 2 slalom 20.06.22
Valenta Josef 119238 2010 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3+ slalom 20.06.22
Veselý Petr 108045 1976 C1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3+ slalom 20.06.22
Zuna Vilém 059052 2007 C1 TJ Semily 3 sjezd 20.06.22
Fuchsová Terezie 108047 2011 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 slalom 14.06.22
Gross Benedikt 103006 2005 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 14.06.22
Grossová Elisabeth 103005 2010 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 14.06.22
Kökörčin Matěj 128008 2003 C1 Vodní sporty Desná 3 slalom 14.06.22
Koplíková Eliška 112055 2009 K1 VK Kroměříž 3+ slalom 14.06.22
Křížkovská Michaela 118015 1999 C2 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 14.06.22
Kupka Lukáš 118026 2007 C1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 14.06.22
Kupka Lukáš 118026 2007 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 14.06.22
Ligurský Ivo 112046 1990 K1 VK Kroměříž 3 slalom 14.06.22
Michajlovičová Sára 118013 2009 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 14.06.22
Mrázková Klára 121035 2006 C1 KK Opava 3 slalom 14.06.22
Nekuda Lukáš 103018 2010 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 14.06.22
Ondráčková Barbora 129028 2010 C1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 14.06.22
Pavelková Eva 128017 2008 K1 Vodní sporty Desná 2 slalom 14.06.22
Pavelková Eva 128017 2008 C1 Vodní sporty Desná 3 slalom 14.06.22
Píšalová Karolína 121070 2009 K1 KK Opava 3 slalom 14.06.22
Rousková Martina 121039 1998 K1 KK Opava 3 slalom 14.06.22
Rubint Martin 112030 1990 C1 VK Kroměříž 3 slalom 14.06.22
Satke Adam 103041 1994 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 14.06.22
Střecha Martin 108035 1972 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 slalom 14.06.22
Střechová Ela 108041 2005 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3+ slalom 14.06.22
Šamánek Filip 103003 2010 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 14.06.22
Šefčík Václav 121033 2008 K1 KK Opava 3+ slalom 14.06.22
Šlachtová Tereza 118012 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 14.06.22
Šlachtová Tereza 118012 2006 C1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 14.06.22
Vavrla Adam 118002 2000 C2 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 14.06.22
Veselý Petr 108045 1976 C1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 slalom 14.06.22
Veselý Petr 108045 1976 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 slalom 14.06.22
Jetmar Ondřej 064006 2010 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 13.06.22
Konvalinka Jindřich 057029 2000 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.06.22
Košnarová Natálie 057147 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.06.22
Nekvinda Ivo 057061 2003 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.06.22
Novák Kuba 057013 2001 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.06.22
Outrata Jindřich 057033 1970 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.06.22
Stehno Maxmilián 057124 2010 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.06.22
Vavřinová Aneta 057146 2005 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.06.22
Veselá Veronika 057091 2002 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.06.22
Beneš Jindřich 042001 1985 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 slalom 25.05.22
Benešová Marie 042012 1961 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 25.05.22
Beran Tobiáš 090024 2008 K1 Wild Water Canoe Club FROL 3+ slalom 25.05.22
Borská Alena 001067 1976 K1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 25.05.22
Bureš Jan 042062 1978 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 25.05.22
Cardoselli Lucas 001125 2010 C1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 25.05.22
Dočkal Radek 009166 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 25.05.22
Doležal Vít 014063 2011 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 25.05.22
Dvorník Štěpán 009017 2010 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 25.05.22
Dvořáková Alžběta 024090 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 25.05.22
Fišerová Lenka 039021 1988 K1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 25.05.22
Foltín Radim 011052 2010 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3+ slalom 25.05.22
Hák Jiří 060002 1952 C2 Loko Trutnov 3 slalom 25.05.22
Hilar Mikoláš 009063 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 25.05.22
Hitha Čeněk 024102 2008 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 25.05.22
Hladík Šimon 001136 2009 C1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 25.05.22
Hoření Hynek 047024 2011 C1 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 25.05.22
Hotový Václav 023057 2006 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3 slalom 25.05.22
Jelínek Tomáš 046077 1975 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 25.05.22
Junek Vojtěch 011037 2011 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3 slalom 25.05.22
Kliment Tomáš 066012 2008 C2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 25.05.22
Kocum Šimon 027004 2008 K1 Otava Strakonice 3 slalom 25.05.22
Kodýdková Bára 042038 2008 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 25.05.22
Kolman Vít 008127 2010 C1 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 3 slalom 25.05.22
Kopřiva Filip 024069 2008 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 25.05.22
Kovárník Matěj 014051 2010 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 25.05.22
Král Matěj 009047 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 25.05.22
Krejčí Antonín 014039 1955 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 25.05.22
Krejčí Hynek 065026 1978 C2 TJ Roztoky 3 slalom 25.05.22
Krejčí Hynek 065026 1978 K1 TJ Roztoky 3 slalom 25.05.22
Kubát Jiří 036007 1959 C1 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3 slalom 25.05.22
Kvapil Matěj 035017 2009 K1 TJ Slavia K. Vary 2 slalom 25.05.22
Kvasnička Matěj 066026 2008 C2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 25.05.22
Langer Filip 009071 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 25.05.22
Míka Viktor 008016 1977 C1 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 3+ slalom 25.05.22
Nedvídek František 053011 1944 C2 TJ Dvůr Králové 3 slalom 25.05.22
Neuwirth Josef 034021 1961 K1 TJ SK Hubertus KV 3 slalom 25.05.22
Outrata Jindřich 057033 1970 K1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 25.05.22
Pádivá Františka 011036 2010 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 slalom 25.05.22
Petriková Barbora 052046 2008 C1 TJ Loko Žatec 3 slalom 25.05.22
Pischek Jan 057011 1977 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 25.05.22
Pischek Jan Gabin 023003 2006 K1 SK Vodní slalom České Budějovice 2 slalom 25.05.22
Pischek Jan Gabin 023003 2006 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3+ slalom 25.05.22
Riantová Anežka 030067 2008 C1 VS Tábor 3 slalom 25.05.22
Samková Valerie 061003 2011 K1 SK Třebechovice 3+ slalom 25.05.22
Sopek Milan 042010 2004 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 25.05.22
Strnad Vojtěch 030038 2011 K1 VS Tábor 3 slalom 25.05.22
Suchý Zbyšek 009052 2011 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 25.05.22
Suchý Zbyšek 009052 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 25.05.22
Suchý Zbyšek 009052 2011 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 25.05.22
Štefan Marek 090013 1974 K1 Wild Water Canoe Club FROL 3+ slalom 25.05.22
Štefan Vojtěch 009065 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 25.05.22
Štefan Vojtěch 009065 2011 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 25.05.22
Táborský Vojtěch 066028 2010 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 25.05.22
Trefná Hana 001045 1975 K1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 25.05.22
Uhlík Kryštof 011030 2008 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 slalom 25.05.22
Uhlík Vojtěch 076017 2010 C1 TJ Jiskra Bechyně 3 slalom 25.05.22
Vadlejch Jan 023027 1989 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3 slalom 25.05.22
Velenovský Jonáš 030073 2011 K1 VS Tábor 3 slalom 25.05.22
Vozka Aleš 042029 1989 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 25.05.22
Vybulková Julie 014012 2011 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 25.05.22
Kasatskyi Denys 119026 2007 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 23.05.22
Kasper Jakub 024056 2007 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 23.05.22
Kasper Jakub 024056 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 23.05.22
Kosík Dan 119173 2004 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 23.05.22
Malá Magdaléna 119192 2007 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 23.05.22
Malý Vojtěch 119191 2006 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 23.05.22
Marek Lukáš 060039 1980 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 23.05.22
Palouda Mikoláš 024004 2007 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 23.05.22
Popelka Petr 011047 2005 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2 sjezd 23.05.22
Střílková Jana 119181 2004 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 23.05.22
Trnka Tobiáš 116111 2007 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 2 sjezd 23.05.22
Valíková Radka 057074 1991 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 23.05.22
Virágh Tomáš 061013 2004 K1 SK Třebechovice 2 sjezd 23.05.22
Zieris Matyáš 001103 1995 K1 TJ Bohemians Praha 2 sjezd 23.05.22
Adamec Jáchym 014043 2011 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 23.05.22
Ambrož Jiří 118025 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 23.05.22
Ambrož Jiří 118025 2006 C2 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 23.05.22
Bačina Tomáš 043004 2008 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 23.05.22
Beran Tobiáš 090024 2008 K1 Wild Water Canoe Club FROL 3 slalom 23.05.22
Bergmannová Sandra 103010 2008 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 23.05.22
Botek Dominik 119252 2011 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 23.05.22
Brychcí Petr 070074 1990 K1 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 3 slalom 23.05.22
Gabrlíková Eliška 116099 2011 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 23.05.22
Hájek Roman 118032 1963 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 23.05.22
Hanušová Johanka 119267 2010 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 23.05.22
Horáková Ela 090009 2006 K1 Wild Water Canoe Club FROL 3 slalom 23.05.22
Horyna Lukáš 060011 1980 K1 Loko Trutnov 2 slalom 23.05.22
Hoření Hynek 047024 2011 K1 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 23.05.22
Hronová Šárka 014087 2009 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 23.05.22
Chytil Lumír 129042 2006 C2 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 23.05.22
Jasanská Anna 064046 2007 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 23.05.22
Jelínek Šimon 001018 1994 C1 TJ Bohemians Praha 2 sjezd 23.05.22
Kápka Kryštof 118027 2007 C2 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 23.05.22
Kempná Andrea 118029 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 23.05.22
Kratochvíl Devi 009164 2011 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 23.05.22
Kratochvíl Jan 077017 1978 K1 Kotva Bráník 3+ slalom 23.05.22
Křížkovská Michaela 118015 1999 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 23.05.22
Kulhánek Jan 046012 1978 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 23.05.22
Kupka Petr 118053 1981 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 23.05.22
Kvapil Ondřej 064040 2007 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 23.05.22
Lebedová Adéla 121014 2010 K1 KK Opava 2 slalom 23.05.22
Lhota Zbyšek 070003 1984 K1 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 3+ slalom 23.05.22
Marek Tomáš 070021 1973 K1 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 3 slalom 23.05.22
Michajlovičová Sára 118013 2009 C1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 23.05.22
Minárová Aneta 120009 2001 K1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 3 slalom 23.05.22
Minárová Aneta 120009 2001 C1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 3+ slalom 23.05.22
Minárová Natálie 120010 2001 K1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2 slalom 23.05.22
Minárová Natálie 120010 2001 C1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 3 slalom 23.05.22
Mrůzek Kamil 059017 1977 K1 TJ Semily 3+ slalom 23.05.22
Mrůzek Šimon 059055 2011 K1 TJ Semily 3 slalom 23.05.22
Musil Pavel 046015 1964 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 23.05.22
Novák Tobiáš 119182 2008 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 23.05.22
Olšár Petr 118003 2003 K1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 23.05.22
Outrata Jindřich 057033 1970 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 23.05.22
Pavelka Marek 128013 2004 K1 Vodní sporty Desná 3+ slalom 23.05.22
Pavelková Eva 128017 2008 K1 Vodní sporty Desná 3+ slalom 23.05.22
Petříček Vojtěch 052072 1994 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 23.05.22
Pinkava Jonáš 009023 2011 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 23.05.22
Podušková Jůlie 009128 2010 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 23.05.22
Přinda Marek 048042 1983 K1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 23.05.22
Retek Toman 119188 2007 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 23.05.22
Retek Václav 119189 2007 C2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 23.05.22
Samková Valerie 061003 2011 C1 SK Třebechovice 3 slalom 23.05.22
Sekanina Matěj 128018 2008 C1 Vodní sporty Desná 3 slalom 23.05.22
Semerád Vít 049026 2010 C1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 23.05.22
Slušný Vojtěch 010115 2008 C1 SK VS Benátky nad Jizerou 3 slalom 23.05.22
Střílka Richard 119180 2006 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 23.05.22
Svoboda Šimon 010112 2008 C1 SK VS Benátky nad Jizerou 3 slalom 23.05.22
Svrčina David 129001 2007 C1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 23.05.22
Šefčík Václav 121033 2008 C1 KK Opava 3+ slalom 23.05.22
Šlachta Jan 118020 2009 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 23.05.22
Šlachtová Tereza 118012 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 23.05.22
Šťastný Jan 057047 1970 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 23.05.22
Štýbnar Matěj 119209 2009 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 23.05.22
Šubrt Jan 129006 2007 C2 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 23.05.22
Troch Petr 053021 1971 K1 TJ Dvůr Králové 3+ slalom 23.05.22
Urban František 009144 2011 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 23.05.22
Vejvančický Pavel 066019 2009 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 23.05.22
Virágh Tomáš 061013 2004 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 23.05.22
Vybíral Viktor 103049 2007 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 23.05.22
Vybulková Julie 014012 2011 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 23.05.22
Wais Jakub 011032 2007 K1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3 slalom 23.05.22
Winter Eduard 046026 1956 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 23.05.22
Zárubová Veronika 061046 2005 K1 SK Třebechovice 3 slalom 23.05.22
Zvolský Kristián 009161 2006 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 23.05.22

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v Registru ČSK. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do Registru ČSK.

Typ závodu