Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Bareš Hugo 009027 2008 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 13.08.20
Bareš Hugo 009027 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 20.07.20
Beierová Běta 060063 2008 C2 Loko Trutnov 3 slalom 20.07.20
Bek Matyáš 063063 2006 K1 SK Týniště nad Orlicí 2 sjezd 28.07.20
Bohatý Oto 011088 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.08.20
Bombic Erik 023079 2005 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 20.07.20
Bouda Vladimir 066015 2009 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 03.08.20
Boura Samuel 009002 2007 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 06.07.20
Boura Samuel 009002 2007 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 06.07.20
Cihlář David 066010 2009 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 03.08.20
Cihlář Filip 066014 2006 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 03.08.20
Cinko Radek 057065 1993 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 20.07.20
Cuc Michal 007007 1977 C1 Technika Praha 2 slalom 20.07.20
Čapáková Eliška 116072 1995 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 2 sjezd 10.08.20
Černá Lucie 047013 1977 C2 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 03.08.20
Černík Jan 057100 2005 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 28.07.20
Doležal Filip 133023 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 2 sjezd 12.08.20
Druska Vojta 023021 2006 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 20.07.20
Druska Vojta 023021 2006 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 13.08.20
Dvořák Vít 009057 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 06.07.20
Dziadek Marek 103017 2005 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 sjezd 12.08.20
Fabian František 118018 2009 C1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 06.07.20
Filipi Robert 043009 1964 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3+ slalom 20.07.20
Filipi Robert 043009 1964 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 slalom 10.08.20
Hanuš Tomáš 061011 2005 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 13.08.20
Haucková Gabriela 045006 2002 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 20.07.20
Haviárová Zuzana 061035 2005 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 13.08.20
Havránek Jakub 049064 2002 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 20.07.20
Heger Jonáš 045021 2006 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 20.07.20
Hojdová Markéta 066017 2007 C2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 20.07.20
Hojdová Markéta 066017 2007 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3+ slalom 03.08.20
Hojdová Markéta 066017 2007 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 10.08.20
Hudeček Vojtěch 116023 1993 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 10.08.20
Hynek Pavel 059012 2003 K1 TJ Semily 2 sjezd 12.08.20
Chlouba Luboš 001061 1959 C1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 10.08.20
Jarolímek Otta 062006 1961 C2 TJ Turnov 3 slalom 20.07.20
Jarolímková Věra 062012 1966 C2 TJ Turnov 3 slalom 20.07.20
Jelínková Sára 009012 2005 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 20.07.20
Jílková Pavla 119227 2007 C1 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Kasper Jakub 024056 2007 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Kasper Jakub 024056 2007 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Kliment Tomáš 066012 2008 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 03.08.20
Kočířová Valentýna 119208 2008 C1 UP Olomouc 2 sjezd 13.08.20
Konvalinka Ondřej 057028 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 06.07.20
Konvalinka Ondřej 057028 2007 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 12.07.20
Konvalinka Štěpán 057027 2009 K1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 15.07.20
Konvalinka Štěpán 057027 2009 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 20.07.20
Kopeček Michal 030034 2007 C2 VS Tábor 2 slalom 20.07.20
Kopička Ondřej 046108 1989 C1 Delfín Jablonec 2 slalom 06.07.20
Kot Michal 001139 2006 K1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 10.08.20
Kotrba Matěj 064036 2007 C1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 28.07.20
Kotrba Matěj 064036 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 06.07.20
Kovařík Vít 011072 2003 K1 KK Brandýs nad Labem 2 sjezd 13.08.20
Král Matěj 009047 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 20.07.20
Král Tomáš 009056 1979 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 06.07.20
Kratochvíl Jakub 119175 2009 K1 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Krejčí Karel 023053 1972 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 20.07.20
Krejza Filip 064010 1989 K1 SKK Vysoké Mýto 3+ slalom 20.07.20
Krejza Filip 064010 1989 K1 SKK Vysoké Mýto 2 slalom 13.08.20
Kulhánek Adam 057102 2009 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.08.20
Kusá Viktorie 017004 2004 K1 KK Rakovník 3 slalom 03.08.20
Kvapil Matěj 035017 2009 K1 TJ Slavia K. Vary 3+ slalom 20.07.20
Kvapil Ondřej 064040 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 06.07.20
Kvasnička Matěj 066026 2008 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 20.07.20
Kylbergerová Iva 027003 2007 C1 Otava Strakonice 3 slalom 20.07.20
Lagnerová Jana 026010 1959 C2 SK Domeček Soběslav 3 slalom 03.08.20
Lustig Josef 057115 2003 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 15.07.20
Lustig Šimon 057109 2003 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 15.07.20
Maděrka Tobiáš 119214 2009 C1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.20
Malý Filip 027031 2002 K1 Otava Strakonice 2 slalom 10.08.20
Marek Jan 061031 2007 K1 SK Třebechovice 3 slalom 15.07.20
Marek Kryštof 049067 2006 C2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 20.07.20
Marek Lukáš 060039 1980 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 28.07.20
Marková Kristýna 060043 2009 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 13.08.20
Marousková Tereza 119177 2009 C1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.20
Marousková Tereza 119177 2009 K1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.20
Matulková Jana 012064 1996 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 10.08.20
Měchura Jiří 061019 1954 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 28.07.20
Míl Pavel 060038 1967 C1 Loko Trutnov 3 sjezd 13.08.20
Milotová Dora 001120 2007 C1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 10.08.20
Motlová Andrea 045016 2006 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 13.08.20
Motlová Andrea 045016 2006 K1 KVS Hradec Králové 2 slalom 13.08.20
Mulačová Marta 097012 1986 C2 Raft klub Trója 3 slalom 20.07.20
Nekolná Žofie 011034 2006 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 20.07.20
Nekolná Žofie 011034 2006 C1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 13.08.20
Němec Aleš 047015 1976 C1 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 06.07.20
Novák Martin 024043 1991 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 slalom 20.07.20
Novotný Matyáš 011031 2009 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 20.07.20
Novotný Štěpán 059024 2006 K1 TJ Semily 2 sjezd 28.07.20
Ondřich Adam 024006 2004 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 10.08.20
Oto Klír 009083 1981 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 20.07.20
Palán Ondřej 053017 2001 K1 TJ Dvůr Králové 3 sjezd 28.07.20
Palouda Mikoláš 024004 2007 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Pech Antonín 026007 2006 K1 SK Domeček Soběslav 3 slalom 03.08.20
Petriláková Markéta 048022 2009 K1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 06.07.20
Petříček Adam 052026 2007 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 06.07.20
Pinkava Matyáš 009072 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 06.07.20
Piskáček Pavel 050017 1970 C1 SK Štětí 3 slalom 20.07.20
Pollert Metoděj 009110 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 13.08.20
Pospíchal Radek 023039 1994 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 20.07.20
Prüher Vojtěch 023071 2006 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 13.08.20
Prüher Vojtěch 023071 2006 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 20.07.20
Rašner Karel 185011 1976 C1 KK Postřelmov 3 slalom 20.07.20
Retek Toman 119188 2007 C2 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Retek Václav 119189 2007 C2 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Riantová Anežka 030067 2008 C2 VS Tábor 2 slalom 03.08.20
Riantová Anežka 030067 2008 K1 VS Tábor 2 slalom 13.08.20
Riantová Marie 030068 2006 C1 VS Tábor 3 slalom 20.07.20
Ruffer Jakub 057099 2007 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 12.07.20
Ruffer Matěj 057005 1999 C2 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 13.08.20
Řežábek Dominik 009040 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 06.07.20
Saifrtová Magdaléna 011071 2008 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 20.07.20
Saifrtová Magdaléna 011071 2008 C1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 13.08.20
Samek Petr 061004 2008 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 13.08.20
Samek Petr 061004 2008 C1 SK Třebechovice 3 slalom 03.08.20
Satke Adam 103041 1994 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 sjezd 20.07.20
Sedlák Jakub 064057 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 20.07.20
Sedlák Jakub 064057 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 13.08.20
Sedlák Václav 064058 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 06.07.20
Sedlařík Adam 014073 2005 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 20.07.20
Sehnal Štěpán 009076 1985 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 20.07.20
Sehnal Štěpán 009076 1985 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 20.07.20
Sehnalová Marie 009073 1981 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 20.07.20
Semerád Jakub 049008 2006 C2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 20.07.20
Sládek Michal 039005 2009 K1 TJ Loko Plzeň 3 sjezd 10.08.20
Slavík Vojtěch 090011 2005 C1 Wild Water Canoe Club FROL 2 slalom 03.08.20
Srpová Lada 118024 2006 C1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 06.07.20
Stolín Adam 060046 2005 C1 Loko Trutnov 3 sjezd 13.08.20
Stolín Adam 060046 2005 C1 Loko Trutnov 3 slalom 20.07.20
Stolín Antonín 060059 2008 C2 Loko Trutnov 3 slalom 20.07.20
Svoboda Adam 009119 2006 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 06.07.20
Synková Valentýna 052070 2007 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 03.08.20
Šafařík Pavel 024037 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Šafaříková Alena 024098 2006 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Šandl Lukáš 023035 1983 C1 SK VS Č. Budějovice 3 sjezd 13.08.20
Šandl Lukáš 023035 1983 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 20.07.20
Šiška Jakub 017060 2005 K1 KK Rakovník 3 slalom 03.08.20
Šorel Martin 012018 2001 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 20.07.20
Šotola Karel 116049 1997 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 10.08.20
Šrámek David 057136 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 15.07.20
Šrámek Michal 012068 1982 C2 DUKLA Brandýs 2 sjezd 10.08.20
Šrámek Michal 012068 1982 K1 DUKLA Brandýs 3 sjezd 10.08.20
Šťastný Matěj 057075 2005 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 20.07.20
Štěpánková Julie 045033 2006 C1 KVS Hradec Králové 3+ slalom 13.08.20
Štercl Dominik 012083 2005 C2 DUKLA Brandýs 2 slalom 20.07.20
Štýbnar Matěj 119209 2009 C1 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Štýbnar Matěj 119209 2009 C1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.20
Šulc Karel 011017 2000 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 20.07.20
Švehlová Rozárie 023015 2008 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 13.08.20
Taraba Matyáš 011070 2004 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 20.07.20
Tatíček Miroslav 057049 1985 C2 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 20.07.20
Tesař Petr 039042 2006 C2 TJ Loko Plzeň 3 slalom 03.08.20
Tesař Robert 023110 1972 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 20.07.20
Tomeček Adam 133015 2008 K1 SK Veselí nad Moravou 2 sjezd 12.08.20
Tomeček Adam 133015 2008 C1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 13.08.20
Tomek Lukáš 009061 1987 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 20.07.20
Tomek Lukáš 009061 1987 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 sjezd 10.08.20
Tomek Lukáš 009061 1987 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 20.07.20
Turner Karel 042017 2004 C1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 slalom 03.08.20
Turner Karel 042017 2004 C1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3+ slalom 20.07.20
Urban Jaroslav 119205 2004 K1 UP Olomouc 2 sjezd 12.08.20
Vaculová Lucie 011075 2008 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 03.08.20
Vaculová Lucie 011075 2008 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.08.20
Vaculová Lucie 011075 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 03.08.20
Valíková Radka 057074 1991 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 15.07.20
Valíková Radka 057074 1991 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 20.07.20
Valíková Radka 057074 1991 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 15.07.20
Vandasová Lenka 026004 1985 K1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 10.08.20
Vejvančický Pavel 066019 2009 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 06.07.20
Velenovský Jiří 030072 1978 C2 VS Tábor 3 slalom 03.08.20
Venc Ondřej 011022 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 20.07.20
Vojtíková Klára 011078 2007 C1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 13.08.20
Vosmek Jáchym 064039 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 06.07.20
Voves Ladislav 014003 1985 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 06.07.20
Vránek Jan 033009 2004 C2 VS Blovice 3 slalom 03.08.20
Walter Jakub 119014 1998 C2 UP Olomouc 2 sjezd 13.08.20
Weber Oldřich 023133 1987 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 20.07.20
Weber Oldřich 023133 1987 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 20.07.20
Zdráhal Jan 012043 1985 K1 DUKLA Brandýs 3 sjezd 10.08.20
Zeman Šimon 133127 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 2 sjezd 12.08.20
Zimová Marie 049030 1992 C2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 03.08.20
Zrzavý Jakub 064056 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 13.08.20

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu