Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Bačina Tomáš 043004 2008 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 01.10.19
Bareš Vojtěch 057066 2006 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 01.10.19
Bareš Vojtěch 057066 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 01.10.19
Beierová Běta 060063 2008 C1 Loko Trutnov 3 slalom 01.10.19
Bláhová Karolína 043008 2007 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 01.10.19
Burger Jáchym 009050 2006 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 01.10.19
Burger Jáchym 009050 2006 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 01.10.19
Doležal Pavel 053004 1974 K1 TJ Dvůr Králové 2 slalom 01.10.19
Dvořák Tomáš 061005 1968 K1 SK Třebechovice 3+ slalom 01.10.19
Fencl Jáchym 057087 2003 C1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 01.10.19
Fencl Jáchym 057087 2003 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 01.10.19
Hanuš Tomáš 061011 2005 C2 SK Třebechovice 3 slalom 01.10.19
Hauck Marek 045019 2007 C1 KVS Hradec Králové 3 slalom 01.10.19
Hauck Marek 045019 2007 K1 KVS Hradec Králové 2 slalom 01.10.19
Haucková Gabriela 045006 2002 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 01.10.19
Haviárová Zuzana 061035 2005 C2 SK Třebechovice 3 slalom 01.10.19
Hlobil Josef 062003 2001 C2 TJ Turnov 3 slalom 01.10.19
Hrňák Šimon 014064 2007 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 01.10.19
Jančar Štěpán 009020 2007 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 01.10.19
Jančar Štěpán 009020 2007 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 01.10.19
Jindrák Petr 007041 1969 C1 Technika Praha 3 slalom 01.10.19
Jindráková Anna 007010 2005 K1 Technika Praha 3 slalom 01.10.19
Jindráková Eliška 007011 2007 C2 Technika Praha 3 slalom 01.10.19
Jindráková Eliška 007011 2007 K1 Technika Praha 3 slalom 01.10.19
Jirasová Klára 009041 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 01.10.19
Jirasová Klára 009041 2008 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 01.10.19
Jiřík Matěj 057025 2005 K1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 01.10.19
Klimeš Vít 014034 2007 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 01.10.19
Koblížek Daniel 060040 2000 K1 Loko Trutnov 3+ slalom 01.10.19
Král Matěj 009047 2008 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 01.10.19
Král Ondřej 009079 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 01.10.19
Kutek Michal 090023 2006 K1 Wild Water Canoe Club FROL 2 slalom 01.10.19
Kutílek Ondřej 010116 2005 K1 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 01.10.19
Kvapil Ondřej 064040 2007 C1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 01.10.19
Legutko Josef 052065 2006 K1 TJ Loko Žatec 3+ slalom 01.10.19
Motlová Andrea 045016 2006 C1 KVS Hradec Králové 3+ slalom 01.10.19
Müller Ondřej 062014 2002 K1 TJ Turnov 3 slalom 01.10.19
Müller Ondřej 062014 2002 C2 TJ Turnov 3 slalom 01.10.19
Novák Jindřich 014021 1964 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 01.10.19
Oliverius Jan 007047 1967 C2 Technika Praha 3 slalom 01.10.19
Panzerová Kateřina 039020 2003 K1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 01.10.19
Podzimková Markéta 048033 1974 C2 TJ Ohře Klášterec 2 slalom 01.10.19
Pokorný Lukáš 046027 2007 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 01.10.19
Pokorný Šimon 046025 2007 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 01.10.19
Polívka Karel 055021 1945 C2 Sk VS Slávia Hradec Králové 3 slalom 01.10.19
Přibyla Šimon 001138 2004 K1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 01.10.19
Ruffer Matěj 057005 1999 C1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 01.10.19
Saifrtová Magdaléna 011071 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 01.10.19
Sakalová Magdaléna 014082 2007 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 01.10.19
Sakalová Markéta 014081 2007 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 01.10.19
Sedláková Magdalena 009099 2005 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 01.10.19
Sedláková Magdalena 009099 2005 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 01.10.19
Sedlařík Adam 014073 2005 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 01.10.19
Slavík Matěj 010120 2008 K1 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 01.10.19
Slušný Vojtěch 010115 2008 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 01.10.19
Syrový Filip 064026 2007 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 01.10.19
Šandl Lukáš 023035 1983 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 01.10.19
Šandová Anežka 057105 2003 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 01.10.19
Šejvlová Lenka 017002 1973 K1 KK Rakovník 3+ slalom 01.10.19
Štěpánková Stella 045034 2006 K1 KVS Hradec Králové 3+ slalom 01.10.19
Švagr Rostislav 063058 2000 K1 SK Týniště nad Orlicí 2 slalom 01.10.19
Trávníček Jan 061043 2005 K1 SK Třebechovice 3 slalom 01.10.19
Tureček Ondřej 060071 2005 K1 Loko Trutnov 3 slalom 01.10.19
Valášek Jan 011042 2005 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 01.10.19
Válek Michal 030025 2006 K1 VS Tábor 2 slalom 01.10.19
Viragh Tomáš 063062 2004 K1 SK Týniště nad Orlicí 2 slalom 01.10.19
Vojtíková Klára 011078 2007 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 01.10.19
Voneš Jakub 011065 2007 C1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 01.10.19
Voneš Jakub 011065 2007 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 01.10.19
Westfal Mattias 014094 2004 C2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 01.10.19
Zárubová Michaela 053008 1986 C2 TJ Dvůr Králové 2 slalom 01.10.19

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu