Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Abraham Tomáš 010003 1969 C2 SK VS Karbo Benátky 2 slalom 12.08.19
Abraham Tomáš 010003 1969 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 12.08.19
Abraham Tomáš 010013 1992 C2 SK VS Karbo Benátky 2 slalom 12.08.19
Adamcová Dominika 077006 1995 K1 Kotva Bráník 3 slalom 21.08.19
Apolínová Nela 034055 2007 K1 TJ SK Hubertus KV 3 slalom 12.08.19
Baar Patrik 121015 2007 K1 KK Opava 3 slalom 29.07.19
Balarin Evžen 121044 2008 K1 KK Opava 3+ slalom 07.08.19
Bernat Pavel 103019 2004 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 29.07.19
Bohatý Oto 061038 2007 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 30.07.19
Boch Pavel 059006 1951 K1 TJ Semily 3 slalom 23.07.19
Břečka Jan 133002 1958 C1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 07.08.19
Capalini Daniel 012061 2005 C1 DUKLA Brandýs 2 slalom 21.08.19
Cinko Radek 057065 1993 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 23.07.19
Culek Vojta 057107 2006 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Čermák Jan 057050 2006 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Červenka Ondřej 034043 1996 K1 TJ SK Hubertus KV 2 slalom 12.08.19
Dandová Anna 010006 1988 K1 SK VS Karbo Benátky 2 slalom 12.08.19
Doležal Tomáš 014061 1976 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 07.08.19
Doležalová Viktorie 010110 2001 K1 SK VS Karbo Benátky 2 slalom 12.08.19
Doležalová Zuzana 014060 1980 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 07.08.19
Doležalová Zuzana 014060 1980 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 21.08.19
Dvořák Tomáš 061005 1968 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 30.07.19
Dziadek Marek 103017 2005 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 29.07.19
Egert Luděk 017012 1971 C2 KK Rakovník 3 slalom 12.08.19
Florián Jindřich 060072 2006 C2 Loko Trutnov 3 sjezd 30.07.19
Fryšová Petra 009075 1993 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 12.08.19
Fuchs Jakub 046017 1999 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 12.08.19
Fuchs Matouš 046042 2002 C2 Delfín Jablonec 3 slalom 12.08.19
Hamáčková Adéla 060061 1982 C2 Loko Trutnov 3 sjezd 30.07.19
Hanuš Jakub 017046 2007 K1 KK Rakovník 3+ slalom 12.08.19
Hanzel Jáchym 039039 2008 C1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 07.08.19
Heřmanský Jan 129039 2005 C1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 07.08.19
Hoření Hedvika 047008 2008 K1 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 07.08.19
Hynek Pavel 059012 2003 K1 TJ Semily 2 slalom 12.08.19
Jelínková Sára 009012 2005 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 12.08.19
Jinek Hugo 009146 2005 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 12.08.19
Jiřík Matěj 057025 2005 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Kárník Tadeáš 009029 2006 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 12.08.19
Kliment Tomáš 066012 2008 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 07.08.19
Kočířová Valentýna 119208 2008 C1 UP Olomouc 2 slalom 07.08.19
Kočířová Valentýna 119208 2008 K1 UP Olomouc 2 slalom 07.08.19
Kohoutová Lenka 017057 1974 C2 KK Rakovník 3 slalom 12.08.19
Kotěra Vojtěch 057035 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Kovář Zbyněk 012062 1977 K1 DUKLA Brandýs 3 slalom 12.08.19
Kvapil Ondřej 064040 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 21.08.19
Lacina Jakub 059021 2003 C2 TJ Semily 3 slalom 23.07.19
Lacina Richard 059022 1967 C2 TJ Semily 3 slalom 23.07.19
Lacina Richard 059022 1967 C1 TJ Semily 3 sjezd 30.07.19
Loun Matěj 129040 2004 C1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 29.07.19
Loun Matěj 129040 2004 K1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 29.07.19
Macášek Tomáš 012035 1992 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 21.08.19
Mádrová Amálie 039027 2003 C1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 07.08.19
Machuta Zdeněk 014054 1964 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 12.08.19
Machutová Iva 014019 2003 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 12.08.19
Machutová Iva 014019 2003 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 12.08.19
Malý Vojtěch 119191 2006 K1 UP Olomouc 3+ slalom 07.08.19
Mihalik Tomáš 047023 2004 K1 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 07.08.19
Míka Hynek 026001 2006 C1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 21.08.19
Miller Jan 062001 1997 C1 TJ Turnov 3+ slalom 12.08.19
Nekolná Žofie 011034 2006 C1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 12.08.19
Němec Radek 057036 2004 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Nováčková Michala 010012 1984 K1 SK VS Karbo Benátky 2 slalom 12.08.19
Novotný Tomáš 057031 1978 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 23.07.19
Pechač Jonáš 009149 2004 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 12.08.19
Petřík Marek 009088 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 12.08.19
Petřík Marek 009088 2008 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 12.08.19
Podzimková Markéta 048033 1974 K1 TJ Ohře Klášterec 3+ slalom 12.08.19
Podzimková Markéta 048033 1974 C2 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 12.08.19
Pollert Antonín 009022 2006 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 12.08.19
Popelka Petr 011047 2005 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 12.08.19
Ruffer Jakub 057099 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 12.08.19
Sakalová Magdaléna 014082 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 12.08.19
Sobotka Adam 103001 2005 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 29.07.19
Střechová Ela 108041 2005 C1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 slalom 07.08.19
Suchánek Daniel 064021 1993 K1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 30.07.19
Svoboda Šimon 010112 2008 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 12.08.19
Syslo Jiří 119217 2003 C1 UP Olomouc 3 slalom 07.08.19
Šandl Lukáš 023035 1983 C1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 12.08.19
Šindelář Jan 039050 2002 C2 TJ Loko Plzeň 3 slalom 07.08.19
Šindelář Jan 039050 2002 C1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 07.08.19
Školoudík Václav 057063 2002 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Šrámek Jiří 017058 1966 C1 KK Rakovník 3 slalom 07.08.19
Šťastný Michal 001038 1965 K1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 07.08.19
Štěpánková Markéta 129041 2008 C1 TJ Šumperk z.s. 3+ slalom 07.08.19
Štercl Dominik 012083 2005 C1 DUKLA Brandýs 3+ slalom 12.08.19
Štercl Dominik 012083 2005 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 12.08.19
Štibrányi David 011068 2004 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 12.08.19
Vaněk Daniel 011059 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 12.08.19
Velenovský Jiří 030072 1978 C1 VS Tábor 3 slalom 12.08.19
Veselá Veronika 057091 2002 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Veselý František 060055 2000 K1 Loko Trutnov 3 slalom 23.07.19
Veselý Ondřej 057054 2004 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Veselý Petr 108045 1976 C1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3+ slalom 29.07.19
Veselý Petr 108045 1976 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 slalom 29.07.19
Veselý Petr 108045 1976 C1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2 slalom 07.08.19
Vojtíková Klára 011078 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 12.08.19
Voneš Jakub 011065 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 12.08.19
Vránek Jan 033009 2004 K1 VS Blovice 2 slalom 12.08.19
Vrbata Štěpán 057101 2006 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Westfal Mattias 014094 2004 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 12.08.19
Ženka Martin 057081 2000 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19
Ženka Ondra 057080 2000 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 02.08.19

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu