Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Adámková Klára 009157 2010 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 21.09.21
David Ondřej 045009 1984 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 28.09.21
Dvořák Vít 009057 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 21.09.21
Galušková Anna 042003 1970 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 slalom 28.09.21
Háša Michal 076013 1981 C2 TJ Jiskra Bechyně 2 slalom 21.09.21
Hladík Šimon 001136 2009 K1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 21.09.21
Hrňák Šimon 014064 2007 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 21.09.21
Hronová Šárka 014087 2009 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 21.09.21
Jančar Štěpán 009020 2007 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 21.09.21
Kepšta Martin 011027 2009 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 21.09.21
Keš Miroslav 026020 1967 C1 SK Domeček Soběslav 3+ slalom 21.09.21
Kořínek Vojtěch 046049 2004 K1 Delfín Jablonec 2 slalom 21.09.21
Kot Michal 001139 2006 K1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 21.09.21
Kovář Michal 121022 2009 K1 KK Opava 3+ slalom 21.09.21
Král Ondřej 009079 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 21.09.21
Kučera Tomáš 097021 1970 C1 Raft klub Trója 2 slalom 21.09.21
Machuta Zdeněk 014054 1964 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 21.09.21
Malinská Aneta 011051 2009 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 23.08.21
Malinský Petr 011067 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 21.09.21
Martin Václav 001027 1971 K1 TJ Bohemians Praha 2 slalom 21.09.21
Merenus Jan 043035 1983 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 slalom 28.09.21
Milotová Dora 001120 2007 K1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 21.09.21
Mrázová Renáta 008020 1975 K1 SK Žižkov 3+ slalom 21.09.21
Novák Matouš 030024 2006 K1 VS Tábor 2 slalom 21.09.21
Novák Tobiáš 119182 2008 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 slalom 28.09.21
Novotný Matyáš 011031 2009 C1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 21.09.21
Ondráčková Barbora 129028 2010 K1 TJ Šumperk z.s. 2 slalom 28.09.21
Pelikán Václav 001111 2005 K1 TJ Bohemians Praha 2 slalom 28.09.21
Petriková Barbora 052046 2008 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 28.09.21
Petřík Marek 009088 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.09.21
Plachtová Alexandra 024030 1998 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3+ slalom 21.09.21
Pokorný Daniel 009003 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 21.09.21
Rousek David 121057 2010 K1 KK Opava 3+ slalom 21.09.21
Řežábek Dominik 009040 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 28.09.21
Saifrtová Magdaléna 011071 2008 C1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 28.09.21
Saifrtová Magdaléna 011071 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 21.09.21
Semerád Vít 049026 2010 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3+ slalom 21.09.21
Srpová Lada 118024 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 21.09.21
Synek Přemysl 052060 2007 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 28.09.21
Šafaříková Alena 024098 2006 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3+ slalom 21.09.21
Škop Jan 027016 2007 K1 Otava Strakonice 2 slalom 28.09.21
Šutta Jan 024065 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3+ slalom 21.09.21
Šutta Jan 024065 2008 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3+ slalom 21.09.21
Švejd Jan 042022 2004 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 slalom 21.09.21
Tesař Petr 039042 2006 K1 TJ Loko Plzeň 3+ slalom 21.09.21
Vaculová Silvie 011079 2010 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 21.09.21
Vaculová Silvie 011079 2010 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 22.09.21
Vaněk Daniel 011059 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 21.09.21
Vencová Alžběta 011080 2010 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 28.09.21
Zedníčková Michaela 064055 2005 C2 SKK Vysoké Mýto 2 slalom 28.09.21

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu