Nově uznané výkonnostní třídy v Registru ČSK

jménoreg.č.rokkat.oddílVT v Registrudiscipína 
Baťa Václav 057162 2009 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 20.05.24
Berylová Karolína 119235 2011 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2 sjezd 20.05.24
Celnerová Amélie 024075 2010 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 20.05.24
Kopřiva Filip 024069 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 20.05.24
Kvapil Ondřej 064040 2007 K1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 20.05.24
Vodák Norbert 106097 2004 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 20.05.24
Vosmek Jáchym 064039 2007 C1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 20.05.24
Basaraba Albert 119251 2012 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 17.05.24
Frankota Matěj 057116 2008 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Hrdá Eliška 057021 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Křížek Michal 057130 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Kutá Lucie 106100 2011 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 17.05.24
Macháčková Nikol 106008 2013 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 17.05.24
Nekvindová Anna 057037 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Nová Eliška 057094 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Střasák Filip 064059 2010 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 17.05.24
Vránová Anastázie 057138 2007 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Zimová Majdalena 057089 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.05.24
Celnerová Amélie 024075 2010 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Hitha Čeněk 024102 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 15.05.24
Holub Kryštof 027034 2010 K1 Otava Strakonice 3 slalom 15.05.24
Hybrantová Anna 023176 2011 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3 slalom 15.05.24
Janů Petr 024063 1987 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Kintzlová Beata 024041 2012 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Ondřich Adam 024006 2004 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Řepa Martin 024119 2011 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Šafaříková Alena 024098 2006 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Šafaříková Alena 024098 2006 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Talíř Matyáš 024104 2007 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Toncarová Blanka 023183 2010 C1 SK Vodní slalom České Budějovice 3 slalom 15.05.24
Vlasáková Vendula 106116 2005 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 15.05.24
Fikejs Adam 024086 1985 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Kresl Ladislav 024008 1972 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Novosad Lukáš 024001 1976 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Novosad Lukáš 024001 1976 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Novosadová Kristina 024024 2004 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Novosadová Kristina 024024 2004 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Olšák Matyáš 024067 2001 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Salaj František 106095 2004 C2 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 15.05.24
Salaj František 106095 2004 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 15.05.24
Syrový Filip 064026 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 3 slalom 15.05.24
Syrový Filip 064026 2007 C2 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 15.05.24
Šmakal Petr 106088 2003 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 15.05.24
Švadlena Martin 024003 1987 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Švadlena Martin 024003 1987 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Švehla Jan 024051 1987 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 15.05.24
Vejnar Samuel 024042 2005 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Vejnar Samuel 024042 2005 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 15.05.24
Hvězda Daniel 011026 2012 C1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 3 slalom 06.05.24
Machain Jiří 562135 2012 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 06.05.24
Mazúrková Lola 009171 2013 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 06.05.24
Nekudová Klára 103004 2013 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 06.05.24
Podušková Julie 009128 2010 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 06.05.24
Bareš Vojtěch 057066 2006 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Beneš František 057112 2007 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Blažková Aneta 057151 2008 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Culek Vojtěch 057107 2006 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Grombíř Konstantin 057095 2007 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Hrdá Eliška 057021 2006 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Janko Jonáš 064004 2011 C1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 29.04.24
Jetmar Ondřej 064006 2010 C1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 29.04.24
Nová Eliška 057094 2007 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Slabihoudová Tereza 057121 2007 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Smereková Anna 057134 2010 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Smereková Tereza 057133 2009 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Tvrdík Šimon 057167 2009 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Vránová Anastázie 057138 2007 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Zimová Anna Marie 057108 2009 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Žďárská Alžběta 057139 2010 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Žďárská Laura 057062 2006 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 29.04.24
Bartoš Jonáš 118062 2012 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 24.04.24
Blažek Antonín 106102 2013 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.04.24
Čermáková Anežka 119254 2013 C1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 24.04.24
Čermáková Anežka 119254 2013 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 slalom 24.04.24
Hošek Ondřej 103020 1995 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 24.04.24
Jirka David 024031 1985 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 sjezd 24.04.24
Kubita Lukáš 121064 2013 K1 KK Opava 3 slalom 24.04.24
Macháčková Nikol 106008 2013 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 24.04.24
Marek Filip 129029 2013 C1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 24.04.24
Minárová Aneta 120009 2001 C1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 24.04.24
Minárová Aneta 120009 2001 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 24.04.24
Šamánková Klára 103002 2013 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 24.04.24
Šamánková Klára 103002 2013 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 24.04.24
Vavrla Adam 118002 2000 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 24.04.24
Vladař Marek 184002 1981 C1 Regent Team 3+ slalom 24.04.24
Vyroubal Adam 188014 2006 K1 Raft team H2O Jeseník 3 slalom 24.04.24
Bartošová Eliška 049011 2013 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 17.04.24
Fabián Filip 001029 2010 K1 TJ Bohemians Praha 2 sjezd 17.04.24
Franz Tadeáš 039001 2010 K1 TJ Loko Plzeň 2 sjezd 17.04.24
Hostek Martin 117369 2007 K1 TJ Loko Plzeň 3 sjezd 17.04.24
Kejklíčková Nela 057168 2012 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 17.04.24
Kettner Jiří 043011 2013 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 17.04.24
Knebel Robert 119035 1971 K1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3 sjezd 17.04.24
Malý Vojtěch 009098 1986 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 17.04.24
Mrůzek Matouš 059054 2013 K1 TJ Semily 3 slalom 17.04.24
Novotný Štěpán 059024 2006 C2 TJ Semily 2 sjezd 17.04.24
Podušková Julie 009128 2010 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 17.04.24
Říha Janek 200679 2013 K1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 17.04.24
Slavík Daniel 059026 2006 C2 TJ Semily 2 sjezd 17.04.24

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v Registru ČSK. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do Registru ČSK.

Typ závodu